Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
241 postów 589 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Za demontaż ”Brukseli” podziękujmy … Turcji i Holandii? (2)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak "Bruksela" desperacko "ratując Holandię" przed eurosceptykami pogrążyła "Europę".

O Holandii można powiedzieć, że jest – obok Szwecji – wzorowym uczniem globalizmu i przykładem ”udanej integracji europejskiej”.

Holendrzy także szczycą się swoim państwem dobrobytu, stosunkowo niskim bezrobociem, porządkiem w finansach publicznych oraz są dumi ze swego humanitarnego podejścia do imigrantów i uchodźców.

Dlatego też chętnie i przy każdej okazji podkreślają – podobnie jak Szwecja - swój globalny status ”mocarstwa moralnego i sumienia świata”.

Co jest zwykła hucpą i hipokryzją, bo gdyby ich stosunek do cudzoziemców naprawdę był taki, jak się im wydaje, to nie zachodziłaby tam potrzeba stwarzania własnych imigranckich partii politycznych, walczących z rasizmem i dyskriminacją – a właśnie w tym tygodniu taka partia – Denk – po raz pierwszy weszła do holenderskiego parlamentu.

Nie zapominajmy też, że drugą twarzą holenderskiego dobrobytu i zblazowanej tolerancji jest szerokie poparcie dla aborcji i eutanazji, przyzwolenie na używanie narkotyków oraz uprzywilejowanie homoseksualistów.

image

A stosunki Holandii z Turcją były już i tak napięte od pewnego czasu, bo jako namaszczone przez stosowne instancje "sumienie świata” ta pierwsza czuła się uprawniona do pouczania tej drugiej i ostrego piętnowania za czystki po lipcowym puczu i za ”deficyt demokracji”oraz ustawiała ją w roli ”chłopca do bicia”, świętoszkowato prezentując się jako jej przeciwieństwo oraz wyśmiewając ”ambicje sułtana Erdogana”:

image

image

A teraz na tę beczkę prochu, premier Rutte – chcąc zatrzymać Geerta Wildersa i przekreślając swą dotychczasową politykę – "musiał” rzucić iskrę, upokarzając Turcję i jej ministrów…  tylko pogratulować zmysłu politycznego, Mark. ;-)

Bo Erdogana, trzymającego przecież pod kontrolą ponad dwa miliony syryjskich uchodźców (których w każdej chwili może wysłać do Europy) i kasującego za od Unii 3 mld euro rocznie – to raczej nie wypada obecnie drażnić…

 I dlatego oficjalnie panowała dotąd pełna tolerancja, wzajemne zrozumienie i promocja multi kulti …

image

 … ale teraz policja zdecydowanie rozpędziła Turków protestujących w Rotterdamie przeciw decyzji premiera.

image

A swoją drogą Erdogan wysyłając swych ministrów w ramach własnej kampanii przedreferendalnej, m. in. do Holandii, tuż przed wyborami, w których Geert Wilders narzucił wszystkim debatowanie kwestii islamu i muzułmańskich imigrantów – wykazał się skrajną głupotą (albo dokonał świadomej prowokacji).

A brutalność policji, dotąd znana jedynie imigrantom (także polskim), została teraz świadomie pokazana Holendrom, Europie i światu – ”patrzcie na co nas stać w obronie demokracji, rządów prawa oraz europejskich wartości”– co samo w sobie jest dość niepokojące:

”Ważniejsze jest to, z jakim zachwytem przyjęto sięgnięcie przez Ruttego po przemoc, wytworzenie i użycie w walce o wyborców obrazów filmowych pełnych agresji, które typowe były dotąd dla rozmaitych autorytarnych reżimów. ”

=> Establiszment gotów siłą bronić swej władzy

 A tak skomentował tę woltę premiera Holandii dobrze obeznany z holenderskimi realiami komentator o nicku ”Reytan”:

 „Reytan | 15.03.2017 [22:06]

(…) Rutte jednak powodowany emocjami wyborczymi popelnil bledy, ktore go eliminuja z polityki holenderskiej przy najblizszej okazji.
Holandia nie rzadza rzady, lecz oligarchia finansowo + handlowa. Moze ona operowac tylko, gdy Holandia chroniona jest pijarem klamstw i bajeczek, typu wiatraki, tulipany, klomby kwiatowe i mili ludzie.
Rutte naruszyl brutalnie prawo miedzynarodowe, i naswietlil prawdziwa Holandie z pyskiem krwawego wilka, o ktorym mowil Krasnodebski w Parlamencie Europejskim, i ktorego swiat dlugo nie zapomni. (…) ”

=> Wilders nie wygra

 No i Turcy ”się zagotowali”,dając upust nabrzmiewającej frustracji i posypały się pod adresem Holandii oskarżenia i wyzwiska, w ruch poszły sankcje (na razie dyplomatyczne), a ponadto w sposób mało subtelny zagrozili ”spuszczeniem uchodźców ze smyczy” – BRAWO ”BRUKSELA” i EUROPA!!!

image

Brawo za jakże piękne, pyrrusowe zwycięstwo!!!

Bo krótkowzrocznie ”ratując Holandię”oraz swoją Wielką Europejską Utopię pogrążyliście się sami – co powinno być krzepiącym prognostykiem dla miłośników wolności i demokracji.

Bo pozornie ”szafa gra” – eurosceptykom Wildersa utarto nosa, a euroentuzjaści będą dalej rządzić w Holandii, prawda? No, to otwieramy kolejnego szampana…

Nie tak szybko, koledzy/ towarzysze komisarze.

Albowiem Unia znajduje się obecnie w samym środku procesu gruntownych przemian, a wszelkie decyzje mają teraz - trudno dostrzegalny na pierwszy rzut oka - wymiar historyczny – i można sobie po drodze wygrać "skolko ugodno" bitew i potyczek, by i tak ostatecznie przegrać wojnę…

Bo na wiosnę 2017 – jak prognozowałem – następuje kolejny odsłona nieodwołalnego już proces demontażu dzisiejszej unii – zmierzającej do budowy ponad głowami Europejczyków i wbrew naszemu interesowi jednego superpaństwa, zarządzanego bezpośrednio z Brukseli - i do tego pewnie w języku „europejskim”, jak sądzę... ;-)

=> Za demontaż "Brukseli" podziękujcie Makreli...

I jak na razie – bieg wydarzeń tę prognozę potwierdza, bo Niemcy dalej nieodpowiedzialnie brykają, zrażając do siebie sąsiadów ("Europa różnych prędkości" + brutalne przepchnięcie Tuska) oraz kompromitując ideę integracji "równych z równymi", a Londyn właśnie określił termin uruchomienia Brexitu (za dwa tygodnie).

A mamy dopiero połowę marca... i jeszcze wiele przed nami. ;-)

A gdyby teraz faktycznie nasz kontynent zalała by nowa fala „syryjskich uchodźców” (w roku 2015 faktyczni Syryjczycy stanowili ledwie 25-33% ubiegających się o azyl w poszczególnych krajach), to brukselska Wieża Babel może runąć szybciej, niż ktokolwiek by się tego dziś spodziewał …

Bo kryzys migracyjny ujawnił sprzeczność interesów narodowych w Unii, rozsadzając instytucje wznoszone na piasku i na bazie fantasmagorii o jednolitej kulturze i jednolitej świadomości europejskiej, gdzie efektem końcowym obłąkańczej ideologii ma być holokaust dzisiejszych Europejczyków i prymat „żydowskiej socjalistycznej arystokracji duchowej zarządzającej negroidalno-azjatycką mieszanką ludnościową”:

=> Fundament "Brukseli"- plan ludobójstwa narodów Europy

P.S. Na przykładzie Szwecji możemy dostrzec praktyczne konsekwencje stosowanie ideologii multi-kulti, gdzie wszystkie cywilizacje i kultury z definicji są sobie równe.

Otóż w mieście Malmö w ostatnich latach doszło do kilkunastu zabójstw, z których wyjaśnieniem lokalna policja nie dawała sobie rady - bo nikt z nią nie chciał współpracować - a których ofiarami byli muzułmanie.

Interpretacja tego fiaska była dwojaka – 1 - bo świadkowie są zastraszani; 2 - bo to porachunki wśród gansterów, a środowiska te są dla policji „nieprzemakalne”, bo albo składają się z członków jednego klanu, albo z kolegów szkolnych/ podwórkowych – i dlatego umieszczenie tam swoich agentów przekracza jej możliwości (stąd strefy „no go”, gdzie policja w zasadzie jest głucha i ślepa i może sobie jedynie pojeździć po kilku ulicach).

Ale ginęli też młodzi ludzie, nie mający z przestępczością nic wspólnego – a policja dalej była bezradna.

Aż w końcu wyszło szydło z worka, ;-) – i lokalna prasa poinformowała, że jest to efekt stosowania prawa szariatu, gdzie rodzinie ofiary sprawca może wypłacić stosowne odszkodowanie – i wtedy „sprawiedliwości staje się zadość”, a obecna stawka to 3 miliony koron.

A holenderskie wybory były kolejną okazją do kilku refleksji nad przyszłością naszego kontynentu:

image
 
 

 

 

 

 

 

 

 

image

 
image
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesteśmy dziś coraz bardziej świadomi faktu, że nic istotnego „w Europie” niemoże się odbyć bez udziału, wiedzy i zgody Berlina.

I dlatego szalenie istotna i niepokojąca jest ta informacja niedawno zamieszczona w niemieckim „Die Welt”, bo wygląda na to, że Frau Kanclerz dalej niestrudzenie i nieświadomie podstawia nogę marzeniu o jednolitej „Europie”, realizując wytyczne swych przełożonych z NWO i knując za plecami państw członkowskich…

= > Dyktat "Rotszyldów" - im więcej imigrantów i "Europy", tym lepiej

image

 

 

KOMENTARZE

 • Wicie
  jak by się nazywała Europa gdyby nie prowadziła swej polityki w sieci?
  Uropa!
  Sensowne jest rozdzielić ten wyraz, co lokalizuje Europę U Ropa. Brzmi jak nazwa globalnego pubu. To jednak może znaczyć ta nazwa? Może to jakiś skrót nazwiska Rompuy... Van Herman? Czyżby Europa była własnością byłego szefa Rady Europejskiej? Zważywszy na jego świeżo nabyty arystokratyczny tytuł być może żyjemy już w Hrabstwie Ropa!? To całkiem możliwe, gdyż Rompuy to przecież członek Grupy Bilderberg wyznaczającej kierunki polityki unijnej. Mało tego, to członek Loży Masońskiej, która zmienia ustrój prawny Uropy w coś w rodzaju nowej Utopii, której celem jest społeczeństwo w którym człowiek powinien mieć prawo do wszystkiego co tylko może wymyślić i czynić. Nie ma tam miejsca na ograniczenia stawiane przez prawo naturalne, pochodzące od Boga. Czyż ustawy o aborcji, eutanazji czy małżeństwach homoseksualnych nie są ideami masońskimi?
 • Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy.
  Choć wiemy że działania Turcji i Holandii nie mają nic wspólnego z Polską.

  Europa wyzwala się z jednego globalnego nacjonalizmu zwanego Syjonizmem albo globalną mafią żydowską i wraca do lokalnych nacjonalizmów .. i tak jest lepiej.
  Nacjonalizmy globalne "narodów wybranych, wyjątkowych .. jak Nazizm, Syjonizm, kiedyś Rasizm (pokrewna ideologia) są zaprzeczeniem demokracji.
  Nacjonalizmy lokalne są istotą demokracji.
 • Merkel i Trump bez entuzjazmu
  https://pbs.twimg.com/media/C7JeeFrX4AQjtrC.jpg Pięknie się pożegnała ....Szulc następnym i ostatnim kanclerzem Niemiec. czyli tłumacząc z języka dyplomatycznego oznacza mam ciebie i Niemcy w dupie! Donald i Donald Trump ma swoje zasady i pieniądze. Tusk niema nic. To ich różni, jeden może Merkel ustawić drugi musi się łasić. https://pbs.twimg.com/media/C7JhL-CXkAAePIl.jpg
 • @kula Lis 66 10:45:42
  Prezydent Donald Trump zignorował propozycje kanclerz Angeli Merkel, żeby sobie na wzajem podali przed kamera dłonie. To bardzo zły znak. Z dyplomatycznego punktu widzenia to kompletna katastrofa! Mowa ciała na obojga zdjęciach wiele ujawnia.
  Trump, wobec Merkel, siedzi na fotelu jak na sedesie, z miną lekceważąco wskazującą, że ważniejsze dla niego są medytacje nad postawieniem klocka niż Merkel. Dłonie Merkel zwisają bezradnie a następnie splatają palce, jakby chciała je sobie wyłamać, zdradzają jej bezsilność. Dłonie Trumpa zwarte w geście zamykania tematu, zamykania sprawy, opanowania sprawy, ograniczenia tematu, zdradzają że za chwilę papier zgnieciony zostanie w kulkę i wyrzucony do kosza.
  Wyraz twarzy Merkel wskazuje na wsłuchiwanie się w medytacje Trumpa z cichą nadzieją, by chociaż puścił bąka. Dla Trumpa jasne jest, że Niemcy są już kaput. Chyba Donald Trump zaczyna wyraźnie przeczuwać, że wyhodowanie Niemiec na najpotężniejsze państwo w samym środku Europy, zemści się w najbliższym czasie już po raz trzeci z rzędu. Czas poklepywania się po plecach i po policzku dobiega końca. Zaczyna się plucie w twarz. Winston Churchill miał rację, mówiąc że co 50 lat profilaktycznie, bez podawania żadnego powodu, należy Niemcy bombardować. Mam dziką satysfakcję ponieważ rozmowy Merkel - Trump przebiegały dokładnie tak jak je przewidziałem, Trump położył nacisk na sprawy wydatków militarnych i sprawy gospodarcze, handlowe. Po kilku jego przemówieniach powstało w USA 325 tys. nowych miejsc pracy. Nawet biznes amerykański jest patriotyczny. Biznes zareagował zanim pojawiły się zapowiadane nowe regulacje.
 • @Oscar 19:47:28
  Timmermans, co ty wygadujesz? Polska była panią swych granic, gdy o Holandii nikt nie słyszał! Dziś, podczas obchodów 60-lecia Traktatów Rzymskich w Senacie Włoch, wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans mówiąc o krajach, które skorzystały na europejskiej integracji, powiedział, że Polska dzięki niej po raz pierwszy jest „panią swych granic”. Słowom tym nie mogli nadziwić się internauci. Przypomnę obleśnemu i bezczelnemu pedałowi, Timmermansowi, że jego kraj - Holandia - powstała po pokoju westfalskim w 1648 roku. Polska miała wtedy za sobą lata największej potęgi. Przypomnę obleśnemu i bezczelnemu pedałowi komisarzowi, że Polska miała niemal 700 lat, gdy utworzono Holandię.
 • @Oscar 19:47:28
  Każdy Niemiec czy Austriak miał ojca lub dziadka w SS, Wermachcie, SD, Kripo, Gestapo , Hitlerjugend lub innej niemieckiej służbie. Dodatkowo prowadzono zaciąg do ochotniczych oddziałów SS, uczestniczyły w tym kraje : Holandia, Belgia, Norwegia, USA, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Francja, Słowenia, muzułmanie z Bośni, Chorwacji i Hercegowiny... . Jedynie Polska nie uczestniczyła w tej gigantycznej zbrodni. Za to masowo wymordowano nam jak nigdzie więcej polską inteligencję (ok. 80%), unicestwiono na długie lata wolność. Holendrzy to takie samo prymitywne cwaniactwo jak rudy. Pracowałem kiedyś w Holandii a na zakupy, żeby coś porządnego kupić do jedzenia i ubrania jeździłem ze swą z załogą w soboty do Niemiec. Oni mieli kiedyś taką biedę, że my takiej nigdy nie mieliśmy a żyli głownie z przemytu a od niedawna dopiero przestali robić u Niemca na saksach. Kraj nie ciekawy, płaski, bez żadnego jeziora, tylko kanały, rzeki, nie wspominając już o urodzie ich kobiet o aparycji kaszalotów, czy krów holenderek. Produkcje u nich odbywają się za miastem w halach z blachy gdzie latem można orła wywinąć a większość prac wykonuje się ręcznie, dlatego potrzebują wielu pracowników na przykład z Polski. Koleją Holendrzy jeżdżą drugą klasą bo nie ma trzeciej. Obleśny pedał Timmermans to ofiara zachodnioeuropejskiej, lewackiej, upośledzonej edukacji szkolnej. Poziom tejże wiadomo jaki jest, więc cóż się dziwić że gamoń jest dalece niedouczony i np. historia, w tym Europy czy Świata jest dla niego dziedziną wiedzy nieznaną. Przyczepił się durak do Polski jak pijany płotu. Pewnie jeśli nie zostanie mu przeliczone uzębienie, nie odczepi się.
 • @Oscar 19:47:28
  Timmermans posiada taką samą wiedzę historyczna jak herr Tusk z herren Volk. Kiedy Polska ... miała od 700 lat swoje granice, przyszła Holandia miała jedynie depresję. Gdy Polsce jego potomni wespół z prusakami składali hołd to o takim kraju jak Holandia nikt jeszcze nawet nie myślał, że taki twór kiedyś powstanie!
 • Hołd Pruski i Hołd Makreli, to dwa wielkie wydarzenia. Dzięki za ukazanie prawdy lewakom.
  Symboliczne i bezcenne! Merkel siedziała jak skulona kura, piękny widok. Poza tym tyle pieniędzy zarabia a wygląda jak "zapuszczona" wiejska baba, obwisłe już cycki na brzuchu, nawet biustonosza sobie porządnego nie kupi, do tego ten żakiecik powinna mieć dłuższy żeby ten tłusty zad przykryć. Od razu było wiadomo, kto tu rządzi kto kogo ma słuchać! Trump potraktował Niemcy, zgodnie ze swoją oceną! Prezydent USA, nie podaje ręki byłym agentom komunistycznym!. Pokazał miejsce w szeregu i chwała mu za to!..Z tego można wnioskować, że Trump nie dogadał się z Merkelową. Dla nas to dobrze, bo nie będzie resetu na linii Niemcy-Rosja vs. USA. Dla nas byłoby bardzo źle gdyby te trzy państwa się dogadały,. Byłoby tak jak za Obamy, czego konsekwencją mógł być Smoleńsk. USA ma Niemcy pod butem. Wreszcie ktoś postawił złotą panią do pionu. https://www.youtube.com/watch? ... (8:15 minuta - sedno 9:50 minuta)
  Na filmie też widać jak Merkelowa się łasi do Trumpa nachylając się w jego stronę i uśmiechając, ewidentnie jest tym proszącym o względy. Poczytajcie sobie jakie delikatne komentarze na niemieckich portalach typu: "Chłodne przyjęcie ale owocne rozmowy", itp. A teraz wyobraźcie sobie, gdyby tak Prezydent Trump potraktował Prezydenta Dudę.... aż by huczało od śmiechu, wyzwisk, dowcipów, komentarzy największych znawców dyplomacji. Bartosiak pozamiatał, słuchać słuchać i się uczyć...
  https://www.youtube.com/watch?
  Reporter/leming z Polsatu powiedział na koniec, że pierwszy raz jak prowadzi ten program nie wie co powiedzieć hehehe, oj te nasze elyty
 • Postrzelił policjanta, później ukradł broń żołnierzowi.
  Zamachowiec zastrzelony na lotnisku w Paryżu. Według źródła policyjnego przed incydentem na lotnisku mężczyzna ten postrzelił policjanta podczas kontroli drogowej na północ od Paryża. Źródło to twierdzi, że napastnik był zradykalizowanym muzułmaninem znanym służbom wywiadowczym. Żołnierz, któremu mężczyzna wyrwał w sobotę broń, należy do sił specjalnych patrolujących najważniejsze obiekty w całym kraju po serii dżihadystycznych zamachów. Ps..Najbardziej podoba mi się danie" był znany służbom bezpieczeństwa". Według telewizji francuskiej napastnik to 39 letni Francuz. Nic nie mówi się, że to muzułmanin, dalej obowiązuje lewacka poprawność polityczna. Posługują się żołnierzykami którzy nawet nie potrafią upilnować swojej broni. Żołnierz/żołnierka sił specjalnych daje sobie odebrać broń toż to szok. No i widać teraz jak na dłoni jakich to znakomitych żołnierzy mają żabojady w siłach specjalnych. Na sam widok terrorysty oddają mu broń. Trochę podobnie jak w czasie II Wojny Światowej na sam widok Niemców Francuzi kapitulowali. Ale żydek i kurdupelek Holland Polaków będzie pouczał, iż mamy zasady, ani oni gotówkę oraz kredki do malowania hasełek na asfalcie. Świat się obraca do góry nogami. Oj dobre w tej sprawie są dopiero szczegóły bo to był damski żołnierz w patrolu, który/a został/a postrzelona i to kobiecie-żołnierzowi napastnik wyrwał broń, a postrzeliły go służby ochrony lotniska, bo żołnierze byli bezsilni. Takie to francuskie wojsko zdywersyfikowane i sfeminizowane. Cyrk, niedawno francuski snajper z sił specjalnych postrzelił się w stopę i widza w łydkę podczas wiecu, na którym przemawiał prezydent Francji.
  Allo, allo wiecznie żywe.(lubiłem oglądać ten film o żabojadach) Ot sojusznicy jak zawsze z tych Francuzów!
 • @Oscar 19:47:28
  Wcale mnie nie dziwi, że dla Niemców idea integracji europejskiej wydaje się stanowić element tożsamościowy bo przecież doszło do tego że UE to faktyczne Niemcy. Sprawy w UE idą pod dyktat szkopów a rządy które nie chcą im się podporządkować są szkalowane jak właśnie robią to teraz. Szkopy osiągnęły w swoim działaniu szczyty hipokryzji i zakłamania. Wiadomo iż folksdojcz ryży fryc jest ich przedstawicielem w UE bo reprezentuje ich interesy, tylko czemu czepiają się polskiego rządu, że go nie poparł. Przecież Szkopy też nie poparły kandydata, który nie jest w stosunku do nich tak spolegliwy, czego ewidentnym przykładem jest nie poparcie naszego kandydata pana Syriusza Wolskiego, kompetencyjnie o niebo lepszego od ryżego fryca. Oczywiście ogarnęła Szkopów wściekłość bo już myśleli iż mają Polskę na smyczy a tu niestety dla nich, żeśmy się im wymknęli przynajmniej na razie. Ciekawe co napiszą ,żydo-lewako-niemieckie mendia o tym jak Trump olał Makrelę w Waszyngtonie ?
 • @kula Lis 66 11:30:44
  Czy dobrze zrozumialem,ze z Bosni,Chorwacji i Herzegowiny tylko muzulmanie sluzyli Niemcom?Szyk zdania na to wskazuje.A w Chorwacji to o muzulmanach ciezko bylo uslyszec.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31