Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
268 postów 758 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako prorosyjski troll" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Polska znów musi ratować Europę przed komisarzami...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nasz opór zmusza "brukselczyków" do przedwczesnego odkrycia kart, przyśpieszając upadek ich projektu.

image

Spór naszego rządu z brukselskimi komisarzami stanowi prawdziwe błogosławieństwo dla reszty państw i narodów Europy,  gdyż zmuszając brukselczyków do jasnego zajęcia stanowiska, czyni jawnym to, co dotąd było przed Europejczykami ukrywane.

 • "Wymiar sprawiedliwości danego państwa to tylko część brukselskiego";
 • "Nie potrzebujemy uzasadniać naszego dyktatu jakimiś tam podstawami prawnymi";
 • "Morda w kubeł, "maluchy" ALBO..." itp., itd. 
 • "Są równi i równiejsi...("małym" nie wolno kopiować rozwiązań "dużych" ani się na nie powoływać)"

Tajnym celem Unii od samego początku było bowiem zbudowanie federalnego, jednolitego superpaństwa, gdzie po likwidacji istniejących państw oraz wymianie rodowitych Europejczyków na imigrantów miała narodzić się utopijna "euroazjatycko-negroidalna rasa przyszłości(homo - już nie "sovieticus", ale europeicus) - zarządzana oczywiście przez przedstawicieli "najwyższej kasty europejskiej". => Złowrogi Plan Kalergi - ludobójstwo na masową skalę

image

Szkopuł w tym, że samych Europejczyków nie tylko nie zapytano o zdanie, ale nawet nie raczono poinformować o szykowanym nam losie... A to już nie tylko pachnie pogardą dla demokracji, ale wprost jest perfidnym antyeuropejskim spiskiem - i to bynajmniej nie "teoretycznym"...

A cele tego komunistycznego superpaństwa (z dobrze nam znanymi atrybutami totalitarnej dyktatury - śmiercią państwa narodowego, mniej lub bardziej zakamuflowanym terrorem wobec populacji, hucpiarskim deptaniem praw człowieka i prześladowaniem dysydentów, cenzurą, wszechwładzą anonimowych biurokratów, nachalną i absurdalną propagandą oraz fasadową demokracją) - równie potajemnie - zostały sformułowane =>  w "Manifeście z Ventotene"

A jego autor - => Altiero Spinelli - jest dziś oficjalnym patronem budynku mieszczącego Parlament Europejski, a wśród najbardziej zagorzałych eurofederalistów działających tam w grupie jego imienia na rzecz likwidacji "własnych" państw i narodów - znajdziemy m.in. europosłanki PO Różę Thun i Danutę Hubner (a sama grupa została założona przez zażarcie antypolskiego a ...)

image

 

"Najpierw  wywracający wszystko do góry nogami  "grom z jasnego nieba”:

 1. lato 2015
 2. wiosna 2016

(”grillowanie” Polski przez ”Brukselę”; + pomysł kar za szlaban na imigrantów; 

+ debata o zniesieniu wiz dla Turków;  + Juncker: "Zbyt wielu polityków wsłuchuje się wyłącznie w opinie wygłaszane w ich krajach" - ale przede wszystkim PROJEKT WIELKIEJ REFORMY -http://instytutwolnosci.salon24.pl/707881,jak-uzdrowic-ue-raport-instytutu-wolnosci-i-open-europe

3. zima 2016-2017 (po sierpniowych zawirowaniach)

 ustępujący miejsca fazie oddolnego”walca”:


 1. wiosna 2017
 2. zima 2017-2018
 3. lato - jesień (wrzesień!!!) 2018"

Tak wcześniej  => To nie Brexit wykolei federalizację Europy prognozowałem dalsze fazy nieuchronnego procesu wiodącego du gruntownego przeorania Unii Europejskiej i upadku jej dzisiejszych form i priorytetów.

Bo "Brukseli"  to już naprawdę nie da się dziś uratować przed nią samą...

Ale czy lata 2016 -2018 będą w przyszłości wymieniane w jednym rzędzie z naszymi wcześniejszymi dokonaniami - roku 1683 i 1920...?

P.S. Na wiosnę 2017 Wlk. Brytania oficjalnie uruchomiła formalny proces opuszczenia Unii Europejskiej.

I jak na razie - "Bruksela" nieugięcie jest "na kursie i na ścieżce"  ku własnej zagładzie... bo historia zwykle nie powtarza się jako dramat, ale jako farsa i dlatego wszechwładnej i wszechmocnej IV Rzeszy - czyli Berlina na salonach w europejskich walonkach - tym razem po prostu "nie budiet"... bo Merkelowej to jeszcze daleko do Adolfa i Stalina, a nawet i do Breżniewa. ;-)

image

image

=> Co O-N-I tak naprawdę nam szykują?

image

 

KOMENTARZE

 • Stawiając opór komisarzom zmuszamy ich do odkrycia kart
  Dobra bajka jak kot palił fajk-a...
  Co podpisywał syjonistyczny kurdupel z PISrael-a?
 • Bermanowsko stalionowsko marksistowskiej dyktaturze "proletariatu" nie była potrzebna prawnixcza infrastruktura
  yaka jaką wymodził prezessimus po wielu latachzajmowania z bliźniakiem najwyższych stanowisk w pobermanowskiej komunie jako demodyktaturze fałszywych autorytetów zastępującej "proletariacką" po utworzeniu państwa żydowskiego w Palestynie przez ONZ na wniosek Gromyki.
  Kurgupel prezessimus maqłpujący kult Piłsudskiego i Anderasa jakopatronów mowohebrajczyków pokazał UE jak łatwo zmienić dyktaturę fałszywych autorytetów w w dyktaturę "porawniczą" władcy kręgów podejrzeń i gruntowych ziobrohaków.
 • Hände weg von Polen
  Hands away from Poland

  https://pbs.twimg.com/media/DIdwm5AUIAEnM-g.jpg
 • @
  Komisja Europejska nie rozpocznie kolejnych kroków wobec Polski w ramach prowadzonej procedury praworządności, bo - jak mówił wysoki rangą urzędnik KE - "nie została przekroczona czerwona linia".

  Z urzędnikiem Komisji Europejskiej w przeddzień wystąpienia wiceszefa KE Fransa Timmermansa rozmawiała dziennikarka RMF FM Katarzyna Szymańska-Borginon. W czwartek Timmermans ma się ustosunkować do odpowiedzi polskich władz na rekomendacje Brukseli w kwestii wymiaru sprawiedliwości.

  Komisja Europejska postawiła w lipcu warunek: "Aby polskie władze nie podejmowały żadnych kroków mających na celu przeniesienie lub wymuszenie przejścia w stan spoczynku sędziów Sądu Najwyższego". KE zagroziła wówczas, że w razie podjęcia przez Polskę takich środków, "gotowa jest natychmiast rozpocząć procedurę przewidzianą w art. 7 ust. 1". - Na razie nic takiego w Polsce się nie stało - powiedział urzędnik. Rozmówca RMF FM dodał, że KE nie podejmie żadnych dalszych kroków bez - jak się wyraził - "pogłębionej dyskusji unijnych komisarzy". Na razie takiej dyskusji w KE nie było.

  https://wiadomosci.wp.pl/ke-nie-rozpocznie-kolejnych-krokow-wobec-polski-czerwona-linia-nie-zostala-przekroczona-6160841713526913a
 • Protokoly Mezow Syjonu. Cala nasza przyszlosc zostala w nich juz
  ponad 100 lat temu opisana.Jak dotad wszystko sie sprawdzilo.
 • @staszek kieliszek 20:42:55
  "Mędrców", proszę kolegi... "Mędrców", a nie "Mężów". ;-)
  Pozdrawiam.
 • @Husky 19:54:00
  Ani sankcji, ani żadnych innych kar nie będzie, bo nie ma do nich - ani nie będzie w przyszłości - najmniejszych podstaw.

  Nawet jeśli by rozpędzono obecny skład Sądu Najwyższego na cztery wiatry - bo Polska ma do tego prawo i żadne zabiegi rodzimej najwyższej kasty o pomoc u brukselskiej najwyższej kasty tego nie zmienią.

  Bo takie sprawy leża poza kompetencjami "Brukseli".

  Skończy się na bezsilnym pohukiwaniu i ujadaniu, jedynie pogłębiającym niechęć do "Brukseli"... ale skoro sponsorzy w rodzaju Sorosa ich naciskają, to.... starannie notujmy te mechanizmy, by wiedzieć jak im zapobiegać w przyszłości, gdy nadejdzie czas zreformowania Unii.

  Ale jeśli to się nie uda - to czas będzie ją opuścić - bo ona już dzisiaj jest czymś innym od tej, do której wstępowaliśmy.
  Pozdrawiam.
 • @Docent zza morza 10:59:31
  Szwecja: policjant poważnie ranny po ataku nożownika. Policjant jest poważnie ranny po ataku nożownika. Funkcjonariusz został zaatakowany od tyłu podczas patrolowania ulicy w Sztokholmie. Mężczyzna, który go ranił, został już zatrzymany przez policję. Policjant został zaatakowany gdy schodził do stacji metra Medborgarplatsen. Świadkowie twierdzą, że widzieli jak mężczyzna zakrada się za plecami funkcjonariusza i bez przyczyny atakuje go nożem. Stan policjanta jest poważny, lecz nic nie zagraża jego życiu. Śledztwo jest prowadzone w kierunku usiłowania zabójstwa. Świadkowie zajścia są przesłuchiwani. Jak podają media powołujące się na relacje świadków, mógł być to atak na tle terrorystycznym.
 • @kula Lis 67 12:48:29
  Pachnie z daleka atakiem terrorystycznym.

  Powiem więcej - to pachnie islamskim zamachem terrorystycznym,

  I powiem coś jeszcze - takich zamachów - tam gdzie znajduje się islamistyczna diaspora - będzie coraz więcej...
  Pozdrawiam.
 • @Docent zza morza 13:31:32 Dzień jak co dzień.W Kalifacie szwedzkim.
  Na onecie piszą, że się spekuluje iż podłoże mogło być terrorystyczne, a policjant nie sprowokował napastnika... Heh to jakieś jaja, wiadomo, że to sunnita a druga sprawa to co jak by policjant go sprowokował to niby co miał prawo poderżnąć mu gardło czy jak? To są kpiny co za myślenie jak u naszego Budki... Powinni go na miejscu odstrzelić i tyle. Ale tam nawet nie mają czym, broń policji w kalibrze 5,5 - damski kaliber..A co dopiero w UK haha. Tam policja w ogóle nie ma broni. Jest filmik na yt jak 10 "policjantów" nie daje sobie rady z jednym beżowym hahaah. Myślałem na początku że to żart. A jednak.
 • @Docent zza morza 13:31:32 oto miasta lewackiej i pedalskiej upadłej już jewropy!
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/merkel-lego.jpg

  Merkel Lego tak Niemcy nazwali betonowe kloce, które masowo pojawiają się na ulicach ich miast. Miasta Zachodniej Europy grodzą się i barykadują w obawie przed zamachami terrorystycznymi. Jako pierwszy grodzić się zaczął Paryż, gdzie ponad rok temu wokół wieży Eifla ustawiono płoty i bramki. Teraz, Po zamachu w Hiszpanii, kiedy to terroryści zabili 16 osób taranując je furgonetkami, miasta w Europie obstawiają się betonowymi klocami i zaporami. Władze Kolonii zdecydowały o ogrodzeniu betonem słynnej katedry, będącej symbolem miasta. Stało się to po tym jak wyszło na jaw, iż islamscy terroryści planowali w Hiszpanii zamachy na znacznie większą skalę. M.in. za pomocą furgonetki wypełnionej materiałami wybuchowymi zamierzali wysadzić najsłynniejszy kościół Hiszpanii, Sagrada Familia. W tym tygodniu o ustawianiu na ulicach betonowych przeszkód i barier zadecydowały władze holenderskiego Rotterdamu. Kilka miesięcy władze miasta wraz z policją zaczęły sporządzać mapę "wrażliwych puntów" miasta. Burmistrz Rotterdamu Ahmed Aboutaleb w rozmowie z dziennikiem Telegraaf powiedział, że pierwsze miejsca wytypowano na podstawie symbolicznego znaczenia danej lokalizacji, tego, iż często gromadzą się tam ludzie i można tam wjechać samochodem. W takich miejscach zapewniliśmy szczególnie dużą obecność policji powiedział burmistrz. Kolejny krokiem jest ustawianie betonowych zapór na placach i miejscach wypoczynku, do których otwarty jest dostęp z ulicznych jezdni. Rotterdam chce zadbać, by zapory i przeszkody zbytnio nie szpeciły miasta, dlatego planowane jest rozmieszczanie wielkich donic, ławek, poręczy i podwyższanie wysokości chodników, tak by samochody nie mogły na nie wjeżdżać. Znacznie prostsze metody stosowane są tymczasem w Niemczech. Tam na masową skalę ustawiane są na ulicach betonowe kloce, które Niemcy, wdzięczni swej kanclerz, ochrzcili mianem "Merkel Lego".

