Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
241 postów 589 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Multi-kulti to samo zło

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wymieszanie cywilizacji, narodów, kultur i tradycji ma doprowadzić do wielkiego i krwawego konfliktu - wedle planów ludzi NWO, wierzących że ich Nowy Ład może powstać jedynie z zafundowanego nam wszystkim chaosu...

Ostatnie rozruchy w stolicy Szwecji, ”tradycyjne” podpalenia samochodów we Francji na Nowy Rok oraz okazjonalne orgie buntu i zniszczenia – gdy tamtejsza policja zbyt brutalnie potraktuje kolejnego kolesia z getta… ataki w Niemczech na kobiety, czy coraz częstsze akty terroru - to nie bajki ani "prawicowe fake news", lecz smutna rzeczywistość świata mieszańców – ludzi rozdartych między dwoma kulturami i cywilizacjami – tej własnej domu rodzinnego i tej oficjalnej kraju osiedlenia.

A przecież Mistrz Koneczny przestrzegał

”Nie można być cywilizowanym na dwa sposoby”…

image

            "Między cywilizacjami nie może być syntez (bowiem sprzeczności między różnymi etykami są nie do pogodzenia), a próby dokonania takowych kończą się, bądź to zdominowaniem jednej cywilizacji przez drugą (najczęściej dominującą jest ta, która nakłada mniejsze obowiązki moralne), bądź też powstaniem acywilizacyjnej, niezdolnej do rozwoju, a często i przetrwania, mieszanki."

=> Feliks Koneczny Wiki

             "Nie ma syntez; są tylko trujące mieszanki. Cała Europa choruje obecnie na pomieszanie cywilizacyj; oto przyczyna wszystkich a wszystkich „kryzysów”.

 Jakżeż bowiem można zapatrywać się dwojako, trojako (a w Polsce nawet czworako) na dobro i zło, na piękno i szpetność, na szkodę i pożytek, na stosunek społeczeństwa i państwa, państwa i Kościoła; jakżeż można mieć równocześnie czworaką etykę, czworaką pedagogię?!

 Tą drogą popaść można tylko w stan acywilizacyjny, co mieści w sobie niezdatność do kultury czynu. Następuje kręcenie się w kółko, połączone ze wzajemnym zżeraniem się. Oto obraz dzisiejszej Europy!" "O wielości cywilizacyj",Wydawnictwo Antyk, Warszawa 2002, s. 365

 Tamte słowa – z roku 1935! – mogłyby posłużyć za opis dzisiejszej ”starej unii”.

Czyżby twórcy powojennej Europy byli aż takimi ignorantami?

A może jednak potajemnie czerpali z dorobku Konecznego - którego oficjalnie wyklęto - dobrze wiedząc co robią?

Bo przecież prawdziwym fundamentem zjednoczonej Europy jest paneuropejski program wymieszania ras i narodowości znany jako Plan Coudenhove-Kalergi:

            "Istota planu Kalergi:

             W książce Praktyczny idealizm [Practical Idealism], Kalergi pisze, że mieszkańcami przyszłych „Stanów Zjednoczonych Europy” nie będą narody starego kontynentu, a rodzaj podludzi, produkty mieszania ras. Wyraźnie oświadcza, że narody Europy powinny krzyżować się z azjatycką i kolorowymi rasami, tworząc wielonarodowe stado, bez żadnej jakości i łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą.

Kalergi głosi zniesienie prawa do samostanowienia, a następnie eliminację narodów przy wykorzystaniu etnicznych ruchów separatystycznych i masowej migracji. Żeby Europę kontrolowała elita, chce zamienić ludzi w jedną jednorodną mieszankę czarnych, białych i Azjatów. Ale kto tworzy tę elitę? Kalergi dokładnie to opisuje:

Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo znikać ze względu na eliminację przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Eurazjatycko-negroidalna rasa przyszłości, podobna z wyglądu do starożytnych Egipcjan, zastąpi różnorodność narodów i różnorodność jednostek. Zamiast niszczyć europejski judaizm, Europa, wbrew jej woli, uszlachetniła i wykształciła tych ludzi, popędzając ich do przyszłego statusu wiodącego narodu poprzez ten sztuczny proces ewolucyjny. Nic dziwnego w tym, że naród który uciekł z getta-więzienia, stał się duchową szlachtą Europy. Tym sposobem litościwa troskliwa Europa stworzyła nową rasę arystokratów. To się wydarzyło, gdy upadła europejska arystokracja feudalna z powodu emancypacji Żydów [z powodu działań podjętych przez rewolucję francuską]."

