Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
221 postów 548 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Opluwają nas – bo nadal czekają na ”swoje” 65 miliardów"???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Te obrzydliwe ataki - "nawet na Jamajce" - to świadectwo ich frustracji...?

Wedle niedawno publikowanego raportu szacownej amerykańskiej Freedom House, w Polsce spadła wolność mediów, ”bo PiS podważa narrację o winie Polaków za krzywdy Żydów w II Wojnie Światowej.”

=>Skandaliczny atak na Polskę

To tylko kolejny przykład obrzydliwego antypolskiego ataku, jakie od lat są prowadzone sumiennie, systematycznie i z wielkim zaangażowaniem ”na całym świecie” - bo i na całym świecie ”niezależne media i fundacje" oraz większość instytucji politycznych i akademickich po prostu realizuje polecenia Swiatowego Kongresu Zydów.

Podziwu godna to konsekwencja, świadcząca o sile plemiennych więzi, bo przecież tysiące tych zaangażowanych idealistów nawet nie powącha tych wyszarpanych z gardła Polaków pieniędzy.

image

A chodzi tu o całkowicie ”wziętą z kapelusza”kwotę 65 miliardów dolarów (a ”z odsetkami”to pewnie będzie dziś drugie tyle), których domaga się od polskiego rządu wspomniany Swiatowy Kongres Zydów, jako”spadkobierca” żydów wymordowanych przez Niemców.

 To klasyczny przykład konfliktu cywilizacji

– którego sedno trafnie uchwycił prof. F. Konecznego

”Nie można być cywilizowanym na dwa sposoby.”

Bo wg zasad cywilizacji europejskiej – której filarem jest prawo rzymskie (obok greckiej filozofii i chrześcijańskiej etyki) – majątek bezpotomnie zmarłej osoby przechodzi na rzecz skarbu państwa, którego obywatelem była ona w chwili śmierci.

Natomiast wedle zasad talmudyzmu, majątek bezpotomnie zmarłego żyda przechodzi na rzecz kahału (gminy), którego był członkiem.

Konflikt pryncypiów prawnych jest tu oczywisty – ale najważniejsza jest odpowiedź na nigdy nie stawiane pytanie

– CZYJE NA WIERZCHU?

Czy ważniejsze są prawa państwa narodowego

(i ludności osiadłej na danym terenie od stuleci),

czy też powinnśmy dać prymat zasadom grupy koczowniczej,

wędrującej z kraju do kraju?

Bo te wysunięte pod naszym adresem i głęboko naruszające nasze poczucie sprawiedliwości żądania (bo niby dlaczego MY mamy teraz płacić za niemieckie zbrodnie?) - są też kolejnym frontem wojny z państwami narodowymi rozpętanej przez nich w ramach dążenia do Nowego Porządku Swiata (NWO).

 A majątek bezpotomnie zmarłych polskich żydów – będących wtedy polskimi obywatelami – przeszedł z mocy prawa na rzecz polskiego skrabu państwa.

 Stąd nasza stanowcza odmowa – … i od razu zafundowano nam głęboko niemoralną i absurdalną  kampanię oszczerstw na globalną skalę – ”Jedwabne”, ”polskie obozy zagłady” oraz"entuzjastyczna współpraca "z nazistami" lub wręcz wyręczanie ich".

image

Niemcy się bowiem sowicie opłacili żydom i dlatego ich zbrodnie są już ”kosher”– i nikt im już nie wypomina masowego mordowania żydów podczas wojny.

 Na mocy traktatu z 1952 r. między Izraelem a NRF, O współpracy niemiecko-izraelskiej  państwo niemieckie przekazało ok. 3,5 mld marek tytułem zadośćuczynienia. Ponadto udzielało Izraelowi corocznej pomocy gospodarczej i finansowej. Łączną wartość wszystkich świadczeń z Niemiec na rzecz Izraela i jego obywateli oszacowano na prawie 60 mld marek.

O tym, że była to należyta zapłata i pełne zadośćuczynienie, świadczy fakt, iż środowiska żydowskie nie zgłaszają żadnych roszczeń wobec Niemiec, a z terminologii stosowanej w USA i Izraelu zniknęło już pojęcie „niemieckich obozów koncentracyjnych”.

=>Przecież Polska już raz zapłaciła

 Ale ”Przedsiębiorstwo Holokaust” przecież nie byłoby sobą, gdyby ”dyskretnie” nie wyciskało z Niemców kolejnych ”odszkodowań”:

1 - O współpracy niemiecko-izraelskiej

2 - Jak Niemcy Izraelowi bombę atomową zafundowali

3 - Kolejne niemieckie pieniądze dla żydów

Ale ta absurdalna antypolska kampania jest możliwa jedynie w warunkach monopolu informacyjnego i 100% kontroli nad ludzkimi umysłami.

 Bo gdy IPN niedawno ujawnił nazwiska rzeczywistych katów z Auschwitz, publikując listę obozowej załogi (w sumie ok. 8,5 tys. esesmanów) – to hiszpańska ”Wyborcza”– czyli dziennik ”El Pais”– zarzuciła mu ”fałszowanie historii”– (bo przecież ”wszyscy”wiedzą, że ”to byli Polacy”).

=> Zarzucają nam fałszowanie historii

image

A gdy Amerykanie niedawno nakręcili film ”Azyl”  o byłym dyr. warszawskiego zoo ukrywającym wraz z rodziną podczas wojny kilkuset żydów – to Francja odmówiła jego dystrybucji u siebie:

=> "Francuzi" nie chcą pokazywać u siebie filmu o Polakach ratujących żydów

No bo co - ot, tak "za bezdurno" przekreślić ”taką piękną” wieloletnią ”narrację” o tych ”strasznych polskich antysemitach”, którzy zdaniem b. premiera Izraela Icchaka Szamira - ”swą nienawiść do żydów wysysają z mlekiem matki”?

image

Te wszystkie oburzające, absurdalne i wyssane z palca oskarżenia mogą irytować i powinny być wszelkim sposobami zwalczane – najlepiej za pośrednictwem dobrych żydowskich międzynarodowych kancelarii prawnych, pozywających oszczerców w imieniu państwa polskiego i domagających się sowitych odszkodowań

- może na jakiś fundusz wspomagający ofiary Holokaustu?

 A rząd Zjednoczonej Prawicy powinien znaleźć na ten cel odpowiednie środki i ostatecznie pogonić hucpiarzom kota…

Ale to ciągłe ”grillowanie” Polski i ”dyskretne” ponaglanie rządu
- świadczy, moim zdaniem, o jednym -

O-N-I    J-E-S-Z-C-Z-E    N-I-E    O-S-I-A-G-N-E-L-I    S-W-O-J-E-G-O   C-E-L-U!!!

I to jest jedyna pozytywna wiadomość z frontu tej bezczelnej napaści na nas wszystkich.

Bo poprzednia koalicja to o mały włos trzy lata temu nie oddała żydom polskich lasów państwowych jako ”rekompensaty za mienie utracone w Polsce”.

Pisałem o kulisach tego sejmowego starcia oraz roli odegranej wtedy przez p. profesor Pawłowicz:

=>Nocna batalia w sejmie

image

 P.S. A wszystkim oszczercom powinniśmy nieustannie przypominać

”kilka  bardzo niewygodnych dla nich faktów”:

image

image

image

image

image

 Ale namaszczony przez Michnika i podrzucony nam jako ”autorytet” J.T. Gross i tak ”wie lepiej”...

image

P.S. 2  

Ale nawet abstrahując od niestosowności i bezpodstawności roszczeń Swiatowego Kongresu Zydów, to głęboki niesmak i oburzenie świata powinna wzbudzić skala hucpy autorów tej prowokacji – bo Niemcy, jako faktyczni sprawcy, zapłacili im przecież 60 mld marek odszkodowania, ale żeby od Polski, ofiary niemieckiej agresji i okupacji – domagać się 60 mld euro – czyli dwa razy tyle…???

 Zastanawiam się tylko, czy niepojęta decyzja (przegłosowana latem 2014 roku w sejmie wyjątkowo sprawnie, po cichu i ”ponad podziałami”) o wypłacaniu polskich emerytur Izraelczykom (w kwocie ćwierć miliarda złotych rocznie) – nie jest aby częścią rozłożonego na raty planu oddania im owych ”65 miliardów”?

image

 Pamiętajmy - "nie ma przypadków - są tylko znaki..."

image

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Jedna sitwa . 5* .Pzdr. http://zygumntbalas.neon24.pl/post/109965,jak-glosowali-poslowie-w-sprawie-odszkodowan-za-holocaust
 • Holokaust czy “99-procentowy” mit?
  Profesor Robert Jan van Pelt, człowiek określany jako jeden z największych współczesnych specjalistów historii obozu KL Auschwitz, w zupełnie przemilczanym przez główne media wywiadzie dla dziennika wydawanego w Toronto [1] wypowiedział słowa, [że należy] porzucić dbałość o obóz KL Auschwitz, pozbyć się dotychczasowych jego szczątków i w praktyce zapomnieć o jego istnieniu, a wszystko to argumentowane jest – uwaga! – brakiem wystarczających dowodów wspierających oficjalnie głoszoną wersję funkcjonowania obozu KL Auschwitz
  http://arjanek.neon24.pl/post/136833,holokaust-czy-99-procentowy-mit

  Fakty i mity o Auschwitz

  1. Podobno — między rokiem 1942 a 1944 w Auschwitz miała miejsce gigantyczna masakra ponad 1 000 000 (do 1991 roku 4 000 000) żydów w komorach gazowych.

  2. Na pewno — do końca 1942 roku został zorganizowany ruch oporu w Auschwitz [Wikipedia]. Mógł on w sumie liczyć nawet kilka tysięcy więźniów działających w wielu tajnych organizacjach, które posiadały na wyposażeniu broń, materiały wybuchowe, a nawet radiostację. Brano pod uwagę nawet wywołanie powstania w obozie. Członkowie podziemia byli ulokowani we wszystkich kluczowych miejscach obozu, także w Birkenau, gdzie miała miejsce rzekoma masakra. Z ruchem oporu współpracowała nawet pewna grupa SS-manów oraz pielęgniarka Maria Stromberger z obsługi obozu. [J. Garliński]

  3. Obozowy ruch oporu był, [za Pileckim] "w stałym kontakcie" m.in. z kwaterą główną AK w Warszawie, a ta w stałym radiowym kontakcie z Londynem. Dla Armii Krajowej Auschwitz był całkowicie transparentny. Tymczasem, co warto podkreślić, w raportach Pileckiego nie znajdziemy żadnej informacji o komorach gazowych, a w raportach Karskiego, oraz w nocie Raczyńskiego nie znajdziemy nawet słowa Auschwitz czy Oświęcim. W najważniejszym dwutygodniku wydawanym przez polski rząd w Londynie nie ma informacji o eksterminacji żydów w Auschwitz aż do wiosny 1945 roku. Gdyby nastąpiło, tak masowe, od 1942 roku mordowanie żydów, to organizacje podziemne w Auschwitz, a było ich wiele i różnych narodowości, działając często niezależnie, musiałyby o tym wiedzieć w szczegółach.
  http://coroner.salon24.pl/753897,auschwitz-armia-krajowa-i-polski-rzad-w-londynie
 • Czy pisowski rząd żoliborski stać na kategoryczne
  powiedzenie "walcie się żydzi" ?
 • Autor
  Nic osobistego-to tylko interes.Ale po splacie moga chyba Polacy liczyc na masowy naplyw ludow z Palestyny a moze nawet Judeo-Polonie (powiekszona o zach.Ukraine i Bialorus) i przywioza z soba bron atomowa(wszak Izrael maly a duzo ten broni zgromadzili) az sie rozmazylem jakie perspektywy szykuje nam przyszlosc.
 • Autor
  Dziękuję za tekst. Ja też wiele razy o tym pisałem, też o tych lasach i tych dziwnych emeryturach.

  Doprawdy. Nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego polskie władze nie podają do sądu wszystkich (fizycznie i prawnie), którzy kłamią na temat zbrodni w czasie II WŚ. Czy musi to robić jakiś wiekowy Polak, który był w obozie i poczuł się urażony i obrażony? Czy oddolnie Polacy mają prowadzić kampanię informacyjną w stylu samochodu z bannerem prawdy?

  A tak po prawdzie... Jeżeli tak naprawdę Żydzi są tak mocno oburzeni, że polscy przedwojenni Żydzi, obywatele Polski zostali zamordowani przez Niemców i tym samym pozostawili swoje mienie bezpotomnie to... niech żądają tych odszkodowań od sprawców tego, że te majatki nie maja spadkobierców, czyli do NIEMCÓW!

  Pomijam tu juz prawo nasze i talmudyczne, bo z Talmudu wynika jedno: "wszystko jest dopuszczalne, wszystko jest dobre, jeżeli jest dobre dla Żydów".

  Pozdrawiam
 • @krzysztofjaw 21:14:15
  Również pozdrawiam. ;-)

  A skala zaniechań po naszej stronie faktycznie przyprawia o ból głowy - chyby naprawdę komuś nie chce się chcieć...
 • @Arjanek 18:51:51
  Niejeden ekspert oświadczył, że komory gazowe to czysta fikcja. Komory powinny być hermetyczne, a na ścianach powinien pozostać osad, a nic takiego nie ma miejsca. Spalenie transportu ludzi też nie jest możliwe w przeciągu kilku godzin, czy nawet całej nocy. Ponoć "komory gazowe" zostały pobudowane przez Sowietów ( też żydów) po wojnie, ale o tym w głównych ściekach nie usłyszysz. Wiele eksponatów również zostało spreparowanych, albo było pochodzenia zwierzęcego, jak ten słynny abażur z rzekomo ludzkiej skóry. Większość ludzi umarła na tyfus i z wycieńczenia, bo pod koniec wojny brakło Niemcom pieniędzy i racje żywnościowe były bardzo marne; stąd te makabryczne zdjęcia stert ciał w zbiorowych mogiłach.
 • 65 mld U$
  Być może z tymi 65 mld U$ to tylko taki dym dla publiki?
  Minęło już tyle lat po '89 a polskie rządy ciągle nieugięcie się opierają rządaniom...
  W tym czasie wykradziono już od nas wielokrotność tej sumy.
 • @Robik 01:51:35
  Transfer ok. 1 mln z Palestyny wymaga zachety np. 65 tys.$/glowe co w polaczeniu z mieszkaniami i innymi ulgami od panstwa zacheci do eksodusu i stworzenie judeo-poloni.Masz racje ze to kwota tylko na waciki duzo wieksza sume juz wydrenowano i nadal drenuja z gospodarki polskiej.
 • @Lotna 22:10:36
  Witam

  Niemcy w czasie wojny i w sumie od Bismarcka mają jedną cechę szczególną: są bardzo skrupulatni w obszarze dokumentacji, wszystko zapisują, katalogują, przechowują. Tak jest do dzisiaj, bo pracowałem w koncernie niemieckim i ta cecha jest wkurzająca dla nas, ale jest o tyle dobra, że zawsze są dokumenty na temat wszystkiego (w mojej firmie nawet każde publiczne wystąpienie pracowników było poprzedzone pisemnym dokumentem i szczegółowo przestudiowane).

  Liczba zamordowanych i umarłych np. w Auschwitz (Oświęcim) - Birkenau (Brzezinka) powinna być oparta na dokumentach niemieckich. Takie dokumenty istnieją.

  Pierwsza sprawa jest taka, że Żydzi ginęli nie w Auschwitz, ale w Birkenau (oddalonym o chyba kilka kilometrów od Auschwitz i to od końca 1941/początku 1942 roku. Samo Auschwitz było wybudowane przede wszystkim dla Polaków, którzy tam byli masowo zamykani od 1940 roku. Była tam niewielka ilość Żydów, ale i Cyganów, Homoseksualistów, itd. Natomiast Birkenau to było obóz przede wszystkim dla Żydów i tam były krematoria, więc ten międzynarodowy "pogrom Żydów w Auschwitz" jest nieprawdą a powinno być "pogrom Żydów w Birkenau".

  Druga sprawa. W analizach na temat obozu pomijany jest jeszcze jeden aspekt a mianowicie tzw. trzeci obóz, Auschwitz Monowitz (Monowice), który było obozem pracy przymusowej w zakładach Buna-Werke koncernu IG Farben i to jest zastanawiające, ale oczywiste z punktu widzenia Niemiec i antypolskiej polityki żydowskiej.

  Trzecia sprawa. Było już wiele wskazań na liczebność pomordowanych i zagazowanych Żydów w obozie: było i 3 mln a teraz jest około 1,1 mln. Liczby wzięte z sufitu, bez żadnego udokumentowania. Tak naprawdę mordowani byli w latach 1942-1944. Podobno według dokumentów/spisów niemieckich w Birkenau zginęło (zagazowano) około 300-350 tysięcy Żydów - tak czytałem, ale nie pamiętam źródła, dotrę do niego. Wielu historyków nawet kwestionuje zagazowywanie, natomiast sądzę, że jednak dużą część z tych 300-350 tysięcy faktycznie zagazowano.

  To na razie tylko tyle...

  Pozdrawiam
 • @Docent zza morza 21:36:03
  Emerytury dla żydów????????

  Tak głosował pisuar - syjonistyczny. Przestań docencie robic wode z mózgu polakom, pis i uw to najbardziej żydowskie partie w Polsce.
  Jedyny rząd jaki przygotował ustawe o zwrocie 65 mld$ dla pejsatych, był ,,żond" Kaczynskiego, tylko walka posłów LPR i Samoobrony zablokowała tą inicjatywe.


  Głosowanie nad przyjęciem w całości projektu ustawy o zmianie ustawy o kombatantach oraz niektórych osobach będących ofiarami represji wojennych i okresu powojennego oraz niektórych innych ustaw, w brzmieniu proponowanym przez Komisję Obrony Narodowej oraz Komisję Polityki Społecznej i Rodziny, wraz z przyjętą poprawką

  Głosowało - 436 Za - 434 Przeciw - 2 Wstrzymało się - 0 Nie głosowało - 24

  Wyniki indywidualne http://orka.sejm.gov.pl/Glos7.nsf/nazwa/59_79/$file/glos_59_79.pdf
  Klub/Koło Liczba czł. Głosowało Za Przeciw Wstrzymało się Nie głosowało
  PO 203 196 196 - - 7
  PiS 136 127 126 1 - 9
  TR 36 34 34 - - 2
  PSL 33 32 32 - - 1
  SLD 26 24 24 - - 2
  SP 17 16 16 - - 1
  niez. 9 7 6 1 - 2


  Tak więc wszyscy (prawie) posłowie głosowali jak jeden mąż. Także ci z Prawa i Sprawiedliwości oraz Solidarnej Polski. Czy oni nie wiedzieli, co przegłosowują?
 • @Wrzodak Z. 20:31:22
  No pasaran .Ave Amigo.
 • @Wrzodak Z. 20:31:22
  Przecież pisałem, że tę decyzję przegłosowano "ponad podziałami"...

  "Za" była PO (będąca wtedy u wladzy), jak i PIS, jak i reszta sejmu - ale Pana zdaniem należy przede wszystkim przyłożyć PIS, bo "pis i uw to najbardziej żydowskie partie w Polsce",

  Szkoda, że takie zacietrzewienie i zapętlenie obniża jakość i wiarygodność pańskich, niekiedy calkiem sensownych uwag i spostrzeżeń.

  PIS "jest be", bo głosował za tymi emeryturami, ale Platforma, która też za nimi głosowała (i do tego przygotowała projekt stosownej nowelizacji) "jest cacy", bo nie jest partią żydowską?

  Gdzie tu logika, gdzie tu obiektywność, gdzie tu głębia analiz, gdzie wartość komentarza - skoro wszędzie pan widzi jedynie "ten zły PIS"?

  A skoro pozostałe partie, które najwyraźniej nie są "aż tak żydowskie" - i tak ewidentnie działają w żydowskim interesie - to co nam Polakom po ich "aryjskości"?

  Bo przecież powinny się liczyć czyny, a nie słowa...
  I kto tu robi czytelnikom wodę z mózgu...?

  Głosujcie na nas, "bo my Polaki som"...?
 • @Docent zza morza 15:22:31
  Dlaczego tylko PIS jest zły w/g byłego posła
  Ano to Kaczynski dał kopniaka w rzyć LPR i Samoobronie w 2006r i więcej nikt już o nich nie usłyszał i nie usłyszy
  To jest powód
  pzdr.
 • @Husky 16:42:32
  No tak - pełna racja, tylko czy ten kopniak naprawdę był niezasłużony w 2007 roku?

  Bo jak widzę to, co Giertych wyrabia, to chętnie bym się sam ustawił w kolejkę... ;-)
 • @Docent zza morza 16:54:36
  zasłużony !!!!!
  pzdr.
 • @Husky 16:42:32
  ...+ Mossad itd.? - na posła Wrzodaka przeprowadzono chyba wtedy atak bakteriologiczny - zatruto go jakąś bakterią i praktycznie wyeliminowano z życia publicznego na prawie rok !

  Nikt tak nie zwalczał UD-komuny,różowych hien,jak b.szef "S" w Ursusie i b.poseł LPR.
 • @Seth 19:35:20
  //przeprowadzono chyba wtedy atak bakteriologiczny //
  z naciskiem na "chyba"
  pzdr.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031