Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
312 postów 979 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - przesadną i nieznośną rusofilię akceptuję tylko z dopiskiem "jako agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

”Przecież nie każdy muzułmanin jest terrorystą...”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak uniknąć "muzułmańskiego problemu"?

 

 

”Przecież nie każdy muzułmanin jest terrorystą...”
*
 

… ale terroryzm w miastach (podobnie jak partyzantka na terenach wiejskich) nie może się obyć bez wsparcia lokalnej ludności.

 

I dlatego najskuteczniejszą formą zwalczania partyzantki zawsze jest odcięcie jej od zaplecza (a jak to przetestowali Brytyjczycy w wojnie burskiej - najlepiej całą ludność wiejską po prostu przesiedlić i zgromadzić, gdzie? - wiadomo - w ”obozach koncentracyjnych”).

 

Podobnie uczyniły komunistyczne władze Polski w 1947 roku – po przesiedleniu ludności ukraińskiej na Ziemie Odzyskane w ramach ”Akcji Wisła” (chociaż nikogo nie osadzano wtedy w ”obozach”), działalność partyzantki UPA w Bieszczadach praktycznie ustała.


Dziś wiadomo, że niemieccy terroryści z ”RAF” (”Frakcji Czerwonej Armii”) korzystali w latach 70. ub. wieku ze wsparcia logistycznego ok. 5 tys. sympatyków rozsianych po całym kraju (plus udawali się na "urlop i rekonwalescencję" do krajów Układu Warszawskiego, w tym do Polski – gdy tylko zaczynało się im robić ”zbyt gorąco” w Niemczech).

 

Nie wiem, ilu zdeklarowanych sympatyków potrzebuje dziś jedna komórka terrorystyczna.

 

Ale wiem, że bez pomocy logistycznej takich osób nie może ona funkcjonować – czyli nie jest w stanie dokonywać zamachów.

 

Dlatego uważam, że najskuteczniejszą metodą walki ze współczesnym terroryzmem nadal jest odcięcie terrorystów od ich zaplecza.

 

A dzisiaj, choć nie każdy muzułmanin w Europie jest terrorystą - to jednak każdy ”europejski” terrorysta niestety okazuje się być muzułmaninem.

 

”Przecież nie każdy muzułmanin jest terrorystą...”

 

 ”Kraje starej Unii” od lat zmuszane przez SWIATOWA GRUPE TRZYMAJACA WŁADZE do prowadzenia samobójczej polityki migracyjnej wobec muzułmanów oraz zmuszane przez tych samych macherów od NWO do poddania się opętańczej ideologii multikulti – stoją dziś na straconej pozycji – bo muzułmańskie getta w kaźdym większym zachodnioeuropejskim mieście są wylęgarnią radykalizmu islamskiego, będąc do tego w stanie dostarczyć dżihadystom - czy to lokalnym, czy napływowym - niezbędnego wsparcia.

 

”Przecież nie każdy muzułmanin jest terrorystą...”

 

Polska, kraje bałtyckie oraz Grupa Wyszehradzka mają natomiast historyczną szansę zachowania spójności narodowej – jeśli tylko nie ugną się przed dyktatem Brukseli, odmawiając przyjęcia u siebie napływających muzułmanów (którzy w dodatku wcale nie palą się do zamieszkania u nas).

 

Ale wczoraj uchwalono przecież w Strasburgu także zasady przymusowego rozdzielania tych migrantów pomiędzy kraje członkowskie...

 

Niestety, nawet brak "własnych" muzułmanów może nas nie uchronić przed terroryzmem – bo zamachy mogą być planowane i koordynowane zagranicą, chociażby w Niemczech – jeśli tylko globaliści uznają, że Polskę należy ukarać jeszcze dotkliwiej (bo wczorajsza "trybunałowa" rezolucja PE to tylko ”strachy na lachy”).


Ale brak muzułmańskiego zaplecza znacząco utrudni terrorystom działanie –

więc po co iść tym typom oraz ich sponsorom na rękę?

 

 

KOMENTARZE

 • ...
  Islam jest antyludzką ideologią z zbrodniczą, totalitarną, niszczycielską, populacjonistyczną, w tym inseminacyjną i z ekspansywną społeczno-polityczno-militarną doktryną!!!
  Tego założyciel nie tylko („”)zalegalizował, w imię niego, Allacha, wiary, tzw. niewiernych okłamywanie, wobec nich przemoc, na nich gwałt, ich ograbianie, mordowanie, w tym także tych, którzy z wyznawania takiej ideologii, takiego postępowania zrezygnowali, ale jeszcze zapewnił, że tak postępujący otrzymają za to po śmierci nagrodę...
  Jej prominenci mają za cel, jak zwykle w systemach utopijnych/destrukcyjnych, zaspakajanie potrzeby rządzenia, podporządkowywania, własną prosperitę, w tym bogacenie się, oraz szkodzenie, niszczenie, w tym manipulowanie, ogłupianie, uzależnianie, wykorzystywanie; pogrążanie innych: jednostek, społeczeństw, narodów (stanowią oni mieszaninę psychopatów, debili i mieszańców, w tym w różnym stopniu świadomych, nieświadomych tego co, po co, w jakim celu, z jakimi skutkami, ich konsekwencjami czynią).
  W takich warunkach, jak zwykle, odbywa się negatywna selekcja prokreacyjna, do rządzenia, edukowania, przekazywania informacji itp. – przeżywają, rozmnażają się i prosperują osobniki niedorozwinięte umysłowo, upośledzone psychicznie, debile, psychopaci, osobniki anormalne, obłąkane, chore psychicznie; grabieżcy, gwałciciele, mordercy, bo ludzie zdrowi psychicznie, normalni, wrażliwi, inteligentni, posiadający umysły analityczne, logiczni, świadomi są mordowani...
  Coś takiego trzeba zdelegalizować, a nie szanować, wspierać, propagować!!!

  Trzeba zdelegalizować działalność religijną!!!
  Do obrony m.in. przed islamem trzeba wykorzystać odpowiednik ich prawa: Za szerzenie - w jakiejkolwiek formie, w jakikolwiek sposób, w jakimkolwiek stopniu, bezpośrednio, pośrednio - religijności obowiązuje kara śmierci!
  A zatem nie mają także prawa istnieć, być tworzone państwa, organizacje religijne!
  Oczywiście każdy może sobie wierzyć w co chce, odprawiać co chce, byle tylko tego nie propagował, nie eksponował; nie rozpleniał!

  Poczytajcie oryginalne przetłumaczenie Koranu (w tym o uzasadnionym, słusznym, koniecznym okłamywaniu, manipulowaniu, oszukiwaniu, grabieniu, gwałceniu, mordowaniu itp...)!
  Nie dajcie się zwieść słodkim deklaracjom, zapewnieniom muzułmanów, gdyż nie mają nic wspólnego ani z teorią/założeniami, ani z praktyką!!! Nie pozwalajcie im manipulować, nie wierzcie w ich ewidentne kłamstwa, nie pozwalajcie im oszukiwać itp.; na rozplenianie tych wymysłów, tego steku niedorzeczności, obrzydliwości, niegodziwości; antyludzkiego plugastwa, ścierwa, na wciąganie do tego następnych, czyniąc z nich anormalnych, obłąkanych, psychopatycznych, aspołecznych religijnych zombie; na ich działalność – tak nakazuje im Allach/Mahomet/Koran...!!!
  Np., jeśli muzułmanizm nawołuje do pokoju, to tylko oznacza, że jeszcze nie jest gotowy do wojny (najpierw ewidentnie łże, że dżihad to jest wewnętrzna walka duchowa [Jeszcze powstrzymywanie się od grabienia, gwałcenia, mordowania...], ale gdy już nie są mniejszością, to okazuje się, że chodzi wyłącznie o walkę z tzw. niewiernymi...)!

  Mahomet czynił wszystko w imię BOGA-ctwa!
  Poślubił starszą o 15 lat, ale za to mającą BOGA-ctwo wdowę...
  To dla BOGA-ctwa wpadł na pomysł, by mianować się prorokiem, a by ta działalność była jak najefektywniejsza, to określił się ostatnim i najważniejszym…
  Napadał i ograbiał dla BOGA-ctwa karawany…
  Ścięto tysiące głów (z tego Mahomet osobiście co najmniej setki) zamożnych ludzi w imię BOGA-ctwa, które im zagrabił...
  Zajmował w imię BOGA-ctwa także całe miejscowości...
  I nauczył ludzi, że można bezkarnie kłamać, oszukiwać, manipulować, gwałcić, ograbiać, mordować, byle tylko powoływać się w związku z tą działalnością na BOGA-ctwo...
  Więc Mahomet był psychopatą, oszustem, sekciarzem, bezwzględnym, zachłannym chciwcem, rabusiem, grabieżcą, rzezimieszkiem, seryjnym mordercą, ludobójcą, zbrodniarzem, zwyrodnialcem, zapoczątkował przeogromną, wszechstronnie destrukcyjną lawinę!!!

  http://catalana.pinger.pl/m/22068864
  Islam zabił więcej ludzi niż Hitler, Stalin czy Tajo – a liczba ofiar mordów i okrucieństw islamu może być ostatecznie większa niż wszystkich tyranów razem wziętych. Potworność zbrodni „religii pokoju” tak dalece wykracza poza ludzkie wyobrażenia, że nawet prawdomówni historycy nie dostrzegli jej skali.
  W przeciwieństwie do totalitarystów XX wieku, których zabójcza furia zniszczyła ich samych, skracając im życie, islam kroczy wolniejszym tempem. W efekcie – chociaż trwało to dłużej – odpowiedzialny jest on za śmierć i tortury większej liczby ludzi niż jakakolwiek inna grupa religijna czy świecka. Inaczej niż tyrania świecka, islam pomnaża swoje szeregi za sprawą poligamii i niewolnictwa seksualnego.

  „Islamski podbój Indii jest prawdopodobnie najkrwawszą historią w dziejach”, napisał Will Durant, cytowany na stronie Daniela Pipesa.

  Umiarkowane szacunki mówią o 80 milionach zabitych Hindusów.

  „Według niektórych kalkulacji, populacja subkontynentu indyjskiego zmniejszyła się o 80 milionów pomiędzy rokiem 1000 (podbój Afganistanu) a 1525 (upadek Sułtanantu Delhijskiego)”. (Koenrad Elst, cytowany na stronie Pipesa).
  ---
  „Co najmniej 28 milionów Afrykanów zostało zniewolonych na muzułmańskim Bliskim Wschodzie. Według szacunków, co najmniej 80 procent ludzi złapanych przez handlarzy ginęło przed dotarciem na rynek niewolników. Uważa się zatem, że przez 1400 lat najazdów arabskich i muzułmańskich w Afryce mogło zginąć 112 milionów osób. Gdy dodamy do tego ludzi sprzedanych w niewolę, całkowita liczba afrykańskich ofiar saharyjskiego i wschodnioafrykańskiego handlu niewolnikami może przewyższać 140 milionów.” (John Allembillah Azumah, autor „The Legacy of Arab-Islam in Africa: A Quest for Inter-religious Dialogue”).

  Sumując, liczba ta przekracza wszystkie ofiary totalitaryzmu XX wieku. Ale to nie koniec. Trzeba jeszcze dodać miliony ludzi, którzy zginęli z rąk muzułmanów w Sudanie w czasach nam współczesnych.
  ---
  „W roku 750, sto lat po podbiciu Jerozolimy, co najmniej 50 procent chrześcijan na świecie znalazło się pod hegemonią muzułmanów… Dziś w regionie [Afryki Północnej] chrześcijaństwo rodzime nie istnieje, nie ma społeczności chrześcijańskich, których historię można by prześledzić od czasów starożytnych”. – („Christianity Face to Face with Islam”, Catholic Education Resource Center).

  Co się stało z tymi milionami chrześcijan? Część z nich nawróciła się na islam. Ale reszta? Zgubiła się na kartach historii. Wiemy, że ponad milion Europejczyków zostało złapanych w niewolę przez piratów berberyjskich. Ilu z nich zmarło, pozostaje zagadką.

  „Przez 250 lat, między rokiem 1530 a 1780, liczba ta mogła sięgnąć 1 250 000”. (BBC).
  ---
  „Po tym, jak muzułmanie zdobyli władzę na początku XV wieku, animiści ostatecznie zniknęli w wyniku zniewolenia oraz ‘inkorporacji’ muzułmanów z ludnością Malezji, Sumatry, Borneo oraz Jawy. Działo się to przez najazdy, płacenie trybutów oraz sprzedaż – w szczególności dzieci. Jawa była największym eksporterem niewolników około roku 1500”. (Islam Monitor)

  W taki sam sposób islam dotarł na Filipiny. Jedynie obecność tam Hiszpanów zapobiegła całkowitemu upadkowi i ograniczyła zasięg islamu do wysp południowych. „Przybycie Hiszpanów ocaliło Filipińczyków przed islamem, oprócz południowych krańców, gdzie ludność nawrócono na islam”. (History of Jihad.org)
  Znowu, liczba zabitych nie jest znana, ale mimo wszystko dodajmy ich do naszej sumy.
  ---
  Zsumujmy to wszytko. Ofiary afrykańskie. Ofiary indyjskie. Ofiary europejskie. Dodajmy ludobójstwo Ormian. Następnie, mniej znane, ale bez wątpienia liczne ofiary Azji Wschodniej. Doliczmy jeszcze dżihad muzułmanów w Chinach, napadniętych w 651 r. Dodajmy grabieże Chanatu Krymskiego na Słowianach, szczególnie na ich kobietach.

  Liczba nie jest jasno określona, ale wyraźnie widać, że islam jest bez wątpienia największą maszyną do zabijania w dziejach, a liczba ofiar sięga 250 milionów. Prawdopodobnie między jedną trzecią a połową wszystkich zabitych w wyniku wojen i niewolnictwa można przypisać islamowi, a to tylko pobieżne szacunki.
  http://www.americanthinker.com/articles/2014/05/the_greatest_murder_
  machine_in_history.html#.U4mDhJYczfU.blogger


  Trzeba zdelegalizować działalność religijną!!!
  Do obrony m.in. przed islamem trzeba wykorzystać odpowiednik ich prawa: Za szerzenie - w jakiejkolwiek formie, w jakikolwiek sposób, w jakimkolwiek stopniu, bezpośrednio, pośrednio - religijności obowiązuje kara śmierci!

  --------------------
  Więcej: Org. religijne, religijność, imigracja, islamizacja!!!
  http://www.wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=226
  A zatem nie mają także prawa istnieć, być tworzone państwa, organizacje religijne!
  Oczywiście każdy może sobie wierzyć w co chce, odprawiać co chce, byle tylko tego nie propagował, nie eksponował; nie rozpleniał!
 • ...
  Marczuk: 500 plus dla cudzoziemców - jeśli w Polsce pracują i mieszkają
  http://finanse.wp.pl/kat,1033699,title,Marczuk-500-plus-dla-cudzoziemcow-jesli-w-Polsce-pracuja-i-mieszkaja,wid,18282935,wiadomosc.html | 2016-04-21
  [Czyż Allah nie jest Akbar... - red.]
 • ...
  http://prawy.pl/11024-merkel-chce-otworzyc-islamistom-bramy-europy/ | 10.10.2015 r.
  Merkel chce otworzyć islamistom bramy Europy!
  Jeżeli Turcja wejdzie do UE, jak chce tego kanclerz Angela Merkel, nastąpi przyspieszona islamizacja Europy – z dr. hab. Adamem Bieńkiem adiunktem w Katedrze Arabistyki w Instytucie Orientalistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego rozmawia Anna Wiejak
 • ...
  FAKTY O ISLAMIE:
  - muzułmanie mogą robić z niewiernymi co chcą, w tym wprowadzać ich w błąd, okłamywać, okradać, gwałcić, mordować, zajmować ich ziemie (i tak potraktują, w odpowiednim czasie, wszystkich tych u których goszczą/dotychczasowych gospodarzy)...!!!
  - muzułmanie MUSZĄ nawracać, zabijać i powinni ginąć za tą ideologię/w imię interesu tego beneficjentów...!!!
  - gdy dalej będzie dopuszczać się do tego propagowania/rozprzestrzeniania, wpuści muzułmanów, to nie będzie wielokulturowości, tylko jedna „kultura”: ISLAMSKA...!!!
  - ta ideologia jest aż nadto, odpowiednio, głupia, absurdalna, utopijna, destrukcyjna/zła, by odniosła, zgodnie z naturą większości ludzi, którą to naturę kształtują psychopaci i współpracujący z nimi debile, sukces...!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej