Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
241 postów 589 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

To już koniec "Magdalenki"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sprawy zaszły już za daleko - "albo my, albo oni " - ale upadek III RP jest bliski.

To już koniec "Magdalenki"

Napięcie rośnie, bo historia znowu wyraźnie u nas przyśpiesza i obok hucpy medialnej wokół "zagrożonej demokracji" oraz wszystkich "okołotrybunałowych" korowodów -

(czy zauważyliście Państwo, jak sprytnie "wyautowano" z dyskursu publicznego

kwestię czerwcowego zamachu stanu,

gdy PO-PSL po cichu wyposażyły TK w prawo "zawieszania Prezydenta RP", w zasadzie "za byle co", bo specjalnie nie sprecyzowano kryteriów tej uzurpacji?)

- teraz doszła kwestia ujawnienia agentów peerelowskiej bezpieki wojskowej.

Nadchodzi wielka konfrontacja - którą tym razem III RP i jej ludzie - w przeciwieństwie do roku 1992 i 2007 - przegrają z kretesem - bo historia nigdy się nie powtarza - chyba, że jako farsa - bo przecież "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki."

A wszystkie znaki na niebie i ziemi od dawna wskazują, że przełom roku będzie czasem definitywnego odejścia III RP w niebyt.

Nie wiem co się wtedy wydarzy, ale dla "Magdalenki" będzie to szok i niepowetowana klęska, po której raczej się już ona nie podniesie.

Bo "magdalenkowym elitom" wydaje się, że nadal mają równie silny dożywotni mandat do rządzenia "tymkrajem", jaki ich poprzednicy - "właściciele Polski Ludowej" - w oparciu o kremlowską legitymizację uzurpowali sobie w stosunku do peerelu - wtedy sekretarzy to trzeba było dosłownie wynosić z gabinetów, a teraz ich bujających w obłokach następców życie twardo sprowadzi na ziemię.

A będzie to konfrontacja trzeciego/ czwartego już pokolenia stalinowców z wnukami i prawnukami ak-owców.

A jak mówi Pismo Swięte w Księdze Koheleleta:

Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Wszystko ma swój czas,
i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem:

Jest czas rodzenia i czas umierania,
czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono,
czas zabijania i czas leczenia,
czas burzenia i czas budowania,
(...)
czas milczenia i czas mówienia,
czas miłowania i czas nienawiści,
czas wojny i czas pokoju.
(...)
Powiedziałem sobie:
Zarówno sprawiedliwego jak i bezbożnego
będzie sądził Bóg:
na każdą bowiem sprawę i na każdy czyn
jest czas wyznaczony.

I już wkrótce będą ONI - GRUPA TRZYMAJACA WŁADZE i jej pachołki - zbierać to, co nam tu siali przez ponad 25 lat...  - w pełni zasługując na to, co ich teraz czeka.

Ale trudno mi się zgodzić z uwagami, że decyzja ministra Macierewicza o odtajnieniu archiwów IPN oczyści Polskę z "sowieckich sługusów".

Przecież oni wszyscy się już dawno przewerbowali i służą dziś lub do niedawna służyli - nowym panom.

Część z nich wziął sobie Mossad, część różne agencje amerykańskie, ale większość karnie pomaszerowała w kierunku Berlina. Stąd taki wrzask i skowyt właśnie stamtąd dziś idzie - bo Niemcy stracą biznesowo i wizerunkowo w Polsce, jak nigdy dotąd, a poza tym zdekonspirowani agenci staną się dla nich bezużyteczni.

Dlatego też niemieckie - ale polskojęzyczne, bo skierowane do nas - media tak piekliły się przed wyborami, byleby tylko ten "Antoni o strasznych oczach" nie został Ministrem Obrony Narodowej.

A "Bolek" to robił dla SB tylko na początku lat 70. - później przejęła go bezpieka wojskowa, a pewnie i ruskie GRU - to i nie dziwota, że dziś oszalał i bredzi o "odwołaniu prezydenta oraz rozgonieniu pisowskiego sejmu".

Tym "obrońcom demokracji"  już nic dziś nie pomoże - bo III RP idzie na dno, a oni razem z nią.

