Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
241 postów 589 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Tym razem skorzystamy na niemieckiej wojnie z Europą

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niemcy znowu niszczą Europę w interesie Rotszyldów, ale my na tym dobrze wyjdziemy.

image

"Państwa Europy powinny być potajemnie sterowane w kierunku superpaństwa"

- Jean Monnet, ojciec-założyciel UE, w liście z 30.05.1952 r.

Odkrycia genetyczne ostatnich dwóch dekad ujawniły dosyć nieprzyjemną prawdę - że, jak na razie ;-), nie udało się odkryć historycznego genu "germańskiego" - bo ludność tego kraju w ponad 90% ma korzenie słowiańskie, celtyckie i skandynawskie - => Kłamstwa rodem z Niemiec

Chyba, że korzeni oraz istoty "niemieckości" będziemy szukać w migrujących tam i od wieków osiedlających się wieloetnicznych i wielokulturowych hordach rozbójniczych, skłonnych - od czasów inwazji Hunów, aż po dzień dzisiejszy - do "pierwotnej akumulacji kapitału"  przede wszystkim drogą gwałtów, oszustw, mordów, wymuszeń, rabunków i napadów - czyli poprzez szeroko rozumianą przemoc i destrukcję. Bo nie na darmo czysto teutońskim wkładem do kultury europejskiej jest postać "raubrittera" - =>  Raubritter

A cechą charakterystyczną takiej hordy, niezależnie od epoki historycznej, jest pasożytowanie na bliższym i dalszym otoczeniu oraz oferowanie swych "wysoce wyspecjalizowanych usług" tym "możnym tego świata", którzy nie mają specjalnych skrupułów.

I tak, z przyczyn pozornie niezrozumiałych [bo musielibyśmy wtedy przyjąć do wiadomości istnienie Niewidzialnego Imperium Rotszyldów, którego przecież nie ma ;-), ta teutońska hałastra najwyraźniej została wynajęta do rozpirzenia w drobny mak państw narodowych oraz chrześcijańskiej kultury naszego kontynentu, co wedle - => Planu Trzech Wojen jest warunkiem niezbędnym do powstania w Europie NOWEGO PORZADKU SWIATA (NWO), gdyż od razu po niezbędnej fazie "solve"(czyli rozpuszczenia, rozbicia, czy też rozkładu) w doktrynie masońskiej nieuchronnie następuje faza "coagule" - czyli budowanie czegoś całkiem nowego - zawsze będącego kolejną formą zniewolenia - na gruzach i okruchach przeszłości)].

Bo tak jak wąż-dusiciel wraz z każdym wydechem ofiary oraz mocniej ją zgniata, tak i siły pracujące dla Rotszyldów tego świata wykorzystują każdy stworzony przez siebie kryzys do przybliżania epoki nowego niewolnictwa, gdy miliardy ludzi mają w pocie czoła harować na kilkunastomilionową garstkę swych panów.

A już dzisiaj kilkudziesięciu z nich dysponuje majątkiem takiej samej wartości, jaki posiada uboższa połowa ludzkości. superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/62-bogaczy-ma-tyle-co-35-miliarda-ludzi-na-swiecie_764498.html

Podobny obraz

Nie można Niemcom zarzucić lekceważącego podejścia do tego "wiekopomnego zadania", bo trzykrotnie na przestrzeni ostatnich stu lat próbowali osiągnąć wyznaczony im cel - zawsze ochoczo i gruntownie, ale też i bezmyślnie, lekceważąc realia i bez liczenia się z konsekwencjami. - => "Dlaczego Niemcy przegrywają wojny?"

Bo nie do końca udało się im to w latach Wielkiej Wojny (1914-1918), choć wspólne dla Europejczyków  przeświadczenie o walorach i przewagach naszej cywilizacji doznało wtedy b. poważnego uszczerbku. Ale Polska skutecznie postawiła wtedy tamę komunizmowi.

"Lepiej" im za to poszło w latach II wojny światowej... gdy efektem było wlanie się komunizmu do Europy oraz powstanie państwa Izrael.

Ale ich obecne poczynania - tym razem drogą brutalnej dominacji ekonomicznej i politycznej - już, już zapowiadają "odniesienie upragnionego sukcesu".

Bo proces upadku dzisiejszej Unii Europejskiej to zapoczątkowała Frau Merkel latem 2015 roku, otwierając wrota Europy dla milionów Azjatów i Afrykanów, czyli "rasy przyszłości"  mającej zastąpić "zdegenerowaną ludność europejską", zgodnie z pryncypiami sformułowanymi jeszcze w latach 20. XX wieku:  - => Plan Kalergi dla Europy

image
 
 
"Wytłumaczenie europejskiego kryzysu migracyjnego dla dzieci oraz osobników lekko upośledzonych..."
 
Pozwolę sobie przytoczyć własną prognozę z czerwca roku 2016, gdy próbowałem uświadomić rosnącej rzeszy komentatorów przestraszonych i oszołomionych perspektywą Brexitu, że prawdziwe zagrożenie dla wspólnoty europejskiej nadchodzi z całkiem innej strony.

"Najpierw  wywracający wszystko do góry nogami"grom z jasnego nieba”:

 1. lato 2015
 2. wiosna 2016

 ustępujący miejsca fazie oddolnego "walca”:

 1. wiosna 2017
 2. zima 2017-2018
 3. lato - jesień (wrzesień!!!) 2018"

- => To nie ew. Brexit wykolei Stany Zjednoczone Europy

Ale cóż to takiego niesie ze sobą zima roku 2017?

Po odrzuceniu we wrześniu przez niemiecki elektorat dokonań Wielkiej Koalicji chadeków z socjaldemokratami (każda z partii dotąd wspólnie rządzących straciła wtedy ponad 20% swych dotychczasowych wyborców), mimo wszystko zapowiada się tam powołanie dokładnie takiego samego rządu.

I oni mają czelność pouczać kogokowiek o poszanowaniu reguł demokracji...???

Przywódca socjaldemokratów tym razem stawia jednak chadekom Frau Merkel jeden zasadniczy warunek

- ich wspólny rząd najpóźniej do roku 2025

ma przekształcić Unię Europejską w Stany Zjednoczone Europy

- czyli jednolite państwo komunistyczne,

zgodnie z tajną doktryną leżącą u podstaw integracji europejskiej - =>  Spinelli i Manifest z Ventotene

A milionom Europejczyków wydawało się, że dobrowolnie wstępując do Unii wchodzą w skład wspólnoty będącej "Europą Ojczyzn"... hehehe.

Antycypując szok spowodowany ew. wyjściem Wlk. Brytanii z Unii, wiosną 2016 roku Niemcy i Francja potajemnie przygotowały dokument precyzujący fundamenty owego superpaństwa, prezentując go już kilka dni po brytyjskim referendum.

- => Plan likwidacji państw narodowych

"...zamiast Unii Europejskiej powstałoby jedno europejskie państwo, zależne od dzisiejszych najsilniejszych unijnych graczy.

 Kraje członkowskie faktycznie nie miałyby prawa do własnej armii, własnych służb specjalnych, odrębnego kodeksu karnego, odrębnego systemu podatkowego – w tym wysokości podatków, własnej waluty, czy banku centralnego zdolnego do realnej obrony interesów finansowych państwa narodowego.

Ponadto kraje członkowskie faktycznie straciłyby kontrolę nad własnymi granicami oraz procedurami wpuszczania i relokowania uchodźców na ich terenie.

Projekt zakłada również wprowadzenie jednolitego systemu wizowego oraz prowadzenie wspólnej polityki zagranicznej względem innych państw oraz organizacji międzynarodowych. Z dokumentu może wynikać również, że ograniczeniu musiałaby ulec rola NATO na kontynencie europejskim"

- => Superpaństwo zamiast Unii Europejskiej

Ale najbardziej "puścił farbę" wtedy Martin Schultz, dzisiaj tak gromko i bezmyślnie zdradzający sekrety Wielkiego Planu, którego powodzenie zależy od jak najdłuższego utrzymania go w tajemnicy... Ale teutońscy alkoholicy widocznie już tak mają...

Znalezione obrazy dla zapytania schultz british violated

 

"Brytyjczycy pogwałcili nasze zasady,

bo w Unii Europejskiej narody nie mają nic do gadania."

 

Tą wypowiedzią Schultz nareszcie "przeszedł do historii"....

po latach bezskutecznych zabiegów o "nagrodę Darwina", ;-).
Podobny obraz

"Nowe Niemcy, moim zdaniem, istnieją tylko po to,

by zapewnić istnienie państwa i narodu żydowskiego".

Bo globaliści ze stajni Rotszyldów to równiutko nienawidzą wszelkich wspólnot narodowych, oprócz własnej...

A przecież "po  owocach poznacie ich..."?

I tak to Niemcy - już po raz trzeci - doprowadzają do upadku Europy - bo w obliczu jawnie komunistycznego dyktatu secesja co najmniej Grupy Wyszehradzkiej (a docelowo całego Trójmorza, niewątpliwie razem z coraz bardziej eurosceptyczną Austrią) jest już tylko kwestią czasu.

I tak dotychczasowy "proces integracji europejskiej" dobiega do swego naturalnego i nieuniknionego końca... bo chociaż Rotszyldowie niewątpliwie mają w garści wszystkich eurokratów oraz większość polityków i kluczowych biurokratów w krajach unijnych, to jednak nie wszystkie narody europejskie są już gotowe na takie kolektywne samobójstwo.

Pamiętajmy też, że wedle innej mojej prognozy -  =>  Jesteśmy na progu złotej polskiej dekady - i przyszły rok będzie początkiem historycznego okienka wielkich sposobności dla naszego kraju.

Ustaną wreszcie zewnętrzne naciski i ataki propagandowe na nasz kraj (powielane przez lokalne pudła rezonansowe w mediach i polityce - bo przecież nie totalna opozycja będąca li tylko "ich chłopcem na posyłki" jest inspiracją tej antypolskiej hucpy, a "polskie" media to jedynie dostarczają im zamówione materiały, czyli paliwo do dalszych ataków) oraz zacznie się okres wielkich inwestycji geostrategicznych (na pewno amerykańskich pod NATO-wskim parasolem, a być może także i chińskich).

Roszada na stanowisku premiera pozwoli nam lepiej skorzystać z tych sposobności - bo pani Szydło zdecydowanie lepiej pasuje do roli "Matki-Polki"  jako przyszły prezydent RP, niż jako twardy i bezwzględny administrator na codzień "użerający się" z korporacjami, holdingami i koncernami, prawda?

P.S. A cały szereg przepowiedni - => Od Nostradamusa do Ojca Klimuszko jednogłośnie zapowiada - że gdy już dojdzie do wielkiego konfliktu w Europie po najeździe islamistów - to tym razem Niemcy jako główny teatr wojenny będą największym przegranym, bo "Prusakom tylko tylu żołnierzy zostanie, ilu się zmieści pod jednym dębem" a Polska ucierpi wtedy najmniej - ponieważ u nas działania wojenne toczyć się nie będą...

image

image

 

KOMENTARZE

 • Naciski na J.Kaczyńskiego
  "Ustaną wreszcie zewnętrzne naciski i ataki propagandowe na nasz kraj..."

  W styczniu 2017 roku .Kaczyński w wywiadzie dla PR w Katowicach mówił:
  https://www.youtube.com/watch?v=ZaWF2QcLFEM&feature=youtu.be
  0d: 11’54”

  PRK - Panie premierze, musimy już niestety kończyć naszą rozmowę, nasze spotkanie, ale pozwoli Pan, ze odniosę się, no do najważniejszego wydarzenia z ostatnich dni a mianowicie mamy nowego prezydenta w Stanach Zjednoczonych. Czy po tych różnych hasłach, bo to na razie jeszcze trudno powiedzieć, że wiemy na czym będzie polegać ta polityka, ale czy po tych różnych hasłach Pan się na przykład obawia o to, że relacje polsko amerykańskie mogą na przykład ulec, nie wiem, pogorszeniu, oziębieniu?

