Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
241 postów 589 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

O pedofilii c-i-i-i-i-i-cho!!!... – NWO czuwa...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pedofilia jest fundamentem NWO - i czynnikiem spajającym mafię tych perwersyjnych świrów.

Znowu zostaliśmy perfekcyjnie okłamani – czyli potraktowano nas kłamstwem zawierającym co najmniej 80-90 procent prawdy.

Otóż przez media polskie i szwedzkie (a niewątpliwie także przez „mejnstrim medialny” innych krajów) właśnie przemknęła wiadomość o takiej mniej więcej treści:

"Niemiecki trener piłkarski Sascha Lewandowski – cierpiący na syndrom wypalenia zawodowego – został znaleziony martwy."

Tak sprawę tego niebywale nagłośnionego zgonu prezentował mejnstrim niemiecki – będący niewątpliwie źródłem tej informacji, następnie sprawnie powielanej przez kolejne pudła rezonansowe „na cały świat”.

Ale gdzie tu kłamstwo? Bo fakty niby się zgadzają, prawda?

Kłamstwem może być zatajenie istotnych elementów stanu faktycznego, co kompletnie zniekształca wydźwięk i treść przekazywanej informacji – zmieniając ją w dezinformację...

Gdyby nie notka kol. „politically.correct” - //niemcy.europa.salon24.pl/716464,trener-sascha-lewandowski-pedofil - to i ja znalazłbym się wśród 95-99% zmanipulowanych czytelników, którym do głowy by nie przyszło podważanie prawdziwości tamtej informacji – chociaż przez chwilę zapaliła mi się malutka czerwona lampka – dlaczego „wszyscy” są informowani o śmierci właśnie tego człowieka? – przecież codziennie na świecie umiera wielu trenerów drużyn piłkarskich, szczególnie tych mniej rozpoznawalnych (a zmarły trenował klub z drugiej ligi).

Aha – czyli kluczem okazuje się być pedofilia – czyli sprawa jest jasna i elementy układanki zaczynają pasować do siebie.

Pedofilia jest bowiem fundamentem Nowego Porządku Świata (New World Order – NWO), którego filozofia "na wieki wieków"  została wyryta  w granicie -

C-i-i-i-i-cho o pedofilii ... – NWO czuwa

Kręgi te – dążące do poddania swej totalitarnej kontroli całej ludności naszej planety (ale zredukowanej o 90% - //strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/to-pomnik-iluminatow/vmfeh)

- poprzez jedno państwo, jeden rząd, jeden pieniądz i jedną religię

- obiecując kolejny „raj na ziemi” rekrutują swych pomagierów nie tylko obietnicą wielkiej władzy doczesnej (co zawsze pociągało wszelakich świrów)

- ale także obietnicą „życia wiecznego”,

co w ich perwersyjnej interpretacji oznacza przyzwolenie na seks z dziećmi.

Bowiem zdaniem ponadnarodowych banksterów – „Rotszyldów” – nieśmiertelna dusza potrzebuje regularnych dostaw „czystej energii”, a największym jej źródłem są „czyste dusze dziecięce”.

A najdoskonalszą formą przekazywania tej energii starym prykom, jest wg nich, seks analny z dzieckiem, najchętniej z chłopcem jeszcze sprzed okresu mutacji.

Macherzy od NWO posługują się „konspiracją wewnątrz konspiracji” – czyli członkami bractwa Illuminatów w kręgach masońskich – a do operacyjnego wykonywania poleceń Illuminati służą służby specjalne na całym świecie.

Polecam adres //www.abovetopsecret.com/forum/thread991590/pg1

A znając ich upodobanie do „puszczania oka” do siebie wzajemnie i nieustannego naigrywania się z naszej ignorancji – co to jest? – „firmowy żart”, czy demaskacja ze strony „nowego Snowdena”?

Angielskojęzycznym kolegom i koleżankom polecam zakładkę „Essential reading” na portalu www.thetruthseeker.com.uk, a wszystkim czytelnikom blog „Loża bez tajemnic” – a szczególnie https://radtrap.wordpress.com/category/illuminati/

P.S. Wydaje się, że trener Sascha Lewandowski po prostu musiał być bardzo ważnym człowiekiem i „bratem” – nie tyle pod względem etnicznym, co z uwagi na powiązania „organizacyjno-towarzyskie”, choć dobrze znany tu dezinformator, niejaki „Amstern”, próbował tradycyjnie zagdakać temat i zwekslować dyskusję na „ślepy tor”, sugerując od razu jego polskie pochodzenie – jakby ono mogło tu mieć jakiekowiek znaczenie. ;-)

"@Autor

Nu, tak, Polacy w Niemczech bardzo rozni sa.

AMSTERN10.06 13:58

//niemcy.europa.salon24.pl/716464,trener-sascha-lewandowski-pedofil"

C-i-i-i-i-cho o pedofilii ... – NWO czuwa

P.S. 2 Kilka lat temu głośno o pedofilii przez chwilę zrobiło się w Szwecji, za sprawą królowej Sylwii, która nagle zaczęła się udzielać się publicznie - ale po kilku wywiadach i ogłoszeniu krucjaty przeciw temu bezeceństwu - królową nagle uciszono (ale nie tak, jak myślicie - bo nadal cieszy się dobrym zdrowiem, tyle że już nie wypowiada się na ten temat).

P.S. 3 Krajem posiadającym najbardziej zdeprawowane elity i najbardziej przeżartym masońskimi wpływami jest Wielka Brytania - od czasów "Wspaniałej Rewolucji" osadzającej w 1688 roku na tronie Wilhelma Orańskiego będącego jedynie pacynką  "niderlandzkich bankierów" - regularnie wstrząsana jest skandalami pedofilskimi (niewątpliwe w wyniku wewnętrznych gier i podjazdów) - //prognozydocenta.salon24.pl/653669,brytyjskie-jow-y-siedliskiem-zla

C-i-i-i-i-cho o pedofilii ... – NWO czuwa

P.S. 4 //wolna-polska.pl/pedofilia-brudny-sekret-talmudu

KOMENTARZE

 • CZY DLATEGO EKSTRADYCJA POLAŃSKIEGO DO USA MA BYĆ SYGNAŁEM DO POWSTANIA ANTYPOLSKIEGO?
  Andrzej Hadacz o tym powiedział w dniu 09 czerwca 2016. Twierdzi, że w Europie Zachodniej czekają na ten ruch, który ma zadecydować o zmasowanym ataku zzewnątrz i zwewnątrz. Czyli mamy kuriozalną sytuację, że jeżeli PiS-owski minister zachowa się przyzwoicie - to Polska zginie, a jeżeli pójdzie na współpracę z masonami-pedofilami - to Polska przetrwa. Czyli ceną za przetrwanie Polski ma być przyzwolenie na seks w USA z żydowską dziewczynką przyprowadzoną przed laty "na próbę" do pana reżysera przez swoją własną żydowską matkę.
 • @Eugeniusz Sendecki 18:35:04
  Wot, i paradoks - ale od dawna wiadomo było, że żydzi Polańskiemu nie wybaczą rąbka prawdy o nich samych, jakiego uchylił w "Pianiście" - od razu przypomniany został proces z lat 70. i wydany wtedy list gończy...
 • @Eugeniusz Sendecki 18:35:04
  Szanowny Panie Eugeniuszu Sendecki....
  Zapomina Pan w tym wszystkim o Sile sprawczej modlitwy a przede wszystkim Mszy Św i już największej sile sprawczej Mszy Świętej (czy całego szeregu Mszy Św) intronizacyjnej Jezusa Chrystusa Króla Polski.
  Polecam wykład Ks Śniadocha na ten temat:
  https://www.youtube.com/watch?v=VlSQBHOAaog
  Po wysłuchaniu tego wykładu, chyba nikt nie będzie miał wątpliwości o pilnej konieczności urzędowej Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Polski.
  Panie Eugeniuszu, kto wtedy przeciw nam, gdy Bóg z nami?
 • Przypomnijmy słowa abp. Michalika w tej sprawie
  "Wielu tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby te relacje między rodzicami były zdrowe. Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga ". Z tego wniosek, że dziecko pozbawione miłości może skłonić dorosłego wykształconego mężczyznę do ...
  Myślę, że wielu z nas spotyka dzieci pozbawione miłości, w małżeństwach rozbitych dzieci poszukują mężczyzn, co im ojca zastąpią. Tyle, że na taką potrzebę dziecka względem mężczyzny mężczyzna odpowiada przytuleniem, rozmową odpowiednią do wieku dziecka, wspólną zabawą, wspólnym poszukiwaniem czegoś, co dziecko może rozwijać a nie sięga do genitaliów. Obrona pedofilii w różnych środowiskach jest ogromna.
  Nie wiem, co abp. Michalika skłoniło do takiej wypowiedzi, nie chcę myśleć, że może mieć takie skłonności, myślę, że chodzi tu o raka, który toczy Kościół, "obrona Kościoła" przed wyimalinowanymi wrogami. Taka postawa u wielu członków Kościoła jest dla niego ruiną. Stwarzają osłonę dla ludzi, którzy nigdy nie powinni Kościoła reprezentować, dlatego czują się bezkarni. Tyle, że ci ludzie nie są w stanie zrozumieć, że są największymi wrogami Kościoła. Ludzie są grzeszni, papież też ma swojego spowiednika, ale człowieka grzesznego należy sprowadzić na drogę cnoty, pozwolić mu się nawrócić, a nie chronić i stwarzać parawan.
 • @Jan Paweł 19:34:18 - NO JAK TO?
  Ja zapominam? Ech, co też Pan opowiada. Jak Pan tak będzie propagował Intronizację, wpierając praktykującym katolikom zapominanie o modlitwie i Mszy Świętej - to skrzywdzi Pan Wielką Sprawę. Proszę tak więcej nie pisać.
  [oburza się]
  Anonimowe dezawuowanie przez internet przeciwko narodowcowi organizującemu Mszę Świętą przy pomniku Dmowskiego w wykonaniu osoby opowiadającej się za Intronizacją Chrystusa Króla. Co jak co, ale mnie Pan zaskoczył.
  [kręci głową z niedowierzaniem]
  Na wszystkich organizowanych przez TELEWIZJĘ NARODOWĄ imprezach są zwolennicy intronizacji i bez skrępowania optują za Tą Swiętą Ideą. Wiele razy osobiście filmowałem marsze pro-intronizacyjne i modliłem się w tej intencji. Jestem Pańskim wpisem zaskoczony i zraniony. W samo katolickie i polskie serce moje!
  ==========
  @Eugeniusz Sendecki 18:35:04 // Szanowny Panie Eugeniuszu Sendecki.... // Zapomina Pan w tym wszystkim o Sile sprawczej modlitwy a przede wszystkim Mszy Św i już największej sile sprawczej Mszy Świętej (czy całego szeregu Mszy Św) intronizacyjnej Jezusa Chrystusa Króla Polski.
  Polecam wykład Ks Śniadocha na ten temat: // https://www.youtube.com/watch?v=VlSQBHOAaog // Po wysłuchaniu tego wykładu, chyba nikt nie będzie miał wątpliwości o pilnej konieczności urzędowej Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Polski. // Panie Eugeniuszu, kto wtedy przeciw nam, gdy Bóg z nami? // nadużycie link skomentuj // Jan Paweł 11.06.2016 19:34:18
 • @Eugeniusz Sendecki 21:51:32
  Panie Eugeniuszu, obawiam się, że źle Pan zrozumiał moje intencje w czasie pisania komentarza. Z całą pewnością nie są one w stosunku do Pana, złe. Wręcz przeciwnie.
  Pozdrawiam
 • @Docent zza morza 19:29:46
  To nie tam a tutaj leży pies pogrzebany to za to co ujawnił w tym filmie zgineła jego żona i podstawiono mu maolatę jakich cały hollllyłódź używał.

  Dziecko Rosemary(1968)
  Rosemary's Baby
  2 godz. 16 min.

  Sąsiadka Rosemary częstuje ją dziwnym deserem, który wywołuje halucynacje i koszmary. Wkrótce dziewczyna dowiaduje się, że jest w ciąży.
  reżyseria:

  Roman Polański

  scenariusz:

  Roman Polański

  oceń twórców
  gatunek:

  HorrorPsychologiczny

  produkcja:

  USA

  premiera: 12 czerwca 1968 (świat)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31