  Ps.."Jako pierwszy grodzić się zaczął Paryż". Linia Maginota…historia lubi się powtarzać…
 • @Docent zza morza 13:31:32
  „Zanurzyli moją głowę w wodzie, aby mnie ocucić i gwałcić dalej”. Dramatyczne wyznanie Polki napadniętej w Rimini...Rzekomy wywiad ze zgwałconą w Rimini Polką, opublikowany wczoraj przez dziennik La Repubblica, okazał się fejkiem. Kobieta, a także polskie MSZ, zaprzeczyły, by miała ona kontakt z dziennikarzem tej gazety. Rozmawiała natomiast z polską sędzią, kobietą. Relacje świadka tej dramatycznej rozmowy przytacza portal libertas.sm. Cały czas przypominają mi się ich słowa: „zabiję cię” – miała mówić przebywająca wciąż w szpitalu Polka. Opisała też twarze napastników: jeden był czarny, jeden o ciemnej karnacji, a dwaj pozostali mieli oliwkową skórę. Polka miała też zdementować wcześniejsze informacje, że gwałciciele mieli zamiar utopić ją w morzu. Ich cel był zupełnie inny. „W pewnym momencie straciłam przytomność. Wtedy zaciągnęli mnie do morza i zanurzyli moją twarz w wodzie. To nie był gest współczucia: zrobili to tylko po to, aby mnie ocucić i gwałcić dalej”. W odległości kilku metrów od niej jeden z napastników trzymał zatopioną w piasku, poplamioną krwią twarz jej przyjaciela. 26-letnia kobieta po tych strasznych przeżyciach otworzyła się dopiero w obecności polskiej sędzi, która przyjechała ją przesłuchać. Jak podają włoskie media, polska para pozostanie w szpitalu do poniedziałku. Potem chcą już tylko wrócić do kraju i zapomnieć o strasznych przeżyciach. Śledczy mają już zdjęcia twarzy czterech zwyrodnialców, które zrobiły kamery między plażą a autostradą nr 130, gdzie gwałcili oni peruwiańskiego transseksualistę-prostytutkę. Opisał on dokładnie twarze napastników oraz ich ubranie. Transseksualista rozmawiał już z dziennikarzem telewizji RAI. „Mówili włoskim, ale z akcentem tych, którzy pochodzą z Afryki” – powiedział. Zwierzył też: „Chcę ich w więzieniu nawet kosztem mojego życia”. PS...Peruwiański transseksualista i zarazem prostytutka, ja pierdolę, dokąd ten świat zmierza??!! Pomyślałby kto, że odechce mu się udawania kobiety, po takim przeżyciu…z kilkoma czarnymi ogierami z rolkami papy..
 • @Docent zza morza 13:31:32
  Burmistrz Rotterdamu Ahmed Aboutaleb….. no comments……..zamiast płakać to Europa się cieszy bo ma pocieszne lego na ulicy. Czy wykorzystali pozytywne brzmienie wyrazu „lego” kojarzące się z dzieciństwem i zabawą do zatuszowania prawdy jaką jest ustawianie barykad przed mordercami wyznającymi religię na literę „i”.
 • @Docent zza morza 13:31:32 Oto lewacka, pedalska jeweuropa czyli już kalifat.
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/08/31/825/360/1852ce9ced78428b89587dc2d4c46aa1.jpeg

  Bruksela powoli zamienia się w drugie Calais? „W mieście koczują setki nielegalnych imigrantów”. ZDJĘCIA i WIDEO Setki nielegalnych imigrantów, głównie z Sudanu i Erytrei, koczuje od miesięcy w jednym z brukselskich parków, nieopodal dworca północnego. Ich celem nie jest jednak Belgia, a Wielka Brytania. Chcą się dostać na Wyspy Brytyjskie m.in. poprzez port w Zeebrugge– informuje dziennik „La Libre Belgique”.
  Według gazety policja zatrzymuje od początku roku w porcie położonym w zachodniej Flandrii średnio stu imigrantów tygodniowo, którzy usiłują dostać się na jeden z promów. W Brukseli sytuacja jest zdaniem „La Libre Belgique” naprawdę „dramatyczna”. Imigranci koczują w dzień w parku Maximilien, a w nocy okupują budynek dworca, znajdującego się na północ od centrum belgijskiej stolicy.
  Jest ich według Lekarzy bez Granic ok. 600, ile dokładnie nie wiadomo, bo jedni wybierają się w dalszą podróż, podczas gdy kolejni przybywają na miejsce. NGO-sy zaapelowały do rządu, by nie pozwolił aby Bruksela, gdzie znajdują się instytucje unijne, „zamieniła się w drugie Calais”, dzikie obozowisko imigrantów we Francji, zlikwidowane w październiku 2016 r., w którym momentami koczowało nawet 7000 nielegalnych imigrantów. NGO-sy domagają się także, by rząd stworzył centrum azylowe dla imigrantów, jednak belgijski sekretarz stanu ds. azylu Theo Francken oświadczył, że „rząd nie będzie opiekował się ludźmi, którzy przebywają w kraju nielegalnie, i na dodatek wcale nie chcą w nim zostać”.
  Sami imigranci mają tylko jedno życzenie: by belgijski rząd dał im ochronę, czyli status uchodźców, a ich odciski palców, pobrane podczas rejestracji we Włoszech „zostały zniszczone”, by nie można było ich tam odesłać, jak mówi w rozmowie z agencją AFP 25-letni Adam z Sudanu. Umowa Dublińska bowiem wymaga by złożyli podanie o azyl w pierwszym kraju UE do którego dotrą. Oznacza to, że powinni opuścić terytorium Belgii i wrócić do Włoch. Większość próbuje zamiast tego wdrapać się na dachy pociągów, lub przyczepić się do autokarów jadących w kierunku północnym. W lipcu 17-letnia kobieta z Erytrei zginęła w centrum Brukseli pod kołami autokaru do którego usiłowała się przyczepić.

  Obóz imigrantów w parku Maximilien w Brukseli:


  https://youtu.be/iUzG35noQfM

  Zdjęcia tu

  https://wpolityce.pl/swiat/355604-bruksela-powoli-zamienia-sie-w-drugie-calais-w-miescie-koczuja-setki-nielegalnych-imigrantow-zdjecia-i-wideo


  Ps...Jeżeli będziemy nadal członkami Unii Europejskiej, podzielimy ten sam los... Zachód Europy to już TRZECI ŚWIAT. Ludzie idźcie do eurokołchozu do Tuska tam was ugoszczą. Proponuję imigrantom urządzić sobie wychodek przy wejściu do biur KE. A "goście" niech uwalą pod instytucjami unijnymi taką kupę, żeby urzędnicy mieli ją za oknami. Zasłużyli na to.Niby takie biedactwa, a mordki i tyłki wytuczone, że hej. Większość z nich ma nadwagę.
 • @kula Lis 67 19:08:03
  Bombowiec PZL-Kaczor do nalotów dywanowych na KE, Niemcy i innych zaprzańców 8-)))))))

  https://pbs.twimg.com/media/DIktK-8WsAAjI4h.jpg
 • @Docent zza morza 13:31:32
  Kościół ewangelicko-luterański w Szwecji ukrywa nielegalnych imigrantów przed władzami i policją. Kościół ewangelicko-luterański w Szwecji ukrywa przed władzami i policją nielegalnych imigrantów, którym odmówiono azylu. Niedawno policja otrzymała zgłoszenie, że tacy imigranci są ukrywani w okolicach Malmo na rodzinnym obozie religijnym. Zatrzymano pięć imigranckich rodzin. Policjanci w cywilu zapukali do drzwi, zajęli rozmową diakonów, a wtedy inni funkcjonariusze weszli tylnymi drzwiami bez pukania. Spotkanie z 30 policjantami to szok, gdy się przebywa na obozie rodzinnym mówi wikariusz z Malmö Hakan Wilhelmsson. Szwedzcy duchowni stoją na stanowisku, że w ten sposób naruszono niepisaną zasadę kościelnego azylu. Policja wskazuje, że strefami wolnymi od ingerencji władz są jedynie tereny ambasad oraz, że jest zobowiązana do podjęcia działań wobec ukrywających się imigrantów, jeśli otrzyma zgłoszenie. Według szacunków Urzędu Imigracji do 2020 roku liczba osób ukrywających się w Szwecji po odmowie przyznania azylu wzrośnie do ok. 50 tysięcy.


  Ps...Trochę żal mi Szwedów a tacy twardziele z nich byli tak dzielnie ongiś z nami wojowali budzili podziw a dzisiaj? skundleli całkowicie!
 • @Docent zza morza 13:31:32 poniżej o nagonce na Timmermansa choć go obecnie nie lubię.
  Faktycznie, okazuje się, że ta informacja oparta jest o jeden tweet w którym słowa Timmermansa są przeinaczone. Przecież jest zapis tej wypowiedzi, można odsłuchać ją w oryginale. Czy nikt nie sprawdza wiarygodności źródeł? To samo było z powielaniem kłamstw lewackiej prasy włoskiej dotyczących gwałtu i rzekomego wywiadu udzielonego przez ofiary. To jest właśnie „fejk njus” na który tak grzmicie. A teraz skoro tak walczycie z fake newsami u innych, nie wyrywajcie z kontekstu i dokładnie przetłumaczcie co powiedział (jakbyście nie mogli znaleźć źródła daje poniżej): [” I maintain that Poland today is more sovereign, freer, has borders that are more secure, than for centuries in the past. It has been perhaps a thousand years since the Polish people have been as free to decide their own destiny. Poland was pushed around on the European map. If Germany was powerful Poland would be 300 km to the East, if Russia was powerful Poland would be 300km to the West. But Polish people did not get to the side where the country was. Now it does. And I just don’t accept people saying that the European Union takes away sovereignty from Poland. No, it creates a sovereignty in Poland that Poland hasn’t had for centuries. ” http://europa.eu/rapid/press-release_SPEECH-17-3042_en.htm?locale=en ] Wydźwięk wypowiedzi jest całkiem inny niż byście chcieli. Faktem jest, to bardzo złe tłumaczenie i wypacza sens całej tej wypowiedzi Timmermansa. Tacy to teraz tłumacze, ponieważ nie chce mi się wierzyć, że to celowa robota wyrwania paru zdań z całej wypowiedzi i stworzenie kłamstwa. Przetłumaczyłem sobie sam znając język angielski. Też ciekawi mnie czy będzie sprostowanie. Raczej nie przewiduję tego. Nie zmienia to faktu, że tego Holendra za to, że daje się naszym polskojęzycznym i tylko z obywatelstwem polskim targowiczanom z chazarskim i folksdojczy rodowodem podpuszczać, bo to oni tylko wraz z takiej samej proweniencji prokuratorami, sędziami i dziennikarzynami wiadomych mediów i prasy szkalującymi w ich mediach i prasie, ślą donosy na Polskę do KE, kanclerz Kalifatu niemieckiego frau Merkel, alkoholika Junckera, prezydencika Kalifatu Francji kryptopedała, nekrofila męża swej babci psychopaty Macrona, nikt inny, obecnie nie znoszę jak i większość Polaków za to, że tak zdurniał na starość. Miałem i mam nadal dla niego szacunek za opiekę nad polskimi cmentarzami, pomnikami w Holandii, odznaczonym za to przez śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Tłumaczenie poprawne całej wypowiedzi brzmi tak: [„Polska jest dzisiaj bardziej suwerenna, bardziej wolna, jej granice są bardziej bezpieczne, niż przez wieki w przeszłości. Przez chyba tysiąc lat Polacy nie mieli takiej możliwości decydowania o swojej przyszłości. Polska była przesuwana po mapie Europy. Kiedy Niemcy były wystarczająco silne, Polska była spychana 300 km na wschód, a kiedy Rosja była dość silna, Polska była spychana 300 km na zachód. Ale Polacy nie mogli o tym zdecydować, gdzie leżał ich kraj. Teraz może.” ]…Takie portale jak ten i nie tylko ten za nagminną politporawną cenzurę i manipulacje powinny być surowo finansowo karane z zamknięciem takich kłamliwych portali włącznie. Dotyczy to także prasy i mediów w obcych wrogich nam rękach.Tyle w temacie koszulkowi patrioci.
 • @Docent zza morza 13:31:32
  Uroki multi-kulti! Czarny mężczyzna molestuje i poniża białą policjantkę. Jej kolega nie reaguje. Obrazek z Londynu: uśmiechnięty czarny młodzian seksualnie molestuje i poniża białą policjantkę. Jej kolega nie reaguje. Zajęty jest zakładaniem czapki i kamizelki, podczas gdy funkcjonariuszka przyciśnięta do ogrodzenia cierpliwie znosi wyczyny ubawionego chłopaka. A teraz pytanie: czy wyrażenie dezaprobaty dla zachowania tego czarnego młodzieńca jest dopuszczalne, czy też krytyka zostanie uznana za przejaw rasizmu? I co byłoby, gdyby biały chłopak zachował się w ten sposób wobec czarnej policjantki? Byłaby nagonka medialna? Byłby wrzask o białej supremacji? Byłyby manifestacje w obronie uciskanej czarnej mniejszości? Tak, byłoby to wszystko. A w zaistniałej sytuacji nie ma nic. Cisza. Ewentualnie usłyszymy, że to był żart i fajna zabawa, podczas Notting Hill Carnival.
  Film tu
  http://wprawo.pl/2017/08/31/uroki-multi-kulti-czarny-mezczyzna-molestuje-i-poniza-biala-policjantke-jej-kolega-nie-reaguje-video/
  Ps..Wyskoki polskich bandytów w UK spowodowały wzrost przestępstw z nienawiści wobec normalnie postępujących Polaków żyjących tam. Taki sam mechanizm jest w przypadku uchodźców. Ofiary wojny obrywają od "prawdziwych patriotów" za mały % degeneratów.
 • @kula Lis 67 19:57:47
  Komisja Europejska w roku 2020 nadal zaniepokojona sprawami w Polsce...

  https://pbs.twimg.com/media/DIkkje9W0AAZ7yO.jpg
 • @Docent zza morza 13:31:32
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/08/31/825/370/495a9679f4b64030950bb8bc4095715b.png

  Europa uczy nas praworządności? Szokujące dane Eurostatu o nagłym wzroście liczby gwałtów w Niemczech. Winni imigranci? Instytucje europejskie atakują Polskę, wytykając nam naruszanie praworządności i podnosząc niezliczoną liczbę naruszeń zasad demokratycznych. Tymczasem kraje unijne toną w zalewie przestępczości, związane z napaściami na tle seksualnym. Fala gwałtów może mieć związek z napływem nielegalnych imigrantów, których wyczyny dobrze już poznały Niemki i Francuzki. Statystyczne dane Eurostatu nie pozostawiają złudzeń. Europa ma problem, ale zamiast je rozwiązywać, szuka winnych w krajach naszego regionu. W latach 2008–2014 łączna liczba przestępstw seksualnych odnotowanych przez policję wzrosła w UE o 16,6 %. Po spadku liczby przestępstw odnotowanych przez policję w 2009 r. w latach 2010–2012 częstotliwość występowania odnotowywanych przez policję przestępstw z użyciem przemocy seksualnej w UE wzrastała nieznacznie co roku (jednak wciąż utrzymywała się poniżej poziomu z 2008 r.), zaś w latach 2013–2014 nastąpił gwałtowny wzrost tej częstotliwości. Na przykład w 2014 r. liczba odnotowanych przez policję przestępstw z użyciem przemocy seksualnej w UE-wzrosła o 12,2 proc.(…)
  – czytamy w raporcie statystycznym dotyczącym przestępczości i wymiaru sprawiedliwości w sprawach karnych Eurostatu.
  Jak się okazuje, jeszcze gorsze statystyki dotyczą liczby samych gwałtów na terenie UE. (…)liczba gwałtów odnotowanych przez policję wzrastała w stosunkowo szybkim tempie w latach 2008–2014, osiągając do końca tego okresu poziom o 36,9 % wyższy. Z kolei liczba odnotowanych przez policję napaści na tle seksualnym w całej UE zmniejszyła się gwałtownie w 2009 r, po czym nastąpił nieznaczny spadek w latach 2010–2011. Odwrotną tendencję odnotowano w 2012 r., gdy nastąpił niewielki wzrost liczby napaści na tle seksualnym. W 2013 r. liczba napaści na tle seksualnym w UE wyraźniej wzrosła (5,7 %), po czym nastąpił znaczący wzrost (o 9,2 %) w 2014 r.** informuje Eurostat.

  https://media.wplm.pl/pictures/830x600/path/2017/08/31/734/631/f383f750c06d4b30b56701afa1384c33.png

  Jeszcze bardziej przerażające dane pochodzą z lat 2014 - 2015. W ciągu dwóch lat, w Niemczech doszło do ponad 60 tysięcy przestępstw na tle seksualnym. To o niemal 20 tysięcy więcej niż w latach 2012 - 2013. Te dane pokrywają się z nadejściem największej falą uchodźców, która zalała ten kraj właśnie w latach 2014 - 2015.


  https://media.wplm.pl/pictures/830x600/path/2017/08/31/820/674/9067d0cd84fb46ac9870ae98f4d3af45.png

  Z kolei Z informacji ujawnionych przez Federalny Urząd Kryminalny (BKA) wynika, że w pierwszych trzech miesiącach 2016 roku imigranci w Niemczech popełnili 69 tys. przestępstw. Największa przestępczość występuje wśród imigrantów z Maroka, Tunezji i Algierii. Mniejsza dotyczy Irakijczyków, Afgańczyków i Syryjczyków. Analizując lawinowy zrost przestępczości w Niemczech i Francji (dane są bardzo podobne) ciężko nie odnieść wrażenia, że instytucje europejskie atakując Polskę i doszukując się u nas łamania zasad demokratycznych, próbują tym przykryć rzeczywiste problemu krajów unijnych.

  Ps..Merkel się cieszy wzrośnie przyrost naturalny ale to już nie będą Niemcy tylko Kalifat.
 • @Docent zza morza 13:31:32
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/08/31/825/541/333fce4213584ea9accd742a5a5ddc2c.jpeg


  "Uczniowie są zmuszani do postu podczas ramadanu". Były dyrektor gimnazjum w Marsylii ujawnia kulisy islamizacji w szkołach. O panoszącym się coraz bardziej w szkołach Marsylii islamizmie opowiedział w czwartek w wywiadzie dla francuskiego dziennika „Le Figaro” emerytowany dyrektor gimnazjów w Marsylii Bernard Ravet. Wywiad nosi tytuł „Nieretuszowana prawda dyrektora gimnazjum”.
  Ravet kierował gimnazjami w północnych dzielnicach Marsylii, gdzie 90 proc. uczniów to muzułmanie. W rozmowie z „Le Figaro” wymienia symptomy islamizacji, a wśród nich odmowę jedzenia w stołówce, gdyż mięso nie jest „halal”, czyli rytualnie dozwolone, zmuszanie uczniów, a nawet nauczycieli wywodzących się z muzułmańskiej mniejszości do postu podczas ramadanu, hidżab masowo noszony przez uczennice i kwestionowanie na lekcji teorii ewolucji oraz równouprawnienia kobiet.
  To, jak islamiści opanowują szkoły w „trudnych dzielnicach” Marsylii, Ravet opisuje też w wydanej w zeszłym tygodniu książce zatytułowanej „Dyrektor Gimnazjum czy Imam Republiki”. W wywiadzie dla „Le Figaro” Ravet zauważa, że rygorystyczne przestrzeganie przepisów islamskiej diety „było marginalne w roku 2000 a stało się normą w roku 2013”. Dodaje, że choć nie było mowy o wprowadzeniu do stołówek mięsa z rytualnego uboju, to zawsze można było wybrać jaja, ryby albo kluski. Zaznacza, że naciski na niejedzenie w stołówce są tym bardziej przykre, że większość uczniów wywodzi się z bardzo biednych rodzin i obiad w szkole „to dla nich jedyny posiłek w ciągu dnia”. Sprawa hidżabu jest odbiciem sytuacji panującej w dzielnicy, gdzie szykanowane są kobiety chodzące z gołą głową uważa Ravet. W szkole jak twierdzi zaczyna się „od trzech czy czterech zawoalowanych dziewcząt, a potem jest ich 30”. Ponieważ we Francji obowiązuje zakaz „ostentacyjnych oznak religijnych” w szkole, „większość dziewcząt zdejmuje chustki przed wejściem, ale są takie, które próbują forsować swoje, maksymalnie opóźnić moment odsłonięcia głowy, wejść choćby na jeden metr na teren gimnazjum. I tak jest codziennie” - ubolewa emerytowany nauczyciel. Dziewczęta noszą hidżab, gdyż bracia, nawet młodsi, uważają, że do nich należy kontrolowanie starszych sióstr i ich wychowywanie. A dziewczęta przekonane są o swej niższości wobec chłopców nakreśla sytuację Ravet. Przypomina, że w roku 2004 okazało się, że najlepszy wychowawca, do którego należy pilnowanie uczniów na przerwach, jest prozelitą rozdającym uczniom książki propagujące szariat, wydane w Arabii Saudyjskiej i zakazane we Francji. Kuratorium powiadomione przez dyrektora podziękowało za informację, ale stwierdziło, że ponieważ „ten pan podpisał sześcioletnią umowę, niczego nie da się zrobić”. Ravet skontaktował się z policją i okazało się, że jego pracownik był od wielu miesięcy pod obserwacją policyjną.
  Sporządzony wtedy przez inspektora policji raport o sytuacji w szkołach północnej Marsylii uznany został za „islamofobiczny” opowiada rozmówca „le Figaro”. Twierdzi, że ministerstwo i kuratorium wolały „zamieść sprawę pod dywan”, gdyż władze centralne i samorządy, tak samo jak liczni politycy, „zasłaniają sobie oczy i zatykają uszy, by nie zauważać zagrożenia”. Ravet przyznaje, że sytuacja zmieniła się nieco po zamachach w roku 2015 ale jak mówi „ręce mi opadają, kiedy widzę, że merostwo Marsylii inauguruje meczet radykalnego ruchu tablighi, który za cel stawia sobie „reislamizację społeczeństwa”. I tak samo jest, gdy państwo zgadza się na dofinansowywanie prywatnego gimnazjum muzułmańskiego, otwartego po to, by nałożyć dziewczętom hidżab”.
  Jaki sens ma nasza praca na rzecz laickości, jeśli politycy, kierowani klientelizmem wyborczym, pokazują tak wielką wyrozumiałość? pyta emerytowany pedagog. Książka Raveta spotkała się z krytyką ze strony jego młodszych kolegów, którzy twierdzą, że przesadą jest mówienie o ofensywie islamizmu. Ich zdaniem władze oświatowe skutecznie walczą z tym zagrożeniem. Jednak nie tylko marsylski pedagog bije na alarm. Książka „Stracone terytoria Republiki” już w roku 2002 odmalowywała podobny obraz sytuacji, a wydana wcześniej w tym roku „Francja ujarzmiona”, pokazuje, że niczego nie zrobiono i jest o wiele gorzej niż 15 lat temu.
  Z Paryża Ludwik Lewin


  Ps...No i dobrze! Gdzie upada chrześcijaństwo tam wchodzi islam. Po to we Francji upadło. Proponuję naszym lewaczkom feministkom hidżab na puste łby. Francuska mama: córcia masz urodziny.. pytam co ci kupić? Mama hidżab...żebym po ryju nie dostała od kolegów, że ich nie szanuję.
 • @kula Lis 67 20:22:51
  Michał Boni vel Jakub Bauer, to komunistyczny kapuś -TW "Znak".
  Dziś podziękował komisarzowi Timmermansowi za atak na Polski Rząd.

  https://pbs.twimg.com/media/DIjavGEXgAAEfD1.jpg
 • @Husky 20:00:58
  Pamiętacie? "Wypowiedź Gerharda Schroedera na Zgromadzeniu tzw. wypędzonych z Polski i Czechosłowacji po 1945 roku. "Powrót Niemców to tylko kwestia czasu, kiedy Polska i Republika Czeska wejdą do Unii Europejskiej, zapewniającej wszystkim dowolność i swobodę osiedlania się.(...) Nie drażnijcie ofiary, która sama pcha się w nasze ręce, zawierzcie mej metodzie. Ja wam dostarczę wschodnie landy w taki sposób, że ich dzisiejsi administratorzy, Polacy i Czesi, będą nam jeszcze wdzięczni za to, że zostali wreszcie Europejczykami. "Berlin,3 września 2000r. i dlatego wystawili do tej mokrej roboty tę enerdowkę ze STASI tow. Merkel.
 • @kula Lis 67 20:35:39
  Beata Szydło: Nigdy nie słyszałam, żeby Merkel potępiła słowa o „polskich obozach śmierci”.
  To horrendalny skandal!

  https://pbs.twimg.com/media/DIjuOCvUEAE1cqD.jpg
 • @kula Lis 67 20:22:51
  TV Nowosti 24 & Sputnik.pl przedstawiaja film pt.
  "Tramwaj zwany pożądaniem"

  https://pbs.twimg.com/media/DIlJkW6XUAAyxbr.jpg
 • Andrzej Gwiazda:
  po 37 latach, za dwa miesiące zostanie zrealizowany 13. punkt żądań strajkowych - zrównanie emerytur bezpieki z ich ofiarami
 • @kula Lis 67 14:36:32
  "Burmistrz Rotterdamu Ahmed Aboutaleb "

  UPS, czy trzeba jeszcze COKOLWIEK dodać?
  Londyn - to samo...
  w PL Warszawa i Gdańsk to "miasta kandydackie",
  "wsi spokojna, wsi wesoła", broń nas!
 • @kula Lis 67 19:08:03
  Faszyści jeszcze mogą "to" "skoszarować" w Dachau... ucząc do czego kiedyś ten przybytek służył...
  Taka lekcja pokory.

  Ale makaroniarze?
  Wybili camorrę to mają "kolorową mafię"...
 • @kula Lis 67 20:10:11
  Lisie Witalisie,
  czy zastanawiałeś się nad pisaniem RÓWNIEŻ do nie polskich portali?
  Po ang czy de?

  Jeśli nie sam, to może masz kogoś, kto by przetłumaczył Twoje wpisy? (bo tłumaczenie mechaniczne to dalej karykatura języka).
 • @laurentp 06:17:29
  Szokujące dane! W tym europejskim kraju mieszka najwięcej islamskich fanatyków. Kolejne lata będą bardzo niebezpieczne. Według danych Unii Europejskiej w Wielkiej Brytanii jest najwięcej, bo aż 35 tys. islamskich radykałów. Koordynator ds. zwalczania terroryzmu Gilles de Kerchove ostrzegł, że kolejnych pięć lat będzie najgorsze. Zdaniem Kerchove’a w ciągu najbliższych pięciu lat terroryści będą próbowali dokonać ataku komputerowego na elektrownie jądrowe lub systemy kontroli ruchu lotniczego, potencjalnie mogą chcieć opłacić rosyjskich hakerów, którym zlecą to zadanie. Kerchove w rozmowie dla hiszpańskiego „El Mondo” powiedział, że w Wielkiej Brytanii jest obecnie od 20 do 35 tys. radykalnych islamistów. Dodał, że tylko 3 tys. jest kontrolowanych przez służby, zaledwie 500 z nich jest nieustannie monitorowanych. We Francji jest ich ok. 17 tys., w Hiszpanii 5 tys., a w Belgii ok. 500. W sumie w całej Europie jest ich jakieś 50 tys. Musimy wybrać tych, którzy wzbudzają najwięcej podejrzeń i są najbardziej niebezpieczni, i powinni być monitorowani 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Koordynator zwrócił uwagę, że bardzo istotna jest współpraca między europejskimi agencjami wywiadowczymi.

  Źródło: „The Telegraph”
 • @laurentp 06:17:29
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/Moskwa-terrorysta.jpg

  Bombą i siekierami. Tak chcieli zaatakować islamscy terroryści. Oto ich twarze. Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) zatrzymała dwóch członków ISIS, którzy planowali dokonać zamachów w Moskwie podczas Święta Wiedzy. Zatrzymani planowali dokonać zamachów w uczęszczanych miejscach w czasie Dnia Wiedzy, który zwyczajowo odbywa się na rozpoczęcie roku szkolnego. Zatrzymaliśmy i powstrzymaliśmy kryminalną działalność dwóch imigrantów z Azji Centralnej, którzy 1 września planowali dokonać ataków terrorystycznych podaje FSB w swoim oświadczeniu. 1 września to także dzień muzułmańskiego święta EiL ad-Adha, w Rosji znanego pod turecką nazwą Kurban Bayram. FSB ujawnia, że wcześniej jeden z zatrzymanych opublikował nagranie wideo, w którym zwraca się do ISIS. W nagraniu składa terrorystom przysięgę na wierność i zapowiada przeprowadzenie ataków podaje FSB. Drugi zatrzymany powiedział służbom. iż chciał przeprowadzić samobójczy zamach bombowy. Funkcjonariusze znaleźli w kryjówce terrorystów materiały wybuchowe domowej roboty, a także przyrządy do ich produkcji. Na nagraniu wideo udostępnionym przez FSB słychać jak jeden z terrorystów przyznaje, iż przyjechał do Rosji przeprowadzić zamach na polecenie ISIS. W sierpniu FSB zatrzymała już dwóch terrorystów, którzy planowali zamachy w moskiewskich środkach komunikacji zbiorowej. Środek wybuchowy znany pod nazwą „matka szatana” został odnaleziony w domu jednego z islamistów. Tego samego środka użyto w zamachach w Manchesterze, Paryżu i Brukseli.

  https://youtu.be/78ab1WTEhjI


  Ps..No to im "współczuje" przesłuchań i łagru… chcieli Allach Akbar to będą mieli …na własne życzenie. Rosjanie z Kadyrowem takim z przyjemnością ich życzenia spełniają.
 • @kula Lis 67 10:04:22
  "Musimy wybrać tych, którzy wzbudzają najwięcej podejrzeń i są najbardziej niebezpieczni, i powinni być monitorowani 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu."
  ..........................
  Kilka lat temu lokalna policja w jednym ze szwedzkich miast odłożyła wszystkie inne sprawy na bok i zajęła się całodobową inwigilacją lokalnych recydywistów (czysto szwedzkich przestępców pospolitych).

  i co? Przestępczość spadła o jakieś 90%, ale ich przełożeni kazali im odstąpić od takich poczynań "naruszających prawa człowieka".

  Tak właśnie wygląda zwycięstwo marksizmu kulturowego - "w interesie rewolucji" stawiającego wszelką normalność na głowie.

  Postulaty Szkoły Frankfiurckiej także stoją za masowym importem III Swiata do Europy - bo trudno sobie wyobrazić większy absurd - gdy gospodarze mają grzecznie ustąpić miejsca napływowym...
  Pozdrawiam.
 • @Husky 21:41:48
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/1503569_775262432549600_2035523608209716991_n-2-1-1.jpg
  Stanisław Michalkiewicz: Komuniści, żydzi, sodomici i osoby świadczące usługi seksualne w Warszawie, chcą rewolucji w Polsce. Zapowiada się nam krwawa jesień. Siły wrogie Polsce zrobią wiele by zdestabilizować sytuacje w Polsce. Powtarza się historia antypolskiej działalności komunistów w przedwojennej Polsce. Dziś antypolską tradycje dziadków z KPP kontynuują ich wnuki. W swoim felietonie „Para z szampana o rajskim zapachu” opublikowanym na łamach kanadyjskiego tygodnika „Goniec” Stanisław Michalkiewicz zapowiedział, że od „4 września do walki o sprawiedliwość społeczną ruszają nauczyciele pod wodzą żelaznego prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego, Sławomira Broniarza”. Stanisław Michalkiewicz przypomniał, że „ZNP podburzał opinię publiczną również za pierwszej sanacji (…) 5 października 1937 roku, zbuntowane nauczycielstwo ruszyło w pochodzie pod Belweder” w obronie ocenzurowanego przez sanacje a wydawanego przez Wandę Wasilewską prosowieckiego pisma dla dzieci Płomyk.

  Jak przypomina publicysta „kiedy warszawscy oduraczeni nauczyciołkowie maszerowali pod Belweder w obronie „Płomyka” w Związku Sowieckim szalała „operacja polska” NKWD, z wybitnym udziałem (…) żydowinów, (…) którzy przygotowywali (…) listy Polaków przeznaczonych do rozstrzelania”.

  Zdaniem Michalkiewicza teraz ZNP „przyłącza się z całą swoją trzódką do kombinacji operacyjnej, tym razem zorganizowanej przez niemiecką BND przy niejakim udziale starych kiejkutów, które zmobilizowały nie tylko swoich agentów, co to wieszają się, albo dostają zawałów z powodu obniżki emerytur, ale również – konfidentów we wszystkich środowiskach”.

  Według Stanisława Michalkiewicza antypolska rewolta groteskowej opozycji finansowana jest przez Sorosa. „Stary finansowy żydowski grandziarz powierzył (…) dystrybucję swojego jurgieltu na Polskę za pośrednictwem Fundacji Batorego, jak i żydokomuna, będąca w awangardzie komunistycznej rewolucji w Europie Zachodniej, jemu właśnie, to znaczy Fundacji Batorego powierzyła rozprowadzanie tzw. „funduszy norweskich”. Są to pieniądze przyznane przez Norwegię, Islandię i Lichtenstein 16 krajom Unii Europejskiej w zamian za dostęp do jednolitego rynku”. W swoim felietonie Stanisław Michalkiewicz przedstawił „przykładowo niektóre organizacje pozostające na tym jurgielcie. Oto one:

  Fundacja Przestrzeń Kobiet (kobiety LGBT, czyli gomorytki) – 154 tys. zł,
  Stowarzyszenie Interwencji Prawnej („osoby” LGBT, a więc również sodomici) – 344 876, 02 zł,
  Lambda Warszawa (sodomici i gomorytki) – 212 532,61 zł,

  Fundacja Kreatywnej Przestrzeni i Rozwoju CampoSfera (kobiety i „osoby” LGBT) – 231 328,63 zł,

  Stowarzyszenie Otwarta Rzeczpospolita, co to walczy z „antysemityzmem” – 348 677,94 zł,

  Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza („osoby LGBT, znaczy – sodomici i gomorytki) – 224 575,14 zł,

  Fundacja LGBT Business Forum (pracownicy LGBT) – 156 230,14 zł,

  „Osoby transpłciowe” za pośrednictwem Fundacji Kultura dla Tolerancji dostały 62 516,98 zł,

  a najbardziej zagadkowe towarzystwo pod nazwą „Pozytywni w Tęczy”, za którym kryją się „osoby świadczące usługi seksualne w Warszawie”, dostało 347 287,05 zł”.

  Transfery finansowe do sodomitów sprawiają zdaniem Stanisława Michalkiewicza, że „sodomici, gomorytki, „osoby świadczące usługi seksualne”, albo „walczące z „mową nienawiści” i tak dalej – na każde skinienie gotowi są demonstrować przeciwko każdemu, kogo Partia wskaże, pod byle pretekstem – więc tylko patrzeć, jak do boju na swoim odcinku frontu ruszy „Ogólnopolski Strajk Kobiet” i pozostałe jurgieltnicze oddziały”.
 • @laurentp 06:17:29
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/1503569_775262432549600_2035523608209716991_n-2.jpg

  Kto wywołał kryzys imigracyjny, kto go pogłębił a kto na nim korzysta? Michalkiewicz tnie równo. Europa z dnia na dzień jest coraz bardziej terroryzowana przez miliony islamskich imigrantów. Wzrost przestępczości spowodowany napływem islamistów uczynił życie Europejczyków codziennym horrorem. Zaślepione lewackimi zabobonami władze Europy działają na szkodę obywateli. W felietonie „Eunuchy chcą płacić haracz” opublikowanym na portalu „Prawy.pl” Stanisław Michalkiewicz powrócił do tematu najazdu islamskich imigrantów na Europę. Wskazał kto jest winny kryzysowi migracyjnemu, kto za niego płaci i kto na nim korzysta. Jak przypomina Michalkiewicz, w 2010 Niemcy zgodziły się, by Francja zbudowała „sobie kieszonkowego imperium w basenie Morza Śródziemnego”. Jego tworzenie Francja miała rozpocząć przeprowadzając rewolucje w Tunezji, z racji tego, „że kierownictwa wszystkich opozycyjnych partii tunezyjskich przebywały na emigracji w Paryżu pod czujnym okiem francuskiego wywiadu, więc tam było najłatwiej nie tylko urządzić rewolucję, ale również nadać jej właściwy kierunek i kontrolować przebieg”. Kolejne rewolucje miały miejsce w Egipcie i Libii. Był to wyraz sojuszu USA, NATO i Rosji za Obamy. Jak przypomina Stanisław Michalkiewicz „jego podstawą było wspomniane strategiczne partnerstwo NATO-Rosja, a najtwardszym jego jądrem było strategiczne partnerstwo niemiecko-rosyjskie, którego kamieniem węgielnym był podział Europy na strefę wpływów niemieckich (Unia Europejska) i strefę wpływów rosyjskich, prawie dokładnie wzdłuż linii Ribbentrop-Mołotow”. Współpraca Francji, Rosji i USA na Bliskim Wschodzie skończyła się krwawym chaosem, korzystnym jednak dla Izraela. Jak przypomina Michalkiewicz „w następstwie wtrącenia tych krajów w stan krwawego chaosu, przestały one stwarzać dla bezcennego Izraela jakiekolwiek zagrożenie, a w dodatku ów chaos stał się powodem i uzasadnieniem wędrówki ludów do Europy. Wśród tych wędrowców dominują mężczyźni przed 30-tką, a więc zdolni do walki. Ogołocenie tych obszarów z jakichś 2 mln młodych [stanowiących] mężczyzn potencjalne zagrożenie dla bezcennego Izraela dodatkowo zmniejsza, a dla Europy oczywiście zwiększa”. Zdaniem Stanisława Michalkiewicza „Eunuchowie płci obojga, między innymi Nasza Złota Pani, najpierw „zapraszali” do siebie wszystkich „uchodźców” jak leci, ale wkrótce zorientowali się, że to jest samobójstwo na raty. Próbowali częściowo rozładować kryzys poprzez narzucenie wszystkich krajom europejskim „kontyngentów”, ale kiedy i to nie wypaliło, wpadli na stary pomysł, żeby płacić Państwu Islamskiemu haracz. Bo te „projekty pomocowe” zarówno w Libii, jak gdzie indziej, to tylko elegancka nazwa haraczu. Będziemy wam płacili daninę, byleście tylko nie napierali na nasze granice i nie najeżdżali nas”.
 • @laurentp 06:17:29
  http://nczas.com/wp-content/uploads/2017/08/archer-696x497.jpg


  Polak walczący z ISIS dostał bana za to, że ostrzegał przed terrorystami. Jego wykasowany post robi furorę w sieci. Archer – Grupa Zadaniowa „Gniew Eufratu” to profil facebookowy Polaków walczących z bronią w ręku z ISIS. Jeden z członków Archera opisał na FB, jakim zagrożeniem jest powrót do Europy islamistów żądnych zemsty za upadek Państwa Islamskiego. Post został wykasowany przez Facebooka.
  Jak pisze Polak, „cenzorzy Facebooka jednak postanowili ukryć mój wczorajszy post przed Wami i zbanować mnie z wiadomych względów. Tajemnica poliszynela jest, ze Google i Facebook to korporacje bardzo mocno związane z polityka skrajnie lewicową i wszystko nie po ich myśli szybko znika”. Jego kopie opublikował jednak elitarny portal katolicki Prawy pl i na tam odnalazło go wciągu 48 godzin 310.000 czytelników.
  „Nie robię i nigdy nie robiłem żadnych prawicowych jazd na tej stronie i nie zamierzam. Przedstawiam fakty obiektywnie. Ale no właśnie, fakty…” pisze członek Archera.

  „Nie będę publikował tego ponownie, bo znowu dostane bana, ale zastraszać się nie dam. Przenoszę się niedługo na inna platformę blogowa, na która stalinowskie metody jeszcze nie dotarły. Dam znać w swoim czasie. (…)

  Na wypadek kolejnej cenzury, jesli macie ochotę share’owac ,wklejajcie tekst we własny post, bo dostałem kilkadziesiąt wiadomości, ze wyświetlały im się puste linki na tablicach” – dodaje.

  Jak zwykle również przypominam o możliwości wsparcia Gniewu Eufratu – https://m.facebook.com/ArcherPL/photos/a.416419705374410.1073741829.412403462442701/465621850454195/?type=3

  W tekście „Polak walczący z Państwem Islamskim ostrzega: Europa będzie płonąć żywym ogniem, kiedy psychopaci z ISIS wrócą na Kontynent” publicysta portalu Prawy pl zacytował wis dzielnego Polaka:

  „Staram się unikać wiadomości docierających z Europy, bo z oczywistych względów mam dość nerwów na co dzień, ale zwykle gdy dochodzi do jakiegoś ataku, moja skrzynka zapełnia się wiadomościami od Was zawierającymi linki do tych informacji. Niestety czasami nie mogę się oprzeć.

  Tak było i tym razem gdy dowiedziałem się o zbiorowym gwałcie dokonanym przez Afrykańczyków na Polce w obecności jej partnera, który wcześniej został przez nich pobity. I to w uważanej za bardzo bezpieczną miejscowości Rimini we Włoszech, do której co roku udaje się dziesiątki tysięcy osób.

  W piątek doszło do aż trzech ataków terrorystycznych w rożnych miastach Europy.

  Jednego dnia.

  Parę dni wcześniej Barcelona.

  Oczywiście, następnego dnia w Barcelonie przeszła manifestacja „lewicy”, domagająca się przyjmowania jeszcze większej liczby uchodźców! Nawet nie mam słów, żeby opisać zbydlęcenie i zdemoralizowanie tych liberalnych debili, wiec się wstrzymam, bo jak bym zaczął to bym nie skończył. Łatwo odłożyć latte i iść pajacować na ulice, gdy nie ma się bladego pojęcia skąd cześć tych uchodźców ogólne bierze.

  Zapraszam wszystkich aktywistów do mnie na front w Raqqa, żeby sobie pooglądali kogo miedzy innymi tak żywiołowo zapraszają do swoich domów. Morderców, gwałcicieli, pedofilów, najgorszych z najgorszych „ludzi”. Zasłaniających się dziećmi i kobietami i zmuszających ich do zamachów samobójczych. Chorych psychicznie ekstremistów, których JEDYNYM CELEM w życiu jest Was wszystkich pozabijać. Ci wszyscy manifestujący maja krew na rekach do pary z zidiociałymi politykami.

  W tym samym czasie w Danii wystartował program „Przytul Dżihadystę” mający na celu zadbanie o wracających z Syrii i Iraku terrorystów.

  K…wa.

  Sorry, ale gdybym spotkał kiedyś człowieka odpowiedzialnego za tą akcję społeczną, to bym go na noszach wysłał do szpitala. Pieniądze na odszkodowanie mam odłożone.

  Nie wiem co się dzieje, naprawdę. Słysze glosy, ze Europa zasługuje na ten terror za lata kretyńskiego zarządzania i w końcu sprowadzenie tych wszystkich terrorystów wtopionych w tłom prawdziwych uchodźców, którzy naprawdę potrzebują pomocy. Szkoda mi tylko ludzi ginących w zamachach. Dzieci.

  Społeczeństwa Europejskie nie są bez winy. Owszem, to rządy dopuściły się pośrednio tych zbrodni. Ale gdzie byli wtedy obywatele? Już dawno ulice Paryża, Brukseli i Berlina powinny być zapełnione wkurwionymi ludźmi, obrzucającymi budynki rządowe koktajlami Mołotowa. Za to piekło, które im zgotowali. A tu nic. No skoro nie ma reakcji to jest i będzie tylko gorzej. To Wam obiecuję.

  Wiem, ilu terrorystom udaje się zbiec przed sprawiedliwością w Syrii. Wiem jak banalnie prosto jest się w cywilnych ciuchach wydostać z oblężonego przez nas miasta. I wiem jak z palcem w nosie ci terroryści transportują się następnie do Europy.

  Myślicie, że kupią domek z ogródkiem w południowej Francji i będą sobie korzystać z życia na wolności? Nie. Są zmotywowani do zabijania bardziej niż kiedykolwiek, bo ich wielkie marzenie, wielki sen o Państwie Islamskim, o Kalifacie właśnie dobiega końca.

  Będą się mścili. Ale nie na mnie i nie na wojsku. Bo nas się boja, a to są tchórze. Będą się mścili na was, bo wiedzą, że się nie obronicie, wiedzą, że dziecko czy kobieta ich nie powstrzyma. Wybierają łatwe, cywilne cele.

  A przybędzie ich do końca października tysiące. Politycy Wam tego nie powiedzą, ale ja mam swoje źródła, które mówią, że nie da się nic zrobić, by powstrzymać ich napływ. Nic. Nie ma żadnej rzetelnej weryfikacji. Do Anglii przybywają 25-latkowie z brodami do pasa z paszportami 15-latków. I co im zrobicie? Nic. Przyjmuje się ich. Tak to wygląda. Zresztą założę się, że codziennie macie takie informacje docierające z internetu.

  Waszym zadaniem jest nigdy, przenigdy nie dopuścić oszołomów zachęcających do przyjmowania niezweryfikowanych uchodźców do Polski. Nie będą nazywał po imieniu, ale wiecie o kogo chodzi. Tyle możecie zrobić.

  Nie należę do ludzi gołosłownych. Nie jestem jakimś rasistą, islamofobem czy faszystą. Walczę z Arabami przeciwko Arabom, wyrywam muzułmanka ludność cywilną ze szponów islamskiego terroru. Ci ludzie ich nienawidzą dużo bardziej niż Wy. Oni zniszczyli dla nich wszystko. Nie krzyczę ‚zdelegalizować islam’ czy ‚zabić wszystkich Muzułmanów’. Bo wiem, ze większość z tych ludzi jest dobra i wartościowa. Niejednokrotnie lokalni sunnici dokarmiali nas podczas bitwy o Tabqa, gdy to dniami byliśmy odcięci od wody i pożywienia. Walczymy tu nie tylko za Was, ale też za nich.

  Ten dość emocjonalny tekst nie jest napisany przez jakiegoś pełnego nienawiści faszystę, który mędrkuje sobie w internecie miedzy drugim, a trzecim browarem.

  Po prostu dla mnie liczą się czyny, nie słowa.

  Ja i inni postanowiliśmy dopaść tych drani na ich ziemi, zanim uda im się dotrzeć do Europy i terroryzować nasze społeczeństwa. Robimy co możemy. Naprawdę. Ale nie wszystkich uda nam się wysłać do piachu.

  Pilnujcie się kochani. Z rozsądkiem wybierajcie lokalizacje swoich wypoczynków.

  I gotujcie się, bo po wyzwoleniu Raqqa, Europa będzie płonąć żywym ogniem”.

  Warto więc cytować opinie zamieszczane na Facebooku, bo czym te trafne często znikają. Znikające wpisy dzielnych Polaków to już kolejny przykład jak firma mająca realny monopol na rynku, wykorzystuje swoją pozycje monopolisty do ukrywania politycznie niepoprawnej prawdy.

  O dzielnych Polakach walczących z ISIS pisaliśmy w
  Polscy specjalsi walczą w Syrii ze zwyrodnialcami z Państwa Islamskiego. Na ochotnika i za swoje pieniądze. Brawo!
 • @laurentp 06:17:29
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/05/gniew_eufratu_polska_wolnosc24.pl_.jpg

  Polscy specjalsi walczą w Syrii ze zwyrodnialcami z Państwa Islamskiego. Na ochotnika i za swoje pieniądze. Brawo! Ośmiu ochotników z Polski walczy z Państwem Islamskim. Nasi rodacy należą do Międzynarodowej Grupy Zadaniowej „Gniew Eufratu”. Wojują u boku wspieranych przez USA Kurdów i syryjskich sił demokratycznych.

  „Jesteśmy tutaj z poczucia moralnego obowiązku i nikt z nas nie przyjąłby za to wynagrodzenia” piszą na swoim fanpage’u.

  Międzynarodowa Grupa Zadaniowa „Gniew Eufratu” liczy 22 osoby, w tym ośmiu Polaków. W jej skład wchodzą byli żołnierze Gromu, Formozy, S.A.S, JWK, Rangersów, Legionistów i Marines. Jak piszą, są „zjednoczeni by zaatakować i zniszczyć Państwo Islamskie Iraku i Syrii w ich własnym domu, w samym sercu, ich stolicy – Al-Raqqa”. Polacy zapewniają, że cały projekt finansują sami, a za walkę nie biorą ani grosza. „Nikt z Grupy Zadaniowej „Gniew Eufratu” nie pobiera wynagrodzenia w żadnej formie za udział w operacjach bojowych oraz prowadzenie szkoleń taktycznych na terenie Syrii i Iraku. Wszyscy dotarliśmy tu na własny rachunek, a cały sprzęt zakupiliśmy za własne środki. Jesteśmy tutaj z poczucia moralnego obowiązku i nikt z nas nie przyjąłby za to wynagrodzenia” – zapewniają na swoim fanpage’u. Ochotnicy rozwiali wszelkie wątpliwości tych, którzy zamierzali dołączyć do grupy. Jednoznacznie dali do zrozumienia, że nie ma już takiej możliwości. Polacy walczący z IS zadeklarowali jednak, że „w wyjątkowych przypadkach jesteśmy w stanie pomóc w przeprawie przez granice i zapewnić transport oraz bezpieczeństwo zaufanym dziennikarzom wyrażającym chęć prowadzenia rzetelnej relacji lub reportażu z terenów objętych konfliktem.”

  „Jesteśmy niesamowicie wdzięczni za licznie słowa wsparcia oraz propozycje pomocy w rożnej formie. Daje nam to bardzo dużo dodatkowej motywacji do działania w coraz cięższych niestety warunkach. W przyszłości planujemy zbiórki na pomoc dla lokalnej ludności w postaci żywności oraz niezbędnego zaopatrzenia oraz finansowanie zakupu sprzętu dla Kurdyjskich bojowników, którzy dosłownie biegają po polu bitwy w tenisówkach. Ta pomoc skierowana by była szczególnie do Kurdyjskich jednostek złożonych wyłącznie z kobiet (YPJ)” – deklarują. Dziękujemy dzielnym polskim żołnierzom ochotnikom! Jesteście wielcy! Niech dobry Bóg ma was w swojej opiece!

  Ps...I zasada wojny to jest „przenieść ją na terytorium wroga”. I z takich ludzi powinno się składać wojsko. A nie z entuzjastów szybkiej emerytury czy urzędników. Jeden dobrze się czuje w fotelu przed telewizorem oglądając „Klan”, a drugi nie wytrzymałby w takich warunkach kwadransa. Żołnierz jest od walki, więc niech walczy. Otrzymali takie powołanie od Boga i je realizują w praktyce.
 • @Docent zza morza 10:16:25
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/566/46/5664659.jpg

  „Urządzili nam piekło". Użytkownicy Twittera i Facebooka komentują sytuację z migrantami i narastające zagrożenie terrorystyczne w Europie. W Europie w ciągu ostatnich dwóch lat doszło do ponad 20 ataków terrorystycznych, w których zginęło ponad 340 osób, a ponad 1180 zostało rannych. Francja, Wielka Brytania, Hiszpania, Niemcy, Belgia i Szwecja już doświadczyły koszmaru zamachów na własnej skórze. Większość wykonawców dużych zamachów w europejskich stolicach stanowią osoby pochodzące z Afryki Północnej, co nie może nie budzić niepokoju wśród Europejczyków, których państwa nie miały do czynienia z terrorystami na swoim terytorium, lecz tak czy inaczej już zetknęły się z napływem imigrantów. „Dokąd zaprowadziła multikulturowość we Francji? Lęk, ataki, stan nadzwyczajny od prawie dwóch lat. Rzeczywiście tego nie chcemy" — pisze na Facebooku internauta z Czech. Włosi na portalach społecznościowych nawołują, by brać przykład z państw Grupy Wyszehradzkiej, Polacy po zgwałceniu Polki we włoskim Rimini przypominają władzom o obietnicach, że nie wpuszczą do kraju imigrantów. O nastrojach panujących wśród obywateli państw europejskich może świadczyć fala komentarzy na portalach społecznościowych, w których internauci wyrażają swoje opinie i obawy, dotyczące fali migrantów i związanych z nimi zagrożeń, także terrorystycznych. Sputnik przedstawia wybrane komentarze użytkowników Twittera i Facebooka z Włoch, Czech, Słowacji i Polski. „Polska, Węgry, Czechy i Słowacja — jedyne państwa europejskie, które działają w interesie własnych obywateli, a nie migrantów".

  Komentarze pod linkiem

  https://pl.sputniknews.com/swiat/201708316194555-Sputnik-Europa-migranci-terroryzm-komentarze/
 • @Husky 19:54:00
  I nadal Junkers z UE atakuje Polskę ...Jean-Claude Juncker,s
  Szanowany za rzetelność swych programów dokumentalnych brytyjski kanał telewizyjny Channel 4 ustalił, że ojciec obecnego przewodniczącego Komisji Europejskiej, Joseph Juncker, służył w Wehrmachcie.W starych wydaniach londyńskiego dziennika Daily Telegraph można też wyczytać, że uczestniczył w walkach o Odessę i został ranny.Oficjalna wersja głosi, że w 1942 roku Joseph Juncker został przymusowo wcielony do służby w niemieckiej armii podobnie jak około 10 tysięcy młodych mieszkańców Luksemburga. Jedna czwarta tego kontyngentu zginęła na froncie wschodnim.Kiedy w 1997 roku rozpoczynały się rokowania między Unią Europejską a Ukrainą, Jean-Claude Juncker ze łzami w oczach wspominał, że jego ojciec musiał walczyć na ukraińskiej ziemi.W ocenia Daily Telegraph fakt, że to brytyjskie media wyciągnęły na jaw, jak to określił bulwarowy tabloid The Sun, "nazistowskie powiązania" przewodniczącego Komisji Europejskiej jest główną przyczyną wrogości jaką Jean-Claude Juncker przejawia wobec Wielkiej Brytanii. Wiemy dlaczego się tak lubią z Tuskiem!!!
 • @Docent zza morza
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/terrorysci-print-screen-750x430_1.jpg


  Terroryści lada dzień chcieli znów uderzyć. Cel: Belgia i Francja. W Belgii oraz na północy Francji policja zatrzymała ośmiu terrorystów planujących przeprowadzenie w najbliższych dniach zamachu na dużą skalę. W mieszkaniach aresztowanych znaleziono istny arsenał: kilkadziesiąt sztuk broni maszynowej, ładunki wybuchowe, zapalniki, a także mundury wojskowe i policyjne. Służby we Francji i Belgii alarmują, że zatrzymani terroryści wchodzili w skład znacznie większej komórki dżihadystów, którzy planowali zamach na dużą skalę. Według najnowszych komunikatów belgijskiej i francuskiej prokuratury, zagrożenie zamachem w obu tych krajach jest oceniane jako bardzo duże.

  Ps...A niech zginą dziesiątki lewackich śmieci we Francji, Belgii, Niemczech może wtedy zrozumieją jak niszczą Europę, nawet podziękowałbym ISIS za to oświecenie i "unicztorzenie" bolszewików. Jak grzecznością lewaków nie można uspokoić, to bombki i kałachy na pewno pomogą i wcale nie byłoby mi żal tych czerwonych śmieci, ale uderzyć trzeba w polityków, a nie bezbronnych ludzi. Taki tw. Bolek miał wczoraj 5 BOR-owców dookoła siebie tak się boi Polaków, dlaczego płacimy za ochronę tego śmiecia z naszych podatków? Zabrać mu ochronę tak samo Kwachowi i wcześniejszym bolszewikom którzy niszczyli Polskę, dość się obłowili rozkradając nasz kraj, stać tę bandę na prywatnych ochroniarzy ze swojego portfela. Po drugie pytam skąd taki arsenał tylko w tym jednym mieszkaniu? ile jeszcze takich nieodkrytych.
 • @Docent zza morza
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/polciabir-1.jpg


  To może być kolejny cel islamistów. W stolicy Portugalii wzmocniono środki bezpieczeństwa w ministerstwach i strategicznych przedsiębiorstwach po informacji od jednej z zagranicznych służb wywiadowczych o możliwości zamachu w Lizbonie. W aglomeracji lizbońskiej pojawiło się dziś więcej funkcjonariuszy policji. Ich obecność zwiększyła się szczególnie w miejscach o dużym natężeniu turystycznym, takich jak Stare Miasto. Przybyło też patroli policyjnych na drogach przy wjeździe do Lizbony. Jak ujawnił dziennik “Diario de Noticias”, powołując się na źródła policyjne, zwiększone środki bezpieczeństwa są efektem otrzymanego w środę przez portugalski kontrwywiad (SIS) sygnału od zagranicznej służby specjalnej o ryzyku przeprowadzenia zamachu. W środę doszło do pilnego spotkania wszystkich służb w siedzibie Jednostki Koordynacji Antyterrorystycznej (UCAT), gdzie została omówiona kwestia potencjalnego zamachu w Lizbonie ujawniła stołeczna gazeta. Wczoraj do wzmocnienia środków bezpieczeństwa wezwane zostały portugalskie placówki dyplomatyczne. Także portugalscy użytkownicy portali społecznościowych wzajemnie informowali się o możliwości zamachu terrorystycznego w aglomeracji lizbońskiej. Szefowa portugalskiego ministerstwa administracji wewnętrznej Constanca Urbano de Sousa poinformowała, że władze nie znają “konkretnego zagrożenia”, ani nie wiedzą, gdzie miałby nastąpić potencjalny zamach. Nie wiemy, czy do ewentualnego ataku mogłoby dojść w miejscu A czy B powiedziała Sousa. W największych portugalskich miastach w kilkanaście godzin po sierpniowych zamachach w Katalonii zwiększono liczbę betonowych barier w miejscach turystycznych. Najwięcej z nich znajduje się w lizbońskich dzielnicach Chiado oraz Belem. Eksperci ds. bezpieczeństwa wskazują, że choć Portugalia nigdy wcześniej nie pojawiała się jako potencjalny cel zamachów ze strony dżihadystów, to znajduje się ona na terenie Półwyspu Iberyjskiego, którego podbicie zapowiadali w przeszłości bojownicy Państwa Islamskiego (IS). Portugalia, w której mieszka około 50 tys. muzułmanów, jest raczej wolna od radykalnego islamu. Dotychczas na jej terytorium zatrzymano jedynie dwóch dżihadystów z Afryki Północnej, którzy próbowali werbować młodzież dla IS. Przebywają oni w jednym z portugalskich więzień w oczekiwaniu na proces. W dwóch zamachach przeprowadzonych 17 i 18 sierpnia w Barcelonie i Cambrils, w Katalonii, zginęło 16 osób. Policja ustaliła, że szef grupy terrorystów, marokański imam Abdelbaki As-Satt w swoich tajnych zapiskach określał siebie “żołnierzem IS, walczącym na terenie Al-Andalus”, jak po arabsku nazywany jest Półwysep Iberyjski.
 • @Docent zza morza polecam!
  Camorra zlikwidowała już 120 uchodźców. Dokąd to zmierza? Interes to interes. Włochy stają się coraz mnie popularne, a po ostatnim napadzie na Polaków w Rimini, strach iść na plażę. Mafia widzi utratę wpływów i to co miała dotychczas pod kontrolą, wymyka się poprzez falę uchodźców. Stąd już 120 imigrantów jest zamordowanych przez włoską mafię. „Porządek” został ustanowiony symbolicznymi strzałami w głowę. To, co się dzieje we Włoszech, to stan wojenny. Sielskość pod patronatem mafii już minęła. Całość z filmami pod linkiem


  http://detektywprawdy.pl/2017/08/29/camorra-zlikwidowala-juz-120-uchodzcow-dokad-to-zmierza/


  Póki co mapa przestępstw z udziałem uchodźców wygląda tak:


  http://i2.wp.com/detektywprawdy.pl/wp-content/uploads/2017/05/mapaprzestepstw.png
 • @kula Lis 67 18:32:35
  Apokalipsa nadchodzi, małymi kroczkami. Za 2 pokolenia...Saraceni, przejmą kontrolę nad Rzymem i zaprowadzą tam swoje porządki. Ten incydent to tylko preludium tego co czeka chrześcijan.
 • @kula Lis 67 18:42:05
  Aż ciarki człowieka na to wszystko przechodzą...
 • @Docent zza morza
  https://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/09/01/825/365/8ee5322881e84b1eb99547b57f424eaa.jpeg


  Muzułmanie świętują na ulicach Rzymu. Modły wyglądają niepokojąco. Ostatnio Państwo Islamskie groziło papieżowi. 1 września przypada ważne w religii muzułmańskiej święto Święto Ofiarne (Id al-Adha). Setki tysięcy muzułmanów świętują na ulicach europejskich miast, w tym w Rzymie. Już kilka dni temu islamska wspólnota w Rzymie ogłosiła, że ma zamiar odprawić swoje modły w okolicach Koloseum. Id al-Adha to najważniejsze święto muzułmańskie, zaczyna się 10. dnia miesiąca zu al-hidżdża i trwa 3-4 dni. Jego początek wypada w trzeci lub czwarty dzień pielgrzymki do Mekki, ale obchodzone jest przez cały świat muzułmański, nie tylko przez pielgrzymów. Muzułmanie tego dnia zabijają ofiarne zwierzę i dzielą mięso na trzy części, jedną dla rodziny, jedną dla przyjaciół i krewnych, a kolejną dla biednych i potrzebujących. W Rzymie muzułmanie po raz kolejny modlili się nieopodal łuku Konstantyna. W październiku 2016 roku również w tym miejscu ponad pół tysiąca muzułmanów zgromadziło się na modłach o uwzględnienie islamskich miejsc modlitwy w planie rozbudowy miasta.


  https://youtu.be/ZX5W8IQUu0A Choć organizator wydarzenia w Rzymie sprzeciwia się terroryzmowi, to – jak zauważa portal Rorate Caeli – „pozostawia się nas z wyjątkowo symbolicznym wizerunkiem: Koloseum w rękach islamu”. Organizatorzy świadomie lub nie wpisują się w plany islamistów dotyczące zdominowania Rzymu opisuje serwis pch24.pl.
  Modły te wyglądają niepokojąco, szczególnie wtedy, gdy pamięta się o ostatnich pogróżkach Państwa Islamskiego w stosunku do papieża i Rzymu.

  CZYTAJ TEŻ:
  „Dojdziemy do Rzymu”! Państwo Islamskie grozi Rzymowi i papieżowi
  Prof. Roberto de Mattei: „Islam ma globalny projekt podboju, którego ostatecznym celem jest Rzym”
  Czy zalew imigrantów ma związek z ostrzeżeniem Agcy? Zdjęcia pod linkiem(co na to wszystko Białas i ta z antypodów, jestem bardzo ciekaw! No i czy już trenują bicie łbem o chodniki?)
  https://wpolityce.pl/swiat/355819-muzulmanie-swietuja-na-ulicach-rzymu-modly-wygladaja-niepokojaco-ostatnio-panstwo-islamskie-grozilo-papiezowi

  PS...ZSU 24 -2 powinno pozamiatać ten bałagan...

  http://www.defence24.pl/uploads/images/499bd4b813a37dedc3c4eafc7e99027f.jpg

  Także dobrym lekarstwem jest karabin maszynowy i dwie skrzynki amunicji.

  Wypięte dupy na ulicach obrażają normalnych ludzi. To jest zatrważające! W katolickim kraju muzułmańskie modły...dokąd to nas zaprowadzi! Papa Francisco, brać miednicę, mydełko, ręczniczek i zapierdalać myć i całować śmierdzące, muslimskie kulasy!

  Jak to było na początku przepowiedni w Ogniem i mieczem....Polska powinna szybko opuścić strefę Szengen !!! Wojna idzie bratanki (Podpięta).

  Islamiści się modlą tam gdzie im chrześcijanie pozwalają, gdyż uważają, że ziemia na której stanie wyznawca islamu, jest jego. Włosi wyszli na przeciw ogłaszając, że nie można ich eksmitować. Zastanawiające jest to, że Episkopat Polski w 2001 wprowadził do Kościoła niechrześcijańską religię pod postacią Dnia Islamu twierdząc, że będą to wspólne modlitwy z muzułmanami. To zgroza! Episkopat Polski mydli Polakom oczka o dialogu z islamem. Razem z Franciszkiem, Caritasem i lewakami są coraz agresywniejsi w żądaniu utworzenia korytarza dla uchodźców a wiadomo, że islamskich. Wszyscy wiemy że po utworzeniu korytarza biskupi, Caritas, lewacy ściągną tysiące muzułmanów których będziemy zmuszeni utrzymać w parafiach i oddawać kościoły na meczety jak na zachodzie.
 • @Docent zza morza 18:52:02
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/08/imigranci_wolnosc24-1.jpg

  Na same zdjęciu inżyniery, "ginekolodzy", informatycy, budowniczowie, etc...chcący do Makreli po socjal, domki z ogródkiem i po mercedesie.

  Unia bezradna. Włosi opłacają libijskich bandytów, by powstrzymali napływ nielegalnych imigrantów. Belgijski dziennik De Standaard donosi, iż włoscy agenci specjalni opłacają libijskie gangi, by powstrzymywały imigrantów z głębi Afryki z dala od Morza śródziemnego. Dziennik powołuje się niejakiego „Samira”, który na polecenie jednego z krajów UE przez sześć lat tropił przemytników ludzi. Według niego rząd włoski zawarł tajne porozumienie z libijskimi organizacjami przestępczymi. Dwóch włoskich agentów odbyło wiosną podróż do libijskiej Sabrathy, by negocjować układ z przemytnikami ludzi. Obiecali pieniądze i znaczną pomoc w zamian za powstrzymywanie imigrantów powiedział „Samir”. Według De Standaard zawarto układ z Brygadą 48, gangiem znanym ze zbiorowych gwałtów, morderstw i tortur. Ta umowa miała być głównym powodem spadku w sierpniu liczby imigrantów przybywających z Libii do Włoch przez Morze Śródziemne. Ich liczba spadła o 82%, a jak podaje Agencja ONZ Międzynarodowa Organizacja na Rzecz Imigrantów od 22 dni żaden imigrant nie utonął w Morzu Śródziemnym. Włoskie władze oczywiście zaprzeczają, iż zawarto jakikolwiek układ. Według ministra spraw zagranicznych spadek liczby imigrantów to efekt zablokowania statków należących do proimigranckich organizacji i działania libijskiej Straży Ochrony Wybrzeża. Tymczasem belgijski dziennik twierdzi, że spadek miał miejsce zanim powzięte zostały jakiekolwiek działania. Libijska Straż Ochrony Wybrzeża zatrzymuje mniej imigrantów niż przed dwoma miesiącami. De Standaard cytuje Matteo Villę z Włoskiego Instytutu Międzynarodowych Studiów Politycznych: Wszystkie moje lokalne źródła potwierdzają, że przemytnicy ludzi za włoskie pieniądze zmienili stronę. Ze strony włoskiego rządu to bardzo sprytne, by nagłaśniać działania na morzu i jednocześnie zawierać deal z przemytnikami. Belgijska gazeta informuje jakoby na Facebooku istniało specjalne konto poprzez które przemytnicy chcą zwerbować 500-osobową brygadę ‚łowców ludzi”. Według Samira” Włosi mieli zapłacić już 6 mln euro, a drugie 6 złożyli jako depozyt w na posterunki policji w libijskiej Sabracie. Włosi chcą wiedzieć czy dobrze wydają pieniądze mówi „Samir”. Bashir Ibrahim, którym ma być „rzecznikiem” Brygady 48 mówi, że jeśli libijska Straż Ochrony nie poradzi sobie z „robotą”, to oni mogą się nią zająć. Według włoskiego eksperta Matteo Villa jedynym sposobem jest współpraca krajów europejskich i stanowcze działania UE. Inaczej sprawą zajmą się Libijczycy używając starych, znanych sobie sposobów a więc używając brutalnej siły wobec imigrantów.
 • @Docent zza morza 18:52:02
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/metro-w-Barcelonie.jpg

  W Europie bez zmian. Dzień, jak co dzień. Barcelońska policja walczy w metrze z imigrantami. Do starć policji z nielegalnymi imigrantami doszło w barcelońskim metrze przy Placu Catalunya. Nie ma jeszcze informacji, czy ktoś został ranny i aresztowany. Policjanci starli się z emigrantami, którzy nielegalnie handlują w korytarzach metra. Pretekstem do wybuchu awantury była odmowa wpuszczenia imigranta do metra, gdyż ten nie kupił biletu. Imigrant, którego chciała zatrzymać straż metra zaczął uciekać i przez telefon ostrzegł swych kolegów nielegalnie handlujących w metrze. Ci zaczęli zbierać swoje rzeczy i próbowali opuścić podziemne korytarze. W międzyczasie ochrona metra wezwała na pomoc policję. Funkcjonariusze wpadli na stację wyposażeni w pałki tarcze i hełmy. Doszło do walki z imigrantami, którzy zaczęli demolować stację i próbowali uciekać. Na razie nie ma informacji czy ktoś został ranny, lub aresztowany. Poz zamachach policja hiszpańska bardzo zaostrzyła środki bezpieczeństwa. Jej funkcjonariusze zaczęli reagować dużo bardziej stanowczo, niż ich koledzy po fachu z innych państw Zachodniej Europy. Hiszpańskim policjantom udało się zapobiec dalszym zamachom islamskich terrorystów, po tym jak pięciu Marokańczyków zamachowców zostało zastrzelonych po atakach, właśnie w Barcelonie i Cambrils.

  Odtwarzacz video


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/barcelona-metro.mp4?_=1

  Ps..Za czasów Franco raz dwa zrobiliby z asfaltami porządek. To tylko przedsmak tego co ich czeka wkrótce…czarnuchy dostana wpierdol to są od razu manifestacje lewactwa w ich obronie.
 • @Docent zza morza 18:52:02
  Lepiej żyć jeden dzień jak lew niż sto lat jak owca.... Niech żyje I Rzeczpospolita!
  W STEPIE SZEROKIM * PIEŚŃ O MAŁYM RYCERZU

  https://www.youtube.com/watch?v=8nW3it4piK4
 • @Docent zza morza
  W Kalifacie Szwedzkim za krytykę islamu można szybko trafić za kraty. W kalifacie niemieckim i Francuskim nie inaczej. U Niemca można tylko o Polsce, polskim rządzie mówić źle, ale nie o gościach, którzy mordują, gwałcą. Zastanawiam się, czy dla Merkelowej najeźdźcy nie stanowią magazynów z "częściami zapasowymi"? Handel organami jest utrudniony, a tu same przyjeżdżają. Oto Kalifat Szwedzki: Najwięcej gwałtów na świecie( i symboliczne wyroki!). Straże nocne w pociągach. Napady rabunkowe na markety w biały dzień i wszechmocna cenzura. W Monachium to samo.
 • @kula Lis 67 10:21:00
  Mordercę trzeba rozstrzelać. Podłego mordercę - powiesić. A za zbiorowy gwałt: efektywna kastracja i na ciężkie roboty!
 • @Husky 10:57:28
  Makrela zaprosiła gwałcicieli tzw. "gości" a teraz chce kontrolować granice szczyt hipokryzji. Aniela jest jak Trabant, to zemsta Honeckera. Z hasłem Allach mit Uns próbuje budować germańsko-islamską IV Rzeszę. Umiejętności destrukcji i sabotażu zdobyte w NRD się przydają. Jaka to cywilizacja? Pytam kiedy wreszcie Polska wprowadzi kontrole graniczne w Schengen? Kto zatrzyma kolejnego Hitlera? Ponieważ kolejny raz Niemcy niszczą Europę , pod szyldem tzw. poprawności EUROPEJSKIEJ chcą skolonizować państwa narodowe które bronią się przed obłąkańczą polityką Brukseli (niemiecką).
 • @Husky 10:57:28
  Czy łatwo byłoby opanować kraj, w którym w każdym domu każdy miałby pistolet a co dziesiąty karabin? Ciężko zaatakować kraj, w którym każdy ma broń. Dlatego Szwajcaria się cieszy niepodległością – mimo że to malutki kraj – ale tam każdy ma broń. Dlatego powinniśmy to zrobić, by każdy Polak miał broń. Społeczeństwo polskie jest otumanione propagandą faszystowską, że tylko państwo powinno mieć monopol na broń. Żeby nas potem powybierać jak ryby z saka. Każda armia jest gotowa do wygrania poprzedniej wojny i dzisiejsze czołgi, które ma polska armia znakomicie wygrałyby z tymi z II Wojny Światowej. Natomiast na dzisiejszym polu walki, rakieta, która kosztuje 100 tys. robi z tego czołgu płonącą pułapkę dla zamkniętych w środku żołnierzy. Podobnie z helikopterami, zresztą bardzo drogimi, jeszcze droższymi od czołgów, które byle dron może rozwalić, uszkadzając np. śmigiełko tylne. Musimy zacząć myśleć nie o sprzęcie, który wygrałby II Wojnę Światową tylko o tym, który wygrałby III Wojnę Światową. Drony, lasery to jest przyszłość armii, a nie czołgi i helikoptery. Ponadto należy zwiększyć o połowę wydatki na armię. Oprócz armii zawodowej prowadzić przeszkolenie młodzieży męskiej w wieku 14-16 lat – by mogła zobaczyć jednostkę wojskową i nauczyć się strzelać z pistoletu. I jeszcze proponuję zakaz kobiet w wojsku. Niestety rządzący u nas mają kompleks sługusa i tego nie rozumieją. Jeśli już ma być demokracja to na wzór szwajcarski.
 • @Husky 10:57:28 robić tak jak obecnie w Teksasie/Houston. Tam rabusie sami czarni na filmach!
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/You-Loot-I-shoot-3.jpg


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/You-Loot-I-shoot-2.jpg


  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/You-loot-I-shoot.jpg

  „Ty rabujesz, ja strzelam”. Mieszkańcy Houston powołali straż obywatelską, by bronić miasta przed rabusiami [VIDEO/ZDJĘCIA] „You loot, I shoot” – ty rabujesz, ja strzelam. Mieszkańcy zalanego w wyniku huraganu Harvey Houston nie zamierzają cackać się z rabującymi sklepy i domy bandytami. Nicole Renee i Tasha Seeb pozują na Facebooku z karabinem, kieliszkiem wina i telefonem komórkowym. „My tu w Teksasie mamy broń” – głosi podpis przy zdjęciu. Obie damy to część wielkiej grupy Teksańczyków, którzy w obliczu masowych rabunków w zalanym przez huragan Harvey mieście postanowili wciąż sprawy w swoje ręce i ukrócić przestępczy proceder. Tylko w ciągu 48 godzin policja w rejonie Houston aresztowała 14 rabusiów sklepów. Nagrania wielu rabunków trafiły wcześniej do sieci.


  https://youtu.be/BzhSxCNRdxo


  https://youtu.be/BawK364V1tw

  Możliwości działania policji są jednak ograniczone z uwagi na ogromne problemy z dotarciem do niektórych miejsc. Chociaż na konferencji prasowej burmistrz Houston Sylvester Turner zapowiedział, że wobec przestępców służby będą działały z całą bezwzględnością, rabunki nie ustają. Obywatele Houston postanowili więc wziąć sprawy w swoje ręce.„You loot I shoot” to popularne w południowych stanach USA hasło. Tabliczki z takim napisem pojawiają się często niedaleko pustych lub opuszczonych domów, by odstraszyć potencjalnych rabusiów. Prawo do posiadania broni skutecznie zastępuje w tym przypadku pracę policji.
 • @Husky 10:57:28
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/news/800px-al-nusrafrontmembersinmaarratal-numan.jpg

  W Niemczech jest 60 dżihadystów, którzy urządzali w Syrii masakry! Przybyli jako uchodźcy. W Niemczech przebywa ok. 60 byłych bojowników związanej niegdyś z Al-Kaidą grupy znanej jako Front al-Nusra (obecnie Dżabhat Fatah al-Szam) - podał dziś "Der Spiegel". Część z nich brała udział w masakrach na cywilach i żołnierzach armii syryjskiej. Dżihadyści pod fałszywymi nazwiskami przedostali się do Niemiec szlakiem bałkańskim. Powołując się na źródła w niemieckich służbach, "Der Spiegel" pisze, że dżihadyści pod fałszywymi nazwiskami przedostali się do Niemiec szlakiem bałkańskim. Ich identyfikacja była możliwa, ponieważ w Niemczech rozpoznali ich Syryjczycy, który byli świadkami popełnionych przez nich zbrodni. Redakcja tygodnika wyjaśnia, że rozpoznani islamiści należeli początkowo do oddziału Liwa Owais al-Kuarni, a w 2012 r. grupa przyłączyła się do organizacji noszącej wówczas nazwę Front al-Nusra. Dwa lata później oddział rozwiązał się - część bojowników przyłączyła się do Państwa Islamskiego (IS), a inni porzucili broń i wyemigrowali do Europy. Według "Spiegla" w Niemczech toczą się postępowania wobec 25 członków tego oddziału. Ok. 30 innych bojowników, którzy prawdopodobnie przebywają w Niemczech, jest poszukiwanych. Niemieckie władze... pocieszają się, że celem dżihadystów z Frontu al-Nusra była walka z syryjskim rządem, a nie zamachy w Europie.
  "Oczywiście martwi nas, że w Niemczech przebywają tak brutalni ludzie" powiedział "Spieglowi" przedstawiciel niemieckich służb. W Federalnym Urzędzie Ochrony Konstytucji (niemieckim kontrwywiadzie) powstał zespół zajmujący się poszukiwaniem byłych bojowników Frontu al-Nusra. Władze nie wykluczają, że może ich być więcej, niż dotychczas przyjmowano.

  Ps..Merkel mówi aby nie łączyć terroryzmu z Islamem, a ja mówię nie łączyć Islamu z terroryzmem to tak jak nie łączyć śniegu z zimą lub nazizmu z Niemcami.
 • @Docent zza morza
  Krzyczeli Allahu Akbar i bili Niemców. Szokujące WIDEO z brutalnej zadymy. Dantejskie sceny rozegrały się przed klubem we Flensburgu w Niemczech. Doszło tam do regularnej bijatyki między miejscowymi a imigrantami. Jak podały lokalne media, wzięło w niej udział kilkadziesiąt osób. Na nagraniu, które trafiło do internetu, słychać, jak cudzoziemcy rzucając się z pięściami na Niemców wykrzykują: „Allahu Akbar”.
  Flensburg to miasto portowe w północnej części Niemiec, w kraju związkowym Szlezwik-Holsztyn. W ostatnich dniach przed jednym z klubów doszło tam do bójki, w której brało udział około pięćdziesięciu osób. Część z nich to agresywni muzułmanie. Na nagraniu słychać wyraźnie – około 1.14 min. nagrania – okrzyk Allahu Akbar. Do akcji musiała wkroczyć policja – użyto pałek i gazu łzawiącego. W efekcie starć trzech funkcjonariuszy odniosło rany, a kilku mężczyzn w wieku 20-30 lat zostało zatrzymanych. Część z nich jest znana policji. (jak zawsze, starta to już płyta!)
  Film pod linkiem
  http://niezalezna.pl/202188-krzyczeli-allahu-akbar-i-bili-niemcow-szokujace-wideo-z-brutalnej-zadymy


  Ps...Szkopy to cieniasy, szczególnie po obróbce lewatywą. Muszę stwierdzić, że ten śniady bijący szkopa w pierwszych kadrach, to na pewno "przebiedzony" uchodźca, który uciekał z bombardowanej Syrii na piechotę przez całe Bałkany. Mam nadzieję, że będzie więcej takich incydentów. Może wtedy młodym Niemcom urosną jaja i zaczną się bronić, w co jednak wątpię.
  Muslim dostaje ponad 12 tys pln na miesiąc i nie ma zamiaru pracować


  https://www.youtube.com/watch?v=KAo4YSryGKg


  Niemieckie "NIE" dla imigrantów i Merkel.


  https://www.youtube.com/watch?v=1BtYzeT31TA
 • @Docent zza morza
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/granica-Polka.jpg

  Tak Polka radzi sobie z grupą imigrantów blokującą jej przejazd na granicy. A policja się przygląda [VIDEO] Policja na granicy włosko-francuskiej przygląda się jak imigranci blokują przejazd. Polka radzi sobie sama i przejeżdża przez wrzeszczącą grupę. Na granicy włosko-francuskiej banda imigrantów zablokowała przejazd. Policja tylko przyglądała się jak roztańczona, rozwrzeszczana grupa to kładzie się na jezdni, to próbuje zatrzymać jadące samochody. Imigrantom towarzyszy grupa zapewne proimigranckich działaczy, którzy przyłączają się i uważają, że blokowanie drogi to świetna zabawa w słusznej sprawie. W pewnej chwili imigranci zauważyli, że samochody zaczynają przejeżdżać granicę od innej strony. Chcieli zablokować i ten przejazd. Mieli pecha. Trafili na zdecydowaną Polkę, która nie wahała się i nie dała się bandzie zastraszyć. Przejechała przez rozwrzeszczany i agresywny tłum. Pecha miał też francuski dziennikarz, który relacjonował całe wydarzenie. Nawinął się na maskę kierowanego przez Polkę samochodu i został ranny. Na nagraniu widać jak karetką odwożony jest do szpitala.
  Kierująca samochodem miała pełne prawo zachować się tak jak się zachowała. Nie ma najmniejszego powodu, by ryzykować i narażać się na agresję blokujących drogi. Nie ma najmniejszego powodu, by dać się terroryzować imigrantom.


  https://www.facebook.com/AdaamStarz/videos/477286182631331/
 • @Docent zza morza
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/09/ISIS-Tornado-atak.jpg


  „Pożegnanie dżihadysty”. Brytyjscy piloci sfilmowali moment ataku na wiozącą terrorystów furgonetkę ISIS [VIDEO] Furgonetka ISIS w Iraku została całkowicie zniszczona po przeprowadzonym przez RAF ataku z powietrza. Nagranie udostępniło brytyjskie ministerstwo obrony.
  Akcja, przeprowadzona przez brytyjskie samoloty Typhoon i Tornado miała miejsce w północnym Iraku 21 sierpnia. Dwie pary brytyjskich samolotów bojowych prowadziły naloty na pozycje terrorystów niedaleko Tal Afar. Jednym z ich celów stała się także ciężarówka, którą zidentyfikowano jako samochód wykorzystywany przez terrorystów w ISIS. Po namierzeniu celu jeden z samolotów odpalił rakiety typu Brimstone. Afekt ataku można zobaczyć na filmie. W następnych dniach te same maszyny przeprowadziły też ataki na pozycje ISIS niedaleko Rakki. Operacje przeciw dżihadystom w Iraku prowadzi 1350-osobowy brytyjski kontyngent. Film pod linkiem

  http://wolnosc24.pl/2017/09/02/pozegnanie-dzihadysty-brytyjscy-piloci-sfilmowali-moment-ataku-na-wiozaca-terrorystow-furgonetke-isis-video/
 • @Docent zza morza
  http://wolnosc24.pl/wp-content/uploads/2017/06/soros_wolnosc24-1.jpg

  Amerykanie chcą uznania Sorosa za terrorystę. Oficjalna petycja ma już wymaganą liczbę podpisów.(Putin już w ub. roku wystawił za nim i Rothschyldem list gończy i nakaz aresztowania gdy pojawią się obaj w Rosji. Soros ma 2 zaoczne wyroki KS na Filipinach i w Malezji).. Ponad 100 tysięcy osób podpisało już petycję zamieszczoną na oficjalnej stronie Białego Domu, domagającą się uznania Georga Sorosa za wewnętrznego terrorystę. To więcej niż potrzeba, by nadać sprawie oficjalny bieg. 300 tysięcy podpisów zebrano pod petycją o uznanie Antify za organizację terrorystyczną. Administracja Trumpa musi nadać sprawom oficjalny bieg. Na oficjalnych stronach Białego Domu jest zakładka, poprzez którą można składać petycje. By nadać petycji bieg i uzyskać choćby stanowisko administracji, trzeba w ciągu miesiąca zebrać 100 tysięcy podpisów. Akcję zbierania podpisów pod wnioskiem o uznanie Sorosa za terrorystę zainicjowano 20 sierpnia. Do tej pory podpisy łożyło już ponad 100 tys. osób, choć wymagany czas upływa dopiero 19 września. Oznacza to, że Biały Dom będzie musiał oficjalnie ustosunkować się do petycji. Uznanie Sorosa za terrorystę oznaczałoby m.in innymi zajęcie w USA jego wszystkich aktywów. Inicjatorzy petycji napisali, iż Soros rozmyślnie stara się zdestabilizować sytuację w USA i podburza do działań na szkodę Stanów Zjednoczonych i obywateli. – Soros stworzył wiele organizacji, których jedynym celem jest stosowanie terrorystycznej taktyki według modelu Alinskiego, tak by zniszczyć amerykański rząd – czytamy w petycji.

  Saul Alinski jest nauczycielem akademickim i byłym skazanym na więzienie terrorystą. Jego książka „Zasady Radykalizmu” jest uznawana za podręcznik opisujący jak zdobyć władzę wywołując rozruchy, zamieszki i terror. Alinski był bardzo mocno związany z byłym prezydentem Obamą, jeszcze w czasach, gdy ten był lewackim działaczem w Chicago.

  W petycji, jej inicjatorzy zwracają się do Departamentu Sprawiedliwości o „natychmiastowe uznanie Georga Sorosa, wszystkich jego organizacji i działaczy tychże za wewnętrznych terrorystów i na podstawie Prawa o Konfiskacie zabezpieczenie wszystkich aktywów Sorosa i jego organizacji.” W podobnej petycji, która została podpisana już przez ponad 300 tys. osób, zażądano uznania Antify jako organizacji terrorystycznej, oskarżając ją o stosowanie przemocy i nawoływanie do zabijania policjantów. George Soros jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Pierwsze pieniądze zdobył rabując dobra węgierskich żydów w czasie II wojny Światowej. Jego organizacje były wielokrotnie oskarżane o destabilizowanie rządów w wielu krajach, inspirowanie zamieszek i rozruchów. W Polsce ekspozyturą Sorosa jest Fundacja Stefana Batorego.
  Ps..Najwyższy już czas! Również w Polsce wszystkie finansowane przez tę pijawkę fundacje powinny zostać uznane za terrorystyczne. W USA za terroryzm grozi kara śmierci… Soros powinien zacząć się bać.
 • @Docent zza morza
  PRZERAŻENIE W SZWEDZKIM SZPITALU. „ISLAMIŚCI WCHODZĄ Z BRONIĄ, BOIMY SIĘ O ŻYCIE, NIKT NIE REAGUJE!” Kryzys związany z gośćmi pani Merkel wciąż się zaognia. Straszne jest to pisać, ale powoli przyzwyczajamy się do tego, że w Europie dochodzi do kilku, a nawet kilkunastu zamachów terrorystycznych w ciągu miesiąca. Jednak to nie wszystko, bowiem o setkach tysięcy dodatkowych przestępstw rocznie się nie mówi. A są one wyjątkowo brutalne i uciążliwe dla zwykłych ludzi.

  Zapraszam Cię do przeczytania tego, co napisała czytelniczka pana Romana Nachta, znanego wielu ludziom autora i demaskatora:

  „Kilka słów na temat sytuacji w szwedzkich szpitalach. Dodatkowo jest dzisiaj nawet artykuł w szwedzkiej gazecie. Otóż w Malmö, Göteborgu i okolicach, dużo było przemocy w ostatnim roku. Co chwilę przywożą postrzelonych ludzi, a Szwedzi ich leczą i operują. Pytanie: za czyje pieniądze, bo oni na ogół nie pracują i nie płacą podatków. Nie dość tego. Grożą personelowi, przychodzą z do szpitala bronią, przebieraj się za robotników, a ci, którzy już kilka razy leżeli znają rozkład szpitala i panoszą się. Nieustannie grożą personelowi, że wiedzą gdzie lekarze i pielęgniarki mieszkają, do której szkoły chodza ich dzieci itp.

  Doszło do tego, że personel nie nosi wizytówek z nazwiskiem i imieniem, bo ludzie się ich boją. Pozdejmowano w szpitalach tabliczki z drzwi gabinetów lekarskich i pokoi zabiegowych. Cale rodziny wdzierają się do szpitali wraz z tymi postrzelonymi, wchodzą gdzie chcą i nie pytają, czy można czy nie. Grożą każdemu jeśli oponuje. Wyrażają wciąż swoje niezadowolenie z opieki lekarskiej, zabiegów itd. Teraz posadzono wartowników z bronią w rożnych miejscach w szpitalach i pilnują personelu. Władze znalazły nowe rozwiązanie! „Gated communities” czyli społeczności za kratami.”
  (Koniec cytatu)
  https://kefir2010.files.wordpress.com/2017/08/islamisci.jpg
  To „tylko” kryzys uchodźców, czy cynicznie zaplanowana inwazja islamu?
  Zastanów się póki co, czy to na pewno „kryzys uchodźców” jak i „zaczadzenie głupią ideologią”. Czy ludzie podejmujący decyzje dotyczące całego kontynentu, dotyczące obrotów wynoszących biliony dolarów, mogą zachowywać się tak głupio? Czy raczej jest to element cynicznego planu politycznego? Naprawdę myślisz, że potężni ludzie dysponującymi bilionami dolarów czy tam euro, są głupi? Że wierzą w jakieś ideologiczne bajeczki, które z zasady są opium dla ich ciemnego ludu?

  Cierpliwość społeczeństw powoli się wyczerpuje. Inwazja islamu połączona jest także z coraz większymi obszarami biedy i beznadziei, także w krajach Zachodu. Ludziom wkrótce puszczą nerwy. Tego „pełzającego buntu” póki co nie widać, ale czas ku temu jest bardzo bliski. Zwyrodniałe pokolenie rewolucji roku 1968 doszło na świecie do władzy na hasłach: „Miłość, przyjaźń, pokój, tolerancja, empatia, różnorodność, muzyka”. Wprowadzili oni lewicowo-liberalną rewolucję. Doszła ona do swoistego kuriozum – biały, heteroseksualny mężczyzna musiał wręcz przepraszać że żyje. Co zostało z tych szczytnych haseł? NIC. Co natomiast jest obecnie? Inwazja islamu, bo ogłupionym społeczeństwom wmówiono, że trzeba pomagać – za wszelką cenę. Są rządy banków i korporacji. Ludziom wmawia się, że mają biedować i godzić się na wyzysk, bo ważniejsze są przecież Trybunały Konstytucyjne, prawa gejów i in vitro.

  https://kefir2010.files.wordpress.com/2017/08/prawda-o-globalizacji.jpg

  Liberalne ideały pokolenia ’68 a smutne realia
  Sytuacja dojrzewa do wielkiej rewolucji, i do tego, by elita pokolenia ’68 (U nas PO-Nowoczesna, na świecie Unia Europejska plus sztab Obama-Clinton w USA) została odsunięta od władzy i surowo osądzona. Eksperyment liberalny trwający od drugiej połowy XX wieku do niedawna, dobiega końca. Teraz wahadło dziejów („Pendulum of Power – czytaj TUTAJ) wychyla się w drugą stronę. Czyli w męską, konserwatywną stronę. Są to procesy historyczne zachodzące cyklicznie.

  Konserwatyzm i prawica to archetypowo pierwiastek męski. Liberalizm i lewica to archetypowo pierwiastek żeński. Rewolucja roku ’68 przyszła po wielu wiekach, czy raczej tysiącleciach ciemnoty i braku elementarnej tolerancji wobec inności. Jakiejkolwiek. Była to naturalna reakcja. Tak samo naturalną reakcją jest obecny zwrot w prawo, po dekadach błędów i tyrani lewicowych liberałów.

  Każdy taki zwrot wahadła dziejów odbywa się jednak na coraz wyższym poziomie rozumienia. Nie ma powrotu ani do XIX-wiecznej ciemnoty, ani do szaleństwo eurokratów. Celem ludzkości jest rozwój i ewolucja, także ewolucja mentalności. Ruchy wahadła dziejów mają ją umożliwiać.

  https://kefir2010.files.wordpress.com/2017/08/lewica-i-prawica.jpg Życie nie jest ideologiczną bajką. Pora dorosnąć
  Podczas liberalnego eksperymentu przesadzono i popełniono liczne błędy. Obrzydzono nam naszą piękną, białą, europejską tożsamość. Zakazano dbania o nasze kraje. Pozbawiono mężczyzn siły i pastwiono się nad nimi. Oczywiście tylko nad białymi. Bo muzułmanom wolno wszystko, a feministki na ich wyskoki przymykają oko. Promowano uległość, empatię wobec katów i tolerancję za wszelką cenę. Obudziliśmy się z ręką w nocniku.

  Bez patriotyzmu i zdrowego nacjonalizmu czeka nas cywilizacyjna i krajowa zagłada. Kapitał jednak ma narodowość, jak i interesy państwowe i korporacyjne za nim stojące. To, że my wyznajemy cywilizowane i oświecone wartości, nie oznacza, że każdy na świecie je wyznaje. Ja naprawdę chciałbym żyć w świecie bez wojen. W świecie tolerancji, empatii, wysokich wartości. Kłopot jest jednak jeden i jest on fundamentalny. Świat realny tak nie działa. Twarde, realne życie to nie ideologiczne mrzonki i marzenia empatów.

  Twarde, realne życie to np gwałt i morderstwo (dokonane przez muzułmanina) najaktywniejszej szwedzkiej zwolenniczki multi-kulti. Przed laty wzburzyło to opinią publiczną w Szwecji i w Europie. Jakże często zszokowani stwierdzamy, że życie realne nijak się ma do różnych regułek, doktryn, ideologii, norm społecznych. Ten proces upadku iluzji nazywa się DOJRZEWANIEM. Tym prawdziwym, mentalnym dojrzewaniem. Dlatego celebrujmy piękne ideały, nośmy w sercu oświecone wartości.. Ale też szykujmy ten przysłowiowy miecz. https://kefir2010.files.wordpress.com/2017/08/islam.png Polecam Ci także inne ciekawe artykuły z mojej strony dotyczące inwazji islamu:
  –Potężna islamska inwazja na Europę [+18] Koniec państwa islamskiego to dopiero.. początek!
  –Feministki sprzedały i zdradziły zgwałcone kobiety. „Islamistom wolno wszystko i koniec!”
  –DLA DOROSŁYCH [+18] Czym jest islam i dlaczego chce podbić Ziemię?

  Autor: Jarek Kefir

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY