Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
195 postów 481 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Moje komentarze

 • @zeglarz
  Trafnie Pan skomentował sytuację - więcej tu pytań, niż odpowiedzi. Czy ktoś odważy się pójść tym tropem?
  Pozdrawiam
  Lewa kasa Tuska?
 • Contessa
  Ludzie myślący wiedzą więcej - masa krytyczna pojawia się, gdy opinia publiczna w końcu zaczyna dostrzegać to samo, co awangarda widziała dawno temu.

  A teraz,"na bank", oczki zaczną się otwierać tzw. zwykłym ludziom, na codzień karmionym tefałenami i "lisami"...

  Kto wie, może nawet jakiś zdeklarowany leming doświadczy dysonansu poznawczego?
  Pozdrawiam
  Damski bokser z Gdańska
 • Pelna zgoda
  Nasza historia jest zakłamana i przekłamana - bo do naszych terytoriów pretensje miał, i dalej ma, najpotężniejszy naród świata.

  W jego ambicjach trzeba szukać przyczyn wojen ekonomicznych, jakie spadły na I Rzeczypospolitą, jak i bezpośrednią przyczynę bezprecedensowego wydarzenia w historii świata, jakimi były trzy rozbiory Polski.

  Nie wszystko im wychodzi - np. fiasko planu Judeopolonii w czasach I wojny światowej - miejmy nadzieję, że planowany "desant" Izraelczyków na Polskę, gdy na Bliskim Wschodzie powinie się im noga, też nie dojdzie do skutku.

  Prawda o II wojnie światowej nie może przedostać się do świadomości Polaków, bo "polskie" media nie działają w polskim interesie.

  Pocieszmy się, że przełom już blisko, gdy smoleńskie tsunami zmiecie III RP.
  Pozdrawiam
  Narodowy Dzień Pamięci 14 czerwca 2011 - czy pamiętamy, kto był ofiarą?
 • orlandofurioso, Czarny Borys Dziękuję za przypomnienie
  Dziękuję za przypomnienie tych nazwisk, stanowiących b. silnych kandydatów do Listy Hańby, czegoś na kształt "Czerwonych Dynastii" J. R Nowaka - zestawienie, w krótkiej formie, kto, jak i dlaczego, po 1945 roku kształtował świadomość Polaków, wypaczając ją kompletnie.

  Może jakieś wydawnictwo byłoby zainteresowane takim tematem?
  Pozdrawiam
  "Szechter, przeproś za mamusię..."
 • To już koniec III RP
  Niedługo - w okresie sierpień-wrzesień-październik br - smoleńskie tsunami powróci, uderzając z niszczycielską siłą w III RP.

  Obecnie mamy do czynienia z kumulacją wszelkich patologii tego tworu z nieprawego łoża, spłodzonego w pijanym widzie pod Okrągłym Stołem przez "ludzi gen. Kiszczaka" wespół ze "środowiskiem A. Michnika".

  Tam podzielono się Polską, wprowadzając kapitalizm nomenklaturowy dla wybranych, po prostu - dla "swoich".

  Pisałem o tym obszernie na Blogmedia24 http://blogmedia24.pl/node/42477

  Tuż przed upadkiem III RP już dochodzi, a dojdzie do jeszcze większego, wysypu decyzji wołających o pomstę do nieba, tak aby już mało komu udało się zachować złudzenie, że jest to "normalny, europejski kraj".

  Prawda o III RP - będącej mutacją "socjalizmu z ludzką twarzą" - i o jej ludziach zmiecie i ją, i jej biznesy, i tych ludzi z powierzchni ziemi.

  Razem z III RP upadnie jej tuba propagandowa i okręt flagowy - GW.

  Współczując Panu Jachowiczowi, zwracam jednocześnie uwagę na akcję ABW wobec autora strony internetowej antykomor.pl. Obie te decyzje, razem z wojną wytoczoną kibicom piłkarskim, są dowodami na totalitaryzm władz III RP i brak poszanowania dla wolności słowa.

  Prawa człowieka są w III RP nagminnie łamane, bo nie jest to pastwo prawa, ale zręcznie przemalowana kontynuacja PRL - Polaków oszukiwano przez ponad 20 lat, ale w końcu "wychodzi szydło z worka".

  Ale to są tylko początki, bo czerwiec będzie dla rządu jeszcze bardziej gorący.
  Pozdrawiam
  Dramatyczny apel Jerzego Jachowicza: "Skazano mnie w procesie karnym.
 • Najłagodniejsze, co można o nich powiedzieć, to...
  ...że czekiści to banda łobuzów, spozierających, tak na własne społeczeństwo, jak i na resztę świata, jak na obszar do brutalnego splądrowania.

  Można Kreml wyjąć z Mongoła, ale nigdy nie wyjmie się Mongoła z Kremla.

  Najwspanialszym podarunkiem dla ciemiężonych Rosjan byłaby by pomoc przy wyzwoleniu spod kremlowskich macek, będących przedłużeniem mongolskiej administracji nad podbitymi terenami Rusi.
  Pozdrawiam
  WikiLeaks obnaża Putina
 • Jesteśmy zatruci - czy ktoś zna antidotum?
  To szanowna mamusia tow. Adama, p. Helena Michnik, narzuciła Polakom w czasach stalinizmu negatywną ocenę polskiej wspaniałości z czasów I RP.

  W III RP jej dzieło jest kontynuowane, bo przecież instrukcji dla nauczycieli jej autorstwa nikt jeszcze nie odwołał?

  Płaszczenie się przed chwilowo potężniejszym wrogiem wydaje się być jedną z cech peerelaka - polskiego człowieka sowieckiego, który drogą awansu społecznego zajął miejsce patriotycznych elit wymordowanych przez Niemców, Sowietów i ubecję.

  Miliony ludzi ukształtował PRL i zatruł swoimi wartościami. Dziś wiatr wydaje się wiać z Zachodu, chyba, że chwilowo powieje moskiewskim mrozem, więc usłużnie starają się oni odgadywać, co też najlepiej by zadowoliło nowych "panów".

  Nie przypadkiem np. pan minister "od kultury" Zdrojewski wysyła prace izraelskie o wątpliwej wymowie na europejskie konkursy artystyczne, by tam reprezentowały Polskę - ot, taka peerelackie gówniarstwo, tyle że ukryte w garniturze dobrej marki, i podrasowane drogim dezodorantem.

  Przykre to wszystko, ale doskonale mieści się w konwencji polactwa i peerelactwa. Po wojennej hekatombie i przetrąceniu kręgosłupa niedobitkom, taktyka tow. "szmaciaka" przetrwania za wszelką cenę, drogą maskowania się i skomlenia, nie powinna nas dziwić, ale od Magdalenki upłynęło już ponad 20 lat, i nie powinno już być na nią miejsca.

  Pociechą fakt, że okrągłostołową hipnozę niedługo diabli wezmą - szczegóły u mnie.

  Zyczę Panu i Czytelnikom wiele dobrego z okazji Swiąt Wielkiej Nocy.
  III RP, czyli od Lisowczyków do Lisów
 • Bo na tym polega III RP
  "Ludzie gen. Kiszczaka" spłodzili ją pod Okrągłym Stołem wespół ze "środowiskiem A. Michnika", po prostu, dla "swoich".
  I wszystkie instytucje III RP stoją na straży interesów beneficjentów okrągłostołowego przekrętu.
  To właśnie dlatego sądy III RP wydają wyroki, że:
  "negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, co właśnie tymi słowami orzekł na piśmie Wysoki Sąd w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej (sygn. III C 1225, sędzia przewodnicząca Agnieszka Matlak).”

  Jak mówi red. Remuszko: Jeszcze lepsze są pisemne odpowiedzi wyżej wymienionych REM, RPO, KH, SWS oraz SDP (wprost wierzyć się nie chce!), i w nowej książce z przyjemnością przytoczę je in extenso wraz z detalicznymi personaliami i didaskaliami.”

  "Za kilka miesięcy”, zapowiada red. Remuszko, „ukaże się moja nowa dokumentalno-publicystyczna książka. Oto jej tytuł i podtytuł: “Mafia. Medialna i sądowa ochrona Agory, Gazety Wyborczej i Michnika w Polsce w latach 2003-2009”. Opinia publiczna będzie mogła poznać dokumenty, od których jeży się włos na głowie.”
  ____
  Cytaty za: http://dzisiejsze-artykuly.netbird.pl/a/1115/19604,1
  Zob. O prawdomówności mediów w wydaniu Michnika pisze Krzysztof Leski w notce na Salon24: "Z Michnikiem spacer po ogródku".

  Zob.: O tym, do czego prowadzi działalność tego "hegemona" mediów i "kapłana nihilizmu" w materiale pt. "Wychowawcy, błaźni i kapłani polskiego wstydu", http://salski.salon24.pl/117117,wychowawcy-blazni-i-kaplani-polskiego-wstydu
  http://salski.salon24.pl/131799,remuszko-v-agora-gazeta-wyborcza-michnik-i-okolice
  http://blogmedia24.pl/node/40759

  III RP już wali się ku upadkowi, i dopiero wtedy będzie możliwe dochodzenie sprawiedliwości przed sądami, które dzisiaj stoją na straży okrągłostołowych geszeftów - inną dostępną drogą jest oczywiście "kupienie" pożądanego wyroku, bo korupcja jest kolejnym filarem ustroju III RP.

  Zanim do tego dojdzie każda forma oporu przed dalszym ogłupianiem i eksploatacją, nawet i na korytarzu sądowym, jest dopuszczalna, bo zadaniem sądów III RP nie jest bezstronne wymierzanie sprawiedliwości.
  Michnix obnażony

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031