Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
241 postów 589 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

N-I-E dla talmudyzacji naszego państwa i prawa!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Hucpiarskie domaganie się przez nowojorskich żydów 65 miliardów dolarów od Polski jest efektem ich talmudycznego myślenia.

Pod adresem Polski wysuwane są od lat żydowskie roszczenia, aby mienie zmarłych bezpotomnie polskich żydów - które zgodnie z polskim prawem przeszło na Skarb Państwa - zostało przekazane rozmaitym żydowskim organizacjom ze świata (najpewniej nowojorskim).

A gdyby się tego nie dało zrobić - to ci nowojorczycy "łaskawie"  zadowolą się "odszkodowaniem"  w kwocie 65 miliardów dolarów (a z odsetkami to będzie teraz zapewne du-u-u-u-użo więcej...)

Skąd biorą się takie niedorzeczne i uderzające swą obcością cywilizacyjną roszczenia?

Ich źródłem jest niewątpliwie Talmud,

święta księga czasów diaspory,

przewyższająca swym autorytetem Pismo Swięte.

image

To tam znajdziemy spis tajnych reguł obowiązujących Zyda w kontaktach ze światem aryjskim, w którym przyszło mu żyć.

Kiedyś za zdradzenie tych tajemnic tajne sądy żydowskie karały śmiercią zarówno własnego odszczepieńca, jak i goja, który je poznał.

O nieuchronnych konsekwencjach zderzenia się talmudycznego myślenia ze światem wartości chrześcijanskich, polecam teksty ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, np.  - => "O-dialogu-katolika-z-zydami"

lub ks. prof. Stanisława Trzeciaka - => "Talmud-o-gojach-a-kwestia-zydowska-w Polsce"

To właśnie w Talmudzie  znajdziemy zasadę, że mienie wszystkich nie-żydów i tak należy do żydów oraz zakaz pozbywania się mienia żydowskiego na rzecz nie-żydów.

Przykładowe‬ cytaty z Talmudu:

“Wy zwani jesteście ludźmi, lecz niewierni nie mogą być zwani ludźmi” i precyzuje, że wszystkie dzieci gojów są zwierzętami (Yebamoth 98a.)

„Tylko Żydzi są ludźmi, nie-Żydzi nie są ludźmi, tylko bydłem” (Goyim – ludzkie bydło) – (Kerithuth 6b s. 78, Jebhammoth 61a)

„Nie-Żydów stworzono by służyli Żydom jako niewolnicy” – (Midrasch Talpioth 225)

„Nie-Żydów należy się wystrzegać, nawet bardziej niż chore świnie” – (Orach Chaiim 57, 6a)

„Spółkowanie z nie-Żydami jest jak spółkowanie ze zwierzętami” – (Kethuboth 3b)

„Wskaźnik urodzeń nie-Żydów musi zostać znacznie obniżony” – (Zohar II, 4b)

„Wszędzie gdzie oni (Żydzi) sie pojawią, będą książętami panów” – (Sanhedrin 104a)

„Ja (Jahwe) czynię was (żydostwo) przodkiem narodów, czynię was wybranymi spośród narodów, czynię was królem narodów, czynię was kochanymi pośród narodów, czynię was najlepszymi pośród narodów, czynię was zaufanymi pośród narodów” – (Schabbat 105a)

„Żydzi zawsze próbowali oszukać nie-Żydów” – (Zohar I, 168a)

„Każdemu Żydowi wolno wykorzystywać kłamstwa i krzywoprzysięstwo, by doprowadzić do ruiny nie-Żyda” – (Babha Kama 113a)

„Dobytek Goyim jest jak pustynia bez właściciela, i każdy (Żyd) który go przejmie, posiadł go” - (Talmud IV/3/54b)

„Kiedy przyjdzie Mesjasz, wszyscy będą niewolnikami Żydów” – (Erubin 43b)

„Przekazywanie gojowi wiedzy o naszej religii oznacza skazywanie na śmierć wszystkich Żydów, ponieważ zapoznanie gojów z tym co my uczymy o nich, może spowodować jawne zabijanie nas” – Libre Dawid 37.

„Trzyletnia dziewczynka goja może być gwałcona przez Żyda” – Aboda Sarach 37a.

„ Żyd może gwałcić dziewczynę nie-Żydówkę, ale nie może ją poślubić” – Gad. Sachs. 2,2.

„Żyd może gwałcić, oszukiwać i fałszywie przysięgać, ale musi to tak robić, aby jego czyny nie wyszły na jaw i aby Izrael przez to nie ucierpiał.” – Schulchan AR. Ch. Hamishapt 343.

„Jeśli goj zabije goja lub Żyda, jest za to odpowiedzialny. Ale jeśli Żyd zabije goja nie jest za to odpowiedzialny” Tasefta, Aboda, Zarta 8.5.

„Na dom goja należy patrzeć jak na pomieszczenia dla bydła” – Tosefta Rubin III.

„Wszelka własność innych narodów należy do narodu żydowskiego. Naród żydowski jest uprawniony do zabierania dóbr innych narodów bez skrupułów. Może postępować wbrew moralności jeśli to jest korzystne dla niego lub dla Żydów w ogóle” – Schulchan Aruch Choszen Hamiszpat 348.

„Wszystkie nasze przyrzeczenie, przysięgi obietnice uważajmy za nieważne, nieistniejące. Nasze przysięgi i przyrzeczenie na mają żadnej mocy wiążącej nas” – Schulchan Aruch, Edit I 36

„Zabronione jest Żydom oszukiwać swoich braci. Odnosi się to tylko do Żydów. Natomiast wolno oszukiwać gojów. Biblia mówi: Nie będziesz oszukiwał twojego brata. Ale nie-Żydzi nie są twoimi braćmi. Jak wyżej powiedziano, są gorsi niż psy” Aruch Choszen, Himiszpat 227.

“Odbierz życie klifothom (=chrześcijanom) I zabij ich;

będzie to miłe w oczach Najwyższego – jak ktoś, kto składa ofiarę z kadzidła”.

“Nawet najlepszy z gojów (niewiernych, bydląt, zwierząt) powinien zostać zabity”.

Widać wyraźnie, że wspomniane roszczenia wywodzoną się prosto z Talmudu,

kolidując z systemami prawnymi cywilizacji europejskiej.

Bo zasada przechodzenia majątku osoby zmarłej bezpotomnie na rzecz państwa, w której ona żyła - wywodzi się jeszcze z prawa rzymskiego, stanowiącego obok greckiej filozofii oraz etyki chrześcijańskiej jeden z filarów naszej kultury i cywlizacji - => Cywilizacja-łacinska-w-punktach/

Dochodzi więc do jawnego konfliktu zasad i porządków prawnych, bo zderzają się tu dwa nieprzystające do siebie systemy filozoficzne i MIEJSCA NA KOMPROMIS NIE MA.

"Albo - Albo"- bo albo obowiązuje u nas prawo polskie, albo prawo żydowskie...

A nasz wielki historiozof, prof. Feliks Koneczny, stwierdzał wyraźnie

- Nie można być cywilizowanym na dwa sposoby,

a przy kontakcie dwóch cywilizacji wygrywa ta, które stawia ludziom mniejsze wymagania moralne.

I właśnie Talmud stanowi doskonały dowód na prawdziwość tez profesora Konecznego - Zyd poruszający się jedynie w obrębie swej własnej grupy z definicji jest człowiekiem prawym i przyzwoitym, ale w zetknięciu ze światem nie-żydów ma wręcz obowiązek - z naszego punktu widzenia - zachowywać się nieetycznie i nagannie. I znowu mamy sytuację "albo - albo"...

Dlatego każdy naród powinien żyć w swym własnym państwie narodowym i rządzić się swoim własnymi prawami.

