Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
232 posty 567 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Też uwierzyliście w brexitową szopkę...?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To referendum niczego nowego nie wniesie - bo karty zostały już rozdane.

Ale jak to - dlaczego? Przecież Brytyjczy uczestniczą dziś w "święcie demokracji"...

Bo wbrew histerii rozpętanej w "wiodących mediach na całym świecie"... i w jego okolicach tyż ;-) - dzisiaj nic istotnego się nie wydarzy na Wyspach Brytyjskich.

Miliony ludzi pójdą dziś głosować - i te głosy o niczym ważnym nie zadecydują...

Gdyż wynik tego referendum  - ani "tak", ani  "nie", ani nawet "nie wiem" - o niczym nie rozstrzyga - mimo, że usilnie próbuje się u nas wywołać takie wrażenie.

A skoro rotszyldowskie media - jak zawsze dezinformując"głupie bydło" - usiłują nam "wcisnąć" oczywistą nieprawdę - to o co tak naprawdę w tym referendum może chodzić?

To dzisiejsze głosowanie stanowi, moim zdaniem, jedynie zasłonę dymną dla decyzji już podjętych, będąc prostą kontynuacją już uruchomionych procesów.

Bo dziś wcale nie chodzi o "los Europy" - a tylko o europejskie scentralizowane państwo federalne coraz wyraźniej -"zarządzane z Brukseli w interesie Berlina".

Też uwierzyliście w brexitową szopkę...?

I to nie ew. Brexit przesądzi o jego losie - bo ten już został przypieczętowany - a postępującego procesu rozpadu Unii i odzyskiwania suwerenności odebranej państwom członkowskim przez Traktat Lizboński - już nie da się dziś zatrzymać ;-)

Bo decyzje 
GRUPY TRZYMAJACEJ WŁADZE już zapadły i Stanów Zjednoczonych Europy - niezależnie od dzisiejszych wyników - po prostu w najbliższym czasie nie będzie ;-)

Bo Europę to jednoczono i centralizowano dotąd odgórnie i wbrew jej narodom

(ale za pośrednictwem skorumpowanych lokalnych kacyków, jak to w koloniach bywa)

w interesie "Michników" tego świata -

linki tutaj:  //prognozydocenta.salon24.pl/717576,to-nie-ew-brexit-wykolei-federalizacje-europy

- ale Niemiaszki próbowali po cichu, jako najsilniejsze państwo - dysponujące też najsilniejszą gospodarką na kontynencie - w praktyce dokonać"wrogiego przejęcia całego interesu" - i dlatego na "Brukseli" (oraz na Niemcach) postawiono krzyżyk, sprytnie ich przy tym  obarczając winą za rozpad Unii - bo to hucpiarska i bezmyślna ubiegłoroczna decyzja kanclerz Merkel o zaproszeniu "wsiech, jak leci" (ciekawe, kto też jej to podpowiedział, hehe...?) uruchomiła nieodwołalny proces upadku obecnej Unii Europejskiej.

Też uwierzyliście w brexitową szopkę...?

Ale w najbliższych latach będziemy świadkami jedynie wielkiego manewru taktycznego - może pięcio-, może dziesięcio-, a może i dwudziestoletniej przerwy  "w jednoczeniu Europy" - ale próby takie na pewno zostaną znowu podjęte.

Czy będziemy wtedy mądrzejsi o aktualne doświadczenia,

czy też rotszyldowskie media znowu zrobią nam papkę z mózgu?

Też uwierzyliście w brexitową szopkę...?

Przypomnę najprawdopodobniejszy harmonogram upadku tej organizacji oraz rozpadu mitu hołubionego przez kilka pokoleń eurofantastów o "nowej Europie i nowym Europejczyku":

"Najpierw  wywracający wszystko do góry nogami 

"grom z jasnego nieba”:

 1. lato 2015
 2. wiosna 2016 (”grillowanie” Polski przez ”Brukselę” + pomysł kar za szlaban na imigrantów + debata o zniesieniu wiz dla Turków), ale przede wszystkim PROJEKT WIELKIEJ REFORMY -  //instytutwolnosci.salon24.pl/707881,jak-uzdrowic-ue-raport-instytutu-wolnosci-i-open-europe
 3. zima 2016-2017 (po sierpniowych zawirowaniach)

 ustępujący miejsca fazie oddolnego  ”walca”:

 1. wiosna 2017
 2. zima 2017-2018
 3. lato - jesień (wrzesień!!!) 2018"

//prognozydocenta.salon24.pl/717576,to-nie-ew-brexit-wykolei-federalizacje-europy

Tak to już bywa, gdy niespodziewanie dochodzi do "kłótni w rodzinie" (NWO) albo światowi gangsterzy chwilowo  spierają się o podział łupów...

... wtedy słoneczko uśmiecha się i do maluczkich

  - i nawet narody Europy mogą niespodziewanie dostać szansę na pozostanie sobą...

Ale pamiętajmy - "Rotszyldowie" nie zasypują gruszek w popiele...

Też uwierzyliście w brexitową szopkę...?

KOMENTARZE

 • Ja tez pytam o trzy powody bycia pod butem brukselskich darmozjadów miażdżących Suwerenny Naród Polski szantażami ?
  http://m.neon24.pl/dbec1314a30085130693c09863ac78a8,14,0.png
 • Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków
  // Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuje się tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad.//

  Nie jestem agentem wiec typuje 51-49 za pozostaniem8-))
 • “Cieszymy się, że Polacy są w Wielkiej Brytanii!” Przeczytajcie wzruszający list Brytyjczyka do Polaków
  http://www.polishexpress.co.uk/wp-content/uploads/2016/06/GettyImages-533935488-700x408.jpg


  http://www.polishexpress.co.uk/cieszymy-sie-ze-polacy-sa-w-wielkiej-brytanii-przeczytajcie-wzruszajacy-list-brytyjczyka-do-polakow/
 • @Autor
  A ja jestem ruskim agentem opłacanym przez Putina,który osobiście mi dostarcza rubelki do domu.

  Chciałem tylko napisać,że co niektórzy (husky,talbot) dostali od Angoli gołą dupą w pysk.
 • @matterhorn 09:39:04
  'Chciałem tylko napisać,że co niektórzy (husky,talbot) dostali od Angoli gołą dupą w pysk."

  i WŁAŚNIE przez takie komentarze, Neon24 jest oceniany jako antypolski, sterowany przez ruską agenturę.
 • Zdrajca - który był kiedyś premierem rzad polskiego !!!
  http://m.neon24.pl/3059eeb34234c7de5dea389fdcc5680e,14,0.png

  "Tusk jako polityk to taka zupa nic „Pan Nikt”. Tusk obecny pozostaje tym samym prostym, niedojrzałym emocjonalnie, społecznie i politycznie dziewczynkowatym chłopaczkiem, jakim był w roku 1989." ( http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=28215 )
 • @Witkacy 12:50:33
  Dziś z całą pewnością można rzec coś takiego:

  Patriotyczne elity UK przestały angażować się w ideę Unii. Zajęły się własnym podwórkiem.

  Faktem - póki co - jest jedno: Szalki nastrojów przechyliły się właśnie
  na korzyść izolacjonizmu. A zazdrosnym do bólu o brytyjską samosterowność Niemcom dziś już - dlaczego właściwie??? - to się czkawką odbija.

  https://www.youtube.com/watch?v=Ccs2rt0oSzQ
 • @maharaja 13:05:20 Przepowiednie na 2016 rok
  III wojna światowa, upadek Unii Europejskiej, kryzys ekonomiczny
  Nowy kryzys ekonomiczny - Martwimy się Putinem, ale o wiele większe zagrożenie płynie z sytuacji ekonomicznej, naszej i Unii, zwłaszcza z zadłużenia - uważa Jackowski. - Prawdziwą "bombą atomową" okaże się kryzys ekonomiczny. Ta bomba na pewno prędzej czy później wybuchnie. Około 2016-2017 roku mogą rozpocząć się na świecie nerwowe ruchy - dodaje.

  Unia się rozpadnie - W latach 2016-2017 nastąpi podział Unii Europejskiej, a Polska nie wyjdzie na tym dobrze - wieszczy jasnowidz. - Unia będzie podzielona na dwie lub trzy części. Kraje bogatsze będą się izolować od biednych. Niektóre państwa mogą zacząć się od niej odłączać - przewiduje Krzysztof Jackowski.

  Przerwana kadencja Baracka Obamy Prezydent USA się nie rozwiedzie, ale jego kadencja zostanie przerwana. W rozpisanych wtedy wyborach weźmie udział dwóch silnych przeciwników Obamy, wygra niewysoki mężczyzna. Hillary Clinton nie ma szans.

  III wojna światowa W rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim Jackowski jeszcze we wrześniu 2015 roku mówił o wybuchu III wojny światowej. Wówczas wypowiedział się w kontekście fali emigrantów z Bliskiego Wschodu i północy Afryki napływającej do Europy. Według jasnowidza, jest to element realizacji większego planu, który może zakończyć się wojną! - Rok 2016 będzie rokiem decyzującym dla Europy - powiedział Jackowski. - Rok 2016 będzie rokiem wojny - dodał Jackowski.

  Co będzie się dziać w Polsce? O tym, co będzie dziać się w Polsce w 2016 roku, mówi inny jasnowidz. Według wróżbity Bogumiła, 2016 będzie rokiem wielkich przemian w Polsce. Jednocześnie ma być to najlepszy rok w powojennej Polsce. - To pierwszy rok w powojennej Polsce który przyniesie pozytywne zmiany. Polska stanie się potęgą. Jednak przewroty i bunty społeczne są nieuniknione - pisze wróżbita.

  http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/przepowiednie-na-2016-rok_757286.html
 • Donald Trump powiedział:
  "Ludzie chcą swoje pieniądze z powrotem. Chcą swoje granice z powrotem. Ludzie chcą wiele swoich rzeczy z powrotem. Chcą znowu mieć swój kraj! Sądzę, że wiele następnych przypadków (tego typu) nastąpi."

  Referendum to wspaniała sprawa!
  Kiedy Polska odłączy się od Unii? Kiedy Polacy z Kresów zagłosują za powrotem polskich ziem do Polski? (Putin popiera.)
  Kiedy Duda ogłosi rezygnację na rzecz Grzegorza Brauna?
 • @Talbot 19:53:57
  “Cieszymy się, że Polacy są w Wielkiej Brytanii!”

  Tiaaa. też bym sie cieszył jak by na moim ranczu pracowali za drobne parobki z Polski. Pracowite to, a zachłanne na pieniądz, że nie masz lepszego parobka w całej chujni europejskiej.
  Jak się taki parobek zaprze to i dom na kredyt kupi na wyspach , tolerują go bo schodzi z drogi , nie ma zdania i jest miły jak teddy bear i zna mowę panów swoich , ale nigdy go nie będą szanować bo jak można szanować niewolnika ..

  Polakowi trzeba uświadomić że jest suwerenem na własnej ziemi, ziemi przodków swoich , a nie parobkiem.
  Tylko, kto to niby ma zrobić?

  pozdrowił ;0
 • @Zorion 16:54:01
  http://m.neon24.pl/69a3bd97653b8bad617b14db5fde5b40,14,0.png

  Masz piwo (guinness-a) u mnie dobrze napisane i skomentowane.
  Tak właśnie wygląda prawda o życiu emigranta na zmywaku (przeważnie) .
  A macocha Polska ciągle ma focha , swoje dzieci traktuje :( . Jak .Tania siła robocza do zasilania " chujni europejskiej " niewolnikami .
 • @Witkacy 17:28:59
  WB będzie zmuszona wprowadzić wizy! A dlaczego? o tym poniżej. PE da nielegalnym imigrantom paszporty europejskie, żeby mogli jeszcze bardziej "nachodzić " kraje unijne! polishexpress.co.uk. Wczoraj cichcem przegłosowano bez wiedzy i zgody zainteresowanych!
 • @Husky 19:42:44
  Porażka
  Ale pomyliłem się tylko o 2 pkt 8-))

  http://smieszaki.pl/sm/1353-10893.gif
 • @Husky 21:35:14
  Cześć Husky.

  http://www.tapeta-husky-zaprzeg-psy.na-telefon.org/tapety/husky-zaprzeg-psy.jpeg

  Co narzekasz , jest szansa że zostaniesz wyprzężony.
  Wrócisz do ojczyzny, potrzeba mądrych i doświadczonych do szkolenia zaprzęgów z innych ras pociągowych, Ty wiesz o co chodzi.

  pozdrawiam i miłego weekendu życzę .
 • @Zorion 21:47:42
  Nie narzekam, Paryż to cudowne miasto 8-))
 • Polacy tego chcecie?
  Niemieccy politycy przedstawili szokujący plan nowej Europy: rząd europejski, przyjmowanie uchodźców i koniec państw narodowych! „Cholera!” Od tego słowa wicekanclerz Niemiec Sigmar Gabriel zaczął bytowanie w nowym świecie politycznym bez Wielkiej Brytanii w Unii Europejskiej. „To zły dzień dla Europy,” mówił dalej. „Nie porzucajmy młodego pokolenia w Wielkiej Brytanii,” nawoływał rozpaczliwie niemiecki minister sprawiedliwości Heiko Maas. „Katastrofa dla Wielkiej Brytanii oraz Europy,” smucił się wiceszef socjaldemokracji (SPD) Thorsten Schäfer-Gümbel. „To była błędna decyzja, za którą należy srogo zapłacić,” groził wręcz przewodniczący komisji ds. zagranicznych Parlamentu Europejskiego Elmar Brok z CDU. A wiceszefowa frakcji Zielonych w PE Rebecca Harms szlochała: „Przez cały ranek chciało mi się ryczeć.” I pomyśleć, że to wszystko dlatego, że jeden z 28 krajów zdecydował się opuścić wspólnotę kontraktową, do której przystąpił zaledwie 43 lata wcześniej (wówczas jeszcze do Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej). Najwyżsi rangą politycy UE tymczasem wydają się mocno obrażeni, że może istnieć naród (już to samo w sobie im przeszkadza), który nie chce wszechobecnych, lewackich regulacji unijnych, ani nie pochwala wymuszonej przez kanclerz Angelę Merkel „Willkommenskultur”. Przewodniczący Komisji Jean-Claude Juncker zapytany na konferencji prasowej, czy Brexit oznacza równocześnie koniec UE szczeknął tylko jedno słówko do mikrofonu: „Nie!” I opuścił salę. Ale – co równie symptomatyczne – dziennikarze bili mu przy tam brawo. Niezależnie od wszystkiego pokazuje to niezdrowe połączenie mediów ze światem lewicowych, liberalnych i niby proeuropejskich elit politycznych. Najbardziej obrażony ze wszystkich był jednak przewodniczący PE socjalista Martin Schulz. Przekornie stwierdził, że jego „Brexit w ogóle nie zaskoczył. Od tygodni przygotowywaliśmy się na to.” I ze swoją zwyczajną butą oraz arogancją dodał, iż „z pewnością nie będzie żadnej reakcji łańcuchowej”, gdyż wyjście z UE jest „przecież bardzo niebezpieczną drogą”. Szefowie Unii zdają się w ogóle nie rozumieć, że dostali czerwoną kartkę, a ta oznacza opuszczenie boiska. Dla nich winne są „narody”. Tymczasem to Juncker, Schulz i Tusk przejdą do historii jako ci, którzy rozłożyli Unię Europejską na łopatki. I nie chodzi tutaj tylko o Brexit, ale także o totalną bezradność połączoną z zaślepieniem ideologicznym w sprawie uchodźców czy np. kryzys finansowy w Grecji. Grzechów jest więcej, jak choćby stosunek do nowego, demokratycznie wybranego rządu w Polsce. Trio Juncker, Schulz i Tusk stają się grabarzami Unii Europejskiej. Wspomniany już wicekanclerz Niemiec Sigmar Gabriel wspólnie z Martinem Schulzem na prędko opracowali i przedstawili dzisiaj „Plan 10 punktów”, który prezentują jako antidotum na Brexit. Słowem kluczem w planie niemieckich polityków jest transnarodowość. Z całego opracowania bije bowiem myśl, że należy raz na zawsze skończyć z państwem narodowym oraz zastąpić jego instytucje sterowaniem centralnym z Brukseli (czytaj: z Berlina). Schulz i Gabriel twierdzą, że to przez państwa narodowe (sic!) dzisiaj na naszym kontynencie jest tak niebezpiecznie. Postulują, że „trzeba zakończyć to skupianie się na małych, pojedynczych państwach.” I dodają: „W średniej perspektywie czasu doprowadzi to do utworzenia europejskiego FBI.” Również w tak delikatnej kwestii jak polityka uchodźców tandem niemieckich socjaldemokratów nie wyciągnął żadnych wniosków z ostatnich miesięcy zwieńczonych wczorajszym Brexitem. Nic tak bardzo nie poróżniło Unię i tak mocno nie zniechęciło doń Brytyjczyków jak właśnie kwestia imigrantów. Ale to nic, Schulz i Gabriel w „Planie” dalej plotą swoje: „Potrzebna jest jedna, wspólna (europejska) polityka azylowa oraz wspólne podejście przy przyjmowaniu uchodźców oraz imigrantów.” Ani słowa o tym, że wiele państw UE w ogóle ich nie chce przyjmować; na to po prostu nie ma niemieckiej zgody. Podobnie dwaj panowie domagają się „wspólnej, europejskiej polityki społecznej”, a także „jednego głosu Europy w sprawach międzynarodowych”. Mówią wręcz o tym, aby „uwspólnotowić” (piękny przykład nowomowy) europejską polityką zewnętrzną. Chodzi więc o to, aby także tę prerogatywę zabrać poszczególnym państwom członkowskim. I oczywiście w tekście programowym znalazł się także postulat „prawdziwego, europejskiego rządu.” Jak widać niemieccy politycy brną na całego w bagnie ideologii, która spotyka się z coraz bardziej masowym protestem. Ale tak, jak niedawno w przypadku Polski, tak teraz w przypadku Wielkiej Brytanii, prawdziwie demokratyczne decyzje narodu są dla nich istotne tylko wtedy, gdy odpowiadają koncepcji scentralizowanej biurokracji brukselsko-berlińskiej. W przeciwnym razie wybory demokratyczne są wyrazami braku solidarności, błędami politycznymi, brakiem miłości bliźniego, są antyeuropejskie (najstraszniejszy zarzut). Niemieccy politycy zakładają, że będą „sprzeciwy” wobec tych reform z „poszczególnych państw członkowskich, dla których to, co dobre zawsze wywodzi się z narodowych stolic, a to co złe z Brukseli.” Również to demagogiczne stwierdzenie znajduje się bowiem w „Planie”. Z pewnością pisząc te słowa mieli na myśli Polskę i Węgry, bo nie zauważają, że pod ich nosem rośnie wielki, rodzimy sprzeciw (AfD w Niemczech) wobec ich koncepcji politycznych i ideowych. Jednak znaleźli – i to jak szybko - doskonały plan jak te problemy ominąć. Według Niemców to nie rządy poszczególnych krajów powinny zadecydować o tych zmianach czy przyszłości UE, lecz… Parlament Europejski! To on „mógłby szukać najlepszych, konkretnych pomysłów.” Ot, demokracja pełną parą. Znaczący jest również fakt, że ten plan jest pomysłem stricte niemieckim. Kraj, który wszystkim stara się obrzydzić koncepcję państw narodowych, w czasach kryzysu i problemu politycznego stawia na siebie i forsuje własne rozwiązania. Na poniedziałek kanclerz Angela Merkel zaprosiła do Berlina polityków, aby dyskutować o przyszłości UE. Kto ma przyjechać? Donald Tusk (kogo reprezentuje?), prezydent Francji Francois Hollande oraz premier Włoch Matteo Renzi. Tak wygląda owa „europejska jedność”, ten „wspólny głos” – jak dochodzi co do czego, to wraca stary koncert mocarstw europejskich, a przy stoliku siadają ci sami gracze, przy czym Donald Tusk służy najpewniej do podawania kart oraz kawy. O losach 27 krajów w Berlinie w poniedziałek mają dyskutować cztery osoby. Właśnie przez tego typu postawy Brytyjczycy zdecydowali się opuścić toksyczny twór, którego nazwa „Unia” dzisiaj zakrawa już chyba tylko na jakiś ponury żart. Nie tędy droga, nie tak się naprawi Unię Europejską. Wyjściem jest forsowana przez polską dyplomację i ministra Krzysztofa Szczerskiego „Europa równych państw i wolnych narodów”, koncepcja popierana też kiedyś przez św. Jana Pawła II. To jest powrót do źródeł marzeń o europejskiej wspólnocie. Rozwiązaniem jest unia ekonomiczna, a polityczna tylko w ograniczonym zakresie. Należy wysłuchać głosu wszystkich, a nie budować hegemonię brukselsko-berlińską. Istnienie narodów jest faktem, który Schulz z Junckerem muszą przyjąć. I nie przestaną one istnieć z powodu urzędniczych dyrektyw unijnych. Trzeba wziąć pod uwagę wrażliwość poszczególnych narodów, a także ich potrzeby, a nie narzucać lub zastraszać. To działa bowiem tylko przez chwilę. Ale w końcu ktoś walnie pięścią w stół i powie: dość! Wczoraj tak uczynili Brytyjczycy. Może inne narody podążą za ich przykładem. Może Unia Europejska dozna prawdziwej przemiany. Jednak ona się nie uda, jeżeli pójdzie w duchu propozycji z Berlina. Teraz nastał czas dla innych. Obecni politycy muszą odejść, bo są nieprzemakalni; im szkoda składać jakiekolwiek nowe propozycje. Nie istnieje nic takiego jak transnarodowość; to jest demagogiczne określenie totalnej dominacji jednego narodu nad innymi.
  Adam Sosnowski
  Autor jest publicystą miesięcznika „Wpis” oraz germanistą. Ps..Zawołanie ich brzmi znajomo; Dojczland, dojczland iber alles! Wyjdźmy z EU, bo to jest niereformowalny twór, którym rządzą żydolewaccy obłąkańcy, pomyleńcy i nieuki! Oni wszyscy wyznają ideologię żyda i zbrodniarza Sorosa! To będzie już całkiem białe niewolnictwo, pracujące tylko na najbogatszych bo resztę będą ostro trzymać za mordę! Nie ma zgody na to! Nie do takiej unii wchodziliśmy. Trzeba ogłosić referendum i żegnaj IV Rzeszo niemiecka. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba to Churchill powiedział, że Niemcy trzeba profilaktycznie bombardować co pięć lat. Według mnie nie koniecznie dotyczy to miast i wsi niemieckich, ale na pewno chodzi o siedziby partii zwłaszcza tych socjalistycznych. To tam rodzą się wszelkiego rodzaju pomysły które doprowadzają Europę na skraj przepaści i boję się że zrobią jeszcze nie jeden krok na przód.
 • @Witkacy 12:50:33
  Premier GB David Cameron zapowiedział, że rząd Zjednoczonego Królestwa złoży wniosek o wystąpienie ze "Wspólnoty" (jeżeli w ogóle go złoży!) dopiero w październiku tego roku, a nie od razu jak podają media.
  http://www.bbc.com/news/uk-politics-36615028
  Poza tym gdyby wkrótce inne państwa też ogłosiły referenda w tej samej sprawie, a obywatele tych krajów odpowiedzieliby podobnie jak Brytyjczycy, to okaże się, że cała ta tzw. "Unia Europejska" nie jest niczym innym, niż IV Wielką Rzeszą Niemiecką zrzeszającą Niemcy, Austrię, Francję no i Polskę na Nasze nieszczęście. Dlatego Polska powinna teraz po wyniku referendum w GB jak najszybciej opuścić tzw. "Unię Europejską"! Teraz za nas 27 krajów UE decydować o wszystkim będzie tylko 6 państw, my jak zwykle jesteśmy potrzebni tylko do dojenia naszej kasy. Rozpocząć referendum Polexit! Nie dajmy się zastraszyć. Żydolewacka, pedalska i zboczona Unia wcale nie jest dla nas tak bezpieczna jak kłamie Bruksela. Ten sztuczny twór do dojenia kasy na pewno rozpadnie się niedługo.
 • @Witkacy
  Szefowie MSZ sześciu krajów UE rozmawiają w Berlinie o Brexicie. (RFN, Francja, Włochy, Belgia, Holandia i Luksemburg założyły w 1957 roku Europejską Wspólnotę Gospodarczą - poprzedniczkę Unii Europejskiej.) Nasz przemysł zarżnięty, handel w rękach obcych hipermarketów i dyskontów, lwia część wykształconych za granicą. Z wolnego kraju zostaliśmy kolonią niemiecką. Jak chcemy dalej żyć za 1/4 pensji Niemca z cenami jak w Niemczech to faktycznie tam nasze miejsce. A jak chcemy wstać z kolan i kosztem bólu i krótkotrwałej nędzy powstać z kolan i zacząć gonić zachód a nie być jego wychodkiem to musimy przestać szukać "protekcji" Niemiec i Francji a sami siebie bronić i myśleć samodzielnie. I tak wygląda Unia! 6 Beneficjentów udających płatników netto a spijających śmietankę z Unijnych przekrętów i niby dotacji, kilka państw proforma jak Szwecja czy Hiszpania i reszta to pachołki, na których ta unijna świta żeruje. Ja bym powiedział, że im jest nawet na rękę Brexit, bo teraz już nie będą mieli żadnej przeciwwagi i hamulca. Oni obradują tylko nad tym, czy nadal zachowywać pozory demokracji, czy przyspieszyć i już od razu pozbawić pachołków reszty suwerenności. No ale trzeba przyznać, że Belgia czy Luksemburg to rzeczywiście reprezentatywna liczba obywateli, aby decydować o setkach milionów ludzi w Europie. I kto podważa unijną demokrację? A jak słyszę, że teraz Unia musi słuchać obywateli, to mam dwa pytanie. Dlaczego dopiero teraz muszą słuchać obywateli? I jak długo mają zamiar słuchać obywateli, skoro nie mieściło się słuchanie obywateli w kanonach przyzwoitości unijnych, lewackich i politycznych bandytów! I dobrze. My z Węgrami, Czechami, Słowacją i resztą "małych i nieliczących się" winniśmy mieć własne, bez Niemiec i Francji. Oni niech sobie podyskutują nowe prawa dla "uchodźców" z ISIS, kiedy my porozmawiamy o naszych interesach narodowych i odzyskaniu niepodległości. Eurolewactwo zrobiło z UE religię. Ewentualny Polexit budzi przerażenie nawet po tzw. stronie niepodległościowej. Skutecznie wdrukowano w nasze umysły, że poza Unią nie ma życia lub jest tylko Moskwa. Dla części Polaków Unia stała się już nawet religią i punktem odniesienia. To wielki błąd, że nie ma wśród polskich elit nikogo, kto mógłby przekonywać, że jest życie poza Unią. I nie jest to Moskwa.
 • @Witkacy 17:28:59
  Juncker namawiał do niesłuchania wyborców. Czy po Brexicie podtrzymuje swoje zdanie? Wielka Brytania zadecydowała się opuścić Unię Europejską. Centralna Komisja Wyborcza poinformowała, że w referendum za wyjściem ze wspólnoty opowiedziało się 51,9 proc. wyborców. Jest to pierwsza taka sytuacja. Media przypominają dziś słowa Jeana Claude’a Junckera, który podczas debaty w Rzymie w maju tego roku powiedział, że „premierzy muszą przestać słuchać swoich wyborców, a zacząć się zachowywać jak pełnoetatowi Europejczycy”. We czwartek wieczorem zakończyło się brytyjskie referendum dotyczące członkostwa w Unii Europejskiej. Poznaliśmy oficjalne wyniki (NASZA RELACJA). Z komunikatu Centralnej Komisji Wyborczej wynika, że w referendum oddano 16 141 241 głosów za pozostaniem w UE – 48,1 proc. głosów. Z kolei za wyjściem z UE opowiedziało się 17 410 742 Brytyjczyków – 51,9 proc. głosów. W związku z tym w sieciach społecznościowych internauci przypomnieli słowa przewodniczącego Komisji Europejskiej – Jeana Claude’a Junckera. Na początku maja tego roku odbyła się debata w Muzeum Kapitolińskim w Rzymie. Premierzy muszą przestać słuchać swoich wyborców, a zacząć się zachowywać jak pełnoetatowi Europejczycy powiedział wtedy Juncker, cytowany przez „The Telegraph”. Ale na tym nie skończył. Drwił z polityków brytyjskich, którzy przed wyborami przekonywali wyborców, że bronią brytyjskiej racji stanu. Juncker uważał, że liderzy partii popełniają błąd skupiając się na myśleniu o wyjściu z UE, zamiast pracować na rzecz projektów, takich jak euro. Zbyt wielu polityków słucha tylko opinii swoich narodów. A jeśli słucha się opinii narodowych, to przez to nie rozwija się tego, co powinno być europejskim zdrowym rozsądkiem. (…) Mamy zbyt wielu Europejczyków na pół etatu. Mamy pełnoetatowych Europejczyków jeśli chodzi tylko o mówienie miał stwierdzić przewodniczący KE. Kogo mieliby słuchać według Junckera premierzy wybrani przez poszczególne narody? Junckera, Tuska (szef Rady Europejskiej) i Schulza (szef Parlamentu Europejskiego)? A co z demokracją, o której w ostatnim czasie – również w kontekście Polski – mówił tak dobitnie przewodniczący KE? Ps...Gdyby to było w Polsce, to już byłaby tu Komisja Wenecka i wszyscy komisarze i orzekliby, że jest to niedemokratyczne i nieprawne. Jednak w stosunku do GB mają trochę strach. TOTALITARYŚCI!!! Postawa JCJ tylko potwierdza słuszność Brexitu. Eurokratów cechuje arogancja, pogarda dla obywateli, przekonanie o własnej nieomylności. Z klasą zachował się Cameron: uznał wyniki referendum i poddała się do dymisji. Szanowni Państwo, sami popatrzcie na JCJ, na MSch, DT. Pomyślcie, komu i za jaką pracę podatnik europejski funduje niebotyczne pensje. Nie rozumiem dlaczego postawa komisarzy eurokomuny budzi zdziwienie. Przecież od początku jest wiadomym, i eu to marksistowski, bolszewicki wynalazek, który przyniesie bolszewickie skutki i szczeznie jak bolszewizm. Ci "dygnitarze" to urodzeni w bogatych domach i wychowywani w luksusach epigoni żydokomunizmu. Zrządzeniem Opatrzności nie zdążyli na rewolucję komunistyczną więc próbowali się w nią zabawić w 1968 roku. Dziś zaś stojąc w przededniu starczej demencji sączą jad żydokomunizmu w młode pokolenia. I niestety udaje im się to ponieważ użytecznych idiotów nie brak. Pamiętam doskonale schyłkowe rządy żydokomunistów w Polsce i stąd wysuwam wniosek, że koniec żydoeurokomuny nadchodzi. Te ich ostatnie "integrystyczne" propozycje świadczą, iż po pierwsze przestali już ukrywać swoje kilkudziesięcioletnie zamiary. Po drugie, pokazuje to ich bezsilność - ostatnią próbą ratowania ich mrzonek będzie próba wzięcia wszystkich za mordy i ogrodzenie drutem kolczastym (Korea Płn bis. Czy to się uda nie wiem. Działanie społeczne nie jest grą 0-1. Wiem jednak, że im więcej użytecznych idiotów na świecie tym dłużej ten trup "Unii europejskiej" będzie gnił i cuchną! To oficjalnie podają w dziennikach zagranicą: W.Brytania ma wg 50 art.2 lata na opuszczenie i uregulowanie spraw. Ale Juncker nalega na Merkel żeby natychmiast przejęła sprawę w swe ręce i razem z 6 państwami założycielskimi UE załatwiła to wszystko bardzo szybko, żeby nie wyszły inne państwa z UE. W tym czasie już w następnym tygodniu mają zmienić, reformować ustawy UE właśnie te 6 państw żeby inne państwa były, że tak powiem poddane nie miały już nic do powiedzenia. Nie będą brały udziału w zatwierdzaniu jakichkolwiek ustaw, tylko o wszystkim będą decydować te 6 państw. Poza tym wszystkie banki centralne z Londynu biorą Niemcy. Główna siedziba centralnych banków będzie w Niemczech. Dalej Makrela vel Multi Kulti będzie rządzić w UE. W tamtym tygodniu wszyscy politycy łącznie z Makrelą vel Multi Kulti byli u Putina. To, że bierze wszystko w swoje ręce powiedziała wczoraj Makrela vel Multi Kulti w przemówieniu. Nie wiem czy w Polsce było pokazane .
 • @@@!!!
  EUROKRACI W CIENIU BREXIT LEGALIZUJĄ ISLAMSKICH MIGRANTÓW!!! Merkel i Eurokraci kontratakują. Podczas gdy oczy całego świata zwrócone są na Wielką Brytanię, Parlament Europejski po cichu ogłasza wydanie imigrantom spoza Unii specjalnych paszportów pozwalających na swobodne poruszanie się po UE. Europejska Ustawa Podróżowa została ogłoszona kilka godzin przed zakończeniem głosowania w brytyjskim referendum. Brukselscy eurokraci zgodnie twierdzą, że dokument doprowadzi do skrócenia czasu, w którym imigranci nieposiadający ważnych dokumentów, są przetrzymywani przez procedury administracyjne. Nowa ustawa ma dać osobom z poza Unii, które pozostają na terenie Wspólnoty nielegalnie, prawo do swobodnego przemieszczania się. Nowe prawo pomoże przede wszystkim imigrantom z Turcji, Syrii, Egiptu i innych krajów arabskich w przedostaniu się do Europy. Główny nacisk podczas dyskusji nad nową ustawą był kładziony na akceptację nowego prawa przez kraje, z których pochodzą imigranci, poprzez poprawę szczegółów technicznych. Każdy z nielegalnych imigrantów otrzyma stosowny paszport, który będzie uprawniał go do podróżowania w granicach Unii Europejskiej. Paszport będzie zawierał informacje takie jak: nazwisko, wiek, płeć, znaki szczególne oraz zdjęcie, które ma zapobiec fałszerstwom dokumentu. W ustawie możemy przeczytać, że „celem nowych regulacji jest zlikwidowanie przyczyn, przez które kraje członkowskie nie stosują się do przepisów o swobodnym przepływie osób”. Czyli bezpośredni atak na kraje jak Polska i Węgry! Używając tych samych przepisów bezpieczeństwa, które zastosowano w 2002 roku w przepisach o wizach unijnych, Parlament Europejski chce przyspieszyć stosowanie nowego prawa przez kraje członkowskie. W ustawie zawarto także zapis, który dotyczy gwarancji, że wydający nowy dokument będzie musiał wziąć na siebie wszystkie uaktualnienia dokumentów, które mogą pojawić się w przyszłości. Wiadomość o nowym prawie rozzłościła brytyjskich polityków, którzy uważają, że prawo to zostało ogłoszone celowo w dzień głosowania nad Brexitem. Mike Hookem, poseł europarlamentu, powiedział, że „to bardzo praktyczne, że postanowili ogłosić nowe prawo, które pozwoliłoby na wjazd większej ilości migrantów do Wielkiej Brytanii, akurat wieczorem przed zamknięciem urn”. „Ci ludzie nie tylko wprowadzają w błąd brytyjskich wyborców, ale ułatwiają życie nielegalnym handlarzom” €“ dodał Hookem.
 • @@@! nie odpuszcza żydolewactwo jewkołchozu.
  Szczucie już się zaczęło jak w Holandii, Irlandii, Francji! http://wiadomosci.onet.pl/swiat/juz-ponad-milion-podpisow-pod-wnioskiem-o-kolejne-referendum-ws-brexitu/fvkr1e Jak zawsze stara szkoła talmudyczna, głosować aż zostanie osiągnięty pożądany wynik. Tak było z traktatem konstytucyjnym we Francji i Danii, tak zmieniano w Polsce ordynacje wyborczą w czasie wyborów 1989 r. aby ustalenia Sanhedrynu i PZPR zostały uhonorowane. Nic nowego, na tyle milionów głosujących zawsze znajdzie się paru przestraszonych perspektywą opuszczenia GB i dobrodziejstw z których korzystali bez umiaru. Haha, demokracja wg unii, głosujcie do skutku, aż wynik nas zadowoli, tak było ( jak w Irlandii) , jest i będzie. Unia to autorytarny twór, w którym zbiera się kilku skorumpowanych komisarzy przez ludzi niewybranych i narzuca swoje chore pomysły, a głosowanie w PE to formalność, bo te osły z PE nawet nie wiedzą nad czym głosują ( kilkaset glosowań dziennie). Dla nich ważne , że kasa co miesiąc wpływa.
 • @@@!
  Protokoły mędrców Syjonu.Protokół V.. § 10. Jak owładnąć opinią społeczną?

  Aby owładnąć opinią społeczną, należy ją doprowadzić do dezorientacji, głosząc z różnych stron tyle poglądów społecznych i tak długo, dopóki goje nie zbłądzą w tym labiryncie i nie zrozumieją, że najlepiej jest nie mieć żadnych przekonań co do spraw politycznych, których społeczeństwo nie może być świadome, bowiem świadomy jest ich tylko ten, kto kieruje społeczeństwem. Oto tajemnica pierwsza.
  Druga tajemnica, której posiadanie jest konieczne dla sprawowania z powodzeniem rządów, polega na tym, by o tyle rozplenić wady narodowe, przyzwyczajenia, namiętności, warunki współżycia, aby nikt nie mógł zrozumieć tego chaosu, oraz aby ludzie przestali pojmować się wzajemnie. Środek ten posłuży jeszcze do zasiania waśni wśród wszystkich partii, do rozczłonkowania sił zbiorowych, które nie chcą jeszcze ukorzyć się przed nami, do wyzucia z odwagi wszelkiej inicjatywy osobistej, zdolnej choć trochę szkodzić sprawie naszej

  § 11. Doniosłość inicjatywy osobistej

  Nie ma nic równie niebezpiecznego, jak inicjatywa osobista. Jeżeli jest genialna, wówczas może dokazać więcej, niż miliony ludzi, wśród których zasialiśmy waśń. Musimy tak pokierować wychowaniem społeczeństwa gojów, żeby wobec każdej sprawy wymagającej inicjatywy, opuszczali ręce w bezradnej czynności. Natężenie, wypływające ze swobody działania, w starciu ze swobodą inną, wyczerpuje siły. Jest to źródło poważnych wstrząśnień moralnych, rozczarowań, niepowodzeń.

  § 12. Nadrząd

  Przy pomocy wszystkiego wymienionego o tyle zmęczymy gojów, że zmusimy ich do zaproponowania nam objęcia władzy międzynarodowej, która, dzięki swemu przysposobieniu, będzie w stanie połączyć wszystkie siły państwowe świata całego i utworzyć ,,Nadrząd". Na miejscu władców współczesnych postawimy straszydło, które będzie nosiło miano Nadrządowej Administracji. Ręce jego będą wyciągnięte we wszystkie strony, jak kleszcze przy tak kolosalnej organizacji, że nie może ona nie zwyciężyć narodów.
 • @@@!
  Niemcy załatwiają Grecję na dziś, potem kolej na innych? w tym Polskę! Merkel kontynuuje wykup greckich wysp i lotnisk za psi grosz! La Merkel continua a prendersi isole ed aeroporti a prezzi stracciati!
  http://www.stopeuro.org/la-merkel-continua-prendersi-isole-ed-aeroporti-prezzi-stracciati/
  http://www.italianosveglia.com/la_merkel_continua_a_prendersi_isole_ed_aeroporti_a_prezzi_stracciati-b-94144.html
  ItalianoSveglia.com 21 czerwiec 2016 tłum. RAM
  To, o czym nikt wam nie mówi: plądrowanie Grecji trwa bez rozgłosu. Merkel zabiera Grekom wyspy i lotniska za śmiesznie niskie ceny. Niemcy stają się coraz to potężniejsze. Dzisiejsza sytuacja przypomina początki niemieckiego nazizmu, kiedy to Rzesza zaczęła przyłączać terytoria przy pomocy inwazji militarnej, z tą różnicą, że dziś używa się do tego samego celu agresji finansowej. Dawniej wykorzystywano słabość militarną terytoriów podbijanych, obecnie zaś Niemcy ujarzmiają innych finansowo, wykorzystując kryzysy gospodarcze celowo przez nich tworzone. Można więc postawić pytanie – co zmieniło się od tamtych czasów? Jedyną różnicą jest brak wojny, nieobecność rasizmu antysemickiego i rozlewu krwi, co do reszty − Niemcy realizują sen Hitlera czyli podbicie całej Europy. Przeprowadzają to tym razem w "czysty" sposób, a zatem bez inwazji wojskowej, doprowadzając kraje do bankructwa przy pomocy austerity, by później wykupić za marne pieniądze newralgiczne ośrodki ich gospodarki. To właśnie przytrafiło się Grecji, która została zmuszona do sprzedaży jej wysp i lotnisk. 14 dochodowych greckich lotnisk przejmuje spółka Fraport, natomiast te, które są deficytowe pozostaną własnością państwa. http://www.fraport.de/de.html Nawet niemiecka tv oburzyła się na tego rodzaju procedury. W trakcie wywiadu, Kostas Nikolouzos, burmistrz Corfù (120 000 mieszkańców, 1 milion turystów rocznie) żalił się: "Nasze lotnisko sporo zarabia, dlaczego więc mamy je sprzedawać? Jesteśmy w sytuacji kryzysu czy nie? Jeżeli pozbawią nas środków produkcji, które służą do podźwignięcia gospodarki Grecji, to co nam zostaje na później?". Niemiecka Fraport przejmuje lotniska w Mykonos, Santorini, Kos, itd... jak zostało powiedziane wcześniej – wszystkie te, które są dochodowe. Cena wszystkich 14 lotnisk − 1,23 miliardy euro, ponadto podatek roczny – 22 miliony euro. Pieniędzy tych zresztą Grecja nie zobaczy, ponieważ posłużą do pokrycia długów. Interes, jaki zrobiła na tym Fraport jest pokaźny: ruch lotniczy na nowo nabytych lotniskach wzrósł o 13,8 % na przestrzeni roku a pasażerów jest o 19 % więcej. Jeżeli przyszłaby wam do głowy wycieczka do Grecji w celu pomożenia Grekom, pamiętajcie więc, że pomożecie spółce Fraport. No i jeszcze pytanie − czy doprawdy jest to prywatyzacja? Czy Fraport jest spółką prywatną? Tak, ale większość jej akcji należy do urzędu miasta Franfurt i regionu Hesji. Skrót Fraport oznacza – Frankfurt Airports.
  http://www.fraport.com/content/fraport/en/the-fraport-group/fraport-worldwide/our-airports.html Podsumowując, jak w wywiadzie dla niemieckiej telewizji powiedział profesor Rudolf Hickel z Uniwersytetu w Bremie − "Własność państwa greckiego staje się własnością państwa niemieckiego, a zyski wyprodukowanie przez 14 greckich lotnisk i przez pracowników greckich sfinansują niemieckie usługi publiczne". Otóż to, bo i na co nam solidarność w Europie!
 • @kula Lis 66 15:48:36
  Ps..To jest ta "pomoc" Grecji przez Niemcy i jewue!!!Także spotka to Polskę za długi które wynoszą wszystkie razem ponad 1 bilion ojro! Czyli ponad 140 tys zł na każdego Polaka tego jeszcze w brzuchu także, on urodzi się z długiem nie do spłacenia jako niewolnik światowego i jewunijnego żydostwa!
 • @@@!
  Jesteśmy ofiarą inwazji żydowskich banków i wielkich w żydowskich rękach koncernów! Redukujących w nim człowieka do pracowitego zwierzęcia, niszczących wspólny interes wolności, suwerenności opartej na demokratycznych zasadach? Czy dzisiaj każdy samodzielnie i nie myślący zdaje sobie sprawę jakie aspiracje, "ogłupiające częściowo młode pokolenie"? użytkowników Pejsbooka i dziwnych informacji z pralek manipulacyjnych (czy tak mają wyglądać" szczyty namiętności"? ( z punktem G-20-2011)-"zamierzano odwołać Berlusconiego"? oraz były premier Grecji wezwany był na rozmowę dyscyplinującą)(chciał rozpisać referendum?) w sprawie pomocy dla Grecji, po czym po tej rozmowie podał się do dymisji! Mam pytanie do wyborców, czy zauważacie kto pragnie się konserwować i utrwalać na zawsze z widocznymi procesami postępującymi do całkowitego widocznego upadku gospodarczego państw, widzicie że " to żydowskie banki chcą rządzić"?- "Sehlements w Bazylei" i pełna kontrola nad rządami i społeczeństwami państw, -przyp.(feudalny autokratyzm)?, "dominująco i bezwzględnie zaatakował bez skrupułów"?
 • @kula Lis 66 09:41:25
  Pięknie Kolega znalazł i przytoczył przyczyny nieuchronnego upadku dzisiejszej UE - bo taki stwór, kierowany przez tak właśnie myślących ludzi - nie ma racji bytu, z powodu swojego oderwania od realiów tego świata.

  "Brukselczyki" zakopią i zaorają ideę eurpejskiego federalizmu na wieki - a pewne i "na amen", bo buta pomieszana z głupotą nie takie konstrukcje wysadzała w powietrze.
  Pozdrawiam,

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031