Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
236 postów 573 komentarze

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Apel o dymisję dyrektora muzeum Auschwitz-Birkenau

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Koleżanki & Koledzy - znowu jesteśmy potrzebni.

Gdy przed dwoma tygodniami włączyliśmy się w akcję podpisywania Apelu dr Ewy Kurek o wznowienie frajersko przerwanej ekshumacji w Jedwabnem (gdy tylko zaczęto znajdować tam łuski po niemieckich pociskach) - => Apel o wznowienie ekshumacji w Jedwabnem - to było pod nią nieco ponad 7 tysięcy podpisów, a dziś jest ich już ponad 40 tysięcy. Ale potrzeba ich oczywiście dużo, dużo więcej...

Proszę więc o dalsze trzymanie ręki na pulsie i uruchomienie wszystkich Waszych kontaktów.

Natomiast dzisiejszy apel odnosi się do petycji, której autorem jest Michał Tyrpa z Fundacji Paradis Judaeorum, "która od stycznia 2008 r. prowadzi akcję społeczną "Przypomnijmy o Rotmistrzu" (...) i która od lat wspiera Chrześcijańskie Stowarzyszenie Rodzin Oświęcimskich w organizacji i promowaniu Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckich Obozów Koncentracyjnych".

"W związku z godzącą w polską pamięć historyczną, konsekwentną działalnością dyrektora Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau, wzywamy władze Rzeczypospolitej do usunięcia dra Piotra M.A.Cywińskiego ze stanowiska dyrektora Muzeum Auschwitz.

Ponadto żądamy przywrócenia Mszy św. i hymnu państwowego pod Ścianą Straceń w Narodowym Dniu Pamięci Polskich Ofiar Niemieckich Obozów Koncentracyjnych 14 czerwca 2018 r."

- => Petycja o zwolnienie-dyrektora-muzeum-Auschwitz

Pan dyrektor od lat znany jest z całego szeregu antypolskich wyskoków - a gdy PIS jeszcze był w opozycji, to wtedy też domagał się jego odwołania - => PIS za odwołaniem dyrektora muzeum  (gdy w 2015 roku nie zaprosił na 70-lecie wyzwolenia obozu rodziny rtm. Pileckiego).

image

"Stowarzyszenia Polskich Ofiar Obozów Koncentracyjnych jak co roku przygotowywało się do obchodów 73 rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz-Birkenau. Przez dwa miesiące starali się o pięć zaproszeń. Bezskutecznie. Dostali jedynie trzy na całą Polskę. Nie mogli przynieść z sobą kwiatów, zapalić zniczy i rozwinąć biało-czerwonej flagi. Żadnych akcentów polskości. Pełna anonimowość. Co innego Żydzi, którzy mogli swobodnie demonstrować swoje emblematy. (...)

Prezes Rybarska wielokrotnie mówiła, że Polacy podczas uroczystości czuli się niemal intruzami. Wpisuje się to dokładnie w politykę Muzeum Auschwitz, które niechętnie widzi na terenie obozu organizacje polskie. Jest to zgodne z polityką żydowską, która od lat chce zawłaszczyć obóz śmierci tylko dla siebie. Wygląda to tak, jakby w piekle oświęcimskim ginęli i cierpieli jedynie Żydzi. (...)

Dochodzi do paradoksalnych sytuacji, że na terenach polskich, naznaczonych polską krwią, czujemy się jak intruzi. Wystarczy zobaczyć gości zebranych na obchodach rocznicowych. Nieliczna grupka Polaków, a wokół społeczność żydowska. A taka sytuacja trwa już niestety od kilku lat. Niezbędne jest przywrócenie normalności, która niestety za dyrekcji Piotra Cywinskiego została zachwiana."

- = > Antypolskie-decyzje-dyrekcji-obozu

A dlaczego powinniśmy jak najszerzej poprzeć starania o odwołanie tego człowieka...?

Bo do jakich innych wniosków możemy dojść,

patrząc na efekty tolerowania na wysokich polskich stanowiskach żydowskich szowinistów,

otwarcie uderzających w polską rację stanu oraz naruszających polską godność i wrażliwość?

image

 

KOMENTARZE

 • wywiez
  na taczkach z gnojem
  5+
 • @
  Ależ przykry obraz. Są osoby, które latami czekają na pielgrzymkę do Grobu Zmartwychwstania i spotyka ich ta sytuacja. Hierarchowie chrześcijańscy zamknęli kościół Grobu Świętego w Jerozolimie na znak protestu przeciw państwu Izrael i jego polityce wobec chrześcijan.
  fot. Reuters

  https://pbs.twimg.com/media/DW57-JzXcAAIVIn.jpg
 • Dwie oczywiste oczywistości
  Mieszkając w Krakowie, od kilkudziesięciu lat, mniej więcej raz w roku, towarzyszę znajomym z różnych stron świata, w zwiedzaniu Muzeum Auschwitz - Birkenau.
  Potwierdzam, że poprzez różne słabości, ekspozycja degraduje pamięć bohaterstwa i martyrologii Polaków. Wiele razy zwracałem pracownikom Muzeum uwagę na te "słabości" - bez żadnego efektu.

  Nie sądzę, by przed zmianą dyrektora Muzeum, był sens rozważać te problemy.

  Podobnie jak nie mają sensu rozważania historyków, przed dokonaniem ekshumacji w Jedwabnem.
 • @Husky 20:57:42
  ... gdyby mieli odwagę i znali się na polityce,to rząd powinien zamknąć Żydom dostęp do obozu w Oświęcimiu w geście solidarności z chrześcijanami z Jerozolimy.

  Mają świetną okazję,aby zademonstrować całemu światu,że Polska,to obrońcy chrześcijaństwa i zachodniej kultury.
 • Według "żydowskich" ustaleń między Polakami uratowało się około 30 tysięcy "ofiar holocaustu"
  Szacować można na około 300 tysięcy z czego ogromna większość nie wyjechała do Palestyny a wielu do końca życia nie przyznali się do żydowkiego pochodzenia nawet przedą rodziną polską..
  Do lat 70-tych sjonistyczni kolonizatorzy Palestyny ze wszystkich aliji od piłsudczykowsko żabotyńkiej przez stalinowsko -litewska, andersowską i największą bermanowsko stalinowską gardzili "ofiarami holocaustu jako "mydłem" grzebiącym w wysypiskach śmieci z palestyńsko izraelickich targów żywnościowych. Dopiero w latach 6-70tych zrozumieli możliwości wykorzysania kultu holocaustu rozwijanego przez pozostałych w PRL Żydów będących pod wpływami katolicyzmu i przez polskich judeopsycholicznych kab otynów sjonistycznych w rodzaju patriotycznego rtrajkota Bartoszewskiego lub Kskiego. W 1948r na wniosek Gromyki ONZ ustanowił żydowskie państwo w Paleestynie i zlikwidowano obozy dla uchodzców z za żelaznej kurtryny przez nieprzenikliwe dla Polaków bronowane granice zwalniając z tych obozów 200 tysięcy takich kandydatów na nowohebrajczyków , dla których diety obozowe były ważniejsze od dalszej aliji z ZSRR przez PRL do Palestyny mimo popędzania pogromem kieleckim i polskim antysemityzmem.. W Palestynie dyskryminowano nie tylko język polski ale także idisz jako przeszkody dla tworzenia narodu nowohebrajczyków, którzy mniej (a własciwie wcale) znali hebrajski niż "etniczni litwini" litewski po utworzeniou litewskiego państwa w Kowieńszczyźnie i Wileńszczyźnie po ! ojnie światowej.
  Dla tego matka wywieieziona jako dziecko do Palestyny uczyła swego syna nienawiści do polskiego języka i polskości
  Żydowki dziennikarz opowiadał premierowi Morawieckiemu o nienawiści swej matki do Pollaków i do następnego wywiadu telewizyjnego nie dowiedział się z jakiej miejscowiści pochodziła jakby się wstydząc tak jak Tusk swego dziadka. Pierwszy użył sa sprawcy holocaustu w odniesieniu do Polaków i wszyscy oskarżają Morawieckiego za odpowiedz mimo, że nie przytoczył przeprosin gubernatora GG Hansa Franka na procesie w Norymberdze "przepraszam swój naród żydowski za nadmierne i zbędne cierpienia".
 • @Seth 21:53:46
  Ale czy filosemici III RP są "obrońcami chrześcijaństwa i zachodniej kultury"?
  Pozdrawiam.
 • All
  Oczywiście, że dyrektor tego muzeum jest tylko pionkiem wykonującym polecenia "jeszcze bardziej starszych i mądrzejszych".

  Bo obecnie to zbieramy pokłosie wieloletnich zaniedbań i praktycznego scedowania sprawy Auschwitz w ręce żydowskie.

  Ale gdzieś trzeba zacząć...

