Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
241 postów 589 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Macierewicz i Pawłowicz znów ratują Polskę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kolejny pucz cichego sojuszu esbeków, sz-KOD-ników i "totalnej opozycji" właśnie został udaremniony.

Ten tandem najbardziej znienawidzonych i najbardziej zniesławianych polityków obozu patriotycznego znowu dobrze przysłużył się Polsce, maksymalnie wk....c "zaprzyjaźnione redakcje" oraz polityków partii zagranicy.

Bo znowu im nie wyszło... i sponsorzy mogą teraz naprawdę się wściec.

Wszystko wydawało się być zapięte na ostatni guzik - do sejmu mieli zostać wprowadzeni byli esbecy w liczbie 700 chłopa - którzy z zewnątrz mieli zostać wsparci przez wzburzony polski lud, bo "rządzący utracili jego poparcie i legitymizację do dalszego sprawowania władzy."

//newsroom.salon24.pl/774068,sensacyjny-sondaz-tvn-po-wyprzedza-pis-az-o-2-punkty-procentowe

Ten nieprawdopodobny i brutalnie sfałszowany sondaż nie pojawił się teraz ot, tak sobie... Bo moim zdaniem miał on uwiarygodnić w oczach zagranicy "spontaniczny bunt pozbawionego fundamentalnych praw obywatelskich i uciskanego narodu polskiego".

Problem w tym, że kolejny już pucz sojuszu esbeków, sz-KOD-ników i totalniaków - zanim na dobre się rozpalił, zdążył zgasnąć i gromko odpalany "sondaż" przypomina raczej zmokniętego kapiszona - bo żadnego B-U-M teraz nie będzie...

Wydaje się, że długo przygotowywany scenariusz jednak idzie dalej siłą rozpędu, ale teraz to jest tylko "musztarda po obiedzie", kiedy minister Macierewicz zdążył powywalać z wojska wszystkich potencjalnych kandydatów do nowej WRON (stąd prowadzony od kilku tygodni wściekły atak medialny na niego), a i wprowadzenie krzepkich esbeków do sejmu też zostało udaremnione dzięki Pani Pawłowicz.

image

Ciekawe, które to obiekty gen. Gut miał zajmować na czele "swoich" żołnierzy

- Kancelarię Premiera, Pałac Prezydencki, siedzibę PIS na Nowogrodzkiej...?

Ta fałszywka sondażowa - bo jest to ewidentna fałszywka - jest równie głupia i równie spóźniona jak berliński zamach polską ciężarówką w grudniu - bo wtedy minister Macierewicz także zdążył uratować rząd i polską demokrację wywalając z woja samego najgłówniejszego gienierała - Różańskiego - dwa dni przed sejmowym puczem "opozycji totalnej".

Ciekaw jestem, ile jeszcze ukaże się teraz takich wyraźnie spóźnionych - ale stawiających w zdecydowanie złym świetle rząd i PIS - "sondaży, newsów i raportów",zanim Wajchowy połapie się i w ramach "damage control" powstrzyma tę kompromitującą intencje Grupy Trzymającej Władzę medialną machinę...

P.S. A Pani Pawłowicz wcześniej udało się uratować polskie lasy, mające być sprzedane przez PO-PSL na poczet rzekomych zobowiązań Polski w kwocie 65 miliardów dolarów wobec "żydowskich kolektywnych spadkobierców" osób zamordowanych w Holokauście.

Nie chcąc opuścić sali plenarnej - bo głosowanie nad stosowną poprawką do konstytucji mogło być zarządzone w każdej chwili - posilała się wtedy w ławach poselskich. Pamiętacie tę nagonkę i hejt, jaki ją za to spotkał? 

image

A samo głosowanie?

Tuskomatołki przegrały wtedy różnicą ledwie pięciu głosów...

I nieprzypadkowo to Pani Pawłowicz była główną ofiarą niewybrednych, werbalnych ataków pod sejmem podczas pierwszej, grudniowej próby puczu...

 

 

 

KOMENTARZE

 • To jest najlepszy rząd Polski od 1939 roku
  Walą w PiS z każdej strony.
  PIS nie rozumie, że najlepszą obroną jest atak?
  Odebrać inicjatywę, narzucić SWÓJ rytm i zmusić te kreatury do obrony
 • @Husky 16:51:14
  Yyy ,Uuu , Ooo ,Eee itd . :) Niech narzucają .Naród to rozliczy. https://www.youtube.com/watch?v=z3JuLJVURcA
 • @Repsol 17:13:00
  To znaczy, że ta zakonnica już jest nieaktualna ? 8-))

  Liczę na to że będzie "rozliczenie" dokładnie takie samo jak w maju i październiku 2015r.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31