Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
221 postów 548 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Kolejny antyrządowy plan Sorosa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Soros ponownie bierze się za obalanie rządu Zjednoczonej Prawicy, by znowu "było tak, jak było", a "nadzwyczajna kasta" pod osłoną swej konstytucji dalej mogła rządzić Polakami.

Chwała portalowi wpolityce.pl za adekwatną reakcję na kolejną próbę puczu wymierzonego w naszą demokrację.

Portal ostrzega bowiem przed precyzyjnym planem destabilizacji kraju pod hasłem: „Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!”,opublikowanym na facebooku przez fundację„Otwarty Dialog”.

=> 16 kroków do sparaliżowania kraju i obalenia polskiego rządu

Ale przecież nie od dziś wiadomo, że za wszystkim, co mieni się być "otwartym"– wszędzie stoi Soros i jego miliardy - bo jego celem jest przekształcenie wszystkich państw świata w "otwarte społeczeństwa", gdzie władzę z mandatu NWO ma sprawować lokalna"najwyższa kasta", a nie lokalni wyborcy i obywatele.

A więc tytuł artykułu powinien brzmieć - "Tak ludzie Sorosa chcą obalić polską demokrację”.

Nadal więc nie stać nas na odwagę ani na prawdę...? Nawet, gdy bezczelnie i otwarcie nawołują do podpalenia naszego własnego, wspólnego domu...?

„W demokratycznym państwie prawnym suwerenem nie są wyborcy.

Suwerenem są wartości znajdujące się w prawie,

a na straży tych wartości stoją niezależne sądy i niezawiśli sędziowie.”

 „Z obrad wyłania się szokująca w demokratycznym państwie wizja tego jak sędziowie widzą samych siebie - jako stojących ponad wszystkimi innymi uczestnikami życia publicznego, z parlamentem włącznie.

 Nie chcą orzekać zgodnie z prawem, chcą je tworzyć sami dla siebie. Nie chcą być być jedną z władz, chcą być władzą nadrzędną.

=>Kongres prawników otwartym tekstem

Bo cała ta gra toczy się dziś nie o taki czy inny tryb powoływania sędziów i prezesów sądów, czy też o taki czy inny skład KRS i Sądu Najwyższego, ale o samo sedno ustroju państwa – kto i czyim interesie ma rządzić tu, nad Wisłą – „nadzwyczajna kasta”,czy Polacy?

Ale jak ta prosta prawda ma dotrzeć do ludzi, którym polskojęzyczne media oraz ich zagraniczni właściciele już wyłączyli mózgi włączając – zgodnie ze słowami Schetyny – „emocje”?

A skalę ich zniewolenia i upodlenia

to najlepiej demonstruje ich bezmyślne

skandowanie hasła „wolne sądy” (wolne od czego?) i groteskowe kopanie w barierki...

image

No żesz, ...kolejny "raj na ziemi", ...zupełnie jakbym znowu czytał Marksa i Engelsa...

...tyle, że ich "Manifest komunistyczny" miał za "swój target" ludzi XIX wieku,

a te łebki to miały za zadanie mącić w głowach tym urodzonym trochę później,

...więc i retoryka musiała zostać trochę lepiej"podpicowana".

KOMENTARZE

 • @Autor
  5*.Ave. https://tajnearchiwumwatykanskie.files.wordpress.com/2016/08/09-06-2016-soros.jpg
 • @Repsol 14:39:21
  Miło mi. Pozdrawiam.
 • Węgry wspierają Polskę.
  //Orban oświadczył, że w Brukseli powstał "sojusz brukselskich biurokratów i ich elit" działający wbrew opinii Europejczyków oraz "system, który można nazwać imperium (finansisty George’a) Sorosa".//


  Orban: "inkwizycyjna" kampania prowadzona przez Unię Europejską nie powiedzie się

  Węgry wykorzystają każdą przewidzianą prawem możliwość w UE, by okazać solidarność z Polską. Główny inkwizytor nazywa się Timmermans - oznajmił węgierski premier Viktor Orban. Wcześniej o solidarności z naszym krajem zapewniał szef węgierskiej dyplomacji Peter Szijjarto.

  https://v.wpimg.pl/LTE1MDcwJT1qfmJyV0M0YHEHYiBNADw9KFZjNA9YfWNyCXh1U0F6YWgHe3RTTnttdARiMwocODs3HCI2ARYiei9BKg==/

  Węgry oczywiście kierują się własnymi interesami i właśnie z uwagi na własne interesy narodowe, wartości europejskie i polsko-węgierską przyjaźń musimy jasno powiedzieć, że nigdy nie powiedzie się prowadzona przeciw Polsce kampania inkwizycyjna, bo Węgry każdą możliwość prawną w Unii Europejskiej wykorzystają, by okazać solidarność z Polską - powiedział Orban uczestnikom uniwersytetu letniego i obozu dla młodzieży węgierskiej w Baile Tusnad w Rumunii.

  Orban oświadczył, że w Brukseli powstał "sojusz brukselskich biurokratów i ich elit" działający wbrew opinii Europejczyków oraz "system, który można nazwać imperium (finansisty George’a) Sorosa".

  Sorosowi rząd Węgier zarzuca m.in. zachęcanie do nielegalnej imigracji do Europy oraz próby wpływania na sytuację na Węgrzech za pośrednictwem finansowanych przez niego organizacji pozarządowych
 • @Husky 14:49:38
  Słowa Orbana to czysta prawda.

  A u nas to powinno sią wziąć za troki tego sorosowego agenta - "Rzecznika Praw Obywatelskich" - gdyż jego "otwarty" umysł to sformatowano na Węgrzech, na tym sorosowskim uniwersytecie, który Orban, ku bezgranicznemu żalowi Brukseli, usiłuje teraz poskromić...

  Pozdrawiam.
 • Autor.
  Wielkie dzięki za ten artykuł, bo , niestety , nasze społeczeństwo jest w dużej mierze ciemne!!! Należy nagłaśniać te zagrożenia, bo to jest w interesie państwa polskiego!
 • 18 wiek Polska w okowach targowicy i ich zagranicznych sojuszników
  Wypisz wymaluj mamy powtórkę z Historii Polski z 18 wieku ! dziś gdy mamy rząd który chce skromnie coś poprawić zreformować to obecna targowica [ składająca sie wyłącznie z żydów i chazarów ] składa skargi na rząd PISu i o dziwo zagranica [ składająca sie wyłącznie z żydów UE ] jest tak jak w 18 wieku przeciwna reformą w Polsce !!!

  ZAGRANICA UE JEST PRZECIWNA SILNEJ ZREFORMOWANEJ POLSCE !

  Słowianie zdelegalizować żydowską agenturę PO SLD PSL Nowoczesna

  Ireneusz Tadeusz Słowianin LACH ! zawisza niebieski to agent światowej mafii żydowskiej w Polsce ! to sługus bandyty Sorosa !!!
 • @Husky 14:49:38
  Ja mam nadzieję że"Węgry" zdają sobie sprawę z tego że inwestować cokolwiek choćby i "wsparcie", w ten niepewny interes to rzecz ryzykowna.
  Moralne kurduple przy pierwszej nadarzającej się okazji zdradzą,opuszczą,odwrócą się plecami-proszę pamiętać o tym panie Orban

  //Kaczyński odmówił spotkania z Orbanem

  – Prezes PiS Jarosław Kaczyński nie przyjął zaproszenia na spotkanie z premierem Węgier Viktorem Orbanem - mówił w czwartek szef klubu PiS Mariusz Błaszczak. Jak wyjaśnił prezes PiS odmówił rozmowy ze względu na postawę Orbana, który „burzy solidarność europejską”.//
  https://www.tvp.info/18934602/blaszczak-kaczynski-odmowil-spotkania-z-orbanem
 • @Autor
  Na S24 jest notka o AstroTurfingu ukazująca cały łańcuch żydowskich skurwieli,którzy za żydowskie srebrniki chcą przelać polską krew.

  http://bogdan607.salon24.pl/795729,astroturfing-czyli-kto-organizuje-majdan-w-warszawie
 • Sorki za offtop...
  ale nie wiem, czy wiecie że Soros chciał kupić KUL w Lublinie?
  https://marucha.wordpress.com/2016/06/01/o-tym-jak-dominikanin-o-mieczyslaw-a-krapiec-sprowokowal-georgea-sorosa-do-pospiesznej-rejterady/
 • Autor
  Dobry wpis. W Radiu Maryja jest taka audycja jak Komentarz dnia. Te komentarze mają charakter polityczny a są wypowiadane przez profesorów. Ostatnio zadziwił mnie tytuł takiego komentarza -uprawa (czy tam sianie) sztucznej trawy. To ma swoją nazwę angielską chodzi o stopniowy program indoktrynacji społeczeństwa przy zastosowaniu odpowiednich środków zmasowanego ogłupiania. Oni nawet mają swoją stronę w internecie i należą do jednej z tzw. organizacji otwartych. Postaram się to znależć i podać link. Co ciekawe to do działania Policji jedna i druga strona ma zgodne zdanie tj. tzw. opozycja, aby nie wchodzili w konflikt z Policja, strona rządowa aby również pozwalali "pokojowo" to załatwiać. Czyli jak? Zezwalać na łamanie prawa, grożby bezprawne i łamanie porządku prawnego? Jak Kaczyński ibędzie nadal taki głupi jak jego brat, który bezkarnie pozwalał na opluwanie siebie, to może skończyć tak samo. Rząd PO człowieka, który otwarcie krytykował Komorowskiego wsadził za kratki i skonfiskował mu sprzęt elektroniczny. PiS
 • @wercia 11:03:53
  Ta socjotechnika nosi wdzięczną i niewinną nazwę - "astroturfing".

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Astroturfing

  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031