Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
221 postów 548 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Ile jeszcze masońskich zamachów przed nami? "22", "11"...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tylko terroryzm może dziś znacząco przyśpieszyć wprowadzenie dyktatury NWO - oczywiście, "dla naszego dobra"...

Zal niewinnych ofiar, ale czy można jeszcze powiedzieć coś nowego i odkrywczego o współczesnym terroryźmie?

Bo oto znów napisano nam WIELKIMI LITERAMI na ekranach telewizorów kto dokonał zamachu i dlaczego - uderzając 22. dnia miesiąca.

Ale my nadal niczego nie widzimy... bo nie nauczono nas wysoce symbolicznego języka, którym oni się posługują.

A wiedzę o poprzednich zamachach podpisanych w ten sposób to zebrałem tutaj -

=>  22 marca - krwawe piętno Illuminatów

Bo chodzi po prostu o dalsze zastraszanie zachodnich Europejczyków, by przyzwolili na dalsze przykręcenie im śruby - czyli dalsze ograniczenie zdobytych wcześniej praw i wolności - w imię "walki z terrroryzmem" oraz dla "zapewnienia bezpieczeństwa".

image

Ale mimo coraz bardziej drakońskich przepisów, mimo wszystkich uciążliwości stanu wojennego, mimo apatii społeczeństwa, mimo narastającego strachu i paraliżującego poczucia bezsilności - do dalszych zamachów i tak będzie dochodziło - i nasze wolności dalej będą ograniczane - aż w końcu nic z nich nie zostanie - i dopiero wtedy zamachy skończą się, bo już do niczego Grupie Trzymającej Władzę nie będą dłużej potrzebne...

image

Nam, po doświadczeniach komunizmu, powinno być dużo łatwiej dostrzec kierunek i konsekwencje tych przemian - bo z każdym zamachem coraz bardziej oddalamy się od wolności słowa i przekonań, by zamiast demokracji w końcu otrzymać "demokrację socjalistyczną" (gdzie stacją pośrednią jest dzisiejsza "demokracja liberalna" polegająca na coraz słabiej  kamuflowanej wojnie z tradycją, wiarą i rodziną oraz wszelką normalnością, a której fundamentem jest cenzura poprawności politycznej wykluczającej coraz więcej normalnych, zdroworozsądkowych poglądów)

A proces ten moglibyśmy szybciej i łatwiej dostrzec, gdyby pogrobowcy komunizmu nadal nie mącili nam w głowach.

image

Ale pozbawione naszych doświadczeń i dłużej"obrabiane"przez marksizm kulturowy społeczeństwa zachodnioeuropejskie są dziś praktycznie bezbronne wobec totalitaryzmu Nowego Porządku Swiata (NWO), bo nie rozumieją co się wokół nich dzieje.

A czeka nas to, co nam zaplanowali ideolodzy Szkoły Frankfurckiej

- bo "Zachód trzeba tak zdeprawować, by zaczął śmierdzieć"

-i doprawdy, trzeba dziś wysiłku, by nie poczuć smrodu i strachu paraliżujących "starą Europę"...

image

"1. Stworzenie “przestępstwa” rasizmu i praw przeciw tzw. mowie nienawiści.
2. Ciągłe zmiany w programach szkolnych, aby zwiększyć zamęt i dezorientację.
3. Propaganda masturbacji w szkołach, w połączeniu z 
homoseksualizacja dzieci i ich deprawowaniem za pomocą eksponowania pornografii w klasie.
4. Systematyczne podważanie autorytetu rodziców i nauczycieli.
5. Imigracja na wielką skalę, mająca zniszczyć tożsamość narodową i ułatwić wybuch przyszłych wojen.
6. Systematyczna promocja nadmiernego picia i używania narkotyków “rekreacyjnych”.
7. Systematyczna 
promocja zboczeń seksualnych w społeczeństwie.
8. Nierzetelny system prawny, z uprzedzeniami wobec ofiar przestępstw.
9. Uzależnienie od świadczeń państwowych.
10. Kontrola i totalne ogłupianie medialne
11. Zachęcanie do rozpadu rodzin.
12. Wszechobecny atak na chrześcijaństwo i opróżnianie kościołów."

=> Rozkład Europy od środka

P.S. Organizacja znana jako Państwo Islamskie (IS) to jedynie szyld do straszenia Europejczyków, (podobnie jak jej wcześniejsza mutacja, czyli Al-Kaida), bo ważniejszy jest ten, na czyje zlecenie ona działa i od kogo przyjmuje rozkazy.

image

=> FBI insider: Trump foiled another Israeli false flag operation

Zwróciliście uwagę na rejwach, jaki niedawno się podniósł - "nawet na Jamajce"- gdy prezydent Trump ostrzegł Rosjan o zamachu szykowanym przez IS na rosyjskie samoloty pasażerskie przez terrorystów szmuglujących bomby na pokład jako baterie laptopów? A "niezależne media" światowe i amerykańskie, jak jeden mąż,  zaczęły się nawet domagać postawienia Trumpa w stan oskarżenia. Dlaczego?

No cóż, chodziło nie tyle o te nieszczęsne baterie, ale o cały system przejmowania kontroli nad samolotami pasażerskimi i sterowania  nimi "na odległość",za pomocą wniesionego na pokład laptopa. A system ten został opracowany przez izraelski Unit 8200 - specjalną jednostkę do walki elektronicznej. No i wszystko się wydało...

image
 

P.S. 2 A gdy terror i terroryści zmiękczą nas w wystarczającym stopniu, to przerażonych i zagonionych do kąta wreszcie będzie nas można poddać zaplanowanej utylizacji - bo, zdaniem władców tej planety, 90% ludzkości nie jest im do niczego potrzebna - i ma nas być max. 500 milionów.

image

=> Plan globalnego ludobójstwa

(a pomnik ten powstał - oczywiście p-r-z-y-p-a-d-k-o-w-o ;-)  - 22.3 1980 roku) 

KOMENTARZE

 • Dzisiaj Manchester, jutro ...?
  https://pbs.twimg.com/media/DAh6hFsXsAAIzER.jpg
 • Apropo depopulacji
  Jak ktoś może i zechce sypnąć parę groszy na szczytny cel, film „Autyzm i alergie, choroby narzucone prawem?”
  Dot. szczepień i skutków. Atrakcyjne nagrody.
  link:
  https://wspieram.to/autyzm
 • ŻYD René Samuel Cassin Nobel za Deklarację Praw Człowieka
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d3/Ren%C3%A9_Cassin_nobel.jpg/220px-Ren%C3%A9_Cassin_nobel.jpg

  Europejska konwencja praw człowieka bywa określana jako „klejnot w koronie” Rady Europy.

  Zasięg obowiązywania konwencji.

  Z praw i wolności konwencyjnych mogą korzystać wszystkie osoby pozostające pod jurysdykcją (władzą) państw-stron Konwencji. Są to przede wszystkim obywatele tych państw, ale również obcokrajowcy odwiedzający te państwa, a więc zarówno obywatele innych państw, jak i bezpaństwowcy – osoby nie posiadające żadnego obywatelstwa. Zastosowanie konwencji nie jest ograniczone do terytorium określonego państwa, ale może rozciągać się poza nie. Tak więc z praw i wolności konwencyjnych można skorzystać na pokładzie samolotu, statku morskiego czy statku kosmicznego należącego do tego państwa strony konwencji.
 • @rysio 21:59:28
  Rysio
  Ale wątpliwe jest to że muslimy zechcą sypnąć parę groszy 8-))))
 • @Husky 22:12:54
  Co oznacza słowo"muslimy"???Zanim coś napiszesz, to najpierw zastanów się co masz napisać, bo takie błędy pokazują, że półanalfabeci piszą na portalach, co jest żenujące!!!
 • ALL
  Ten zamach dowiódł starej prawdy - że najgroźniejsi nie są uchodźcy, ale ich synowie - tu urodzeni i niby zintegrowani (jak teraz w Manchesterze i ostatnio w Londynie) i właśnie dlatego nie wolno przyjmować ich rodziców - a ew. pomoc tylko na miejscu konfliktu. Po cholerę przenosić ich do Europy i zamieniać nasz kontynent w trzeci świat?

  Zapraszam - http://prognozydocenta.salon24.pl/744912,to-nie-uchodzcy-sa-grozni-ale-europejscy-zolnierze-kalifatu

  P.S. Szkoda, że wśród muzułmanów jest tak łatwo rekrutować zamachowców - i trzeba niweczyć ich terror w zarodku, ale nie poradzimy sobie z tym problemem bez ukarania sponsorów - ale jak to zrobić, kiedy i politycy, i wszelkie służby pracują dla nich?

  To nie przypadek, że w zasadzie każdy dotychczasowy terrorysta "był wcześniej znany służbom..."
 • Theresa May złożyła kondolencje Beacie Szydło
  http://i.iplsc.com/beata-szydlo-i-theresa-may/0006LMBIQG0PIHVY-C122-F4.jpg


  "W związku z zamachami i śmiercią Polaków w Machesterze PBSz otrzymała od premier @theresa_may osobiste wyrazy współczucia i kondolencje" - napisał Bochenek na Twitterze (pisownia oryginalna).

  W poniedziałek wieczorem w Manchesterze doszło do ataku terrorystycznego, w którym zginęły co najmniej 22 osoby, a 119 zostało rannych. Zamachowiec samobójca Salman Abedi zdetonował bombę po koncercie amerykańskiej piosenkarki Ariany Grande w mieszczącej 21 tys. osób hali widowiskowo-sportowej Manchester Arena.

  W środę rano polski MSZ poinformował, że wśród zabitych jest co najmniej dwoje Polaków, a jeden obywatel RP pozostaje pod opieką lekarzy.

  Johnson do Waszczykowskiego
  Szef brytyjskiej dyplomacji Boris Johnson przekazał w środę ministrowi spraw zagranicznych Witoldowi Waszczykowskiemu kondolencje po śmierci dwojga polskich obywateli w zamachu terrorystycznym w Manchesterze - poinformowały PAP służby prasowe polskiego MSZ.

  W rozmowie telefonicznej Johnson podziękował również za wyrazy wsparcia i współczucia od Polaków, a także kondolencje składane w brytyjskiej ambasadzie w Warszawie.

  Obaj ministrowie planują się spotkać podczas czwartkowego szczytu NATO w Brukseli.

  We wtorek do księgi kondolencyjnej wyłożonej w ambasadzie Wielkiej Brytanii w Warszawie wpisali się prezydent Andrzej Duda i minister Waszczykowski, a w środę rano premier Beata Szydło i minister obrony Antoni Macierewicz.

  W trakcie czwartkowego szczytu NATO w Brukseli dojdzie do spotkania prezydenta Andrzeja Dudy z brytyjską premier Theresą May.

  "Pani premier May poprosiła o spotkanie zamknięte, nawet bez obecności osobistych fotografów. Będzie to bardzo poważna rozmowa dotycząca bezpieczeństwa, walki z terroryzmem, ostatnich wypadków, które wydarzyły się i dotknęły także nas jako Polaków" - powiedział w środę na briefingu prasowym szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

  PAP
 • KOMEDIODRAMAT! Zamachowiec z Manchesteru był obserwowany… do momentu eksplozji
  http://wrealu24.pl/images/2017/05/salman.jpg Kompletna porażka. W taki sposób należałoby opisać działania europejskich służb, które mają zapobiegać zamachom i wszelkimi metodami dbać o bezpieczeństwo obywateli. Tym razem nie popisali się Brytyjczycy, którzy po marcowej masakrze w Londynie, wyraźnie się rozluźnili. Wybuch w sali koncertowej w Manchesterze zabił ponad 20 osób, w tym dzieci, a zamachowiec miał być obserwowany… do samego momentu eksplozji. Czyżby tajniacy na Wyspach bali się, że udaremniając zamach, albo posądzając Bogu ducha winnego imigranta o próbę jego przeprowadzenia, zostaną nazwani ksenofobami? Jeden z rozmówców Press Association stwierdził, że zagrożenie, które miał stwarzać Salman Abedi, „było przedmiotem analizy”. Według dziennika „The Daily Telegraph”, śledczy badali jego związki z innymi radykałami, którzy mieszkali w Manchesterze i wyjechali do Syrii lub Libii, aby dołączyć do Państwa Islamskiego, a także przyglądali się jego rodzinie, która przed przyjazdem do Wielkiej Brytanii była zaangażowana w libijski islamistyczny ruch przeciwko pułkownikowi Muammarowi Kadafiemu. Czwartkowe informacje PA zbiegły się w czasie z publikacją przez media spekulacji o tym, że brytyjskie służby zignorowały kolejne ostrzeżenia dotyczące radykalizacji Abediego, pomimo anonimowych zgłoszeń składanych przez osoby z jego otoczenia, w tym meczetu, do którego uczęszczał, a nawet członków rodziny. Przynajmniej wiemy, co europejscy stróże prawa robią, by dbać o nasze bezpieczeństwo – „analizują”.
  wRealu24.pl
 • @Docent zza morza 09:32:45
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/414/16/4141604.jpg DM: Brytyjskie służby specjalne nie radzą sobie z napływem ekstremistów. Wzrost liczby ekstremistów w Wielkiej Brytanii doprowadził do tego, że państwowe służby bezpieczeństwa ledwie sobie radzą ze swoimi obowiązkami - pisze Daily Mail. Według przybliżonych ocen około 850 Brytyjczyków wyjechało za granicę, by walczyć po stronie PI, gdy terroryści zajęli duże tereny w Syrii i Iraku. W miarę utraty przez nią pozycji ekstremiści z brytyjskimi paszportami wracają do Wielkiej Brytanii i mogą zorganizować kolejną serię ataków — podkreśla gazeta. Ponad stu dżihadystów zostało zabitych, lecz wielu z tych, którzy wyjechali, wróciło. Zostali przeszkoleni do walki i mogą posługiwać się ładunkami wybuchowymi i bronią palną — czytamy w artykule. Daily Mail podkreśla, że do zapewnienia całodobowego nadzoru nad jednym podejrzanym jest potrzebnych do 30 pracowników służb specjalnych. Jednak ograniczone zasoby MI5 pozwalają na stałe śledzenie tylko 50 domniemanych terrorystów. Poseł Partii Pracy Khalid Mahmood uważa, że zamach w Manchesterze świadczy o słabości brytyjskich służb specjalnych. „Jestem bardzo zaniepokojony tym, że po powrocie dżihadysta znów trafił do kraju, przechodząc przez wszystkie kontrole graniczne" — podkreślił. Mahmood oznajmił, że liczba pracowników straży granicznej od 2010 roku zmalała o 50% oraz dodał, że Wielka Brytania „nie ma i nigdy nie miała" szczelnej granicy. Według niego brytyjskie służby bezpieczeństwa będą w stanie skutecznie walczyć z falą powracających terrorystów jedynie pod warunkiem, że będą pracować 10-krotnie intensywniej niż teraz. Ps...Może to dziwne, ale wcale mnie to nie martwi - mata czegośta chcieli /w/g naszego klasyka/. Można też przestać sponsorować, szkolić i przerzucać terrorystów w różne rejony Świata. Gdyby nie wsparcie takich krajów jak USA, Anglia, Francja (i innych neokolonialnych potęg) to nigdy by tego zjawiska nie było. No cóż, zachodni politycy (w tym Teresa May) nie kryją się już nawet z opinią, że kolejne zamachy w Europie "są nieuniknione".
 • @Husky 21:44:59
  Rosyjskie siły zlikwidowały ponad 120 terrorystów kierujących się na Palmirę. Rosyjskie lotnictwo zniszczyło 32 pickupy i ponad 120 członków terrorystycznego ugrupowania „Państwo Islamskie”, kierujących się z syryjskiego miasta Rakka w stronę Palmiry, poinformował RIA Nowosti źródło w Ministerstwie Obrony Federacji Rosyjskiej. „25 maja kolumna terrorystów w składzie 39 pickupów z uzbrojeniem kierująca się w stronę Palmiry została odkryta i zlikwidowana przez samoloty rosyjskich Sił Powietrzno-Kosmicznych” – powiedział rozmówca agencji. Według niego, na pickupach były zamontowane automaty dużego kalibru. Jak poinformowało źródło, „Państwo Islamskie” porozumiało się z kurdyjskimi oddziałami ze składu tzw. „Syryjskich Sił Demokratycznych” o wyjściu terrorystów z Rakki i przejściu w stronę Palmiry. Kurdowie zamierzali otworzyć dla terrorystów bezpieczny „korytarz południowy” i pozwolić im na wyjście z miasta. Rosyjskie Siły Powietrzno-Kosmiczne odkryły ten manewr i zapobiegły mu. W tej chwili rosyjskie drony całodobowo monitorują drogi, po których terroryści mogą próbować wyjść z Rakki. Do likwidacji terrorystów przyłączyły się nie tylko samoloty i śmigłowce Sił Powietrzno-Kosmicznych, ale i pododdziały Sił Operacji Specjalnych. Ps..Natomiast Jankesi to takie "pickupki" wyłącznie eskortują.
  Egzystują nagrania w sieci.
 • @@@
  Shaded na ostro: Mahomet był pedofilem, a Koran nawołuje do mordu i instruuje, jak zabijać niewiernych! Miriam Shaded to znana działaczka społeczna i polityczna. Znana jest między innymi z tego, że chce zdelegalizować islam. Prezes fundacji Estera w bardzo ostrych słowach odniosła się do islamu, który zaczyna powoli władać Europą. Shaded udzieliła ostrego wywiadu portalowi wsensie.pl
  "Nie każdy człowiek jest zły, ale ideologia jest zła, całkowicie. A to, czy jakiś muzułmanin ją przyjmie w 10 bądź 90 procentach, to jest tak samo jak z wierzącymi albo niewierzącymi chrześcijanami, albo po prostu ochrzczonymi, ale niepraktykującymi, nie wyznającymi de facto wartości chrześcijańskich. Ja przede wszystkim rozmawiam o ideologii, która (…) szerzy nienawiść, szerzy nietolerancję, szerzy wszystkie złe i niemoralne aspekty, które po prostu demoralizują człowieka i nie powinny w ogóle funkcjonować w naszych wartościach europejskich, w kulturze europejskiej i w prawie europejskim. Tego typu struktury religijne, które nawołują do przestępstw i demoralizacji absolutnie nie powinny tutaj funkcjonować, a jednak funkcjonują i są wspierane, są finansowane. (…) Kraje arabskie są bardzo bogatymi krajami, mają ropę i są w stanie przekupić naszych polityków, żeby za pieniądze wprowadzali nielegalną mafię na teren Europy" - powiedziała Miriam Shaded.

  Czy Islam jest przez nas źle rozumiany?
  "To jest bzdura. To jest jedno z kłamstw, które muzułmanie sprzedają i chcą, żebyśmy w to wierzyli, żeby mogli dalej propagować dżihad i żeby mogli dalej mordować i podbijać kolejne tereny. W Koranie są ponad 164 wersy nawołujące do mordu, do dżihadu, jest bezpośrednia obietnica zbawienia i życia wiecznego oraz wyższej nagrody dla tych, którzy walczą w imię Allaha. Są dokładne instrukcje jak zabijać niewiernych, są one napisane wprost. Islam jest ideologią, która nie podlega interpretacji. Jeżeli zaczynasz z nią dyskutować albo mieć inną opinię niż jest napisane w słowie Allaha, to znaczy, że jesteś niewiernym albo odstępcą i też tobie grozi śmierć" - powiedziała prezes fundacji Estera.

  Odnośnie zamachów i włodarzy Unii Europejskiej, którzy stręczą nam islamistów...?
  "Wszystkie te obrazki, które widzimy na wojnie – ukrzyżowania, obcięte głowy, spuszczana krew z kobiet i dzieci – to są przestępstwa dokonywane na chrześcijanach. Propaganda unijna stara się stworzyć taki obraz wśród społeczeństw europejskich, że czynności, których dokonują oprawcy, są dokonywane na nich i niestety zaczynają pomagać oprawcom. A przez to, że podjęli wcześniej takie decyzje i widzą, że tracą poparcie swoich wyborców, to starają się pozbywać tego problemu i zniszczyć Europę równomiernie. Jedni z nich to przekupni politycy, których po prostu łatwo przekupić pieniędzmi. Drudzy to oczywiście muzułmanie, którzy chcą szerzyć wiarę islamską i podbój w ramach swojej ideologii. Trzecia grupa to jest finansjera, która weszła w koalicję z islamem, ponieważ jest to korzystne, kiedy jest islam na danym terenie, (…) bardzo wtedy łatwo kontrolować ludzi. Przecież ich nie obchodzą prawa człowieka, nasze wolności obywatelskie. Demokracja dla wielu nie jest wygodna, to jest tylko nasz przywilej, który wywalczyliśmy przez lata w Europie. A ostatnia grupa to są nihiliści lewicowi, którzy po prostu nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa, jakie również im grozi w momencie, kiedy ta ideologia przejmie władanie na naszym terenie" - powiedziała Miriam Shaded.
  wRealu24.pl
 • @Docent zza morza 09:32:45
  To już nie czasy Ali Baby i 40 rozbójników. Teraz działa Eli Chazar i IKS milionów nachodźców ze spuchniętymi jądrami. Nawet rury wydechowe europejskich aut są ubogacone.
 • @Docent zza morza 09:32:45
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/05/26/825/362/c2a5e80b01ae4f21aac8a20e528b5fe5.png „Humanitarne korytarze” formą hybrydowego zamachu na Polskę! Pani premier, proszę w imieniu naszych wyborców, w imieniu Polaków: żadnych „korytarzy humanitarnych”! http://wpolityce.pl/polityka/341600-humanitarne-korytarze-forma-hybrydowego-zamachu-na-polske
 • @kula Lis 67 14:24:38 Po co nam taki syf jak na zdjęciu?
  Jeden już "korytarz" był - "korytarz polski" na Pomorzu. Pani posłanka jak zwykle czujna i racjonalna jeśli chodzi o dobro Polski i Polaków! Warunkowo popieram, lecz dopiero po pomocy potrzebującym Polakom, także tym ze Wschodu: pomoc humanitarna w zagrożonych krajach - tak, podstępne miny podkładane pod bezpieczną Polskę w postaci, tzw. korytarzy humanitarnych -nie! (przynajmniej dopóki Polska sama nie może zadecydować kogo przyjmie, a ma przyjmować wysłanych nam przez Włochy czy Grecję, etc..). U nas wszyscy mówią, że jak muzułmanów wpuszczą to kupują broń. Dziękuję pani profesor w imieniu własnym i mojej Rodziny. Żadnych korytarzy do piekła ! Kardynał Nycz jest chyba w szponach Lucyfera. Boże ratuj Kościół i Ojczyznę. Może portal Neon24 zorganizowałby spotkanie (pojedynek) prof. Pawłowicz v kardynał Nycz , oglądalność zapewniona i emocje również. Jeżeli rząd zgodzi się na jakiekolwiek otworzenie drzwi islamistom to niech zapomni o głosowaniu na PiS. Przegrają raz i na zawsze!
 • @Moher 23:29:27
  Wreszcie ktoś dostrzega, o co w tym wszystkim chodzi: "Masowa imigracja postrzegana jest bowiem jako najskuteczniejszy klucz do przebudowy społeczeństwa. Chodzi o zepchnięcie narodowych i religijnych tradycji do sfery prywatnej" Dokładnie tak! Masowa imigracja jest PROJEKTEM IDEOLOGICZNYM. W mniemaniu lewicy projekt multi-kulti ma służyć doprowadzeniu do sytuacji, gdy w danym państwie żadna kultura nie będzie dominująca, a to oznacza, że państwa zostaną "odnarodowione". Francja nie będzie państwem Francuzów, tylko jakiejś papki narodowościowej. Szwecja nie będzie państwem Szwedów, tylko jakiegoś brunatnego miksu ras. Polska nie będzie państwem Polaków, tylko Polako-Afgańczyko-Libijczyko-Syryjczyko-Marokańczyko-Bóg-wie-kogo-jeszcze. Nie będzie nas, nie będzie naszego narodu. A skoro żaden naród nie będzie w swoim kraju dominujący, to oznacza, że nie będzie dominującej kultury. Z kolei to oznacza, że żeby nie urazić innych kultur, rzekomo równorzędnych w naszym państwie, trzeba będzie, pod przymusem zrezygnować w życiu publicznym z kultywowania naszego stylu życia. Bo to będzie nie smak innym kulturom. W naszym własnym kraju, nasza własna kultura zostania publicznie zakazana, sprowadzona do sfery wyłącznie zacisza domowego, we własny kraju staniemy się gośćmi... Tak już się dzieje w krajach Zachodu. A ponieważ w społeczeństwie multi-kulti nie będą istniały żadne uniwersalne normy moralne, bo każda kultura ma je inne, to wtedy ktoś będzie musiał ARBITRALNIE wyznaczać te normy. I to jest właśnie cel lewicy: tak zniszczyć narody, aby tylko lewicowe elity same ustalały co jest dobre, a co złe. To nie Naród będzie ustalał jak chce żyć, bo nie będzie żadnego Narodu, będzie papka multi-kulti. To LEWICOWA ELITA będzie decydował o dobru i złu... Oni będą panami naszego życia i śmierci, i nikt im nie podskoczy w zatomizowanym, wielorasowym, wielokulturowym, skłóconym społeczeństwie. Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej, pisał mason Richard Coudenhov Kalergi jeszcze przed 2 Wojną Światową i to się teraz dzieje. Małżeństwa mieszane migracje, inwazja islamu do UE to jak zrzut bomby atomowej
  Oto Merkel Land video: kobieta pobita na dworcu przez biednych "uchodźców": https://www.infowars.com/merkel-land-woman-shows-injuries-after-being-beaten-by-migrants/
  Proponuję wysłuchać wystąpienia dr. Stanisława Krajskiego n/t "czy PiS wszedł w koalicję z masonerią" zamieszczone na you tube. Po owocach poznawania widać, że jest coś na rzeczy.
 • Imigranci szturmują Włochy!
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149588958416108699537.jpg Włochy czeka bardzo trudne lato, jeśli nie zostaną podjęte konkretne działania, w pierwszej kolejności - w Afryce, by ograniczyć stamtąd napływ migrantów. Tylko w ciągu ostatniej doby na Morzu Śródziemnym uratowano ponad 2200 migrantów - poinformował sztab włoskiej straży przybrzeżnej. Ratownicy znaleźli też ciała dziesięciu osób. Łącznie udzielono pomocy migrantom na dziesięciu pontonach, dwóch łodziach i trzech mniejszych łódkach. W operacjach uczestniczyły załogi straży przybrzeżnej, włoskiej marynarki wojennej, unijnej misji Eunavformed oraz kilku statków handlowych. Kryzys migracyjny jest jednym z tematów obrad kończącego się w sobotę szczytu G7 w Taorminie na Sycylii. Do przywódców potęg gospodarczych świata dołączyli rano na specjalnej, rozszerzonej sesji na temat Afryki szefowie państw i rządów Gwinei, Tunezji, Nigru, Nigerii, Etiopii i Kenii. Stanowisko liderów USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Włoch, Japonii i Kanady wobec kwestii migracji zostanie zawarte w komunikacie końcowym szczytu
 • Islamiści chcą ściąć głowy kilkunastu zakładnikom. Wśród nich ksiądz i siostry zakonne!
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/149587518216105599522.jpg https://pbs.twimg.com/media/DArd4qdXcAEEOER.jpg https://pbs.twimg.com/media/DAlZpPMWAAATjup.jpg:large Ludzie uciekają z Marawi, tworzą się zatory przy wyjazdach. W wielu miejscach brakuje prądu. Bojownicy grupy afiliowanej przy IS wzięli zakładników: księdza oraz około 10 wiernych. W mieście powiewają flagi IS. Dramatycznie zaognia się sytuacja w filipińskim mieście Marawi, gdzie terroryści związani z Państwem Islamskim porwali we wtorek księdza i piętnastu wiernych, wśród nich siostry zakonne. Fundamentaliści grożą, że jeśli wojska rządowe nie zaprzestaną wymierzonej w nich ofensywy, zaczną ścinać zakładnika po zakładniku - informuje Radio Watykańskie. Terroryści zaraz po wkroczeniu zawiesili w nim czarne flagi ISIS, napadli na katedrę, spalili szkoły i oswobodzili więźniów.
  O prawdziwości groźby śmierci przekonany jest bp Edwin De la Peña, kierujący tamtejszą prałaturą personalną:
  Wojsko walczy od drzwi do drzwi o oswobodzenie miasta i w ogóle nie zamierza negocjować z terrorystami. Obawiamy się najgorszego
  – mówi biskup, dodając, że zakładnicy mogą być również wykorzystywani przez islamistów jako „żywe tarcze”. Co najmniej 500 fundamentalistów okupuje praktycznie całe to miasto, leżące na południu wyspy Mindanao. Terroryści zaraz po wkroczeniu - na wzór tego, co działo się w Mosulu w Iraku - zawiesili czarne flagi Państwa Islamskiego, napadli na katedrę, spalili szkoły i oswobodzili więźniów. Wielu mieszkańcom udało się zbiec, a ci, którzy zostali, zabarykadowali się w domach, pozostając pod ciągłym obstrzałem. Świadkowie donoszą, że na punktach kontrolnych islamiści zatrzymywali uciekających z miasta ludzi i pytali o wyznawaną wiarę. Jak dotąd mam informacje o dziewięciu zamordowanych chrześcijanach. To są brutalni ekstremiści. Zupełnie nie wiemy, co zamierzają. Jesteśmy w rękach Boga – mówi bp De la Peña, dodając, że wciąż są to liczby prowizoryczne. Prezydent Filipin wprowadził na Mindanao stan wyjątkowy i udzielił siłom rządowym nadzwyczajnych uprawnień do walki z terrorystami. Tymczasem miejscowy Kościół zainicjował w całym kraju modlitewną akcję w intencji Marawi i przetrzymywanych przez islamistów zakładników. Podkreśla się, że ugrupowania, które od lat walczyły o utworzenie na Mindanao suwerennego państwa muzułmańskiego, ostatnio znacząco się zradykalizowały. Do ataku na katedrę w Marawi i uprowadzenia modlących się w niej wiernych doszło po tym, jak wojska rządowe zbombardowały kryjówkę Isnilona Hapilona, dowódcy grupy bojowników Abu Sayyaf, który zadeklarował przyłączenie się do Państwa Islamskiego. Znajduje się on na liście najbardziej poszukiwanych terrorystów na świecie. Za informację, która doprowadziłaby do jego aresztowania Stany Zjednoczone wyznaczyły nagrodę 5 mln dol.
  Ps..Filipiny gonią Rothschylda i Sorosa z Filipin i nagle pojawia się tam ISIS, czy to przypadek? Swoją drogą źle to świadczy o państwach mających armie, policje, tajnych agentów, wyspecjalizowane służby a nie mogą poradzić sobie z bandą zdegenerowanych dupków myślących, że im wszystko wolno i że wszystko im ujdzie płazem bo wyznają jakąś heretycką religię i mają poparcie paru b.bogatych zwyrodnialców. Należy teraz koniecznie wysłać na tę wyspę zaślepionych i mądrych inaczej biskupów z Nyczem na czele, posłów i posłanki z PO oraz z .nowoczesnej, niech się naocznie przekonają czym jest islamski ekstremizm. Ale oni woleliby pewnie na Maderę..
 • Aberracja! Gość w TVN na poważnie: "Przyjmujemy 7 tys. uchodźców, jeden wysadza się w powietrze i ginie 10 Polaków, ale uratowal
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/05/27/825/360/4a6405d80ef645638d10004ec52ac37a.png Aberracja! Gość w TVN na poważnie: "Przyjmujemy 7 tys. uchodźców, jeden wysadza się w powietrze i ginie 10 Polaków, ale uratowaliśmy życie 6999 osób"(sic!) — powiedziała w TVN24 Anna Pamuła, reporterka mająca związki z „Gazetą Wyborczą”.

  Widać, że z „Wyborczą” związani są fachowi matematycy. Ciekawe tylko, czy zwolenniczka przyjmowania imigrantów do Polski byłaby gotowa znaleźć się wśród tych 10 osób. Internauci nie zostawili na młodej reporterce suchej nitki. Niedawno redaktor Paweł Wroński z „Gazety Wyborczej” zarzucił polskiej premier, że wprowadza retorykę ksenofobiczną i antyislamską. Co zatem można powiedzieć o słowach Anny Pamuły? Retoryka antypolska? http://wpolityce.pl/polityka/341691-aberracja-gosc-w-tvn-na-powaznie-przyjmujemy-7-tys-uchodzcow-jeden-wysadza-sie-w-powietrze-i-ginie-10-polakow-ale-uratowalismy-zycie-6999-osob Ps...Co to za durna baba? Proponuję, aby tą zabitą osobą było jej dziecko (o ile je ma). A jak nie, to niech postawi tam swoich rodziców! Durnota nie ma granic! Przecież to są pomylone głupie babska, mają nie źle zrytą bańkę...Michnik ma wierne uczennice.
  W Nigerii w2015r w Maiduguri Islamiści z Boko Haran do zamachu samobójczego posłużyli się 10 letnią dziewczynką która wysadzając się zabiła 16 osób 20 zostało rannych. A co by było gdyby zrobiła to w szkole?
 • @kula Lis 67 16:21:50 Ta baba powinna leczyć się w psychiatryku.
  Anna Pamuła, reporterka związana z „Gazetą Wyborczą”, na co dzień mieszkająca w Paryżu. Pamuła - jak dowiadujemy się z jej biogramu zamieszczonego na stronie jednego z wydawnictw - studiowała stosunki etniczne i migracje międzynarodowe na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także afrykanistykę w Paryżu. Jest absolwentką Polskiej Szkoły Reportażu i stypendystką Ryoichi Sasakawa Young Leaders Fellowship Fund. Pisała m.in. dla „Newsweeka”, „Polityki”, „Przeglądu”, „Kuchni” i „Dziecka”. Ps...Zobaczcie z jakim uśmiechem mówi, że ginie 10 Polaków. Widzicie to???!!! A Uniwersytet Jagielloński.....To jest dopiero syf!!! Zaraz po UW!!! Na POczątek niech przyjmie (i zaspokoi) 10-ciu uchodźców do swego POkaźnego locum w Paryżu ! Złapać ścierwo i zawieźć do najbliższego obozu "uchodźców". Niech się nią odpowiednio zaopiekują "kobiety i dzieci". Moje życzenie: Mam nadzieję Pamuło Anno, że będziesz jedną z tych wysadzonych, tam u was w Paryżu. Amen!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031