Łatwo pojąć jaką historyczną i cywilizacyjną aberracją jest lansowana w Europie polityka multi-kulti, zmuszająca niepasujące do siebie cywlizacje i kultury do wspólnego bytowania na jednym terytorium.

KTOS zafundował Europie jedną wielką beczkę prochu i po cichu podpalił już wiodący do niej lont... I co z tego, że jest on dość długi...?

Talmudyzacją prawa jest też drobiazgowe regulowanie różnorakich kwestii, w miejsce ustanowienia reguł ogólnych, jak to miało miejsce w prawie rzymskim. I nie ma tu lepszego przykładu jak "radosna twórczość legislacyjna Unii Europejskiej":

P.S. Strona żydowska ma teraz niezłą zagwozdkę - bo właśnie stanowimy prawo penalizujące posługiwanie się oszczerstwami i kłamstwami historycznymi pod naszym adresem i już niedługo ustanowimy święto państwowe honorujące Polaków ratujących Zydów podczas okupacji niemieckiej - wytrącając im z ręki narzędzia dotychczasowego szantażu. A do tego jeszcze wydajemy "całkiem nieprawomyślny"znaczek pocztowy...

image

(Znaczki powinny być na listy zagraniczne, a nie krajowe - ktoś najwyraźniej nie pomyślał tu do końca albo mamy do czynienia z b. wyrafinowanym wewnętrznym sabotażem.)

Ciekawe, czy naszym rządzącym uda się w końcu obronić prymat prawa polskiego nad talmudycznym,

ostatecznie odrzucając te hucpiarskie nowojorskie roszczenia?

P.S. 2  Pamiętajmy, że z talmudyzmem zawsze mamy do czynienia, gdy włos jest dzielony na czworo, a najprostsze sprawy są sztucznie komplikowane, bo dąży się do szukania dziury w całym,

wywracając zastany ład do góry nogami
- bo tam "dobre, prawdziwe i właściwe jest tylko to, co jest dobre dla żydów".

A im większy chaos, tym łatwiej o... to co aktualnie chcą osiągnąć?

KOMENTARZE

 • @
  Polacy tłumaczą się "to nie my mordowaliśmy Żydów w Auschwitz". Czy wy naprawdę myślicie,że oni o tym nie wiedzą? Co zgłupieli i nagle stracili pamięć ? Kłamią świadomie i celowo a niemiecka prasa razem z polskimi kanaliamii im klaszcze.
  A ja się pytam co w końcu zrobimy z szerzącym realnym antypolonizmem? To powinien być teraz priorytet rządzących...

  https://pbs.twimg.com/media/DUtj9L_W4AECeJb.jpg
 • bardzo ciekawy precedens
  Sedzia Corman (z pochodzenia Zyd, niestety juz nie zyje) w odpowiedzi na roszczenia finansowe wobec Polski odrzucil je uzasadniajac tym,ze organizacje nie moga pozywac przed sad czegos takiego jak panstwo.Bylo to o ile dobrze pamietam polowa lat 90 tych
 • Warszawa: Pikieta narodowców pod ambasadą Izraela
  http://dzienniknarodowy.pl/wp-content/uploads/2018/01/27067118_1645502152151846_6029344687411234436_n-770x470.jpg


  W ostatnich dniach mieliśmy do czynienia z szeregiem kłamstw, ze strony przedstawicieli Izraela, na temat postawy Polski i Polaków podczas II Wojny Światowej. Nie możemy pozostać bierni wobec tych kłamstw. Przyjdź i zaprotestuj!

  Obóz Narodowo-Radykalny, Ruch Narodowy oraz Młodzież Wszechpolska organizują w najbliższą środę o godz. 17:00 pikietę pod budynkiem ambasady Izraela w Polsce przy ul. Krzywickiego 24, 02-078 Warszawa.
 • @Husky 14:46:34
  http://www.pch24.pl/images/min_mid_big/big/56791.jpg?r=1517243156
  Czy katolik może świętować Chanukę? Czyli rozterki prezydenta...Jest jeden Bóg – to pierwsza z Sześciu Prawd Wiary. Trzecia z nich wyjaśnia zaś, że są trzy Osoby Boskie: Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty. W Pana Boga w trzech Osobach wierzymy my, katolicy, a także inne chrześcijańskie związki wyznaniowe. Nie wierzą z kolei w Trójjedynego Boga monoteiści tacy jak muzułmanie i żydzi. Czy więc prezydent Andrzej Duda, katolik, powinien organizować w swoim Pałacu chanukowe zapalanie świec? Jako prezydent – być może, chociaż niekoniecznie. Jako katolik – z całą pewnością nie. Katolik ma swoją Wiarę, swój kult, swoje celebracje i święta. Wyznawcom innych religii trzeba okazywać szacunek należny wszystkim ludziom, ale ich błędnym doktrynom należy wyrazić jasny sprzeciw. Andrzej Duda mógłby więc złożyć wyznawcom judaizmu chanukowe życzenia – dajmy na to: aby ten czas był dla nich rodzinny. Jest wszak głową państwa, w którym żyje pewna grupa żydów. Prezydent powinien bez wątpienia prezentować wobec nich serdeczne odruchy, nie zapominając jednak, że liczba judaistów w Polsce jest niewysoka i cnota sprawiedliwości wymagałaby złożenia analogicznych życzeń również innym grupom – przynajmniej tym porównywalnym liczebnie z gminami żydowskimi, którym poświęca się wiele uwagi. Prezydent-katolik nie powinien jednak uczestniczyć w celebracjach niekatolickich, w tym w judaistycznych. Nie jest bowiem ani świadkiem Jehowy, ani muzułmaninem, ani żydem. Chrześcijaństwo, owszem, wyrosło z religii mojżeszowej, ale judaizmem nie jest. My, katolicy, wierzymy w Boga Abrahama, Izaaka, Jakuba, jednak za sprawą Pana Jezusa Słowo stało się Ciałem. Wiemy więc – inaczej niż pobożni żydzi w starożytnym Izraelu – że są Trzy Osoby Boskie. Żyjący dziś żydzi odrzucają Boskość Pana Jezusa i nie wierzą w Trójcę Świętą, mimo że te prawdy zostały objawione dwa tysiące lat temu. Wielce problematyczne jest w tym kontekście stwierdzenie, że starozakonni wierzą „w tego samego Boga” co chrześcijanie. Dlatego też doktrynalnych błędów powielać i pochwalać nie należy. Żeby zaś modlić się za żydów, nie potrzeba modlić się z nimi. Prezydent Duda dźwiga na sobie odpowiedzialność za państwo jako całość i naród jako wspólnotę. Głową państwa jest się jednak 5, 10, 30, rzadziej 60 lat, zaś katolikiem – całą wieczność. Dlatego wypełnianie katolickich obowiązków wynikających z chrztu i przynależności do Kościoła powinno być dla niego (i każdego z nas) priorytetem. Urządzając zapalanie chanukowych świec w swoim Pałacu prezydent stracił równowagę między tym co ważniejsze: duchowe, a tym co mniej istotne: materialne – polityczne. Poszedł o krok za daleko. Życzenia dla społeczności żydowskiej byłyby gestem absolutnie wystarczającym. I duchowo bezpiecznym.

  Michał Wałach


  Ps...... a czy w knesecie świętuję Boże Narodzenie ? Duda katolik? Sami widzicie jaki z niego katolik!!!!
 • @Husky 14:46:34
  Czyli jednak chodzi o to, co żydzi lubią najbardziej? O pieniądze!
  Wszystko się układa w logiczną całość, dzisiejsze Niemcy (jak hitlerowcy) nadal posługują się żydami jak swoimi psami. Ustawa o reprywatyzacji w USA już gotowa ma nr447, to na jej podstawie żydzi otrzymają od Polski odszkodowanie za utracone kamienice w czasie holokaustu. Jeżeli Polska im nie wypłaci to "ONI" będą nam przy odzyskaniu reparacji szkodzić-smrodzić. Oni będą mieli również wpływ na wysokość tych reparacji- wiadomo bowiem że tak dużych pieniędzy Niemcy nie mają tylko ponad 3 biliony ojro długu!. Niemców wydoili czas na Polskę. No i mamy drugie dno ataku na Polskę, z powodu ustawy reprywatyzacyjnej, a żydom znów mamona przysłania zdroworozsądkowe myślenie, jakie to przykre a zarazem, żałosne i niebezpieczne. Jak szukano "złotego pociągu" w Wałbrzychu, to od razu Żydzi ogłosili, że złoto z tego pociągu jest ich. Wprawdzie pociągu ani złota nie ma, ale w takim razie oddajmy im całą zawartość tego tunelu i niech się raz na zawsze od Polski odpierdolą. Jak widać, holocaust NICZEGO ich nie nauczył. 80 ton złota Polski Niemcy ukradli a 3 tony odebraliśmy gdzie jest 77 ton? gdzie pytam, gdzie, gdzie reszta pytam historyków gdzie, a prezydent Duda jeszcze będzie paradował z tym prezydentem oszustem z Izraela, no to będziemy my też paradować w marszu żywych na żywo. Jak widać cała Polska budzi zainteresowanie środowisk żydowskich aż do jej stuprocentowej kolonizacji i wykreślenia z mapy. Oddawanie Polski po kawałku nic w tej sytuacji nie zmieni. Należy zwyczajnie tupnąć nogą i zawołać poszli won!
 • @Husky 14:46:34
  Tu piszą w Israelu o nowym prawie.

  http://www.jpost.com/Diaspora/Antisemitism/How-I-became-public-enemy-No-1-in-Poland-540089?utm_source=newsletter&utm_campaign=29-1-2018&utm_content=how-i-became-public-enemy-no-1-in-poland-540089
 • @Husky 14:46:34
  Prezydent Izraela niech jedzie obchodzić wszelakie święta ale do swoich niemieckich przyjaciół a od Polski proszę się odczepić. Nie chcemy na naszej ziemi fałszywych żydów czyhających tylko na kasę od nas. Zrobić pilnie zestawienie współpracy żydowskiej z Hitlerowcami jak i Sowietami przy prześladowaniu i mordowaniu Polaków!!! Te wasze żydowskie wycieczki niby młodzieży proszę także skierować już do Niemiec. My was wszystkich już nie chcemy!!! Żyd = zawsze kłopoty! Bulimy za te żydowskie miejsca turystycznych pielgrzymek: obozy, cmentarze, jakieś muzea żydów i inne wariactwa. Austria np. pozostawiła samym sobie obozy zlokalizowane na ich terenie. Pilnują nie dbają. Gliński przeznaczył 50 milionów na renowację cmentarza żydowskiego, musiał bym przeklnąć ale się wstrzymam.....Za jakie grzechy publiczne pieniądze są wydawane na żydowskie ekstrawagancje? ? Niech żydzi sami to utrzymują. Jeżeli żydzi będą się tak dalej zachowywać aby tylko szkodzić Polsce to należy się zastanowić nad organizacją takich cyrków w Polsce . Nie może być tak aby ktoś przyjeżdżał do naszego kraju aby pluć na Polskę i Polaków. Ostatnie wydarzenia świadczą tylko o wrogości wobec nas. Do Niemców żydzi już nie mają takich pretensji bo Niemcy zapłacili. .
 • bez komentarza
  https://pbs.twimg.com/media/DUp6U4CXUAA7Zke.jpg
 • Zgadzam się z autorem co do tytułu artykułu.
  "Nie dla Talmudyzacji Polski".

  Trzeba jednak mieć świadomość tego że "niedaleko spadło chrześcijańskie jabłko od żydowskiej jabłoni".

  Ja "NIE" to konsekwentnie "NIE"
  My Słowianie "....iż swój język mamy" a ja bym dodał "i swojego Słowiańskiego Boga też"... na cholerę nam żydowski Bóg ?
  żydowski Bóg to żydowskie zniewolenie to zniewolenie obcą ideologią.

  Rozwijajmy swoją własną Słowiańską kulturę... jak ktoś jeszcze musi wierzyć w Boga to niech wierzy w Boga Słowian...a nie w Boga żydów ?

  Wg żydów ktoś kto wierzy w żydowskiego Boga jest żydem (chazarzy)
  stąd wniosek że Polacy dla żydów to takie półżydki...(w Boga wierzą ale wszystko mają poprzekręcane pozmieniany w stosunku do Tory czy Talmudu.

  A zatem ..."Nie dla Talmudyzacji Polski".
 • Autor pisze !
  cytuje [ P.S. 2 Pamiętajmy, że z talmudyzmem zawsze mamy do czynienia, gdy włos jest dzielony na czworo, a najprostsze sprawy są sztucznie komplikowane, bo dąży się do szukania dziury w całym,

  wywracając zastany ład do góry nogami
  - bo tam "dobre, prawdziwe i właściwe jest tylko to, co jest dobre dla żydów".
  A im większy chaos, tym łatwiej o.. ] koniec cytatu .


  Ja już od kilka lat pisze ze żydostwo najlepiej czują się w mętnej wodzie ! i autor listu dokładnie wyjaśnił dlaczego !

  Co do listu autora to to ręce się składają do oklasków ! serdeczne dzięki za trafną diagnozę syjonistów !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Słowiański agent wpływu !
 • @Husky 19:49:58
  To jest straszne podejrzenie! Ale - już jest! I dlatego Netanjahu żąda... - Stanisław Michalkiewicz.

  https://www.youtube.com/watch?v=pHggzegvhCw


  Ps..Jeżeli tak się stanie, to historia Polski raczej, nie zapisze złotymi zgłoskami, działań szanownych braci. W wyniku tych działań, może przykryć, nas, całun śmierci. Polacy (jeśli się nie obudzą, po komentarzach wnioskuję, że to będzie trudne) będą parobkami żydów i o ironio dzięki Dobrej Zmianie! Zdelegalizować wszystkie organizacje, fundacje żydowskie w Polsce łącznie z gminami żydowskimi. Wywalić na kopach won! Jak to zrobił Putin w Rosji. Gudłajstwo paszli w chooj! Szuje, kłamcy, wyłudzacze, dwulicowe kanalie. Przypomnijmy sobie co zrobiono z Jugosławią. No to teraz wiemy co nasi żydowscy partnerzy, specjaliści od kasy, z Izraela i USA dla nas szykują. Zapewniam, że w następnym " holokauście " czy jakoś tak, żydostwo nie będzie miało żadnych szans. Nawet głupi Polacy nie będą ich bronić.
 • @Husky 14:46:34
  Bardzo ciekawe jest, że informacja o zmianie ustawy o IPN tak szybko dotarła z kuluarów polskiego sejmu albo senatu do knesetu i rządu izraelskiego i tak szybko napisali i wysłali instrukcję dla ambasadorki. Myślę, że mało który Polak wiedział o tej zmianie. Gdzie jest to nasze państwo, były mister finansów Izraela odpisał mi na fejsie, że oni Polaków mają za zbrodniarzy i podał przykłady Kielce i Jedwabne. Niechże w końcu powstanie raport dotyczący tych spraw. Niechże nadaje na cały świat anglojęzyczny kanał telewizyjny wyjaśniający te sprawy. Klaso polityczna Polski bierz się do roboty. Darmozjady z naszych uniwersytetów po co wy tam jesteście, jeżeli nawet tego nie potraficie to jesteście niepotrzebni nam. Gowin do dymisji. To trzeba wszystko naświetlać w Izraelu i na cały świat! To prezydent i premier wraz z tym nowym Czatupowiczem ... powinni postawić veto Izraelowi .. to za ich przyczyną żydzi powinni być doszkoleni, doinformowani o całej prawdzie z czasów II wojny światowej, powinno się poinformować jak żydzi wiernie i bezgranicznie służyli Niemcom i sowietom, jak owładnęli w nagrodę od sowietów władanie nad Polakami .. gdzie były nimi obsadzane, prokuratury, sądy, rządy, uczelnie, kultura, media i tak jak Geremek powiedział "jak ja nienawidzę tych Polaków", chociaż polska bezdzietna rodzina Geremków ukryła go przed Niemcami dając swoje nazwisko... co z nami i z naszą gospodarka zrobił chazarski tępy po WUMLu żyd Bucholtz alias Balcerowicz do dziś są odczuwalne skutki okradzenia z oszczędności - ta reforma Bucholtza alias Balcerowicza to był gwóźdź do trumny Polski...Czas na podanie nazwisk żydowskich sędziów i oprawców z NKWD i UB, którzy mordowali naszych bohaterów. Władcy obecnej Polski walczcie o nasz honor i godność!
 • @kula Lis 67 15:20:24
  "...Czas na podanie nazwisk żydowskich sędziów i oprawców z NKWD i UB..."
  Generalnie czas w końcu na "listę bogatych / wpływowych żydów w Polsce".
  Szczególnie tych, którzy dla niepoznaki zmienili nazwiska na polskie.
  Stworzyć, umieścić "gdzieś w sieci" poza zasięgiem lepkich łapek... W jakimś państwie, gdzie ich nie lubią?

  Jak donoszą wpisy mają "nadreprezentację" w liczących się dla bezpieczeństwa Polski i Polaków dziedzinach. I mącą po talmudycznemu. Czas ich UJAWNIĆ. I niech "zwykli ludzie" decydują, czy chcą z tym wrzodem dalej żyć, czy go ostro pogonić, w końcu mają WŁASNE państwo!
  Nie dla "Polin"! Polska dla Polaków!
 • @laurentp 16:33:21
  Polecam książkę pt. Żydzi przeciw Żydom prof. Nowaka z takimi oto cytatami ich pobratymców na okładce: „To policja żydowska była najokrutniejsza wobec skazanych” - autor przemilczanego w Polsce wstrząsającego dziennika z getta warszawskiego Chaim A Kaplan „Okrucieństwo policji żydowskiej było często większe niż Niemców, Ukraińców, Łotyszy” - Najsłynniejszy kronikarz getta warszawskiego Emanuel Ringelblum
 • @laurentp 16:33:21
  Patrząc na stale obsuwającą się pozycję Polski na arenie międzynarodowej, liczne szturchańce i wręcz kopniaki zadawane zarówno Narodowi Polskiemu i Polsce przez co raz to innych "przyjaciół", stwierdzić należy, że polska polityka zagraniczna znajduje się w powijakach, niezdolna do jakiekolwiek działania naprawczego, o wyprzedzającym i zapobiegawczym już nie mówiąc. Okazuje się, że nie wystarczy bycie profesorem, znajomość z Prezesem od kilkudziesięciu lat, aby stać się choćby namiastką takich tuzów polityki zagranicznej jak Mazarin, Richelieu, a współcześnie choćby taka Sekretarz Stanu Madeleine Albright. Polska, od czasów przedrozbiorowych, a więc I Rzeczypospolitej nie miała szczęścia posiadać żadnego męża stanu w dziedzinie polityki zagranicznej, z wyjątkiem być może Becka - ale ten raczej zasłużył się źle rozumianymi dumą i odwagą, a w czasach PRL - ministra Rapackiego, którego polityczne dziecko żyje i funkcjonuje do dzisiaj (strefa bezatomowa i KBWiE). To ostatnie oczywiście wsparte było przez siłę armii i dyplomacji ZSRR, niemniej jednak większość osób wie czego dotyczył tzw. Plan Rapackiego. Od tego czasu ewentualne sukcesy na arenie międzynarodowej święciły raczej służby specjalne, wspierane przez liczne zastępy dyplomatów średniego szczebla. Dzisiaj zaś w dyplomacji panoszą się profesorowie, doktorzy, krewni i znajomi królika, z dyplomacją mający tyle samo wspólnego, co plecak z dyplomatką. Powszechnym w PRL było kształcenie średniego personelu, a i wyższego - do konsula, a nawet ambasadora na moskiewskiej MGIMO, uznawanej w świecie za drugą co do prestiżu szkołę dyplomacji. Absolwenci tych uczelni, poza szkołą dyplomacji i to przez duże D, wynosili także znajomość na najwyższym poziomie kilku języków obcych, łącznie z niektórymi narzeczami. Oczywiście słuszną jest teza, że MGIMO to przybudówka służb specjalnych wcześniej