Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
241 postów 589 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Dyktat Rotszyldów (3) - "Precz z tymi granicami!!!"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mamy wielką wojnę cywilizacji w Europie, ale nie taką, do której jesteśmy podjudzani.

 Na naszych oczach - i przy bardzo wymownym milczeniu mediów "głównego nurtu" - dochodzi w Europie do WIELKIEGO STARCIA CYWILIZACJI - i wcale nie chodzi o rozdmuchiwaną "nieuniknioną" konfrontację chrześcijaństwa z islamem, jak by sobie tego życzył Samuel Huntington, autor tezy o "wojnie cywilizacji"  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zderzenie_cywilizacji oraz  www.racjonalista.pl/pdf.php/s,7995 (recenzja).

 
Dyktat Rotszyldów (3) - "Precz z tymi granicami!!!"

Dyktat Rotszyldów (3) - "Precz z tymi granicami!!!"


Ale nie sposób zaprzeczyć. że ze strony części fundamentalistów islamskich grozi nam po prostu śmierć, podczas ich "świętej wojny dla chwały islamu i Allaha"...
 
Natomiast Europa od pokoleń była i jest polem bitwy trzech cywilizacji - jak to ujął prof Koneczny - łacińskiej, bizantyjskiej (Niemcy) i żydowskiej,

Omówienie tej koncepcji znajdziemy tutaj:  https://pl.wikipedia.org/wiki/Feliks_Koneczny  oraz tutaj: //opoka.giertych.pl/ksiazka2_POL.pdf - ale pamiętajmy, że w roku 2007 broszura oparta na jego koncepcjach szybko trafiła na indeks parlamentu europejskiego - widocznie GRUPA TRZYMAJACA TAM WŁADZE nie życzyła sobie propagowania takich ideii, gdyż wygląda na to, że najmniejsza wzmianka o cywilizacji żydowskiej przez pewne kręgi jest natychmiast karcona jako "przejaw antysemityzmu"  wink  -  //www.bibula.com/?p=27542  
 
A od lat 60. XX wieku do tej czysto europejskiej mieszanki doszedł jeszcze jeden czynnik - świat wartości i normy islamu.
 
CICHA EUROPEJSKA WOJNA DOMOWA toczy się dziś głównie o to, czy Europa ma pozostać - co prawda nieźle poturbowaną przez eurokratów oraz globalistyczne media (bo Polska nie jest jedyną ofiarą "pedagogiki wstydu"), ale nadal witalną "Europą Ojczyzn i Narodów", czy też narody europejskie mają ustąpić miejsca "nowoczesnemu i postępowemu nowemu człowiekowi europejskiemu" - bezrefleksyjnemu konsumentowi pozbawionemu głębszych więzi z kulturą narodową i tradycją - a przede wszystkim "wolnego od dogmatów religijnych" - i radośnie wywijającego sztandarami swych prześladowców w imię "tolerancji" wobec homoseksualistów, seksu bez zobowiązań, ideologii gender oraz multi-kulti.
 
Dyktat Rotszyldów (3) - "Precz z tymi granicami!!!"
Wygląda na to, że architekci Nowego Porządku Swiata (New World Order - NWO) planują odebrać ludziom bardzo wiele - bardzo niewiele oferując w wzamian...

Dyktat Rotszyldów (3) - "Precz z tymi granicami!!!"

 
Dziś dochodzi na naszych oczach do wielkiego starcia DWOCH KONCEPCJI CYWILIZACYJNYCH - Planu ORBANA z Planem SOROSA.

Plan Orbana- ratujący Europę przed islamską inwazją - nabierającą cech apokaliptycznych i już nie dającą się dłużej kontrolować - stoi na straży tradycyjnych prerogatyw państwa narodowego - samostanowienia narodu, czyli wyłącznej kontroli własnego państwa nad ludnością, granicami oraz zasobami kraju. Mój Boże - a kiedyś to uważano nawet, że "w stosunkach między państwami nie ma instancji wyższej poza samym Bogiem" - //wosnastoprocent.pl/slownik/suwerennosc/ 

Ciekawe, co na to dzisiejsi eurokraci? Pewnie by ochoczo przytaknęli, zaznaczając mimochodem, że Pan Bóg w międzyczasie zmienił adres z Nieba na Brukselę... 

Ale dlaczego taki napływ muzułmanów może okazać się szalenie problematyczny? I nie chodzi tu o samą liość "uchodźców" (już powalającą na kolana biurokrację poszczególnych państw unijnych) - wśród których i tak tylko co piąty jest straumatyzowanym Syryjczykiem (a przecież to rzekomo dla nich kazano nam otworzyć granice na oścież) - ale o nieuniknione napięcia w przyszłości.

Bo istotą problemu nie są różnice pomiędzy cywilizacjami i kulturami, ale ich jednoczesne występowanie na jednym obszarze, dogłębnie odciskające się na życiu młodego człowieka - bo, jak to ujął prof Koneczny - "Nie można być jednocześnie cywilizowanym na dwa sposoby".

Bo efektem są wtedy wszelkiego rodzaju wynaturzenia, jak te dostrzegane u części młodych europejskich muzułmanów, poddawanych jednocześnie presji domu rodzinnego oraz kuszonych laicką, sybarystyczną kulturą "zachodnią". No i część zagubionych rozwiązuje ten wewnętrzny konflikt gotowością do wysadzenia "w imię islamu i Allaha" zarówno siebie samego, jak i otoczenia...

Pamiętajmy też, że fundamentalizm religijny prawie nigdy nie jest udziałem pierwszego pokolenia imigrantów, zwykle wychowanych według jednego jasnego wzorca oraz wdzięcznych za udzielone schronienie, ale niestety staje się nagminny wśród ich dzieci, rozdartych pomiędzy co najmniej dwoma systemami wartości. A do sterroryzowania kontynentu i dosłownego postawienia Europy do góry nogami wcale nie trzeba ich tak wielu - eksperci szacują, że do zabezpieczenia logistycznego paryskich zamachów wystarczyło niespełna 200 osób.
 
Po okresie bezprzykładnego ujadania Berlina oraz Brukseli na "faszystę" Orbana - który przywracając kontrole graniczne usiłował jedynie stosować obowiązujące prawo unijne, czyli Konwencję Dublińską - rejestrując uchodźców i skłaniając ich do ubiegania się o azyl na Węgrzech (jako pierwszym kraju unijnym, którego granice przekroczyli) - eurokraci po cichu przyjęli zaproponowane przez niego rozwiązania.

"Przywódcy państw UE niemal w całości zaakceptowali plan Orbana. 

opublikowano: 25 września  2015

To wydarzenie przeszło w polskich mediach niemal niezauważone. Podczas środowego szczytu Unii Europejskiej w Brukseli przyjęto niemal w całości projekt Viktora Orbana, jak zażegnać kryzys imigrancki w Europie

Spośród  6 punktów zaproponowanych przez premiera Węgier przywódcy krajów UE zgodzili się na 5. Zrobiła to nawet kanclerz Angela Merkel i prezydent Francois Hollande.,

Przypomnijmy plan Viktora Orbana:

1) Ochrona granic Grecji przez państwa, które się tego podejmą.

2) Oddzielenie uchodźców politycznych od imigrantów ekonomicznych jeszcze przed granicami strefy Schengen.

3) Stworzenie przez Unię Europejską listy krajów bezpiecznych od wojny.

4) Zwiększenie o 1 proc. wpłat poszczególnych krajów do unijnej kasy, co zaowocuje kwotą 3 mld euro, które przeznaczone zostaną na ochronę granic Schengen i rozwiązanie kryzysu. Jednocześnie zaś zmniejszenie obciążeń państw UE o 1 proc. przekazywanych na inne cele.

5) Nawiązanie współpracy z krajami spoza EU, bez których rozwiązanie kryzysu będzie bardzo trudne, m.in. z Turcją czy z Rosją.

6) Zaangażowanie w rozwiązanie kryzysu państw ze świata poprzez stworzenie tzw. kwoty globalnej.

Politycy w Brukseli odrzucili jedynie punkt 1 planu Orbana, resztę zaś zaakceptowali."
//wpolityce.pl/swiat/266483-przywodcy-panstw-ue-niemal-w-calosci-zaakceptowali-plan-orbana-a-jednak-to-premier-wegier-mial-racje 

Natomiast Plan Sorosa (a w zasadzie Rotszyldów, których on reprezentuje) postuluje całkowite otwarcie europejskich granic, zwiększenie długu publicznego oraz rozlokowanie milionów przybyszy na ich warunkach.

"Zasadniczym punktem planu Sorosa jest stwierdzenie, że „Unia Europejska powinna przyjmować w najbliższej przyszłości przynajmniej milion uchodźców rocznie”. Ich rozmieszczenie powinno być zgodne z warunkami wynegocjowanymi na ostatnim szczycie w Brukseli.

Ponadto, „UE powinna zapewnić 15 000 euro na każdego uchodźcę przez dwa lata, aby opłacić koszty mieszkania, opieki medycznej i edukacji”. Potrzebne środki miałyby pochodzić z emisji długoterminowych obligacje, wykorzystując dużą zdolność kredytową na poziomie AAA. „Miałoby to dodatkową korzyść w postaci uzasadnionego stymulowania fiskalnego europejskiej gospodarki” – twierdzi Soros. Koszt pomocy migrantom szacuje na 20 mld euro rocznie.

UE powinna także zapewnić pomoc finansową Libanowi, Jordanii i Turcji, które przyjęły 4 miliony uchodźców. W sumie skalę potrzebnych wydatków na ten cel Soros szacuje na 8-10 mld euro. Namawia również do utworzenia europejskiej agencji migracyjnej.

Pozostałe punkty to: przewiezienie uchodźców przebywających w Grecji i Włoszech do krajów ich docelowego rozlokowania,  „umiędzynarodowienie” problemu poprzez przyjęcie globalnych standardów bazujących na rozwiązaniach przyjętych w UE oraz zmobilizowanie sektora pozarządowego (organizacji, kościołów i firm) do zaangażowania się w rozwiązanie problemu.    //www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz%2Fsoros-ue-powinna-przyjmowac-co-najmniej-milion-uchodzcow-rocznie  29 wrzesnia 2015 o godz. 10:10:20

Wszystko piękne i jakże "humanitarnie" - ale tak naprawdę o co w tym wszystkim chodzi?

A przy okazji ma iść na każdego uchodźcę 15 tysięcy euro rocznie - oczywiście nie wszystko będzie trafiać do jego kieszeni - ale ile zarabia dziś przeciętny Polak - 500-600 euro miesięcznie? 
 
Dyktat Rotszyldów (3) - "Precz z tymi granicami!!!"
Ale gdyby przypadkiem zabrakło nam funduszy na przyjęcie imigrantów, to banki Rotszyldów oczywiście chętnie skredytują taką akcję devil.

Dlaczego te przeciwstawne plany są tak ważne?

Bo chodzi dziś o coś więcej, niż o jałowy w sumie spór o kwoty uchodźców i warunki ich przyjęcia. Toczy się wielka, zakulisowa gra o przyszłość kontynentu, czyli o przyszłość naszych dzieci i wnuków.
 
Bo celem Sorosa  /  Rotszyldów jest całkowite zniszczenie europejskich granic, prowadzące do upadku istniejących państw i totalnego, chaotycznego wymieszania ras, narodów, kultur i cywilizacji - jak to zaplanowano jeszcze w latach 20. XX wieku.

Świdnica Krzysztof Chludziński · "Dokładnie - Plan Coudenhove-Kalergi – ludobójstwo narodów Europy. Masowa imigracja to zjawisko, którego przyczyny są nadal sprytnie ukrywane przez system, a propaganda multikulti próbuje fałszywie przedstawiać jako nieuniknione. Istota planu Kalergi:

W książce "
Praktyczny idealizm" [Practikal Idealismus], Kalergi pisze, że mieszkańcami przyszłych „Stanów Zjednoczonych Europy” nie będą narody starego kontynentu, a rodzaj podludzi, produkty mieszania ras. Wyraźnie oświadcza, że narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, bez żadnej jakości i łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą.

Kalergi głosi zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji. Żeby Europę kontrolowała elita, chce zamienić ludzi w jedną jednorodną mieszankę czarnych, białych i Azjatów. Ale kto tworzy tę elitę? 

Kalergi dokładnie to opisuje: Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek.

Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską]". 
//www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz%2Fsoros-ue-powinna-przyjmowac-co-najmniej-milion-uchodzcow-rocznie 

A Soros - "wywołany do tablicy" przez Orbana -  przestał się patyczkować i otwartym tekstem zaczął mówić o swoich planach i priorytetach:
 

George Soros letter reveals globalist plan to destroy the First World by eliminating national borders with global migrant blitzkreig invasions

Friday, November 06, 2015 by: J. D. Heyes
Tags: George Sorosnational bordersmigrant invasion

In recent days, Orban has accused Soros of deliberately encouraging the migrant crisis now engulfing the continent.

"This invasion is driven, on the one hand, by people smugglers, and on the other by those (human rights) activists who support everything that weakens the nation-state," Orban said. "This Western mindset and this activist network is perhaps best represented by George Soros."

'Let's take down all borders'                                                                                Following Orban's statement, Soros sent an email to Bloomberg Business, in which he claimed that his foundations actually help "uphold European values," while Orban's actions in bolstering the Hungarian border and thus impeding a huge influx of migrants "undermine those values."
"His plan treats the protection of national borders as the objective and the refugees as an obstacle," Soros added. "Our plan treats the protection of refugees as the objective and national borders as the obstacle."

(...) In a recent interview, Orban said that immigration and multiculturalism were working in tandem to change the face and traditions of Europe, it's "Christian roots" in particular, all while creating "parallel societies" (just like mass immigration in the U.S. – and isn't it peculiar that President Obama and Lefty Soros have the same view on mass immigration?).

'No one has voted on this'                                                                                   As reported by Breitbart London, Orban said that Europeans should "stick to our Christian values" and "Europe can be saved," but only if citizens "take seriously the traditions, the Christian roots and all the values that are the basis of the civilisation of Europe."

"What sort of Europe do we want to have? Parallel societies? Muslim communities living together with the Christian community?" he asked, adding that there is also an anti-democratic aspect to what's taking place.

"Nobody has voted for what is going on, so the quality of European democracy is in question."

"Millions of migrants are coming to the European Union," he said, noting that European countries are neglecting various treaties that respect national boundaries.

In recent days, RT.com has reported that the migration policies of Germany were so upsetting the country's population that some analysts are predicting widespread anarchy or even civil war.

//www.naturalnews.com/051869_George_Soros_national_borders_migrant_invasion.html#ixzz3sR8lYlo
r

To jest WIELKI, FUNDAMENTALNY SPOR O DALSZY KIERUNEK ROZWOJU  NASZEGO KONTYNENTU - czy wygrają tradycyjne wartości chrześcijańskie tradycyjnych narodów Europy - jak tego chce ORBAN, czy też narody Europy przestaną być narodami  - jak tego chcą UNIA i SOROS?

 

Dyktat Rotszyldów (3) - "Precz z tymi granicami!!!"

Ale skąd się wzięły te rzesze uchodźców zalewających dziś Europę - bo z dotychczasowego tempa ich napływu wynika, że rocznie będzie ich przybywać conajmniej 3-4 miliony? 

Ano "KTOS" skłonił Frau Merkel do bezprawnego zawieszenia Konwencji Dublińskiej i ogłoszenia, że każdy kto trafi do Niemiec (mijając po drodze Grecję, Węgry oraz Austrię lub Słowenię - gdzie wcześniej powinien ubiegać się o status uchodźcy) - będzie mógł ubiegać się u niej o azyl.

A na poruszonych taką perspektywą ludzi czekali już macherzy od Sorosa, oferując im pieniądze na podróż - ciekawe, czy jako oprocentowaną pożyczkę, czy też w formie darowizny? - oraz  dostarczając  informacji o wcześniej przygotowanej siatce punktów kontaktowych po drodze do "Mutti Merkel".
 
 
Dyktat Rotszyldów (3) - "Precz z tymi granicami!!!"
 
 Nie można obwiniać zdesperowanych ludzi o chęć poprawienia swojej sytuacji życiowej - ale wbrew propagandystom NWO - Europa wcale nie ma obowiązku spełniania ich marzeń ani zapewnienia im lepszego życia u siebie...

Dyktat Rotszyldów (3) - "Precz z tymi granicami!!!"
 

KOMENTARZE

 • autor
  Co do cywilizacji zachodu kontra cywilizacji łacińskiej;
  Proces już trwa bardzo długo.
  gen. Stefan Rowecki, Dowódca AK, - "Grot", 25 września 1941r. "Ujawniło sie, ze ogol zydowski we wszystkich miejscowościach, a juz w szczególności na Wolyniu, Polesiu i Podlasiu (...) po wkroczeniu bolszewikow rzucil sie z cala furia na urzedy polskie, urzadzal masowe samosady nad funkcjonariuszami Państwa Polskiego, dzialaczmi polskimi, masowo wylapujac ich jako antysemitow i oddajac na lup przybranych w czerwone kokardy mętów spolecznych." gen. Nikodem Sulik, Komendant Okregu Walki Zbrojnej AK, 25 lutego 1941r. "Zydzi, sa dla NKWD nieocenionym wprost biczem przeciw ludnosci polskiej." Gen. Władysław Sikorski, Wodz naczelny, 11 czerwca 1942r. "Dlaczego (...) dotad oficjalne kola zydowskie nie potępiły jawnej zdrady i innych zbrodni, jakich sie wobec Polakow i polskich obywateli dopuszczali przez caly czas okupacji sowieckiej?" Maria Dąbrowska w zapiskach w swym dzienniku pisała pod datą 17 czerwca 1947 r.: "UB, sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków". 27 maja 1956 r. ta sama Dąbrowska pisała: "Ostatnimi tygodniami byłam w Nieborowie w towarzystwie samych Żydów oprócz Anny i Bogusia. Częste ich rozmowy o wzrastaniu antysemityzmu. Czemu dziś sami są częściowo winni - bo jak można było dać sobą obsadzić wszystkie 'kluczowe pozycje' życia Polski: prokuratury, wydawnictwa, ministerstwa, władze partii, redakcje, film, radio itp." Stefan Kisielewski zapiski w "Dziennikach" Pod datą 18 października 1968 r. Kisielewski pisze: "Dwadzieścia lat temu powiedziałem Ważykowi, że to, co robią Żydzi, zemści się na nich srodze. Wprowadzili do Polski komunizm w okresie stalinowskim, kiedy mało kto chciał się tego podjąć z 'gojów' (...)". Niewiele później, 4 listopada 1968 r. Kisielewski zapisał: "Po wojnie grupa przybyłych z Rosji Żydów-komunistów (Żydzi zawsze kochali komunizm) otrzymała pełnię władzy w UB, sądownictwie, wojsku, dlatego, że komunistów nie-Żydów prawie tu nie było, a jeśli byli, to Rosja się ich bała. Ci Żydzi robili terror, jak im Stalin kazał (...)". Norman Davies, 9 kwietnia 1987r. "Wsrod kolaborantow, ktorzy przybyli, aby pomagac sowieckim silom bezpieczenstwa w wywozce wielkiej liczby niewinnych mezczyzn, kobiet i dzieci na odlegle zeslanie i przypuszczalnie smierc, byla nieproporcjonalnie wielka liczba Zydow. (...) Wsrod kolaborantow i donosicieli, jak i personelu sowieckiej policji bezpieczenstwa w owym czasie byl szokujaco wysoki procent Zydow.
 • @Wrzodak Z. 09:17:15
  Prawie co czwarty mieszkaniec Ziemi to muzułmanin. Najwięcej z nich zamieszkuje Azję (1,79 mld), dalej Afrykę (ponad 518 mln), następnie Europę (ok. 50 mln). Warto zauważyć, że znaczenie muzułmanów w świecie z roku na rok niezmiennie rośnie.
  Dziś na jedną kobietę w Maroku przypada 2,25 dzieci, w Tunezji – 2,45 dziecka, prawie tyle samo w Libii i Mauretanii. W Iranie – 3,5, w Kuwejcie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich liczba urodzeń jest jeszcze wyższa, ponieważ władze do tego zachęcają. Liczba ludności krajów islamskich wciąż wzrasta Jeśli otworzyć granice przed tymi ludźmi, zaludnią cały świat.
  Europejczykom nie starczyło rozumu ani woli czy siły, by przerwać migrację na terytorium Europy. Dlatego też, choć Bliski Wschód cierpi na gorączkę z powodu konfliktów, to główna wojna – wojna Zachodu z Islamem – dopiero nastąpi. Właściwie ona już trwa. My jesteśmy tylko świadkami początku procesu. Oczywiście nie można pominąć prowokacyjnej roli USA, które rozpoczęły wojnę w Iraku, zainspirowały przewrót w Libii i rzeź w Syrii.
 • Oto "elity" unijne:
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16813&Itemid=119
  Ciekawy dobór, nieciekawe kompetencje. Ale za ścianą mają akuratne gremium: żydowski parlament unijny składający się zapewne z urzędników-pośredników w przekazywaniu wytycznych do PE.
 • @wercia 12:00:00
  Wszystkie poczynania centralizujące Unię umacniają NWO - kosztem państw i narodów europejskich.

  Można od biedy zaakceptować cztery wolności unijne - czyli
  "1) wolność przepływu towarów –

  2) wolność przepływu usług –

  3) wolność przepływu kapitału –

  4) wolność ruchu osobowego – prawo do pracy, życia, mieszkania i korzystania z uprawnień socjalnych w miejscu pobytu na terytorium całej UE, bez względu na przynależność państwową."

  Ale na tym koniec - dziś widzimy do czego może prowadzić "wspólna polityka migracyjna" - ma ona przede wszystkim przynieść korzyści Niemcom, a brak "wspólnej poltyki energetycznej" też ma przynosić korzyści Niemcom - bo bajki o "wspólnym europejskim interesie" to "sprzedawano" naiwnym tubylcom na wschodzie - a egoizmy narodowe dalej biorą górę.
  Pozdrawiam.
 • @Docent zza morza 14:53:52
  Te 4 punkty, ktore Pan okresla jako do zaakceptowania to wlasnie kon trojanski NWO.Za pomoca "wolnego przeplywu towarow" mozna niszczyc gospodarke dowolnego panstwa przez dumping.Dumping to bylo wielkie zlo kiedys, karane przez prawo a dzis to norma, zaleta.To samo mozna rozwinac do pozostalych punktow.Te 4 niewinne wydawalo by sie tezy to rozmywanie panstwowosci, przynaleznosci jezykowej, kulturowej, sasiedzkiej, rodzinnej.Nie sposob planowac zycia w takiej sytuacji gdzie wszystko jest plynne( zal mi mlodych).Bardzo latwo jest niszczyc ale nie sposob odbudowac.Czy mozna odbudowac rodziny rozbite przez emigracje zarobkowa?Czy mozna odbudowac rodzinne rolnictwo gdy ludzie zasmakowali zycia w miescie?Czy mozna mlodych zmusic do pracy gdy pupa przyrosla im do komputerowego fotela i uwazaja ta zabawke jako prace? Ludzkosc potrzebuje wstrzasu aby z tego diabelstwa sie otrzepac bo droga ludzkosci prowadzi teraz do bezsensu, samounicestwienia.
 • @staszek kieliszek 03:06:29
  Po chwili zastanowienia - przyznaję panu rację.
  Pozdrawiam.
 • Autor
  Jezeli mam brac przyklad z zydow to z tego co zydzi polecaja dla siebie a nie co pisza zydowskie gazety dla gojow.
  Czyli ochrona konserwatywnych wartosci,zamkniecie sie na emigrantow arabskich ale przyjmowanie swoich,nacjonalizm jako ideologia wiodaca,ochrona gospodarki itp.
 • @mac 11:17:12
  Pełna racja - "u siebie" - czyli w Izraelu - nie uświadczysz ani Pan jednej z tych "postępowch nowinek", jakie są aplikowane całemu światu, a zwłaszcza krajom chrześcijańskim - nie ma tam multi-kulti ani terroru gender, czy też dyktatu homoseksualistów. Facet ma być tam facetem, a kobieta kobietą - a od obojga wymaga się patriotyzmu i wierności tradycjom. Po prostu jest normalnie...

  A całkiem niedawno ichniejszy sąd najwyższy zabronił tam trucia obywateli fluorem (obniżającego IQ jednostek oraz "cojones" społeczeństwa, a także zwiększającego bezpłodność) -

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/izrael-konczy-z-fluoryzacja-wody-2013-09
  +
  http://kefir2010.wordpress.com/2013/12/14/fluor-to-trucizna-ktora-niszczy-twoj-mozg/

  A do woja idą tam nawet kobiety - nie tak jak w UE, gdzie całe pokolenia nawet nie wiedzą, jak się ładuje karabin - o jego rozbieraniu na części nie wspominając ;-) W razie czego - wejdą w nas, jak w masło - o ile przedtem nie potraktują nas atomem - wg "Opcji Samsona".
  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31