Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
241 postów 589 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Dyktat ”Rotszyldów” (5): ”Im więcej "Europy", tym lepiej..."

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kryzys migracyjny może pogrzebać plany "uszczęśliwienia nas" Stanami Zjednoczonymi Europy.

 Zyjemy w ciekawych czasach – testowi realizmu poddawana jest obecnie jedna z utopii lat 60. - ta o świecie bez granic - chyba najlepiej wyrażona tutaj:


 

 
 
Przy okazji – temu, kto pragnąłby lepiej poznać kulisy tamtej operacji na umysłach i świadomości ówczesnej młodzieży, polecam -  //humansarefree.com/2014/03/the-beatles-were-illuminati-creation.html
 
 

Wedle Nowego Porządku Swiata (NWO) wspólnota europejska ma dążyć do coraz większej centralizacji, harmonizacji i uniformizacji, a istniejące granice najpierw mają zostać rozmyte, a później zlikwidowane.

 

Jednym słowem - im więcej ”Brukseli” - tym mniej państwa narodowego.

 

A kryzys migracyjny został wywołany w celu przyśpieszenia tego procesu (najpierw stworzenie "problemu" - wojny na Bliskim Wschodzie i w Afryce; później"reakcja na problem" - zaproszenie uchodźców do Niemiec z pogwłaceniem wszelkich traktatów i konwencji oraz zaproponowanie "rozwiązania" - odgórnego, z pogwałceniem suwerenności państw unijnych, rozparcelowania milionów ludzi wg. brukselskiego "widzimisię").

 

Bo państwa członkowskie mają się teraz bezwzględnie poddać dyktatowi Brukseli (jako plenipotentowi ”Rotszyldów”, czyli banksterskiej międzynarodówki), narzucającej odgórnie rozmaite kwoty, limity i rozwiązania.

 

W myśl tego dyktatu Polska miałyby przyjąć 150 tysięcy uchodźców – którzy w dodatku wcale się do nas nie wybierają – bo kraj ubogi i przez to mało atrakcyjny?


1 - //www.ibtimes.co.uk/migrant-crisis-which-european-country-offers-most-help-refugees-1523852


2 - //www.fakt.pl/polska/ile-dostaje-uchodzca-w-polsce-a-ile-w-niemczech,artykuly,581163.html

 

Ale eurokraci ”poradzili sobie” w końcu i ztą kwestią – proponując jednolitą stawkę zasiłku dla uchodźców na terenie całej Unii – co jedynie oznacza zastąpienie jednego problemu drugim, bo pomysł ten ujawnia wiele dotąd wstydliwie skrywanych faktów.


Po pierwsze – Unia wcale nie jest monolitem, a różnice w poziomie życia są olbrzymie – bo wytworzyło się tu uprzywilejowane centrum, któremu "wolno więcej" – oraz gospodarczo i politycznie eksloatowane peryferie” - czyli w praktyce, krok po kroczku, wcielono nam w życie starą niemiecką koncepcję ”Mitteleuropa”.

 

Dyktat ”Rotszyldów” (5): ”Im więcej Brukseli, tym lepiej...”

 

Niestety, ale ”Bruksela” nadal wydaje się żyć złudzeniem, że Unia rozszerzając się stawała się coraz to większym ”Beneluxem” - obszarem o zbliżonej kulturze oraz porównywalnym  poziomie życia, tak że uchodźcom w zasadzie nie powinno sprawiać różnicy, do którego z krajów unijnych by trafili.

 

Po drugie – kwota tego zasiłku (czyli poziom mimimum egzystencji w krajach najbogatszych) ma przekraczać średni dochód w krajach najuboższych.

 

Dyktat ”Rotszyldów” (5): ”Im więcej "Europy", tym lepiej..."

 

A celem lansowanej od lat przez ”Rotszyldów” polityki multikulti jest przecież rozbicie spójności tradycyjnych chrześcijańskich państw narodowych (ułatwiając sobie rozpłynięcie się na danym obszarze oraz kierując uwagę na nowoprzybyłych) – oraz zniszczenie kultury państw osiedlenia – bo jak to udowodnił prof. Koneczny – nie można być cywilizowanym na dwa sposoby”.
 
A przedsmak totalitarnej brukselskiej politpoprawności łatwo dostrzec...

 

 Bo to my mamy się dostosować do islamu, a nie oni do nas...

 

Dyktat ”Rotszyldów” (5): ”Im więcej Brukseli, tym lepiej...”

 

 Nietrudno wyobrazić sobie konsekwencje takiej polityki...


Zaklajstrowane dotąd strukturalne napięcia wychodzą z hukiem na powierzchnię, bo żadna społeczność nie zaakceptuje w swoim gronie ludzi otrzymujących większe pieniądze ”za nicnierobienie”, niż się przeciętnie zarabia w danym kraju.


I tam, gdzie dotąd nie było rasizmu ani nawet ksenofobii, powstaną jak grzyby po deszczu organizacje bardzo niechętne przywilejom ”obcych”, zaś Bruksela dostanie pretekst do ich zwalczania, jako ”niezgodnych z unijnymi traktatami oraz europejskimi wartościami”.


A każdy brukselski program działania oznacza nowe etaty ”w centrali”, nowe podatki oraz dalsze uszczuplenie prerogatyw państw unijnych.Bo nie po to się stwarza "problem", by nie zaproponować jego ”rozwiązania”, prawda? Ale...


Dyktat ”Rotszyldów” (5): ”Im więcej Brukseli, tym lepiej...”

 

Obecny kryzys migracyjny powinien postawić na ostrzu noża kwestię dalszego kierunku rozwoju ”projektu europejskiego” - pozbawiając nas resztek złudzeń co do intencji jego animatorów i beneficjentów – banksterów, wykorzystujących każdy wywołany przez siebie kryzys do dalszego przykręcania nam śruby.


Dyktat ”Rotszyldów” (5): ”Im więcej Brukseli, tym lepiej...”

 

Nic dziwnego, że ostatnie propozycje eurokratów są dla Polski oraz kilku nadal zdroworozsądkowo myślących krajów po prostu nie do przyjęcia. 


Dyktat ”Rotszyldów” (5): ”Im więcej Brukseli, tym lepiej...”

 

Dlatego ratunkiem dla Europy jest nie więcej, ale mniej ”Europy” oraz powrót do wzbogacającej wszystkich współpracy równych sobie ”Europy ojczyzn”.


P.S. Zapraszam na poprzednie części cyklu o planach ”Rotszyldów” wobec naszego kontynentu: //prognozydocenta.salon24.pl/688675,dyktat-rotszyldow-4-czas-na-resztki-waszej-suwerennosci


Dyktat ”Rotszyldów” (5): ”Im więcej Brukseli, tym lepiej...”

 

Ale spokojnie, "Bruksela" wcale dziś nie zwariowała, tylko jak zawsze - działa z rozmysłerm i podstępnie... wg. planu rozpisanego na dekady i pokolenia.

 
 

KOMENTARZE

 • Protokóły Mędrców Syjonu.
  Wszyscy wiedzą że jest to fałszywka carskiej Ochrany. Czemu więc żydzi o tym nie wiedzą i starają się ze wszystkich sił realizować ten podstępny scenariusz dla świata ?
 • @Ex admin 16:17:17
  Miło mi - kłaniam się.
 • @Drab61 16:47:57
  No właśnie - czemu?
  Pozdrawiam.

  p.s. A za czasów rewolucji znalezienie ich u kogoś był karane natychmiastową śmiercią - dlaczego?
 • @Autor
  za tekst 5*
  jednakże, promocja złodzieja żyda Einsteina, czy też wielbienie chrześcijaństwa stawia Pana w opozycji do mnie..

  Błędów w tekście jest wiele, ale jestem dobrej myśli, że wynikają z niewiedzy.

  Długa droga przed Panem do Prawdy.. trzymam kciuki.


  Pozdrowił
 • @wk..ny 15:04:46
  @wk..ny 15:04:46
  Wie pan - nawet ślepej kurze...itd.

  Umieszczenie trafnej uwagi wypowiedzianej przez jakąś personę nie oznacza jeszcze promowania tej osoby.
  Pozdrawiam.

  P.s. A propos "chrześcijaństwa" - wszak siły NWO przede wszystkim atakują chrześcijaństwo, gdy "wypowiadają wojną religii", czyż nie?

  http://img3.demotywatoryfb.pl//uploads/201212/1355614909_etmt7v_600.jpg

  Bo to krzyż ma ustąpić miejsca innym bogom... prawda?
  Pozdrawiam,
 • @wk..ny 15:04:46
  To jeszcze raz ja...

  Pisze Pan o "żydzie Einsteinie..."

  http://img8.demotywatoryfb.pl//uploads/201412/1419531416_x8venw_600.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31