=> Plan ludobójstwa narodów Europy

 Takie szatańskie wymieszanie narodów, tradycji, kultur i cywilizacji (czyli wymieszanie treści, wedle Anglo-Sasów definiujących "rasy") – obok zniszczenia rodziny i religii - stanowi kamień węgielny Nowego Porządku Swiata, czyli kolejnej mutacji komunizmu – polegającego przecież na centralnym zarządzaniem zasobami Ziemi przez ”prawdziwych bogów i władców tej planety”(wedle określenia b. premiera Izraela Menachema Begina).

image

image

 Celem NWO jest podstępny holokaust naszej cywilizacji

i nie należy mieć co do tego nawet najmniejszych wątpliwości.

image

 
image

 Bo prawdą jest, że nie wyleczy się choroby bez postawienia właściwej diagnozy.

A wojna przeciw nam toczona jest zgodnie z mottem Mossadu - "Wojny prowadzi się podstępnie".

image

Dzisiaj największą nadzieją na powstrzymanie tych zbrodniczych planów jest coraz wyraźniejsze budzenie się Amerykanów i Europejczyków, co już zaowocowało dojściem do władzy triumwiratu Trump-Orban-Kaczyński, którzy świadomie rozbijają kolejne fale imigranckiego tsunami.

=> Ten triumwirat to bicz na NWO? 

image

 P.S. A prezydent Trump poruszając w ubiegły piątek temat kłopotów sprawianych przez imigrantów w Europie, m.in. na przykładzie Szwecji i używając sformułowania ”wydarzenia ostatniej nocy”– dokonał przesadnego skrótu myślowego, bowiem odniósł się do reportażu telewizji Fox News na ten właśnie temat, faktycznie emitowanego ”ostatniej nocy”.

Coś wyraźnie zazgrzytało w sztabie prezydenta – bo przecież nie ogląda on całej amerykańskiej telewizji, ”jak leci”, tylko opiera się na informacjach współpracowników.

Ta niezręczność - ”bo przecież w Szwecji nic się ostatniej nocy nie stało”– posłużyła wszelakiemu lewactwu do niesłychanego politpoprawnego hejtu pod jego adresem – robiącego z niego chama, ignoranta i ćpuna.

No cóż – Szwecja była od wojny i nadal jest laboratorium NWO i to najpierw tutaj testuje się rozwiązania później narzucane jednoczącej się Europie. A ponadto szwedzcy politycy są dziś najbardziej lojalną wobec Georga Sorosa grupą w europarlamencie – "65% lojalnych wobec Sorosa"-Svenska politiker mest Soros lojala- a to przecież on w imieniu ”Rotszyldów” zarządza obecnie masową migracją do Europy.

=> Dyktat "Rotszyldów"

Ale okazało się, że prezydent Trump ma jednak w sobie to coś, co czyni z polityka męża stanu - a mianowicie łut szczęścia - bo już w poniedziałek wybuchły zamieszki w Sztokholmie i policja musiała użyć broni (po aresztowaniu kolejnego gangstera w trakcie trwającej od pewnego czasu akcji ”psucia rynku”lokalnym dilerom).

image

Możnaby pomyśleć, że multikulturalizm zatriumfował w USA, gdzie ludzi wymieszano w wielkim tyglu i gdzie wszystkie"rasy" żyją sobie w "harmonii i pokoju". Tylko dlaczego nadal dochodzi tam do rozruchów na tle rasowym, a 320 milionów Amerykanów jest dziś kontrolowanych przez sześciomilionową diasporę, stanowiącą niecałe 2% populacji?

image

 

KOMENTARZE

 • @
  Cóż, "autor" *1 był niewątpliwie OBRZ(y)ezany...
 • @laurentp 18:10:34
  Mógłbyś zdradzić o co chodzi Ci z tym rebusem: cudzysłów, wielkie litery i nawias?

  pOZDRAWIAM niePOPRAWNIE niePOLITYCZNIE

  Tuz z Talii
 • Fajni ci Szwedzi
  Tylko dlaczego palą własną flagę?

  https://pbs.twimg.com/media/C5NlbLQWQAEeV5M.jpg
 • @Husky 21:50:10
  ;-)
  Pozdrawiam.
 • @laurentp 18:10:34
  Próbuję zrozumieć komenta i nie daję rady - może kolega by nas wszystkich oświecił?
 • @Docent zza morza 22:03:29
  https://pbs.twimg.com/media/C5GqRB8W8AIAL3_.jpg
 • @Katana 22:03:22
  https://pbs.twimg.com/media/C5RUMlvWAAAc13n.jpg
 • See What Happened When Hundreds of Muslims Surrounded a Synagogue to Show the ‘True Face’ of Islam
  A large group of Muslims made a powerful and symbolic gesture showing they want to protect Norway’s Jewish community, gathering hand-in-hand Saturday to form a “ring of peace” around a synagogue.

  Muslim youths organized the peace vigil in solidarity with the Jewish community following deadly shootings at a free speech event and at a synagogue last weekend in neighboring Denmark.

  The English-language website the Local reported that more than 1,000 Muslims and Jews formed a symbolic, defensive ring around Oslo’s main synagogue. Many of those who attended were teenage girls wearing headscarves.

  Video showed Jewish leaders chanting Sabbath prayers outside as the multifaith group holding hands looked on during the chilly night.
  http://www.theblaze.com/stories/2015/02/22/see-what-happened-when-hundreds-of-muslims-surrounded-a-synagogue-to-show-the-true-face-of-islam/
 • @Husky 21:50:10
  Słowaczka nasikała na Koran i go podpaliła. Została aresztowana. Grozi jej 6 lat więzienia... Pochodząca z Ruzomberok na Słowacji Sheila Szmerekova zaangażowana była w uświadamianie swoim rodakom niebezpieczeństw, jakie wiążą się z kulturą muzułmańską. Przypomnijmy, że Słowacy raczej nie są zwolennikami islamizacji; niedawno wprowadzili prawo, które praktycznie tożsame jest z delegalizacją tej religii w ich kraju. 24-latka, aby pokazać swoje negatywne nastawienie do islamu, w formie protestu oddała na Koran mocz i później go spaliła. Nagranie wrzuciła do sieci, mówiąc, że nikt jej nie powstrzyma nawet policja...Słowackim funkcjonariuszom, którzy wszczęli w sprawie śledztwo, udało się jednak zidentyfikować i odnaleźć dziewczynę. Szmerekovej postawiono zarzut „tworzenia materiałów ekstremistycznych, zniesławienia narodu oraz rasy, a także podżegania do nienawiści rasowej, narodowej i etnicznej”. Grozi za to nawet 6 lat pozbawienia wolności. Matka młodej Słowaczki ujawniła w rozmowie z mediami, że zachowanie córki jest skutkiem nieszczęścia, jakie ją spotkało w przeszłości. Dziewczyna jaka 14-latka miała paść ofiarą zbiorowego gwałtu dokonanego przez 14-osobową grupę cyganów.... https://youtu.be/euJhic1ufk8 https://youtu.be/TiOKWKOm-rc
 • @Husky 21:50:10
  Migranci otrzymali status uchodźcy w Szwajcarii, ponieważ grozi im śmierć w swoim kraju. Migranci otrzymali status uchodźcy w Szwajcarii, ponieważ grozi im śmierć w swoim kraju. Teraz oni wykorzystać te pieniądze na pomoc społeczną dostać się tam na wakacje, ujawnia Basler Zeitung. Szwajcarski dziennik zauważa , że tysiące migrantów opuszczają co roku na wakacje w Erytrei, którzy mają mieć Afryki uciekł w obawie o swoje życie. Ironia: choć dużej części Erytrejczyków odmówiono azylu w Szwajcarii, władze są przygotowane do wydalenia ich z powodu ich krajów pochodzenia są uważane za niebezpieczne przez kraj przyjmujący. Nie ma bezpośredniego lotu ze Szwajcarii do Erytrei, ale Basler Zeitung dziennikarze odkryli, że pięćdziesiąt osób wyjeżdża codziennie ze Szwajcarii jadąc na wakacje do kraju afrykańskiego. Bilet powrotny do Erytrei kosztuje około 599 franków w styczniu i 650 w sezonie, dodając, że Szwajcarzy są bardzo hojni, gdyż zdecydowana większość Erytrejczyków mieszkających w Szwajcarii otrzymuje tylko korzyści społeczne i pracy nie chcą. W odpowiedzi, Sekretariat Szwajcarski Migracji (SEM) powiedział Basler Zeitung, że trudno jest ocenić liczbę Erytrejczyków, którzy biorą urlop w swoim kraju, ponieważ nie istnieją żadne bezpośrednie loty. Spośród 50 000 wniosków o podróży za granicę przez azylantów z tymczasowego miejsca zamieszkania, 97,5% zostało zatwierdzone w latach 2010 i 2014. http://www.dreuz.info/2017/02/11/ces-refugies-qui-ont-fui-la-guerre-et-la-mort-partent-en-vacance-au-pays-avec-largent-de-laide-sociale/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31