Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
241 postów 589 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

No i mamy "B-A-L" - "B-olka", "A-lka" i "L-itwina"...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydenci-konfidenci spóźnili się i zbłaźnili wczorajszym apelem - bo Bruksela zdążyła w międzyczasie odwołać atak na Polskę, hehehe. Ciekawe, jak im teraz smakuje ta żaba?

Ale mamy "B-A-L" - "Bolka", "Alka" i Litwina" do kupy...

Trzej prezydenci-konfidenci "zatroszczyli się" - a raczej kazano im "zatroszczyć się" o stan demokracji w "kraju specjalnej troski".

Ale oficerowie prowadzący - bo do tak ważnej misji nie delegowano by przecież tylko jednego - dali wyjątkową plamę i spóźnili się sromotnie z odpaleniem tej "bomby", który po drodze zamieniła się w mokrego kapiszona.

Bo gdy pieczołowicie zbierano podpisy "zatroskanych" (prezydentów-konfidentów oraz wszelkiego pomniejszego płazu), to Bruksela dokonała w piątek zmiany "mądrości etapu" - ogłaszając wszem i wobec, że w Polsce obecnie nie ma żadnego zagrożenia dla demokracji, hihihi.

//prognozydocenta.salon24.pl/707498,trzy-ciosy-od-europy

A wystarczyło obejrzeć piątkowe "Wiadomości", bo o studiowanie portalu www.niezalezna.pl ani P.T. panów oficerów, ani ich wysoce postawionych figurantów (genialne określenie, prawda?), nie śmiałbym podejrzewać.

A przecież "rozpoznanie przeciwnika" oraz "inwentaryzacja sił własnych oraz zasobów sojuszników" to abecadło wszelkiej taktyki i strategii. A przy atakach z wielu kierunków - czyli "grze na kilku fortepianach" - to swoje posunięcia trzeba starannie i umiejętnie koordynować ;-)

Oj, zaspali panowie oficerowie - i medali na "rocznicę pabiedy" nie będzie, a może i któremuś przytrafić się dy

 

misja albo i co gorszego...

Chociaż oni to pewnie byli gotowi na czas, ale jednego z głównych "sygnatariuszy" pewnie nie dało się dobudzić, drugiego odnaleźć na rybach, a trzeci pewnie siedział z flintą w lesie, zostawiając komórkę w domu ;-)

A przecież niepoinformowanych o treści "ich"apelu nie szło wysłać przed kamery, prawda?

No cóż - ale jakie państwo, tacy i jego obrońcy... a upadek III RP coraz bliższy.

Ale mamy "B-A-L" - "Bolka", "Alka" i Litwina" do kupy...

KOMENTARZE

 • Jest hańbą,
  że postkomunistyczna agentura tak długo mogła upychać swoje najpodlejsze kanalie na najwyższych stanowiskach w naszym państwie.
 • Autorze, podeślę ci jeszcze jedno zdjęcie
  Zatytułuj go "Długopis prezesa" lub "Wstyd Uniwersytetu Jagiellońskiego"
  https://d-nm.ppstatic.pl/k/r/d4/26/4da4253fe41fb_o.jpg?1420066800
  Jeśli byś zadał sobie trud przeczytania ustawy i Konstytucji to byś zrozumiał, że Duda i Szydło nie mają żadnego prawa zrobić to co zrobili. Premier nie ma prawa wstrzymać drukowania, ona jest tylko i wyłącznie wykonawcą. Prezydent jest wyłączenie osobą na której ręce wybrani przez sejm nie ma prawa odwołać raz wybranych sędziów. Jedynym przypadkiem, gdy wybrana osoba nie zostaje sędzią to układ w którym odmówi złożenia przysięgi. Tak mówi prawo i Konstytucja a Duda na tę konstytucję przysięgał.
  PiS ma taki zwyczaj, że wszystko co zależne od PiS nazywa "niezależnym" łamanie prawa nazywa "dobrą zmianą" Przykład dobrej zmiany to ustawa, którą można nazwać Kolesie i Kumotrzy na państwowym. To co zarzucano PO, że wsadza kolesiów na stanowiska mimo, że prawo nazywało to przestępstwem, dzięki działaniu PIS przestępstwo stało się prawem.
  Również ustawa PiS, wprowadzająca obowiązek głosowania w składzie 13 sędziów ma za zadanie zablokować możliwość działania TK.
  Dziś Sąd Najwyższy, wcześniej wielu prawników w tym Wydział Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie studiował i pracował Duda twierdzi, że Duda i Szydło łamią prawo. PiS jednak idzie w zaparte za nic mając prawo, za nic mając opinię Komisji Weneckiej.
  O co chodzi? Chodzi o nieograniczoną władzę dla Kaczyńskiego. Jeśli wyłączą wszystkie instytucje mogące stanąć na drodze wola prezesa stanie się obowiązującym prawem w Polsce. Dlatego nie można do tego dopuścić i to ile by obrazków biuro trolli opłacane przez PiS nie wyprodukowało.
 • @Zawisza Niebieski 15:45:08
  "Dlatego nie można do tego dopuścić i to ile by obrazków biuro trolli opłacane przez PiS nie wyprodukowało."
  .........................
  Byłem na tym portalu wyzywany od "żydowskich agentów", przyjmę też w pokorze kolejne oskarżenia.