  J.K. - Nie sądzę, natomiast cieszę się z tego, że jest w najwyższym stopniu prawdopodobne, że ustaną te niebywałe po prostu , ingerencje w wewnętrzne sprawy polskie, które miały miejsce i których sam można powiedzieć byłem świadkiem, może to jest złe słowo, może użyję ofiarą, bo na mnie naciskano tutaj bardzo w sprawach, które nie powinny rządu amerykańskiego w najmniejszym stopniu interesować.(…)
 • @35stan 23:08:35
  Tak - te słowa, a zwłaszcza te okoliczności - należy bezustannie rodakom przypominać w celach edukacyjnych.
  Pozdrawiam.
 • @35stan 23:08:35
  Tytułem uzupełnienia - ;-)

  Mówiąc o "zewnętrznych naciskach i atakach" nie miałem na myśli USA,
  bo one przecież nas nie atakują, chociaż niewątpliwie poddają nas rozmaitym naciskom, prawda?

  Natomiast od 2005 roku mamy do czynienia z agresją kieszonkowych berlińskich napoleonów, którym po unifikacji uroiło się, że są prawdziwym europejskim liderem i hegemonem, bo przecież są "uber alles". Ale mafioso pozostanie mafiosem, nawet wystrojony w ancug od Bossa czy Armaniego.

  To zakończenie ich wojny propagandowej z nami miałem na myśli.

  A obecnie interes USA - osłabienie oraz zdyscyplinowanie Rosji i Niemiec - zbiega się z naszym i obie strony odnoszą korzyści z takiej współpracy.
  Pozdrawiam.
 • Cholera jasna! A my przegapiliśmy taką okazję! Ech...
  Skandal we francuskiej armii! Aż 75 proc. caracali uziemionych, bo naprawy zbyt drogie

  Gigantycznych rozmiarów nabiera skandal w powietrznych siłach zbrojnych we Francji! Ponad połowa samolotów i helikopterów wojskowych nie może latać, bo ich naprawy kosztują zbyt drogo – poinformowało francuskie ministerstwo obrony. Szefowa tego resortu Florence Parly alarmuje, że uziemionych jest aż ponad trzy czwarte śmigłowców typu caracal. Przypomnijmy, że to właśnie caracale miała kupić Polska, zanim władze w Warszawie zerwały negocjacje offsetowe.

  http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-skandal-we-francuskiej-armii-az-75-proc-caracali-uziemionych,nId,2477176#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  ps.

  Hańba! Mogłyby sobie u nas postać!

  Chciałbym (nieśmiało) przypomnieć, że helikoptery miały być już rok temu kupione i dostarczone.
  A nie ma.
 • @Husky 22:16:40
  Caracale caracalami, ale za to jakie prowizje oni, panie, dawali ;-)
  Pozdrawiam.
 • @Docent zza morza 09:10:43
  Jaki jest powód ataków na Polskę? Złamanie oporu przed zamianą UE w eurokołchoz lub niemieckie dominium.


  https://wpolityce.pl/polityka/372199-jaki-jest-powod-atakow-na-polske-zlamanie-oporu-przed-zamiana-ue-w-eurokolchoz-lub-niemieckie-dominium


  Ps. Niemcy budują po prostu IV Rzeszę Niemiecką a Polska stoi im na przeszkodzie stąd ten furiacki atak! Red. Janecki jest gorzej. Schulz dąży do nowego Monachium. Nie Heidelberg z 1925. Monachium z 1938. Uległość, podporządkowanie Niemcom bez środków wojennych. Traktaty i gospodarka jako nacisk na niepokornych. Może w końcu warto byłoby polskich polityków oświecić co do manifestu z Ventotene żydokomunisty Spinellego, którego zapisy konsekwentnie realizuje Merkel. To jakaś farsa! Merkel zafundowała bezprawnie UE islamskie tsunami, bezczelnie chce wcisnąć nam imigrantów, bo sobie z nimi nie radzi i ona chce nas karać. Unia Schumanna, to Unia do której Polsce blisko. Unia żydolewackich wartości, załganych mediów, multikulti i kalifatu, to nie jest droga dla mieszkańców Europy. Nie ulegniemy naciskom, rządów Francji i Niemiec. Obawiam się, że ten scenariusz już się realizuje, a Polska będzie potraktowana jako przykład dla innych "buntowników", zaś wszyscy złotouści wielbiciele rzekomego łamania prawa przez demokratycznie wybraną większość w Polsce w naszym kraju obudzą się za jakiś czas z ręką w nocniku, podobnie jak wielbiciele Caracali po wyjściu na jaw francuskich kłopotów z ceną ich serwisowania, ale jak to u bolszewików na pewno nie przyznają się do błędu. Przy czym, nie należy z UE występować, a dać się z niej drogo wyrzucić. Niech nam jeszcze zapłacą, byśmy ich formalnie opuścili. Wyroków ich sądów nie ma co honorować, bo to gestapowskie nasienie. Nie ma co liczyć na to, że zachodnie kraje wyzbędą się mentalności okupanta i kolonizatora. Oni kosztem innych zbudowali swój dobrobyt i tak sobie nas wyobrażają w UE. To chyba pora ewakuować się z tego lewackiego folwarku. Tzn. doprowadzić do tego aby lewactwo Polskę wyrzuciło. Trzeba zrobić (mam nadzieję, że to się dzieje) bilans strat i zysków. Cały proces opuszczania tego lewackiego cyrku zwanego Unią potrwa kilka lat. Pilnie obserwować Brexit - wszak Angole są pionierami wyjścia z eurokołchozu. I analizować jak im idzie. Proszę zauważyć jak byli przewidujący - nawet im przez myśl nie przeszło wejść do euro strefy. To wszystko należy dogłębnie zanalizować. I przez te kilka lat wejść w bliskie (bilateralne) stosunki gospodarcze z USA. Tudzież w sojusz strategiczny (militarny) z USA. To gwarancja, że po opuszczeniu europejskiego kołchozu nie zostaniemy bez sprzymierzeńców. Jeszcze jedno - zadbać aby Polska była liderem państw środkowo-europejskich. Najlepiej w formie Trójmorza. To wielkie zadanie dla polskiej dyplomacji i Polonii (głównie amerykańskiej). To co Pan opisuje, to tylko jeden z elementów rozgrywki niemieckiej. Oni bardzo poważnie obawiają się przegranej batalii o reparacje wojenne i wzmożony atak już teraz, to szukanie czegoś na ich szali do targów o rezygnację przez Polskę z odszkodowań. A jest to straszak ogromny, bo gdyby zgodnie z standardami odszkodowań za zabójstwa z premedytacją za każdego zamordowanego obywatela Polski zapłacili milion dolarów i gdyby przypisać im tylko 3 miliony ofiar, to byłaby trójka z dwunastoma zerami dolarów. Przy obecnym budżecie Niemiec płacąc po 10% rocznego dochodu państwa spłaty potrwałyby 100 lat i Niemcy nie mieliby żadnych szans na budowanie IV Rzeszy przy pomocy euro i terroru politycznego. Dlatego tak przyspieszają, bo PMM oznajmił o powołaniu pełnomocnika Rządu do spraw reparacji. Jest oczywistością, że europejski trybunał jest pod niemiecką kontrolą, ale zwycięzcą Niemiec i całej Osi były Stany Zjednoczone a wojsko amerykańskie nadal tu stacjonuje. Teraz za Trumpa trzeba jak najszybciej postawić proces przez sądem amerykańskim, bo dla USA zdominowana przez Niemców Europa jest wielkim obciążeniem konkurencyjnym. Z wielu względów nam to umożliwią, szczególnie jak dogadamy się na deal ze środowiskiem organizacji żydowskich w USA. Absolutnie nie ma czasu do stracenia, bo wiele państw w UE jest tak ogłupionych, że ulegną presji niemieckiej, mimo, że to oznacza ich ekonomiczne drenowanie bez umiaru.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31