Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
268 postów 758 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako prorosyjski troll" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Barcelona ofiarą "tolerancji" i własnej głupoty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wygląda na to, że władze miasta "same się o to prosiły"...

Trudno oprzeć się wrażeniu, że władze Barcelony od dawna igrały z losem, lekceważąc cały szereg ostrzeżeń o szykowanych zamachach.

 • Zlekceważono ostatni, bardzo konkretny alarm CIA z maja br. o "planowanym ataku na La Rambla"
 • Zlekceważono też ogólne zalecenia władz centralnych o konieczności wzniesienia przeszkód utrudniających podjazd ciężarówkom i furgonetkom pod budynki publiczne i zabytki oraz zamykających wjazd na popularne deptaki w centrach miast.
 • A ponadto wykazano się totalną ślepotą wobec zagrożeń terrorystycznych związanymi z dążeniami regionu do niepodległości.

Katalonia bowiem 1 października planuje przeprowadzić kolejne już referendum w tej kwestii.  Natomiast głównym argumentem jej madryckich przeciwników jest zakładana niezdolność władz regionu do zapewnienia mieszkańcom bezpieczeństwa...

To dlatego już rok temu ostrzegano o nieuchronnym zamachu / zamachach mających wykoleić te dążenia i obrzydzić Katalończykom marzenia o niepodległości - http://ram.neon24.pl/post/139766,atak-w-barcelonie-i-niezastapiona-rita-katz

Ale skąd się do licha brała ta zadziwiająca pewność siebie lokalnych władz?

Możnaby sprowadzić tę kwestię do powszechnej przypadłości, od czasu do czasu wszystkich dotykającej  - "Jak pan Bóg chce kogoś ukarać, to ... itd", ale moim zdaniem byłoby to zbyt płytkie wyjaśnienie.

Władze Barcelony czuły się bowiem wodoodporne i wodoszczelne wobec islamskiego terroryzmu,

bo przecież "my takie tolerancyjne som",

"tyle u nas multikulti",

"u nas wszyscy są równi" i"nikogo się u nas nie dyskryminuje",

a "walkę z rasizmem i nietolerancją prowadzimy na serio", itd. itp.

Jednym słowem - włodarze miasta bardzo mocno uwierzyli w bankstersko-lewacką ideologię Nowego Porządku Swiata (NWO) czując się forpocztą tego "kolejnego raju na ziemi"i traktując serio jego rytualne hasła i zaklęcia.

I rzeczywiście trudno byłoby dopatrywać się jakichkowiek islamistycznych zagrożeń w mieście dumnym z zapraszania do siebie kolejnych tysięcy muzułmańskich imigrantów, prawda?http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/hiszpania-w-barcelonie-wielka-manifestacja-poparcia-dla-uchodzcow,716686.html.

Szkopuł polega jednak na tym, że "ten nadchodzący raj" dostaje się niejako "w pakiecie" - bo wyznawana "tolerancja" ma także obejmować przywileje dla homoseksualistów, feministek oraz "osób o nieokreślonej tożsamości płciowej" - a to już islamistom z lekka podpada... i lekarstwem na "takie bezeceństwa" jest wg nich szybka dekapitacja lub strącenie z wysokości.

image


Tak więc doktryna NWO jest pełna wewnętrznych sprzeczności, ale jej wyznawcom nie wydaje się to specjalnie dziś przeszkadzać... i w Barcelonie totalnie lekceważono sobie jakiekolwiek zagrożenia terrorystyczne,

My Polacy, dobrze znamy ten ból, bo naszym przodkom też w XVIII wieku sugerowano równie samobójczą politykę - "po co się zbroić, skoro nikomu nie zagrażamy"? Ale, w tym samym czasie jeden z naszych zaborców, król pruski, zwykł mawiać - "Każdy kraj musi mieć u siebie armię - albo własną, albo któregoś z sąsiadów"...

Może i nie na darmo Katalończyków nazywa się w Hiszpanii"los polacos"?

Widzimy więc - dziś na przykładzie Barcelony (a wcześniej na przykładzie całego szerego zachodnioeuropejskich miast - Paryża, Nicei, Sztokholmu, Berlina itd.), że otwartość na muzułmańskich przybyszy wcale nie gwarantuje harmonijnych stosunków etnicznych, bo nasza tolerancja i wspaniałomyślność najwyraźniej odbierane są jedynie jako słabość, skłaniająca do eskalacji  żądań  i wymagań.

image

Bo przecież doktryna multikulti w gruncie rzeczy nie ma prowadzić do harmonijnej koegzystencji"ludzi, kultur, tradycji i religii",a tylko do ludobójstwa narodów europejskich i zastąpienia stworzonych przez nie państw narodowych superdyktaturą brukselskich komisarzy, sprawujących totalitarną władzę nad "euroazjatycko-negroidalną rasą przyszłości".

=> Co ONI nam szykują...!!!

image

Bo taki jest cel najnowszej wersji marksizmu - skrajny zamordyzm wobec skutecznie wystraszonych i zastraszonych mas...

Bardzo trafnie problem miasta Barcelony został tu ujęty - => Związki Barcelony z radykalnym islamem

A jeden z komentatorów tak podsumował całą problematykę:

"wert : Barcelona od dawna jest zachwycona neomarksizmem. Lewaccy myśliciele w swoim geniuszu dostrzegli potencjał satanistyczno-talmudycznego islamu, jako sojusznika i dopełniacza dialektycznego "historio-matarializmu", oraz jako doskonałej antytezy dla chrześcijaństwa.

W oczach dzisiejszych lewackich mędrców, islam i neomarksizm, to dwie doskonale uzupełniające się ideologie, które w tandemie doprowadzą świat do totalnego zniszczenia i nowego "ordo ab chao". (Neomarksizm jako skrzydło ideologiczno-religijne. Islam jako skrzydło militarno-religijne.)

W praktyce, podział ról dziś wygląda następująco:

(a) lewackie elyty razem z utworzonym przez siebie "nowym proletariatem" pełnią funkcje religijno-duchową. Są to tzw rewolucjoniści anty-kulturowi.

Ich zadaniem jest zdemoralizować społeczeństwo i zniszczyć to, co duchowe, czyli kulturę, rodzinę, edukację, chrześcijaństwo, wartości moralne i narodowe.

(b) islam natomiast, pełni rolę klasycznego, marksistowskiego proletariatu, którego zadaniem było wymordowanie arystokracji i chrześcijańskiego duchowieństwa poprzez krwawą rewolucje (verset jihad'u brzmi tak:"Kiedy w regularnej walce spotkacie tych, co nie wierzą uderzajcie ich w szyje. A kiedy pokonacie ich czyniąc wśród nich wielką rzeź, szybko nałóżcie im kajdany. Oto nakaz. Koran 47:4-5)"

image

Polecam: => Islam narzędziem światowej rewolucji

KOMENTARZE

 • Na statki i spowrotem do kraju obiecanego, jak nie to kula w świnskiej krwi i strzał w łeb
  Terrorysta to nie człowiek i nie powinno się go traktować jak człowieka. Czym więc jest terrorysta....jest niczym.
  Dlatego każdego powinno się eliminować ze społeczeństwa tak żeby żaden ślad po nich nie pozostał.
  Utylizowac i na wysypisko

  5*
 • @Husky 21:13:53
  Hmm, zerżnąłeś to z komenta na WP? Nieładnie...
  [ale co do meritum to 200% racji ma autor komenta]
 • @laurentp 06:31:39
  I tam i na Interii znajdziesz wiecej moich komentow
  pzdr.
 • @Husky 21:13:53
  O żesz kurcze...jak Pan to zrobisz z tymi wszystkimi amerykanami, co to terroryzm mają we krwi?
  A co z Izraelczykami - przypomnij Pan sobie jakie bezeceństwa wyprawiali?A co z terrorem medialnym i ekonomicznym?

  PS. Teraz terroryści; kiedyś wrogowie ludu.
 • "tolerancja" czyli ścisła wspópraca z GS
  .
  przy cym GS może tu oznaczać zarówno G. Soros jak i Goldman Sachs

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  V kolumny w Europie nie brakuje

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/tekstzablo/#Merkel

  a w Hiszpanii tak czy tak, przed paru laty wezwał tamtejszy MSZ Hiszpanów aby zapłacili odszkodowanie za wypędzenie Judejczyków (Sefardyjczyków) z Hiszpanii w XV wieku, pasożydzi w Polsce tep chcą od nas odszkodowanie ok. 65 mrd. dolarów.

  Michalkiewicz nie zaoszczędził przy tym swych spostrzeżeń

  - https://www.youtube.com/watch?v=C_1Uu_NxbT0&t=1m15s

  dodajmy trafnych, bowiem USRAel od dzisiątków lat prowadzi tę wojnę przeciwko Europie

  - http://miksa.neon24.pl/post/132759,turecki-gambit#comment_1321567

  przy okazji udało się "starszym braciom" naszego świętego w międzyczasie papieża

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  przenieść zamachy terrorystyczne z Izraela do Europy, czyż nie należy, czytelniku, podziwiać zręczności tych bandytów, nazywanych nierzadko też "ofiarami holokaustu", zresztą błędnie, z uwagi na ich udział w tej zbrodni ?

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#HoloSamo

  Jest jednak jeszcze wyższy stopień zbrodni:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz
 • @Laznik 11:10:09
  Po zamachu w Barcelonie zdesperowani Hiszpanie zaatakowali meczety. Gdy państwo nie radzi sobie z zapewnieniem obywatelom bezpieczeństwa, obywatele biorą sprawy w swoje ręce. Po islamskim zamachu na Las Ramblas, w którym śmierć poniosło 15 osób, w tym dzieci, a ponad 100 zostało rannych, Hiszpanie mają dość. Agresja rodzi agresję, a terroryzm politycznej poprawności prowadzi do frustracji i przemocy.

  Na youtube został zamieszczony film, opatrzony następującą informacją skonstruowaną według zasad polit-poprawnego bełkotu, używanego do terroryzowania ludzi przerażonych ekspansją islamu na Europę za przyzwoleniem demoliberalnego establishmentu: „Wandale zbezcześcili hiszpański meczet malując na nim rasistowskie graffiti, gdy skrajnie prawicowi radykałowie odpalili race podczas serii antyislamskich ataków, do których doszło po zamachu w Barcelonie. W Sewilli jeden z napisów brzmi: „Mordercy, zapłacicie za to”. Inny napis w sposób obraźliwy odnosi się do osób pochodzących z Afryki Północnej. Graffiti zawiera też groźby dotyczące ścinania muzułmanów maczetami. Atak na meczet w Granadzie, gdzie 12 osób odpaliło race, został określony mianem ataku rasistowskiego”. Oto jeden z komentarzy zamieszczonych pod filmem: „Atak rasistowski? A jak nazywacie ataki muzułmanów na chrześcijan? Incydenty? Wy pieprzone lewackie zwierzęta”
  https://youtu.be/7u9vaxDusz8

  To, co w tej chwili dzieje się w Europie i to, do czego jeszcze w niej dojdzie, nie powinno mieć miejsca. A jednak! Angela Merkel, George Soros i unijne politruki doprowadziły do wojny religijnej na naszym kontynencie. Oto owoce ich chorej polityki multi-kulti i bezkrytycznego wspierania islamu.
  Ps..Oczywiście nie wszystkiemu co dziś się dzieje są winni wyłącznie muzułmanie, a lewacy, którzy zrobili z nich broń biologiczną! W Kuwejcie, Omanie, ZEA, Katarze i Bahrajnie da się żyć nie będąc muzułmaninem – są tam dziesiątki tysięcy imigrantów z niemal każdego zakątka świata. Są tam nawet PAŃSTWOWE kościoły. W Bośni i Hercegowinie połowa kraju jest muzułmanami i żyli spokojnie z chrześcijanami, dopóki również i tam nie zaczęto mieszać i szczuć na siebie ludzi w imię "tolerancji".
 • Poznacie ich po owocach
  .
  @kula Lis 67 12:38:09

  "Oto owoce ich chorej polityki multi-kulti i bezkrytycznego wspierania islamu."

  Die hordy migrantów są pędzone z tzw. "kordonu sanitarnego" (czwarty link precyzuje ten kordon) do Jewropy. Tezę, że islamizm/salafizm jest talmudyczną interpretacją islamu uważam za nęcącą, wszakże pytanie, czym jest islamizm bardziej islamem czy talmudem ? Na znaczenie semantyki zwracano uwagę wielokrotnie

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/

  niestety bez większego skutku, jak widać.

  O przepaściach talmudu nie chcę się wypowiadać, wystarczą mi księgi wiążącego dla nas pisma świętego

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  czyż nie przypomina to Daesh, który demokratyczne media awansowały do rangi "państwa", na dodatek "islamskiego" ?

  Nie sądzę, że chodzi o "bezkrytyczne wspierania islamu", tylko jak zwykle odwieczne bezkrytyczne wspieranie talmudyzmu, ostatnio także przez Watykan

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Także uprzednio zamieszczone linki zdają się to potwierdzać, także Michalkiewicz nie uniknął wskazówki w tym kierunku.

  Przyznam, że nie rozmiem co znaczy "lewactwo", tym nie mniej zgadzem się z kula Lis 67 w wielu jego ocenach szczegółowych.
 • @Laznik 13:17:38
  Nowe orędzie Franciszka: „Przyjmować, chronić, promować i integrować imigrantów”
  [Według Franciszka obecność tzw. uchodźców jest źródłem bogactwa kulturowego. Zaapelował o krzewienie „kultury spotkania”. Integracja nie jest „asymilacją, która prowadzi do zniszczenia albo wymazania z pamięci własnej tożsamości kulturowej” – powiedział i dodał, że proces integracji należy przyspieszyć poprzez „przyznawanie obywatelstwa niezależnie od wymogów ekonomicznych i językowych oraz nadzwyczajnej procedury regulacyjnej w przypadku imigrantów, którzy mogą poszczycić się długim pobytem w kraju”.]

  https://ndie.pl/nowe-oredzie-franciszka-przyjmowac-chronic-promowac-i-integrowac-imigrantow/
  Ps...Po w puszczeniu dzikusów szanse na spotkanie z Chrystusem w niebie rosną dramatycznie. Idiota a może szkodnik? Jest i trzecia możliwość idiota i szkodnik. Tak czy siak ten człowiek wbija nóż w plecy Chrześcijaństwu i wszystkim tym ludziom Kościoła którzy mają trochę oleju w głowie. Może mój post będzie drastyczny ale chciałbym aby ten pontyfikat się skończył (z przyczyn naturalnych lub ustąpieniem) dla dobra ludzkości i Katolicyzmu. Teraz jest rozłam w kościele ze względu na jego osobę. Tych popierających chrześcijaństwo i nasz prymat, oraz jego lewackich zwolenników ( islamistów). Szykuje się rozłam kościoła, ale podobno jest więcej zwolenników JPII i są realne szanse, że go abdykują. Wg doniesień ( filmy na Youtube) Franciszek na mszy w Watykanie powierzył świat szatanowi. Teorie spiskowe i fakty potwierdzają tylko, że jest coś na rzeczy. Na YouTube jest tych odniesień od groma i jeszcze trochę. Np. odsunięcie biskupów od konsyderacji wiary i planowana dymisja ich przełożonego, który stawił mu się okoniem. Różne przepowiednie i ich uzasadnienie. Trzeba się trochę wgłębić, ale dla chcącego nic trudnego. Raptem kilka godzin materiałów z różnych źródeł – wszystko do obejrzenia na YouTube. Poza tym zachowuje się jak typowy lewak. Cokolwiek sądzicie, chętnie poznam Wasze zdanie i teorię na ten temat.
 • @Laznik 13:17:38
  Kto prowadzi świat w przepaść? Na stronie państwowych, kanadyjskich mediów CBC ukazał się artykuł jednego z szermierzy poprawności politycznej, chwalący “ducha walki”, z jakim politycy Unii Europejskiej przeciwstawiają się prezydentowi Donaldowi Trumpowi. Według autora artykułu, Dona Murray, Angela Merkel w osobie prezydenta Francji Macrona, znalazła świetnego partnera “drużyny zapaśniczej”, podejmującej wspólne wysiłki obrony “przyszłości Europy”. Warto zapytać, jak tę przyszłość widzi kanclerz Niemiec, otwierająca granice dla wszystkich migrantów, którzy tylko zechcą poprawić sobie warunki życia? Pod szyldem “uchodźców syryjskich” i “matek z dziećmi” do Europy docierają głównie młodzi mężczyźni, w większości muzułmanie z Afryki, Azji i Bliskiego Wschodu. Chrześcijańskie korzenie są coraz śmielej podgryzane przez islam, a niewinni, naiwni i bezbronni mieszkańcy Zachodu giną w samobójczych wybuchach jihadystów. Według prezydenta Francji Macrona, trzeba się z tym pogodzić, kontynuując politykę otwartych drzwi. Na pewno pogodzą się z tym “wojownicy sprawiedliwości społecznej”, gotowi w imię “tolerancji” wybaczyć każdy gwałt i przestępstwo. Jak jednak przekonać do tej obłąkańczej logiki rodziny ofiar zamachów, w tym rodziców dzieci zamordowanych po koncercie w Manchester i bliskich kolejnych zamachów w Londynie?

  The Truth About 'Refugees'


  https://youtu.be/AfG1myglfhY

  Dziennikarz mainstreamowych mediów oczywiście nie zadaje tego kluczowego pytania, skupiając się na mało konkretnych szczegółach, wychwalając “twarde stanowisko” Merkel i Macrona wobec Putina i ogłaszając klęskę prawicowej opozycji w Holandii i Francji, mimo poparcia jej przez znaczną część wyborców, mających dosyć poprawnych politycznie rządów. Jak to jest możliwe, że media w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, większości krajów europejskich mówią tym samym głosem? Tak, jakby powtarzali tylko to, co zostało im przekazane, jako obowiązująca prawda i jedyny, jednokierunkowy punkt widzenia? Takie same, mielące te same wizje redakcyjne “wstępniaki” i niezliczone publikacje można przeczytać w “Washington Post”, “Toronto Star”, ‘The Guardian”, czy “Gazecie Wyborczej”. Rzadko artykuły zadufanych w sobie dziennikarzy na dobrze płatnych posadach, wytrzymują próbę zdrowego rozsądku, a w obawie przed lawiną krytycznych i szyderczych wpisów czytelników, pod bardziej kontrowersyjnymi tekstami, blokuje się możliwość zamieszczania komentarzy (praktyka notorycznie stosowana przez wspomniane wyżej CBC) Jeszcze kilka lat temu niezależni blogerzy i dziennikarze, rozważający istnienie Nowego Porządku Świata, którego dowodem mają być odbywane systematycznie od roku 1954 spotkania grupy Bildenberga (tegoroczne spotkanie ma miejsce w Chantilly, Virginia), narażali się na niewybredne szyderstwa i kpinę. Do dzisiaj Wikipedia kwituje “teorię spiskową” NWO (NPŚ) krótkim epitetem “szczyt paranoi”. Wszystko jednak wskazuje, że kierunek rozwoju ludzkości rzeczywiście chcą wskazywać ludzie o potężnych wpływach, nie mający mandatu władzy, przekonani o swojej nieomylności, wyższości nad innymi, “nieświadomymi” prostakami i nacjonalistami, przywiązanymi do tradycji, historii, narodów i różnorodności kultur. To oni, wybrani przez siebie samych, kierując politycznymi marionetkami i pozostając w ich cieniu, kontrolują media, których dziennikarze, dobrze opłacani z jednej, globalnej kieszeni, zapomnieli o swoim powołaniu i powinności dochodzenia prawdy. To oni, opętani wizją wielokulturowej, współczesnej wieży Babel, otwierają granice, wysyłając statki ratunkowe, przewożące migrantów spod brzegów Afryki do Grecji, Włoch i innych wybrzeży Europy. Paul Joseph Watson nazywa te akcje ratunkowe “usługami taxi”. To oni przewracają do reszty w otumanionych głowach gwiazd sceny i ekranu, z pasją zaciągających się na służbę ogłupiania uwielbiających ich fanów w imię zbawienia świata. Te same, niebezpieczne brednie powtarzają później Bono, Madonna, Meryl Streep, czy Robert de Niro. Najbardziej drastycznym przykładem “postępowego myślenia” popisała się ostatnio aktorka komediowa i celebrytka Kathy Griffin, fotografując się, na wzór “bojowników” ISIS, z ociekającą krwią, makietą głowy prezydenta Trumpa.
  Wezwanie do przebudzenia | Całość lektor PL | [HD]


  https://youtu.be/0wlYQ5wDM8M


  Secret Rulers of the World - The Bilderberg Group - Jon Ronson


  https://youtu.be/h0p-e2ng0SI

  Koncepcja stworzenia jednego, globalnie zarządzanego organizmu jest przerażająca. Przypomina chore utopie, które, tak jak komunizm, nigdy się w życiu nie sprawdziły. Być może idea ekonomicznej i politycznej kontroli przez grupę najbardziej potężnych i wpływowych ludzi zbiegła się z odrodzeniem przepoczwarzonej hydry komunistycznej rewolucji, która od ponad stu lat dążyła do opanowania zachodniej Europy i “internacjonalistycznej” unifikacji narodów, zniszczenia religii i więzi międzyludzkich. Wszyscy marzyliśmy o zjednoczonej Europie bez granic, ale nie podejrzewaliśmy, że ideowym ojcem założycielem Unii Europejskiej zostanie włoski komunista Altiero Spinelli, na co w pełnej erudycji analizie wskazuje Krzysztof Karoń.


  ALTIERO SPINELLI I NOWA EUROPA


  https://youtu.be/kPLi3Y_ySCw


  Trudno dokładnie wskazać, kiedy zaczął się rozkład zachodniej cywilizacji, ale wyraźnie widać, jak z politycznej sceny zniknęli wielcy przywódcy. Miejsce Ronalda Reagana zajął Barack Obama, a Charlesa de Gaulle, Emmanuel Macron. Podobnie spłowiały autorytety religijne: zamiast niezłomnego Jana Pawła II mamy pokornego i uległego Franciszka. Wydaje się, że niezależna pozostaje Rosja, ale jest to niezależność, wywodząca się z sowieckich tradycji manipulacji i bezwzględnej polityki, nie cofającej się w dogodnych chwilach przed zbrodnią i stale mająca na celu dominację i podbój sąsiednich krajów oraz uzależnienie wszystkich partnerów, wykazujących choć odrobinę słabości. Naszą wspaniałą cywilizację zdominowała miernota. Pozbawiona piękna i wizji koncepcja świata, w którym rację mają bezczelni, głośni i cyniczni. To ich reprezentują politycy bez własnego zdania, karierowicze, dla których dobro przyszłych generacji nie jest żadnym argumentem. Uznali, że jedynym zagrożeniem są zagrożenia, wynikające ze zmian klimatycznych. Ci, którzy nie chcą realizować globalnej polityki i wysuwają się z szeregu, są bezpardonowo atakowani i niszczeni. Po decyzji wycofania Stanów Zjednoczonych z paryskiej umowy pakietu klimatycznego, prezydent Trump został z furią zaatakowany. Z protestem natychmiast zadzwoniła do niego Angela Merkel, Emmanuel Macron i premier Kanady Justin Trudeau. W kręgach “spiskowych teorii” uważa się, że klimatyczne posunięcie Trumpa jest bezpośrednim ciosem w grupę Bildenberga. Czy samodzielna polityka USA i krajów takich, jak Polska, Węgry, czy Słowacja, sprzeciwiających się owczemu pędowi w kierunku, który prowadzi do zagłady cywilizacji zachodniej jest w stanie zmienić ogólny trend? Czy indywidualny rozsądek okaże się silniejszy od masowej dezinformacji? Można śmiało powiedzieć, że całe narody poddawane są znieczuleniu i odrętwiającej narkozie. Jeżeli nie przeciwstawimy się złu i szaleństwu bezwzględnych marionetek, wykonujących, zgodnie z szatańskim planem, obłąkańczy taniec śmierci, możemy się nigdy nie obudzić.

  Aleksander Rybczyński


  http://www.polskacanada.com/aleksander-rybczynski-kto-prowadzi-swiat-w-przepasc/
 • @Laznik 13:17:38
  Terroryści z Barcelony byli w Paryżu! Nowe fakty kompromitują francuskie władze. Dzisiejsza Francja służy już jako baza wypadowa dla terrorystów. Przedtem wyróżniała się pod tym względem Belgia. Zachodnie służby są widocznie infiltrowane tak przez muzułmanów jak i lewaków. Ilu islamskich terrorystów jest we francuskich służbach?Francuzy niech szykują kredki do malowania na ulicy przeprosin, przecież nie Makaron, bo jemu to pasuje, bo między innymi zarówno on jak i jego pobratymcy za tym stoją

  https://www.youtube.com/watch?v=HlgBxkPF78o
  i niech się komu nie wydaje, że to Francuzy! Francuzy to tylko kolejny raz dali się oszukać i w świetle pewnej przepowiedni wydają się już straceni

  http://www.rozalia.krakow.pl/rc/-poslannictwo.htm
 • @Laznik 13:17:38
  Coraz więcej radykalnych muzułmanów we francuskiej policji i wojsku. Wywiad zaniepokojony. We francuskiej policji i wojsku jest coraz więcej osób o radykalnych poglądach, szczególnie muzułmanów. Są przypadki nawoływania przez nich do zabijania Żydów, czy ataku na pałac prezydencki. Problemem coraz bardziej interesuje się wywiad - mówi PAP Eric Pelletier, który napisał książkę na ten temat. Eric Pelletier i Christophe Dubois są autorami książki "Gdzie się podziali nasi szpiedzy?". Opisują w niej funkcjonowanie francuskiego wywiadu w dobie nowych, terrorystycznych zagrożeń. W książce piętnują słabe przygotowanie służb bezpieczeństwa do walki z terroryzmem wywodzącym się z francuskich przedmieść, od dawna lekceważonych, którymi nie interesowały się ani policja, ani wojsko. Autorzy poświęcają w niej także miejsce na problemy w komunikacji między agencjami bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego Francji, które zaowocowały błędami w walce z terroryzmem. Zdaniem Pelletiera radykalizacja wewnątrz służb mundurowych to coraz częstszy problem, co niepokoi służby wywiadowcze. "Ten problem dotyczy zarówno wojska, służb więziennych, jak i policji. Właściwie nie ma już tzw. +sanktuariów+ Republiki, miejsc chronionych, w których podobne zjawiska nie istnieją. Te instytucje się zmieniły, tak jak zmieniło się francuskie społeczeństwo, którego niewielka część, szczególnie wyznania muzułmańskiego, uległa radykalizacji. Problem pojawia się jednak wówczas, gdy te zradykalizowane osoby należą do służb mundurowych - tak jak na przykład policjanci - mają prawo do noszenia broni oraz dostęp do różnych dokumentów" - powiedział dziennikarz "Le Parisiene". Jak dodał, sam zapoznał się ze specjalną notatką prefektury policji, wspominającą o 17 przypadkach "naruszenia świeckości państwa". "W taki sposób bowiem prefektura określa te incydenty. Widać po karierze autorów tych zachowań, że są to funkcjonariusze pierwszej kategorii, zwykli policjanci. Nie ma wśród nich oficerów czy komisarzy. Mają po 20, 30 lat i często dostali się do policji kuchennymi drzwiami. Wstępując do służby byli raczej niezradykalizowani, ale stali się później, zamykając się na innych a koncentrując wewnątrz własnej wspólnoty" - mówi autor książki i podaje przykłady. "Jedna z osób podczas patrolu słuchała pieśni religijnych w radiowozie. W najbardziej radyklanych przypadkach mamy policjantów nawołujących na portalach społecznościowych do zabijania Żydów, których zwą syjonistami, albo do wysadzenia w powietrze ludzi pracujących w pałacu prezydenckim. Więc mamy tu dosyć szerokie spektrum zachowań, począwszy od naruszeń świeckości państwowej - jak na przykład modlitwy w komisariacie - po komentarze antysemickie w internecie, a nawet groźby, wyraźne groźby wobec urzędu prezydenta Republiki" - podkreślił.

  Pelletier dodaje, że ci policjanci wywodzą się zasadniczo z Maghrebu i są prawdopodobnie wyznania muzułmańskiego - gdyż ich rodzina to często muzułmanie - jest również kilku nawróconych. "Są to w większości mężczyźni, ale są też i kobiety, których zachowanie względem przełożonych jest często nawet bardziej stanowcze i złowrogie. Incydenty z nimi związane dotyczą najbardziej noszenia munduru. Jedna z funkcjonariuszek powiedziała na przykład, że nie założy munduru, nie będzie nosić tych spodni, gdyż jest to świństwo Republiki. Po czym wytarła swoje ręce o spodnie, tak jakby były zwykłą szmatą" - powiedział.

  Autor książki podkreśla, że jest to zjawisko stosunkowo nowe, a jego zasięg jest minimalny. "Przytoczmy liczby. We Francji liczba funkcjonariuszy zradykalizowanych, należących do służb mundurowych - czyli wojska, policji jak i służby więziennej - szacuje się na 100 osób. My mieliśmy dostęp do notatki prokuratury mówiącej o 17 przypadkach jedynie w służbach policji. Trzeba przy tym pamiętać, że policjantów we Francji jest 140 tys. więc skala radykalizacji jest znikoma, ale niewątpliwie narasta" - powiedział. Jego zdaniem obecności takich osób w służbach nie należy traktować jako próby infiltracji ze strony środowisk zradykalizowanych. "Nie jestem przekonany, by było to również zaplanowane działanie ze strony organizacji terrorystycznych. Innymi słowy nie ma piątej kolumny islamistycznej, której istnienie wewnątrz francuskiej policji zostałoby potwierdzone" - podsumował.
 • @Laznik 13:17:38
  https://euroislam.pl/app/uploads/2016/04/1-1-660x350.jpg

  Francja: armia i policja zakażone dżihadem. Yves Mamou

  Według poufnej notatki francuskiego MSW we Francji znajduje się już 8250 radykalnych islamistów, co oznacza wzrost o 50% wzrost w ciągu ostatniego roku.

  Niektórzy z tych ekstremistów wyjechali do Syrii, żeby przyłączyć się do ISIS, inni przeniknęli do rożnych warstw społeczeństwa, poczynając od policji i innych zbrojnych formacji.

  Poufna notatka, która wyciekła z departamentu bezpieczeństwa publicznego i została opublikowana przez „Le Parisien”, wymienia 17 przypadków radykalizacji funkcjonariuszy policji w latach 2012-2015. Uwagę zwracają zwłaszcza funkcjonariusze policji słuchający i nadający rytualne pieśni muzułmańskie podczas swoich patroli.

  Kilku policjantów otwarcie odmówiło ochraniania synagog lub przestrzegania minuty ciszy upamiętniającej ofiary ataków terrorystycznych.

  Ponadto policję zaalarmował przypadek policjantki, która zachęcała na fejsbuku do terroryzmu, a także wytarła ręce w swój mundur, nazywając go ”brudną szmatą Republiki”. W styczniu 2015, bezpośrednio po atakach na „Charlie Hebdo”, gdy zginęło 17 osób, napisała na swoim profilu: „Atak zamaskowanych syjonistycznych tchórzy… Trzeba ich zabić”.

  Zaniepokojenie jest tym większe, że funkcjonariusze są uzbrojeni i mają dostęp do policyjnych baz danych.

  Chociaż paryska kwatera główna twierdzi, że te przypadki należą do rzadkich, zdecydowano o cotygodniowych analizach każdego zachowania zaprzeczającego zasadzie oddzielenia religii od państwa, takich jak muzułmańscy funkcjonariusze robiący wrażenie osób skłaniających się ku radykalizacji. Patrice Latron z paryskiej prefektury powiedziała „Le Parisien” , że to są „bardzo marginalne przypadki”.

  Nie tylko policja jest zaniepokojona, francuskie wojsko również. Nie ma statystyk o liczbie muzułmanów we francuskiej armii, ale powszechnie uważa się, że jest ich wielu i że są podatni na wpływy islamistów, biorąc pod uwagę, że Francja jest zaangażowana militarnie w Afryce przeciwko Al Kaidzie Islamskiego Maghrebu (AQIM) i przeciwko ISIS na Bliskim Wschodzie.

  Jednak od czasu ataku na „Charlie Hebdo” w styczniu 2015, największa operacja wojskowa ma miejsce w ojczyźnie. Dziesięć tysięcy uzbrojonych żołnierzy jest zaangażowanych we Francji w ochronę synagog, żydowskich szkół, stacji metra i stacji kolejowych, a także niektórych meczetów – żeby pokazać muzułmanom, że Republika Francuska nie postrzega ich jako wrogów.

  Już w roku 2013, podczas konferencji bezpieczeństwa narodowego, pułkownik Pascal Rolez z jednostek interwencyjnych Direction de la Protection et de la Sécurité de la Défense (DPSD, Dyrekcja Ochrony Bezpieczeństwa Sił Zbrojnych), zadeklarował: „Jesteśmy świadkami zwiększającej się radykalizacji we francuskiej armii, szczególnie po sprawie Meraha”. Przypomnijmy, że Mohammed Merah, młody francuski muzułmanin, zamordował w Tuluzie i Montauban trzech francuskich żołnierzy i czterech Żydów w szkole w Tuluzie.

  W celu zidentyfikowania radykalizujących się członków sił zbrojnych, DPSD analizuje zmiany sposobu ubierania się, częste zwolnienia lekarskie, podróże, kradzieże zapasów i wyposażenia armii.
  Od ataków na „Charlie Hebdo” i koszerny hipermarket w Paryżu media zanotowały kilka przypadków radykalizacji w armii.

  „Nie ma statystyk o liczbie muzułmanów we francuskiej armii, ale jest ich wielu i są podatni na wpływy islamistów”
  21 stycznia 2015 roku radio RFI ogłosiło, że 10 francuskich żołnierzy zdezerterowało, żeby przyłączyć się do dżihadystów walczących w Syrii i Iraku. Minister obrony Jean-Yves Le Drian potwierdził to z komentarzem, że są to “ekstremalnie rzadkie” przypadki. Jeden z tych dezerterów ma dziś stanowisko “emira” w Deir Ezzor w Syrii i przewodzi dziesięcioosobowej grupie. Inni francuscy dezerterzy są specjalistami od materiałów wybuchowych, spadochroniarzami lub pochodzą z jednostek komandosów w Legii Cudzoziemskiej.

  Również w styczniu 2015 policja odkryła, że pracująca w żandarmerii Emmanuelle C. nawróciła się na islam w 2011roku i związała się z Amarem Ramdanim, poszukiwanym za handel bronią i narkotykami. Ramdani jest sprzemierzeńcem Amediego Coulibaly, który brał udział w paryskich atakach. Był śledzony przez służby wewnętrzne policji w publicznej strefie fortu w Rosny-Sous-Bois. Tam właśnie mieści się wydział naukowy żandarmerii. Emmanuelle C. została oskarżona o ponad 60-krotne naruszenie zasad bezpieczeństwa dotyczących akt osób podejrzanych. Dostała wyrok jednego roku w zawieszeniu i wydalono ją z żandarmerii.

  W lipcu 2015 prasa ujawniła, że z magazynów wojskowych w Marsylii skradziono ok.180 detonatorów oraz 10 bloków wybuchowego plastiku. Oczywiście śledczy natychmiast zaczęli podejrzewać o współudział osoby z wewnątrz, ponieważ sprawcy wydawali się dobrze poinformowani. W grę wchodzą dwie możliwości: islamski terroryzm lub kradzież na dużą skalę. Śledztwo jest w toku.

  16 lipca 2015 roku, prezydent François Hollande ujawnił, że udaremniono planowany atak na francuską bazę wojskową. Trzy dni wcześniej aresztowano czterech mężczyzn, w tym weterana marynarki wojennej. Zeznali oni, że planowani infiltrację bazy wojskowej na południu Francji, pojmanie wysokiego rangą oficera, ścięcie go i publikację zdjęć z tego czynu w mediach społecznościowych.

  W dniu 6 marca 2016 roku, zradykalizowany weteran wojskowy Manuel Broustail został aresztowany, gdy wysiadał z samolotu w Maroku. Według gazety “Presse Ocean”, Broustail niósł w walizce maczetę, cztery noże kuchenne, dwa noże kieszonkowe, składaną pałkę, czarny kaptur i kanister z benzyną. Wcześniej był długoterminowo zatrzymany w areszcie domowym w Angers (Maine-et-Loire), po atakach w Paryżu. Zwolniony z armii w 2014 roku, był śledzony przez francuskie agencje bezpieczeństwa. Media zastanawiają się jak taka osoba, niosąca taką broń, mogła przejść przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku, wejść na pokład i opuścić kraj. Według Thibauta de Montbriala, specjalisty w zakresie terroryzmu, istnieje ryzyko, „że agenci służb bezpieczeństwa mogą zaatakować swoich kolegów. Ktoś w mundurze zaatakuje inną osobę w takim samym mundurze. We Francji nie można wykluczyć takiego scenariusza. Służby bezpieczeństwa muszą liczyć się z takim ryzykiem”.

  Grażyna Jackowska, na podst.: www.gatestoneinstitute.org

  2
  Yves Mamou jest francuskim dziennikarzem, przez 20 lat pracował w redakcji „Le Monde”.
 • @Laznik 13:17:38
  Coraz więcej zradykalizowanych muzułmanów we francuskiej policji i wojsku. We francuskiej policji i wojsku jest coraz więcej osób o radykalnych poglądach, szczególnie muzułmanów. Są przypadki nawoływania do wysadzania pałacu prezydenckiego. Eric Pelletier i Christophe Dubois są autorami książki „Gdzie się podziali nasi szpiedzy?”. Opisują w niej funkcjonowanie francuskiego wywiadu w dobie nowych, terrorystycznych zagrożeń. Zdaniem Pelletiera radykalizacja wewnątrz służb mundurowych to coraz częstszy problem.
  „Ten problem dotyczy zarówno wojska, służb więziennych, jak i policji. Właściwie nie ma już tzw. sanktuariów Republiki, miejsc chronionych, w których podobne zjawiska nie istnieją. Te instytucje się zmieniły, tak jak zmieniło się francuskie społeczeństwo, którego niewielka część, szczególnie wyznania muzułmańskiego, uległa radykalizacji. Problem pojawia się jednak wówczas, gdy te zradykalizowane osoby należą do służb mundurowych – tak jak na przykład policjanci – mają prawo do noszenia broni oraz dostęp do różnych dokumentów” – powiedział dziennikarz w rozmowie z „Le Parisiene”. W swojej książce opisują, że pojawia się coraz więcej przypadków mundurowych słuchających piosenek religijnych w radiowozach. W najbardziej radykalnych przypadkach policjanci nawołują do zabijania m.in. żydów i atakowania pałacu prezydenckiego. Pelletier dodaje, że ci policjanci wywodzą się z Maghrebu i są prawdopodobnie wyznania muzułmańskiego.
  Ps..Oni nie mogą dyskryminować nikogo, dostać się do policji powinien mieć prawo każdy kto chce bronić i szerzyć idę sprawiedliwości! Również ci co obcinają głowy niewiernym w czasie wolnym…Francuz nie chce oskarżony być o rasizm przez arabskiego pedofila więc siedzi cicho, tak jak cała Francja siedzi cicho. Oni są dobrzy tylko w żarciu sera, piciu wina, i podrywaniu panienek. To tak jak w świecie zwierząt samiec owczarek musi mieć kopulację z samicą owczarka niemieckiego aby wyrósł im młody szczeniak rasy owczarek niemiecki, a nie że owczarek niemiecki zacznie kopulować z pierwszą lepszą suczką rasy pudel bo z tego wyjdzie jakiś dziwny kundel. Kto w ogóle pozwolił na przyjmowanie muzułmanów do Policji i wojska? Tylko rdzenni Europejczycy urodzeni w Europie w danym państwie z jego obywatelstwem powinni mieć prawo do objęcia takich stanowisk pracy. Oprócz tego dokładnie prześwietlić z jakiej rodziny dana jednostka się wywodzi, jeżeli z muzułmańskiej wyznających Islam powinien być z automatu odrzucony.
 • @Laznik 13:17:38
  W Hiszpanii żyje prawie 2 miliony muzułmanów, a w Katalonii 1 października 2017 ma być referendum w sprawie utworzenia Republiki Katalonii. Ponieważ w samej Katalonii jest około 1 miliona muzułmanów to dla osłabienia jedności kraju muzułmanie mają wspaniały wybór, a więc utworzenie pierwszej Republiki islamskiej w Europie - co na to król?, czy będzie nowa wojna domowa?
 • @Laznik 13:17:38
  Imigranci są ściągani do Europy przez specjalizujące się w tym firmy. Imigranci, którzy płyną do Europy zostali zachęceni do przybycia na nasz kontynent przez działy marketingowe firm specjalizujących się w ich sprowadzaniu. Klientów pozyskują m.in. za pomocą reklam ukazujących się w lokalnych mediach. Stawki za przybycie do Europy kształtują się na poziomie 1500-9000 dolarów od osoby. Wyższą cenę trzeba zapłacić za sfałszowany paszport albo za pomoc prawną ze strony miejscowych prawników już po dotarciu do UE. Na terenie Unii, np. w Grecji, przez nikogo nie niepokojone działają firmy trudniące się zabezpieczeniem finansowym transferów osób nielegalnie docierających do Europy. Jak funkcjonuje ten proceder?
  Osoba, która chce dostać się do Europy, część środków wpłaca od razu przemytnikowi, a resztę deponuje na koncie greckiej firmy ubezpieczeniowej. Pieniądze są zwalniane po dotarciu migranta do Europy i przekazaniu firmie kodu. Greckie władze nie chcą ścigać tych firm, mimo że prowadzą przedsięwzięcia służące finansowaniu przestępstw. Podsumowując, jest bardzo wiele do zrobienia, żeby UE była bezpieczna, począwszy od działań prowadzących do stabilizacji sytuacji w państwach, z których pochodzą imigranci oraz zwalczania przemytu ludzi. Trudno walczyć z przemytem osób do Europy, to bardzo dochodowy biznes. Europejski Urząd Wsparcia w dziedzinie Azylu na Malcie (EASO) poinformował, że dokładnie nie wie, ile pieniędzy przynosi przemyt ludzi do UE, ale szacuje, że tylko widoczna wprost część tego biznesu jest warta około 6-8 miliardów euro rocznie. Dodaje, że to jest czubek góry lodowej. Potrzebne są działania również wewnątrz samej UE. Mieszkają tam środowiska, które się nie asymilują i często wspierają terrorystów. Zamachowcy żyją w określonych społecznościach. Gdybym zobaczył, że mój sąsiad przygotowuje bombę, zgłosiłbym to odpowiednim służbom. Oni zasadniczo tego nie robią, bo solidaryzują z dżihadystami. Tego typu działania też są przestępstwem i należy egzekwować wobec nich prawo. Tam, gdzie tych osób jest dużo i mieszkają od pokoleń jest to trudne, ale również w ich środowiskach należy prowadzić działania.
  Jakie?
  Deportować przestępców i osoby przebywające na terenie państw europejskich nielegalnie, a wobec pozostałych imigrantów z południowej części basenu Morza Śródziemnego realizować politykę integracyjną i asymilacyjną. Oczywiście należy zacząć od realizowania prostszych rzeczy, przede wszystkim od zakazu sprowadzania nowych imigrantów z tego regionu. Nie widzę również powodów, żeby znaczna część tych osób miała żyć z zasiłków. W państwach UE jest mnóstwo cudzoziemców z innych kręgów kulturowych, którzy ciężko pracują na swoje utrzymanie i szanuję ich za to. Z Polski też wyjeżdżała na Zachód duża emigracja, ale jechała tam pracować. W Polsce mieszka, ciężko pracuje i nie sprawia żadnych problemów wielu Chińczyków, Wietnamczyków, Ukraińców. Oni są wdzięczni, że u nas pracują, a my otwarci na tych, którzy normalnie żyją wśród nas. Polska jest bezpieczna, nie ma u nas żadnych zamachów terrorystycznych.
  Ale to nie jest też żadna pociecha. Nie zgadzam się na to, aby np. Niemcy niszczyli własne państwo, bo to jest część UE, a poza tym są w nich - jako obywatele UE - także Polacy. Nie chciałbym, aby nasi rodacy w Niemczech ginęli w zamachach. Państwo członkowskie, na terytorium którego się znajdują, jest zobowiązane zapewnić im bezpieczeństwo. Przecież to żadna pociecha, że być może kiedyś będziemy stawiali bardziej lub mniej symboliczne mury na naszej zachodniej granicy i udzielali azylu Niemcom prześladowanym i zagrożonym we własnym państwie. Mi tych ludzi i popełniających samobójstwo etniczne państw europejskich po prostu żal. Komisja Europejska zamiast zajmować się zagrożeniem terrorystycznym 31 sierpnia będzie dyskutować o praworządności w Polsce. Debata odbędzie się z inicjatywy europosłów Platformy Obywatelskiej. Jak pan to skomentuje? Wydawało się, że nie tylko samo pojęcie Targowicy ma w Polsce negatywne konotacje, ale i samo tego typu działanie źle się kojarzy. Okazuje się jednak, że są polscy politycy, którzy potrafią fałszywie donieść na własne państwo i rozpocząć działanie nieuprawnionych procedur przeciw własnemu krajowi. Czasem mogą upatrywać w tym swój mały, krótkowzroczny interes, często indywidualny, który np. może im w przyszłości pozwolić na objęcie międzynarodowej funkcji politycznej. Czasem - nie mając merytorycznych pomysłów - tak widzą swój udział w polityce. Przykre. Zamachy terrorystyczne w zachodniej Europie stały się codziennością. Czy UE może jeszcze coś zrobić, żeby im zapobiec? Prof. Karol Karski: Można. Należy zacząć od uszczelniania granic zewnętrznych UE. Nie powinno się przyjmować nowych imigrantów z południowej części basenu Morza Śródziemnego. Osoby, które przebywają do Europy w swojej przeważającej masie nie są ludźmi pochodzącymi z terenów ogarniętych wojną, są imigrantami ekonomicznymi. Docierają do nas z państw niezagrożonych wojną. Często w tym celu przejeżdżają przez tereny zagrożone wojną, np. przez Libię. Żeby przeprawić się do Europy przyjeżdżają z miejsc bezpiecznych do niebezpiecznych. A w tych nielicznych przypadkach, gdy pochodzą z państw ogarniętych konfliktami, trafiają do nas nie bezpośrednio z nich, a z państw już bezpiecznych. Panie profesorze, a co z imigrantami, którzy są już w Europie? Wielu z nich przebywa tu nielegalnie, popełniają przestępstwa, nie pracują i żyją z zasiłków socjalnych. Wobec nich należy ściśle stosować procedury prawne. Kiedy mamy do czynienia z osobami, które nie są uchodźcami, należy je deportować z UE. Państwo nie ma obowiązku przyznawania statusu uchodźcy każdemu, kto o to wystąpi, tym bardziej nie musi go przyznawać osobom przybywającym z państwa, na terenie którego nie toczy się wojna lub w którym nie są one w inny poważny sposób zagrożone. Jak już mówiłem, w zdecydowanej większości do Europy przybywają ludzie z państw, gdzie nie toczą się działania wojenne. Co więcej – przybywają do UE z naruszeniem prawa. Choćby z tego powodu nie powinny otrzymać statusu uchodźcy. Konwencja genewska o statusie uchodźców stanowi, że pierwsze przekroczenie granicy, czyli z państwa pochodzenia, gdzie istnieje zagrożenie, do pierwszego państwa, które jest bezpieczne, nie jest naruszeniem prawa. Ale przekroczenie granic kolejnych państw bez spełnienia wymogów migracyjnych jest już złamaniem prawa i może podlegać karze. Te osoby powinny być traktowane jako ludzie łamiący prawo i odsyłani. - mówi poseł do Parlamentu Europejskiego (PiS), prof. Karol Karski.

  Ps...Widać, że przemyt ludzi do UE to wielki biznes. .. .. Banksterzy współdziałają z przemytnikami. .. .. ..Potem KE szuka naiwnych, którzy będą utrzymywać tych imigrantów, nawet wbrew woli państw członkowskich. .. .. Typowa postawa kolonizatorów! .. .. UE miała być wspólnotą gospodarczą a staje się instytucją totalitarną, podobną do III Rzeszy. Biedni do Europy nie przybywają. Widać było, że każdy dobrze ubrany ze smartfonem w ręku. Tylko martwili się gdzie go naładować. Dzisiaj 22.08.17r o godz 9 rano w Lionie w autobusie arab zaatakował i uderzył pięścią Polkę jadącą do pracy. Kobieta straciła przytomność ale dobrze że nie straciła dziecka bo jest w ciąży.
 • @Laznik 11:10:09
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/07/imigranci-%C5%82odzie.jpg

  Włoscy mafiozi powstrzymują imigrantów z Libii. Ich paramilitarna organizacja działa na afrykańskim wybrzeżu. Jeden z byłych szefów włoskiej mafii założył paramilitarny obóz w Libii. Kilkuset byłych wojskowych, policjantów i cywili powstrzymuje imigrantów, którzy łodziami chcą przedostać się do Włoch. Obóz powstał w miejscowości Sabratha położonej 75 kilometrów na zachód od stolicy Libii Trypolisu.
  Według agencji Reuters działająca z obozu grupa paramilitarna powstrzymuje i zawraca łodzie, którymi imigranci próbują dostać się do Włoch. Jej działalność o 50% zredukowała w tym roku przerzut ludzi na Półwysep Apeniński. W części obozu jest też miejsce, w którym przetrzymywani są imigranci. „Grupa Sabrtaha” działa na wybrzeżu i libijskich plażach bezpośrednio w miejscach skąd rozpoczynają się rejsy z imigrantami. Flawio Di Giacomo rzecznik Międzynarodowej Organizacji dla Imigracji powiedział agencji, iż w teraz jest bardzo trudno wydostać się z Sabrathy, która od 2015 roku była najpopularniejszym miejsce, z którego wypływały łodzie z imigrantami. Z imigrantami nie potrafi sobie poradzić rząd włoski, ani władze pogrążonej w chaosie Libii. Rzym stara się pomóc libijskiemu Rządowi Zgody Narodowej przysyłając sprzęt, pieniądze, ludzi do szkolenia libijskich funkcjonariuszy i odbudowując Libijską Straż Ochrony Wybrzeża. Na Morzu Śródziemnym zaczęły też operować statki włoskiej marynarki. Jeden z libijskich oficjeli twierdzi, że sieć przemytników zajmujących się przerzutem imigrantów nie zostanie rozbita dopóki w Libii nie zapanuje porządek. Od upadku reżimu Kadafiego kraj pogrążony jest w chaosie i walkach zbrojnych różnych frakcji i plemion. Władze Włoch wzmacniają swe działania, bo kryzys imigrancki może zaważyć na wynikach wrześniowych wyborów parlamentarnych.

  Ps...Natura nie znosi próżni. Europejsy namieszały i dały ciała więc ktoś musiał podjąć działanie. Wyraźnie widać, że państwa w tym Rzym nie wywiązują się ze swej roli ochrony przed obcym najeźdźcą więc rolę tę musi przejąć ktoś inny, w tym wypadku mafia. Nie wykluczone, że w przyszłości mafia przejmie rządy od obecnych zdegenerowanych populistów i zapanuje jakaś normalność, oczywiście po uprzednim odesłaniu islamistów skąd przybyli. Mafia ma wpływy we Włoszech od setek lat. Nie wydaje mi się aby ich działania były podyktowane tylko zyskiem. Mafia włoska ma bardzo starą tradycję i mimo wszystko są to ludzie honorowi i bardzo tradycyjni. Rząd włoski jest w czarnej dupie bo podlega pod USA i robi co USA mówi, więc "rodziny" się spiknęły i postanowiły działać, bo koniec Włoch oznacza ich koniec. Wygląda też na to, że "rodziny" wykorzystują sytuację aby wzmocnić swoją pozycję, lub nawet przejąć władzę absolutną, do której od zawsze dążyli.
 • @Laznik 11:10:09
  Nigel Farage: Europejskie elity wciąż zaprzeczają istnieniu islamskiego ekstremizmu. Nigel Farage poseł do Parlamentu Europejskiego twierdzi, że europejskie elity wciąż nie chcą mówić o radykalnym islamie. Według niego istnieje ścisły związek pomiędzy napływem imigrantów, a zamachami terrorystycznymi. Liderów Brexitowców w wywiadzie udzielonym amerykańskiej stacji Fox News oskarżył europejskie elity o bierność wobec terroru i zaprzeczanie podstawowym faktom. Według niego nie dostrzegają one związku pomiędzy polityką otwartych granic, a atakami islamskich radykałów. W rzeczywistości oni nie robią nic, tylko się solidaryzują opisywał postawę europejskich polityków w programie „Tucker Carlson Tonight”. Solidaryzujemy się z Barceloną, albo Brukselą, albo Sztokholmem, albo Paryżem, albo Londynem, albo z dowolnym miejscem.To naprawdę straszne, że nie rozumiemy co się naprawdę dzieje dodawał. Nikt nie słyszał żadnego z europejskich przywódców proponującego jakieś konkretne rozwiązania mówił Farage. Oni wciąż z uporem zaprzeczają faktom. I tylko zgaduję, że robią to ze wstydu, iż wywołali to. Farage stwierdził, iż ci, którzy przeciwstawiają się radykalnemu islamowi sami są określani mianem radykałów. Farage wskazał też, iż to, że nie ma zamachów w Polsce, Czechach, na Węgrzech i Słowacji wynika z tego, że do tych krajów nie wpuszcza się żadnych ekstremistów. Jeśli podejść do tego szczerze, to widać bezpośredni związek pomiędzy liczbą osób wyznających inne religie i pochodzących z innych kręgów kulturowych wpuszczanych do danego kraju, a liczbą zamachów mówił Nigel Farage. I właśnie dlatego w Europie Wschodniej ataków nie ma.

  Ps...Lewactwo to V Kolumna Islamistów, to żydolewactwo i lewatwo ich tu ściąga, ochrania i utrzymuje z naszych podatków!
 • @Laznik 11:10:09
  Szokujące zachowanie władz Hiszpanii. Gdyby nie to, do zamachów w ogóle by nie doszło! Abdelbaki As-Satty, przywódca terrorystów, którzy dokonali krwawych zamachów w Katalonii, miał być wydalony z Hiszpanii w kwietniu 2014 roku. Marokański imam nie tylko pozostał w kraju, ale też legalnie pracował w meczecie. Kompromitujące dla władz Hiszpanii informacje ujawniły lokalne media. Odnotowały, że działalność imama została zlekceważona przez hiszpański wymiar sprawiedliwości.
  Powołujący się na śledczych dziennik „El Mundo” ujawnił, że As-Satty wyszedł z więzienia po blisko dwóch latach, w kwietniu 2014 roku, a nie dwa lata wcześniej jak dotychczas informowały hiszpańskie media. 45-letni Marokańczyk odsiadywał wyrok za przemyt narkotyków. As-Satty wychodząc z więzienia Castellon miał nakaz opuszczenia Hiszpanii. Nigdy jednak tego nie zrobił. Władze tymczasem nigdy nie wyegzekwowały tej decyzji napisała madrycka gazeta. Według niektórych mieszkańców miejscowości Ripoll, gdzie do czerwca As-Satty był związany z miejscowym meczetem, imam regularnie wyjeżdżał do rodzinnego Maroka. Były sąsiad szefa terrorystów zeznał, że do swojej ojczyzny imam miał podróżować dwa razy w miesiącu. Media spekulują, że As-Satty podczas tych podróży mógł wwozić do Hiszpanii narkotyki. Innym celem wyjazdów imama do Maroka mogło być kontaktowanie się z przedstawicielami tak zwanego Państwa Islamskiego. Dziennik „El Pais” twierdzi, że duchowny nie ukrywał swoich radykalnych przekonań i próbował werbować w Ripoll sympatyków dżihadyzmu. Kilku członków rodzin zamachowców z Ripoll przyznało, że As-Satty zachęcał ich do rozmów, które miały służyć radykalizacji postaw. Twierdzą, że imam miał siłę przekonywania i „zrobił dżihadystów samobójców z osób dobrze zintegrowanych z otoczeniem, które wcześniej nie wykazywały się dużą religijnością”. Zdaniem ekspertów ds. bezpieczeństwa As-Satty sam stał się dżihadystą podczas pobytu w więzieniu, gdzie zaprzyjaźnił się z Raszidem Aglifem, pseudonim „Królik”. Odsiaduje on karę 18 lat więzienia za współuczestnictwo w atakach terrorystycznych w Madrycie w 2004 roku. Komentatorzy wskazują, że przywódca zamachowców z Katalonii przyjął dla swojej grupy strategię podobną do przeprowadzonych przed 13 lat w stolicy ataków na pociągi, w efekcie których zginęły 192 osoby. W poniedziałek wieczorem katalońska policja potwierdziła, że Abdelbaki As-Satty zginął podczas eksplozji w domu w Alcanar, gdzie autorzy zamachów z Barcelony i Cabrils przygotowywali ładunki wybuchowe. Niespodziewana eksplozja w bazie logistycznej terrorystów miała skłonić dżihadystów do zmiany planów i przeprowadzenia ataków przy użyciu samochodów.

  Ps...Fajny duchowny. Po arabsku. Więzienie, narkotyki, terroryzm. Islam bandycka sekta i system polityczny a nie religia sprawowana przez bandyckich duchownych zwanych imamami którzy nawołują do mordowania bezbronnych ludzi.
 • @Laznik 13:17:38
  I wszystko jasne. To nie terroryści, to… chorzy psychicznie! Francuskie władze zakomunikowały właśnie, że co trzecia osoba figurująca w tamtejszym rejestrze potencjalnych terrorystów, cierpi na zaburzenia psychiczne. Rejestr istnieje od 2015 roku i liczy 17,4 tys. osób. Chyba już wiadomo, jak będą brzmieć oficjalne komunikaty o ewentualnych atakach we Francji – to nie był zamach, to incydent z udziałem chorego psychicznie. Uważamy, że mniej więcej jedna trzecia (z tych osób) cierpi na zaburzenia psychiczne powiedział minister w telewizji BFM TV.
  Kartoteka osób zradykalizowanych ma zasadnicze znaczenie dla walki z terroryzmem. Są tam dane osobowe, adres, opis sytuacji prawnej, ewentualna opinia psychiatryczna, informacje o kontaktach z innymi radykałami. W ub. roku figurowało w niej blisko 2 tys. nieletnich, najmłodszy miał 11 lat. Jednocześnie minister wskazał na rolę, jaką lekarze psychiatrzy mogą pełnić w zapobieganiu tragicznym zdarzeniom, które nie mają podłoża terrorystycznego. Jasne jest, że tajemnica lekarska jest rzeczą święta, ale jednocześnie trzeba znaleźć środki, by sprawić, że pewna liczba osób cierpiących na poważne zaburzenia nie będzie popełniać zamachów powiedział Collomb. Wskazał na przykład 35-letniego mężczyzny, który staranował w poniedziałek w Marsylii dwie wiaty przystankowe, zabijając jedną osobę. On wyszedł z kliniki psychiatrycznej. W przeszłości był w więzieniu, (a teraz) zabija człowieka. Musimy patrzeć przez ten pryzmat. To nie jest terroryzm, ale swego rodzaju imitacja. Pewna liczba osób o słabszych umysłach może dać się ponieść aktom naśladownictwa powiedział minister.
  Ps...Psychiczni to są politycy w Europie zachodniej , PE , KE ! Jakoś tak dziwnie im wariatów nagle w kraju przybyło?! Może to wina ślimaków ? Panowie postępowcy, wstyd! Jak można posądzać biednych uchodźców o choroby psychiczne?! Może rozwiązaniem jest przymusowe leczenie psychiatryczne? Tylko kogo...Jeżeli są to osoby chore psychicznie, to po co wprowadzano stan nadzwyczajny? Wystarczy umieścić kilkadziesiąt ambulansów dla "myślących inaczej" i zapraszać na pogaduchy... Może przejdzie...Dom pod Paryżem można już kupić za prawie połowę tego, co 5 lat temu. A za 5 lat .... za 5 lat te domy będą za półdarmo, ale nikt ich nie będzie już chciał tam mieszkać. Wiecie dlaczego ...????
 • @Laznik 13:17:38
  Po wyjściu z pontonu imigrant postanowił podziękować pierwszemu napotkanemu Europejczykowi. Podszedł uśmiechnięty i dziękuje ale okazało się że był to Syryjczyk wiec poszedł dalej. Napotkał jeszcze Libijczyka i kilku Algierczyków. Zapytał więc zdziwiony a gdzie są Europejczycy? Usłyszał odpowiedź. O tej porze to oni wszyscy są w robocie bo muszą na nas robić..W Niemczech muzoły leżą do góry chujem a jak szwaby idą do roboty to im śmieją się w ryj i mówią arbeit macht frei.
 • @Husky
  Muzułmanie zostali ściągnięci do UE i już są zalążkiem Europejskiej Armii ... Na granicy b. NRD już są "patrole" 3 śniadych 1 biały.. Strach pomyśleć jak oni w Niemczech, broń skierują przeciwko swoim dobroczyńcom.?! A ponoć celem ich przyjazdu wobec szaleńców lewackich miała być praca no i widać jak pracują. Przynajmniej dają prace innym, w tym też Polakom, którzy w tych barach ciężko pracują. A to, że płaci za to rząd a być może, ze i składki członkowskiej UE wykorzystują to inna sprawa. W RFN tylko 21 mln. pracobiorców pracuje w tzw. prywatnym sektorze. Jest tez 21 mln. emerytów i rencistów. Natomiast tzw. sektor socjalny i "budżetówkę" obsadza reszta pracujących. .. Dział Gospodarki bardzo ważny związany z napływem "Nowych Niemców" nazywany jest jako "Asyl-Industrie" przez niektórych. Pasą się na tej fali cale tabuny adwokatów, lekarzy i Bóg wie jeszcze kogo ...To taki sztuczny boom gospodarczy za pieniądze które dziś są tanie jak nigdy wcześniej ( na niemieckie Obligacje Skarbu Państwa to nawet odsetek nie ma a nawet dopłacić trzeba żeby je kupić tj. płacisz 103 % aby kupić coś za 100% bez żadnych odsetek. I rozchodzi się ten "produkt finansowy" w tri miga...To, że za to średnia i niższa klasa w RFN płaci to nikt za bardzo tego nie widzi...Dzisiaj średnia emerytura dla pracownika z sektora prywatnego wynosi 850 Euro! - od tego jeszcze odciągają 15 % na Kasę Chorych i Kasę Opieki Społecznej. Natomiast w szeroko bardzo definiowanej "budżetówce" wynosi to już 2000 Euro Brutto!. Więc za wszystko płacą nie urzędasy a te 21 mln. tyrających u tzw. prywaciarza jak za PRL-u mówili.
 • @Husky 21:13:53
  Już niedługo w Europie nie będzie zamachów, bo nachodźcy musieliby na ulicach zabijać swoich pobratymców.
 • @Husky 21:13:53
  Islamiści jeszcze jak widać pozwalają się spokojnie przechadzać niewiernym europejczykom ale to się zmieni. Umiejętnie gospodarując tymi trzema doktrynami (takkija, dżizja i hidżra) – muzułmanie z sukcesem podbili Afrykę Północną teraz czas za zgodą międzynarodówki lewackiej na Europę
 • @Laznik 13:17:38
  Polska nie może czuć się bezpieczna. Jeżeli my, Polacy, łudzimy się, że tego u nas nie ma, to weźmy pod uwagę fakt, że prawie 10 tys. nowych migrantów (w większości salafitów) właśnie zaludnia Görlitz i Frankfurt nad Odrą. To tylko "skok przez Odrę" i już są u nas. Ci ludzie z kartami stałego pobytu i paszportami krajów UE mogą przyjeżdżać na gościnne występy do Polski. Wracający z Syrii tzw. bojownicy Państwa Islamskiego mogą poruszać się po Europie mając europejskie paszporty, więc nic ich nie zatrzyma, aby przybyć do Polski.
 • Oto te ich wartości i tolerancja!
  To jest nowoczesność? Sikała i obnażała się na ulicach - została rzeczniczką prasową Rady Miejskiej w Barcelonie(sic! ot lewactwo!) Nowa rzeczniczka prasowa Rady Miejskiej Barcelony zapewne nie spodziewała się, że światło dzienne ujrzą zdjęcia z jej „kolorowej” przeszłości.


  https://pbs.twimg.com/media/DHvnJp5W0AQeLQN.jpg


  https://pbs.twimg.com/media/DHwfOjIXkAEPF1p.jpg
  Takiego pustaka mogło wypromować tylko lewactwo, w myśl zasady pustakami się łatwo steruje. I dlatego właśnie UE chyli się ku upadkowi. W tych laczersonach wzięła rozkrok jak do szpagatu ,ale te buciki na obcasach na bank "oszczała". Hahahah niby tak zawzięcie walczy, ale cipę ogoliła, żeby sprostać seksistowskim wymogom mężczyzn! W związku z powyższym mam gorący apel do jednej z najbardziej nowoczesnych i postępowych posłanek w Sejmie RP, Joanny Scheuring-Wielgus. Pani Joanno, do dzieła. Najwyższa pora pokazać, że w Polsce też są nowoczesne i postępowe aktywistki, którym walka o prawa kobiet leży na sercu, a właściwie na pęcherzu. Śmiało! Kiecka do góry, majtki w dół i niech Pani leje po tych sejmowych marmurach. Cały postępowy świat będzie zachwycony. A w ramach walki z mową nienawiści może pani zrobić kupę przed mównicą sejmową. Nowoczesne koleżanki i nowocześni koledzy będą mieli czego pilnować podczas kolejnego Ciamajdanu.
 • @Laznik 13:17:38
  Ekspertka ds. terroryzmu: Polska wśród potencjalnych celów ataku terrorystycznego.

  http://wolnosc24.pl/2017/08/23/ekspertka-ds-terroryzmu-polska-wsrod-potencjalnych-celow-ataku-terrorystycznego/
  Ps..Po takim "incydencie" w Polsce zapewne los wielu muzułmanów wałęsających się po ulicach Słubic, Zgorzelca, Szczecina, Warszawy czy Krakowa zostałby przesądzony …. zaczęliby gwałtownie znikać …. i to nie w Europie ale w Odrze i Wiśle. Tak, że niech wiedzą co tych szubrawców czeka w razie czego !
 • @kula Lis 67 12:35:57
  Włoska feministka spacerowała nago po Bolonii. Zaatakowali ją imigranci z Afryki. Włoska feministka wybrała się nago na spacer po Bolonii. Nie mamy pojęcia, co chciała udowodnić, ale chyba nie to, co udowodniła. Nagą panienką zainteresowali się imigranci z Afryki. Otoczyli ją, zastępowali drogę, pokrzykiwali, łapali za włosy, robili zdjęcia. I co teraz? Czy będzie jakiś program w demoliberalnych mediach o niewłaściwym traktowaniu kobiet przez czarnoskórych przybyszów z Afryki?
  https://youtu.be/3AX6NEgV6CI

  Jedna sika inna chodzi nago. Chyba na południu Europy jest za gorąco.
  Woda sodowa do głowy uderza. Zobaczymy co będzie zimą.
 • @Laznik 11:10:09
  Papież Franciszek o imigrantach po zamachach w Europie: przyjmować, chronić i promować. Po serii zamachów terrorystycznych w Hiszpanii, Francji i Finlandii papież Franciszek wystosował orędzie zatytułowane "Przyjmować, chronić, promować i integrować imigrantów i uchodźców". Przygotowane zostało na Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, który będzie obchodzony w przyszłym roku.

  – W pierwszych latach swojego pontyfikatu wielokrotnie wyrażałem szczególny niepokój z powodu smutnej sytuacji wielu imigrantów i uchodźców uciekających od wojny, prześladowań, klęsk żywiołowych i ubóstwa
  – mówi papież Franciszek.

  Portal wprawo.pl podaje też, że papież powołał nowy urząd Dykasterii ds. Integralnego Rozwoju Ludzkiego wraz z sekcją ds. islamizacji Europy. Na czele tej sekcji – jak podaje portal – stanął sam papież.

  Znajdujemy również informację, że – według papieża – uchodźcy są źródłem bogactwa kulturowego. Portal zauważa jednak, że "ci którzy docierają do Europy z Afryki i Bliskiego Wschodu mają niewiele wspólnego z prawdziwymi uchodźcami". Obrazują to grafiką porównującą zdjęcie uchodźców – złożonych z kobiet i dzieci – z okresu II wojny światowej ze współczesnymi czarnoskórymi, młodymi mężczyznami leżakującymi ze smartfonami.

  Szczegóły papieskiego orędzia oraz więcej informacji na temat dykasterii


  http://wprawo.pl/2017/08/23/przyjmowac-chronic-i-promowac-uchodzcow-oredzie-franciszka-po-zamach-terrorystycznych-w-europie/
 • @Laznik 11:10:09
  Unia Jewropejska staje się w zastraszająco szybkim tempie reżimem totalitarnym. Kolejnym totalitarnym, marksistowskim tworem gnębiącym wolność, niezależność, i swobody obywatelskie. Dlatego musi zostać zniszczona tak jak został zniszczony stalinizm.
 • UE jest tyranią
  .
  @kula Lis 67 08:43:37

  wg. znanego prawnika prawa międzynarodowego w RFN Schachtschneidera.

  "Unia Jewropejska staje się w zastraszająco szybkim tempie reżimem totalitarnym. "

  A więc UE JEST reżymem od początku przez swą konstrukcję. To, że dyspnuje atrapą parlamentu

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PEU

  nie znaczy, że ma cokolwiek z demokracją wspólnego. UE udaje co prawda demokrację, ale to jest dyktatura, 4/5 ustaw krajowych są realizacją dyrektyw UE. UE daje polecenia krajom członkowskim.

  - https://pl.wikipedia.org/wiki/Dyrektywa

  A więc UE nawet nie udaje za bardzo jakiejś tam demokracji. Dobrze to było wiedzieć PRZED przystąpieniem do tej dyktatury, ale skąd ?
 • La, la, Barcelona
  .
  - http://balder.org/avisartikler/Deklaracja-Barcelonska-Versja-Polska-2009.php

  odegrała ważą rolę w przygotowaniu inwazji na Europę.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY