Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
241 postów 589 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Totalna kicha - bo ani ”ulica", ani ”zagranica” ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Koniec zaklinania polskiej rzeczywistości - bo mimo wszystkich pieniędzy Sorosa opozycja jest tylko opozycją, a nie "rządem na wygnaniu", a prezes TK tylko jego prezesem.

”S-s-s-s-s-s...? Słyszycie?

Totalna kicha - bo ani ”ulica, ani ”zagranica” ...

To powietrze uchodzące z pompowanego od miesięcy balona plus szelest opadających spodenek „lidera opozycji” i „tego od platfonsów”, po zgrabnym podcięciu im gumek przez przyjezdnego sztukmistrza, niejakiego Timmermansa z Brukseli.

//niezalezna.pl/80882-ciezki-nokaut-opozycji-schetyna-i-petru-bezradni-po-spotkaniu-szydlo-timmermans

Nazwisko rodowe [albo przybrane ;-)] tego gościa kojarzy mi się z ciesiołką albo i wycinką drzew, więc nic dziwnego, że rąbie, aż wióry lecą - obnażając "przed całym światem  nicość tych, pożal się Boże, polityków.

Totalna kicha - bo ani ”ulica, ani ”zagranica” ...

Tylko posuwając się za daleko, poznasz swoje ograniczenia...” 

[tłum. własne ;-)]

No i „opozycja totalna” właśnie się przekonała, gdzie leżą granice jej możliwości ;-)

Pamiętacie te platformerskie rojenia o „milionie demonstrantów”, którzy mieli zmieść „pisowski reżim”?

Ale „na ulicy” kicha, bo kto to słyszał „robić rewolucję” z „tłustymi misiami” i to na na barykadach leżących zbyt daleko od „starbunia”?

Stary Marks miał rację -  historia, jeśli się powtarza, to tylko jako farsa. A już starożytni Grecy wiedzieli, że "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" - ale nie od dziś wiadomo, że znajomość historii jest piętą achillesową naszej opozycji, mimo obecności absolwentów historii, jak Schetyna, Tusk i Komorowski, którzy jakimś psim swędem dyplomy co prawda zdobyli, ale niczego się nie nauczyli - bo pewnie im "trawka" zaszkodziła i dlatego dziś tak nieodpowiedzialnie szKODzą Polsce. A "lider opozycji"  to na pewno opuszczał lekcje historii, kalkulując, że przedmiot ten niewiele wzbogaci jego przyszły "potencjał ekonomiczny". ;-)

Pozostała „zagranica”...

Ale już ponad miesiąc temu było wiadomo, że i tam będzie kicha, bo jakoś nikt nie chciał w Brukseli „umierać za Trybunał”  - //prognozydocenta.salon24.pl/707498,trzy-ciosy-od-europy - a chocholi taniec oraz unijne antyszambrowanie obu „mężów stanu” jedynie uczyniło z nich symbole i twarze nowoczesnej targowicy - //prognozydocenta.salon24.pl/705865,richie-rich-i-sancho-pansa-na-salonach

CO WIEC ROBIC? JAK TU ZYĆ, JAK ZYC...?

1.      Opozycja pozbawiona wsparcia tak „ulicy”, jak i „zagranicy”, musi w końcu zaakceptować wyniki październikowych wyborów i odsunięcie od konfitur – a pragnę przypomnieć, że hasło ”obrony demokracji” celem obalenia „pisowskiego reżimu” rzucono praktycznie w dniu zaprzysiężeniu rządu B. Szydło:

Totalna kicha - bo ani ”ulica, ani ”zagranica” ...

2.      A nadchodzący „kompromis w sprawie Trybunału”  - mimo retorycznej ekwilibrystyki koalicji przegranych - będzie w praktyce totalną kapitulacją wobec projektu PIS-u (pewnie uzupełnionego o sugestie PSL-u) – bo arytmetyka sejmowa jest nieubłagana (i PIS w zasadzie może przegłosować jakikowiek projekt).

Ale myślę, że taki strateg jak Jarosław Kaczyński skorzysta z niepowtarzalnej szansy – bo wciągając PSL do gry rozbija „antypisowski” front w sejmie, a dobijając targu z ludowcami (pewnie za cenę przyhamowania pewnych, niewygodnych dla nich śledztw prokuratorskich – bo o dalszym żerowaniu na majątku publicznym to mogą zapomnieć) – jednocześnie rozszerzając koalicję konstytucyjną o kolejnych 16 posłów [a potrzeba ich co najmniej 304 – ale Platforma wcale nie jest monolitem, a w obliczu katastrofy – utraty immunitetu za trzy lata i czekających rozliczeń – jej klub poselski rozpryśnie się na wszystkie strony ;-)]

Totalna kicha - bo ani ”ulica, ani ”zagranica” ...

A „opozycja totalna” do spółki z prezesem Rzeplińskim tak „umiejętnie”  broniła III RP oraz jej pryncypiów ustrojowych, że po prostu wykopała jej grób, bo chyba już wszyscy zrozumieli, że tak dalej być nie może i że to postkomunistyczna konstytucja jest dziś główną przeszkodą dla „wybicia się Polaków na pełną niepodległość”.

Pozwólmy więc tej „koalicji wystraszonych” dalej działać – bo nikt lepiej od nich nie zaorze „25 lat wolności” - a do tego, jak "karpie przed wigilią", każdym swoim krokiem tylko przybliżają dzień nadchodzącego sądu  – //prognozydocenta.salon24.pl/710459,jesien-kolejnym-etapem-agonii-magdalenki

Totalna kicha - bo ani ”ulica, ani ”zagranica” ...

Zaczęliśmy z wysokiego „C” cytując zagranicznego poetę, zakończmy więc czysto polską refleksją, skierowaną do wszystkich bez wyjątku szKODników, ale szczególnie do „lidera opozycji” - który jako aktualny pieszczoch Grupy Trzymającej Władzę pewnie dotrwa do następnych wyborów i zostanie skreślony dopiero po klęsce roku 2019 oraz do „tego od platfonsów” - który chyba jednak nie dotrwa, padając ofiarą wewnątrzplatformerskiej dintojry ;-)

Bo bujanie w obłokach i zaklinanie rzeczywistości kiedyś przecież musi się skończyć, a wybudzenie z „pięknego snu”  o „świecie bez Kaczora” może być bolesne...

P.S. Kolejna prognoza -

aktualna odsłona wielowiekowej wojny partii zagranicy z obozem patriotycznym

- rozpętana w roku 2005, potrwa jeszcze rok i zostanie wygaszona dopiero latem 2017

- ale dojdzie do tego po DEFINITYWNYM POLSKIM ZWYCIESTWIE ;-) ;-) ;-)

KOMENTARZE

 • @Lotna 15:48:46
  Kicha to dopiero będzie
  Kiedy PiS wyśle Polaków na wojnę ( a polskie samoloty już ,,wyzwalają" Syrię) albo zrobi z Polski Polin. Konstytucyjnie. Albo jedno i drugie.
  Znając ich politykę zarówno zagraniczną jak i wewnętrzną i ich poddańczość w stosunku do USraela tego właśnie można się spodziewać. W interesie Polski działają tylko wtedy, kiedy jest on zgodny z interesem wielkich sojuszników, nigdy odwrotnie.
  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  Z uwagi na powielanie instrukcji ruskich brygad sieciowych/ internetowych:
  -"Wyrażanie opinii które są anty-amerykańskie, anty-zachodnie, anty-gruzińskie, anty-ukraińskie"
  +
  "ANTYAMERYKANIZM. Mocno krytykowane są Stany Zjednoczone. Przedstawiane są jako agresor, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata. (często używane: zgniły zachód, jankesi, Polacy niewolnikami jankesów, Polacy w złotej klatce etc)."
  +
  "ANTYSEMITYZM. Tradycyjnie z poklaskiem dla Rosji idzie atakowanie „żydów”. Żydzi i Izrael przedstawiani są jako największy wróg Polski"
  +
  "ZNIECHECANIE POLSKI DO WSZELKICH SOJUSZY. Czy to z USA, czy z Niemcami czy Litwą, czy Ukrainą. Każdy kto myśli o sojuszu jest „agentem” - najlepiej jak Polska „będzie sama”… "

  - proszę o podpisanie w ciągu 60 minut swego komenta frazą "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wpis ten zostanie usunięty.
 • @Lotna 15:48:46
  Godzina minęła - wpis usuwam.
 • Węgierski gambit Kaczynskiego ?
  Patrząc na rosnące sondaże, dzięki idiotycznej i beznadziejnej opozycji na jesieni może dojść do wcześniejszych wyborów.
  I to nie dzięki debilnej opozycji ale dzięki J.Kaczynskiemu który widząc trend może po szczycie NATO i SDM rozwiązać parlament.

  Taki numer wykręcił swego czasu Orban na Węgrzech i skończyło się to większością konstytucyjną.
  Już dziś ten ostatni sonadz TNS o którym pisałem, to w/g metody obliczeń obowiązujący w naszym kraju ( D’Hondta) przy tym poparciu PIS miałby w sejmie 283 mandaty i to na dziś.
  Kukiz 15 ok.26 mandatów .
  Przy tej koalicji już mamy większość konstytucyjną. Ale znając Kaczynskiego to raczej do takiej kolalicji nie dojdzie, mając w pamięci "politycznych idiotów" ze Samoobrony czy LPR.

  Na sukces PIS pracuję cała opozycją i tylko trzymać kciuki oby tak dalej, a i tu pracusiów nie brakuje.
  Trzymam za nich kciuki
 • @Husky 17:30:42
  "Trzymam za nich kciuki"
  Mam nadzieję! bo jak na razie całą dobę walisz w klawiaturę.
 • @ikulalibal 17:51:28
  a ty co walisz 8-))

  kupke
 • @Docent zza morza 17:23:23
  No to już jestem w domu z jakim to ,,docentem" zza morza od inżynierii społecznej mamy tu do czynienia - na SG NEonu 24.
  Nie msz żadnych argumentów oprócz nazwania mnie ,,ruskim agentem" ; tak robią tylko trolle i zadaniowych.
  Na tym kończę tę niezwykle pouczającą dla mnie wymianę.
  Bez pozdrowień.
 • @Lotna 19:50:00
  A sio - więcej waszej propagandy siać mi tu nie będziesz.
 • @Ex admin 22:41:55
  Był sobie kiedyś taki człowiek, który po reformach Balcerowicza zaczął blokować drogi traktorami, wysypywać zatrute zboże, człowiek, który założył niezależny związek rolników. Przez warsiafkę nazywany prostakiem i chamem. Andrzej Lepper.
  Zniszczyły go PO i PIS przy współpracy SLD, PSL czyli układ magdalenkowy.
  Teraz, nie mogąc znaleźć haków na Mateusza Piskorskiego, po prostu go zamknięto i już.
  Dawałem PISowi szansę, że może wyjdzie z tego syfu magdalenkowego, niestety to się nie stało.
 • @Nibiru 00:06:39
  No ja nie wiem jak to będzie w USA. Stan Texas fika,
  wygrał batalię o prawo do przeprowadzenia referendum w sprawie niepodległości od USA.
  Ponieważ potem będzie chodziło o integralność USA, przy wyniku referendum pozytywnym popierającym secesję od USA, nie trudno jest przewidzieć jak na to zareaguje rząd i prezydent.
 • @Nibiru 00:39:24
  Nie pamiętam czy to w tamtym roku czy poprzednim czytałem, że w Texasie były rozruchy takie, że musiało przyjechać wojsko federacyjne aby to ogarnąć.
  Nie wiem czy to była prawdziwa wiadomość, ponieważ w Stanach Zjednoczonych istnieje sielanka, jak ktoś podskakuje, to są to tylko naćpani murzyni lub jakiś nieszczęśliwy w miłości dzieciak strzela w szkole itp.
  a to co podają media, USA to kraj szczęśliwości, do którego każdy pragnie przyjechać lub inne kraje chcą naśladować tę krainę szczęścia, lecz nie mogą, ponieważ u rządów mają tyranów, juntę lub reżim..
 • @lorenco 01:11:18
  Wtracajac sie do dyskusji wstawie krotki wpis ktory kiedys napisalem:

  "Co do Ameryki i jej powolnego upadku. W USA następuje powolne przetasowanie sił etnicznych pod względem rasowym. Co za tym idzie następuje degradacja cywilizacji białego człowieka wypychanej przez
  "multikulti" ze wskazaniem na Latino oraz Afroamerykanow. Powoduje
  to degradacje wartości i obyczaju które to uczyniły w przeszłości USA wielkim. Coraz częściej można zaobserwować skupianie się białego
  człowieka we własnych "gettach". Z drugiej strony zwiększanie sił korporacyjnych powoduje zanik oddolnych inicjatyw biznesowych powolnie wykruszający klasę średnią co także przyczynia się do przyspieszenia degradacji kulturowej państwa."
  Dotyczy to także i Texasu. Co do "amerykańskiego ruchu oporu", takowy nie istnieje. Ameryka stacza się w niebyt przez właśnie tą osławioną wielokulturowość gdzie różne złe skutki i działania są tego pochodną.
 • @Stara Baba 01:37:21
  Także wydaje mi się, że ruch oporu w USA nie istnieje, tzn. istnieje w tym sensie, że Amerykanie są albo demokratami albo republikanami, tak więc mogą tworzyć "opór" w stosunku do partii przeciwnej.
  O innych partiach nie słyszałem, może takowe są, lecz tak jak napisałem powyżej albo demokraci albo republikanie, wybór jest między plepleple a blebleble.
  Dot. Texasu; czy tak by było czy inaczej i tak ich tam spacyfikują.
  Chyba, że przyłączyłyby się inne stany południowe, o tym też "wróble ćwierkały", lecz wróbli jest coraz mniej.
 • NIBIRU; LORENCO;
  Panowi - możecie dyskutować tutaj sobie swobodnie na dowolne temat - nawet uważać gospodarza za wyjątkowego kretyna - ale jakiekolwiek bezpośrednie powielanie proruskiej propagandy zakończy się tak jak dla "Lotnej" - wypadem, bo przecież przyznanie się do bycia prorosyjskim agenterm wpływu kończyłoby "karierę" nicka i trzeba by występować o nowy...
 • @Docent zza morza 08:44:15
  Szkoda by było , bo te gostki to klasyczne , podręcznikowe wręcz trole zza Buga.
  Z czego/kogo się tu pośmiejemy 8-))
 • @Docent zza morza 08:44:15
  No tak.... Ameryka to wzór dla każdego dobrego, prawego człowieka żyjącego na tej Ziemi. A jak ktoś ma inne zdanie to.... Wypad!
 • @zadziwiony 13:05:30
  Ten gość nadaje "zza morza" więc broni swojej "ojczyzny" hehe

  Ten i podobne wpisy różnej maści "patriotów inaczej" nie powinny być w ogóle promowane, powinny iść co najwyżej prawym paskiem, tak uważam, ale ... często dyżuruje tutaj Repsol i wtedy nie tylko przedruki z "Niezależnej" ale nawet Wirtualna Polska ma wzięcie, lada chwila i onecik pójdzie na 1 :))))

  Pozdrawiam
 • @Docent zza morza 08:44:15
  " bo przecież przyznanie się do bycia prorosyjskim agenterm wpływu kończyłoby "karierę" nicka i trzeba by występować o nowy..."

  To, że jest Pan anonimowy nie znaczy, że nieodpowiedzialny chyba, czy nie?

  Uprzedzam jedynie, że podobne obraźliwe dla naszych blogerów insynuacje mogą się skończyć "urlopem" dla Pana, może tydzień na początek?

  Wystarczy wyprosić tych blogerów ze swojego bloga, zapewniam, że nie wrócą... żadna przyjemność taka dyskusja :(

  Pozdrawiam
 • @kula Lis 66 @Docent zza morza bez tego ni rusz! Wysłałem poniższe adresatom.
  Szanowny Prezesie Jarosławie Kaczyński, PiS, Rządzie-Premier B. Szydło(min. i prok.gen. Zb. Ziobro, etc..) aby coś udało się Wam pozytywnie zmienić, to po pierwsze trzeba koniecznie rozszczelnić ten sędziowski prokuratorski, prawniczy(korporacje) układ zamknięty dla etnicznych Polaków. Jak długo żydokomunistyczny ogon będzie wywijał psem ? Czy naród pozwoli jeszcze długo rządzić sobą bandzie czerwonych gangsterów wywodzących się z lumpenproletariatu, półgłówkom ? Czy 70 lat to nie dość ?Ja na 100% jestem pewny, że sądownictwo samo się oczyści! Bo gołym okiem widać jak bardzo chory jest ten system sprawiedliwości przez takich POPów Rzeplińskich, Zollów, Stępniów, Hibnerów, Łączewskich, Tulei vel Tuleyi i reszty togowych gangsterów, szubrawców. Ale jeśli komuś wydaje się, że Łączewski to rdzenny Polak, to się myli! Wszystkich Łączewskich w Polsce jest raptem 13 egzemplarzy! Widać po tym, że to całkiem świeży szczep z tego samego gatunku POPów co Hermeliński, Schetyna, itp. których wszystkiego jest po 6 sztuk. To dzieci albo wnuki tej czerwonej resortowej, czyli żydobolszewickiej, i żydoukraińskiej hołoty co trzymała nas Polaków za mordę jak jakichś podludzi od czasu zakończenia działań II WS. Sami swoi ale nie nasi. Sami się mianują. Dzieci i wnuki czerwonej resortowej hołoty opanowały tzw. resort sprawiedliwości i decydują o naszych losach - powiesili sobie na tych tłustych zdradzieckich karkach insygnia polskiej władzy i w uwłaczający poczuciu sprawiedliwości sposób decydują o naszym losie, są panami naszego życia i śmierci. Przykład: TK, SN i wyroki na uczciwych Polaków w tym na dziennikarzy nękanych za pisanie prawdy i to w wolnej i demokratycznej podobno Polsce jaką podobno jest od 1989 roku. Ten niby sędzia powinien zostać wyrzucony z palestry z zakazem wykonywania zawodu dożywotnio.Tacy ludzie,którzy mają los ludzi w swoich rękach i ferują wyroki takie jak Łączewski to bandyci w togach.Zniesienie immunitetu w takich wypadkach to podstawa w walce z tymi bandytami. I właśnie z tą mafią sędziowsko prokuratorską PiS powinien zrobić porządek. Jak to mówił Cejrowski oraz ja od lat, wszystkich won i zatrudnić nowych ludzi, czyli opcja ZERO!. Wtedy Rząd- PiS, ZP będzie partią wiarygodną bo Polacy tego od Was oczekują! Ministrze i prokuratorze generalny/Krajowy Zbigniewie Ziobro zacznij stanowczo i szybko działać a nie udawać, że coś robisz! Takiej prostej sprawy nie potraficie załatwić! Żydo-ukro-lewactwo bezczelnie śmieje wam się w twarz! Podaję przykład: POPi Stępień i ten Łączewski to spójne ogniwa mafii antynarodowej, który to w bezczelny sposób w TVP Info oświadczył, że nie uznaje się wyniku wyborów parlamentarnych z 25 X 2015 roku, bo PiS i Zjednoczona Prawica miała tylko 38% głosów. Oni teraz przygotowują rewolucję odzyskania władzy !!! robiąc agitację polityczną w powiatach gdzie rządzą po sfałszowaniu wyborów, czyli widać ich bezkarność, tupet, hipokryzję, mrzonkę i utopię...za 67 lat ??? PiS, Rząd, PiS, prezes J.Kaczyński ZP, ani milimetra do tyłu, robić swoje.....a światowe żydostwo pod przewodem Sorosa czeka dalsze 40 000 lat !!!
 • @Docent zza morza
  Analiza Zaradkiewicza na temat TK: Trybunał może działać wyłącznie w 15-osobowym składzie i na podstawie ustawy. Tylko dlaczego nikt tej opinii nie upubliczni? Dziennikarze TVP Info dotarli do analizy na temat uwarunkowań prawnych działania Trybunału Konstytucyjnego. Dokument opracował dyrektor zespołu orzecznictwa i studiów Trybunału Konstytucyjnego dr hab. Kamil Zaradkiewicz. Najważniejsze sprawy określone w ekspertyzie to organizacja Trybunału, liczba składu, w jakim orzeka TK oraz norma orzekająca. Organizację Trybunału, jak wynika z dokumentu reguluje ustawa o Trybunale Konstytucyjnym, Natomiast jedynym dopuszczalnym składem TK jest piętnastoosobowy skład sędziowski. Inny skład TK groziłby poważnymi konsekwencjami. Jeżeli chodzi o normę orzekającą to Trybunał powinien pracować na podstawie ustawy o Trybunale, a nie na podstawie Konstytucji, ponieważ ustawa zasadnicza pozostawia wiele niejasności. W ekspertyzie wskazano, że zarówno Konstytucja jak i ustawa o TK nie przewiduje kryterium „zdolności do orzekania”. Termin ten pojawił się w uzasadnieniu do wyroku TK z 9 marca 2016 r. i został zakwestionowany w analizie dr hab. Zaradkiewicza ze względu na budzący spore wątpliwości w kontekście uzasadniania ustawy naprawczej poświęconej TK. Analiza opracowana pod kierunkiem dra hab. Kamila Zaradkiewicza nie została opublikowana. O powody jej nieopublikowania dziennikarze TVP Info zapytali Biuro Trybunału, ale nie uzyskali jeszcze odpowiedzi.
  TVP Info/tp Ps..No właśnie upubliczniać! upubliczniać! Wielki, wielki szacun dla prof. Zaradkiewicza. Co na to nieuk Sępień co kupił dyplom mgr. na targu ???? ale jaja !!!Każdy racjonalnie myślący obywatel znający minimum konstytucję rozumie manipulacje Rzeplińskiego tylko MAŁY POwskie chcą wcisnąć ciemnotę Ci KODowcy rośnie taka ciemnota którą manipulują. Tylko opcja "zero" w polskim sądownictwie, ława przysięgłych na wzór amerykański i przywrócenie kary śmierci.
 • @kula Lis 66 15:59:57
  W pełni się z Panem zgadzam, że Pis-owi od czasu do czasu przydaje się porządny kopniak w czery litery, bo zbyt często wykazują niewytłumaczalną pobłażliwość i kunktatorstwo - ale może dlatego, że wiedzą więcej od nas? Nie wiem...

  Ale uważam, że nieupublicznienie ANEKSU - i prawdopodobne próby przekabacania na swoją stronę osób tam umoczonych - przyczyniły się do śmierci Lecha Kaczyńskiego.

  Bo ten przeciwnik docenia tylko jedną strategię - taką fangę w nos, że musi od razu zaryć gębą w trawę - inaczej bezlitośnie wykorzysta każdą okazywaną przed nim słabość

  Wygląda jednak na to, że PIS chyba jednak czegoś się nauczył - poczekajmy do jesieni - coś się powinno wtedy ruszyć ;-) - http://prognozydocenta.salon24.pl/710459,jesien-kolejnym-etapem-agonii-magdalenki
  Pozdrawiam Pana.
 • @Docent zza morza
  „Tydzień Konstytucyjny” w polskich szkołach. Edukacja czy propaganda związana ze sporem wokół TK? http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/294323-tydzien-konstytucyjny-w-polskich-szkolach-edukacja-czy-propaganda-zwiazana-ze-sporem-wokol-tk Ps...Lewackiego prania mózgów młodzieży c.d. - CO NA TO MEN? A kto na to pozwolił, czemu MEN na to zezwala. ? Bodnar, Rzecznik Praw Dziecka? Nie! to Komisarz ds. Indoktrynacji POlitycznej Nieletnich! Najwyższy czas zadrutować ryje czerwonym wieprzom. Metody iście stalinowskie. MEN jeszcze nie wyczyściło wojewodów??? Kuratoria Oświaty - wszystko po staremu?! Po szkołach mogą się szlajać, kto tylko chce??? Rozumiem, że wszyscy uczniowie przyniosą zgodę rodziców, by uczestniczyć w takim praniu mózgów. Przypominam, że rodzice muszą się zgodzić na zajęcia z osobą z zewnątrz. Oni dobrze wiedzą co robią. Ci uczniowie będą w następnych wyborach wyborcami. Pamiętam jak prano mózgi młodym, by w referendum za wejściem do UE byli na tak. Zaczęli 3 lata wcześniej w szkołach. To samo teraz robią. Niech MEN się weźmie za platformerską propagandę w szkołach, bo wszyscy na tym źle wyjdziemy.Dalszy ciąg lewackiego cyrku. Tego Bodnara przepędzić za burzenie porządku publicznego. Zlikwidować ten komunistyczny przeżytek żony kapusia Łętowskiej. To Łętowska robi publicity Rzeplińskiemu!! Kto ich wpuścił do szkół robić młodzieży wodę z mózgu? Czy tam jeszcze rządzi PO? Nadzieja, ze młodzież się zachowa i pokaże towarzystwu "gdzie raki zimują"..To przypomina akcję " Idź na wybory zmień kraj" w 2007 roku. Propaganda wkracza do szkół . I jeszcze pani Łętowska. ha ha ha !!!! Bodnar niech się lepiej zainteresuje , dlaczego dla emerytów mimo wydłużenia wieku PO nie zmieniło 60 lat w współczynniku stosowanym w obliczaniu kapitału początkowego. PO ustawę emerytalną zmieniło, ale nie zmieniło przepisów wykonawczych, by łatwiej łupić bezbronnych. Pierwsza pogadanka powinna być o tym jak apolityczny prezes TK z zastępcami, umoczony w polityczne rozgrywki,łamie zapisy konstytucji, obwinia za to innych,a potem orzeka, że konstytucję złamał. I nic ! I pamiętajcie dzieci, że konstytucja jest najważniejszym aktem prawnym, ale nad nią jest jeszcze prezes Rzepliński, który może ją wedle własnego uznania zmieniać, jak mu się tylko podoba.
 • @Docent zza morza 16:52:29
  Mamy te same zdanie w poruszonym temacie aneksu. POZDRAWIAM.
 • @Docent zza morza 16:52:29
  Ś. Lech przecież powiedział, że przed wyborami nie patrząc na wyrok TK ze stycznia 2008 roku, ujawni aneks, ryzykując TS, tym wydał na siebie i resztę wyrok śmierci. Ja pamiętam tę wypowiedź.
 • @Docent zza morza 16:52:29
  W aneksie jest ponad 500 nazwisk osób o zmienionych nazwiskach w tym Komorowski, większość palestry. Był tam i Sikorka vel Sikorski, gdy Jarosław posiadł o nim wiedzę, że on nie ma matury, "dyplom" Oxfordu za 8 funtów, jest przewerbowanym agentem brytyjskich służb, odpowiedzialnym za śmierć kolegów w Afganistanie, etc.. to go pognał, PO przygarnęło nieuka i oszusta.
 • @Docent zza morza
  Śmierć oficera SKW...Popełnił samobójstwo....mając 60 lat....haha Kto uwierzy w te brednie ??? Matoły z KOD ??? Z takich służbach nie przechodzi się na "emeryturę" chyba że nogami do przodu jak w Akwarium. Mógł mieć zbyt niebezpieczną wiedzę o przekrętach w wojsku za ostatnie kilka/kilkanaście lat. Mocodawcy sprzątają aktywa? Dlaczego nie mówi się i pisze, że w tamtym roku zostało umorzone śledztwo w sprawie próby zabójstwa tego właśnie podpułkownika? Z portalu GPC:
  "Podpułkownik Służby Kontrwywiadu Wojskowego twierdzi, że kierownictwo jednej z ekspozytur tej formacji chciało pozbawić go życia. W jego samochodzie (m.in. na kierownicy, desce rozdzielczej) miano rozpylić substancję, która powoduje omdlenie i utratę przytomności, w wyniku czego ppłk K. miał spowodować wypadek i najprawdopodobniej zginąć. Zawiadomienie w tej sprawie trafiło do prokuratury wojskowej. Ta w lipcu br. przekazała materiały do jednostki cywilnej. Ostatecznie sprawa wylądowała w Prokuraturze Rejonowej (!) w jednej z podwarszawskich miejscowości, gdzie zdecydowano się odmówić wszczęcia śledztwa. Można złapać się za głowę, dlaczego sprawa takiej wagi trafiła do jednostki zajmującej się na co dzień kradzieżami rowerów czy ściganiem kieszonkowców. Tym bardziej że ppłk K. w SKW zajmował się ochroną istotnych zamówień dla polskiej armii. Niestety to kolejny przykład, że wojskowy kontrwywiad to przeżarta patologiami struktura, nad którą wicepremier i szef MON u Tomasz Siemoniak już dawno stracił panowanie.

  Autor: Piotr Nisztor"

  http://gpcodziennie.pl/m/44080-proba-zabojstwa-w-skw.html U dzieci chcących uniknąć klasówki nazywa się to "paluszek i główka". U dorosłych kwity wystawiają psycho-doktorzy. Nie ma możliwości weryfikacji "choroby". Tym bardziej, że cała masa psycholi pozostaje na wolności vide żyd Nuselbaum vel Myszkiewicz vel Niesiołowski i Pomaska. Chciał prysnąć tak jak to zrobiło wielu wojskowych kolesiów (prokuratura) związanych z reżimem, skorumpowanych, ze słoikami pełnym pieniędzy ukradzionych podatnikowi. U naszego samobójcy z WSI odpowiedzialnego "za wystawianie poświadczeń bezpieczeństwa dla firm współpracujących z resortem obrony" oba warianty są możliwe. Powiesił się sam, bo i tak by go powiesili. Albo go powiesili, bo nie chciał się powiesić sam. Trudno uwierzyć, ze osobnik przebywający w bezpiece i LWP ponad 40 lat to subtelna i wrażliwa roślinka, która krótko przed "zasłużoną" emeryturą przechodzi dobrowolnie na tamta stronę.

  Ps..Nie jeden puka się w czoło. "Dlaczego nie zrobiłem tak jak dr Kulczyk".Człowiek z zaburzeniami psychicznymi wystawia certyfikaty bezpieczeństwa ???? coś tu nie pasuje ! Antoni Macierewicz o seryjnych samobójstwach [video]:http://www.polskacanada.com/antoni-macierewicz-o-seryjnych-samobojstwach/ http://bezdekretu.blogspot.com/ http://niepoprawni.pl/blog/aleszumm/wojciech-sumlinski-dla-radia-wnet
 • @kula Lis 66 17:46:12
  Pragnę przypomnieć, że to ta służba - za poprzedniego rządu - dostała zlecenie na inwigilowanie red. Sakiewicza i jego środowiska.

  Wewnętrzne porachunki? Chciał ratować siebie, "puszczjąc farbę"?

  Pytania się mnożą, ale jeszcze za mało wiemy - mam nadzieję, że tym razem prokuratura nie będzie sparaliżowana ani "ślepa i głucha" - bo tak wyobrażam sobie dobrą zmianę na tym obszarze.
  Pozdrawiam.

  P.s. A o przytoczonej wypowiedzi L. Kaczyńskiego nie wiedziałem - dziękuję.
 • Docencie
  Nie uważam Rosji za przyjaciela Polski - wręcz przeciwnie. Obdarzanie jednak Ameryki taką estymą i zaufaniem jest jeszcze większym błędem.
  Z pewnością stwierdzisz, że ten artykuł to wypociny ruskiego trola.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/amerykanski-agent-poznawszy-prawde-palnal-sobie-w-leb-2016-05

  Życzę dużo zdrowia i pogody ducha.
 • @zadziwiony 21:21:11
  Dziękuję za linka - przeczytałem.

  Garść refleksj: to był jednostkowy przypadek - ale siły NWO gnoją nas wszystkich bez wyjątku - tak Rosję, jak i USA, czy Polskę - ale każdego w nieco inny sposób.

  Ciekawe, ilu agentów FSB, operatorów specnazu, czy też oficerów GRU palnęło sobie w łeb po dotarciu do informacji o skali wrogich ludziom bezeceństw planowanych przez Kreml i jego agendy?

  Artykuł nie jest antyamerykański, bo prawda jest tylko jedna, a dzielenie włosa na czworo zwykle prowadzi jedynie do półprawd - bo faktycznie istnieje antyludzka konspiracja i jedną z metod naszej samoobrony jest dzielenie się posiadaną wiedzą o jej planach - a są one realne i złowieszcze.
  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31