ZSRR, a obecnie Rosji, ale która placówka dyplomatyczna i dyplomata wolny jest zarówno od podejmowania działań wywiadowczych (tzw. biały i szary wywiad), jak też i kontaktów z funkcjonariuszami służb specjalnych? Zgoda, przyszło nowe, i trzeba było radykalnie zmienić kierunek sojuszy, a tym samym i miejsce kształcenia funkcjonariuszy dyplomacji. Niestety, po porzuceniu MGIMO, wywaleniu ze służby jej absolwentów, nie podjęto żadnych, ale to żadnych starań, aby zapewnić sobie dopływ wysoko kwalifikowanych kadr. Nic bowiem nie słychać, aby do dyplomacji trafiali wyłącznie najlepsi absolwenci zachodnich szkół dyplomacji - np. Uniwersytetu Harvarda (Kennedy School of Government) czy Londyńskiej Akademii Dyplomatycznej przy Uniwersytecie Westminster, Uniwersytetu w Oksfordzie oraz London School of Economics, a nawet choćby rodzimej The European Academy of Diplomacy. Nadal do służby trafiają w pierwszym rzędzie "fachowcy" z kręgu bliskiego Prezesa, jego najbliższych akolitów. A skutki widzimy gołym okiem. I zamiast fetować sukcesy, marnotrawimy siły i czas na odpieranie fali ataków (całkowicie niezasłużonych i niesprawiedliwych), aby odrabiać poniesione straty wizerunkowe, a co za tym idzie całkowicie wymierne w twardej walucie. No ale dopóki zarówno sam Prezes jak i stawiani na czele resoru profesorowie z łapanki (sam minister mówił o zaskoczeniu propozycją na dzień przed nominacją) to takie będą prestiż, ogląd i pozycja Polski w świecie. Bo polityka i dyplomacja to nie gesty i oficjalne rozmowy, briefingi i konferencje na których ich uczestnicy wygłaszają zwykle nic nie stwierdzające, ani nic nie zaprzeczające komunały, lecz dyplomacja to twarda, bezlitosna walka toczona przez zahartowanych i przygotowanych do boju harcowników, n ie tych ze świecznika, a właśnie tych, którzy dzięki latom i rutynie wiedzą za jakie sznurki pociągnąć, kogo o co prosić, a kogo zmusić do oczekiwanego stanowiska i zachowania. Tymczasem jest jak jest, i oczyma wyobraźni widzę, jak Izrael i KE wespół zespół zabiorą się za Polskę za ustawę o IPN. Powód oficjalny jest i będzie błahy, ten nieodkryty wiadomy - dalsze osłabienie Polski, aby nie wybiła się na samodzielność, aby nie roiła sobie żadnych reparacji i odszkodowań, aby nie roiła sobie marzeń o Trójmorzu. I kto ma temu przeciwdziałać? Czaputowicz - wolne żarty. No, "wielki" sukces Czaputowicza, reparacje zastąpił dyskusją, jeszcze będziemy musieli płacić niemieckim ekspertom za udział w dyskusji, ale geszeft! Ciężko mi znaleźć w naszej najnowszej historii ministra spraw zagranicznych, który nie był żydem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31