Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
241 postów 589 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Zamachy w Kopenhadze – coś mi tutaj brzydko pachnie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Doprowadzeni do ostateczności imigranci w końcu mogą przesadnie zareagować na dyskryminację, ale kopenhaska policja raczej nie zastrzeliła sprawcy ostatnich zamachów.

W Kopenhadze ktoś oddał strzały do kawiarni pełnej ludzi dyskutujących o wolności słowa w odniesieniu do spraw religijnych. Jeden człowiek zginął, a trzech policjantów zostało rannych. Sprawca zbiegł.

Następnie ktoś ostrzelał kopenhaską synagogę zabijając ochroniarza i raniąc dwóch policjantów. Sprawca zbiegł.

Następnie policja „ustaliła tożsamość sprawcy” i zaczaiła się na niego. Gdy wracał  do domu – zastrzelono go. WIELKI SUKCES POLICJI.

Niesamowita skuteczność – namierzono i zabito drobnego gangstera, świeżo wypuszczonego z więzienia (dwa lata za poranienie nożem), arabskiego pochodzenia, znanego z krytyki poczynań Izraela wobec Palestyńczyków. Państwo to kupujecie? - bo ja nie.

Moim zdaniem sięgnięto po kartoteki i „wytypowano” potencjalnego sprawcę, jednocześnie usuwając go tak, aby nie mógł stanąć przed sądem. Na razie nie przypisano mu złośliwego „popełnienia samobójstwa” na widok stróżów prawa, chociaż może i do tego dojdzie...

Ale dlaczego on? Moim zdaniem chłopak po prostu miał pecha, pasując do „pożądanego” i „prawdopodobnego” profilu sprawcy, jak co najmniej kilka setek innych potencjalnych „islamistów” w Danii. A faktyczny zamachowiec? Gdzieś się rozpłynął w kopenhaskiej mgle...

Wśród uczestników wspomnianego spotkania był też szwedzki artysta Lars Vilks, którego uznano za główny cel tego nieudanego zamachu z uwagi na otrzymywane pogróżki, oraz wcześniejsze próby uśmiercenia w związku z publikacją obraźliwych, antyislamskich karykatur.

Vilks wsławił się też instalacją psa z twarzą Mahometa.

Mahomet przedstawiony jako pies  – trudno sobie wyobrazić bardziej dotkliwą formę wyrażenia pogardy muzułmanom, czy większą skalę upokorzenia ludzi, dla których psy są zwierzętami nieczystymi, a postaci ze strefy sacrum nie wolno przedstawiać graficznie.

„Pies Vilksa” był/ jest, moim zdaniem, koszmarkiem estetycznym i artystycznym – ale jak ktoś chce to „dzieło” obejrzeć, to niech sobie wygugla „lars vilks rondellhund”.

Działalność Vilksa narusza ducha ONZ-owskiej Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka oraz podpada pod szwedzki paragraf o karalności szkalowania i prześladowania grup etnicznych („hets mot folkgrupp”). 

 Vilks już dawno powinien być „wytargany za ucho”, ale wspomniane przepisy powstając po II wojnie św. miały przede wszystkim chronić żydów – i dlatego państwo szwedzkie (podobnie jak i reszta państw europejskich) w praktyce pozwala bezkarnie obrażać muzułmanów. Ta droga jest więc przed nimi zamknięta.

 

A wojna z religią jest przecież jednym z fundamentów NWO – obok walki z rodziną, tradycją, korzeniami kulturowymi, małżeństwem kobiety z mężczyzną, państwem narodowym, dotychczasową moralnością, prawdą obiektywną czy poczuciem sprawiedliwości.

 

Ten bezpardonowy atak – rozpisany na stulecia i generacje do przodu - wymierzony jest w struktury naszego ładu cywilizacyjnego – bo po jego podważeniu - w „mętnej wodzie najłatwiej łowić ryby...”

 

Nas też próbowano prowokować w podobny sposoób – wkładając na wizji polską flagę w psie odchody. Nie udało się, chociaż emisja programu kosztowała w końcu TVN prawie 0,5 mln zł kary //natemat.pl/66663,flagi-w-psich-odchodach-zlamaly-prawo-sad-najwyzszy-utrzymal-kare-za-program-kuby-wojewodzkiego Ale gospodarz programu nigdy by tak nie postąpil z flagą unijną albo izraelską – bo przecież wolność słowa ma swoje granice, prawda?

 

Ale gdyby TVN wpadł na pomysł takiego sprofanowania krucyfiksu w Wigilię...? Albo publicznie by spalono figury Chrystusa i Matki Bożej? Albo „na żywo” przed jej kamerami profanowano by kościoły? Albo w jakiś inny, parszywy i wyrafinowany sposób próbowano by dotknąć nasze uczucia religijne?

 

Zanim w czambuł potępimy „islamistów” i „muzułmanów”, proszę się zastanowić nad intencjami prowokatorów, bo bajeczki o wolności słowa i świętym „prawie do opluwania innych” ja po prostu nie kupuję.

 

„Prawdziwa cnota krytyk się nie boi” – mawiał biskup Krasicki, ale satyra uzasadniona jest wyłącznie wtedy, gdy jest wymierzona w silniejszego – piętnując nadużycia czy śmieszność władzy, albo potężnych instytucji.

 

Ale poniewieranie słabszym, niezależnie od formy, jest po prostu olbrzymim nadużyciem. I nie ma co się dziwić, że ludzie doprowadzeni do ostateczności – systemowo i systematycznie spychani na margines społeczeństwa oraz dyskryminowani na rynku pracy (bo bezrobocie poszczególnych grup etnicznych rośnie w miarę powiększania się odległości geograficznej do kraju ich przodków – a dotyczy to nie tylko faktycznych imigrantów – mogących mieć obiektywne kłopoty z językiem szwedzkim oraz profiem i poziomem wykształcenia - ale także ich dzieci, kończących szwedzkie szkoły, aż do uniwersytetów włącznie – bo one również zatrudniane są wg. niepisanej zasady – najpierw Szwed, później ludzie ze „starej EU” i USA, później „Europa Wschodnia”, później Latynosi, itd – w końcu protestują w sposób, którego już nie da się zlekceważyć.

 

A przysłowiową kropelką przelewającą czarę goryczy może być w gruncie rzeczy byle co...nawet publikacja jakiejś karykatury.

 

Dla szerokiej rzeszy muzułmanów/ Arabów drogi do lepiej płatnych prac i lepszych dzielnic mieszkaniowych praktycznie są zamknięte – i niewiele pomaga obecność kilku maskotek w życiu publicznym kraju. Nie dajmy się zwieść grze pozorów – bo nawet u „kolorowego ministra” 99,5% pracowników jego ministerstwa imigrantów to ogląda jedynie w telewizji, prowadząc wygodne życie w swoich czysto szwedzkich enklawach.

 

Natomiast enklawy nędzy, zwane też „imigranckie getto”, powstają głównie z powodu zatrzaśnięcia drzwi do spoleczeństwa szwedzkiego.

 

Bo Albańczyk, Chorwat, Polak, Serb, Irakijczyk czy Somalijczyk nie marzą o niczym innym, jak o wspólnym bytowaniu w ścisku na peryferiach, korzystaniu z kiepskiej infrastruktury oraz posyłaniu dzieci do najgorszych szkół w mieście? Bo przecież wszyscy ci ludzie mają tak wiele ze sobą wspólnego, prawda?

 

Na samy początku człowiek rzeczywiście garnie się do współrodaków, bo tak jest łatwiej i raźniej, osiedlając się w ich pobliżu, ale problem zaczyna się, gdy już zapragnie „robić karierę w spoleczeństwie szwedzkim” – i to grając wg. obowiązujących reguł – tzn. język + wykształcenie + pożądane kompetencje – a tu ZONK! Bo ściany twojego getta zwykle są niewidzialne, ale zawsze mocno odczuwalne.

 

A do tego lokalni „nadludzie” dosłownie i w przenośni plują ci w twarz, wyszydzając rzeczy ci drogie i usilnie wmawiając, że na swój los sam sobie zasłużyłeś, będąc nieudacznikiem,bo oni to zawsze grają fair,będąc sprawiedliwi, obiektywni,...i po prostu lepsi od ciebie...

 

Polityka masowej imigracji i wymieszania społeczeństw w ramach walki NWO z państwami narodowymi zaczyna właśnie przynosić „pożądane” efekty, prując tkankę społeczną po szwach narodowościowo-kulturowych, co stwarza napięcia niemal nie do przezwyciężenia.

 

Bo nie można wpuścić imigrantów do swojego kraju jednocześnie zamykając przed nimi drzwi do swojego społeczeństwa. Taki kocioł prędzej czy później musi wybuchnąć – i proszę mi nie mówić, że elity są zaskoczone takim obrotem wydarzeń.

 

A społeczeństwa podzielone etnicznie są słabe i mało atrakcyjne.  Bo tam gdzie pełno mniejszości etnicznych i kulturowych przynależność do jakiejś grupy nie może rozstrzygać o szansach życiowych, bo to narusza kontrakt społeczny opierający się na prawie do jednostkowego rozwoju.

 

Mało nam było jednego apartheidu w Południowej Afryce?

 

A skoro ludzi już tu sprowadzono, to należy znaleźć sposób na promowanie w miarę harmonijnego współżycia. Bo masowe deportacje milionów nie są rozwiązaniem ani desperackie próby przyginania karku imigrantów do ziemi, m.in. poprzez poniewieranie ich świętości w imię „wolności słowa”.

 

Bo choć „u nas” celebruje się Woltera z jego dewizą...

 

 

 ...to wszak w tradycji europejskiej istnieje też inne ujęcie tej kwestii - jednak już dużo rzadziej nagłaśniane:

 

„Every man has a right to utter what he thinks truth, and every other man has a right to knock him down for it.”

 

„Każdy ma prawo wypowiedzieć swoją opinię, ale też każdy ma prawo mu za to przyłożyć.” Samuel Johnson

 

 

Next only to WilliamShakespeare, Samuel Johnson is perhaps the most quoted of English writers. //justus.anglican.org/resources/bio/20.html

 

Samuel Johnson was an English author. Beginning as a Grub Street journalist, he made lasting contributions to English literature as a poet, essayist, moralist, novelist, literary critic, biographer, editor and lexicographer. Johnson has been described as "arguably the most distinguished man of letters in English history".    

//www.goodreads.com/author/show/22191.Samuel_Johnson

 

Bo granica mojej wolności zawsze kończy się tam, gdzie zaczynają się twoje niezbywalne prawa... tak samo, jak twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczynają się moje prawa.

 

I to poziom kultury każdego z nas pozwala wspólnie ustalić te granice.

 

A sam Wilks doczekał się takiej to odpowiedzi:

 

 

I chociaż osobiście uważam Vilksa za niesamowitego palanta, bigota oraz ignoranta, to uważam, że nikt nie ma prawa go mordować. Bo jeśli jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie, to piekło i tak go nie ominie...

 

Na koniec - proszę mnie dobrze zrozumieć - nie twierdzę, że kopenhaskich zamachów nie dokonał jakiś porąbany islamista – ale wątpię by sprawcą był ten zastrzelony przez policję...
    

KOMENTARZE

 • Interesujący , obiektywnie "widzący' post .
  Dałem 5*
 • Nareszcie kilka słów prawdy
  "Natomiast enklawy nędzy, zwane też „imigranckie getto”, powstają głównie z powodu zatrzaśnięcia drzwi do społeczeństwa szwedzkiego.
  Bo Albańczyk, Chorwat, Polak, Serb, Irakijczyk czy Somalijczyk nie marzą o niczym innym, jak o wspólnym bytowaniu w ścisku na peryferiach, korzystaniu z kiepskiej infrastruktury oraz posyłaniu dzieci do najgorszych szkół w mieście? Bo przecież wszyscy ci ludzie mają tak wiele ze sobą wspólnego, prawda?"

  Pracowałem na Zachodzie i tak samo to widzę.
  5*
 • I jeszcze to
  "A do tego lokalni „nadludzie” dosłownie i w przenośni plują ci w twarz, wyszydzając rzeczy ci drogie i usilnie wmawiając, że na swój los sam sobie zasłużyłeś, będąc nieudacznikiem,bo oni to zawsze grają fair,będąc sprawiedliwi, obiektywni,...i po prostu lepsi od ciebie.."

  i to:
  :Mahomet przedstawiony jako pies – trudno sobie wyobrazić bardziej dotkliwą formę wyrażenia pogardy muzułmanom, czy większą skalę upokorzenia ludzi, dla których psy są zwierzętami nieczystymi, a postaci ze strefy sacrum nie wolno przedstawiać graficznie."

  Mnie się w głowie nie mieści, że pierwszy taki tekst, obiektywnie ujmujący sytuację, znajduję przypadkowo, na wcale nie najpopularniejszym portalu internetowym, a cała reszta mediów, od telewizji, poprzez radio, po prasę i internet cały czas tłucze problem pod hasłem "islamskiego terroryzmu". W jakim świecie my żyjemy? Toż to jest duchowe i moralne bagno!
 • Proszę się nie powoływać na Woltera
  bo to był kawał gnoja.

  Dziś pisywałby w Gazecie Wyborczej i uchodził (wśród lumpów) za autorytet moralny.
  A jeszcze kilkadziesiąt lat temu pisywałby wiersze na cześć Stalina i kapowałby na UB na biskupa Kaczmarka.
  A jeszcze kilka lat wcześniej z pewnością byłby szmalcownikiem z podpisaną volkslistą.

  Na pohybel!
  Amen
 • @Ptasznik z Trotylu 19:46:58
  Przecież wymowa notki jest zupełnie inna, bo usilnie lansowanemu Wolterowi przeciwstawiam Johnsona.

  Opinię co do Woltera podzielam - ta menda, mocą swego autorytetu piętnująca Polskę i promująca w Europie kłamstwa o "postępowości" carycy Katarzyny zwalczającej "polski ciemnogród" rozkosznie wyjaśniła pytającym go o zajmowane stanowisko. "Ach ci Rosjanie, przysyłają mi takie wspaniałe futra, a ja przecież jestem takim zmarzlakiem".
 • @PiotrZW 19:05:21
  Dziękuję za dobre słowo.
  Pozdrawiam.
 • @PiotrZW 19:11:30
  Pan chyba zdaje sobie sprawę, że takie teksty mogą się jedynie ukazywać na b. niszowych portalach, bo "jednolitość przekazu" nie może przecież za żadną cenę zostać podważona?

  Im więcej widzów/ czytelników, tym mniej tam prawdy i obiektywności.

  A i krajach zachodnich poglądy na kwestie imigrantów oraz tzw. integrację, takie jak mój, stanowią albo zwalczaną, albo przemilczaną herezję - zależnie od "mądrości etapu".

  Głupota i krótkowzroczność królują na każdym pole, to czemu właśnie ten sektor miałby być od nich wolny?
  Pozdrawiam.
 • Z tym zamykaniem drzwi cos nie tak....
  Od 36 lat mieszkam w Szwecji. Jakos nie widze izolowania Araböw, Somalijczyköw. W aptece czarnosköry , w banku Arab lub Arabka, w przychodniach lekarskich mnöstwo Bosniaköw, Serböw, Araböw. W szpitalach röwniez. Sa tacy, ktörzy sami sie izoluja nie znajdujac plaszczyzny porozumienia ze szwedzkim soleczenstwem.
 • prymitywna manipulacja
  .
  To jasne kto doprowadził do wymieszania narodów i w jakim celu. Na tym tle widać jasno czemu takie wieści służa.
 • Zbicie chrześcijan przez dżihadystów
  Drastyczny film ukazujący bestialstwo dżihadystów.
  http://shoebat.com/2015/02/15/watch-video-isis-savages-beheading-twenty-one-coptic-christians-saw-martyrs-beheaded-name-jesus-fulfilled/
 • @Ptasznik z Trotylu 19:46:58
  Racja :))
 • @morgan 21:33:30
  Dziwne, że kolega nie zauważył pewnej prawidłowości - o której zresztą wyraźnie piszę - że ktoś "bardzo egzotyczny" - do którego nadal nie ma pewności, że już na pewno "został ujarzmiony i ucywilizowany" - może liczyć za zatrudnienie dopiero wtedy, gdy zaczyna brakować "bardziej cywilizowanych" kandydatów - gdy do pracy w aptece nie zgłosił się ani Szwed, ani "prawdziwy" Europejczyk, ani "nowy" Europejczyk, ani Latynos - wtedy szansę może dostać farmaceuta Somalijczyk, Irańczyk lub Irakijczyk i upragnione drzwi "szwedzkiej" apteki mogą się przed nimi otworzyć.

  Warto się nad tym fenomenem przez chwilę zastanowić, ciesząc się z obecności imigrantów na rynku pracy. Bo świadczy to tylko o tym, że rodowitych Szwedów zaczyna w Szwecji coraz bardziej brakować - stąd przecież pomysł rozwiązania problemów demograficznych, wynikających z feminizmu i masowego pójścia kobiet do pracy przed kilkudziesięciu laty - imigracją.

  A że tak ustawiono wtedy system podatkowy, że pracujący mężczyzna już dłużej nie mógł utrzymać rodziny ani niepracującej żony - to szybko poszło z górki. A że ruch feministyczny był w całości finansowany przez Rockefellerów i Rotschildów - głównych macherów od NWO - to efekty mamy takie, jakie mieliśmy dostać.

  Pisze o tym Henry Makow na swym blogu ww.makow.com, a polskie wersje jego tekstów można znaleźć na https://radtrap.wordpress.com/category/feminizm-2/ Dociekliwym polecam...

  Ale jak długo ludzie w wieloetnicznych społeczeństwach - które powstały w wyniku masowych migracji ostatnich dekad - nadal będą bardziej oceniani wg. kryteriów etnicznych, niż w zgodności z indywidualnymi przesłankami oraz posiadanymi kompetencjami - tym bardziej prawdopodobne jest rozerwanie takiego spoeczeństwa na strzępy, zgodnie z intencjami architektów NWO.

  Faktem jest, że niektórzy muzułmańscy imigranci źle znoszą pobyt w nowym kraju, izolując się i opłakując utracony status społeczny.

  Dlatego, że zwykle to mężczyźni najwięcej tracą emigrując - zyskują za to ich kobiety i dzieci, przed którymi otwierają się nowe możliwości. Ale to nie ci zaszokowani nowym zachodnioeuropejskim światem stanowią większoścć - ale za to chętnie są portretowani w mediach.

  P.S. Tak się złożyło, że miałem szczęście studiować w Szwecji zagadnienia migracji i stosunków etnicznych - a poza tym też obserwuję to społeczeństwo od ponad 30. lat - nabywając po drodze magisterium z zakresu socjologii.
 • ŚRODA POPIELCOWA
  .
  jest dziś. Jakie środowiska mają interes w tym, aby ten święty dzień, kiedy chrześcijanie zwracają się w kierunku Wielkiej Nocy, w kierunku oczyszczenia, jakie środowisko ma interes w tym, aby ten święty dzień bezcześcić walkami chrześcijan przeciwko chrześcijanom w Debalcewe ?

  Jakie środowisko chce uczcić koniecznie ich bratobójczą walką

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fb.html

  swoje święto rzezi, aby móc tę rzeź święcić na swój sposób, tzn. znaczy należycie. Purim jest zaplanowany na początek marca tego roku.
 • @Laznik 14:09:32
  naturalnie święto rzezi na Gojach.
 • kupuj to ...
  @ "Państwo to kupujecie? - bo ja nie."

  Ja to kupuję bo wiem, że problem islamizacji na Zachodzie Europy to nie mój problem ... mimo iż RP jest w EU ... mniejsza już o poglądy, kto za euro-sojuzem, a kto mu przeciw, po kolei:

  1. Islam/Arabowie w EU, gdzie widać elementy asymilacji kulturowej z
  lokalnym autochtonem z ich strony ? Np. ze strony diaspor
  Żydowskich przez całe stulecia widać było elementy asymilacji Żydów
  z kulturą Chrześcijaństwa - poniekąd bardziej "po drodze" - aczkolwiek
  sami Muzułmanie przyznają, że jest to ta sama wiara w tego samego
  Boga ale na trzy różnorakie sposoby ...

  2. tzw. "euro-socjalizm" ... czyli zasiłki, dotacje, ulgi, też zezwolenia i
  koncesje, bo EU to nie jest Dziki Zachód, a prawo gospodarcze EU to
  nierzadko nie lada haczyk dla przyszłego przedsiębiorcy ... ogólnie
  wyzwanie ...

  3. lewacko-laickie-demoliberalne media na Zachodzie EU ciągle obrażają
  tzw. "uczucia religijne" bardzo konserwatywnych Muzułman ...
  Muzułman, którzy nie ulegają żadnej asymilacji, a czynnie uczestniczą
  w systemie "euro-socjalizmu" ...

  4. brak jakiegokolwiek zabezpieczenia obiektów publicznych, centrów
  handlowych, ulic na poziomie ... lokalnym,
  powtórzę to jeszcze raz ... NA POZIOMIE LOKALNYM przed
  ekstremizmem nie asymilujących się Muzułmanów, stąd wychodzą
  takie "jaja" jak z tym atakiem na ten satyryczny tygodnik w Paryżu lub
  zabójstwo umundurowanego żołnierza armii UK w samym centrum
  miasta i to jeszcze przy całkowitej bierności przypadkowych gapiów,
  którzy aż do momentu ujrzenia krwi na ulicy myśleli, że to jest jakiś
  spektakl,a nie atak uzbrojonego w maczetę bandyty na tego
  żołnierza ... teraz dochodzi do tego jeszcze "wydarzenie-żaden tam
  zamach" z Kopenhagi ...

  ... to słowo LOKALNIE ma ogromne znaczenie ponieważ np. Bundestag
  jest doskonale zabezpieczony przed takimi incydentami, czyli też nie
  zamachami, a nawet jakby komuś udało się przedrzeć przez system
  zabezpieczeń i kogoś zabić np. jakiegoś deputowanego, czyli posła ...
  to zawsze taki ekstremista musi się liczyć z automatycznym atakiem
  odwetowym np. w postaci jednostki kontr terrorystycznej np. "GSG 9"

  ... tu. w omawianym wyżej przypadku - generalnie - biurokracja
  "musiałaby sobie poradzić ze znalezieniem i aresztowaniem lub
  odstrzeleniem sprawcy/ów" a nie tak jak to miało miejsce po
  wydarzeniach w Paryżu ... szukali i szukali i do dzisiaj nie wiem, czy
  już ich znaleźli, czy nie ... taki urok władzy w EU, że nie ma ona
  żadnych wyraźnych sukcesów, więc tym bardziej nie dopuściłaby do
  tak ośmieszającego ich "wydarzenia-też nie zamachu", bo zamachy to
  były w Madrycie-2004 i w Londynie-2005 ...

  Trzy, cztery proste kroki:

  - jest euro-socjalizm, więc wyznanie nie wpływa na to czy dostaniesz
  zasiłki, dotacje ...

  - biznes, owszem "paciemu niet" ...

  - ekstremizm ... tu proszę pytać się euro-biurokracji o środki zaradcze ...
  jednak ja mimo wszystko do "ich modły" dorzuciłbym też swoją, czyli
  masowe deportacje osób, co do których nie na najmniejszych
  podejrzeń, że "jątrzą" - czyli nawołują do świętej wojny - owszem
  wolność słowa ...ale na You Tube ... sorki za ostrą prawicową jazdę ale
  jak widzę, że taki gościu z internetu drze swoją mordę też na ulicy i pali
  flagi albo kosze na śmieci to wiem już, że nie jest to już zabawa ...

  - religia, Twoja sprawa ... więc mimo wszystko - mówię to ze swojego
  prawicowego punktu widzenia - czyli wszelkie turbany, burki etc. to jest
  strój codzienny ... no ale z uwagi na "historię" należałoby zwiększyć też
  kontrole na lotniskach, urzędach etc. ... i nie na dworcach bo ja np.
  mogę lubić dużą bluzę z kapturem, która realnie powiększa mnie
  optycznie o jakiś tam rozmiar więcej, a pod spodem mogę mieć np.
  bombę i ... generalnie kaptur na łbie ... czy to już jest podejrzane, że
  mam ten kaptur na głowie ... ?

  ...

  - dorzuciłbym do tego jeszcze brak faworyzowania, czy zwalczania
  jakiegokolwiek związku wyznaniowego, w końcu obowiązują wszystkich
  obywateli EU zapisy Traktatu Lizbońskiego powołującego do życia Quasi
  państwo (już nie organizację międzynarodową) ... czyli EU - przepisy
  obowiązują wszystkich, no chyba, że prawo działa wstecz, to nie
  dziwmy się że jacyś tam ekstremiści islamscy mają je całkowicie w d.pie
 • @Docent zza morza 11:21:23
  Przecież to wszystko ma swoje korzenie .Polecam notkę Rolexa . Pzdr. 5*. http://hekatonchejres.salon24.pl/632228,krzyzowiec-potrzebny-od-zaraz
 • @Repsol 21:12:42
  Dziękuję za linka - to kolejny b. mądry i b. ważny tekst "Rolexa" - jeśli dobrze zrozumiałem to wieści on m.in. że opcja ruska w Polsce, symbolizowana przez "obóz belwederski" może mieć za sprawę Amerykanów poważne kłopoty.

  Ciekawe, bo i ja o tym chyba pisałem "wieszcząc" II turę między dr Dudą oraz dr Ogórek. http://prognozydocenta.salon24.pl/627152,ii-tura-andrzej-duda-kontra-magdalena-ogorek

  Coraz ciekawiej zaczyna wyglądać kwestia "podstawienia nogi" III RP przy wyborach samorządowych - bo ja nie wierzę w "przypadek", sprawiający, że kody źródłowe programu pozwalającego dowolnie fałszować wyniki pojawiły się w internecie w przedwyborczą sobotę -
  http://prognozydocenta.salon24.pl/616676,skandal-wyborczy-kto-tak-naprawde-podstawil-noge-iii-rp

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31