Ale jak, kiedy i dlaczego?

Zapraszam -  //prognozydocenta.salon24.pl/684981,brawo-chlopaki-jaka-piekna-katastrofa

P.S. Nie zdziwiłbym się, gdyby "obrońcom demokracji" przyszło do głowy w końcu bronić jej w formie prawdziwego zamachu. To nawet do nich by pasowało - bo "demokracja" dla nich oznacza dalsze bezkarne plądrowanie polskich zasobów - a nie poszanowanie woli polskiego Suwerena, którym jest Naród.

Niechby się oni wszyscy do końca skompromitowali i wreszcie poszli w diabły, uwalniając nas od siebie - a po drodze nie zapomnieli zabrać swoich sponsorów - bo na pewno próba taka byłaby groteską i kolejnym pokazem nieudacznictwa, do którego zdążyli nas przyzwyczaić.

To już koniec "Magdalenki"

P.S. Właśnie doczytałem, że powstało też centrum ścigania zbrodniarzy komunistycznych.

Więcej tu: //izaluka.salon24.pl/685982,z-cyklu-informacje-powstalo-centrum-scigania-zbrodniarzy-komunistycznych

To już nie może się "rozejść po kościach"

- teraz to albo my, albo ONI

- ale niewątpliwie "bój to jest ich ostatni" ;-)

KOMENTARZE

 • "ale niewątpliwie "bój to jest ich ostatni" ;-)"
  -Pomódlmy się aby go przegrali. SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • Oni nie odejdą tak łatwo
  Oni tu mają wszystko,oni uważają że to ich dom.Na emigracje się nie zamierzają wybrać, oni uważają że to ty ùasz opuścić ich dom
  http://litera.fr/category/news/
 • „CNN kłamie!” – protest Polaków w Nowym Jorku. Wsparli ich Amerykanie
  http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2015/145062373111303574132.jpg

  http://niezalezna.pl/74132-cnn-klamie-protest-polakow-w-nowym-jorku-wsparli-ich-amerykanie-zdjecia
 • @Zbójnicki pies 17:03:12
  Serce rośnie widząc takieo ddolne inicjatywy.
  Dziękują za poprawę humoru i pozdrawiam ;-)
 • Ciekaw jestem, czy...
  to centrum ścigania zbrodniarzy komunistycznych, przegoni z Polski Fundację Batorego, tak jak to zrobili np w Rosji. Wydaje się, że bez takiego ruchu, to będzie to kolejny strzał w płot:
  https://marucha.wordpress.com/2015/12/20/soros-daje-150-mln-na-walke-o-demokracje-w-polsce-drugi-majdan-w-warszawie-coraz-bardziej-realny/
 • @Jan Paweł 18:44:51
  Ile Soros wyłożył w 2007 roku w ramach 'Koalicji 21 października"?
  Teraz rzad PIS-u i przejęte służby powinny kontrolować finansowanie poprzez zachodnie fundacje rebelii w Polsce.
  Dziś mamy inną sytuację geopolityczną niż w 2007 roku, kiedy to w interesie USA i Izraela było odsunięcie antyrosyjskiego PIS-u od władzy, bo szykowali się do polityki resetu z Rosją, a dziś w ich interesie było odsunięcie PO-PSL-u, bo prowadza konfrontację z Rosją i na żadem "Majdan w Warszawie"(na zapleczu konfrontacji z Rosją) nie pozwolą(po co od 2013 roku przygotowywaliby aferę podsłuchową, by w 2016 pozwolić powrócić tym, których odsunęli w 2015 roku?).
  O kelnerach, jako sile sprawczej podsłuchów można powiedzieć, ze była to zasłona dymna dla ukrycia prawdziwych sprawców.
  Paweł Wojtunik, szef CBA na żądanie Kopacz, by podał się do dymisji odpowiedział:"Nie podam się do dymisji".
  Jakoś Tuskowi nie mógł tak powiedzieć M.Kamiński gdy go Tusk wywalał z funkcji szefa CBA.
  A gdy płk. Mąka z ABW wykorzystał podsłuchy ze sprawy Sumlińskiego w prywatnej sprawie w sądzie, to na pytanie dziennikarza skierowane do Tuska, dlaczego nie zdymisjonuje Mąki, ten odpowiedział, że nie było takiego wniosku, czyli przyznał, ze nad nim, formalnym zwierzchnikiem służb specjalnych w Polsce, jest jeszcze ktoś wyżej od kogo musi być taki wniosek dany Tuskowi do wykonania.
 • @Oficer Prowadzący 20:05:37
  Trzymajmy więc dziś kciuki za ludzi "Dobrej Zmiany"...
  Pozdrawiam.
 • @Oficer Prowadzący 20:05:37
  Czy Andrzej Lepper był prorokiem, wypowiadając przed wielu, wielu laty brzmiącą dziś wieszczo sentencję: „Przyjdzie Balcerowicz z Petru, naobiecuje złotych gór i zrobi wam Polskę”? Nie, Andrzej Lepper nie był prorokiem – Andrzej Lepper miał po prostu dostęp do wiedzy z różnych tajnych źródeł i już dawno temu wiedział, że służby – gdy zmontowana przez nich Platforma już się Polakom przeje – wykreują jakąś nową Platformę Ratunkową właśnie wokół postaci Ryszarda Petru.
  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/10/15/skad-andrzej-lepper-juz-10-lat-temu-wiedzial-ze-ze-przyjdzie-balcerowicz-z-petru-naobiecuje-zlotych-gor-i-zrobi-wam-polske/
 • @Docent zza morza 17:13:41
  Ministerstwo Skarbu Państwa właśnie poinformowało, że spółki z udziałem Skarbu Państwa oraz inne resorty ministerialne nie będą publikować komunikatów i ogłoszeń w prasie ogólnopolskiej.
  Ministerstwo Skarbu Państwa przygotowało przepisy, które znoszą obowiązek publikowania komunikatów i ogłoszeń państwowych spółek w tzw. prasie ogólnopolskiej (w praktyce sporą ich część publikowano w "Gazecie Wyborczej"). Zamiast tego komunikaty i ogłoszenia mają być umieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie resortu Skarbu Państwa i na stronach internetowych spółek. Szacowane oszczędności w skali roku to ok. 6 do 8 milionów złotych.

  W kontekście powyższego warto przypomnieć, że w latach 2010-2014 ministerstwa w rządzie Tuska wydały na reklamę, ogłoszenia i komunikaty w prasie ponad 23 mln zł. Najwięcej, bo prawie 5 mln zł, zgarnęła Agora, czyli wydawca "Gazety Wyborczej". Na drugim miejscu w tym zestawieniu znalazła się spółka Gremi Bussines Communication, wydawca m.in. "Rzeczpospolitej", która zainkasowała 3,5 mln zł. Trzecie miejsce zajął Axel Springer, który wydaje m.in. dziennik "Fakt" oraz tygodnik "Newsweek". Niemiecko-szwajcarski koncern medialny zainkasował z tego tytułu 3,2 mln zł.

  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02697-Rzadowy-cios-w-Gazete-Wyborcza.htm
 • @Zbójnicki pies 20:29:58
  No i patrz pan - taki pieniądz chcą "człowiekowi" odebrać - "ZADAMY DEMOKRACJI!!!"
 • Co spowodowało to pęknięcie?
  W środowiskach wywodzących się z jednego źródła?
  Stawiam tezę, że był to Smoleńsk.
 • Prezes
  Prezes już nie raz udowodnił, że potrafi koncertowo potknąć się o własne nogi. Więc z tym entuzjazmem bym nie przesadzał.
 • WPS
  Panie docent...zza morza.

  Setnie mnie pan ubawił dopatrując się w żydowsko-amerykańskim kapciowym pod nazwiskiem Macierewicz "obalacza Magdalenki", reformatora III RP i założyciela IV RP.

  Magdalenka , to pomysł w pełni syjonistyczno-anglosaski, a nie jakiś spisek rusko-niemiecki. Niemcy, to taki sam barak ( tylko trochę bardziej luksusowy) w syjonistycznym KoncLagrze, jak III i IV RP, tylko Rosja się żydostwu wysmykneła z łap za sprawą Putina. I teraz te syjonistyczno-anglosaskie scenariusze, jakie realizowali rękoma Gorbaczowa i Jelcyna są już niewykonalne, a niech takimi zostaną( o to Polacy winni się modlić pod choinką bożonarodzeniową). Stąd ten antyrosyjski skowyt Antka, Jarka i reszty syjonistycznej czeredy, która teraz a'la PiS chce zbawiać Polskę robiąc z niej kolejny raz dziewuchę do wynajęcia dla gierek AmericanBoys.

  Wam za tym morzem PiS razem z Rydzykiem poj....i w głowach do końca. Nie ma dla was i dla Polski innego ratunku jak wymarcie wzorem mamutów.

  Z narodowym gestem Kozakiewicza!
 • @Oficer Prowadzący 20:05:37
  Oficerze prowadzący, zacząłeś mnie oczerniać na innych blogach taki ci hejterze pisuarowski opowiedziałem.

  Nie mam czasu na ciagłe siedzenie przed komp, muszę zapracować na takich darmozjadów jak oficer i pies. Jak wrócę wieczorem z swojej firmy to odpisze więcej, ale oficerze prowadzący, coś w życiu zrobił dla Polski, czy może 1 m2 polskiej ziemi obroniłeś, kiosk z cebulą obroniłeś dla Polski?
  Piszesz jak podły Sb-ek, że nic nie tworzę. Tak tylko w skrócie przypomnę:
  - największy w Polsce SKOK utworzyłem w Ursusie,
  - pierwszy w Polsce wywalczyłem uwłaszczenie 800 rodzin mieszkaniami tzw. zakładowymi,
  - stworzyłem najsilniejszą i najbogatsza komisję zakładową Soli,
  - obroniłem fabrykę Ursus, odchodząc do sejmu w 2001 roku Ursus pracował z zyskiem,
  - strajkami wywalczyłem umorzenia 7 bln zł papierowych długów dla fabryki,
  - pomogłem uratować wielkie gospodarstwo rolne w Zegartowicach,
  - utworzyłem I w Polsce spółkę pracowniczą na majątku ,,niechcianym" w Ursusie, spólka wypałcała dywidende dla udziałowców - pracowników Ursusa,
  - wspomagałem finansowo Radiu Maryja oraz najwiecej przekazałęm funduszy na ratowanie stoczni Gdańskiej i mnóstwo innych spraw.
  Teraz jako Poseł:
  - wywalczyłęm 23 mln w 2004 roku dla fabryki Ursus oraz 70 mln zł dla huty Stalowa Wola,
  - obroniłem oddania PKO BP w obce ręce (przekonałem do tego częsć posłów SLD, PO, Samoo, PiS, PSL)
  - obroniłem dalszą sprzedaż PZU,
  - pokazaliśmu złodziejską prywatyzację TP.SA, ZCHC, Stoen, BGŻ, PHS, Dolna Odra,
  - walczyłem o nie wysyłania na wojnę polskich zołnierzy do Iraku i Afganistanu itd.
  - za IV kadencji byłem w sześciu posłów najpracowitszym posłem, na sześć lat bycia posłem z Podkarpacia pieć razy byłem naaktywniejszym posłem z tego reginu, Pomimo tego, gazety banderowskie na Podkarpaciu ciągle mnie opluwały z powodu mojej aktywności w wyjawianiu przewałów, szczególnie z Burym i jego klanem toczyłęm boje (patrz interpelacje IV)
  To wszystko jest w archiwum sejmu, wszystko można przeczytać, ale hejterom pisowskim zdrajcom Polski nie leży to, aby Polska była narodowa zamiast internacjonalistyczna. Banderowcy są na usługach sjonistów i baksterów, którzy nie nawidzą Polaków, dlatego z lubelskiego i Podkarpacia, Małopolski jest tylu pro-banderowców posłami szczególnie z pisuaru.
  Wam odpowiada taki narkoman za Marszałka, wam odpwiada taki ćpun, który jest V-ce Marszałkiem i szefem KP PIS, wam odpowiadają czerwoni prokuratorzy, Wy, nawet nie zdajecie sobie sprawy, że bronicie układów starej esbecji, układów masońskich, zwykłych narkomanów, chipisów, brudasów, którzy przejęli kontrywiad, wszystko w interesie usraela, w Polsce można kraść, mordować w imię służby usraelskiej. Wy jestescie podobnymi bolszewikami jak Berman i Zarakowski. Wojna z polakami trwa dalej, tylko szyldy się zmieniają. Tacy jak ja wam przeszkadzają ponieważ mówią wam prosto w oczy, że jestescie zdrajcami sługusami obcych interesów, chceie ludziom usta zamknąć 500 zł a sprawy polityczne realizujecie dla usraela, flagi usraelskie już chciecie wieszać w urzędach. Co to przypomina!!! Tworzycie czasy bierutowskie pod innymi szyldami.
  Z Polski mojej Ojczyzny i moich pokoleń, chcecie w imię intersów usraelskich zrobić drugą banderowsko - sjonistyczną Ukrainę. Z Polski chcecie zrobić drugi Egipt, Libię Syrię, Irak chcecie zostawic spaloną ziemię w imię bycia psami, kundlami usraelskimi, którymi jak wy zdrajcami szczują odradzającą się chrześcijańską Rosję, do takich intersów potrzebni są wam Polacy, mięso armatnie. Jeszcze rok, a będzie jechać na taczkach.
  Pomagacie takim współczesnym Leninom, Trockistom, którzy za pomocą Polski chcą podpalić pól Europy, by dosiąść niedzwiedzia, do tego potrzebne są takie płytkie chwyty, jak 500 zł, by odwrócić uwagę od zdrady Polski i oddania jej całkowicie w parchate łapy.
  Pamiętajcie hejterzy pisuarowskie wy też zapłacicie wysoką cenę za zdradę.
 • @stanislav 13:21:10
  //"Wam za tym morzem PiS razem z Rydzykiem poj....i w głowach do końca. Nie ma dla was i dla Polski innego ratunku jak wymarcie wzorem mamutów.''//
  Inkwizytorzy spokoju i pokoju zawsze spadają na cztery łapy. Spalą własnych na stosie powołując się na sprawiedliwość, potem zrobią z nich świętych ( patrz życiorys Joanny D'arc), bo okaże się że ktoś potajemnie ją od śmierci ochronił, aby w razie czego było iż Bóg wskrzesił z zmarłych. Siebie od sprawiedliwości zachowają nawoływaniem do chrześcijańskiego przebaczenia oraz wersecikiem biblijnym, że pomstę należy pozostawić Bogu.
  Obaj Kaczyńskie z Ziobrą usunęli z Kodeksu postępowania karnego obowiązek wywiadu środowiskowego wobec podejrzanego o chorobę psychiczną, aby o opinii w środowisku decydował prowokator, pozbawili adwokata prawa decydowania czy "chory psychicznie" może stawić się na rozprawę pozostawiając to do dyspozycji (uwaga) nie sędziego, tylko prezesa sądu (czyli urzędnika). Nałożyli na sędziów obowiązek badań psychologicznych o których wyniku nie decyduje komputer, a nie człowiek psycholog.
  Badaniom tym nie podlegają starzy sędziowie z dużym stażem pracy np. Trybunału. Uczynili to wbrew protestom wybitnych karnistów jak prof.Kulesza i Krajowemu Konsultantowi d/s psychiatrii i w taki oto prosty sposób Uniwersalna Formacja Obronna rządzi polskim prawem.
  Teraz chcą wprowadzić w ramach rzekomej obrony przed terroryzmem ustawę o inwigilacji obywateli. Stąd trzeba znieść Trybunał i Konstytucję, aby ustawa była zgodna z nową ustawą zasadniczą i aby sędziowie bez badań psychologicznych nie mieli wpływ na orzekanie o konstytucyjności ustaw.
  I TAK OTO WSZYSTKO ZOSTAŁO POZAMIATANE PRZED SZCZYTEM NATO.
  Dlatego Mohery już świętują i palą chochoły. Pozostało tylko wykryć naznaczonego przez Boga i wykalkulować czy opłaci się go "uczynić świętym". Stąd cyrki z pomysłami ochrzczenia UFO przez Franciszka i inne podchody w poszukiwanie odpowiedniego wysoko postawionego wariata, co zginie dla Boga.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31