Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
312 postów 979 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - przesadną i nieznośną rusofilię akceptuję tylko z dopiskiem "jako agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

„Wyborcze” Radio Erewań i kraksa Macierewicza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Efektem sporu kultur i cywilizacji u nas jest ogromne zamieszanie - bo "nie można być cywilizowanym na dwa sposoby".

Dla młodszych czytelników:

"Radio Erewań – na terenie ZSRR i innych państw Układu Warszawskiego (w tym PRL-u) nazwa fikcyjnego źródła nierzetelnych informacji, parodiująca metody propagandy komunistycznej.

Nazwa radia zaczerpnięta została z rosyjskiej nazwy stolicy Armenii – Erewania (właśc. pol. Erywań). Paradoks polegał m.in. na tym, że w Armeńskiej SRR nie nadawała rozgłośnia „Radio Erewań”.

Radio Erewań było przede wszystkim tematem serii dowcipów w stylu czarnego humoru o tematyce politycznej, a w późniejszym okresie także symbolem nierzetelności dziennikarskiej.Typowe dowcipy (Za zbiorem dowcipów „Polityczny wic”):

 • Radio Erewań podaje: Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział celnym ogniem, po czym odleciał w kierunku Moskwy. Ministerstwo Rolnictwa ostrzega chińskich towarzyszy, że jeśli incydent się powtórzy, na pola zostaną wysłane kombajny.
 • Słuchacze pytają: Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody? Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną.
 • Słuchacze pytają: Czy będzie wojna? Radio Erewań odpowiada: Wojny nie będzie. Będzie taka walka o pokój, że kamień na kamieniu nie zostanie"
 • Radio Erewań

  Wyborcza wespół z pozostałymi organami frontu ideologicznego od kilku dni darła szaty wokół wypadku drogowego z udziałem min. Macierewicza, insynuując wszelkie możliwe czarne scenariusze.

  Bo to on miał być moralnym sprawcą wypadku – nakazując kierowcy szaleńczą jazdę. Bo to on miał łamać przepisy prawa – nakazując ucieczkę z miejsca wypadku i dalszą szaleńczą jazdę do Warszawy, narażając w ten sposób życie i zdrowie postronnych, a jego kierowca miał się okazać byłym  strasznym komuchem.

  Wszystkie te „rewelacje” okazały się być wyssane z brudnego palca „czerkistów”.

  Oficjalny komunikat Ministerstwa Obrony Narodowej stwierdza bowiem, że min. Macierewicz był ofiarą, a nie sprawcą wspomnianego wypadku:

  „- Nie jest prawdą, że samochód, którym jechał minister spowodował wypadek pod Toruniem. Przeciwnie był on w tym wypadku poszkodowany przez inne samochody.”

  Min. Macierewicz nie sprawcą, ale ofiarą wypadku

  I wiecie co? Jestem skłonny uwierzyć w wersję podawaną przez MON, bo „czerkiści” od lat znani są z kłamstw, przekręceń i niedomówień – „prowda, tyz prowda i wyborco prowda”.

  image

  Ich ostatni „fakt prasowy” nie jest bynajmniej wypadkiem przy pracy czy odosobnionym  zjawiskiem - bo oni zawsze działają według swojej normy cywilizacyjnej – nie jest ważne co się naprawdę wydarzyło, tylko co z tego może wynikać dla interesu ich szeroko rozumianego środowiska.

  A w tym wypadku po prostu uznali, że okazja znakomicie się nadaje do kolejnego oczernienia min. Macierewicza – co jest zgodne z interesem ich środowiska, któremu zagrażają rządy „dobrej zmiany”.

  Nieważne – był sprawcą, czy ofiarą wypadku – „przecież był zamieszany w wypadek - tak czy nie”?

  Tylko, że dla nas wychowanych w innej cywilizacji – gdzie rozróżnia się między fałszem i prawdą – taka postawa jest nie do przyjęcia.

  I spadające wyniki gazety „czerkistów” są tego najlepszym dowodem. Więcej kłamstw, towarzysze, a niedługo wszyscy pójdziecie na zieloną trawkę...

  image

  I tak to w zasadzie „czerkiści” sumiennie pracowali na swój upadek

  – promując interes swego środowiska kosztem polskiej racji stanu

  – od pierwszego numeru w maju 1989 roku.

  I czeka ich tylko to, na co sobie u nas naprawdę zasłużyli...

  ...bo Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy.

  image

KOMENTARZE

 • -Niekoniecznie trzeba wydawać na wybiórczą -:)))
  gdyż "prawda" jest tutaj pod ręką; http://zawisza.neon24.pl/post/136610,zamach-macierewicza-czy-na-macierewicza
 • @Moher 15:34:38
  Jestem dumny, że nigdy nie wsparłem Michnika ani jedną złotówką, ale mi jest łatwiej, bo od lat mieszkam zagranicą ;-)

  A notka kolegi "Zawisza Niebieski" w zasadzie to wcale nie różni się wymową od elaboracji "czerkistów" - "ah, ten okropny Macierewicz", itd. ...

  ... i dlatego nie bardzo widzę tu związek z moją notką ;-)
 • @Moher 15:34:38
  Ciekawe co teraz ci wszyscy, którzy tak wczoraj pod tym wpisem Zawiszy pojechali po Macierewiczu i PiS-ie dzisiaj powiedzą, czy wejdą pod stół i odszczekają ten wszystkie pomówienia. Pytanie retoryczne, jeszcze nigdy na NEonie czegoś takiego nie było. Dzisiaj czytając ten wpis Zawiszy i liczne komentarze, człowiek ma wrażenie, że czyta GieWu, a nawet gorzej.
 • 1* - za polityczną łatwowierność
  Nie znam prawdy n/t wypadku samochodów delegacji Macierewicza.

  Jestem tylko ciekaw jak obywatel "Docent zza morza" rozróżnia "prawdziwą" informację żydowskiej gadzinówki Michnika od "prawdziwej" informacji MON pod żydowskim zarządem?
 • @Jeremi 16:45:14
  A może to niedoszli lub przyszli redaktorzy czy publicyści G.W.
  Taki Rabin Kosiur to przecież prawa ręką Szechtera.....i to po kądzieli
  pozdr.
 • @Rzeczpospolita 17:16:55
  Dokładnie tak samo jak żydowska gadzinówka (portal) WPS i jej żydowską elyyyyte
  czyli Rabin i cadyk Stanley diaspora Otwocko - Łódzka
 • @Docent zza morza 15:47:03
  //A notka kolegi "Zawisza Niebieski" w zasadzie to wcale nie różni się wymową od elaboracji "czerkistów" - "ah, ten okropny Macierewicz", itd. ...//

  Dokładnie niczym
  Widać dobrą szkołe Szechtera i ............Kosiura

  Autor 5+
 • @Docent zza morza 15:47:03 "... i dlatego nie bardzo widzę tu związek z moją notką ;-)"
  -Oj, to niedobrze jak na Docenta...! :)))
 • @Jeremi 16:45:14 -Jak widzisz
  jesat tu więcej takich "Zawiszy" ;(
 • @Moher 17:37:33
  i co najciekawsze ,oni święcie wierzą w to co piszą.
  Ciekawe kiedy napiszą że są brakującymi ogniwami w teorii Darwina.
  Wtedy i ja im uwierzę
  Pozdr.
 • @Husky 17:26:46A może to niedoszli lub przyszli redaktorzy czy publicyści G.W."
  -Jak jeszcze nie doszli to i nie przyjdą. -Bo G.W. rozpłynie się w niebycie zanim zdążą. -Chyba że liczą na założenie własnego G.W..., ale to marzenie "ściętej głowy" :)
 • @Husky 17:30:55
  zapomniałeś o sobie kundlu, o syjonistycznym głąbie - a teraz do budy i waruj
 • @Moher 17:44:06
  //Chyba że liczą na założenie własnego G.W..., //
  Jeden juz jest to, wprawdzie namiastka ale jednak .
  Taki portaliczek Wierni Polsce Syjonistycznej
  8-)))))
 • @Rzeczpospolita 17:48:04
  dasz mi żydzie etat
  tak tylko pytam
 • A czy
  Informacja o wypadku Macierewicza podana przez agencję rządową jest bardziej wiarygodna od informacji na temat wypadku w Smoleńsku także przez organy rządowe podana?

  Poza tym nawet jak bezpośrednią przyczyną wypadku był inny samochód, to nie znaczy, że pośrednio nie przyczynił się do tego samochód rządowy pędząc z szybkością zdecydowanie przekraczającą tę dozwoloną zmieniając przez to postrzeganie rzeczywistości drogowej przez innych użytkowników drogi.
 • @zadziwiony 17:52:10
  pomroczność jasna ci doskwiera
 • @Husky 17:51:11
  Głąbów i szuj nie zatrudniam.
  Chyba, że do kontaktów z twoją diasporą, jako tłumacza z jidysz.
 • @Husky 17:40:42Ciekawe kiedy napiszą że są brakującymi ogniwami w teorii Darwina."
  'Jest tu już jeden taki "katolik", który się do tego z dumą przyznaje:))).: Mój e-mail: gps65(szympans)interia.eu

  By wyszukać moje notki należy w guglu wpisać słowo kluczowe "gps65" i dowolną frazę dotyczącą kwestii, którą być może kiedyś poruszałem http://gps65.salon24.pl/557579,agresywna-malpa-zabojca. -Ciekawe, czy oni nie pochodzą czasem z tych stalinowskich eksperymentów krzyżowania małpy z człowiekiem? :)))
 • @Husky 17:55:57
  A konkretnie to czym się różnią w sensie wiarygodności te sprawy? W obie zamieszany jest Macierewicz. Dziwię się poza tym, że ja dotknięty pomrocznością jeszcze myślę, a Ty zupełnie zdrów na umyśle już zdolność tę zatraciłeś.
  Nie zadziwia Cię ilość katastrof które spotkały urzędników państwowych członków PIS? Może to po prostu pycha i pogarda władzy wobec ludzi, do tego brak profesjonalnej ochrony najwyższych urzędników państwowych.. Czy nie odpowiada czasami za to kierujący państwem?
  A tak po prawdzie to masz w ogóle prawo jazdy?
 • Co ten badziew rodem ze szczujni Sakiewicza
  robi na jedynce ?!
  Admin, obudź się!
 • Jest prawda czasu i prawda ekranu.
  Bodajże w kurskiej tiwi widziałem rozmowę z poszkodowanymi kierowcami stojącymi na skrzyżowaniu na czerwonym, po ich opowieściach i wyglądzie nie można było stwierdzić, że są nasłanymi przez gw, wprost przeciwnie, dawali upust swojej ludzkiej złości na fajansiarstwo i tragikomiczną bezmyślność KOlumny "vipowskiej", pomijam "rządowość" jakiegoś wykładziku w mieście toruńskich pierników oraz czas dojazdu do warszawy na prywatną imprezkę ku czci prezesa, reasumując, dno i qpa mułu, dorsz picery to pikuś wobec rozbisurmanienia "dobrej zmiany".
  A propos rozporków, może się znajdzie ktoś kto naocznie sprawdzi opowieści o prawdziwych polakach i żydach ?
 • @Moher 18:06:53
  Ty od małpy nie pochodzisz, zresztą jak nikt z ludzi, to od dawna oczywiste.
  Ciebie stworzył Bóg - nawet chyba wyjątkowo - ale zrobił to w stanie ciężkiego upojenia alkoholowego, a więc bez zastanowienia.
 • @Rzeczpospolita 18:36:34 -A czy Ty się zastanowiłeś zanim to napisałeś?
  -Co to ma być? -Jakiś dowcip? ;)
 • @Rzeczpospolita 18:36:34
  Już raz pisałem, zachowuj się Waść, byle jak, ale się zachowuj. Nie obrażaj wciąż ludzi, a przede wszystkim katolików.
 • @Jeremi 18:50:48 -Pracują na nagrodę :(
  „Kto nie jest ze Mną, jest przeciwko Mnie; i kto nie zbiera ze Mną, rozprasza. Dlatego powiadam wam: Każdy grzech i bluźnierstwo będą odpuszczone ludziom, ale bluźnierstwo przeciwko Duchowi nie będzie odpuszczone. Jeśli ktoś powie słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie mu odpuszczone, lecz jeśli powie przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie mu odpuszczone ani w tym wieku, ani w przyszłym.” (Mt 12:30-32) http://mateusz.pl/pow/011206.htm
 • @Jeremi 18:50:48
  http://zawisza.neon24.pl/post/136590,jezus-maryja-zydami#comment_1363135
 • @Jeremi 18:50:48
  Szanowny,
  nikogo nie obrażam, nawet nie mam takiego zamiaru. A już na pewno nie katolików - tacy nie istnieją. Istnieją tylko żydo-katolicy, którzy świadomie i nieświadomie uwłaczają Polakom, Słowianom.
 • @Moher 19:01:56
  Nie strasz, nie strasz, bo się ...
 • Skoro się wspomina mój tekst
  Jutro z "równie wiarygodnych" źródeł dowiemy się, że na spokojnie jadące samochody z ministrem Macierewiczem najechały samochody stojące na światłach prowadzone przez aktywistów KOD i gdyby nie oddział "moździerzy aptecznych" miśka to by tam minister poległ.

  Trochę faktów:
  http://zawisza.neon24.pl/post/136643,arogancja-wladzy-czyli-bajka-o-lepszym-sorcie

  Zadziwiająca jest moc mediów zależnych oraz polskojęzycznych mediów zachodnich. A wystarczy popatrzeć na samochody. Co ma rozbity samochód wiozący ministra? Rozumiem, ministra Macierewicza wozi się tyłem, bo w jego resorcie nic nie jest normalne.
 • Wyborcza to dno a i np. Gazeta Polska też dno.
  Ze skrajności w skrajność.
  A Pan docent zza morza nie jest narażony na brawurę rządowych kolumn w Polsce, dlaczego zatem zabiera głos?
 • @lorenco 19:36:52
  A największym dnem dna to Sputnik i RT.
  a tu masz coś w Twoim ulubionym temacie.
  następny ........odleciał.

  http://reporters.pl/5145/pierwszy-przywodca-separatystow-nie-zyje-umieraja-jeden-po-drugim/
 • @Husky 19:46:29
  Załóżmy, że Sputnik i RT to dno największe.
  Jak więc określić NYT i CNN? Już chyba brak skali.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:48:54
  Równowaga biegunów to temat zakazany .Szarakami takimi jak społeczeństwo należy miotać od prawej do lewej strony . Dobrze prawisz . Pozdrawiam.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:48:54
  Dokładnie tak
  Pełna zgoda
 • @Moher 19:05:26
  Sprawa Biblii to bardzo trudny temat dla Ciebie.
  http://Zawisza.neon24.pl/post/136590,jezus-maryja-zydami#comment_1363219

  Wierz w co chcesz, przyjmij również na wiarę, że to stojące na światłach samochody najechały na kolumnę Macierewicza, przecież oni wierzących szukają, nie myślących.
 • @Husky 19:46:29
  Tego przywódcę ŁRL zastąpił już ponad dwa lata temu Płotnicki.
  To, że zmarł, nie ma to wpływu na Republikę, nie ma związku z Republiką, on nie miał wpływów w Republice.
  Zajmował się zbieraniem pomocy humanitarnej w Rosji dla Republik i tyle.
  Zatem czynił coś pożytecznego, zatem szkoda człowieka.
 • @Husky 19:59:39
  To Twoje lizusostwo do Ruszkiewicza przerasta dobry smak. Tak samo podlizywałeś się Zygmuntowi Białasowi, tymczasem pod inną notką wyśmiewałeś się z niego razem z Moherem, Talbotem itd.
 • @Zawisza Niebieski 19:35:15
  Zawiszo, to wstrzasajace

  https://pbs.twimg.com/media/CTdWsJxUsAAn5Db.png
 • All
  Dla myślących:
  https://www.youtube.com/watch?sns=fb&v=QGnWPkPIoTc&app=desktop

  https://www.youtube.com/watch?v=iDd53NWdSuk
 • @Husky 19:42:10
  Jaki kto brał ślub, jego sprawa, ważne jak żyją ludzie w małżeństwie.
  Ślub kościelny niczego nie przesądza, ludzie się rozwodzą nie patrząc na przysięgę przed Bogiem.
  A Ty jesteś starym kawalerem, gejem, czy w wieku przedmałżeńskim?
 • @lorenco 20:19:36
  stary to może być .....
 • @Husky 20:13:12
  Typowy kowboj, rewolwerowiec, zakała nie pasująca do polskiej słowiańskiej kultury.
 • @Zawisza Niebieski 20:00:29@Moher 19:05:26 Sprawa Biblii to bardzo trudny temat dla Ciebie."
  -Znam Twoją pisaninę nie od dziś, więc mnie nie zaskoczyłeś.-Zawsze ustawiasz dyskusję według wzoru; -Ja, Zawisza mam wiedzę, a ty katoliku jesteś za głupi by to zrozumieć i pojąć mądrość Zawiszy. -Dyskusja z Tobą, to jak rzucanie pereł przed wieprza. -Ty się wtedy nimi tuczysz i nabierasz coraz więcej wigoru.
 • @Husky 19:42:10
  gnojku,
  odmów swój maariw, bo już późno
  i nie przeszkadzaj starszym
 • @Husky 20:21:51
  Stary kawaler, jakbyś poszedł za duchem czasu, to odpowiedziałbyś, że jesteś starym lecz wiecznie młodym singlem, podobnie jak Twój guru Jarosław.
 • @lorenco 20:12:31
  //To Twoje lizusostwo do Ruszkiewicza przerasta dobry smak.//

  coś mi się zdaje że twoje kubki smakowe uległy uszkodzeniu,
  znam powód

  http://dd.neon24.pl/post/135871,najtanszy-alkohol-w-rosji-w-irkucku-71-ofiar-metanolu
 • @Zawisza Niebieski 20:19:25
  Nie galopuj Waszmość z głupotami ciekawe raczej jest to .: " Pikanterii sprawie dodaje, że 2 limuzyny, które zostały rozbite oraz limuzyna, którą Misiewicz udał się do klubu należą do 30 limuzyn, które zostały zakupione, bez przetargu na podstawie specustawy, po to, żeby przez 2 dni wodził VIP na szczycie NATO. Wartość tego zakupu przekroczyła 30 milionów złotych. W normalnych krajach samochody na takie imprezy wypożycza się. " Jeśli to prawda to naszego kraju już nie ma . Pozdrawiam.
 • @Rzeczpospolita 20:25:47
  shalom Rabinie
  shalom
 • @Husky 20:13:12
  Obrazków ci dużo, tyle że ja już z komiksów wyrosłem. Ale widzę, że ty lubisz
  https://www.facebook.com/sokzburaka/photos/a.1452029521697738.1073741828.1452015088365848/1919311348302884/?type=3
  Z pewnością się z tym zgodzisz.
 • @Husky 20:26:55
  Ja piję tylko piwo a Ty nieraz chwaliłeś się, że za kołnierz nie wylewasz mocnych trunków, aż zacząłem martwić się, że masz problem alkoholowy; idź do AA, w Londynie chyba są takie?
 • @lorenco 20:31:15
  //że za kołnierz nie wylewasz mocnych trunków, //

  no to twoje zdrowie

  https://www.thewhiskyexchange.com/media/rtwe/uploads/category/bg/atoz/304.jpg
 • @Husky 19:59:39 Mam nadzieję,
  że Trump "rozwali" CNN. -Na wieść, że w wypowiedzi rzecznika Białego Domu była pogrózka pod adresem CNN, Anderson Cooper, jeden z ich głównych głosów na nowo zaczął się jąkać, (jak to czynił na początku kariery), a cała załoga stacji miała wydłuzone i zdezorientowane gęby. -Ale obecnie chyba stwierdzili, że nie mają już nic do stracenia, skonsolidowali się i na nowo plują na Trump'a bezlitośnie, czepiając się czego tylko się da.
 • @lorenco 20:12:31-"wyśmiewałeś się z niego razem z Moherem, Talbotem itd."
  Z Ciebie też, bo Twoja ignorancja rozśmieszyć potrafi do łez. -:)))
 • @lorenco 20:07:09
  Какие все же прекрасные одухотворенные лица "русской весны" на Луганщине.
  "Кабинет министров лнр" первого созыва:

  https://pbs.twimg.com/media/C3NbqveXAAAaJkY.jpg
 • @Repsol 20:28:11
  Niestety, to prawda. Informację podało kilka portali
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nik-zbada-sprawe-limuzyn-kupionych-przez-mon/j6z4ph2

  Naszego kraju już nie ma, rządzą nami Przestępcy i Spiskowcy.
 • @Repsol 20:28:11
  Kupili limuzyny, wykorzystują je do swoich prywatnych spraw.
  Nie mają żadnego związku z obronnością naszego kraju wizyty u Rydzyka czy imprezy jakiegoś portalu.
  No i wizyta na dyskotece!
  My ciężko pracujący Polacy płacimy podatki.
  A oni z tych podatków korzystają w nieprawidłowy sposób.
  Zasada jest jedna: albo jesteś ministrem MON albo imprezowiczem.
  Jeśli druga wersja, płać ze swojej kieszeni.
  Nie może być tak, że w zakres kompetencji pracowników MON wchodzą imprezy niezwiązane z resortem.
 • @Husky 20:45:10
  Nie znasz się, nie wklejaj.
 • @Zawisza Niebieski 20:30:41
  http://jastrzabpost.pl/wp-content/uploads/2016/07/macierewicz-260x260.jpg
 • @lorenco 20:49:13
  No wiesz my jako szare społeczeństwo możemy tylko tu poklepać . POPIS rulez . Ave Amigo .
 • @Moher 20:41:14
  Jeśli Ci tak wesoło, cieszę się.
  Możesz śmiać się do rozpuku, śmiech to zdrowie, przede wszystkim psychiczne. Mniej nienawiści, więcej luzu, wtedy będziesz katolikiem w/g boskiego przesłania.
  Na razie tylko kompromitujesz wiarę katolicką.
 • @Zawisza Niebieski 20:45:21
  Tak, Onet to bardzo "wiarygodne" i "czysto polskie" źródło wiedzy.

  Wikipedia:
  Onet – polski portal internetowy założony w 1996 przez spółkę Optimus, od 2012 kontrolowany przez niemiecko-szwajcarski koncern Ringier Axel Springer Polska (75% udziałów)

  Wydawnictwo Axel Springer (wklejam z Wikipedii):

  Z wielokrotnymi protestami ze strony polskiej spotkało się także używanie sformułowania "Polskie obozy koncentracyjne", które ukazało się w wielu czasopismach wydawanych przez koncern Axela Springera jak Bild, Focus czy Die Welt.
  W 2008 Zarząd Główny Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, w reakcji na rezolucję Związku Dziennikarzy Niemieckich Landu Hesji, przyznał tytuł Hieny Roku wydawnictwu Axel Springer Verlag "za podjudzanie przeciwko sobie Polaków i Niemców poprzez artykuły towarzyszące – w polskich i niemieckich gazetach tego wydawnictwa – europejskim mistrzostwom w piłce nożnej".

  Założyciel wydawnictwa - Axel Springer:

  Kariera Springera zaczęła się od założenia wydawnictwa Axel Springer GmbH w Hamburgu w 1947 roku. Zaczął wtedy wydawać gazetę „Hamburger Abendblatt”, później doszły do tego inne dzienniki i popularne magazyny, jak „Berliner Morgenpost”, „Die Welt”, magazyn z programem radiowym i telewizyjny „Hör zu”. W 1952 Springer zaczął publikować gazetę bulwarową „Bild-Zeitung” (obecnie „Bild”), która stała się ulubioną gazetą codzienną dla milionów mieszkańców w Niemczech

  Skąd miał na to pieniądze??

  Ano, zaczął się wtedy spotykać i wkróce ożenił z niejaką Rosemarie née Lorenz, której papą był niejaki Werner Lorenz.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:Bundesarchiv_Bild_183-2007-1010-500,_Werner_Lorenz.jpg

  Werner Lorenz (ur. 2 października 1891 w Grünhof (Pomorze) , zm. 13 maja 1974 w Hamburgu) – polityk nazistowski, niemiecki zbrodniarz wojenny, szef VoMi (Głównego Urzędu Kolonizacyjnego dla Niemców etnicznych) oraz SS-Obergruppenführer.
  W 1937 został szefem SS-Hauptamt Volksdeutsche Mittelstelle (Głównego Urzędu Kolonizacyjnego dla Niemców etnicznych w ramach SS), w skrócie VoMi. Urząd ten utworzył w 1936 Rudolf Hess, rok później włączono go do SS. VoMi zajmował się rejestracją i zrzeszaniem osób krwi niemieckiej, niebędących obywatelami Rzeszy i zamieszkałych poza jej granicami, ale zaliczanych do rasy niemieckiej. Lorenz sprawował to stanowisko aż do upadku III Rzeszy w 1945. VoMi zajmowało się m.in. tworzeniem "piątych kolumn", składających się z Niemców zamieszkujących inne państwa.

  Spec od tworzenia piątej kolumny i zbrodniarz, mający na rękach krew setek tysięcy Polaków. Nauka, której udzielił zięciowi, jak widać nie poszła w las.
  Polakowi nie wypada nawet zaglądać na takie strony, nie mówiąc o ich cytowaniu.
  Swoją drogą, ten Werner ze zdjęcia dziwnie jest podobny do pewnego redaktora naczelnego, pracującego w polskojęzycznym cotygodnowym piśmie jego wnuków.
 • @Zawisza Niebieski 20:45:21
  Zalecam beczkę po śledziach ,a nie Alex Springer Show , czyli Łonet ,lub ew. Głupola Codziennego . Myśleć trzeba samemu . Pozdrawiam.
 • @lorenco 20:57:10 "Na razie tylko kompromitujesz wiarę katolicką."
  -Według lorenco. :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 • @Moher 21:14:02
  Zlituj się przecież Lorenco też ma rację . Ciekawe kto tu nami próbuje nami manipulować . Komuś bardzo zależy ,żeby Polaków skłócono . Bywaj z Bogiem . Ps . Obydwaj macie rację .
 • @Zawisza Niebieski 20:45:21
  // rządzą nami Przestępcy i Spiskowcy.//

  a "uczciwi" muszą poczekać jeszcze 7 lat z ......hakiem

  Zawiszo - Co dzień te same słowa, te same gesty i oburzenie?
  Przeraźliwie nudno… 8-)))))))

  "precz z kaczorem dyktatorem"
 • @lorenco 20:49:13
  Nikt w ostatnim czasie nie zrobił tyle dobrego dla wizerunku Kaczyńskiego i PiS na tym portalu co Zawisza, Kosiur ,Lorenco i paru innych.
  Panowie tak trzymać !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Za 3 lata będzie 45% i o to chodzi.

  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/01/28/825/360/0e9dfbb1dbc84dc887968ea4e5160156.jpeg
 • @Repsol 21:20:36
  Ja mogę tylko na swoje usprawiedliwienie napisać tyle, że w krajach arabskich poglądy, że islam to przewodnia religia, doprowadziło do tego, że powstał skrajny odłam islamu, wahhabizm - z tego powodu powstało ISIS i poszło z górki wyżynanie nie tylko chrześcijan i innych innowierców, lecz także zwykłych muzułmanów.
  Niektórzy tutaj czynią tak samo z wiarą katolicką, chcą z niej uczynić taki właśnie wahhabizm. W kółko kłótnie, co w Biblii tak a tak, kto jest ważniejszy, ataki na inne religie a nawet na odłamy chrześcijaństwa; wszyscy w Polsce mają myśleć tak jak Moher i spółka, bo inaczej to zdrajcy narodu.
  Jest wiadome i niech nadal tak będzie, że jesteśmy krajem katolickim bo ta religia nas w skrajnych czasach scalała.
  Jednak dzięki takim Szczęść Boże, teraz jest odwrotnie.
  Manipulowanie, dodając pod świeckie notki w kółko religijne teksty, jakbyśmy wszyscy musieli być klerykami, mnie osobiście nie odpowiada, odczuwam to jako mobbing religijny, napastowanie, co wielu młodych ludzi szukających swojej drogi w życiu może skłonić do zachowań skrajnych jak u wahhabitów a tych bardziej odpornych do odrzucenia katolicyzmu.
  Zatem, co za dużo, to niezdrowo.
  Religia to osobista sprawa każdego człowieka, skupionego w danym kościele.
 • @Husky 21:38:31
  "precz z kaczorem dyktatorem" Ciekawe kim on może zapewnić wszystkim porządek . Misiewiczem , Janningerem , Greyem , Hofmannem ? Innych jakoś brak .Szkoda J.K. i jego pracy . Ave.
 • @lorenco 21:51:20
  " Religia to osobista sprawa każdego człowieka, skupionego w danym kościele. " Tak ,ale jej wartości to już nasza wspólna sprawa . Ave. : https://www.youtube.com/watch?v=5RO2mvOSGpU
 • @Repsol 21:51:21
  Ale jakoś się to pcha do przodu
  Ave.
 • @Husky 21:58:54
  Szkoda że nie idzie to wszystko . " Pro publico bono " Ave.
 • @Husky 21:43:56
  Pomimo naszych starań, akcje Kaczyńskiego stoją w miejscu i ani drgną.
  Stały elektorat jest stały a nowi jakoś nie chcą dołączyć do tego elektoratu.
  Znaczy to, że "tyle dobrego dla wizerunku Kaczyńskiego i PiS na tym portalu co Zawisza, Kosiur ,Lorenco i paru innych" - nic nie dało i nie daje.
  Pewnie dzięki Husky & Company: Kaczyński mając takich lizusów, nie zdobędzie nic więcej.
  Polacy nie lubią lizusów i donosicieli.
 • @Lorenco & Husky
  Czy czujecie że jest lepiej teraz czy też gorzej ? .
 • @Repsol 22:07:10
  W Polsce ceny podskoczyły sporo, zatem nie czuję polepszenia.
  A Husky wtrąca się do polskich spraw, zamiast opisać, jak tam w Londynie i ile traci kasy na alkohol:).
 • @lorenco 22:20:46
  Wszystko tu podskakuje , szkoda że władza jest taka jak zawsze była . : http://i4.dobramama.pl/2295163f71dc12897e83451eaa6c0d5f/Trzy%20ma%C5%82pki%20-%20nie%20m%C3%B3wi%C4%99,%20nie%20widz%C4%99,%20nie%20s%C5%82ysz%C4%99.jpg Ave. Ps. Tu cenzury nie ma i Husky też może swoje zdanie wyrazić . Bez urazy .
 • @lorenco 22:02:56
  Lorenco - 45% styknie
  to jakieś 300 mandatów
 • @Repsol 22:07:10
  nigdy nie jest tak dobrze by nie mogło być lepiej
 • @lorenco 22:20:46
  a co ty taki nachalny
  Urzad Skarbowy czy co 8-)))))))
 • @Husky 22:33:12
  Dlatego Ciebie lubię . :))))) Ave. https://www.youtube.com/watch?v=cf57H8qwq04
 • @Husky 21:43:56
  kundlu,
  no i trzeba było tak odrazu. Właściwie to nawet to podejrzewałem.
  kundlu,
  twój stan psychiczny nazywa się wczesne delirium, później bedzie tylko gorzej, bo wszędzie będziesz widział białe myszki.

  No, więc wracaj do żony
  https://www.thewhiskyexchange.com/media/rtwe/uploads/category/bg/atoz/304.jpg
 • @Rzeczpospolita
  Zalecam trochę poczucia humoru .Gwarantuję że Waszmość umrzesz zdrowszy .Pozdrawiam. :)))
 • @Rzeczpospolita 22:38:38
  cholera, nie mam żony.....
  jeszcze
  wystarczy partnerka, co pół roku nowa
  ps.
  mam na co wydawać pieniądze, więc niech poczekają

  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/89/31/6c/89316c6e2ce22ea3a6908728500bc2c1.jpg
 • @Repsol 22:42:21
  Gdybym go nie miał, to nie czytałbym i nie odpisywał na wasze idiotyzmy.
 • ALL
  Widzę, że koledzy sobie podyskutowali i upuścili trochę pary ,-)

  Ale wracając do meritum sprawy - Dobry Admin zaanonsował notkę ilustrując ją zdjęciem rozbitego bagażnika limuzyny (mniemam, że ministerialnej).

  A skoro tak - to nie ten samochód na kogoś najechał, ale chyba sam padł ofiarą uderzenia od tyłu, prawda?

  A mimo to "czerkiści" mogli przez kilka dni bić pianę o winie Macierewicza, ordynarnie oszukując setki tysięcy, jeśli nie miliony, swoich czytelników, pogłębiając ogrom spustoszenia w ich głowach.

  Chyba nadszedł czas nakładania kar finansowych na kłamców medialnych ;-) No bo jak inaczej sobie radzić z manipulantami?

  Dobrej nocy wszystkim.
 • @Repsol 22:36:35
  Niepowtarzalny wymiar muzyki.
  Immortal Onion - Bugaboo (Official)
  https://youtu.be/ESJM1hr5ZvQ
 • @Husky 22:46:12
  ???? Partnerki co chwila nowe : http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/z1FktkpTURBXy8yMTYzY2YzNWVmMzQ0MzU1NGRmY2UwYmMzN2ZhOTFiYy5qcGeRkwIAzQHk Wymierają ?. :)
 • @Repsol 22:07:10
  Pomiędzy mną a Lorenco zasadniczo nie ma różnic dotyczących obecnej polityki i rządów Prawa i Sprawiedliwości.
  Obaj szanujemy wyniki wyborów,obaj się tym cieszymy, a że czasami chcielibyśmy by było lepiej to wymieniamy się poglądami.
  Generalnie szanujemy się nawzajem

  Pozdrawiam
 • @Docent zza morza 22:52:35
  O tym karambolu , dowiemy się jak zwykle nic . Plebsem się rządzi a nie informuje . Ps. Proszę sprawdzić Ministerstwo Cyfryzacji jego projekt dowodu biometrycznego i blokowanie podpisu Kwalifikacyjnego umożliwiającego zrobienie referendum . Cuda Autorze Cuda . Pozdrawiam.
 • @Husky 22:46:12
  widzisz kundel,
  co to nałóg - ? - już nie kojarzysz, a to była taka prosta metafora: żona to butelka Black Bottle, baranie

  - i ty kundlu, masz ambicje do pisania politycznych komentarzy -?
  przecież ty nawet swojego nekrologu nie byłbys w stanie spłodzić
 • @Docent zza morza 22:52:35
  Pan szanowny,
  zapomniał, że kolumna ministra wojny liczyła szeć pojazdów - ?
 • @Repsol 22:56:13
  niezle utyta - typowa Angolka & McDonald's

  preferuje Polki :

  https://www.motherpolka.co.uk/pol_pl_Koszulka-patriotyczna-damska-Godlo-Polski-CZERWONA--346_1.png
 • @Rzeczpospolita 23:04:30
  Napisze twój -
  shalom
 • @ALL
  @Dobrej nocy. : https://www.youtube.com/watch?v=1dAQwVbnQ1s
 • @Husky 23:08:25
  zacznij od swojego, będzie łatwiej, bo napiszesz trzy, góra cztery litery
 • @Rzeczpospolita 23:24:58
  Wyluzuj Pozdrawiam. https://www.youtube.com/watch?v=BlUTxVsg9C0
 • @Husky 20:51:19
  Ci którzy doprowadzili do wielkiego głodu na Ukrainie w latach 1932-33 byli przedstawicielami robotników i chłopów. Symbolem Polski Walczącej legitymowali się ci, co walczyli o polskojęzyczne media międzynadorowego zakonu multimedialnego. W ilu krajach i językach nadają? Potrafisz sprawdzić? Komuniści też przecież łasi byli na symbole narodowe. Dziś ich naśladowcy też. Przecież wzorce jakże są bliskie. Antoni tworzy oddziały wzorem ORMO. Jaką wartość militarną mają te oddziały? Jeśli nie przyjmą techniki talibów, gdzie młodą dziewczynę lub chłopaka opasanych dynamitem nie wysyła się wśród obywateli zerową.

  Popatrz na minę człowieka na tym zdjęciu, ona pokazuje, jak bardzo nienawidzi tych symbolów.
 • @alek.san 21:08:39
  Mniej więcej tak samo jak media międzynarodowego zakonu. Na razie udowodniliśmy, że media reżimowe kłamią. Dla każdego myślącego człowieka zdjęcia z miejsca wypadku wyraźnie pokazują, że to nie stojące na czerwonym świetle pojazdy najechały na kolumnę z Macierewiczem, choć ci co wierzą w propagandę chcieli już w to wierzyć.

  Widzimy dwie limuzyny rządowe, jedna ma rozbity przód i tył, druga tylko przód, więc albo one stały, a samochody przed nimi zaczęły nagle cofać, albo one wjechały w samochody stojące na światłach. Ciekawy jestem jak notoryczni kłamcy wykręcą się z zakupu tych samochodów, bo jak widać, fizycznie samochody są. Przynajmniej 3, 2 rozbite i ten, co Misiewicz do klubu na wódeczkę się udał. To potwierdzają wypowiedzi PiS.

  Mamy tezę, 30 samochodów zostało zakupionych za ok. 35 mln zł. Czekamy na odpowiedź drugiej strony. Czekamy na dokumenty przetargowe, czekamy na faktury. Pokażą? Jeśli nie, to teza zostanie uznana za udowodnioną. Czyż nie jest tak w cywilizowanych krajach?
  To my, płatnicy podatków w Polsce jesteśmy sędziami. Bo my za to płacimy. Każda wypowiedź w stylu "minister jechał z prędkością jaka była potrzebna" pogrąża ministra. Konstytucja stanowi, wszyscy jesteśmy równi względem prawa. Pojazdy uprzywilejowane mają tak jechać, by nie powodować szkód materialnych, ani zagrożenia życia innych.

  Dziś z układu samochodów wiemy jedno, że ostatnim pojazdem, który wbił się w kolumnę był pojazd, którym jechał Antoni Macierewicz, więc Misiewicz i spółka kłamią.
 • @Rzeczpospolita 19:35:00 -"Nie strasz, nie strasz, bo się ..."
  -Boisz się? _Mie też żal Ciebie że tak błądzisz. -Zawsze masz szansę na nawrócenie. (Jest tylko jeden warunek; -musi być szczere.
 • @Docent zza morza 22:52:35
  Potwierdzone przez Macierewicza pokonanie drogi krajowej ponad 200 km, w warunkach zimowych w czasie 1:40" nic ci nie mówi? Czy Polak może pokonać tę drogę, gdzie mamy przejazdy przez miejscowości w tym czasie?
  Zerknij w google, zalecany czas przejazdu to ponad 3 godziny. Przekroczenie prędkości o 50 km/h równa się w Polsce utracie prawa jazdy. Co by było, gdybyś w USA pokonał drogę prowadzącą przez miejscowości z prędkością prawie 2 razy większą niż wyznaczona na podstawie fizycznych ograniczeń prędkości? Zacznij myśleć.
 • @Repsol 21:20:36 -Lorenco
  nie ma racji atakując naszą wiarę. -Jeśli mu tak Budda odpowiada to niech jedzie do Tybetu. -Ave!
 • @Moher 00:26:26
  Ty nie wahhabito z mojego kraju nie wyganiaj
 • @lorenco 21:51:20Religia to osobista sprawa każdego człowieka, skupionego w danym kościele."
  -Nie dla członkow Kościoła, który założył Pan Jezus i nakazał; -Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! (Mk 16,15)

  Read more: http://www.pch24.pl/gloscie-ewangelie-wszelkiemu-stworzeniu-,23274,i.html#ixzz4X6a8Nor3 -To wrogowie Pana Jezusa chcą nas zepchnąć do kruchty i krzyczą o prywatności, by zatrzymać rozprzestrzenianie się Dobrej Nowiny.
 • @lorenco 00:41:32 wahhabito?
  -No jak tu się nie pośmiać? Ja Cię nie wyganiam, tylko daję dobrą radę. -Przecież chyba dobrze byś się czuł wśród współwyznawców?
 • @lorenco 00:41:32 "wahhabito"?
  -No jak tu się nie pośmiać? -Jak tu się nie cieszyć, że taki mnie awansujesz. -Przyda się. -Mogę teraz zwrócić się do Saudów o donację.;))). (Na przykład na budowę Kościoła w Mekkce). -Wahhabicie chyba nie odmówią?:))). -Ja Cię nie wyganiam, tylko daję dobrą radę. -Przecież chyba dobrze byś się czuł wśród współwyznawców?
 • Jerzy Zięba do Jarosława Kaczyńskiego
  To trzeba obejrzeć (tylko 20 minut!)
  https://www.youtube.com/watch?v=vupgTD95o6k
 • @Jeremi 16:45:14
  Jeśli Maciarewicz uważa, że był ofiarą wypadku, to niech udostępni film z kamery z samochodu. Bo z całego zdarzenia wynika, że rządowe samochody jadąc z dużą prędkością najechały na stojące przed skrzyżowaniem na swoją kolej samochody. Czyli w obecnym stanie prawnym to na stronie rządowej spoczywa obowiązek udowodnienia nie łamania prawa o ruchu drogowym (nagłe i nie uprzedzone hamowanie lub cofanie strony przeciwnej).
 • @Zawisza Niebieski 00:24:31
  https://pbs.twimg.com/media/C3Sb8x1XAAEXnpG.jpg
 • @Rzeczpospolita 23:24:58
  Dariuszek się postarzał ale uroda pozostała


  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/cf/60/a0/cf60a0c8018091711e9f3e3b272439c8.jpg

  http://m.neon24.pl/24bfcea54047cb6a0da472f5dce0443e,2,0.jpg
 • Jak tworzy się PiS-prawdę?
  Minister Macierewicz twierdzi, że nie pojazd, którym on podróżował spowodował wypadek. "Według wstępnych ustaleń jeden z samochodów w kolumnie [Macierewicza] stracił przyczepność i uderzył w tył pojazdu jadącego przed nim. Następnie oba pojazdy, wytracając prędkość, uderzyły w samochody stojące przed skrzyżowaniem. "

  Już tylko potrzeba grupy dziennikarzy usłużnych, bo zgodnie z klasykiem kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą, a tę mają w TV Kurski, polskojęzycznych mediach zakonnych i w kilku innych, jak wSieci i już sort Kaczyńskiego mówi, że to nie jest wina Macierewicza.
 • @Zawisza Niebieski 10:50:20
  Jestem przekonany , ba, nawet pewny, że byłeś naocznym świadkiem tej kolizji.
  Więc o czy tu mowa.
  Niestety lemingoza to ciężka choroba , leki nie pomogą , pozostają elektrowstrząsy
 • @Zawisza Niebieski 00:24:31
  "Potwierdzone przez Macierewicza pokonanie drogi krajowej ponad 200 km, w warunkach zimowych w czasie 1:40" nic ci nie mówi? Czy Polak może pokonać tę drogę, gdzie mamy przejazdy przez miejscowości w tym czasie? "
  ..........................................
  Gdy trzy lata temu - czyli jeszcze za rządów "tych właściwych" -spokojnie jechaliśmy sobie samochodem na bocznych drogach w łódzkiem (między Łaskiem i Wieluniem) - nagle z bocznych dróg, w wielu miejscach jednocześnie pojawiły się cywilne służby (pewnie BOR), wstrzymując cały ruch i nakazując wszystkim zjechać w te boczne drogi - a po paru minutach po pustej drodze jak błyskawica przemknęła kolumna rządowa; i dopiero wtedy szaraczkom pozwolono jechać dalej.

  Tak to się robi, szanowny kolego - i ci uprzywilejowani wcale nie muszą pędzić slalomem pomiędzy tymi przestrzegającymi przepisów ruchu drogowego.

  A kategorię "pojazdów uprzywilejowanych" to kodeks drogowy przecież wprowadził wieki całe.

  Warto wiedzieć o czym się pisze - szczególnie uważając na treści suflowane przez michników - bo to gwarancja zbłaźnienia się - skoro ich kod kulturowy zakłada, a nawet wręcz - wymaga dezinformowania postronnych.
 • @Husky 12:55:56
  PiS-ślepota z beterozą to taka choroba, że się niczego nie widzi. Widziałeś zdjęcia, widziałeś wypowiedzi ludzi, ale nic nie widzę, nic nie słyszę. Czyżby moheroza nie tylko mózg niszczyła ale również oczy?
 • @Zawisza Niebieski 10:50:20
  Według relacji zawinił kierowca drugiego auta w kolumnie.
  VIP nie jeździ w pierwszym, ani ostatnim, więc domniemuję, że to auto wiozące Maciorę jest winowajcą. Mogę nie mieć racji, jeżeli w kolumnie było więcej niż 3 auta.. Ponad 3 limuzyny wiozące psychopatę z jednej imprezy prywatnej na kolejną, budzą we mnie uczucia niepojęte gdzie przewija się krew, zemsta, sprawiedliwość, krew.. Jestem zdrowym psychicznie normalnym obywatelem RP nr 3,5 a psychopaci u władzy usilnie chcą ze mnie zrobić wariata :((

  Nikt jednak nie podjął tematu, kto oprócz Maciory podróżował tą piracko drogową eskapadą? Jeżeli było więcej niż 3 auta, to raczej nie fanaberia Maciory, a więcej "wybrańców" brało w tym udział..

  Ucieczka z miejsca wypadku jest karalna i imunitet nic ma do tego.
  Idąc dalej, mamy precedens: za rządów PO Staruch w więzieniu bez wyroku, a za PiS Piskorski bez wyroku w więzieniu..
  Mamy jasną drogę postępowania wskazaną: cały sejm, senat, ministrów i wszystkich prezydĘtów (cofając się 30lat wstecz) można wsadzić do pierdla na czas nieokreślony bez wyroku.. i tak nam dopomóż Bóg ;)))))
  To jedyna droga prawna.. dalej to tylko szubienice i narodowe samosądy na każdym rynku, skwerze, w każdym polskim mieście..
 • @Docent zza morza 12:57:33
  Tak, tak jeżdżą "elity", pamiętaj jednak, że pojazd uprzywilejowany nie może spowodować wypadku, zaś kierowca pojazdu uprzywilejowanego odpowiada za wypadek, czasami nawet więzieniem.
  Ja porówuję różne treści, nie tylko szufladkowane michników, rydzyków, karnowskich. Ze wstępnych ustaleń wynika, że katastrofa została spowodowana przez kolumnę Macierewicza, z wypowiedzi prokuratury widzimy, że już na tym etapie mamy do czynienia z mataczeniem.W swoim tekście porównałem wypowiedzi prokuratur w dwóch sprawach, w katastrofie pod Łodzią i w katastrofie pod Toruniem. W przypadku gdy katastrofę we mgle spowodował Polak lub kilku Polaków mówi się o winie wszystkich i nie dostosowaniu prędkości do warunków jazdy. W katastrofie, którą spowodował "sort Kaczyńskiego" mówi się o złych warunkach na drodze, o prędkości "jechali tak szybko, jak było potrzeba". Trzy wypadki z udziałem naszych VIP w ciągu roku to chyba powód, by zwrócić uwagę naszym VIP, że prawa fizyki prezesa nie słuchają.
  Ja dziś na jedno wskazuję, że jeśli następnym razem kogoś zabiją lub zabiją się sami nie będę mówił o zamachu, będę mówił o samobójstwie z premedytacją, zabójstwie z głupoty. Jak myślisz, jak długo będziemy czekali na następny wypadek?
  Dla Polski jakąś charakterystyczną liczbą jest trzy. Mieliśmy CASA, lot do Gruzji i Smoleńsk. Teraz wypadek prezydenta, wypadku Szydło w Izraelu nie liczę, wypadek Macierewicza. Co rozum podpowiada?
 • @Husky 10:28:18
  kundel,
  pogrywasz nieuczciwie - po co wklejasz zdjęcia ze swego rodzinnego albumu

  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/cf/60/a0/cf60a0c8018091711e9f3e3b272439c8.jpg

  - i już wtedy wyglądałeś gnidowato
 • @Moher 00:20:01
  Duchowy Żydzie (a może i etniczny) nie obrażaj mnie taką propozycją.

  Oto odpowiedź, jakie spustoszenie w mózgu czyni żydo-katolicka religia.
  Żydo-katolik przestaje myśleć, myślenie zastępuje ślepą wiarą we wszelkiego rodzaju głupoty, jeśli tylko są uwiarygodniane rzymską szubienicą:

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2016/01/2r6igeo.jpg
 • @Rzeczpospolita 13:25:46
  A ty na tym zdjeciu taki piekny, chamerykansky
  shalom
 • @Rzeczpospolita 13:35:33
  Aj waj, Rabinie poczytaj
  to ze strony Wiernych Polsce Syjonistycznej pod red.Kosiura

  Prezes i jedna Polska. Innej nie ma

  Partia to prezes, a prezes to partia. Słowo prezesa jest słowem partii i rządu. To na jego skinienie odchodzą ministrowie, powstają nowe prawa, a obywatelskie projekty ustaw trafiają do kosza.


  Nazwa partii Prawo i Sprawiedliwość oraz skrót PiS przydatne są wyłącznie jako synonimy nazwiska prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Jego pozycja we własnym środowisku jest niezachwiana, stabilna, pewna. Bez niego nie ma partii. I tak jak prezes jest ostateczną instancją w PiS‑ie, tak jego formacja chce być siłą przewodnią narodu. Któż może być przeciw? Ich zdaniem tylko zdrajcy, pachołki Putina i wrogowie Polski.

  Na wzór relacji prezes–partia obóz rządzący chce ułożyć stosunki na linii władza–naród. To co w szeregach PiS jest rzeczą normalną, ma zostać zastosowane w społeczeństwie, przeniesione na każdy szczebel administracji i życia publicznego. Nie ma więc mowy o różnicy zdań, dywagacjach, wątpliwościach czy zastrzeżeniach.
  Jarosław Kaczyński do perfekcji rozwinął jedyny skuteczny w postkomunistycznej Polsce model zarządzania partią – niezbyt licujący z cywilizacją łacińską model autorytarny. Wszystkie inne okazały się nieskuteczne.
  Opierając się na garstce zaufanych towarzyszy, zwanych zwykle Zakonem PC, prezes kolejny raz zdobył władzę. Chociaż sposób zarządzania formacją pozostaje, jak zawsze, nienaruszony, to polityczna sytuacja jest tym razem inna niż w roku 2005.

  Nie ma żadnych wątpliwości, że Jarosław Kaczyński w ostatnich latach został mocno doświadczony. Stracił brata‑bliźniaka, a społeczeństwo w dużej masie nie potrafiło uszanować osobistej tragedii. W miejsce ludzkich odruchów dla człowieka, który po śmierci brata i matki został sam, pojawił się zorganizowany medialno‑polityczny przemysł pogardy, który nienawiść do Kaczyńskiego przeniósł z „góry” na niziny. Przez pewien czas prezes PiS był znienawidzony niemal wszędzie: od studiów radiowych i telewizyjnych, przez akademickie katedry, aż po bary i klepiska wydeptane na trawniku przez meneli. Fala chamstwa i wrogości pod adresem prezesa PiS u każdego przyzwoitego człowieka budzić musi żal i współczucie, jednak z czasem takich ludzi zaczęło brakować. W mediach prym wiódł (ze względu na przyzwoitość pomińmy przymiotniki) Janusz Palikot i jemu podobni.
 • @wk..ny 13:21:36
  jeżeli ktoś uważa, że można zostać ministrem, premierem czy prezydentem nie będąc w "układzie", czyli będąc współwinnym i nie skończyć jak Lepper, jest głupi/naiwny/ma w tym interes..

  PiS i PO to to samo zło.. dwie strony tego samego medalu nazwanego dla niepoznaki demokracją, gdzie ogłupiali nadwiślańscy Indianie myślą, że mają wybór niczym hamerykanie pomiędzy Republikanami, a Demokratami..
  Wybierz pomiędzy dżumą i cholerą.. to Ty decydujesz!! Yes We can!!! ;(((
 • @wk..ny 13:21:36
  "Według relacji zawinił kierowca drugiego auta w kolumnie."
  To jest właśnie ciekawostka w tej sprawie. Z tego co czytałem układ był taki, że pierwszym był BMW serii 7, drugim serii 5 i w serii 5 siedział Macierewicz.
  Co do ucieczki z miejsca wypadku, świadka nie obowiązuje zasada pozostawania na miejscu wypadku. Gdyby kierował, to sprawa byłaby inna.
  Oni już nie odróżniają kłamstwa od prawdy, co jednak dla pokolenia, które miało do czynienia z cenzurą PRL jest dobre. Potrafimy czytać między wierszami i mamy zakodowaną wrażliwość na kłamstwo.
 • @Zawisza Niebieski 13:05:25
  czyli pozostal jedyny swiadek
  Zawisza
 • @Husky 13:39:00
  - jak nic delirka cię dopadła i to już w samo południe.
  - marnie skończysz, kundel.
 • @Husky 13:50:47
  Może się trochę odstresujesz :)
  http://ec07.waw2.cache.orange.pl/interia/v.iplsc.com/najbardziej-fotogeniczny-pies-na-swiecie/0006CRUAOCOE0T5A-V1.mp4

  Bo widzę, że jeżdżący służbowo na imprezki Misiewicz, czy Macierewicz mocno cię stresują. Przecież pod odpowiedzialnością karną prokuratura przestrzega przed kwestionowaniem, że wyjazd do prywatnej uczelni a później na balangę do prywatnej gazety nie było bohaterską działalnością na rzecz obronności kraju. Wiemy, że dowódca oddziału moździerzy aptecznych rozpracowywał agenta rosyjskiego Smirnowa i jego współpracownicę Stolichnayą. Wspomagała go agentka Żubrówka. Kogo rozpracowywał Antoni, to dowiemy się, za 50 lat gdy odtajnią najtajniejsze dokumenty.
 • @Rzeczpospolita 13:25:46
  Proszę więcej nie stosować pod adresem innych dyskutantów epitetów typu "kundel", czy gnida" - bo się pożegnamy...

  A w zasadzie to kolega powinien przeprosić za takie słowa.
 • @Docent zza morza 15:12:16
  a czy kolega podobny apel wystosował do kundla Husky'ego i jego akolitów?

  A pożeganć się możemy w każdej chwili, bo teksty kolegi prezentują poziom, który zniechęca do poważnego ich komentowania.
 • @Rzeczpospolita 15:33:56
  Czy kol. Husky - bądź "jego akolici" - użyli niedopuszczalnych epitetów wobec kolegi?

  Chętnie bym je poznał.
 • @Zawisza Niebieski 13:05:25
  https://pbs.twimg.com/media/C3VJ6xQW8AEtrca.jpg
 • @Docent zza morza 15:50:55
  Jest tego całe mnóstwo i nie tylko na moim blogu, ale nawet tu pod pańskim postem, może Pan, jeśli ma ochotę, prześledzić, bo mnie insynuacje syjonistycznych szumowin podszywających się pod zaczadzonych żydo-katolików mało zajmują.

  Poza tym, w sensie formalnym: cóż to za epitet "kundel"- ? - to także rasa - i użyty w stosunku do kogo -? -, do bezczelnego elementu ukrytego za krzakiem (nickiem)? Pan raczy żartować -?
 • @Rzeczpospolita 18:49:20
  https://v.wpimg.pl/MTM2NTc0JD1iBHpgGwN_Y2JbYCMTHj04YlNhMkxaPTEqHX1hUAF_ez1eLzcZb3thfRwkJAZX/
 • @Rzeczpospolita 18:49:20
  Spotkałem określenie "rabin" pod kolegi adresem. Czy jest obraźliwe?

  Gdyby ktoś go użył pod moim adresem, to obśmiałbym się "jak norka" - bo ani rabinem, ani nawet żydem nie jestem.

  Ale skoro kolegę to obraża... - ma kolega do tego prawo.
 • @Docent zza morza 21:07:04
  Mnie to nie obraża, mnie jedynie śmieszą tego typu reakcje, które dowodzą braku argumentacji i bezsilnej złości u ukrywających się za nickiem "adwersarzy".

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej