Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
312 postów 979 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - przesadną i nieznośną rusofilię akceptuję tylko z dopiskiem "jako agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Sowiecko-syjonistyczna prowokacja w Kielcach 1946

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stosunki polsko-żydowskie są zakłamane... prawda?

Wszystkim mądralom, którzy w kontekście tamtego pogromu "z troską pochylają się nad tradycyjnym polskim antysemityzmem" - mówię wyraźnie - jesteście zmanipulowani albo działacie w złej wierze.

Bo pogrom ten wcale nie był przejawem "polskiego antysemityzmu" - stanowiąc jedynie ogniwo w serii pogromów dokonanych niemalże jednocześnie na całym europejskim obszarze zsowietyzowanym - które starannie zaplanowano w Moskwie w interesie mającego powstać Izraela.

...odbyły się cztery pogromy w samym Budapeszcie, dwa w Bratysławie i po kilka w mniejszych miastach Czechosłowacji, Polski, Rumunii i Węgier.  W sumie 711,000 Żydów, było wypędzonych z krajów satelickich, przez „nieprzepuszczalną” dla innych,  Żelazną Kurtynę. 

http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=369

Pomimo lekcji Holokaustu niewielu ocalonych kwapiło się do wyjazdu do Palestyny - jak wówczas nazywano tamtą krainę. "Należało więc ich do tego zachęcić"...

Pamiętajmy, że instytucja sprawnie organizowanych pogromów pojawiła się w carskiej Rosji w  latach osiemdziesiątych XIX wieku, gdy syjoniści złożyli konkretne zapotrzebowanie na osadników żydowskich, mających skolonizować Palestynę kosztem mieszkających tym Arabów.

Dotychczasowy napływ idealistycznych kibucników, poczynając od roku 1841, był bowiem boleśnie niewystarczający (W 1880 roku w Palestynie obok 500 tys. muzułmanów żyło około 40 tys. Żydów - https://pl.wikipedia.org/wiki/Osadnictwo_%C5%BCydowskie_w_Palestynie)

A zorganizowana syjonistyczna migracja miała miejsce od 1882 roku... i dzięki pogromom do roku 1913 przybyło do Palestyny ok. 65 tys. żydów.

Zaś sam Izrael to w dużej mierze zasiedlono później ludźmi niechętnie się tam udającymi, których z krajów ojczystych wypędził syjonistyczny terror:

Według schematów NKWD, sami sjoniści dokonali prowokacji i pogromów w latach 1950-51, żeby zmusić wówczas 547,000 Żydów do wyjazdu do Izraela z krajów arabskich, takich jak Maroko, Algeria, Tunezja, Libja, Egipt, Arabia Saudyjska, Jordania, Syria i Liban oraz innych ilamskich krajów jak Iran, Pakistan, Turcja i Etiopia.

http://www.pogonowski.com/display_pl.php?textid=369

Zachęcam do zapoznania się z całym artykułem prof. Pogonowskiego.

Mądrość nakazuje dokonywać starannego rozróżnienia między szkodzącymi Polsce żydami lewakami, wykorzystywanymi przez banksterską międzynarodówką do realizacji kolejnej mutacji komunizmu w formie totalitarnego raju Nowego Porządku Swiata (NWO), a żydami będącymi ich przeciwnikami i nierzadko polskimi patriotami.

Bo nie każdy żyd był/ jest bolszewikiem - dobrze o tym wiedziano w przedwojennej Polsce, gdy decyzją Marszałka Piłsudskiego udzielono azylu ponad półmilionej rzeszy zydów uciekających z Rosji przed bolszewickim terrorem.

Wielka syjonistyczna prowokacja w Kielcach

To w interesie "Michników" tego świata leży wpychanie wszystkich żydów do jednego worka, i podnoszenie wrzasku o antysemityźmie grożącym każdemu bez wyjątku żydowi - tak by zdusić w środowiskach żydowskich jakąkolwiek myśl o przeciwstawieniu się tej rewolucyjnej frakcji - a także by sparaliżować gojów pomówieniami o "antysemityzm".

Zaś pogrom kielecki - zaplanowany w Moskwie i przeprowadzony w Kielcach rękami sowieckiego NKWD i "polskiego" UB - stanowi kolejny dowód na brak suwerenności wczesnej PRL, stanowiącej wtedy jedynie polskojęzyczny obszar sowieckiego imperium, zarządzanego bezpośrednio z Kremla.

Przypominam, że wedle prawa międzynarodowego to okupant ponosi pełną odpowiedzialność za wydarzenia na terenach okupowanych.

P.S. O przebiegu pogromu w Jedwabnym w w1941 roku  - relacja naocznego świadka - http://www.antyk.org.pl/ojczyzna/jedwabne/orlowski.htm

Jak i dlaczego spreparowano oskarżenia wobec Polaków: - http://3obieg.pl/jedwabne-antypolskie-oszustwo-2     +      http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=65660&page=2

Wielka syjonistyczna prowokacja w Kielcach

Wielka syjonistyczna prowokacja w Kielcach

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • W ten sam syjonistyczny
  bęben wali od kilku dni tel-avizja chazarów TVPolin SA i TVN.
 • @kfakfa 12:51:08
  http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/fkPktkqTURBXy80NjIzZGI4NGJmN2ExMGNlYWZiOTU5YTE5ODRjZDQyOC5qcGVnk5UDAHbNDejNB9OTBc0DFM0BvJUH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzE0MGIxY2ZlN2YwYWM1MmVkYzAxMGQ3MDk3OGU4NGJlLnBuZwDCAA
 • @kfakfa 12:55:49
  Akurat to fotomontaż . Tu masz lepsze http://9.s.dziennik.pl/pliki/8522000/8522593-andrzej-duda-zapala-chanukowa-900-554.jpg Pozdrawiam.
 • @Repsol 13:39:26
  foto które zamieściłem wyżej to :

  Piotr Polak / PAP
 • @Autor
  Ja przepraszam ale post zawiera półprawdy.Ale że ja na początku zawsze zakładam dobrą wolę,nie powiem jeszcze że jest kompilacją stworzoną z zamiarem udowodnienia z góry powziętej tezy.Na razie proszę odpowiedzieć mi na dwa "pomocnicze" pytania:
  1 czy ci przedstawieni na zdjęciach Żydzi,pokazywani nam jako przeciwnicy państwa Izrael,są rzeczywiście "gołębiami pokoju" czy reprezentują inny rodzaj syjonizmu? np mistyczny zatem jeszcze groźniejszy od tego "laickiego" ?
  2 czy "polityczne klimaty" ZSRR końca lat 40-tych początku 50-tych były korzystne dla syjonizmu ?
 • @kfakfa 13:51:57
  Obczaiłem dane fotki , niestety zmanipulowana . Podobnie jak ta : http://pomniksmolensk.pl/images/news/10.04.2010%2001a.jpg
 • @ikulalibal 13:53:09
  Sojuszników trzeba zawsze szukać wszędzie.

  Nie twierdzę, że żydowscy przeciwnicy Izraela są automatycznie przyjaźnie do nas nastawieni.

  Ale jeśli ktoś z tamtej strony wyciągnie do nas rękę - to nie trzeba go automatyczne skreślać, ale za każdym razem starannie rozważyć ew. wzmocnienie naszej racji stanu.

  Bo to do nas należy podjęcie decyzji i nie będą "Michniki" nam bruździły...

  2. Stalin "strasznie się zawiódł" na syjonistach - bo okazało się, że przy powstaniu Izraela bardziej im chodziło o interes własny, a dużo mniej o "sprawę socjalizmu" (a przecież obiecywali być tak piękną siłą antyimperialistyczną ;-)

  A oni od razu wypięli się na niego, wiążąc się z Ameryką...

  Inicjatywy żydowskie - takie jak pomysł powołania własnej republiki na Krymie to tępił on zażarcie - podobnie jak każdą inną samodzielną myśl - i szczytem żydowskich aspiracji mogły być jedynie pomysły zatwierdzone przez Stalina - takie jak Birodidżan przy chińskiej granicy.
  Pozdrawiam.
 • Autor
  "Przypominam, że wedle prawa międzynarodowego to okupant ponosi pełną odpowiedzialność za wydarzenia na terenach okupowanych."

  Otóż to...

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/06/a138-423x400.jpg

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-a-oprawcy-ciagle-ci-sami-2016-06
 • @Repsol 14:00:40
  http://fotobaza.pap.pl/fotoweb/Grid.fwx?archiveId=5000&search=%28IPTC215%20contains%20%28gal160704130223%29%29

  tu szereg zdjęć z wizyty w Kielcach,w/w w "tradycyjnym kapelu" na kiepele...
 • @Docent zza morza 14:13:51
  /Bo to do nas należy podjęcie decyzji i nie będą "Michniki" nam bruździły.../

  Wprawdzie uważam (na podstawie tego co słyszę) że na podejmowanie
  decyzji a szczególnie tych służących "nam",jest już za późno,ale twoja odpowiedź jest całkiem poprawna.Przechodzę zatem do dalszego indagowania ,w efekcie którego liczę na nasze wspólne dotarcie a w gorszy razie przybliżenia się, do prawdy.
  Jak sam zauważyłeś klimaty lat 40-50-tych nie były sprzyjające .Powiem nawet że były dla takich (konkretnie pro syjonistycznych) działań zabójczo niekorzystne.
  Jak zatem oceniasz stopień prawdopodobieństwa tego, że sygnał pro syjonistycznych działań na terytorium PRL (sprawa kielecka) mógł wyjść z Moskwy.(Moskwy w rozumieniu polityki oficjalnych struktur)
  A na ile prawdopodobieństwo tego że jeśli wogóle jakiś sygnał wyszedł np ze strony grup nieformalnych,to jego skutki miały być skierowane przeciw Moskwie.
 • @Autor
  Ja agent sowieckiego wywiadu,będący na żołdzie Putina całkowicie się z panem zgadzam.Mogę tylko dodać fragment wypowiedzi prof.J.R.Nowaka na temat tych wydarzeń w Kielcach.

  "Liczni autorzy, począwszy od raportów ks .bp. Czesława Kaczmarka i ambasadora Stanów Zjednoczonych w Warszawie Artura Bliss Lane z 1946 roku już wtedy akcentowali, że większość Żydów poległa z rak żołnierz i oficerów. W 1982 r. gruntowną analizę sprawy zbrodni w Kielcach przedstawił były oficer Informacji Wojskowej pochodzenia żydowskiego Michał Chęciński w opublikowanej w Nowym Jorku książce „Poland: Communism- Nationalism- Antisemitism”. Właśnie Chęciński po raz pierwszy zdemaskował sowieckiego majora NKWD Michaila Aleksandrowica Diomina jako głównego organizatora kieleckiej zbrodni. Współpracował z nim b. oficer NKWD w czasie wojny major UB Władysław Sobczyński (Spychaj). Przejściowo aresztowany po „pogromie” Sobczyński został szybko wypuszczony z więzienia, a potem doszedł aż do stopnia ambasadora PRL w Sofii. Wyjątkowo duże podejrzenia musi budzić fakt ujawniony przez Krzysztofa Kąkolewskiego w książce ‘Umarły cmentarz”, Warszawa 1996, ss.147,153). Chodziło o to, że w budynku domu żydowskiego przy ul. Planty 7 były dwie klatki schodowe. W klatce schodowej nr 2 mieszkali w wyodrębnieni w swoistym getcie utworzonym przez komunistów Żydzi wierzący, kibucnicy szykujący się na wyjazd do Palestyny. Napastnicy wdzierali się wybiórczo tylko do klatki schodowej nr 2. Natomiast, jak podkreślał Kąkolewski (op.cit.,s.147 ) : „Lepsza klatka, klatka nr 1, gdzie mieszkali funkcjonariusze UB, PPR i innych instytucji urzędowych lub powiązanych z władzami, pozostała nietknięta”

  Więcej tutaj:
  http://jerzyrnowak.blogspot.com/2016/07/odkamac-tzw-pogrom-kielecki.html
  Lub tutaj:
  https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&ved=0ahUKEwi6gKPp7NnNAhUwS5oKHTtTAe8QFggoMAI&url=https%3A%2F%2Fstopsyjonizmowi.files.wordpress.com%2F2012%2F09%2Fprawda-o-kielcach-1946-r-jerzy-robert-nowak.pdf&usg=AFQjCNEXe_NCDKJHau1HeHmhodjvPScGsg&cad=rja

  Ze swojej strony dodam,że większość żołnierzy i oficerów UB biorących udział w prowokacji kieleckiej cudownie odnalazła się w Izraelu.

  Nie wiem jak administracja może tolerować paszkwile i kłamstwa zamieszczane na Neonie przez wklejacza huskiego.Chyba Neon24 nie jest kolejną tubą żydowskiej propagandy.Widać,że autor tej wklejki staje w jednym szeregu z niejakim Grossem i ma jeszcze czelność wysyłać prośby do najuczciwszej blogerki o powrót,wklejając paszkwile obrażające Polaków i katolików
 • By epatować w przyszłości
  Archiwum kieleckiego SB zawierające dokumenty z okresu powojennego spłonęło, podobnie jak tysiące innych dokumentów bezpieki w 1988 r.
 • @ikulalibal 15:04:39
  Nie bardzo rozumiem, jak pogrom kielecki miałby zaszkodzić Moskwie i jej interesom?

  Kreml wtedy mocno stał po stronie syjonistów i przyszłego Izraela - jedynym przegranym w tej układance była Polska i Polacy.
 • @kfakfa 15:24:48
  Dziwne byłoby, gdyby akurat to archiwum nie spłonęło... ;-)
 • Autor
  5+
  Super
 • @matterhorn 15:13:04
  Lubisz mnie ??
 • @Docent zza morza 15:52:13
  Wydawało mi się że ledwie trzy godziny temu ustaliliśmy że na przełomie 40-stych i 50-tych w ZSRR "nie było pogody dla syjonistów"
  A poza tym widzę że nie rozumiesz.Co stwierdzam bez satysfakcji jako że stan ten łatwo poprawić w drodze przyswojenia i analizy informacji.Ale skoro nie chce ci się tego robić to odpowiadam na dramatyczne pytanie będące tytułem twojego postu:"Co nam niesie los?" zostaniemy wciągnięci w krąg winnych holokaustu.Za dwa, góra pięć, lat tak się właśnie stanie.
  Od 20-stu lat z okładem naiwny lud polski podążał ku tej nieuchronności w skutek wrodzonej niechęci do chłodnej oceny faktów.Obrazowo mówiąc; zastawiono pułapkę z przynętą "antysowietyzm",większość rzuciła się na smakowity kąsek a w tym czasie pułapka się zatrzasnęła.
 • @ikulalibal 16:42:53 - USCIŚLIJMY, ŻEBY NIE BYŁO NIEDOMÓWIEŃ
  (1)
  Nie "naiwny lud polski", lecz ogłupiany lud polski. Lud nad którym Wrogowie nieustannie pracują, żeby go zniewolić przez oszukiwanie, dezinformację.
  (2)
  Nie "lud polski podążał", lecz "lud poslki był prowadzony". Sprastwo kierownicze miały strony; masońska, esbecka, sowiecka, gestapowska, bertonowska i syjonistyczna umawiające się przy Okrągłym Stole i wcześniej.
  (3)
  Nie ma czegoś takiego u Polaków jak "wrodzona niechęć do oceny faktów". Owszem, jest wroga działalność, ciągła dezinformacja, odwracanie uwagi od faktów i ich oceny.
  (4)
  Proszę nie pisać "zastawiono pułapkę" lecz wskazać - KTO zastawił. Proszę nie pisać bezosobowo o naszych Wrogach. Proszę pisać opisowo, imiennie.
  Jestem oburzony jak bardzo Pan w swoim tekście omija ważne tematy i dezinformuje. To jest jakaś wytresowana nowomowa, co Pan robi.
  ==========
  Od 20-stu lat z okładem naiwny lud polski podążał ku tej nieuchronności w skutek wrodzonej niechęci do chłodnej oceny faktów. Obrazowo mówiąc; zastawiono pułapkę z przynętą "antysowietyzm",większość rzuciła się na smakowity kąsek a w tym czasie pułapka się zatrzasnęła.
 • @Eugeniusz Sendecki 17:05:02
  /Jestem oburzony jak bardzo Pan w swoim tekście omija ważne tematy i dezinformuje./

  Żądam aby Eugeniusz Sendecki wskazał konkretny moment (punkt,zdanie,sformułowanie,itd) w który dezinformuję.Jednocześnie oświadczam że to właśnie moim zamiarem było podejmowanie ważnego tematu a nawet kilku ważnych tematów, mających bezpośredni związek w kieleckimi wypadkami.
 • @Repsol 13:39:26
  PAD: "W wolnej, suwerennej, niepodległej Polsce nie ma miejsca na jakiekolwiek uprzedzenia, na rasizm, na ksenofobię." Zgadzam się, ale pod warunkiem, że oskarżenia kierowane będą pod właściwym, tzn prawdziwym adresem! Proszę o ujawnienie prawdy o tej zbrodni! No i mamy pierwszą poważna wpadkę PAD. Smutne, że uczestniczy w tym żydowskim przedstawieniu. Świadkowie nadal jeszcze żyją. Dokumenty z tych wydarzeń nadal jeszcze są dostępne. Dlaczego PAD uczestniczy w tym antypolskim przedstawieniu? Dlaczego nikt nie zajmie się wskazaniem i ukaraniem prawdziwych sprawców tych zbrodni? Dlaczego nikt nie mówi, że tak samo jak żydzi, Polacy i Polska są tu także OFIARAMI. A co my mamy wspólnego ze zbrodnią ubecko-sowiecką sprzed 70 lat? Czyżby inna chazarska swołocz szykowała zawłaszczanie Polski? Coś za dużo tych biednych nieszczęśliwych. Nasi rodacy byli mordowani tysiącami! Duda nie zdążyłby obskoczyć tych wszystkich miejsc. Czy to dlatego milczy na ten temat? Kilka dni temu żydzi w Auschwitz nie pozwolili na polskie uroczystości Pierwszego Transportu do tego obozu. Pan Prezydent proszony o pomoc raczył się wypiąć. Spokojnie może spodziewać się rewanżu co do takiej pozycji. Choćby właśnie dziś. PAD chciał jednoczyć ale nie uszczegółowił tej zapowiedzi. Dziś już wiemy co miał na myśli. Otóż za żadne skarby! Szukajcie se szczęścia gdzie indziej, gudłaje! Liroy-Marzec napisał list do władz w sprawie "pogromu" w Kielcach. Pięknie wstrzelił się w moment, kiedy kolejny raz rząd przekonuje, że"nie jest wielbłądem". Zobaczymy, czy znajda się odważni, żeby podać w/g nacji, kto mordował i kto zginął? Teraz ktoś z okolic Jedwabnego, też powinien napisać list. Nikt tu u nas żydów nie będzie całował za to, że są żydami pani Premier i panie Prezydencie. Panie Prezydencie Rzeczypospolitej ...a Ja się pytam przez
  łzy mojej jeszcze żyjącej mającej 89 lat Mamy, kto nazwie po imieniu to
  zachowanie obywateli Rzeczypospolitej narodowości żydowskiej
  po 17 września 1939 roku na wschodnich Kresach Rzeczypospolitej ...dzięki to którym pojechali na Sybir a żydzi rozkradli ich majątek, czy Prezydent Izraela powie to co Pańska osoba, czy Ja
  mam to puścić mimo uszu i zapomnieć ten hańbiący obraz który
  przekazali mi Dziadkowie i Moja Mama ....to nie był pogrom ale
  współuczestnictwo w zaplanowanej przez bolszewików zbrodni i
  ich pomocników z Narodu wybranego i wypraszam sobie aby kiedykolwiek ktoś nazwał mnie antysemitą...prawdy nie da się
  przykryć Jedwabnem lub pogromem kieleckim, jeden zorganizowali
  Niemcy a drugi żydobolszewia Stalina i ich żydowscy pomocnicy z UB!!

  https://www.youtube.com/watch?v=ajp8BiQBaWY
  https://www.youtube.com/watch?v=FBUsTAMvXcQ
  https://www.youtube.com/watch?v=aVh-4_0BuG8
 • @kfakfa 12:51:08
  Wstyd i hańba. żeby polski prezydent uczestniczył w tej prowokacji i opowiadał takie bzdury. Miałem nadzieję, a teraz widzę, że z jednej i drugiej strony ta sama nacja tyle, że jedna pro sowiecka, druga pro niemiecka, a obecna pro amerykańska. Wszyscy oni z jednej matki mleko pili. Dalej ten żydobolszewicki bandyta Margulis vel Jaruzelski leży na Powązkach, dalej ubecy dostają gigantyczne emerytury, dalej zbrodniarze nierozliczeni, dalej nie ma mowy o odszkodowaniach za II WW. itd. itd. itd. Są już pierwsze reakcje światowe na przemówienie Dudy. Korespondentka Associoated Press w Warszawie, osławiona Vanessa Gera, człowiek chyba najbardziej nienawidzący Polski, i twórczo łącząca zwykle hitleryzm z komunizmem, i której korespondencje są powielane zawsze przez setki agencji prasowych i pism na całym świecie, donosi dzisiaj. Prawicowy rząd polski i prezydent z PiSu na temat przesądów przekazują przekaz niejasny?! Jest dokładnie tak jak pisałem.
  Nie opłaca się nikomu podlizywać. Podlizywać się jest warto, kiedy już się straciło niepodległość. W normalnej sytuacji, kiedy jesteśmy zasypywani atakami na polski rząd na całym świecie, zwłaszcza z inspiracji żydowskiej, podlizywanie się jest kontrproduktywne, czyli jest złą polityką. Złą polityką bowiem jest każda polityka dająca rezultaty przeciwne od zamierzonych. Dlaczego Venessy Gera nie wycofano dotychczas akredytacji w Polsce przy jej kłamliwym i rasistowskim popisach, to rzecz wręcz niepojęta.
 • @kfakfa 12:55:49
  Kolejna marionetka prezydentem "wolnej Polski". W niedalekiej odległości od Plant, gdzie przemawiał pan Prezydent stała grupa ludzi z hasłem "Pogrom ubecki, nie kielecki" Uważam, że należy tą tragiczną prowokację sprzed lat właściwie i dokładnie wyjaśnić.
 • @kula Lis 66 19:34:24
  To nie "pierwsza kompromitacja" ,tylko celowe działanie wybrańcy syjonistów w Kolonii Polin. Pajacowanie w kapeluszu jest tutaj niezbitym dowodem.Za chwilę ajwaje powiedzą ,jak to ,to "rytuał" chazarów,więc coś na kiepełe nałożyć trzeba.
 • @Repsol 13:39:26
  Kilka cytatów:
  "można śmiało powiedzieć, że podczas II wojny światowej większość żydów, obok Niemców, Sowietów, Ukraińców i Litwinów, było śmiertelnymi wrogami Polaków i idei niepodległego państwa polskiego, tymczasem przewodniczący parlamentu izraelskiego Szewach Weiss, w wywiadzie udzielonym telewizji polskiej (program 1 TVP) 23 stycznia 1995 roku stwierdził buńczucznie, że żydzi nie mają za co przepraszać Polaków !"
  "W każdym narodzie musi się wyrobić ponad masy jakaś inteligencja i rodzaj arystokracji. My jesteśmy materiałem gotowym, my zawładniemy krajem, opanujemy go przez giełdy i przez wielką część prasy. Naszym właściwym królestwem, naszą stolicą, naszym Jeruzalem będzie Polska. My będziemy jej arystokracją, my tu rządzić będziemy. Kraj ten należy do nas, jest nasz!" 1981-Geremek
  "Nasza rasa jest Rasą Mistrzów. Jesteśmy świętymi bogami na tej planecie. Różnimy się od niższych ras, ponieważ wywodzą się one od insektów. Faktycznie porównując je do naszej rasy, inne rasy to bestie i zwierzęta, owce w najlepszym przypadku. Inne rasy są uważane jako ludzkie odchody. Naszym przeznaczeniem jest rządzenie ponad niższymi rasami. Nasze ziemskie królestwo będzie rządzone poprzez naszych liderów za pomocą rózgi żelaznej. Masy będą lizać nasze stopy i służyć nam jako nasi niewolnicy" - Menachem Begin - były premier Izraela, laureat Pokojowej Nagrody Nobla.
  " Światowy Kongres Żydowski jest potężną organizacją, m.in. ze względu na pozycje swoich kolejnych prezesów, supermiliarderów: Edgarda M. Bronfama, syna i dziedzica Samuela Bronfama, króla gorzelnictwa amerykańskiego, który dorobił się kolosalnego majątku w okresie prohibicji na nielegalnym imporcie z Kanady.
  Obecny prezes Ronald S. Lauder jest z kolei dziedzicem kolosalnego majątku królowej kosmetyków Estee Lauder. Sekretarzem Światowego Kongresu Żydów i przewodniczącym Światowej Żydowskiej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego był Israel Singer, wsławiony wprost nieprawdopodobnym w demokratycznej Ameryce oświadczeniem, że jeśli Polska nie wpłaci im wielomiliardowego ekwiwalentu za skonfiskowany w latach 1939-1989 majątek żydów, to będzie bezwzględnie, systematycznie zniesławiana i upokarzana w opinii całego świata. W 2007 roku okazało się, że Israel Singer defraudował pieniądze ofiar Holosaustu i lokował je na swoich prywatnych rachunkach w Szwajcarii."
 • Polski katolik - Michał Jaskulski i amerykański Żyd - Lawrence Loewinger przy realizacji filmu "Przy Planty 7/9" uczyli się wspó
  To jest film o tym jak duże, dramatyczne i złe emocje wciąż wywołuje pogrom kielecki. Z drugiej strony film pokazuje, że ta bardzo trudna rozmowa o przeszłości może doprowadzić do absolutnie pięknych, wzruszających rzeczy. I to jest tylko i wyłącznie nasza decyzja jak chcemy do tego tematu podejść - wyjaśnia reżyser filmu Michał Jaskulski. Jak dodaje, to do czego naprawdę ten film zmierza to skupienie się na bólu drugiego człowieka. Taka postawa otwiera i potrafi zbudować wspólnotę między ludźmi.

  Dokumentalny obraz "Przy Planty 7/9" powstawał przez dziesięć lat. Reżyserowali go Polak Michał Jaskulski oraz Amerykanin Lawrence Loewinger. Bohaterem filmu jest Bogdan Białek, katolik, z wykształcenia psycholog, który po upadku komunizmu zaczął publicznie mówić o tragedii do jakiej doszło 4 lipca 1946 roku w kieleckiej kamienicy przy ul. Planty 7/9.
  - Białek, który całe życie poświęcił pojednaniu Polaków i Żydów po pogromie, wniósł nową wartość, wprowadził zupełnie inny rodzaj rozmowy o trudnej przeszłości - ocenia Jaskulski.
  Reżyser zaprosił na najbliższe pokazy filmu"Przy Planty 7/9" w Polsce.

  http://www.polskieradio.pl/7/178/Artykul/1633694,Tuz-przed-polska-premiera-dokumentu-o-pogromie-kieleckim
 • @Repsol 13:39:26
  U tzw Kościuszkowców, czyli polskojęzycznej armii sowieckiej 100% oficerów politycznych to byli żydzi. Niemcy prowadzili też statystyki wśród sowieckich jeńców wojennych. I wśród sowieckich oficerów politycznych wziętych do niewoli, a to był faktyczny trzon dowodzenia Armii Czerwonej, żydami było 95% !!! Wszystko wskazuje, że bez żydów w ogóle nie byłoby Sowietów.
 • @Repsol 13:39:26
  4 lipca 1946 r. w Kielcach z polecenia sowietów został zainscenizowany pogrom żydów. Miał on na celu usprawiedliwiać okupację Polski przez komunistów. Temu ciekawemu wydarzeniu, które do dziś jest wykorzystywane do szkalowania Polski i Polaków, poświęcona jest książka Krzysztofa Kąkolewskiego „Umarły cmentarz”. Zdaniem Krzysztofa Kąkolewskiego za pogrom odpowiadał Wydział IV NKWD tak zwana Jewsekcja czyli wydział żydowski. Pogromem który miał miejsce w Kielcach na ulicy Planty 4 lipca 1946 r. kierował Michał Aleksandrowicz Diomin. Ze strony polskojęzycznej za pogrom odpowiadał generał i żyd Korczyński. Kieleccy żydzi mieszkali w kamienicy na ulicy Planty 7. W jednej klatce mieszkali żydzi syjoniści którzy mieli emigrować do Palestyny, a w drugiej klatce żydzi z UB i PPR. Pogrom dotyczył tylko żydów syjonistów, Żydom komunistom nic się nie stało. Rzekomą ofiarą żydów miał być Henio Błaszczyk, według Kąkolewskiego syn konfidenta UB w NSZ. Henio, wyuczony przez UB roli ofiary, zeznał milicjantom, że był wraz z innymi polskimi dziećmi więziony w piwnicy kamienicy na ulicy Planty 7 – w rzeczywistości kamienica nie miała piwnicy. Henio zeznał także, że żydzi zamordowali jedenaścioro dzieci i wytoczyli z nich krew. Z komisariatu MO wyszła grupa złożona z: milicjantów umundurowanych i po cywilnemu, rzekomej ofiary, jej rodziny i sąsiadów. Grupa idąc zachęcała mijanych ludzi by się do niej przyłączali – było to niezwykłe, bo w tamtych czasach wszelkie zgromadzenia były surowo zakazane.
 • @Repsol 13:39:26
  Widząc uroczystości w tych klimatach i kilka podobnych wcześniej z obecnością najwyższych władz państwowych, obawiam się, że 65 mld $ poszło się ......jebać!
 • @Repsol 13:39:26
  Taka prawda. "Jestem polakiem, więc mam obowiązki polskie."- Roman Dmowski. Cyt."W ramach Zimnej Wojny, Sowietom potrzebny był konflikt na Bliskim Wschodzie, bogatym w naftę. Planowane pogromy żydów w latach 1945-47 i 1950-52 były mechanizmem wypędzania żydów z krajów ich zamieszkania, w celu zaludniania i budowy Izraela, którego rolą strategicz­ną dla Sowietów, było wywołanie konfliktu zbrojnego o zie­mię między żydami a Arabami.(...) Na przełomie czerwca – lipca 1946 r., przyjechały do Pol­ski ostatnie transporty repatriantów żydowskich ze Związku Sowieckiego, tak że wówczas, przyjechało ich do Polski ok. ćwierć miliona. Spośród nich wkrótce wyjechało 150 000 w ramach wyjazdu „stymulowanego pogromami” NKWD i bojówek syjonistycznych. Ucieczkę przed pogromami syjo­niści nazwali „Bricha”. (...)
  „Pogrom Kielecki” z 4 Iipca1946, był jednym z kilkunastu pogromów, które zostały zainscenizowane przez NKWD i bojówki syjonistyczne w krajach satelickich. Znamienny jest fakt, że prawie w tym samym czasie odbyły się cztery pogro­my w samym Budapeszcie, dwa w Bratysławie i po kilka w mniejszych miastach Czechosłowacji, Polski, Rumunii i Wę­gier. W sumie 711 000 tys. żydów było wypędzonych z kra­jów satelickich przez „nieprzepuszczalną” dla innych, Żelaz­ną Kurtynę. Wówczas w Polsce panował terror Jakuba Bermana a Polska była rządzona przez sowiecki aparat terro­ru, głównie żydów." Więcej: http://www.owp.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=39&Itemid=12
 • @kula Lis 66 19:58:57
  W tym czasie toczyły się rozprawy Norymberskie- temat Katynia, a także 3 x tak dla chazaro-bolszewii.
 • @Repsol 13:39:26
  Pytanie do historyków, Prezydenta, pani Premier, Prezesa, etc..jeżeli wydarzenia z 4 lipca 1946 roku nazywamy "pogromem" to czym są wydarzenia z września 1939 R. w Grodnie gdzie doszło do antypolskiej rebelii wywołanej przez skomunizowany element żydowski i masowego zabijania polskich żołnierzy i cywili polskiego pochodzenia....czy będą obchody państwowe i uczcimy tą przelaną polską krew z taką samą oprawą jak w Kielcach?????? Te ofiary wołają o pamięć i honor !!!!! Odwagi rządzący Rzeczpospolitą i historycy!!!!! Panie Prezydencie i panie Kaczyński... Kopiecie sobie rów do grobu w następnych wyborach...
  Internauci to widzą... Już na Was nie zagłosują...Zagłosują na Ruch Narodowy, bo w przeciwieństwie do Was my jesteśmy Polakami. Także zapamiętamy Prezydentowi odmowę i brak odpowiedzi na zaproszenie Go na Zjazd Kresowiaków podczas następnych wyborów.
 • @kfakfa 19:48:40
  Po wypowiedzi Prezydenta zastanawiam się czy jest usprawiedliwienie dla innej zbrodni niż antysemicka? Może takowe istnieje dla semickiej zbrodni? Nie wiem. Powinien On jako prawnik staranniej dobierać słowa i formułować swoje wypowiedzi, bo ta przemowa do fortunnych nie należy.
 • @kula Lis 66 20:29:19
  A co z pomordowanymi profesorami Lwowa ? Co z pomordowanymi kobietami,dziećmi Matki Naszej Polski na "ziemi obecnej" upa-dliny ? PIS-ie i ty Dudłju ,co czynicie w imię Syjonizmu ?
 • @kula Lis 66 20:29:19
  // Kopiecie sobie rów do grobu w następnych wyborach...
  Internauci to widzą... Już na Was nie zagłosują...Zagłosują na Ruch Narodowy//

  Poczekaj jeszcze z 8-10 lat i PIS odda władzę.....
  Solidarnej Polsce.

  A zamiast Ruchu Narodowego opozycją nr.1 będzie .....partia WPS+3
  Ot marzyciel8-))
 • @matterhorn 15:13:04
  "Ja agent sowieckiego wywiadu,będący na żołdzie Putina całkowicie się z panem zgadzam."
  ::::::::::::::::::::
  A po ile za komentarz? I w jakiej walucie? Może i ja się przyłączę... ;-)

  Obaj dobrze wiemy, że ew. banem zagrożone jest tutaj jedynie podstępne i skrywane za arcypolską fasadą, "powielanie kremlowskich majaków", a nie każda wypowiedź na tym forum - zgodnie z nadzieją, że i błądzący czasem są w stanie trafić do celu, że ślepej kurze... i takie tam klimaty, ;-) - więc daruje pan sobie, kolego, dworowanie z mojej prywatnej antykacapskiej krucjaty ;-) Bo agent zdemaskowany to agent zneutralizowany, hej...

  A poza tym, pozdrawiam i dziękują za komentarz, ;-)
 • TV Trwam - Kielce 1946 zbrodnia z rosyjskiego scenariusza
  Film pokazuje przygotowania i przeprowadzenia operacji wojskowo-milicyjnej w domu przy ul.Planty 7. Operacja przeprowadzona przez sowiety. 22.00-00.00
 • @ikulalibal 16:42:53
  "Od 20-stu lat z okładem naiwny lud polski podążał ku tej nieuchronności w skutek wrodzonej niechęci do chłodnej oceny faktów"

  Super, ten zwrot powtarzany jak mantra czytam już 100 000 000 000 000 000 000 raz z rzędu.
  Czy Pan albo ktoś inny ma pomysł jak to zmienić albo obejść? Bo nikt poważny nie oczekuje, że 99 % Polaków będzie mieć IQ co najmniej 250.

  Jeżeli tak wszyscy gadacie o konieczności zmian w Polsce, to zacznijcie zmiany od siebie. Przestańcie się samobiczować, płakać nad naszymi historycznymi porażkami czy obecnym stanem naszego społeczeństwa. Trzeba wyciągać wnioski z historii i znać swoje słabości. Ale na Boga, nie można ciągle tym żyć, bo właśnie to wywołuje poczucie bezradności i bezwartowośći u zwykłych Polaków, stąd jest między innymi bierność wobec tych wszystkich krzywd.

  To wrogom zależy, żeby Polacy byli utrzymywani w mentalnym stanie bezradności i beznadzieji. To taktyka wyjęta żywcem z Sun Tzu: wmów wrogowi poczucie beznadziei, bezwartowościi, a wygrasz z nim bez walki.
 • Natalia Julia Nowak /// Ubecy potwierdzają: pogrom kielecki był prowokacją bezpieki!
  .
  >> http://njnowak.neon24.pl/post/132517,ubecy-potwierdzaja-pogrom-kielecki-byl-prowokacja-bezpieki
  .
  KRÓTKO i NA TEMAT
  .
  http://m.neon24.pl/0ece938a949d38117b22d53c1bfe125f,0,0.jpg
 • @kfakfa 22:52:57
  W programie wzieli udział autorzy książek :
  Cyprian.I.Pogonowski,Krzysztof Kąkolewski- Umarły cmętarz, Ks.prof.Jan Śledzianowski,prof.Mieczysław Ryba-historyk.
  W marcu 1947 r. Gromyko składa wniosek w ONZ- stworzyć państwo Izrael. By "napędzić niechętnych wyjazdom do Palestyny chazarów - NKWD organizuje pogromy w Europie. Po "pogromach" organizowanych przez NKWD -Polskę opuszcza w końcu sierpnia 1947 r.ponad 100 000 chazarów.Morderstwa miały posłużyć dla NKWD i Stalina do założenia Izraela.Pamiętam ,że zawsze powtarzano ,że to Angole się do tego przyczynili.
  Pogrom Kielecki w wykonaniu NKWD - miał przykryć toczące się procesy w Norymberdze n/t Katynia.Dzięki temu obciążono Niemców.Zaplanowano to na 4 lipca- dzień Niepodleglości w USA .W świat poszła wiadomość :
  Polacy mordują ocalałych z holocaustu... A armia sowiecka powinna "zostać na terenach Polski ,bo tu mordują ...
 • w pogromie NKWD
  zabito 9 Polaków ,a ilu chazarów- NIE WIADOMO. Dokumenty spalono ,przed przyjściem" chazarów - nowej demo-sracji mongolskiej.
 • @Docent zza morza
  Nie ma miejsca na antysemityzm (cokolwiek to obecnie nie znaczy), ale na antypolonizm niestety jest. Prezydent RP przy całym mym szacunku do niego i urzędu który piastuje z woli Narodu, baczniej powinien dobierać swoich doradców. Brawo Panie Duda! Więcej takiej narracji a więcej będziemy mieć odpowiedzi tego typu: http://www.tvp.info/26018019/bialoruska-noblistka-oskarza-polakow-o-mordowanie-zydow
  Bicie się w pierś przy każdej okazji podczas gdy nikt inny tego nie robi to głupota skrajna, to niszczenie wizerunku Narodu polskiego, to woda na młyn dla wszystkich wrogów Polski , którzy niejednokrotnie starają się sięgać po to, co im się nie należy!! Czy Pan Duda potrafiłby zająć równie jednoznaczne i twarde stanowisko wobec roszczeń żydowskich wysuwanych wobec Polski i Polaków? To nie rasizm, ksenofobia czy antysemityzm w obecnej Polsce są problemem. Problemem jest filosemityzm obecnie rządzących, który żadną miarą nie może być przypadkowy! Ponawiam w tym miejscu moje pytanie: ilu żydów w ostatnich latach osiedliło się na stałe w Polsce??! W wolnej, suwerennej, niepodległej Polsce, która ma być prawdziwie wolnym państwem dla wszystkich swoich obywateli nie ma miejsca przede wszystkim na tłumienie wolności słowa i wolności wyrażanych opinii, i w oparciu o to pozwolę sobie napisać: Nie chcę żydów za sąsiadów, podobnie jak nie chcę tu społeczności arabskiej! Być może jestem ksenofobem! Uważam , że miejsce Polaków jest w Polsce, miejsce Arabów w krajach arabskich a miejsce żydów w Izraelu, skoro już to państwo powstało. Być może jestem rasistą! Nie ufam żydom, nie lubię ich za ich płynną moralność i odwieczne ataki na moją wiarę, za skłonność do oszustw i matactwa, za wichrzycielstwo, dwulicowość i skłonność do intryganctwa oraz za ich niezmierzoną pogardę dla innych narodów. Być może jestem antysemitą! Ale jako człowiek wolny mam prawo do ksenofobii, postawy rasistowskiej czy nawet postawy antysemickiej skoro ktoś będzie pragnął mi łatkę antysemityzmu przylepić. Czy Pan Duda chciałby mi moją wolność odebrać?
 • @Docent zza morza
  Kolejny raz nic o prawdziwych sprawcach (ekipa Djomina NKWD). Czy tak trudno powiedzieć prawdę. Hańba!!!. Który i kiedy prezydent RP powie prawdę o kieleckim mordzie NKWD? Bez prawdy nie ma godności. Bez prawdy nie ma honoru. Bez prawdy nie ma patriotyzmu. Pozostają tylko żałosne srebrniki. Krzysztof Kąkolewski = Polak, człowiek uczciwy, patriota. A kim jest PAD? Dzisiaj w TV Trwam rewelacyjny program o prowokacji kieleckiej, mówi Iwo Pogonowski, Krzysztof Kąkolewski, Księża z bazyliki mniejszej z Kielc. Radzę kancelarii prezydenckiej obejrzeć, a może i Panu prezydentowi Andrzejowi Dudzie także - to tyle. http://warszawskagazeta.pl/kraj/item/3967-pogrom-kielecki-zobacz-fascynujaca-konferencje-warszawskiej-gazety-z-udzialem-prof-jerzego-nowaka-grzegorza-brauna-aldony-zaorskiej-i-dariusza-walusiaka http://warszawskagazeta.pl/wydarzenia/item/3953-najnowsza-warszawska-gazeta-od-brexitu-do-polexitu
 • @kfakfa gwoli przypomnienia..
  Głosowanie w Parlamencie Europejskim. Ogromna większość popiera powstanie państwa palestyńskiego, żeby zakończyć ten konflikt.
  Poseł Andrzej Duda jest przeciw. Za jest przewodniczący frakcji PiS-u, profesor Legutko. Gdyby Duda był posłem w izraelskim Knessecie, byłby bardziej antypalestyński niż połowa Knessetu. Popieranie ludobójstwa i niedopuszczenie do niepodległości prześladowanych to nie jest dobry katolicyzm. To są rzeczy powszechnie znane dla wszystkich, którzy szukają relewantnych informacji. Wyniki głosowań zarówno w Sejmie jak i w Parlamencie Europejskim są powszechnie dostępne na internecie. Andrzej Duda był politykiem UW. Zmienił przynależność partyjną, ale nie poglądy. Później był w zespole prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
  Moje badania dowodzą, że między braćmi Kaczyńskimi były duże różnice poglądów politycznych. Lech był bardzo lewicowy. Nie było miedzy nimi konfliktu politycznego, bo obu łączył patriotyzm i pryncypialny pragmatyzm. Ale spięcia być musiały. U Lecha była osławiona Kluzik-Rostkowska i Jakubiak, która celowo rozłożyła wybory prezydenckie Jarosława. Gdyby Jarosław miał powtórzyć wystawienie Dudy, to by pewnie powtórzył. Jego chciano wyeliminować z wpływów w PiS-ie i zrobić malowanego prezydenta. Ledwo się wybronił i wystawił Dudę, który okazał się niespodziewanie przebojowy. Ostatnio Kaczyński oficjalnie oświadczył, że Duda przestał wykonywać jego instrukcje.
  I że w związku z tym on, Kaczyński, już nie odpowiada za jego politykę.
  Każdy może to szokujące oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego znaleźć w internecie.
 • @Ziut 23:28:32
  Hołdów przed żydostwem nigdy nie za wiele... Dlaczego nie było nic o żydowskich zbrodniach na narodzie polskim, a już szczególnie na narodach Imperium Rosyjskiego? Kiedy oni zaczną przepraszać? Mdliło mnie dzisiaj, jak tych wiernopoddańczych deklaracji musiałem wysłuchiwać.
 • @kula Lis 66 07:43:33
  Pamiętam co uczynił ten dla Palestyńczyków...
  Jeden z autorów książek o Kielcach tamtych czasów :

  Ci co przepraszają - Rosati i Cimoszewicz stanęli po tej samej stronie co Zleceniodawcy mordu.

  Po której stronie więc stanął prezydęt ? obecny prezydęt ? Dęty ...
 • @Repsol TO JEST CIEKAWE?
  ZASTĘPCA NACZELNIKA WYWIADU MIAŁ POWAŻNY WYPADEK |
  Sprawę ujawniła dziś telewizja TVN. Limuzyna wiceszefa Agencji Wywiadu miała zderzyć się z ciężarówką. Odniósł on ranę głowy, która wymagała hospitalizacji. W obliczu incydentu całkowicie zawiodły procedury bezpieczeństwa bądź ich realizacja przez specsłużbę. "Problem w tym, że przez kilka godzin nikt nie zareagował. Krawczyk, ledwie przytomny, siedział na izbie przyjęć warszawskiego szpitala, z dokumentami w ręku i czekał na pomoc lekarza. Dobrze, że nie zemdlał" - TVN cytuje anonimowe źródło z "sektora bezpieczeństwa". Telewizja twierdzi, że w trakcie wypadku wysoki funkcjonariusz wywiadu miał przy sobie służbowe dokumenty. Być może ściśle tajne. Grupa operacyjna Agencji Wywiadu zajęła się swoim poszkodowanym wiceszefem dopiero "po kilku godzinach". Dopiero wtedy agenci zaczęli także badać sam wypadek. Według ich ustaleń nie został on zaaranżowany przez służby specjalne innego państwa. (kresy.pl)
 • @kfakfa 07:55:35
  Czy mówili coś o Koniuchach, Nalibokach, etc.. ? I o witaniu Armii Sowieckiej kwiatami w 7 września 1939, np. Grodno, etc.. Czy mówili o powojennym Urzędzie Bezpieczeństwa, IW/WSW, KBW, etc.. ? Ależ babola pan prezydent palnął...Żeby wróciły sondaże, to Pierwsza Dama raz w tygodniu będzie striptiz robić w TVP. Chyba nawet Komor dał mniejszą plamę w Kielcach. Dla mnie to nielichy wstrząs ten występ PADa. Norrrmalnie PADłłł na te.. no..
 • @kfakfa 07:55:35
  Panie prezydencie Andrzeju Duda, popełnił pan błąd i fałszerstwo historyczne, mieszkańcy Kielc nie brali udziału w tej prowokacji!, a 200 m od kamienicy na Plantach był posterunek MO, o dziwo zamknięty na 4 spusty! Problemem Polski nie jest antysemityzm, problemem Polski jest antypolonizm, jak widać również ze strony prezydenta... :( Smutne "Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla antysemickiej zbrodni"..A dla semickiej zbrodni jest? Nie jest już On moim prezydentem. Miło było, ale się skończyło. Mówię mu pa! Maria Dąbrowska w swoich dziennikach pisała, że 98% ubeków, to są żydzi! Owi żydzi, w bestialski sposób, mordowali Żołnierzy Niezłomnyc! Niech Dudek o tym powie, skoro już rozdaje przyzwolenia, wówczas może zmienię zdanie..?
 • @kula Lis 66 08:13:45
  Moim zdaniem Robi,Robił i Będzie Robił to ŚWIADOMIE. Takie ma zadanie.
  Po to został"wybrany" ,tak jak i zdradziecki PIS.Zostało to zaplanowane i nic tu nie jest przypadkiem ,czy "pomyłką .
  Pomylić można WC damska z męską.
 • @kfakfa 07:55:35
  No to mieliśmy Prezydenta. Co my jako naród zrobiliśmy, że zawsze musimy mieć przywódców chroniących obce wrogie nam Polakom interesy? Czyli kolejna obietnica wyborcza PAD "zrealizowana": obiecywał bronić dobrego imienia Polski. Przecież w 1946 r w Polsce rządziła komunistyczna opcja żydowska! Żydzi mordowali żydów a wrobili Polaków a na dodatek zamordowali niewinnych (tak jak ci żydzi pomordowani) ludzi "rzekomych sprawców mordu"! Ale jak widać Holokaust Bizness się kręci w najlepsze. Duda również zupełnie przemilczał polskie ofiary wydarzeń z lat 46 - 49 niewinnych osób zamordowanych przez kierowany przez żydów aparat represji ubecko-sądowej.
 • @kfakfa
  Nasilenie propagandy prożydowskiej "w tym kraju" już mnie irytuje.
  "Ten kraj" za Platformersów był antypolski i za PiSu też jak widzimy i słyszymy jest antypolski. Codziennie we wiadomościach i TVP Info słucham o żydach. Otwieram lodówkę a tam kapelusznik z pejsami..A jeszcze Duda będzie mi gadał, że nie mogę o tym mówić i pisać. Mam już powyżej uszu słuchania o żydach i tylko żydach. Niech PAD powie o pogromach dokonywanych na Polakach przez żydowskie NKWD, IW/WSW i UB/SB. W dodatku ten głupi kapelusz ! co to ma być. ? jest On w Polsce, a nie Izraelu. Niech Duda wreszcie zatroszczy się o ofiary zbrodniarzy żydowskich, takich jak Berman, Fejgin, Różański, Brystigerowa czy Zarako-Zarakowski. Prezydencie Duda na czyjej smyczy jesteś pan prowadzony ? Wszystko wskazuje, że na pasku Usraela i Israela.
 • @kula Lis 66 08:34:52
  Naprawdę uważasz, że histeria jest nauczycielką życia?
 • @kula Lis 66 07:24:24
  Te wypowiedzi Prezydenta przypominają mi żółtą kartkę wystawioną samemu sobie - poczekajmy, czy pójdą za tym jakieś posunięcia "na tę samą nutę" - a dwie żółte równają się porzecież jednej czerwonej...

  To jest na pewno zgrzyt - jednorazowy, czy zapowiadający zmianę optyki i polityki? Przyszłość pokaże...
  Pozdrawiam.
 • @kula Lis 66 19:34:24
  https://www.monitor-polski.pl/co-oni-k-wa-tu-robia-szkopy-je-ne/comment-page-1/#comment-251325
  greg2014
  5 lipca 2016 at 07:47

  abc
  4 lipca 2016 at 21:20
  A ilu ci bracia zabili Polaków a ilu ne bracia z USA?
  Jak się rozwinęły Niemcy (RFN) pod „okupacją” USA a jak NRD pod okupacją ZSRR.==

  Czytaj i nie dezinformuj, robisz to celowo pisiorku:]

  Jeszcze o zbrodni katyńskiej i czego nie powiedział Putin

  Katyń, a ostatnio „Smoleńsk”, stał się punktem węzłowym „polskiej” polityki wschodniej, preparowania antyrosyjskich nastrojów wśród Polaków, miażdżenia świadomości, niedopuszczenia do zbliżenia Polski i Polaków z Rosją – wielkim sąsiadującym słowiańskim mocarstwem.

  Tak więc uchylmy kilka rąbków tajemnicy – tej tragicznej wciąż nie do końca wyjaśnionej sprawy.

  KATYŃ

  Putin: “….Czy to nie wystarcza za odpowiedź?”

  Przypomnę Polakom, że we wrześniu 2011 premier Putin, natarczywie wypytywany przez pseudopolską dziennikarkę w Moskwie powiedział:

  „Dlaczego tak pani zmusza mnie do powiedzenia, kto dokonał tej strasznej zbrodni w Katyniu? Przecież Polacy to inteligentny naród i wiedzą, że w tych samych dniach, z tej samej broni, ci sami oprawcy, co zamordowali polskich oficerów, to również zamordowali 46 000 oficerów Armii Czerwonej i leżą oni tu w Katyniu obok Polaków. Czy to nie wystarcza za odpowiedź?”

  Wystarcza. Polacy wiedzą, że NKWD składało się z 84% Żydów i 16 % Rosjan posłusznych ich rozkazom.
  [Komu wystarcza, temu wystarcza. Gazetopolactfu nie wystarcza. Oni wciąż domagają się „wyjaśnienia” zbrodni w Katyniu, uznania jej za ludobójstwo i zlikwidowania państwa Rosja- admin]

  Breżniew o żydach, jako sprawcach mordu katyńskiego.

  Fragment książki “Bez strachu. Wspomnienia stare i nowe”, autor: Albin Siwak. Tom 1, str 90, Warszawa 2009.

  „Wiedziałem, mówił Gierek, że Gomułka rozmawiał na temat Katynia już z Chruszczowem. Zapytałem Breżniewa, co myśli o tym, że należałoby wyjawić tę sprawę i powiedzieć światu, a szczególnie Polakom, prawdę. Wtedy Breżniew powiedział:

  «Ja już tyle powiedziałem na Berię i Żydów, że więcej nie mogę. Oni na świecie mają duże wpływy, szczególnie w Stanach Zjednoczonych. Mimo że od nas wyjechało już ponad dwa miliony Żydów, to oni ciągle jeszcze u nas są i mają bardzo mocne powiązania z ludźmi władzy. Nam zależy na dobrych stosunkach z Zachodem, a oni tam są i mają duże możliwości wpływania na różne decyzje rządów. Na razie nie możemy o tym głośno mówić, bo jak zacznie się ciągnąć za tą nić to okaże się, kto to zrobił i dlaczego. Na razie nie» – zakończył Breżniew.”

  KATYŃ – KTO STRZELAŁ? Kto mordował Polaków?

  W lipcu 1971 r. prasa zachodnia szeroko rozpisywała się o wyznaniach polskiego Żyda z Izraela, niejakiego Abrahama Vidro. Abraham Vidro wyznał, że:

  1. Komendantami obozów w Kozielsku, Starobielsku i Ostaszkowie byli:
  Raichman
  Mierkułow
  Urbanowicz

  2. Kierownikami masowych egzekucji byli członkowie mińskiego komisariatu GPU:
  Lew Rybak
  Chaim Finberg
  Abraham Borisowicz

  3. Zbrodnię wykonali:
  Bogdan Zacharewicz
  Kobulow
  Begman
  Elman
  Estrin
  Abram Borysowicz
  Krongauz
  Lejbkind J.Raichman
  Abakumow
  Milstein (transport)
  Sierow
  Lew Rybak
  Chaim Finberg
  major Joshua Sorokin
  kapitan Aleksander Suslow
  kapitan Samyun Tichonow

  ŻADNA z wyżej wymienionych osób nie była Rosjaninem! Zbrodni dokonało żydowskie NKWD. Wśród strzelających było również 3 Żydów polskiego pochodzenia.

  Janusz Rozwada w książce Katyń, Paryż 1960, opisuje, jak udało mu się zbiec. Podaje ze kierownikiem pociągu przewożącego więźniów z Kozielska był Bolesław Bierut, późniejszy prezydent Polski.

  Albin Siwak w książce „Bez strachu” podaje, że oficerów polskich żydowskiego pochodzenia odłączano od reszty i zabierano im dokumenty, wkładano te żydowskie dokumenty zamordowanym Polakom, a Żydom oddawano dokumenty pomordowanych Polaków. Dlatego taki Wajda może udawać, że jego ojciec zginął w Katyniu.

  Około 2,000 Żydów, którzy przeżyli w ten sposób Katyń, stanowiło później trzon Armii Andersa, niemieckiego Żyda. Zdezerterowali oni w Palestynie, aby tworzyć wojsko izraelskie, organizacje terrorystyczne itd.

  * * *

  W Katyniu zginęło 22,000 ludzi – kwiat inteligencji polskiej. Eksponujemy zbrodnie Katyńską.

  Zbrodnicza, nazistowska III Rzesza Niemiecką zgotowała narodowi polskiemu TYSIĄCE KATYNIÓW. Ale o tych zbrodniach zapominamy. Dlaczego?

  MatkaPolka

  Za: https://marucha.wordpress.com/2015/02/22/jeszcze-o-zbrodni-katynskiej-i-czego-nie-powiedzial-putin/#more-48913
  ==

  To są tacy ”Rosjanie” jak ”Polacy” z UB.
 • @kula Lis 66 07:24:24
  Swietłana za wiki

  "Swiatłana Aleksijewicz w Różnych sytuacjach í okolicznościach deklarowała swoja przynależność zrobić Narodów: białoruskiego, rosyjskiego LUB ukraińskiego. W Wieluniu wypowiedziach dotyczących Narodu białoruskiego używała Formy MY, sugerującej, Ze uważa SIĘ ZA Białorusinkę [16] [3] [17]. W innych okolicznościach jednak wielokrotnie mówiła my, Rosjanie [17]. Deklaruje także, ZE JEST POL-Ukrainka [3]. Zdarza SIĘ JEJ Też określić Siebie mianem człowieka radzieckiego [17]. Tworzy page in rosyjskim [14] i korzysta oo niego na co Dzień. Chociaż większość Życia spędziła na Białorusi, Nie posługuje SIĘ językiem białoruskim [18]."

  ====
  Jaką nację Wam to przypomina?

  Trzeba by posprawdzać, kto stoi za tymi nagrodami. Kto je przydziela. Cz nie są w czosnkowych rękach.

  za wiki:
  Odznaczenia
  Order "Znak Honoru" (ZSRR)
  nAGRODY
  Nagroda im. Nikołaja Ostrowskiego (1984)
  Nagroda im. Konstantina Fiedina (1985)
  Nagroda Leninowskiego Komsomołu (1986)
  Nagroda im. Kurta Tucholsky'ego
  Nagroda im. Andrieja Siniawskiego
  Nagroda "Tryumf" (Federacja Rosyjska)
  Nagroda im. Herdera (Austria)
  Nagroda im. Ryszarda Kapuścińskiego (Polska)
  Nagroda Literacka Europy Środkowej "Angelus"
  Nagroda Nobla w dziedzinie literatury za Rok 2015.

  Kto za głębokiej komuny - wiadomo przez kogo zorganizowanej - mógł być członkiem takich Związków?

  za wiki:
  Swiatłana Aleksijewicz Od 1976 Roku byla członkiem Związku Dziennikarzy ZSRR [1] Od 1983 Roku - Związku Pisarzy ZSRR, OD 1989 Roku - białoruskiego PEN-Centrum.
 • @Aśka 12:53:42
  A może łaskawa historyczka-histeryczką powie nam tu wszystkim jakiej to narodowości był ten sympatyczny zbrodniarz

  Kim był największy kat i morderca polskich oficerów?
  http://xk.cdn03.imgwykop.pl/c3397993/link_Kj3nrMvv0VZtwNzj3WEtVBtZg3oOoR59,w300h223.jpg

  Największy stalinowski kat wszech czasów Wasilij Błochin spoczywa na jednym cmentarzu z tysiącami ofiar swoich represji. Był on największym katem i ludobójcą. Błochin zamordował osobiście co najmniej 7 tys. polskich oficerów. Do egzekucji zakładał specjalny fartuch i rękawice za łokcie.

  I możesz być pewna - nie był żydem
 • @Husky 16:24:05
  A czy ja gdzieś powiedziałam, że 100% NKWDzistów było takiego pochodzenia?
 • @Aśka 19:33:04
  wymieniłaś tyle nazwisk a o takim mało znanym , zupełnie nieszkodliwym rosjaninie zapomniałaś
  wstyd ?

  podać ci więcej takich rodzynków
 • @Husky 19:43:55
  A ty mu osobiście zaglądałeś w rozporek,że twierdzisz kategorycznie,że nie był żydem.

  No i czekam na te rodzynki wyszperane w żydowskich przekaźnikach,może jeszcze się okaże z twoich badań,że to Polacy mordowali tam swoich rodaków.
 • @matterhorn 20:39:59
  Zapoznaj sie :
  Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad.

  jesteś prościejszy niż konstrukcja cepa

  http://policjapanstwowa.pl/ostaszkow-2/
 • @Husky 20:56:36
  Personalne wycieczki i wyzwiska to też domena pewnej nacji.
 • @Aśka 23:45:35
  Zawsze ceniłem Rosjan za .......
  pozdr.
 • @Husky 16:24:05
  Katyń to robota żydów z NKWD! Nawet izraelska gazety w roku 1971 opublikowała szokujące zeznania żydów o tej zbrodni.
  http://krasnoludkizpejsami.wordpress.com/2011/01/31/szokujace-wyznanie-izraelska-gazeta-donosi-jak-zydzi-mordowali-polakow/
  Dodam tylko, że już przed wojną w tym samym Katyniu żydowska NKWD mordowała Rosjan, w tym setki popów, niszcząc rosyjską inteligencję i cerkiew. Jeśli mamy mówić prawdę, to całą, do końca…
 • @Husky 16:24:05
  W okupowanej przez Niemców Polsce żydzi byli konfidentami
  Żydowscy mieszkańcy wielu polskich miast i miasteczek witali uroczyście wkraczające oddziały Wehrmachtu. Tak było w Łodzi i Pabianicach, gdzie z inicjatywy miejscowych żydów zbudowano ukwiecone triumfalne bramy, a delegacje witały niemieckich żołnierzy chlebem i solą.
  Żydowski major w tajnej sowieckiej służbie i inni oficerowie przyznali mi się, że okrutnie zamordowali 15 tys. polskich oficerów w lesie katyńskim po wybuchu II wojny światowej. Zamordować tyle niewinnych ludzi to potworne zadanie, nawet dla najbardziej zatwardziałych oprawców. Stalin zwrócił się do szefa Sowieckiej Tajnej Policji, żyda Ławrientija Berii. Oboje zdecydowali , że to zadanie wykona grupa żydowskiego aparatu bezpieczeństwa.

  Masakra w Katyniu – zbrodnia żydowska na Polakach
  …zaczęło się wyładowanie, bagaże rzucano na ciężarówkę, a jeńców zamykano w zakratowanych przyczepach ciężarówek. Stąd byli zawożeni do baraków robotników leśnych. Skazańców brano po trzech do baraków. Tam ograbiono ich z kosztowności, potem zagnano ich nad ogromne doły. Ciała zamordowanych były ułożone jedno na drugim, układała je grupa żydów brodzących w głębokich kałużach krwi, czekając na nowe porcje zwłok. Niektórzy jeńcy stawiali opór żydom wiążącym im ręce z tyłu. Wówczas ci zarzucali im płaszcze na głowy i wiązali ręce z przodu. Niektórym jeńcom pchano w usta trociny, ponieważ obawiali się, że krzyki mogą wywołać opór czekających na swoją kolej w więźniarkach.

  Wielu było zabitych jednym strzałem w tył głowy i szyję, wielu kilkoma strzałami, wielu było przebitych bagnetem w plecy, piersi, co oznaczało, że jeńcy stawiali opór. Polacy domagają się poinformowania, gdzie pochowane są ciała pozostałych 10 tysięcy jeńców niestety bezskutecznie.
  Żydowskie wyrzuty sumienia
  Wasilij Błochin (żyd) zamordował około 15 tysięcy osób, a mimo tego nie wiedział, co to wyrzuty sumienia. Do czekistów, którzy niechętnie brali udział w egzekucjach, odnosił się z pogardą i wyższością zawodowego “kata”, który nawet w wolnym czasie jeździł “rekreacyjnie” postrzelać sobie do skazańców.
  Wasilij Błochin zmarł jako emeryt w 1955 roku na zawał i jest pochowany w alei zasłużonych na cmentarzu Dońskim w Moskwie.
  Znani żydzi:
  Judasz – wszyscy go znamy z Biblii
  Ławrientij Beria – kat Polaków
  Adolf Hitler – mordował żydów i Polaków
  Donald Tusk – b. premier RP
  D. Rockefeller – zbudował obóz Auschwitz
  Wasilij Błochin – mordował Polaków
 • @Husky 16:24:05
  Przyjrzyjmy się może najbardziej krwawym katom stalinowskim działającym i rozstrzeliwującym także po okresie Wielkiej Czystki. Wśród nazwisk które ja pamiętam, mogę poza Błochinem wymienić następujących:

  Piotr Maggo - Łotysz.
  Sardon Nadaraja - Gruzin.
  Aleksander Langfang - Żyd albo Niemiec, dokładnie nie pamiętam.
  Ernest Macz - Łotysz.

  Jak widać, o jakiejkolwiek rusycyzacji NKWD nie było i nie mogło być mowy. Teza o nacjonalizmie rsyjskim jako powodzie czy motywacji masowych morderstw stalinowskich - jest moim zdaniem bzdurna.
 • @@@!
  Wpisał: Prezydent Duda
  06.07.2016.
  Nie ma usprawiedliwienia dla zbrodni oszczerstw. Nie ma i nie będzie! Prezydent Duda, „Pogrom Kielecki”. Ludobójstwo na Kresach wyciszane.  Prezydent Duda na obchodach 70. rocznicy pogromu kieleckiego: "Nie ma usprawiedliwienia dla antysemickiej zbrodni. Nie ma i nie będzie!"

  http://wpolityce.pl/historia/299301-prezydent-duda-na-obchodach-70-rocznicy-pogromu-kieleckiego-nie-ma-usprawiedliwienia-dla-antysemickiej-zbrodni-nie-ma-i-nie-bedzie-przemowienie  „Pogrom Kielecki” z 4 lipca 1946, był jednym z kilkunastu pogromów, które zostały zainscenizowane przez NKWD i bojówki syjonistyczne w krajach satelickich. Znamienny jest fakt, że prawie w tym samym czasie odbyły się cztery pogro­my w samym Budapeszcie, dwa w Bratysławie i po kilka w mniejszych miastach Czechosłowacji, Polski, Rumunii i Wę­gier. W sumie 711,000 tys. Żydów było wypędzonych z kra­jów satelickich przez „nieprzepuszczalną” dla innych, Żelaz­ną Kurtynę. Wówczas w Polsce panował terror Jakuba Bermana a Polska była rządzona przez sowiecki aparat terro­ru, głównie Żydów.


  „Pogrom Kielecki” odbył się 4 lipca, w dniu święta niepodległości USA; zgodnie ze zdaniem ówczesne­go ambasadora amerykańskiego w Polsce, Blissa Lanea, data ta była specjalnie wyznaczona ażeby reportaże z tego wydarzenia były natychmiast dostępne społeczeństwu ame­rykańskiemu a zwłaszcza Żydom, w dniu wolnym od pra­cy. Decyzja sowiecka - eksponowania w mediach świato­wych zbrodni na Żydach na terenie Polski, miała też na celu kompromitowanie Polaków w opinii światowej, w czasie po­gwałcenia przez Sowiety wcześniejszych obietnic sowiec­kich przyzwolenia na wolne wybory w Polsce. Wówczas so­wieccy przedstawiciele fałszywie udowadniali, że zbrodnię katyńską popełnili Niemcy a nie Sowieci.


  Sąd NKWD bezpośrednio po wydarzeniach kieleckich wy­dał wyrok śmierci i natychmiast ten wyrok kazał wykonać na dziewięciu niewinnych Polakach, fałszywie oskarżonych o morderstwo 40 Żydów i dwóch nie-Żydów. W ten sposób z powodu sowiecko – syjonistycznej prowokacji, zginęło 51 osób. Rodziny straconych później udowodniły, że żaden ze skazanych Polaków, nie był na miejscu zbrodni w Kielcach w czasie pogromu. Podobnie biskup kielecki Czesław Kaczmarek, był nieobecny w Kielcach 4 lipca 1946, ale wkrótce po „pogromie” był aresztowany i torturowany głównie przez Żydów w Urzędzie Bezpieczeństwa. W urzędzie tym biskup Kaczmarek podpisał podsunięte mu fałszywe zeznanie, po wybiciu mu w czasie tortur 19 zębów.

  http://www.owp.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=39&Itemid=12

  http://chomikuj.pl/magmonda/Ksi*c4*85*c5*bcki/Jerzy+Robert+Nowak/Jerzy+Robert+Nowak+-+Prawda+o+Kielcach+1946+r,1577357688.doc

  http://www.kielce.pl/2013/06/pogrom-kielecki-oczami-swiadka/

  Na ubecką prowokację zwracał również uwagę biskup Czesław Kaczmarek. Także ówczesny prymas Polski August Hlond podkreślał, że wydarzenia w Kielcach nie zostały spowodowane przez rasizm. W oświadczeniu przekazanym dziennikarzom prymas napisał m.in.: „Przebieg nieszczęsnych i ubolewania godnych wypadków kieleckich wykazuje, że nie można ich przypisać rasizmowi. Wyrosły one na podłożu całkiem odmiennym, bolesnym a tragicznym (…)”.

  Prymas przypomniał interwencję księży w dniu pogromu i nieopublikowaną odezwę biskupa kieleckiego. Stwierdził też, że za zepsucie się wcześniejszego dobrego stosunku Polaków do Żydów „w wielkiej mierze ponoszą odpowiedzialność Żydzi, stojący w Polsce na przodujących stanowiskach w życiu państwowym, a dążący do narzucenia form ustrojowych, których ogromna większość narodu nie chce”, zwracając uwagę na znaczącą rolę Żydów w aparacie stalinowskiego terroru, jakiemu zostali poddani wówczas Polacy.

  Biskup Kaczmarek został później oskarżony przez komunistów o szpiegostwo na rzecz Stanów Zjednoczonych oraz Stolicy Apostolskiej, faszyzację życia społecznego, nielegalny handel walutami oraz kolaborację, a po aresztowaniu w 1951 r. był przesłuchiwany i torturowany przez ubeków głównie żydowskiego pochodzenia. Ponieważ od dnia sporządzenia raportu do dnia aresztowania upłynęło pięć lat, nikt nie wiązał sprawy zatrzymania ordynariusza diecezji kieleckiej z treścią napisanego przez niego raportu, co może być dużym błędem, a samo aresztowanie niekoniecznie spowodowane tylko walką z Kościołem.

  http://polskaniepodlegla.pl/magazyn-patriotyczny/item/2801-wielkie-klamstwo-ub-zdemaskowane-prawda-o-pogromie-kieleckim-wychodzi-na-wierzch
 • @@@!
  Prezydent nie objął patronatem Zjazdu Kresowian

  XXII Zjazd Kresowian na Jasnej Górze w niedzielę odbył się bez patronatu Andrzeja Dudy.

  Na prośbę organizatorów XXII Zjazdu Kresowian o objęcie patronatem Kancelaria Prezydencka nie odpowiedziała – poinformował ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski,

  – Bardzo smutne – ocenił postawę głowy państwa, dodając przy tym, że teraz przynajmniej wiadomo, jaki kurs obrany został w ramach tzw. „polityki wschodniej”.

  http://www.prawica.net/4674

  Autorytety proszą o wybaczenie krzywd zadanych Ukraińcom polskimi rękoma

  http://www.prawica.net/4673

  Manifestacja środowisk kresowych w Warszawie

  http://www.prawica.net/nowe/info  Apel o upamiętnienie ofiar ludobójstwa na Kresach. Zapal znicz i wywieś flagę.

  Szanowni Państwo! Drodzy Przyjaciele!  Apel rodzin pomordowanych przez UPA o zapalenie zniczy i wywieszenie flag 11 lipca, a także o udział w uroczystościach w dniach 3 – 17 lipca br. Nie o zemstę, lecz o pamięć wołają ofiary!

  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/list-otwarty-do-pani-premier-w-sprawie-ambasadora-rp-w-kijowie/lhzxxj?utm_source=fb&utm_medium=fb_detal&utm_campaign=podziel_sie

  Szczegółowy program uroczystości w dniach 1 – 17 lipca br. Proszę o nadsyłanie na mój e-mail informacji o wydarzeniach w innych miejscowościach.

  http://isakowicz.pl/harmonogram-ogolnopolskich-uroczystosci-upamietniajace-ofiary-ludobojstwa-dokonanego-przez-oun-upa-1-17-lipca/
 • @@@!
  Pogrom kielecki 1946 - jedna z prowokacji KGB -ubecko - żydowskich  [Może ktoś będzie tak miły tj. odważny, by ten artykuł poczytać prezydentowi Dudzie i premier Szydło. Może mają zaniki pamięci? MD]  Profesor Iwo Cyprian Pogonowski

  http://www.owp.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=39&Itemid=12  W ramach Zimnej Wojny, Sowietom potrzebny był kon­flikt na Bliskim Wschodzie, bogatym w naftę.

  Planowane pogromy Żydów w latach 1945-47 i 1950-52 były mechanizmem wypędzania Żydów z krajów ich zamieszkania, w celu zaludniania i budowy Izraela, którego rolą strategicz­ną dla Sowietów, było wywołanie konfliktu zbrojnego o zie­mię między Żydami a Arabami.
  Subwersja komunistyczna wcześniej zawiodła i powo­dowała zderzenie kultur tak, że nie mogła doprowadzić do stworzenia bolszewickiego systemu rządów w żadnym kraju muzułmańskim.

  Natomiast podstawowa walka o ziemię Ży­dów, popieranych przez USA przeciwko Arabom, skutecz­nie uzależniała Arabów od dostaw broni i poparcia politycz­nego przez Sowiety.
  Na przełomie czerwca – lipca 1946 r., przyjechały do Pol­ski ostatnie transporty repatriantów żydowskich ze Związku Sowieckiego, tak że wówczas, przyjechało ich do Polski ok. ćwierć miliona. Z pośród nich, wkrótce wyjechało 150,000, w ramach wyjazdu „stymulowanego pogromami” NKWD i bojówek syjonistycznych. Ucieczkę przed pogromami syjo­niści nazwali „Bricha”. Natomiast przejścia graniczne Żydów były nazywane „Chazyr” przez Szczecin, a przez Kłodzko „Dorom”, w ramach akcji syjonistów nazwanej "aliji-bet”.


  Trzeba pamiętać, że tylko niewielka część Żydów poje­chała do Palestyny dobrowolnie. Do niedawna więcej emi­grantów żydowskich z Europy wschodniej jechało do Nie­miec niż do Izraela. Podobna sytuacja powtórzyła się w Pol­sce w latach 1945-47 i w 1968 roku. Z tego powodu np. dziś we Francji jest najwięcej Żydów w Europie, a na świecie jest ich najwięcej w USA.

  „Pogrom Kielecki” z 4 lipca 1946, był jednym z kilkunastu pogromów, które zostały zainscenizowane przez NKWD i bojówki syjonistyczne w krajach satelickich. Znamienny jest fakt, że prawie w tym samym czasie odbyły się cztery pogro­my w samym Budapeszcie, dwa w Bratysławie i po kilka w mniejszych miastach Czechosłowacji, Polski, Rumunii i Wę­gier.

  W sumie 711,000 tys. Żydów było wypędzonych z kra­jów satelickich przez „nieprzepuszczalną” dla innych, Żelaz­ną Kurtynę. Wówczas w Polsce panował terror Jakuba Bermana a Polska była rządzona przez sowiecki aparat terro­ru, głównie Żydów.
  „Pogrom Kielecki” odbył się 4 lipca, w dniu święta niepodległości USA; zgodnie ze zdaniem ówczesne­go ambasadora amerykańskiego w Polsce, Blissa Lanea, data ta była specjalnie wyznaczona ażeby reportaże z tego wydarzenia były natychmiast dostępne społeczeństwu ame­rykańskiemu a zwłaszcza Żydom, w dniu wolnym od pra­cy. Decyzja sowiecka - eksponowania w mediach świato­wych zbrodni na Żydach na terenie Polski, miała też na celu kompromitowanie Polaków w opinii światowej, w czasie po­gwałcenia przez Sowiety wcześniejszych obietnic sowiec­kich przyzwolenia na wolne wybory w Polsce. Wówczas so­wieccy przedstawiciele fałszywie udowadniali, że zbrodnię katyńską popełnili Niemcy a nie Sowieci.
  Sąd NKWD bezpośrednio po wydarzeniach kieleckich wy­dał wyrok śmierci i natychmiast ten wyrok kazał wykonać na dziewięciu niewinnych Polakach, fałszywie oskarżonych o morderstwo 40 Żydów i dwóch nie-Żydów. W ten sposób z powodu sowiecko – syjonistycznej prowokacji, zginęło 51 osób.

  Rodziny straconych później udowodniły, że żaden ze skazanych Polaków, nie był na miejscu zbrodni w Kielcach w czasie pogromu. Podobnie biskup kielecki Czesław Kaczmarek, był nieobecny w Kielcach 4 lipca 1946, ale wkrótce po „pogromie” był aresztowany i torturowany głównie przez Żydów w Urzędzie Bezpieczeństwa. W urzędzie tym biskup Kaczmarek podpisał podsunięte mu fałszywe zeznanie, po wybiciu mu w czasie tortur 19 zębów.

  Inscenizacja „pogromu kieleckiego” odbyła się pod nad­zorem wysokiej rangi urzędnika GRU (sowieckiego wywia­du wojskowego), Michaiła Dyomina, który na parę dni przeć pogromem przyjechał do Kielc i po spisaniu sprawozdania z „pogromu” wyjechał. Michaił Dyomin, który mówił biegle sześcioma językami, później służył na wysokich stanowiskach w ambasadach sowieckich w Niemczech Zachodnich i Izraelu. Był rozpoznany przez Żydów z Kielc, którzy po pogromie przyjechali do Izraela.

  Sama obecność w Kielcach urzędnika tak wysokiej rangi jak Dyomin, byłaby nie zrozumiała, gdyby nie fakt, że „pogrom” zainscenizowany w Kielcach, był bardzo ważnym elementem w strategii Sowietów. Polska ambasada w Paryżu otrzymała rozkaz z Warszawy stawiania Polaków i Polski w jak najgorszym świetle na arenie międzynarodowej - za pomocą sowieckich i syjonistycznych fałszywych schematów propagandowych dotyczących zdarzeń w Kielcach. [To tak samo, jak Szpak [Radek] oraz Schnepf do teraz.. MD]
  Obok Michała Dyomina, w czasie pogromu w Kielcach, był stacjonowany pułkownik NKWD Natan Szpilewoj i komendant ówczesnego Urzędu Bezpieczeństwa w Kielcach W. Spychaj – Sobczyński, który później mówił znajomym w jego rodzin­nym Koninie, że pogrom kielecki, tak jak i inne pogromy w ówczesnych krajach satelickich, był inscenizowany przez NKWD na rozkaz Moskwy, a przebieg tych zdarzeń był kont­rolowany przez sowiecki aparat terroru. Wówczas akty ter­roru dokonywała głównie „kompania zaporowa” czwartego pułku piechoty stacjonowanego w Kielcach. Kompanie zapo­rowe złożone ze zbrodniarzy, miały zapobiegać cofaniu się żołnierzy frontowych Armii Czerwonej.
  Pogromy w państwach satelickich „stymulowały” pierwszą dużą falę osadników w Palestynie, wśród których było wielu sowieckich weteranów II Wojny Światowej. Na rozkaz Moskwy, broń czechosłowacka była dostarczona za darmo Żydom walczącym przeciwko Arabom w Palestynie.
  W marcu 1947, ambasador sowiecki, Andrej Gromyko, był pierwszym dyplomatą przy ONZ, który wniósł oficjalne żądanie, żeby uznać państwo Izrael na terenie Palestyny, gdzie terror syjonistów doprowadził do zakończenia władzy brytyjskiej w listopadzie 1947 roku, poczym 14 maja 1948 roku, ONZ uznał niepodległość Izraela.
  Mimo pozornego, Sowieckiego wstawiennictwa po stronie armii arabskich, w walce o ziemię w Palestynie, Żydzi zdo­byli więcej ziemi - niż przydzieliły im Narody Zjednoczone. Plan ONZ dawał 749,000 km2 ziemi Arabom, na której mniejszość żydowska stanowiła 9,250 tys. osób i 498,000 km2 Żydom, na której mieszkało 497,000 tys. Arabów.
  Miesiąc przed ogłoszeniem niepodległości Izraela, terro­ryści Irgunu pod dowództwem Menachema Begina napadli 9 kwietnia 1948 roku, na wioskę arabską Deir Yasin, gdzie wymordowali 254 osób cywilnych i spowodowali ucieczkę pierwszych 10,000 Arabów z 300,000 uciekinierów, opisa­nych przez reprezentanta ONZ hrabiego Folke Bernardotte, który sam został zamordowany przez bojówkarzy – syjonistów pod wodzą Menachema Begina. Następnie suma ta szybko wzrosła do 780,000.
  Masakry i prześladowania Arabów przez Żydów spowo­dowały, że obecnie na wygnaniu jest ok. 4 miliony Pa­lestyńczyków. W latach 1950-51, ziemię Palestyńczyków, syjoniści zaludnili 547,000 tysiącami osadników, Żydów wy­pędzonych za pomocą pogromów i prowokacji, które insce­nizowały wówczas bojówki syjonistyczne w krajach arabs­kich, wg schematów używanych wcześniej w państwach satelickich przez NKWD.

  Mike Wallace pokazał na programie „60 minutes” kanału telewizyjnego CBS, tragedię społeczności Żydowskiej, którzy po kilkusetletnim pobycie w Damaszku, byli wypędzeni do Izraela, za pomocą pogromów i prowokacji syjonistycznych. „Jak Haganah i Mossad eliminowały Żydów”.

  Syjoniści użyli bomb i granatów w prowokacjach i pogro­mach w Bagdadzie od 8 kwietnia 1950 roku do 10 czerwca 1951. Miejscowa policja znalazła jedenaście kryjówek broni, amunicji (25,000 naboi), granatów i materiałów wybuchowych, które były przygotowane, by „stymulować” ucieczkę Żydów z Bagdadu do Izraela. Dziennie ładowano 600 – 700 osób na samoloty linii izraelskiej Near East Air Transport Company (upozorowanej jako linia europejska) według ra­portu Naeima Giladi (Khalaschi).
  Obok wywoływania paniki wśród Żydów w krajach arabs­kich, za pomocą pojedynczych granatów i sporadycznych eksplozji, syjoniści wydawali odezwy, jak na przykład tekst opublikowany w Bagdadzie: „Do Żydów z plemienia Syjo­nu mieszkających w Babilonie: Drugi raz w historii diaspory mamy okazję wyjechać. Zachęcamy do pośpiechu i wyjaz­du. Dziś, Żydzi przeżywają nową erę w historii diaspory. Wszyscy Żydzi muszą się rejestrować.. Dziś wolno nam uciec od prześladowania w diasporze i jechać do Izraela i opuścić ciemności diaspory. Młodzi Żydzi dajemy wam okazję wyjechać! Izrael jest waszym krajem. Wyjeżdżajcie z Babilonu!”
  Dziś Giladi mieszka w Nowym Jorku i wspomina, jak w Iraku jako dziecko, nasiąknął bogatą kulturą arabską. Po krwawym podboju Bagdadu przez Brytyjczyków, wstąpił on do organizacji syjonistycznej i zaczął przemycać Żydów z Iraku przez Iran do Izraela, w którym później sam jako Żyd arabski, ucierpiał dyskryminację od Żydów europejskich.
  Po masakrze ponad 3,000 Palestyńczyków w Libanie w 1982, pod okupacją izraelską w obozach uciekinierów Szatila i Sabra, Giladi wyjechał z Izraela do USA. Wtedy opubli­kował historię zmuszania Żydów w krajach arabskich, przez agentów Haganah i Mossadu do masowego wyjazdu do Izra­ela. Książka ta nosi tytuł: „Skandale Ben-Guriona; Jak Haganah i Mossad Eliminowały Żydów”.

  Ważne jest, by Polacy wiedzieli, że Adam Michnik iden­tyfikuje się z rządami Jakuba Bermana, kiedy obwinia Pola­ków za „pogrom kielecki”. W rzeczywistości był to jeden z kilkunastu pogromów zainscenizowanych przez NKWD, z pomocą syjonistów, w celu wygnania 711,000 tys. Żydów z krajów satelickich w latach 1945-47 – kiedy Moskwa wyzyskiwała nacjonalizm żydowski i przygotowywała konflikt na Bliskim Wschodzie.
  Według schematów NKWD, sami syjoniści dokonali pro­wokacji i pogromów w latach 1950-51, by zmusić wówczas 547,000 tys. Żydów do wyjazdu do Izraela z krajów arabs­kich, takich jak Maroko, Algeria, Tunezja, Libia, Egipt, Ara­bia Saudyjska, Jordania, Syria i Liban oraz innych islams­kich krajów jak Iran, Pakistan, Turcja i Etiopia.

  Tak więc „pogrom kielecki” był tylko jednym ogniwem, w łańcuchu zbrodni sowieckich i syjonistycznych, mających na celu „stymulowanie” masowego wyjazdu Żydów do Izraela, w czasie tworzenia tego państwa. Izrael spełnia rolę zarze­wia konfliktu USA z islamem, tak jak to planował Stalin. Po­gromy Żydów były narzędziem Sowiecko – syjonistycznym dla określonych celów. Była to okrutna i bezwzględna „ludzka inżynieria”. „Pogrom kielecki” 1946, był ogniwem w łańcu­chu aktów terroru przez NKWD i syjonistów.
 • @@@!
  Bezczelnie powróciło tsunami kłamstw na temat sowiecko – ubecko – żydowskiej prowokacji zwanej „pogromem kieleckim”. Por. Umarły cmentarz Kąkolewskiego. Teraz w chucpie udział biorą premier Szydło, rabin Schudrich, prezydent Duda, jakiś biskup. Czy dopisaliście do listy pomordowanych, których nazwiska pojawiły się na chodnikach, dwunastu przypadkowo złapanych Polaków, zamordowanych jako „sprawcy”? Chucpa piekielna. Chcą prawdę zakopać głęboko. Naczelny rabin Polski Michael Schudrich podkreślał, że obchody nie są próbą rozliczenia winnych zbrodni. A szkoda! Tu cymes: „wspólna modlitwa chrześcijan i żydów, którą poprowadzi naczelny rabin Polski”.
 • @@@!
  Celowo zapomniany obóz zagłady Polaków w Pomiechówku - zginęło ich tam kilkadziesiąt tysięcy http://warszawskagazeta.pl/historia/item/3879-celowo-zapomniany-oboz-zaglady-polakow-skala-terroru-byla-tam-przerazajaca
 • @Husky 16:24:05
  Husky co za bzdury piszesz ?

  "Błochin zamordował osobiście co najmniej 7 tys. polskich oficerów"

  Skąd te liczby ? Wiesz ile dywizji trzeba by skadrować 7 tyś oficerów.

  Podaj źródło, tylko nie powołuj się na jakąś banderowską swołocz i jej internetowe publikacje.
 • Pogrom w kielcach byl potrzebny bermanowcom do popędzania aliji kandydatow na nowohebrajczykow z ZSRR do Austii
  Jescze nie wychowali sobie moczarowcow i musieli pogromu dokonywać sami w mundurach WP, MO,bluzach andersowskich ijako cywile.
  W 1948r po utworzeniu na wniosek Gromyki w Palestynie państwa żydowskiego zlikwidowano w Austrii (specjalnie wcześniej mw tym celu zneutralizowanej) , NRF i we Wloszech obozy dla "uchodzcow z za żelaznej kurtyny" zwalniając z nich 200tysięcy takich "uchodzcow" dlA KTORYCH DIETY OBOZOWE B YŁY CENNIEJSZE OD MOŻLIWOŚCI DALSZEJ "ALIJI" DO pALESTYNY. dla wsparcia terrorystów Sterna (z kolonizacji pod protektoratem Pilsudskiego za ktorą Hans Frank postawił mu na Wawelu hitlerowską wartę honorową), dezerterów Andersa (krorego prezes PiS nie umieścil w apelu poległych) i ,zydow wywiezionych z sowiekiej Litwy w 1940r z paszportami japońskimi do dalekowschodnich granic ZSRR.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej