Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
270 postów 769 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - przesadną i nieznośną rusofilię akceptuję tylko z dopiskiem "jako agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Kiedy Putina zastąpi kolejny bandyta?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rosją od rewolucji rządzi system stworzony przez kryminalistów dla kryminalistów, a obecnie dochodzi tam do przepychanek na szczycie. I chyba już nic nie będzie w Rosji takie same, jak do tej pory...

 

Prognozowałem na okres marzec-kwiecień m.in. kolejną odsłonę b. szkodzącej Rosji wojennej polityki Putina. http://prognozydocenta.salon24.pl/634519,wiosna-kolejnym-etapem-upadku-iii-rp

Jedno jest pewne, już nic w Rosji teraz nie będzie takie, jak do tej pory... bo ta wiosna przynosi jej gruntowne zmiany, na historyczną skalę...

Ale jeśli generałowie faktycznie teraz obalą Putina -  to dlatego, że...

A) okazał się mięczakiem, a oni chcą wreszcie na całego rozpuścić swoje pancerne zagony?

B) był nieodpowiedzialnym idiotą, bo oni to najlepiej wiedzą, do czego tak naprawdę nadaje się ich armia?

Niedługo się dowiemy  - czy istotnie doszło do puczu, i w jakim celu go przeprowadzono – ale niezależnie od rezultatu tego wewnątrzkremlowskiego konfliktu – dotychczasowa polityka Rosji wobec Ukrainy i Zachodu nie będzie mogła być kontynuowana.

Albo nastąpi jej wyciszenie, albo wielka eskalacja agresji – ale dopiero na przełomie grudnia/ stycznia 2015/ 2016 zostaną zebrane nieubłagane konsekwencje tego, co teraz na wiosnę zostanie posiane...

Kiedy Putina zastąpi kolejny bandyta?

Pojawiają się też  głosy, że w Rosji do głosu dochodzą teraz kryminalne autorytety, gwarowo zwane „pachanami” i stojące na czele potężnych gangów.  http://3obieg.pl/koniec-rosyjskiego-narodu-jako-rdzenia-nacji-czyli-wladza-pachanow-kryminalnych-autorytetow

Całkowicie się z taką tezą nie zgadzam, bo władza "pachanów" to trwa w Rosji nieprzerwanie od rewolucji, czyli już prawie sto lat.

Funkcyjni bolszewicy zwykle byli gangsterami i krwawymi rzezimieszkami, tyle że teraz uprawiającymi swój proceder pod osłoną polityki oraz nowej ideologii - a im wyżej który zaszedł, tym więcej ludzkiej krwi miał na rękach, bo zwykle awansował dzięki sprawności w organizowaniu mordowania oraz prześladowania innych ludzi.

To oni byli prekursorami metodycznego, starannie planowanego i równie starannie administrowanego ludobójstwa na masową skalę - Hitler i Himmler mieli się od kogo uczyć...

Szeregi NKWD zapełnione były kryminalnymi i totalnie zdeprawowanymi sierotami po rewolucji, wojnie domowej oraz lokalnych klęskach głodu - a ci bandyci na rozkaz mordowali beznamiętnie kogo popadnie...

Kiedy Putina zastąpi kolejny bandyta?

Po raz pierwszy w historii kryminalni przejęli całe państwo ustanawiając kryminalne reguły gry oraz narzucając swoje kryminalne wartości reszcie ludzi. Zabili w Rosji wszelki etos - poza filozofią życiową szczura - przetrwać za wszelką cenę... kosztem innych nieszczęśników.

W połączeniu z tradycją mongolsko-bizantyjską powstała tam ludobójcza machina gotowa do podbicia całego świata. Na szczęście dwa razy stanęliśmy jej na drodze - w 1920 oraz 1944 roku – gdy Stalin zatrzymując front nad Wisłą na ponad 5 miesięcy nie zdążył dojść conajmniej do Renu, jak to zaplanowano, a tylko do Łaby, chociaż Eisenhower ze swej strony robił co mógł, nie pozwalając Pattonowi za wcześnie rozbić Niemców. Nie dziwiło Was, że to dwie pięcioramienne gwiazdy - biała i czerwona - zdusiły Hitlera?

Kiedy Putina zastąpi kolejny bandyta?

Ale najczystszą formą władzy „pachanów” były łagry i gułagi – bo istotę każdego systemu poznaje się po tym kogo się tam więzi oraz w jakich warunkach.

Józef Czapski opisując Rosję sowiecką jako „nieludzką ziemię” trafnie dał wyraz szokowi przeżywanemu przez normalnych ludzi, nagle przeniesionych do nienormalnego świata odwróconych wartości. Podobnie jak Gustaw Herling- Grudziński nazywając sowiecką Rosję „innym światem”.

Bo do skutecznej walki z przeciwnikiem – potrzebne jest prawidłowe rozpoznanie wroga oraz zrozumienie istoty toczącego się sporu. I dlatego dziś „zielone ludziki” oraz „wojna hybrydowa” tak mocno mącą nam w głowach....

Nie przez przypadek najskuteczniejszym przeciwnikiem sowietów okazał się R. Reagan, który bezceremonialnie potraktował ich właśnie jako kryminalistów dysponujących „imperium zła".

Bo do tego się sprowadza sowietyzm, a dopóki Rosja się nie upora z tym dziedzictwem, to władza "pachanów" dalej będzie tam trwała.

I co najwyżej możemy mówić o putinowskim systemie jako o wersji "Pachan 6.0", po leninowskim „Pachan 1.0”, stalinowskim „Pachan 2.0”, breżniewowskim „Pachan 3.0”, pierestrojce – „Pachan 4.0” oraz epizodzie jelcynowskim – bo wersję "Pachan 7.0" to już pewnie będzie wprowadzał kolejny bandyta.

A z przestępczością zorganizowaną to nie walczy się środkami politycznymi ani dyplomatycznymi, tylko policyjnymi, a przede wszystkim ekonomicznymi - odcinając jej źródła nielegalnych dochodów, konfiskując nielegalnie zdobyte majątki oraz uniemożliwiając pranie „brudnych” pieniądzy.

A najlepszym przykładem obecnie czającego się pod murami Kremla „pachana” jest czeczeński bandzior Kadyrow, któremu podobno marzy się sukcesja po Putinie.

Światu potrzeba dziś dobrego szeryfa oraz grupy oblatanych w buchalteryjnych sztuczkach "Nietykalnych" - a wtedy po Rosji i jej "pachanach" śladu nie zostanie.

Kiedy Putina zastąpi kolejny bandyta?

Pamiętajmy, że chociaż to żydowscy agenci Rotschildów przeprowadzając rewolucję 1917 roku spełnili przekleństwo rzucone na cara jeszcze w 1815, za odmowę przystąpienia do „stanów zjednoczonych Europy” – ale każda rewolucja pożera swoje dzeci, i głównymi jej beneficjentami na dłuższą metę okazali się kryminaliści oraz wszelki margines spoleczny, tak w Rosji, jak i tam, gdzie dotarły sowieckie tanki.

Po prostu na kilkadziesiąt lat postawiono nam świat na głowie... Ale w Rosji system „pachanów” trwał na tyle długo, i przyniósł tak bolesne nauczki, że mało komu mieści się w głowie, że można żyć zupełnie inaczej.

KOMENTARZE

 • Putin czerpie wiedze z "dokonań" ludobójców NKWD
  Putin jest z krwi i kości bolszewikiem, kontynuatorem linii, która zaczęła się od rzezi zwanej rewoltą październikową, prowadziła przez Sołowki, GUŁag, Wielki Głód, czystki drugiej połowy lat 30-tych, wspólne z nazistami wywołanie II wojny światowej, przeszło 60 milionów zamordowanych na terenie samych Sowietów, nie licząc państw podbitych (samych Polaków przeszło 1,5 mln ofiar), aż do dzisiaj. W bliźniaczym tandemie komunizm - nazizm, komunizm był zawsze siłą pierwotną wiodącą tak w idiotyzmie teoryjek, jak i w skali zbrodni i zniszczenia.

  Putin czerpie z "dokonań" ludobójców takich, jak Lenin i Stalin, po linii służbowej takich, jak Jagoda, Jeżow czy Beria, a także "bohaterów" w rodzaju Żukowa, który wymyślił i na szeroką skale wprowadził "rozminowanie przez atak piechoty".

  Hitler na tle "przywódców radzieckich" był uczniakiem, podobnie jak Goebbels na tle "wydziałów prawdy" Łubianki i Chodynki. Warto też zwrócić uwagę, że w dzisiejszych Niemczech pomników Hitlera nie uświadczysz, neonaziści stanowią ścigany prawem margines marginesu, o pogrobowcach Służby Bezpieczeństwa SS u władzy nie wspominając, tymczasem Rosja usiana jest pomnikami Pomnikami ludobójcy Lenina, różne formy komunistycznej zarazy, od Ziuganowa, przez Żyrinowskiego do ferajny Putina, stanowią przygniatająca większość tamtejszej "sceny politycznej", a u władzy znajdują się pogrobowcy NKWD.

  Dopóki to się nie zmieni, w postaci totalnego upadku i rozpadu obecnego rosyjskiego państwa (na kształt upadku Sowietów), Rosja pozostanie, niestety, krajem bandyckim, jakim były i Sowiety.
 • @Zbójnicki pies 15:13:35
  na zmiany nie ma co liczyć ale najważniejsze by nie doszło do jakichś prób rozszerzenia strefy wpływów , z naszym krajem włącznie , dlatego wszystkie głosy ujawniające zagrożenia ze wschodu należy zdecydowanie popierać
 • @puuuq 15:44:40
  Tak, zdecydowanie tak, czy to ze strony wciąż sowieckiej Rosji, ale też należy pamiętać o nacjonalistach Ukraińskich. Wprawdzie "władzy" jako takiej nie mają ale lepiej dmuchać na zimne
 • @mecenas 16:22:13
  a może coś na temat - przecież masz olbrzymia wiedzę o ludobójstwie jakiego sowiecka dzicz dokonywała na naszym narodzie.
  Czekamy na twój merytoryczny komentarz - zapraszam
 • @Zbójnicki pies 16:41:47
  :-)
  Pozdrawiam.
 • Trzy rysy z portretu Putina. Czego należy oczekiwać od gospodarza Kremla?
  Osobowość Władimira Putina uległa sztucznej heroizacji jeszcze za jego życia.
  1. Złożoność stanowienia w zwierciadle analogii :
  //Wykrzywione postrzeganie świata sformowało się u Putina w dzieciństwie i w młodości, gdy doświadczył poważnych problemów w dialogu z rówieśnikami. Ten stan umocnił się po zakończeniu Krasnoznamiennego Instytutu im. Andropowa (KIA) – miejsca, gdzie kuto kadry dla wywiadu. Znawcy drogi życiowej lidera nowej, agresywnej Rosji podkreślają dość interesujący fakt: jakoby Putina nie przyjęto do wszechmocnego I Zarządu Głównego KGB ZSRR i odesłano z powrotem do Leningradzkiego Zarządu KGB – przy czym na mniej znaczącą posadę. Tak czy inaczej od wczesnych lat przyszłego prezydenta prześladował paskudny cień aspołeczności. I kompleks niedowartościowania, który logicznie z niego wynika. W tym kontekście zauważmy: nieludzkie, straszliwe zamknięcie w sobie były charakterystyczne dla wielu niszczycieli. Na przykład dla Hitlera i Stalina. Co więcej, „socjalna zniewaga była dla Hitlera znacznie większym obciążeniem, aniżeli socjalne ubóstwo. I, jeśli wpadał w rozpacz, to cierpiał nie w związku z brakiem porządku na świecie, a ze względu na niezadowalającą rolę, jaka przypadła jego losowi”. Innymi słowy niespełnione ambicje zawsze pozostawały dla takich ludzi niepokonaną drażniącą przeszkodą.//

  2.Zbyt długo realizowana żądza uznania swego autorytetu :

  //Od dzieciństwa Putin płonął na wskroś obsesyjną żądzą uzyskania autorytetu. Ta idea stał się dominującym czynnikiem organizacji życia, a jego uwaga niezmiennie jest skierowana na niego samego. Dla podkreślenia swojego autorytetu tacy ludzie są gotowi na wszystko – od drobnych fałszerstw po szeroko zakrojonych akcji. Mówi się, że Putin przepisał 16 stron do swojego doktoratu. Jednak byłby to najbardziej niewinny postępek. Na przykład, Hitler nosił na szyi żelazny krzyż pierwszej klasy, którym, jak pokazało śledztwo, nigdy nie był nagrodzony. Stalin, który nie służył w wojsku z powodu usychającej ręki, niewzruszenie przekształcił się w Generalissimusa. Za to broszurę „O podstawach leninizmu”, gdzie po raz pierwszy zaprezentował się w roli głównego naśladowcy Lenina, Stalin faktycznie „zerżnął” od F.Ksenofontowa, którego potem zlikwidował. Wszyscy pretendują na rolę reformatorów i myślicieli. Tak samo, „człowiek z trudną przeszłością” – kremlowski oficer operacyjny, otoczył się nieskazitelnie oszlifowanymi legendami //

  3.Gotowy na wszystko :
  „Pamiętliwy, samotny i wyblakły” – to najczęstsze epitety tych, którzy charakteryzują osobowość Putina. „Człowiek z wąską ideologią reprezentanta tajnej policji”, „obrażony człowiek w opancerzonym futerale” – to inne, niezmiennie powtarzające się charakterystyki. Zapewniają, że od dzieciństwa był outsiderem i wiecznie dążył do otrzymania swojej szansy.

  Wszystko, co robi Putin, wygląda jak kompensacja dla słabej osobowości. Siada do myśliwca, dlatego że nie potrafi podjąć decyzji w sprawie ratowania marynarzy „Kurska”. Wiele lat potem jedzie do okupowanego przez Rosję Krymu, jakoby w celu demonstracji triumfu, a w rzeczywistości, aby ukryć irytację związaną z izolacją i niezdolnością do osiągnięcia żądanego uznania i wielkości.

  Opętani ludzie są gotowi na wszystko. Neron delektował się płonącym Rzymem i radował się, że jego imię będzie związane z epokowymi zgliszczami na miejscu Wiecznego Miasta. Wtargnięcie Saddama do Kuwejtu i ataki myśliwskie na Kurdów i szyitów doprowadziły do ok. 100 tysięcy zabitych. Póki co, twierdzą obrońcy Putina, prezydent Rosji swojej granicy jeszcze nie przekroczył. Być może. Ale Rosja nie jest Irakiem. W rękach Putina jest przycisk nuklearny (stary sługa lidera Kremla – Siergiej Ławrow – już o tym przypomniał). Niepokoi to, że niektórzy śledczy dążący do ustanowienia rzeczywistej przyczyny wybuchów budynków mieszkalnych w Rosji (w 1999 roku, w wyniku których zginęło 300 osób, co stało się bezpośrednią przyczyną rozpoczęcia II wojny czeczeńskiej, przyp. red.), znaleźli wiele niedociągnięć w wyjaśnieniach i interpretacjach wysokich rangą urzędników FR po zamachach w Riazaniu. Co niektórzy wprost wskazują, że wybuchy przygotowywano z błogosławieństwem Federalnej Służby Bezpieczeństwa (FSB). Ale, jeśli to prawda, to ani Patruszew (Od 1999 pierwszy zastępca dyrektora FSB a następnie dyrektor. Od 12 maja 2008 Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Rosji, przyp. red.) ani nikt inny nie mogli zrealizować takich zabójczych idei bez zgody gospodarza Kremla.//

  http://eastbook.eu/2014/07/material/news/trzy-rysy-z-portretu-putina-czego-nale%C5%BCy-oczekiwa%C4%87-od-gospodarza-kremla/
 • Putinowcy , Komorowscy!
  Putin w Rosji ma 85% poparcia ...
  Komorowski w Polsce 120% chyba już...
  Ta sam szkoła , ten sam zamordyzm ...U nas tez dużo samobójców i zniknięć
  Co Polaków obchodzi Putin?
  Zróbcie porządek ze swoim Komorowskim!
  Jeżeli nasi foksdojcze po cichu popieraja banderowców na Ukrainie to cóż dziwnego że Putin popiera Noworosję?

  Ja tego poglądu nie rozumię że Putin , Poroszenko , Komorowski to jakaś róznica!
  Mamy swój śmietnik do uprzątnięcia!
  Jeżeli wygra Komorowski to jest pewne ze pośle nasze dzieci na wojnę !!!
 • Gdyby Putin był bandytą, tak jak go Pan nazywa...
  to już dawno uległby tej prowokacji na Ukrainie i mielibyśmy III wojnę. I prawdopodobnie, nic by Panu nie pomogło to, że jest Pan za morzem. Więc myślę, ze należy Putina za to szanować, chociaż nie wiadomo jeszcze jak to będzie, bo jak juz wiemy, zza morza na Ukrainę przyjechało wojsko amerykańskie a to jest już jawne przystąpienie do wojny. Jeżeli ma Pan kogoś tu jeszcze w Polsce to niech się Pan modli do Pana Boga o to by nie powołali nikogo z Pana rodziny na ta wojnę, bo Ukraińcy pouciekali do Rosji, gdzie dostali schronienie, więc zaczyna tam brakować mięsa armatniego, to sięgają teraz do rezerw... także polskich.
 • @Jan Paweł 18:37:32
  Jak to szydło zawsze wyjdzie z worka - taka ładna, bogobojna, "pełna miłości" legenda...

  Ale jak tylko chodzi o interes Matuszki Rossiji - to od razu wyłazi gęba "chłopca-olginowca" i całą maskirowkę diabli biorą...

  Postarajcie się o mądrzejszego "supervisora" - bo tak chyba waszewo starszinu tieper nazywajut...?

  Nie szkoda wam wysiłku, tawariszcz?

  Ale rozumiem - służba nie drużba...
 • Putin - bandyta ?
  Nigdy nie czytałam głupszego i bardziej kłamliwego bełkotu na temat Rosji!
  Zamiast bezczelnie się przedstawiać jako docent niech pan poszuka choć śladu rozumu w swojej pustej pale !! (obawiam się że na próżno!), z rąk czerwonych bolszewików zginęło 60 mln. Rosjan ! A może warto poczytać historię (nie taką znów odległą!) i zapoznać się z faktami KTO wywołał, sfinansował i przeprowadził tzw. rewolucję w Rosji, kto strzelał do Polaków w Katyniu, jakiej narodowości były bojówki NKWD, z czyjego rozkazu zamordowano carską rodzinę i kto to uczynił ! No i co tu ma do rzeczy Putin bo jak na razie to spośród tych agresywnych i prących do wojny debili z tzw. "zachodu" i USraela to najbardziej rozsądny człowiek ! Jesteś po prostu kłamliwym pajacem i totalnym nieukiem ! Kompromitujesz się baranie !!!
 • @mecenas 21:52:32
  widać po formie co to za docent. Chyba ten z kabaretu
  P.S. chociaż i treść z daleka bije oczach. Masz rację, szkoda czasu:-)
 • @Zbójnicki pies 23:19:39
  Putin jak każdy władca ma z pewnością krew na rękach. Ty i Tobie podobni jesteście też niczym więcej jak syjonistycznymi sługusami niszczącymi każdy naród w którego tkankę się dostaniecie.
  Jednobiegunowy świat o który się dopominacie przekroczy w swojej podłości i złu wszystko to o co posądzacie Putina.
  Najgorszą cechą charakteru ludzkiego jest brak chęci do obiektywnej oceny rzeczywistości. U jednego widzi się źdźbło w oku u innych belki nie zauważa. Miliony pomordowanych w wyniku dziesiątek misji wojennych amerykanów po II WŚ nic nie znaczy wobec przywar Putina. Gratuluję obiektywności przekazu.
 • @zadziwiony 11:52:18
  Polską racja stanu jest sprzeciwiać sie imperialnym zapędom wciąż żyjącej w duchu Stalina obecnej Rosji.
  Należy zerwać wszelkie kontakty z Rosją (obecną) dać do zrozumienia iż nie akceptujemy takiej polityki terroryzmu , zakazać wjazdu obywateli Rosji do UE , wykluczyć z obiegu finansowego, nie utrzymywać kontaktów Inaczej Putinowska rosja będzie szła na Europę wg swoich standardów bolszewickich jak w 1920 r.a wtedy będzie za późno, stanowczo za pózno.

  Należy też, stawiać stanowczy opór odradzajacemu sie na Ukrainie banderyzmowi, ale nie wolno do jednego worka wkładać wszystkich Ukraińców.
  Tak jak nie wolno stygmatyzować Rosjan, tylko obecne sowieckie władze
  a to nie to samo.

  Tyle tyt. odpowiedzi
 • @Zbójnicki pies 12:08:53
  Problem w tym, że widzisz zagrożenie tylko z jednej strony. Sądzisz chyba przy tym, że pozbycie się jednego wroga wcale nie najgorszego poprawi byt narodu polskiego. Oj jesteś w wielkim błędzie. Gdzie uciekniesz jak nadepniesz "kulturze zachodu" na odcisk? No chyba , że jesteś lub zamierzasz czerpać profity od pijawek wysysających Polskę. Wtedy Twoja postawa jest racjonalna.
 • @zadziwiony 12:29:37
  Profitów nie czerpie, mam swoje dochody , dobre dochody i to tylko dzieki
  "kulturze zachodu".

  Natomiast nie jest tak że nie widzę "zagrożenia" z zachodu, ale jakoś nie przekonują mnie że te "zagrożenia' na dzis są wieksze niz ze wschodniej KULTURY
 • 1920 a 1944
  Wyniku wojny polsko-bolszewickiej z 1919-1920, na nowo odrodzona Rzeczpospolita Polska zatrzymała pochód na zachód hord bolszewików. Pomogło nam w tym czasie załamanie gospodarcze na terenach kontrolowanych przez bolszewików, spowodowane rabunkowym wyzyskiem bazy podatkowej (czyli elementu ludzkiego), będącą powodem buntów chłopskich. Gdyż zajęci tłumieniem buntów, Bolszewicy nie byli wstanie zgromadzić odpowiednio dużych i zmotywowanych sił na nową ofensywę, która by pokonała, pozbawionej pomocy zagranicznej armie polską. W takiej sytuacji nie pomogło by znajomość kodu szyfrującego bolszewickie depesze, ani militarny talent szefa sztabu Wojska Polskiego, generała Rozwadowskiego.
  W 1944, Armia Czerwona nad Wisłą zbierała siły do dalszego marszu na zachód. To była taktyczna przerwa niż, klęska.
 • Kto po Niemcowie?
  Eksoligarcha, mistrz szachowy, bloger, prawicowy watażka albo lewicowy radykał – to w nich pokłada nadzieje rosyjska opozycja. Różnorodny wybór, który wobec wszechwładzy Putina może okazać się pozorny.

  Michaił Chodorkowski ?
  Aleksiej Nawalny ?
  Igor Striełkow ?
  czy Siergiej Udałcow ?
  to czołówka do odstrzału a takich mniej nośnych nazwisk jest jeszcze sporo
 • Brednie
  Brednie
 • @Zbójnicki pies 15:13:35
  Nie dostrzegam w działaniach Putina niczego co mogłoby wskazywać na jego bolszewickość. Wręcz przeciwnie.
  Najpierw kolego dowiedz się co to jest bolszewizm zanim cokolwiek o nim napiszesz.
 • @Galopujący Renifer 23:33:35
  Moim skromnym zdaniem bolszewizmem jest postawa przejawiająca się nienawiścią wobec czyichś poglądów, przekonaniem o jedynej słuszności swoich własnych, niewychodzeniem poza myślenie sekciarskie, często okraszona niską kulturą wypowiedzi. Gros bolszewików rekrutuje się z nizin społecznych, część znów demonstruje wulgaryzmami pogardę dla inteligencji i tradycji będącej dorobkiem tejże a także chęcią "upodlenia" rozmówcy co jednak rzadko im sie udaje z kilku powodów o których napisze ale nie dziś
 • @Zbójnicki pies 12:34:00
  Garść trudnych pytań do oszołomów i manipulowanych przez gangsterów medialnych i ich mocodawców z światowej mafii finansowej
  Jeżeli Ty również boisz się "rusków", uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie zachód, przeczytaj poniższe pytania i sam sobie odpowiedz kto to wszystko robi:

  1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy "Planu Balcerowicza", którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
  2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej "transformacji ustrojowej i gospodarczej", której efekty widzimy dzisiaj?
  3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
  4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
  5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
  6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
  7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
  8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
  9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
  10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
  11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
  12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
  13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
  14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
  15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
  16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
  17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
  18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
  19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
  20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
  21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
  22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
  23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
  24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
  25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
  26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
  27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
  28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
  29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
  30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do "odzyskiwania" kamienic lub ziemi ornej?
  31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca "kaźni Rosjan" i "polskich morderców"?
  32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o "mordercach Polakach w Jedwabnem" czy o "polskich obozach koncentracyjnych"?
  33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
  34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
  35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
  36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
  37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
  38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
  39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
  40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
  41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
  42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
  43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
  44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
  45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
  46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
  47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
  48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
  49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
  50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY