Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
252 posty 666 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Dyktat Rotszyldów - ”Co najmniej milion ludzi rocznie!”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bo ta migracja ma definitywnie zniszczyć narodowy charakter państw unijnych.

Plenipotent Rotszyldów – o pseudonimie operacyjnym ”George Soros” (człowiek odpowiedzialny za wielką migrację roku 2015) - właśnie raczył poinformować świat i Europę:

Według miliardera,  „UE powinna przyjmować w najbliższej przyszłości przynajmniej milion uchodźców rocznie”,  a ich rozmieszczenie powinno być zgodne z warunkami wynegocjowanymi na ostatnim szczycie.

Dodatkowo  „UE powinna zapewnić 15 000 euro na każdego uchodźcę przez dwa lata, aby opłacić koszty mieszkania, opieki medycznej i edukacji”.(…)

– Viktor Orban też przedstawił sześciopunktowy plan.  Jednak jego plan, który podporządkowuje prawa człowieka uchodźców i migrantów kwestii ochrony granic, stanowi zagrożenie dla Unii Europejskiej ze względu na odrzucenie wartości, na których została ona zbudowana i praw, którymi powinna się rządzić – stwierdza Soros. http://www.bankier.pl/wiadomosc/Soros-UE-powinna-przyjmowac-milion-uchodzcow-rocznie-7279602.html

A więc szykuje się nam WIELKA KONFRONTACJA  planu Orbana   http://wpolityce.pl/swiat/266283-zobacz-plan-orbana-premier-wegier-przedstawia-propozycje-rozwiazania-kryzysu-imigracyjnego (chroniącym Europę i jej kulturę) z planem Sorosa (narzucającym nam multi-kulti) - i jak myślicie – która wizja ostatecznie zwycieży?

 

Rotszyldowie: ”Macie przyjmować milion rocznie!”

 

Agenci Sorosa na Bliskim Wschodzie właśnie w tej chwili dostarczają kolejnym kandydatom na ”uchodźców” funduszy oraz niezbędnych informacji przed wysłaniem ich do "Mutti Merkel": http://wolna-polska.pl/wiadomosci/george-soros-przekazal-muzulmanskim-uchodzcom-liste-polskich-adresow-2015-09

 

A oni posłusznie i spontanicznie będą maszerować w zwartych grupach nie przekraczających 10 tys osób dziennie... A są to w większości młodzi, dobrze odżywieni i wysportowani mężczyźni... 

 

Warto też troszkę się potrudzić i poskładać ”do kupy” napływające do nas wiadomości:

 1. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zniszczenie-europy-uchodzcami-spisek-agentow-nwo-i-czcicieli-szatana-2015-09
 2. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydowska-masoneria-wspiera-finansowo-masowa-imigracje-do-europy-2015-09
 3. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/raport-masoni-nakazuja-ue-otworzcie-granice-dla-wiekszej-liczby-imigrantow-2015-09

 

Nawet ”nasz” oksfordzki czekista – prof. Zygmunt Bauman (gdy tylko doszło do rotszyldowskiej ”arabskiej wiosny” - co do ich roli sprawczej patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/666927,czy-europe-jeszcze-stac-na-niemieckie-egzorcyzmy) - od razu, wraz z licznymi "kolegami po fachu",zaczął urabiać europejską opinię publiczną szeroko nagłaśnianymi wypowiedziami o ”dobrodziejstwach” masowej imigracji – delikatnie przy tym sugerując nam przyjęcie minimum 30 milionów muzułmanów - co  jak się obecnie okazuje - ”litościwie” - jak na razie - chyba właśnie rozłożono nam na 30 lat...

 

Jakże trafnie podsumował te profesorskie dywagacje kol. ”Marx”:

Marx 212.2.126.* 19 września 2011

"... kapitał przemysłowy potrzebuje coraz więcej imigracji" - powiedział Bauman. A ja pytam - DO CZEGO? Do taniego wyzysku, do roboty na czarno i za pół pensji?

Tego Baumana z jego XIX-wiecznym myśleniem powinno się wysłać festkopem w kosmos. Tacy "ideolodzy" są największym zagrożeniem cywilizacji europejskiej.

Przecież już teraz bezrobocie w wielu krajach Europy Zachodniej oscyluje koło 40%! W Polsce co drugi młody człowiek z wyższym wykształceniem nie ma pracy. W tym stanie rzeczy podnoszenie tzw. wieku emerytalnego czy ściąganie imigrantów to wręcz zbrodnia na narodach.

Nie po to przemysł się unowocześnia i robotyzuje, a administracja i nauczanie komputeryzuje, żeby harować jak za czasów feudalnych!

Skoro wszelakie maszyny ułatwiają pracę i radykalnie podnoszą jej wydajność, to zarówno czas pracy jak i wiek emerytalny należy skracać. To sam zainteresowany, wiedząc ile uzbierał na funduszu emerytalnym, powinien decydować o zakończeniu swojej działaności zawodowej.

Pazernym rekinom kapitalizmu należy "przykręcić śrubę" wprowadzając wyraźnie wyższe płace minimalne oraz wyższe podatki od dochodów konsumpcyjnych dla bogaczy. Przecież ich majątki pochodzą nie z ich osobistej pracy, ale mówiąc wprost z wyzysku zatrudnionych u nich pracowników. Tego dłużej nie można tolerować, bo rzeczywiście będzie źle.

Od czasu wprowadzenia giełd tzw. papierów wartościowych rządzi tam tylko i wyłącznie pazerna spekulacja produkująca nieistniejącą, wyssaną z brudnego palucha wartość. Kiedyś za pieniądzem stała jego prawdziwa wartość w postaci złota i dóbr trwałych, a teraz? Jedna wielka kpina, wirtualne wzrosty i upadki bez jakiegokolwiek związku z rzeczywistością! To powinno być karnie zabronione, a nie chwalone!

Dopóki nie skończymy z produkcją papierowego, bezwartościowego pieniądza, będziemy tkwili na bardzo kruchym lodzie samooszustwa.

Wtedy niewiele trzeba do globalnej katastrofy. http://wpolityce.pl/polityka/118794-zygmunt-bauman-30-mln-nowych-imigrantow-albo-upadek-cywilizacji-europejskiej-kapital-przemyslowy-potrzebuje-coraz-wiecej-imigracji

Ale ”nasz towarzysz profesor” został przecież rzucony na odcinek robienia ludziom wody z mózgu i nie powie prawdy o naturze świata w którym przyszło nam żyć i którego bolączki wynikają głównie z reguł gry narzuconych reszcie ludzkości przez kabał Rotszyldów – umownie nazywanych także ”międzynarodową finansjerą”, ”zachodnimi filantropami”, ”banksterami”, czy też ”siłami NWO”.

 

Rotszyldowie: ”Macie przyjmować milion rocznie!”

 

Innym przykładem ”wybitnego intelektualisty i światowego autorytetu” jest prof. Noam Chomsky, którego celebrycką działalność tak podsumowano:

Here is a well aimed kick on the bal#s of double agent Noam Chomsky, the premier dissident intellectual, the fearless purveyor of truth battling against media propaganda, murderous U.S. foreign policy, and the crimes of profit-hungry transnational corporations -  the man whose final solution is always a NEW WORLD ORDER in which the Zionist bankers shall sit on the driver’s seat. (…)

His formula over the years has stayed consistent:  blame "America" and "corporations" while refusing to examine the hidden Globalist overclass (Rothschild  and his agents) which pulls the strings.   

Chomsky offers the solution of world government under the United Nations— a New World Order tailor made for his banking cartel master.”   http://ajitvadakayil.blogspot.se/2013/10/avram-noam-chomsky-karl-marx-of-new.html 

Bo tak to się robi:

 • najpierw zlecenie na atrakcyjne przedstawienie globalistycznych ideii określonego ”etapu” trafia do ”niezależnych naukowców” (i dlatego kiedyś "musiały być" promowane nacjonalizmy mające porozsadzać europejskie monarchie, aż nastał czas, gdy suwerenność państw narodowych oraz ich kultura "muszą zostać zniszczone", by tym łatwiej było stręczyć ludziom ponadnarodową unię)
 • później zakulisowa implementacja tychże ideii "wśród lokalnych elit"- wraz z selekcją podatnych na szantaż przyszłych "mężów stanu" - trafia do stosownych służb specjalnych (praktycznie stanowiących od początków XIX w.  zbrojne ramię poszczególnych obediencji masońskich – patrz http://www.traditia.fora.pl/ciekawe-ksiazki-i-multimedia,9/ masoneria-polska-2012-stanislaw-krajski,8199.html);
 • następnie idee te zaczyna się "sprzedawać pospólstwu" nagłaśniając je w rotszyldowskich mediach – oczywiście z wykorzystaniem wcześniej wypromowanych ”autorytetów moralnych” :-)
 • aż w końcu kolejne rotszyldowskie pacynki, zwane ”politykami”, uroczyście podpisują podsuwane im dokumenty wcielając w życie "zmiany niezbędne z punktu widzenia historii oraz praw rozwoju ".

 CAPISCI :-)?

 

Ale po co Rotszyldom multi-kulti w Europie?

 

Oto zarys Wielkiego Planu Głównego Architekta Zjednoczonej Europy,

Richarda Coudenhove-Kalergi, jeszcze z lat 20. XX w., po polsku:  http://balder.org/judea/Hrabia-Ryszard-Mikolaj-Coudenhove-Kalergi-Praktyczny-Idealism-Wieden-1925-PO.php

 

Rotszyldowie: ”Macie przyjmować milion rocznie!”

Pewnie niewielu z nas słyszało o tym Planie, a jeszcze mniej o jego Autorze...

 

Ale nic nie dzieje się na tym świecie przypadkiem, bo prawie wszystkie istotne wydarzenia okazują się post-faktum być cierpliwą i staranną realizacją strategii rozpisanej na dekady i stulecia - traktujcie wydarzenia bliskowschodnie jako tło ICH bezwzględnego parcia do rozpętania trzeciej wojny światowej https://radtrap.wordpress.com/2012/02/26/albert-pike-o-iii-wojnie-swiatowej/ - bo ONI zawsze działają w skali kosmicznej i globalnej, podczas gdy my – mrówki złapane w pułapkę konsumeryzmu i przygniecione długiem publicznym oraz indywidualnymi kredytami – ledwo dajemy radę zastanowić się nad sensem i kierunkiem własnego życia, a co dopiero mówić o głębszych refleksjach nad biegiem wydarzeń po drugiej stronie morza.

 

No, ale jak mamy się w tym wszystkim połapać, skoro już od przedszkola poruszamy się w świecie iluzji starannie zaprojektowanych przez "Rotszylda i jego ludzi"?

 

A raczej grzęźniemy w świecie antywartości podsuwanych nam przez ”Rockefellerów” - będących junior partner tego globalistycznego tandemu - których ”dobroczynna fundacja” sfinansowała i wylansowała wszystkie wywrotowe idee ostatnich dekad - od ”rewolucji seksualnej” i powszechnej relatywizacji moralnej, poprzez ”feminizm”, aborcję i depopulację "mniej wartościowych osobników i narodów", aż po promocję homoseksualizmu i "gender” (zakuwając nas po drodze w kajdany poprawności politycznej).

 

Dyktat Rotszyldów - ”Milion ludzi rocznie!”

 

P.S. Wszelkim ”zatroskanym humanistom” na otrzeźwienie:

 

1)  

Rotszyldowie: ”Macie przyjmować milion rocznie!” 

2)


Rotszyldowie: ”Macie przyjmować milion rocznie!”

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

P.S. Dziś co prawda mówi się "skromnie" o milionie "uchodźców" - ale gdzie tak naprawdę leży granica ICH żądań - dwa, trzy, cztery, pięć,... a może nawet i dziesięć milionów ludzi rocznie? 

 

Bo aktualne tempo bombardowania nas "uchodźcami"

- ok. 10 tys. ludzi dziennie -

łatwo może dać w końcu ponad 3,5 miliona ludzi rocznie.

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Skoro "prawie wszystkie istotne wydarzenia okazują się post-faktum być cierpliwą i staranną realizacją strategii rozpisanej na dekady i stulecia" to zapewne także i działalność szanownego Autora jest elementem takiej właśnie starannie realizowanej strategii.
  Ponadto jedynym sensownym wnioskiem wypływającym z tego artykułu jest to, by jak najszybciej się do NICH przyłączyć. Jak kogoś nie możesz pokonać to się do niego przyłącz, mówi stare przysłowie - a ONI są przecież wszechpotężni.
 • @programista 11:47:33
  Gratuluję ekwilibrystyki - gdzie ja piszę o przyłączaniu się do NICH?

  Tylko nasza nieświadomość ICH intencji umożliwia IM ogrywanie nas wszystkich - im więcej o NICH wiemy, tym łatwiej bądzie przejrzeć ICH intrygi...

  To wszystko o czym piszę - proszę się nie doszukiwać drugiego dna tam, gdzie go nie ma.
 • żydzi To Wrogowie Ludzkości ! to rak który toczy Europę !!!!!
  Słowianie !
  Burzę oklasków wywołały słowa: „…rządzą nami kolaboranci, żydowscy imperialiści, jeszcze nie do końca zgniła komuna, a zewsząd słychać ujadanie rozwścieczonego, prymitywnego lewactwa….”
  !
  Spory entuzjazm zebranych wywołała także wizja prostego rozwiązania problemu imigrantów: „Widzę dwa rozwiązania, albo pani Kopacz weźmie tych wszystkich ludzi do siebie do domu i sama ubierze burkę, albo wsadzimy ich wszystkich na te same łódki i odpłyną skąd przypłynęli”
  !
  Ireneusz Tadeusz Słowianin lach ! w pełni się zgadzam z tymi słowami !
 • @Docent zza morza 12:59:20
  "proszę się nie doszukiwać drugiego dna tam, gdzie go nie ma."

  Robię dokładnie to samo co szanowny Autor.
 • @programista 13:10:47
  Miło mi powitać kolejnego specjalistę od nawijania ludziom makaronu na uszy - "Rotszyldów nie ma"- "a nawet jak by istnieli - to by nie byli tak wpływowi, jak się im imputuje" etc. etc. :-)

  W drugiej połowie XIX w. powszechnie uważano, że kontrolują oni połowę światowego bogactwa - jak Kolega sądzi - ten majątek od tamtego czasu - powiększył się czy zmalał?
 • @Docent zza morza 13:48:16
  Tak samo jak wzrosło światowe bogactwo tak samo wzrostowi podlegał majątek Rotszyldów. Jednak trzeba sobie zadać pytanie, czy proporcje pomiędzy tymi majątkami pozostały stałe.
  Jak pokazują badania statystyczne obecnie przeciętny człowiek z trzeciego centyla ludzi podzielonych wg zarobków ma większy majątek niż przeciętny człowiek z pierwszego centyla z połowy XIX wieku - podaję za książkami Grzegorza Kołodki, który zdecydowanie popiera równość. Dodatkowo liczba ludności świata w porównaniu do połowy XIX wieku zwiększyła się kilkukrotnie.
  Także na pewno majątek Rotszyldów rósł w dużo mniejszym tempie niż wzrastało światowe bogactwo.
 • @programista 14:07:56
  Tutaj majątek Rotszyldów oceniany jest na 500 trylionów dolarów.

  Jako ilustracja - dochód narodowy USA to ok. 16.5 tryliona - a dług publiczny - już ponad 18 trylionów i rośnie...

  Jeśli dobrze się połapałem - amerykański billion = nasz miliard, a ich trylion to tysiąc naszych miliardów :-)

  Ale w świecie bilion to milion milionów - czyli tak liczony majątek Rotszyldów wynosił by ok. 50 bilionów - jeśli nie zgubiłem gdzieś kilku zer :-)

  Mam nadzieję, że autor tej grafiki też się nie pogubił :-)  P.S. Od czasu stworzenia tej grafiki zadłużenie świata, a tym samym i majątek Rotszyldów, troszkę wzrosły...
 • @Docent zza morza 13:48:16
  Do prezentowanego powyżej demotywatora dołożyć należałoby jeszcze:
  "To my daliśmy pieniądze na obalenie Napoleona".
  Przecież to nie jest żadną tajemnicą:
  "From 1809 Rothschild began to deal in gold bullion, and developed this as a cornerstone of his business. From 1811 on, in negotiation with Commissary-General John Charles Herries, he undertook to transfer money to pay Wellington's troops, on campaign in Portugal and Spain against Napoleon, and later to make subsidy payments to British allies when these organized new troops after Napoleon's disastrous Russian campaign".
  "Programista" skupia się w dyskusji na takich szczegółach, jak wartość procentowa majątku Rotszyldów, odniesiona do zasobów reszty świata, co jest z gruntu fałszywym podejściem do sprawy.
  Mają na tyle majątku, aby zapewnić sobie kontrolę nad procesami zachodzącymi w świecie, a ich udział w tym aspekcie nie maleje, lecz wrasta.
  Łączny majątek tej rodziny szacowany jest na 500 bilionów dolarów i to w polskim znaczeniu tej liczby - 10 do potęgi 12.
  Taki majątek zapewnia kontrolę nad dowolnym aspektem światowej gospodarki.
  Obecnie obserwujemy odejście od demokratycznych metod zarządzania społeczeństwami i przechodzenie w stronę dyktatur, stosujących - jak na razie - metodę "miękkiej" kontroli.
  Jeżeli @Programista jest rzeczywiście programistą, zdaje sobie sprawę, że na serwerach kilku amerykańskich firm - Microsoft, Google, Facebook, Apple, znajdują się bardzo szczegółowe dane osobowe większości światowej populacji - szczegóły antroposkopijne (zdjęcia), stan majątkowy, zainteresowania, krąg socjalny, najbliższa rodzina i preferencje seksualne.
  Te dane na razie nie są wykorzystywane do bezpośredniego krzywdzenia ludzi, ale potencjalnie mogą być i to jest niepokojące.
  JKM kiedyś powiedział - spisy powszechne były zawsze przeprowadzane przez władców, którzy chcieli nałożyć nowe podatki.

  Społeczeństwom podsuwa się bzdety, w rodzaju sfingowanego ataku na WTC, aby jeszcze bardziej zaostrzyć kontrolę.
  Prezenter radiowy, Bill Cooper w audycji z 28.IV.2001 roku przewidział, że dojdzie do ataku i zostanie o niego oskarżony Osama bin Laden.
  https://www.youtube.com/watch?v=4vSM_7LP6sk

  Jaki jest w tym udział Rotszyldów?
  Niewątpliwie kluczowy. Trzeba pamiętać, że po zrealizowaniu celu majątkowego, w psychice ludzkiej pojawia się kolejny etap - władza.
  I o nią tu chodzi.
 • @Docent zza morza 15:58:31
  Programista ma zabetonowany na amen swój program i żaden Rohtschild czy inny Soros nie jest w jego mniemaniu dla nikogo grozny. To tylko liberalizm - wygrywa lepszy i skuteczniejszy w działaniu.
  Wszelkie argumenty odbijają się od niego niczym groch od ściany.
 • @Autor
  tekst dobry, ale niekompletny..

  Nazywać kogoś ściganego przez trybunały narodowe wielu krajów inaczej niż przestępcą, jest niedoszacowaniem władzy społeczeństw.

  Wrzucanie wszystkiego do worka pt. Syjonizm jest manipulacją..

  Pomijanie globalnej mafii Koshernostra jest niedopatrzeniem..??

  Twierdzenie, że żydzi wszystkiemu winni jest nieznajomością historii, lewici nie byli żydami, żydzi to tylko narzędzie, tępe bo tępe, ale skuteczne :((

  To tak z sympatii kilka uwag, ku przemyśleniu, a tekst uważam za ważny i wartościowy.

  Proszę zbadać temat Shmita (7x7+1=50lat) właśnie mamy duży jubileusz (50lat), nic nie dzieje się przypadkowo..

  Pozdrawiam :)
 • @LoneStar1776 05:43:30
  Pozdrawiam :-)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30