Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
241 postów 589 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Lokalni „żołnierze Kalifatu” groźniejsi od uchodźców

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Organizatorzy (bo nie wykonawcy) zamachów raczej są tu urodzeni, a nie na Bliskim Wschodzie.

Rotszyldowskie media bezustannie wmawiają nam, że największym problemem Europy są dziś uchodźcy-nachodźcy i kryjący się wśród nich „żołnierze Kalifatu", podczas gdy tak naprawdę groźni są tu urodzeni i tutaj wychowani synowie muzułmańskich imigrantów, którzy "z jakiegoś nieznanego powodu", ot tak sobie - "zradykalizowali się".

A każdy zachodnioeuropejski kraj, poddany od pokoleń dobrodziejstwom masowej migracji, ma u siebie "tych zradykalizowanych"co najmniej kilkuset albo nawet i kilka tysięcy (Francja podała ostatnio, że ocenia tę grupę na około 12 tys.).

Część z nich nawet pojechała sobie powojować w szeregach ISIS - ale gros został w domu, jedynie marząc o "śmierci za wiarę i Allacha". A ci co głupsi to nawet piszą o tym na fejsbuku... ;-)

 
image
 

Młodych muzułmanów są setki tysięcy w poszczególnych krajach UE, ale grupka tych "zradykalizowanych" odpowiada z grubsza lokalnej populacji kryminalnej – co się, niestety, potwierdza – bo są oni zwykle rekrutowani z drobnych rzezimieszków w więzieniach, a zwulgaryzowana islamistyczna indotrynacja dostarcza sensu ich pogubionemu i pogmatwanemu życiu.

image

Oczywiście nie każdy zwerbowany i „zradykalizowany” gotów jest własnoręcznie przelewać krew, ale większość z nich i tak jest szalenie niebezpieczna poprzez gotowość do wspierania logistycznie i finansowo tych „jeszcze bardziej radykalnych”. A do zamachu wystarczy przecież jeden szaleniec i kilkunastu-kilkudziesięciu pomagierów ... (grupę wspomagającą 9 zamachowców przy paryskich  atakach w listopadzie 2015 oszacowano na ok. 200 osób).

To nie migranci faktycznie przybywjący do nowego kraju są kłopotem - bo zwykle przepełnia ich wdzięczność, ale ich dzieci - gdy nie znajdą swego miejsca w nowym otoczeniu - mogą, ale nie muszą, stać się zarzewiem wielkich kłopotów.

Prawdziwy uchodźca wojenny cieszy się z dachu nad głową i jedzenia na stole, ale przede wszystkim docenia poczucie bezpieczeństwa. Ale "rajskie ptaki" szukające łatwego życia to zwykle przybywają z listą żądań i wymagań - ostatnio demonstrowali w Szwecji przeciwko "niehumanitarnym warunkom" - bo nie otrzymali własnych willi, jak się spodziewali ani nie zagwarantowano im towarzystwa lokalnych dziewczyn, o czym marzyli.

Azylanci w Szwecji protestują

Ludzi nie potrafiących się odnaleźć w życiu nigdy nie wyeliminujemy, ale możemy ograniczać paliwo ich radykalizacji, jakim jest dzisiaj ideologia islamistyczna. Dlatego trzeba jak najszybciej odciąć młodzież muzułmańską od radykalnych imamów głoszących w Europie "dżihad przeciw niewiernym" - poddając meczety kontroli państwa.

A dzisiejsze sloganyrotszyldowskich mediów o "prawach człowieka" i nienaruszalności "wolności sumienia i wyznania"jutro mogą zamienić się w podburzanie obu stron konfliktu do krwawej rozprawy z "odwiecznym wrogiem".

Jeśli władze, też przecież wydające się iść na rotszyldowskim pasku, niczego dziś nie zrobią, to szeregi "tych zradykalizowanych"będą nieustannie rosnąć.

Zwykle trudno byłoby któregokolwiek z nich uznać za jakiegoś dobrze rokującego „prymusa”... bo kiepsko to się oni wszyscy zapowiadali od dawna – ale teraz wreszcie"mogą stać się kimś" - szokując rodzinę oraz wszystkich „strasznych mieszczan”dookołaprzybraniem tożsamości „żołnierza Kalifatu”.

image

Dziś szacuje się odsetek zradykalizowanych muzułmanów na świecie na ok. 10% - co daje liczby przyprawiające o zawrót głowy (bo muzułmanie stanowią ok. 20% ludności świata, w Europie jest ich już ponad dwadzieścia milionów, a najludniejszym krajem muzułmańskim jest Indonezja – mająca ponad 240 mln ludności, z czego 86% to muzułmanie). Ciekawe, że akurat stamtąd jednak rekrutowało się stosunkowo niewielu „żołnierzy Kalifatu”...?

Pamiętajmy, że głównym celem radykalnych islamistów nie jesteśmy my, ale inni wyznawcy proroka – robiący to „zbyt niedbale” lub „w niewłaściwy sposób”.

image

image

Ale do czego zmierzam? Nie planuję tłumaczyć, w duchu NWO i Szkoły Frankfurckiej, „tych zradykalizowanych” grzechami społeczeństw europejskich, w których się wychowali – bo przestępca zawsze podejmuje indywidualną deczyzję o swym losie – a na każdego „zradykalizowanego” przypada tysiące podobnie traktowanych młodych ludzi, którym nigdy nie przyszło do głowy gwałtownie wystąpić przeciw społeczeństwom, w których żyją.

Ale z drugiej strony trudno pominąć politykę wewnętrzną poszczególnych państw – no bo czym innym tłumaczyć np. dwukrotnie wyższą skłonność do gwałtów młodych muzułmanów w Szwecji, w porównaniu do ich duńskich odpowiedników?

Gwałt na Szwecji, czy na umyśle czytelnika?

Dlatego nie dajmy się wpuścić w kanał oficjalnej narracji – straszącej nas „uchodźcami” oraz ich gwałtownymi skłonnościami – bo dużo groźniejsi są terroryści „rodzimi”, tu urodzeni i wychowani - swobodnie poruszający się po całym kontynencie i bez wysiłku ginący w tłumie, dzięki znajomości języka i lokalnych obyczajów.

I wcale nie trzeba straszenia napływem „nielegałów”, abyśmy - „w imię bezpieczeństwa” - potulnie zaakceptowali dalsze ograniczanie naszych swobód i wolności – jak to zaprojektowali nam macherzy od NWO, tacy jak George Soros, sumiennie realizujący agendę Rotszyldów.

Dyktat Rotszyldów

Bo masowa migracja z krajów Trzeciego Świata do Europy miała rozsadzić tutejsze społeczeństwa od wewnątrz, biorąc pod uwagę niechęć zwykłego człowieka do przybyszów oraz nieprzystawalność naszych kultur i religii.

A przecież, jak pisał Mistrz Koneczny – nie można być cywilizowanym na dwa sposoby”.

   To wśród tych rozdartych pomiędzy kulturą i religią "starego kraju", a normami i obyczajami kraju osiedlenia,  rekrutowani są potencjalni "żołnierze Kalifatu"...

A gdy sprytnie podjudzani starzy i nowi Europejczycy rzucą się w końcu sobie wzajemnie do gardła – to komu przyjdzie do głowy doszukiwać się roli HIDDEN HAND ("Ukrytej Ręki") potajemnie sterującej masowymi emocjami w interesie międzynarodowych banksterów?

image

 Ale skoro nie każdy muzułmanin jest terrorystą, ale niestety praktycznie każdy terrorysta ostatnio okazuje się być muzułmaninem – to celem odcięcia ich od potencjalnego zaplecza należałoby wstrzymać ich masową migrację do nas oraz po prostu bardziej mieć na oku potencjalnych  kandydatów na „żołnierzy Kalifatu”wśród przybyłych tu wcześniej -inaczej biada Europie ...

STOP dla muzułmanów!
 

A potrzebującym to najlepiej pomagać na miejscu, bez przenoszenia ich oraz ich problemów do Europy...

A jedno euro wydane na nich tutaj warte jest ośmiu na Bliskim Wschodzie.

 
KOMENTARZE

 • Imigranci jako „ludzie-odpady”
  Europejscy imigranci – szczególnie ci z Afryki i Bliskiego Wschodu, a także Romowie i Żydzi – są od dłuższego czasu uważani za „problem” naszego kontynentu. Ale sytuacja jest o wiele bardziej złożona i możliwe, że wina leży paradoksalnie po stronie Europy i Zachodu.
  Imigranci jako „ludzie-odpady”
  Nie jesteśmy jednak w rzeczywistości ani mądrzy ani bezpieczni, a bardzo możliwe że jesteśmy wręcz winni za obecny stan rzeczy. Problem imigracji nie jest bowiem czymś nowym i sięga on swoją historią aż początków czasów nowoczesnych oraz początków kapitalizmu. Od kiedy tylko Europejczycy zaczęli wprowadzać ten system ekonomiczny w swoich krajach towarzyszyły mu dwie cechy: ekspansja oraz wytwarzanie „ludzi-odpadów”. Ci drudzy stanowili skutek uboczny rozwoju ekonomicznego – byli nisko opłacaną siłą roboczą, dla której niekiedy nie starczało miejsca w nowej gospodarce. Biedota wiejska, żebracy, przestępcy i złodzieje, proletariat przemysłowy: okres ekspansji przemysłowej był czasem przyjemnym dla niewielu. Rosnąca liczba tych „ludzi-odpadów” była czymś kłującym w oczy dla ówczesnych elit. Zadawała kłam tezie o ‘europejskim dobrobycie’ oraz o samej idei postępu.


  http://www.politykaglobalna.pl/2014/09/imigranci-kozly-ofiarne-xxi-wieku/
 • autor
  Szanowny autor właściwie zadaje mnóstwo pytań na które właściwie dzisiaj trudno znaleść jednoznaczną odpowiedz.
  To podstawowe pytanie,dlaczego dochodzi do przemocy,ataków terrorystycznych?
  Czy tego podłożem jest religia,czy wynikiem jest różnica socjalna?
  Dobrobyt jednych i nędza drugich,zastosowanie status quo tych pierwszych a taka beznadziejna egzystencja drugich cały czas będzie się sprowadzała nie tylko to tych ataków terrorystycznych ale i terroru w znaczeniu globalnym,konfliktu jak już niektórzy to określają na III wojnę światową która już właściwie trwa.
  Jest jeszcze jeden problem,pytanie.
  Czy przyczyną tego wszystkiego jest niekontrolowatelna populacja i kurczące się zasoby na naszym globie?
  Tak czy owak,ten model który istnieje na naszym globie nie ma szansy dalszego bytu i tylko trzeba czekać na jakiś cud,czy ingerencje Boską.
 • ...
  [b]Niemcy: Imigrant podpalił włosy kobiecie w metrze[/b]
  http://www.cda.pl/video/598156d5

  [b]Imigranci biją 14 letnią Polkę w Austrii.[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=xhyKvUxKisA

  [b]Imigrant kulturalnie pomagają niemieckiej kobiecie zejść po schodach[/b]
  http://www.cda.pl/video/1139490d8

  [b]Wzrasta liczba Niemców występujących o tzw. małe pozwolenie na broń.
  Dokument ten pozwala nosić przy sobie broń hukowo-alarmową i użyć jej w razie konieczności.
  Pod koniec października liczba tego typu pozwoleń wynosiła ok. 449 tysięcy.[/b]
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,142954,title,Coraz-wiecej-Niemcow-chce-nosic-przy-sobie-bron-hukowo-alarmowa-Czuja-sie-niepewnie,wid,18608134,wiadomosc.html | 25.11.2016


  [b]Niemiecki Urząd Ochrony Konstytucji (AfV) zdemaskował we własnych szeregach islamistę planującego zamach bombowy na centralę służby w Kolonii - podał we wtorek "Der Spiegel" w wydaniu internetowym.[/b]
  Jak podają media, niedoszły zamachowiec uzasadniał swoje plany "wolą Allaha". Mężczyzna, który dwa lata temu przeszedł na islam, nie podjął jednak konkretnych przygotowań do akcji. Jak twierdzi "Der Spiegel", złożył przysięgę na wierność salafickiemu kaznodziei werbującemu ochotników - Mohamedowi Mahmoudowi, który obecnie walczy w Syrii po stronie Państwa islamskiego.
  Zatrzymany jest ojcem rodziny. Był pracownikiem banku i dopiero w kwietniu tego roku przeszedł do kontrwywiadu. Jego zadaniem była obserwacja islamistów w Niemczech.
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-urzad-ochrony-konstytucji-zdemaskowal-islamiste-we-wlasnych-,nId,2314975 | 29.11.2016


  [b]Muslim Invasion of Poland 1672[/b]
  https://www.youtube.com/watch?v=VPIaieWzxyw


  [b]Liczba muzułmanów mieszkających w Niemczech wzrosła od 2011 roku o 1,2 mln do około 4,5 mln - wynika z danych szacunkowych Federalnego Urzędu Migracji i Uchodźców (BAMF). [/b]
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-niemcy-liczba-muzulmanow-wzrosla-od-2011-r-o-1-2-mln,nId,2322360 \ 14.12.2016


  [b]Setki chrześcijańskich i hinduskich dziewczynek są zmuszane do przejścia na islam i wyjścia za mąż w Pakistanie[/b]
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Setki-chrzescijanskich-i-hinduskich-dziewczynek-sa-zmuszane-do-przejscia-na-islam-i-wyjscia-za-maz-w-Pakistanie,wid,18652799,wiadomosc.html | 24.12.2016

  [Nikt nic nie robi, więc islam m.in. i w ten sposób rośnie w siłę, przed ostateczną światową konfrontacją... - red.]


  [b][color=#FF0000]Zamach w Berlinie. Nie żyje Polak[/color][/b]
  Co najmniej 12 osób zginęło, a 48 zostało rannych po tym, jak w odwiedzających bożonarodzeniowy jarmark w Berlinie wjechała ciężarówka. Wszystko wskazuje na zamach terrorystyczny. Wśród ofiar jest Polak - kierowca ciężarówki. Został kilka razy ugodzony nożem, potem zastrzelony. Zatrzymano jedną osobę. Mężczyzna jednak nie przyznaje się do winy. Media twierdzą, że zamachowiec jest wciąż na wolności i ma broń.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Ciezarowka-wjechala-w-tlum-na-jarmarku-w-Berlinie,wid,18646406,wiadomosc.html | 20.12.2016

  [Wreszcie przebudzili się wyznawcy proroka, okazali prawdziwą wiarę i posłuchali głosu miłosiernego Allacha w imię jedynej prawdy, dobra, sprawiedliwości, miłości, pokoju... Teraz wyznawcy jedynie słusznej wiary muszą tylko się jeszcze bardziej rozmnożyć, przebudzić pozostałych, by zaczęli prawdziwie wierzyć i wreszcie będą mogli efektywnie podrzynać gardła niewiernym niemieckim psom... By na całym świecie zapanowała jedynie słuszna religia... Wówczas będą mogli skupić się na wyżynaniu się nawzajem z powodu niewłaściwego wierzenia przez innych (bo rację ma, oczywiście, ten podrzynający gardło), by za każde poderżnięte gardło otrzymać stadko hurys... No i sami też powinni zginąć podczas wojny religijnej, bo wówczas otrzymają ekstra nagrodę... - red.]


  [b]Zamachy fanatyków czy zawodowców?[/b]
  http://ram.neon24.pl/post/135905,zamachy-fanatykow-czy-zawodowcow | 23.12.2016

  [b]Masakry islamskie, ale "marketing" izraelski[/b]
  http://ram.neon24.pl/post/135936,masakry-islamskie-ale-marketing-izraelski | 25.12.2016


  „[color=#FF0000]Połowa dżihadystów wyjeżdżających do Syrii w celu włączenia się do walk po stronie Państwa Islamskiego to Niemcy.[/color]”
  [Już sam fakt rozpleniania religijnej uzależniającej, ogłupiającej trucizny, tym zarażania jest absolutnie wystarczający, by nigdy nigdzie nie wpuszczać ani jednego religijnego zombie!!! - red.]

  -----------------------------------------------
  Temat b. szeroko przedstawiłem tutaj: http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=226&start=105
 • Jak muzułmanie pojawili się w Europie?
  To prawda, że sporo zamachów dokonują 2 i 3 pokolenia imigrantów muzułmańskich, co oznacza, że nowo przybyli wyprodukują kolejnych terrorystów, którzy będą widoczni za ok. 25 lat, ale będą to już dziesiątki milionów terrorystów.

  Ponadto, korzystając z ideologicznego zaślepienia zachodniej europki, narzucą oni swoje obyczaje postępowej części ludzkości zachodniej, o ile wcześniej ludzie prości nie wezmą sprawy w swoje ręce i albo zmienią radykalnie władze, albo sami się rozprawią z muzułmanami, dopóki nie jest ich na tyle dużo, aby się obronić.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31