  Hucpa "obrońców trybunału i konstytucji" tylko uświadomiła ludziom myślącym, że konstytucję III RP trzeba wyrzucić na śmietnik - bo III RP już jest martwa, i trzeba powołać do życia całkiem nowe instytucje - jak to prognozowałem jeszcze w roku 2014 - polecam http://prognozydocenta.salon24.pl/634519,wiosna-kolejnym-etapem-upadku-iii-rp

  To ta "wybitna" postkomunistyczna ustawa zasadnicza stwierdziła, że tryb pracy Trybunału "ustala ustawa" - ale kiedy taka ustawa nie jest po myśli III RP (która wcześniej musiała utracić większość sejmową, by ustawa niezgodna z jej interesami mogła zostać przegłosowana) - to się podnosi wrzask na cała galaktykę o "zamachu na demokrację" ;-)

  Było wymyśleć w 1997 roku lepszą konstytucję, barany... bo obecna pozwala lege artis odciąć was od cycka. I z tym nie potraficie się pogodzić...
 • Katastrofalnie zamachowy judeopsychol mniej się zna na prawie i demokracji niż bermanowscy prawodawcy w PRL
  Nie tylko chce metoda niepublikowania i niezaprzysiężania likiwidować wyroki i sędziow ale metoda ustanawiania swego porawa sprzecznego z jego formalnym przeznaczeniem odbierać prawa podwładnym. NP prawa Sejmu przeznaczone do pomocy w dzialaniu Trybunalu Konstytucyjnego ustanawia tak by sparaliżować Trybunał K. podobnie jak zbrodnicze sądy wojskowe bermanowskie w PRL prawo formalnie ustanowione do karania zbrodniarzy hitlerowskich wykorzystywaly do prawnego mordowania patriotow w tym także "żołnierzy wyklętych"
  Bermanowscy prawodawcy umieścili nawet martwy zapis o karalności wykorzystywania prawa niezgodnie z jego porzeznaczeniem w Kodeksie Cywilnym a "transformatorzy" z opcjii eurofolksdeutch i eurofoŁkjudeo pasożytnictwa wogole takiego poroblemu nie widzą mimo ostrewj konkurencji w ramach oscylatora wyborczego PO, sexlewic i PiSu z idiotyzmami korwinokukizowymi w tle.
 • @Docent zza morza 16:05:07
  Nie wiem do kogo mówisz "Było wymyśleć w 1997 roku lepszą konstytucję, barany", w państwie prawa obowiązuje zasada, że prawo obowiązuje póki nie zostanie zmienione. Duda potwierdził ważność tej konstytucji przysięgając na nią. Dziś pokazuje co warte jest słowo, honor PiS-owca. Ja rozumiem, wola prezesa jest prawem ale tylko w Wolsce, o której śpiewał prezes "...z ziemi Polski do Wolski...". W Polsce obowiązuje prawo, może złe, może niesprawiedliwe, może trzeba zmienić, ale póki się go nie zmieni, póty obowiązuje.
  Mówisz, że tryb pracy ustala ustawa, więc TK głosował pełnym składem jakim dysponował, gdyż Duda złamał prawo i nie przyjął przysięgi od prawnie wybranych 12 sędziów jest pełnym składem. Mam nadzieję, że sprawę rozstrzygnie Trybunał i to Trybunał Stanu. Co jednak smutne nie stanie przed nim mocodawca a tylko pionki.
 • Ten "Moczymorda" to też kapuś "Alek".Dwóch kapusiów i różowa hiena Bul.
  .
 • @Zawisza Niebieski 15:45:08
  Więc twoim zdaniem trzeba zostawić przy korycie te wszystkie kanalie które bezczelnie rozkradały Polskę przez ostatnie 25 lat? Tego chcesz?

  Jesteś chory z nienawiści do PIS-u. Dałeś już na to w przeszłości wiele dowodów.

  Skąd wiesz, że Pis opłaca troli? Możesz to udowodnić?

  Bierz przykład ze mnie: Jak się nie ma co się lubi, to się lubi ci się ma.

  Weź coś na uspokojenie nerwów.

  Pozdrawiam
 • @Zawisza Niebieski 15:45:08
  Tzw.sędziowie & CO.,to wszystko różowe hieny(a teraz to nawet anarchiści) z PZPR,UD,PO,KOD itd.- no to won z nimi.
  Jak PiS ich wyp*** z roboty,to świetnie.
 • Bolszewia ma strachu !
  Jak miło jest patrzeć jak hydra bolszewicka zdycha!! Powinni skończyć jak śp "Łupaszka" to by było sprawiedliwe.
  Tylko ten boi się PIS-u kto zdradził polaków ! Ten kto nakradł i nie rozliczył czerwonej zarazy!
  Te czerwone ryje zdradziły Naród w czasie nocnej zmiany!!
  PIS obiecał polakom że ich rozliczy i niech im Bóg pomoże!!
  A Kaczyński jest uczciwym człowiekiem , komu się nie podoba to won z naszego kraju !!
 • @klementyna 19:25:32
  //A Kaczyński jest uczciwym człowiekiem , komu się nie podoba to won z naszego kraju !!//

  WON !!!

  Pozdr.
 • No cóż - ale jakie państwo, tacy i jego obrońcy... a upadek III RP coraz bliższy.
  To już trwa, jeszcze chwilą i będzie to historia
  5+
 • @Zawisza Niebieski 15:45:08
  Dlatego nie można do tego dopuścić i to ile by obrazków biuro trolli opłacane przez genderowe lewactwo nie wyprodukowało.
  Amen
 • @Casey 16:49:35
  Jeśli już sięgasz aż 25 lat, to przecież do tych kanalii okradających Polskę możesz zaliczyć całą klasę polityczną. Poczytaj sobie o ustawach Glapińskiego, bliskiego współpracownika Kaczyńskich, dzięki którym uwłaszczyli się na budynkach RSW Prasa Książka Ruch, przy ul. Srebrnej w Warszawie. Przeczytaj artykuł, to poważna gazeta, nie jak media "niezależne, czyli zależne od PiS" czy też zależne od drugiej strony.
  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/212483,1,kaczynscy-lech-i-jaroslaw.read
  Dziś nie mamy do czynienia z wyrzucaniem hien (tak, czasem ma to miejsce), mamy stado gnające z kwikiem do koryta. Przykład? Proszę bardzo, ostatnio wymieniono dyrektora lotniska Balice, człowieka, któremu lotnisko to zawdzięcza odrodzenie, kim zastąpiono? Historykiem, kolesiem Szydło. Niestety części Polaków mózgi zmutowano, każdy kto nie mysli jak Kaczyński to będzie bolszewik, złodziej, lewak itd.
  Każda partia po zdobyciu władzy wymienia kadry, tyle, że wymienia się sam szczyt, i nie jest to groźne. Dyrektor idiota przy kompetentnym szczeblu średnim nie narobi większych szkód. PiS wymienia do poziomu sprzątaczek, paraliżując wiele instytucji, efekty zobaczymy niedługo. Program 500+, już dziś wiadomo, że wymyślone przez PiS źródła finansowania nie dają pokrycia. Efekt, ograniczenie inwestycji, lawinowe zadłużanie państwa. Dług zaciągnięty przez PO-PSL, prawda duży przełożył się jednak na inwestycje w kraju. Mamy kilka całkiem niezłych dróg, mamy kilka linii kolejowych szybkiego ruchu, mamy inne inwestycje.
  Przyklasnę PiS jeśli uda im się przekopać mierzeję wiślaną. Byłem w tamtych terenach nie tak dawno, rozmawiałem z ludźmi, to potrzebna inwestycja, ale czy ją zrealizują, czy tylko pozostanie w planach, jak to zwykle z PiS bywa?
  Nie jestem wrogiem PiS, jestem wrogiem kłamstwa, a w PiS kłamstwo jest prawdą, a prawda kłamstwem.
  Znamy dziś odczyty rozmów z kokpitu TU 154, jesteście zadowoleni z tego, co się tam działo?
 • @Zawisza Niebieski 21:41:57
  ...anarchię i rozkład państwa POpierasz.
  Jak ta banda sędziów może się nie podporządkować woli narodu, czyli Sejmowi RP,premierowi,prezydentowi ?!
  Widział ktoś coś takiego na zachodzie w Anglii,Rosji,U.S.A. ?!
 • @Seth 23:37:45
  Z każdym dniem coraz wyraźniej widać nawiązanie do XVIII-wiecznej targowicy - wtedy też "patrioci" bardzo "troszczyli się o dobro wspólne", rozumiane bardzo specyficznie jako obrona własnych przywilejów.

  Idzie ku przesileniu, które skończy się sromotną, bezapelacyjną klęską obozu III RP.

  Bo co opozycji zostaje po nielegalnym rokoszu samorządowców oraz elit prawniczych? Sabotaż ze strony urzędników wszelkich szczebli? Wezwanie do powszechnego niepłacenia podatków?

  Przecież zabraknie wtedy na uposażenia biurokratów...
  Pozdrawiam.

  P.S. Nie na darmo Kaczyński zaczął od znacznych podwyżek w służbach...
 • @Seth 23:37:45
  Właśnie na odwrót, wołam o poszanowanie prawa, o uczciwość wyborczą, o to, by nie było kumoterstwa i kolesiostwa, by Polską zarządzali ludzie kompetentni itd.
  Wolą narodu było by rząd z 2007 nie rządził już Polską, by Kaczyński nie miał władzy, za każdym razem gdy Kaczyński stawał do wyborów to przegrywał. Wolą narodu było, by rządzili nami młodzi ludzie z PiS. I co, mamy prezydenta, co podpisuje wszystko co mu Kaczyński podsunie, mamy premier, którą wysłano na urlop, gdy rząd ustalano. Rządzą nami ci, których na czas wyborów trzeba było w komórce pochować, by przypadkiem Polacy ich nie zobaczyli. Więc nie mów, że ten rząd jest wynikiem woli narodu, jest wynikiem oszustwa wyborczego. Przy czym nikt nie kwestionuje zwycięstwa PiS i prawa do rządzenia, ale zgodnie z konstytucją i prawem. Rząd nie stoi ponad prawem.
  Wolą narodu nie było to, by nieposłusznych prokuratorów wysyłać na zsyłki. Wolą narodu jest by rząd postępował zgodnie z prawem, nie wolą prezesa. Na PiS głosowało trochę ponad 30% głosujących, o tym trzeba pamiętać. Warto też przypomnieć sobie, co było, gdy to z woli narodu rządziło PO-PSL, słynne latanie po mieście pod hasłami "Obudź się Polsko", co mówili przeciwnicy tego rządu a zwolennicy PIS? Czym tamte wiece różnią się od wieców organizowanych dziś przez Niezależną?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31