Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
221 postów 548 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

„Bój to jest ich ostatni...” – czyli upadek wrogów Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To już są "ostatnie podrygi zdychającej ostrygi" - nie przegap tej historycznej chwili!

 


Proponuję zaopatrzyć się w popcorn, zimne piwo, chipsy albo co tam kto preferuje (może być „imperialistyczna” whisky albo i  „sovjetskoje igristoje”, przecież mamy już pełny „pluralizm”) – by wygodnie obserwować sobie ostatnie podrygi zwolenników „tenkraju”.

Pamiętajmy, że gdy Donek koncertowo przerżnął oba starcia wyborcze w 2005 roku – to wtedy Grupa Trzymająca Władzę (inaczej zwana Lożą Minus Pięć) zaproponowała mu „przejście na ciemną stronę mocy”, z czego skwapliwie skorzystał. Efektem było rozpętanie wojny „polsko-polskiej” – która po dwunastu latach bezapelacyjnie zostanie zakończona na wiosnę przyszłego roku.

Przez pewien czas wydawać by się mogło ludziom małej wiary, że partia zagranicy zwycięży obóz patriotyczny, definitywnie zmieniając Polskę w „tenkraj” – ale to Mistrz Adam miał rację, będąc lepszym znawcą duszy polskiej, niż pozornie dominujący ówczesny Salon (bo zażarta walka partii zagranicy z obozem patriotycznym toczy się u nas już od 300 lat i każde nowe pokolenie Polaków na nowo musi wykuwać swą tożsamość oraz zakres swej wolności):

image

Stosowna perspektywa pozwoli nam nabrać dystansu do antypolskiej histerii przedstawicieli partii zagranicy i wspierających ją zagranicznych mediów.

Bo kto za kilka miesięcy będzie jeszcze się ekscytował takimi „wiekopomnymi aferami”, jak maglowane dzisiaj:

 • „śmierć na wrocławskim komisariacie”
 • „Opole 2017”
 • „Caracale”
 • czy"zamach na niezależność sądownictwa"???

Czy ktoś będzie jeszcze za dwa miesiące pamiętał o tych „szalenie ważnych sprawach”? Będą one wtedy tak samo ważne dla rodaków, jak Trybunał Konstytucyjny, Ciamajdan albo „upadek demokracji” dzisiaj... Ale kiedyś, to hoho...

Bo wtedy na pewno będą bezustanie wałkowane – „nawet na Jamajce”!!! – całkiem nowe i podobnie rozdmuchane „straszne afery tego strasznego PIS-u”, które zostaną równie szybko zapomniane, zgodnie ze starą prawdą – „psy szczekają, a ...”

Bo rzeczywistość na szczęście nie składa sią wyłącznie z „faktów prasowych”– ale o poziomie i kalibrze „naszej” totalnej opozycji oraz jej zakulisowych doradców świadczy wiara w samobójczą strategię – im więcej kłamstw, tym lepiej.

A efektem są takie kabaretowe zapętlenia, jak „stanowisko Platformy w sprawie przyjmowanie uchodźców”...

image

image

image

I tak, Polacy mogą zapamiętać z Platformy jedynie„zęby i uśmiech Przewodniczącego”...

Ale to bezsilne miotanie się ujawnia krok po krokusiatkę "subtelnych" antypolskich powiązań – a więc notujmy je, aby naszych wrogów przynajmniej odciąć od naszych pieniędzy – bo jeśli już muszą – to niech nas atakują za swoje...

Co prawda „model biznesowy III RP” polegał na kupowaniu polskich przesiębiorstw za ich własne pieniędze, ale agonia III RP i jej nieuchronny upadek wysyłają do lamusa i ten arcyprzekręt.

Ale cała Polska nadal oplątana jest siatką pasożytniczych sieci, wysysających z nas soki i hamujących nasz rozwój.

image


Bo czy wolna Polska może tolerować takie wybryki, gdy z festiwalu filmowego publicznie finansowanego przez nas wszystkich, resortowe dziecko Kijowski (tak, z „tych Kijowskich”) ośmiela się wyrzucić film o ostatnim żołnierzu Rzeczypospolitej pt. „Wyklęty”:

Skandal: Kijowski wyrzuca "Wyklętego"

A imperium Michnika upada, gdy tylko temu „piewcy wolnego rynku” odcięto kroplówkę publicznych pieniędzy – bo nic u nas nie było dotąd takie, na jakie wyglądało – i należy się tylko cieszyć, że rząd Zjednoczonej Prawicy krok po kroku, przy potępieńczym wyciu dotychczasowych beneficjentów świata postawionego na głowie – po prostu przywraca nam wszystkim normalność.

By „tenkraj”wreszcie przestał być niemiecko-rosyjskim kondominium pod żydowskim zarządem powierniczym

image

Na szczęście już do tego blisko, bo od przyszlego roku zaczyna się ZŁOTA POLSKA DEKADA – gdy nasi wrogowie znacząco osłabną i otworzy się wspaniała dla nas koniunktura geopolityczna.

A decyzje zapadające w tym czasie będą miały dalekosiężne i bardzo dobre dla nas skutki. Wreszcie nasze położenie w sercu Europy – dotąd pomiędzy dwoma wielkimi łotrami – stanie się naszym atutem...

A gdy już pozbędziemy się kwaśniewsko-mazowieckiej konstytucji – to i uda się nam zreformować Polskę w kierunku jak najdalej od „tenkraju”.

Zatem wielki czas wziąć się do roboty...

image

PRZECZYTAJ TAKŻE

KOMENTARZE

 • @
  Panie bloger, prawda jest taka że My Polacy tak sobie sami tę Polskę zaoraliśmy, tak nas od Niemców i pośrednio od Rosji uzależniliśmy że na ironię tylko amerykańskie wstawiennictwo naszą ojczyznę od upadku ratuje.
  Sukces połowiczny gdyż plany USA z polskimi tylko połowicznie są zbieżne. Przyjdzie czas że będziemy mieć trzeciego "wroga" a wtedy i paciorek nas nie uratuje. Taka to prawda o naszym Polską rządzeniu.
 • @Stara Baba 19:12:38
  Cała prawda - całą dobę...

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201705265539533-sputnik-polska-nato-usa-rosja/
 • @Stara Baba 19:12:38
  No to znowu nas więcej ,porządnych prawych ludzi. 8-))))))
 • @Stara Baba 19:12:38
  "Taka to prawda o naszym Polską rządzeniu."

  Jakim "naszym" Waszmości? :-(
 • @Jasiek 20:06:24
  Płomienne słowa Premier Beaty Szydło, podczas posiedzenia Sejmu, jakie miało miejsce w środę, podczas głosowania nad wotum nieufności wobec Antoniego Macierewicza, robi prawdziwą furorę za Oceanem. Wszystko dzięki konserwatywnemu dziennikarzowi, obrońcy Donalda Trumpa Milo Yiannopoulos, który wrzucił przemówienie Szydło na swoją stronę internetową z angielskim tłumaczeniem.

  Premier Szydło mówiła m.in. – Mam odwagę powiedzieć, mam odwagę zadać elitom politycznym w Europie pytanie: dokąd zmierzacie, dokąd zmierzasz Europo? Powstań z kolan i obudź się z letargu, bo w przeciwnym razie codziennie będziesz opłakiwała swoje dzieci.

  Przemówienie naszej Premier robi już prawdziwą furorę nawet za Oceanem.
 • @Husky 20:21:10
  "Płomienne słowa Premier Beaty Szydło,..."

  Dla mnie płomienne słowa PBS to tylko "srutu, tutu, pęczek drutu" - sorry za brutalność.

  Będą dla mnie coś znaczyć jak ten patriotyczny rząd PBS:

  - zlikwiduje PIT, CIT, ZUS, KRUS, 1066, GMO "reformy" Buzka
  - uszczelni VAT wprowadzając jedną stawkę i likwidując wszystkie zwroty
  - wyprowadzi nas z UE , z którą potem podpisze korzystne umowy gospodarcze
  - wprowadzi: "Ustawę Wilczka", wiążącą moc referendum, kontrakt wyborczy, karę śmierci, powszechny dostęp do broni, suwerenność monetarną.
  - zażąda od szkopów reparacji wojennych.

  Trochę roboty jest, ale jak widzisz Szanowna PBS się o tych rzeczach nawet nie zająknęła.

  A to żeby jeszcze trochę otworzyć Ci oczy:

  https://www.youtube.com/watch?v=i0_rkw-z4oY

  Tyle jeśli chodzi o antyniemiecką postawę PiS.

  Poprawiłem Ci humor?

  Mimo wszystko pozdrawiam i życzę żebyś trochę bardziej twardo stąpał po Ziemi, a nie zachwycał się "płomiennymi słowami" PBS
 • @Jasiek 21:03:06
  Czym jest polityka?

  To sztuka osiąganie rzeczy do osiągnięcia możliwych.

  A który z Twoich postulatów zaliczyłbyś do tej kategorii?

  Likwidację kary śmierci? Dopiero po wyjściu z Unii...

  Nie wszyscy się nadają na polityków, bo to profesja wymagająca stałych kompromisów i ciągłego "handlu" - coś za coś.
 • @Docent zza morza 21:16:22
  "Likwidację kary śmierci?"

  Nic takiego nie napisałem - jestem zwolennikiem jej wprowadzenia.

  A teraz bezlitośnie i do rzeczy - trudno ;-)

  "To sztuka osiąganie rzeczy do osiągnięcia możliwych."


  Należy mieć na uwadze, że gdybyśmy chcieli wprowadzić karę śmierci, to zagrożono by nam - podobnie jak Węgrom - "STRASZNĄ KARĄ" wyrzucenia z UE - ale byłoby aj waj!

  A dodatkowo wprowadzenie kary śmierci umożliwi:

  - bezpieczniejsze wprowadzenie powszechnego dostępu do broni - bo za zabójstwo będzie grozić kara główna
  - szybsze utworzenie OT, bo ludzie... sami się uzbroją :-))))))))


  Wtedy będzie też łatwiej wprowadzić suwerenność monetarną. USA nas nie zainwadują, bo sami mają karę śmierci, a my przecież chcemy być jak przodująca demokracja, czyż nie? Ruscy też nas nie ruszą - polska suwerenność monetarna jest im na rękę bo to zbieżne z interesem BRICS czyli osłabieniem dolara. Niemcy nie bardzo mają czym, a poza tym na "wschodniej flance NATO" koło Żagania są abramsy. Zostaje zatem Białoruś, Czechy, Litwa i Słowacja. Będą inwadować?

  Jak się chce to można.

  Jako przykład rzeczy możliwych do zrobienia przez PiS od zaraz jest wprowadzenie wiążącej mocy referendum i wprowadzenie "Ustawy Wilczka". Likwidacja tych totalnie popierdolonych, debilnych i pojebanych PIT i ZUS wymaga trochę przygotowań (parę miesięcy) ale to też tylko nasze podwórko, więc proszę mi tu nie ściemniać, że czegoś nie da się zrobić.

  - Karę śmierci też w sumie można wprowadzić w parę miesięcy (trzeba ustalić jak i za co i to przekuć na ustawy i przegłosować, ale parę miesięcy to rozsądny termin)

  - I tylko mi proszę nie "aj waj!-ować", że jak nas wyrzucą z UE to np polscy przedsiębiorcy stracą rynki. Przy zlikwidowanym PIT i ZUS będzie taki wzrost popytu, że nie trzeba będzie nic eksportować. A dzięki likwidacji CIT i ZUS i wprowadzeniu "Ustawy Wilczka" powstanie dodatkowo wiele setek tysięcy miejsc pracy utworzonych przez samych Polaków.

  - A co za problem upomnieć się o odszkodowania za II WŚ jak koło Żagania są abramsy? Też niemożliwe? chyba tylko dla nicponi, co potrafią tylko wystawić kandydata, jak ten nie ma możliwości wygranej. Czyli zagranie pod publiczkę to całe 27:1. Jak widać rząd PBS jest jednak mocny tylko w "płomiennych słowach"

  Proszę obejrzeć, to co poleciłem Szanownemu Husky - PiS da Niemcom na YT,

  Panu też życzę twardszego stąpania po Ziemi i bardziej krytycznego spojrzenia na ręce rządzącym.

  Za wpis oczywiście daję 5* - żeby nie było, że nie chcę upadku wrogów Polski :-)

  Pozdro!
 • za przykładem Junckera
  Od wczoraj za przykładem Junckera możemy mówić,że Tusk jest,nikim,
  ZEREM
  .Jeżeli nie powinno go być w UE, to dla Tuska oznacza nieistnienie.
 • @Docent zza morza 21:16:22
  Chyba za dużo Pan od niektórych oczekujesz...
  ocz 5
 • OTO TA "WARTOŚĆ" JEWROPEJSKA na zdjęciu.
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/554/24/5542432.jpg Mąż premiera Luksemburga między żonami liderów NATO........ https://pl.sputniknews.com/swiat/201705265542465-Luksemburg-NATO-zdjecie/ Ps..Wygląda jak kogut w kurniku, niestety te kury nie mogą liczyć na żadną przyjemność ze strony tej ptaszyny. Ciekawe, które z nich w tym małżeństwie urodzi dziecko?
 • Trzeba im zrobić nową edycję BigBrothera
  Wziąć uchodźców z Czeczenii którzy już są w Polsce, no i tych w Warszawie parę tysięcy beżowych i na siłę dokwaterować ich do mieszkań Kidawie Błońskiej, Ewie Kopacz, Kierwińskiemu itd. Założyć kamery i puścić o 19-30 w TVP.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031