  Pozdrawiam Was wszystkich.
 • @Docent zza morza 10:07:10
  Jan Olszewski: Wątek ukraiński w ustawie o IPN ma charakter czegoś pomiędzy obsesją a dywersją. Trudno znaleźć inne uzasadnienie.[Myślę, że historycy polscy i ukraińscy powinni wątek sowieckiej inspiracji dla zbrodni wołyńskiej poważnie wziąć pod uwagę. Choć zdaję sobie sprawę, że jeśli są jakiekolwiek dokumenty na ten temat, to znajdują się one w archiwach KGB podkreślił.]

  https://wpolityce.pl/polityka/383335-jan-olszewski-watek-ukrainski-w-ustawie-o-ipn-ma-charakter-czegos-pomiedzy-obsesja-a-dywersja-trudno-znalezc-inne-uzasadnienie

  Ps...Objawił się po Terleckim, etc..następny miłośnik Bandery i Upaińców. Na starość cymbał traci rozum..albo się odkrywa. Chazar Oeksner alias Olszewski jest masonem. Kogoś to dziwi? Cała Magdalenka to chazarska agentura. Zmieniają się tylko nadzorcy. Chazar Oeksner alias Olszewski to mam nadzieję ostatni z tych giedrojciowców, co bardziej kochają Ukrainę niż Polskę. Ukraina to najbardziej zajadły wróg Polski i tak należy ich traktować. Żadnej pomocy i wparcia. Sowiecka inspiracja wcisnęła ciemnym Ukraińcom widły, piły, siekiery do rąk i kazała w najbardziej zwyrodniały sposób mordować tysiące Polaków. Wolne żarty. Olszewski to kryptobanderowiec. Mojej zgody na banderyzm w Polsce nie ma. Chachłaków trzeba odesłać na stepy. Stare przysłowie pszczół: "niechaj zamilkną ci co się przeszłością szczycą albowiem każda kurwa też kiedyś była dziewicą". To polska choroba. Jakieś "autorytety" które dostają prawo do wygadywania głupot.
 • @Docent zza morza 10:07:10
  PiS pójdzie na ustępstwa ws. uboju rytualnego? "Rz": "Trwają intensywne rozmowy Krzysztofa Czabańskiego z rabinem Schudrichem"
  https://wpolityce.pl/gospodarka/383325-pis-pojdzie-na-ustepstwa-ws-uboju-rytualnego-rz-trwaja-intensywne-rozmowy-krzysztofa-czabanskiego-z-rabinem-schudrichem

  Ps...Panie Czabański! Zanim rozpoczniesz Pan rozmowy z tym żydem, to obejrzyj Pan sobie filmy z takiego uboju. Jeżeli Pana nie poruszą a przynajmniej nie zastanowią, to znaczy jest pan żydem! Nic nie rozumiem. Czabański który od dwóch lat odgraża się, że będzie uregulowana sprawa abonamentu, zajmuje się a to zwierzętami futerkowymi, a to ubojem. Może on jest zoologiem a reszta to pomyłka? Co za hipokryzja! Dla hodowli i zabijania zwierząt futerkowych -nie, dla uboju rytualnego -tak, bo tak chce żyd. I znów pisanie polskich ustaw pod dyktando żydów. To niewiarygodne co to za państwo. Rzeczywiście Polska wstaje z kolan po to by położyć się plackiem przed żydami. Dlaczego polski rząd wykonuje żądania żydów ? Czy tak trudno powiedzieć stanowcze NIE!!! Trzeba by również przypomnieć historię boju o ubój rytualny, w którym niesławną rolę odegrał były prezes TK chazar Kaufman alias Rzepliński. Sprawa kiedyś była głośna, bo TK nie dość, że uznał ten proceder za zgodny z Konstytucją, to jeszcze jeszcze uznał jego dopuszczalność bez ograniczeń. Wykroczył tym samym poza zakres skargi do TK, bo sama skarga dotyczyła jedynie uboju na potrzeby gmin żydowskich. Wywołało to lawinę kontrowersji, bo TK nie miał prawa tak zrobić i sam naruszył ustawę o TK. Trybunał nie ma prawa w swoich orzeczeniach wykraczać poza granicę skargi - co Trybunał pod przewodnictwem chazara Kaufmana alias Rzeplińskiego uczynił. Do historii przeszła treść uzasadnienia autorstwa Rzeplińskiego, w którym popisał się refleksją że "nigdzie nie zostało dowiedzione, że zwierzęta cierpią" - czy coś w tym rodzaju. Wg mojej opinii, to skandaliczne orzeczenie było wówczas nagrodą dla PSL za zmianę frontu w sprawie afery taśmowej - bo Ludowcy nagle nabrali wody w usta w tej sprawie.
 • Oczywiście dymisjonować pewnie.. ale....
  Już chciałem podpisać petycję no ale proszę "przywrócenie mszy"????
  Przywrócenie celebry okupanta tego narodu, pijawki która podszywa się pod dobroczyńcę? Dziękuję bardzo, postoję.... Faktycznie to że pozwala się żydom opowiadać wewnątrz tego obozu swoją własną bajkę..... to jest skandal. Co by nie mówić, mówią że to niedobrze, że jest prowadzona tak twardo polityka historyczna - akurat moim zdaniem jest to bardzo dobrze.... Anglicy łgali o historii polaków, poniewierali polakami, to samo cała reszta "sprawiedliwych" "lepszych" narodów (angole - potomkowie piratów, twórcy obozów koncentracyjnych, polujący na lisy - lepsza nacja???? naprawdę??? ) ... Trzeba przypomnieć światu gdzie są kłamstwa... boli? To dobrze... ma boleć.
  Katolicyzm to kolejny po hitlerze oprawca, obecnie zabija w kraju metodą na in vitro, metodą na zakaz handlu w niedzielę (apteki pozamykane xDD) ... robi z dziewczyn zabójców blokując tabletki dzień po.. kradnie ten kraj, rabuje wiele miliardów co rok z biednego kraju. Wzamian nie daje kompletnie nic, poza postępującą ateizacją narodu.... Katolicyzm: bluźnierca, oprawca, złodziej. Satyra na chrześcijaństwo. Takie petycje, gdzie przywraca się msze kolejnego okupanta Polski, no to dziękuję bardzo postoję. A tego dyrektora wydaje się faktycznie należy pogonić, popieram.... Wiedzieliście jak zawalić petycję... niezła fuszerka.. Otóż w naszym kraju katolików wcale tak wielu nie ma.... 95 procent to katolickie oszustwo... żeby zagarnąć jak najwięcej pod siebie.... a będzie katolików jeszcze mniej, to przeklęty kościoł.... Czarna inkwizycja wróciła, ściga nergala, za plakat... nie pozwalają ludziom inaczej myśleć. Porobili ustawy, aby już nie zwiewać przed gniewem społecznym i sobie demonstrować różne bluźnierstwa typu miesięcznica smoleńska.... Jak można pozwalać istnieć religii która aktywnie morduje ludzi, bo tym jest blokowanie in vitro. Jezus mógł się narodzić z in vitro - naśladujmy to... ale czarne robi wszystko, aby naród nie miał zielonego pojęcia, na czym polega chrześcijaństwo.... nowy papież zaczął mówić do rzeczy, i już go się obszczekuje.... Pomysł był dobry ale wsadziliście te swoje czarne msze, po diabła to komu potrzebne.... wojnę wygrali chyba po większej części ateiści, co im też czarne podszykuje swoje czarne msze?? No do diabła.... A z Izraelem trzeba twardo a nie miękko kiedy zaczyna kłamać. Bogu na pewno to się nie podoba, jak jego wybrańcy zaczynają łgać na prawo i na lewo.... cała reszta wsparcie świata nie jest potrzebne, jak plecy ma się na samej górze xD...
  Mamy 28 lat kryzysu katolickiego, gdzie kraj przejęły w absolutne władanie bandy katolickie... i te 28 lat kryzysu katolickiego z niesamowitą ilością samobójstw nic do was nie przemawia, zapomnieliście w cholerę wszystko nagle, i dbacie o tę czarną wesz??? Po diabła.....
 • @Husky 19:01:55
  Nawiasem dałem 5 gwiazek świnią nie będę xD
 • @Leon. 16:42:48
  "Anglicy łgali o historii polaków, poniewierali polakami"
  Czy Ty pogardzasz Polakami pisząc o nich z małej litery?
 • @Docent zza morza 10:07:10
  Holokłamstwo/Holokit..Mamy ciekawsze tematy niż spieranie się z ambasadorem Izraela, ale bez komentarza wypowiedzi bezczelnej żydówki nie możemy zostawić. Wtrącanie się Izraela w sprawy wewnętrzne naszego kraju stało się manierą, na którą nikt nie reaguje w należyty sposób i należy do negatywnych zachowań korpusu dyplomatycznego tej placówki, która wydaje polecenia jak mamy postępować żeby oni się nie obrazili. Ambasador na konferencji prasowej bredziła nie na temat i od rzeczy. Mendia należące do syjonistów kreują tezę, że miliony żydów zginęło w polskich obozach koncentracyjnych /zagłady co jest wierutnym kłamstwem. Badania komory gazowej przez eksperta wykazały jej nieprzydatność do gazowania ludzi. Kiedy policzysz przepustowość krematorium wychodzi że żydów musieli by palić jeszcze kilka lat po wojnie żeby osiągnąć liczbę 6 milionów. Skąd wziąć taką ilość żydów kiedy populacja w latach 1939-45 roku na świecie wynosiła właśnie 6 milionów. Przy okazji krytyki absurdalnej ilości uśmierconych pod adresem syjonistów zmieniono w Oświęcimiu tablice upamiętniającą zamordowanie 6 milionów na 2 miliony. Takie działania muszą budzić odrazę dla tej łajdackiej populacji, która z tragedii narodowej uczyniła dochodowy interes. Każdy kto ma trochę wiedzy wie, że Wodór i Cyklon B w kontakcie z powietrzem tworzy mieszaninę wybuchowa. Ale ta wiedza nie przeszkadza pokazywać jak Niemcy gazowali biednych żydów wrzucając Cyklon B do komory / łaźni rzekomo przystosowanej do gazowania. Jak bezczelnymi kłamcami potrafią być żydzi przechodzi ludzkie pojęcie.


  http://racjapolskiejlewicy.pl/wp-content/uploads/2018/02/Holokaust-eskimosi.jpg

  Takie i inne absurdy kryją się za tym gigantycznym kłamstwem będącym podstawą do wyłudzeniem od Niemiec odszkodowania. Już dawno żydowscy pisarze zdemaskowali kłamstwo na temat obozów zagłady. Sami intelektualiści żydowscy odcinają się od tego kłamstwa, jakim jest Holokaust, które sprowadzi na kłamców nieszczęście bo tak działa prawo przyciągania i zabiją się własną pięścią. Udająca zatroskanie i oburzenie jąkająca się Ambasador słabo znająca nasz język plotła trzy po trzy dopiero na drugi dzień przetłumaczyła koszerna prasa co miała na myśli. Ustawa w Izraelu budzi dużo emocji. W to akurat wierzymy, bo wiemy jak przebiega edukacja młodzieży, której wmawiają, że to Polacy wybudowali obozy koncentracyjne żeby mordować żydów i są winni ich śmierci. Przywożą do Oświęcimia młodych indoktrynowanych ludzi, którzy zachowują się jak zwyrodnialcy obrażają naszych rodaków na każdym kroku demolując pokoje hotelowe. Blady strach padł na kłamców, bo co oni teraz powiedzą, kiedy kłamstwo Holokaustu wyjdzie na jaw i społeczeństwo Izraela przejrzy na oczy. Izrael to azjatyckie zadupie, którego prasę kontrolują ci kłamcy ale co powiedzą, kiedy przedostanie się ta informacja do świadomości społeczeństwa i obiegnie cały świat. Nam zaimponował KneSejm swoją determinacją i samobójczą odwaga, ale czego się nie robi dla władzy i uwiarygodnienia szajki przestępczej przed wyborcami. Żeby nie przynudzać należy odwołać Ambasadora Judeopolonii z Izraela i wydalić Annę Azari, jako osobę niepożądaną w naszym kraju i zakazać rasistowskich spędów w Oświęcimiu. W przeciwnym razie będą one służyły do smagania nas przez syjonistyczne mendia raz po raz w celu wyłudzenia szmalu i nazywania nas współwinnymi Holokaustu. Z naszej strony polecamy pouczającą książkę pod tytułem „Przedsiębiorstwo Holokaust”,, która w prostych słowach wyjaśnia jak to kłamstwo funkcjonuje. Dodatkowo polecamy pouczający film żydowskiego redaktora śledczego, który wnikliwie analizuje na czym polega nienawiść do żydów i jak żydzi stworzyli antysemityzm nie będąc Semitami.

  https://youtu.be/AaLersPXILE

  Ps... Artykuł został karnie usunięty z Pejsbuka, którego żydowska administracja stoi na straży poprawności politycznej tuszująca jawne kłamstwa, dławi każdą konstruktywna krytykę pod adresem syjonistów stojących na czele żydów wiarołomców i oszustów, którzy są odpowiedzialni za śmierć swoich współbraci organizując i finansując, przygotowania do II wojny światowej. Po wojnie ukryli dokumenty obozowej administracji, zacierają ślady i dowody swojej zbrodni. Podczas jej trwania nie zrobili nic lub zbyt mało aby zatrzymać ludobójstwo swoich współbraci.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930