Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
241 postów 589 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Czy Trump może w ogóle wygrać?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Te wybory wyglądają na "ustawione", ale Trump ma pewną szansę na zwycięstwo.

TAK, ale pod pewnzm warunkiem ... ;-)
 
Przez świat przetacza się obecnie historyczna rewolta przeciw "wszystkiemu, co dotąd było oraz przeciwko tym, którzy dotąd rządzili" - przybierając oczywiście lokalne formy.

W Polsce społeczeństwo zdecydowanie odsunęło w zeszłym roku marionetki o lepkich łapkach, stawiając na suwerenność narodową i prymat perspektywy lokalnej w kontrze do interesów globalistów i ponadnarodowych koncernów.
 
W tym roku mieliśmy już Brexit o jakże jednoznacznej wymowie...

A w Europie - we Francji, w Niemczech, a pewnie też i we Włoszech - prawdopodobnie pogonieni zostaną w przyszłym roku ci, którzy dotąd kosztem własnych obywateli dbali głównie o interes ponadnarodowy.

Podobna oś sporu zdominowała też walkę o prezydenturę w USA, chociaż rotszyldowskie media (będące tubą propagandową jednej ze stron tego sporu) tradycyjnie robiły wszystko by namieszać wyborcom i obserwatorom w głowych. I dlatego chcąc połapać się wy tym wszystkim koniecznością jest sięgnięcie po media niezależne... ;-)

Czy Trump może w ogóle wygrać?

Wygląda bowiem na to, że mamy tam do czynienia z otwartym wypowiedzeniem wojny narracji dotychczas dominującej w establiszmencie:

Election Mirrors War between Masonic Factions

(...) The reality is that the news (both mainstream and alternative) are bleating out seemingly unrelated stories which are all directly connected to the deep state civil war.
 
Within this Illuminati Freemasonic deep state, the "Zionist Cabalistic" elements are at war with "America-First" faction for control of the New World Order.
 
The American Neo-Cons are direct descendants of the Communists/Trotskyites spawned by the Rothschild Cabalists, whose God is Ba'al (or Moloch or Magog.)

In contrast, the "America-Firsters" are direct lineal descendants of the George Washington/ Thomas Jefferson/ Andrew Jackson "divine providence" Freemasons who were infiltrated by the former, starting in 1789 after the Wilhelmsbad Conference in 1782. (...)

...proof that Hillary Clinton is a direct agent of the Zionist brand of the Illuminati, and she is most definitely not an "America-Firster."

//henrymakow.com/2016/10/election-mirrors-war.html

Czy Trump może w ogóle wygrać?

Czy Trump może w ogóle wygrać?

Pani Clinton obiecuje wyborcom kontynuację - po 8 latach prezydentury Barracka Obamy liczy na osiem własnych lat w Białym Domu, z mężem w roli "1-szego Bawidamka" ? ;-)

Nie sposób pominąć tu faktycznego dziedzictwa prezydenta Obamy:

Czy Trump może w ogóle wygrać?

Czy Trump może w ogóle wygrać?

Możliwość przejęcia wszystkich zasobów kraju...? Czym to pachnie...?

No właśnie - toż to czysty socjalizm, a może nawet i ... komunizm? Toż to omnipotencja państwa, które gdy władne jest dać obywatelowi niemal wszystko, to równie łatwo może też mu wszystko zabrać...

A czymże jest socjalizm, jak nie wszechobecnością wszechwładnego aparatu państwowego, nieustannie rozpościerającego swoje macki na coray to nowe obszary, gdzie kasta anonimowych biurokratów skrupulatnie dąży do drobiazgowego uregulowania życia współobywateli, prędzej coś im nakazując lub czegoś zabraniając, niż ułatwiając im życie lub powiększając swobodę ich działania?

Bo problemem jest utajona agenda tak Barracka Obamy, jak i Pani Clinton - czyli realizacja planu przerobienia USA na socjalistyczną dyktaturę, jakże pięknie ujętego w tezach Saula Alinsky`ego -

Czy Trump może w ogóle wygrać?

"Alinsky - Obama - niebezpieczne związki" - //www.bibula.com/?p=14719

Czy Trump może w ogóle wygrać?

Obama, zanim został wytypowany na przyszłego senatora i prezydenta, to pracował jako skromny "community organizer" w Chicago - czyli po prostu lokalny agitator - w organizacji założonej przed laty przez Alinsky`ego, a Pani Clinton przez laty ukrywała fakt, że pisała magisterium na temat planu Alinsky`ego, fascynując się jego osobą, a przede wszystkim jego ideami.

A zarówno przy błyskotliwej karierze Obamy, jak i przy kampanii wyborczej Pani Clinton pojawia się nazwisko człowieka, który poprzysiągł sobie zniszczyć Amerykę - Georga Sorosa.

Tak, tak, tego samego "filantropa", który poprzysiągł obalić rząd Zjednoczonej Prawicy u nas... a który finansując napływ muzułmanów nawołuje Europę do przyjmowania "co najmniej miliona uchodźców rocznie" oraz do "wyrzeczenia się resztek suwerenności"//prognozydocenta.salon24.pl/707419,dyktat-rotszyldow-5-im-wiecej-europy-tym-lepiej

Czy Trump może w ogóle wygrać?

Czy Trump może w ogóle wygrać?

Wygląda na to, że amerykański establiszment już ustalił wynik wyborów - bombardując ludzi swoimi mediami oraz nagłaśniając mało wiarygodne sondaże - a przy poparciu międzynarodowych i lokalnych banksterów któż to mógłby "uzyskać poparcie większości wyborców"?

Jim Stone first posted about this two days ago on Nov. 1, 2016. Then InfoWars picked this issue up a day later on November 2.

What is claimed is that a hidden web site of NBC affiliate WRCBtv in Chattanooga, Tenn., shows pre-determined final vote counts for an election that hasn’t yet occurred — the 2016 presidential election scheduled for November 8.

Below is a screenshot Jim Stone took of the election results on WRCBtv’s hidden webpage,  showing Hillary Clinton winning with 343 electoral votes and 42% of the popular vote.

Czy Trump może w ogóle wygrać?

https://fellowshipoftheminds.com/2016/11/03/predetermined-vote-counts-show-nov-8-presidential-election-is-rigged-in-favor-of-hillary-clinton/

A jak się kradnie, czyli "ustawia" wybory przy użyciu ELEKTRONIKI?

iFrame
//www.thetruthseeker.co.uk/?p=142149

A biorąc pod uwagę wstydliwie ukrywany fakt, że maszyny do głosowania w 16 kluczowych stanach zostały dostarczone przez firmę mającą powiązania z Georgem Sorosem  //ttp://www.zerohedge.com/news/2016-10-24/concern-grows-over-soros-linked-voting-machines ...
 
Czy Donald Trump może więc w ogóle wygrać?

Tak, ale tylko wtedy, jeśli spełniony zostanie jeden warunek -

zwycięży z taką przewagą,

że Grupa Trzymająca Tam Władzę nic na to nie poradzi

(bo przewagę 55-60% to pewnie jakoś udałoby się tradycyjne "skręcić", ale wyższą...???)

A zbyt hucpiarskie zlekceważenie głosu Amerykanów mogłoby tym razem poskutkować rozruchami na wielką skalę...a wtedy straty SYSTEMU i jego ludzi mogłyby okazać się dużo boleśniejsze.

Czy Trump może w ogóle wygrać?

P.S. Kandydaturra Trumpa od samego początku była swoistym "game-changer" - bo po raz pierwszy pojawił się człowiek na tyle zamożny, że mógł się obyć bez wsparcia dyskretnych "finansjerów i darczyńców" i na tyle bezczelny, by "posłać ich wszystkich do diabła"...toż to nieustanny ból głowy dla tych, którzy o wszystkim dotąd w USA decydowali.

Czy Trump może w ogóle wygrać?

Czy Trump może w ogóle wygrać?

I na koniec jakże trzeźwa uwaga pod adresem potencjalnego amerykańskiego wyborcy:

Czy Trump może w ogóle wygrać?

A na jakie pytania powinien zawczasu odpowiedzieć sobie potencjalny polski wyborca?

KOMENTARZE

 • Ciekawa analiza
  5+
  Pozdrawiam
 • @
  //A na jakie pytania powinien zawczasu odpowiedzieć sobie potencjalny polski wyborca?//

  Czy warto uczestniczyć w tzw wyborach. Czy raczej zrezygnować w uczestnictwie w tej żydowskiej farsie i zaniżać frekwencję jak tylko się da.


  cyt://W Bułgarii rozpoczęły się dziś wybory prezydenckie. Głosowanie obowiązkowe albo wykreślenie ze spisu wyborców.//
 • ----- jeszcze to !
  https://www.youtube.com/watch?v=L1vJ3GRz5Jg
 • @ninanonimowa 16:53:21
  Bardzo ciekawe - warto to rozpowszechniać...
 • @ninanonimowa 16:53:21
  Dodaję "zajawkę" z zoutube,,,

  Dr. Steve Pieczenik kapitan marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych; służył jako zastępca asystenta sekretarza stanu w trzech różnych administracjach Nixona, Forda i Cartera; działał w administracji w okresie rządów Reagana i Busha seniora; polował na terrorystów dla rządu Stanów Zjednoczonych na całym świecie; był twórcą oddziałów Deta Force, standardów dla wojny psychologicznej, zwalczania terroryzmu, strategii i taktyki dla Departamentu Stanu USA; był głównym zarządzającym międzynarodowymi sytuacjami kryzysowymi i negocjatorem pod Podsekretarzem Henrym Kissingerem i S. Vancem; jest również współtwórcą wielu bestsellerów Toma Clancy m.in. Tom Clancy's Op-Center i Tom Clancy's Net Force.
  _________________________________________________________
  Informacje zawarte w tym krótkim filmie odnoszą się do obecnie trwającej kampanii wyborczej w USA i upublicznienia setek tysięcy maili przez WikiLeaks, które to maile zostały dostarczone przez osoby działające w środowisku wywiadowczym USA, które reprezentuje dr. Steve Pieczenik. Obecnie całe amerykańskie środowisko wywiadowcze stara się by Hillary Clinton nie została wybrana na prezydenta.

  Z informacji przekazanych przez Pieczenika można wnioskować, iż w tej batalii jeszcze nie opublikowane maile będą dotyczyć pedofili w jaką byli, lub są zaangażowani Hillary i Bill Clinton. Na podstawie tych maili i działalności Fundacji Clintonów będą oni postawieni przed sądem. Całe to działanie zmierzające do usunięcia Clintonów i masowej korupcji w administracji Stanów Zjednoczonych Pieczenik nazywa Drugą Amerykańską Rewolucją.

  Bez względu na przyszłe wydarzenia, zdecydowanie widać, iż to nie amerykański establishment polityczny ma zamiar cokolwiek zmienić w kraju ale to amerykański establishment wywiadowczy ma dość obecnej sytuacji i działa by obalić oligarchiczne, skorumpowane rządy w Stanach. Amerykański establishment wywiadowczy stoi za setkami tysięcy maili publikowanymi obecnie przez WikiLeaks, organizując w ten sposób cichy przewrót w kraju...
  _________________________________________________________
  Więcej na ten temat można przeczytać w artykułach:
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/d...
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/b...
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/a...
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/k...
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/t...
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/z...
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/g...
 • @Husky 16:28:41
  Wzajemnie.
 • Hillary Rodham Rosenberg Clinton
  Psychopatka. Komunistka. Satanistka.

  Wnuczka rosyjskich żydów o nazwisku Rosenberg.
  www.youtube.com/watch?v=iN88hdIA-yM

  Występuje w "anielskim" białym stroju, tak samo jak ... Stalin.
  Żona gwałciciela i odwołanego (impeached) prezydenta Stanów Zjedn. Billa Blythe'a Clintona - nazwisko "Clinton" przybrane. William Jefferson Blythe urodził się jako syn podróżującego handlarza i matki prostytutki Virginii Dell Cassidy.

  Oboje po kursach „przyszłych liderów” w Moskwie (za czasów Breżniewa) jako reprezentanci The Young Communist League USA, oraz członkowie grupy okultystycznej the Order of DeMolay.

  Amerykanie czyszczą strzelby, FBI przygotowuje się do masowych aresztowań …
  www.americasfreedomfighters.com/2016/11/04/fbi-director-raids-arrests
 • @Zdzich 18:13:51
  Oj będzie się działo. Czas się zbroić na potęgę. Zrobić zakupy na miesiąc i czekać na rozwój wypadków.
 • Panie Docencie...
  Panie Docencie, proszę spać spokojnie. Donald Trump wygra wybory. To już postanowione. Całe zamieszanie jest po to, żeby gawiedż miała wrażenie, że wszystko od niej zależy. Pospólstwu trzeba od czasu do czasu za fundować igrzyska, wtedy jest spokojniejsze. Robienie z Hillary Clinton, nędznej pacynki banksterskiego potwora, wszechmocnego demona jest śmieszne. Gdzie były dzielne FBI-aje, CIA-eje, oraz inne amerykańskie tajne , jawne i półjawne służby wcześniej, gdy Hillary rozrabiała. Oczywiście wykonywały swoje zadanie, tak jak i teraz wykonują.
 • @Docent zza morza 17:25:50
  Putin o wyborach prezydenckich w USA i mediach

  https://youtu.be/1lS3TDXwrbk
 • @Jabo 19:29:42
  dokładnie. Pełna zgoda..

  http://orbo.neon24.pl/post/134704,czarny-kon-elit-usa-donald-trump
 • -"Czy Trump może w ogóle wygrać?"-
  -Trump już wygrał. -Kto w to wątpi, ten nie docenia dowództwa amerykańskiej armii w którym na szczęście jeszcze większość stanowią amerykańscy patrioci, którzy na pierwszym miejscu stawiają interes swojego kraju i którym zbrzydło służenie interesom niezgodnym z dobrem ich kraju, USA. -Mają ogromne poparcie zdrowiej myślącej części społeczeństwa. -Amerykanie budzą się i zaczynają mądrzej myśleć i ocenać otaczającą ich rzeczywistość. -Między innymi dzięki internetowi. -Ze względu na potęgę sił, którymi dysponuje Ameryka nadchodzi reset obejmujący całą Kulę Ziemską. -SZCZĘŚĆ BOŻE! -(Trump został wybrany na wodza bo uznali że jest jest zdecydowany, szybki w działaniu i umie sobie poradzić z przeszkodami.)
 • @ninanonimowa 16:53:21 -Jak widzisz ninoczka, dobre materiał wklejasz. "Nasi' są wszędzie.
  "Early life and education[edit]
  Pieczenik was born in Cuba of Jewish parents from Russia and Poland and was raised in France.[2] His father, a doctor from Dombrovicz who studied and worked in Toulouse, France,[3] fled Poland before World War II. His mother, a Russian Jew from Białystok, Poland,[3] fled Europe after many of her family members were killed. The couple met in Portugal, where both had fled ahead of the Nazi invaders.[3] Pieczenik was born in Cuba in 1943.[3][4] After living in Toulouse for six years, Pieczenik's family migrated to the United States,"..., ..."His expertise includes foreign policy, international crisis management and psychological warfare.[7] He served the presidential administrations of Gerald Ford, Jimmy Carter, Ronald Reagan and George H. W. Bush in the capacity of deputy assistant secretary.[8]

  Pieczenik was Deputy Assistant Secretary of State under Henry Kissinger...,...-"In 1974, Pieczenik joined the United States Department of State as a consultant to help in the restructuring of its Office for the Prevention of Terrorism.[2]"..., ..."As recently as October 6, 2012, Pieczenik was listed as a member of the Council on Foreign Relations (CFR) itd. itp. działalność, a jest oszałamiająca. Tu masz tylko kilka jej wyrywków. Więcej poczytaj sobie u żródeł, choćby w tej wikipedii; https://en.wikipedia.org/wiki/Steve_Pieczenik
 • .
  http://wentylator.neon24.pl/post/134677,koniec-blyskotliwej-kariery http://wentylator.neon24.pl/post/134699,juz-niedlugo-donald-trump-bedzie-prezydentem
 • Sport
  Zwykli Amerykanie nie Chca tego zboczenca Clintona widziec znowu w Bialym Domu , Obama go popiera bo podobno maja duzo wspolnych kuzynow w nastepnym pokoleniu ;)))))
 • @ninanonimowa 16:53:21 -Różne opinie;
  https://youtu.be/zEZRr_zNdls
 • @ninanonimowa 16:53:21
  https://youtu.be/olrimTq9Ams
 • W narracji to pytanie poniżej bardzo często się pojawia,
  czy Trump Gra swoją rolę, czy też jest to Jego Świadomy wybór ?
  ........................................................................................................
  To jest cisza jaką w debatach poświęcono israelowi, hmm............
 • @Moher 01:16:54
  "As recently as October 6, 2012, Pieczenik was listed as a member of the Council on Foreign Relations (CFR) itd."
  ................................................
  Koneksje Pieczenika świadczą jedynie o głębokości podziału wśród amerykańskich elit - i to wśród tych naprawdę pociągających za sznurki...
  Pozdrawiam.
 • @Docent zza morza 10:17:40-Jedni są naprawdę podzieleni,
  drudzy dzielą się tylko rolami. -Aktorzy tak dobrze grają swoje role że publika nie potrafi odróżnić gry od rzeczywistości. -Łatwo się zagubić :(. -Pozdrawiam wzajemne.
 • @Moher 14:40:04
  B. trafna uwaga ;-)
 • @Husky 16:28:41
  //Ciekawa analiza//

  Skoro ty piszesz, że "ciekawa" to zaczynam mieć wątpliwości...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:04:25
  Taka ciekawostka:
  Jak na świecie głosują w wyborach prezydenckich w USA?

  Worldwide Poll:
  United States presidential election, 2016

  Number of votes: 439573


  Trump
  56%
  Clinton
  44%

  https://worldwide.vote/hillary-vs-trump/#/results/total
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:04:25
  za to :8 ?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31