Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
236 postów 573 komentarze

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Jak PIS rozbroił hagadę o ”amerykańskich sankcjach”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Tajne/poufne" informacje nie znoszą światła ani rozgłosu, i dlatego PIS podsuwając onetowi notatkę o zakulisowych amerykańskich groźbach zmusił USA do publicznego odcięcia się od nich.

Imponujący makiawelizm PIS-u w akcji, bo jak inaczej nazwać tę rozgrywkę?

- = >Dementi amerykańskiego Departamentu Stanu

Notatka naszej ambasady z 20 lutego – poufna i przekazująca poufne groźby „strony amerykańskiej” (i do tego sprzeczne z amerykańską racją stanu) trafia do polskiej i amerykańskiej sfery publicznej dopiero po dwóch tygodniach, zmuszając stroną amerykańską do zajęcia oficjalnego stanowiska, rozbijającego w proch i pył tę „poufną intrygę”.

Toż to polityczny majstersztyk, wpisujący się w szerszy historyczny trend.

Pisałem już, że rok 2018 przejdzie do historii jako początek „ZŁOTEJ POLSKIEJ DEKADY”(trwającej do roku 2030 – to najwyraźniej o niej ciągle mówi George Friedman, wieszczący wspaniałe perspektywy dla naszego kraju), a już wiosna powinna przynieść nam koniec wojny polsko-polskiej (rozpętanej przez Tuska w interesie Berlina jesienią roku 2005).

Od kogo zatem onet otrzymał tę notatkę?

I czy ten przeciek był skierowany jedynie do onetu, z uwagi na patentową głupotę (Lis, Węglarczyk, Stankiewicz, itp.) i zażarty antypolonizm redakcji?

Tryumfalizm onetu – patrzajta, ludziska, jak to się „polaczki” doigrały, hihihi – eksplodował im prosto w twarz, bo tak głupie nagłośnienie tak głupich zakulisowych gróźb m-u-s-i-a-ł-o wywołać stanowczą reakcję USA.

Bo nie ulega wątpliwości, że treść notatki była prawdziwa, jak i prawdziwe były groźby pod naszym adresem. Ale ich siła tkwiła w ich poufności, bo wyciągnięte na światło dzienne uderzały swą infantylnością i niedorzecznością.

Groźba upokorzenia polskich przywódców oraz groźba zerwania sojuszu strategicznego z powodu J.T. Grossa?

image

Ktoś tu wyraźnie przelicytował i przekombinował...

no i jak długo jeszcze po takich wybrykach, izraelsko-żydowski „ogon”

będzie w stanie nadal wywijać amerykańskim „psem”?

Ciekawe, czy tak demonstracyjnie proizraelscy (no i antyamerykańscy) urzędnicy polecą tam teraz ze stanowisk?

Bo problemem tak USA, jak i Polski oraz praktycznie wszystkich pozostałych państw świata jest istnienie dobrze zakamuflowanego „głębokiego państwa”  w lokalnych strukturach rządowych, dbającego przede wszystkim o interes izraelsko-żydowski, najczęsciej kosztem państwa-żywiciela.

image

No to może stary izraelski dowcip, z początków ich państwa:

„Słyszałeś, Mosze, że wszyscy hotelarze w Tel-awiwie już zbankrutowali?

 

Nie może być - dlaczego?

 

Bo wszystkie delegacje rządowe to zatrzymują się u rodziny”.

A siła prożydowskich agentów ulokowanych na kluczowych stanowiskach, polega na ich starannymzakamuflowaniu i konsekwentnym udawaniu kogoś innego – bo po zdemaskowaniu tracą całą swoją moc sprawczą.

Pisałem już, że naszym atutem w tej hybrydowej wojnie wypowiedzianej nam przez „stronę żydowską” jest prawda i jak największa otwartość.

Dlatego musimy robić swoje – tak w Europie, jak i na świecie – i po prostu bronić pryncypiów – a nasz wpływ będzie rósł i zgodnie z przepowiedniami o. Klimuszko:

"Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (...)

Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie.

Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym".

 

"Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze pięćdziesiąt lat i miał do wyboru stały pobyt w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego.

Nad Polską bowiem nie widzę ciężkich chmur, lecz promienne blaski przyszłości".

 

"Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów.

Przed Polską widzę jasność i wstępowanie do góry. Będzie bardzo dobrze".

Może to nie przypadek, że i Włosi po ostatnich wyborach zaczynają przebąkiwać o słuszności stanowiska zajmowanego przez Polskę i Grupę Wyszehradzką?

Dlatego nie przejmujmy się tą gównoburzą wywołaną przez Żydów ani ich hucpiarskimi urojeniami i oskarżeniami. Bo w ostatecznym rachunku, tym razem, to oni sami udławią się własnymi kłamstwami...

image

Bo ich hagada o Holokauście oraz o roli Polaków nie wytrzymuje konfrontacji z PRAWDĄ HISTORYCZNĄ.

A im więcej wygodnych dla nich przemilczeń i niedomówień, tym łatwiej im utrzymywać świat w niewiedzy. I dlatego naszą rolą jest MÓWIENIE PRAWDY – i wygląda na to, że właśnie dlatego Żydzi „wywołali nas do tablicy”...

Bo historia dowodzi, że tkwi w nich jakiś gen autozniszczenia, cyklicznie doprowadzający do ich klęski  (kilkadziesiąt masowych ekspulsji  z najrozmaitszych krajów na przestrzeni dziejów).

I niech ta notka kol. "Elig" posłuży nam wszystkim do chwili refleksji - = >Antytalent żydów do polityki

Bo ani Żydzi nie są tak wszechpotężni, jak się powszechnie uważa, ani tak mądrzy,

a po przeniesieniu jakiegokolwiek sporu na płaszczyznę etyki i moralności

to szybko uchodzi z nich powietrze i pozostaje im tylko bezsilny krzyk i tradycyjny rejwach...

A łatką „antysemity”  (czyli kogoś przez nich znielubianego) to coraz więcej ludzi będzie się już niedługo po prostu szczycić...

image

KOMENTARZE

 • W Londynie biją żydów
  https://niezlomni.com/wp-content/uploads/2018/03/aron.png

  https://niezlomni.com/antysemityzm-polsce-dlaczego-polskie-media-informuja-o-tym-stalo-sie-samym-centrum-londynu-wideo/
 • Coś tu nie tak, ktoś kłamie.
  Wiceszef MSZ: Jeśli urzędnik przekazał dziennikarzom Onet.pl dokument zastrzeżony, to złamał prawo. "Toczy się w tej sprawie postępowanie”
  https://wpolityce.pl/polityka/384895-wiceszef-msz-jesli-urzednik-przekazal-dziennikarzom-onetpl-dokument-zastrzezony-to-zlamal-prawo-toczy-sie-w-tej-sprawie-postepowanie

  Ps..Kto to wytłumaczy ? Wszczęto śledztwo w sprawie ujawnienia... nieistniejącego dokumentu, który jest zarazem fake news ? Czyli dokument który nie istnieje, którego dotyczy fake news, jest niejawny. Ktoś mi to wytłumaczy? Rozumiem, że toczy się postępowanie w sprawie nieistniejącego dokumentu, jak twierdzicie od wczoraj? to już trochę paranoicznie brzmi, nieprawdaż? Toczy się śledztwo w sprawie ujawnienia treści tajnej notatki, której podobno nie było a której sygnaturę wszyscy znamy. Kto tu jest normalny? Cała akcja i hałas, że Onet kłamie a teraz okazuje się, że w informacji o "zablokowaniu kontaktów z głównym sojusznikiem" coś jest na rzeczy. Bo "Prawdziwe są te wiadomości, które zostały zdementowane". Co się toczy Panie wiceszef ? Toczy to was sowiecka agentura. Śmiechu warte tłumaczenia. Gdzie profesjonalizacja państwa ? I wreszcie co u diabła ciężkiego robią służby chroniące państwo ? Kancelaria z której wydostały się informacje i dokumenty powinna być zdymisjonowana z szefem kancelarii włącznie. Nie będę wodził rozważań na temat ministra MSZ bo w istocie jego sprawą jest żeby całkowicie zreformować dyplomację, włącznie z całym aparatem urzędniczym ministerstwa. Macie w urzędach sowiecką warszawkę, która was nicuje na wszystkie strony i sposoby. Rodzinki, dynastie w ministerstwach od wuja Stalina począwszy. Zmiana to nie miała być kosmetyka tylko trzęsienie ziemi, rewolucja urzędnicza, wymiana elit. Co jest tymczasem ? Bunt sędziów ! Ponownie jawi się pytanie gdzie państwo, gdzie sankcje administracyjne na zbuntowanych urzędników. Czego trwa ceregielenie się zamiast twardych i stanowczych działań ? Dopóki nie będzie zastosowana metoda Cejrowskiego "wszyscy won!", to takie kreciki co świnkę podkładają, zawsze się znajdą.
 • @kula Lis 67 20:55:40
  "Wszczęto śledztwo w sprawie ujawnienia... nieistniejącego dokumentu, który jest zarazem fake news ? Czyli dokument który nie istnieje, którego dotyczy fake news, jest niejawny. Ktoś mi to wytłumaczy? "

  Ja to wytłumaczę. Tak jak jest geometria nieeuklidesowa, tak jest logika niearystotelesowska, gdzie A jest B i A jest nie B. OK?
 • proszę nie być takim pewnym..
  Autor napisał:
  "no i jak długo jeszcze po takich wybrykach, izraelsko-żydowski „ogon”
  będzie w stanie nadal wywijać amerykańskim „psem”?"

  Ten pies już dawno ma nowotworowe przerzuty. To złośliwa wersja ogono-raka. Problem w tym że nowela o IPN jest przeciwciałem na tą mutacje nowotworową i zainfekowany mózg psa nie może dziabnąć innego zwierzaka bo boi się że to jeż albo ropucha. Pies niema szans z tym nowotworem, tak jak nie miała z nim szans carska Rosja. To jedynie szlachecka 1RP potrafiła w ryzach trzymać nowotworowe niebezpieczeństwo przez kilkaset lat. No ale przez chroniczne osłabienie rozszarpały ją inne zwierzaki które potem zaraziły się skażoną krwią ogono-raka. Właśnie oto temu złośliwemu nowotworowi chodziło. Kichał św. Michał zwłoki 1RP, grunt że rak poszedł w świat.
  pozdrawiam
 • Autorze
  Sensacyjne odkrycie IPN! Odkryto 12 tys. zmikrofilmowanych teczek tajnych współpracowników kontrwywiadu. Instytut Pamięci Narodowej odkrył 12 tys. zmikrofilmowanych teczek tajnych współpracowników kontrwywiadu wojskowego z lat 1943-1974. Jak wynika z najnowszych ustaleń dokumentacja zawiera m.in. zobowiązania do współpracy, ankiety personalne i życiorysy agentów. Wiadomo już, że odnaleziona dokumentacja dotyczy m.in. Głównego Zarządu Informacji WP - organizacji uznawanej za jedną z najbardziej brutalnych służb w dziejach PRL, a także Wojskowej Służby Wewnętrznej. Odkryta dokumentacja dotycząca agentury kontrwywiadu wojskowego dostępna jest dla badaczy. Opisy ok. 4 tys. jednostek archiwalnych znajdą się w publicznym Inwentarzu archiwalnym IPN. Tajemnica teczek tajnych współpracowników kontrwywiadu. Co dokładnie jest na mikrofilmach? Jak już informowaliśmy, archiwiści IPN odkryli 12 tys. zmikrofilmowanych teczek personalnych tajnych współpracowników kontrwywiadu wojskowego z lat 1943-74. Dokumentacja ta, dotycząca Głównego Zarządu Informacji i Wojskowej Służby Wewnętrznej, dostępna jest dla historyków i dziennikarzy. Jeszcze dziś IPN upubliczni ok. 4 tys. opisów tych dokumentów, ocenianych przez specjalistów IPN jako unikatowe. Opisy te będzie można znaleźć w internetowym Inwentarzu archiwalnym IPN, który pełni rolę spisu treści dla korzystających z zasobu archiwalnego Instytutu. Inwentarz IPN nie zawiera treści dokumentów, które są dostępne wyłącznie na zasadach określonych w ustawie o IPN, m.in. dla osób prowadzących badania naukowe oraz dziennikarzy. To wyjątkowe odkrycie dla każdego, kto interesuje się historią wojskowych służb z okresu tzw. Polski Ludowej. Daje nam niemalże kompletną wiedzę dotyczącą pierwszego 30-lecia działalności agentury GZI i WSW, która do tej pory była fragmentaryczna. Do tej pory badacze sądzili, że większość dokumentów dotyczących agentury kontrwywiadu wojskowego, przede wszystkim Głównego Zarządu Informacji, zostało bezpowrotnie zniszczonych. Nikt nie przypuszczał, że zostały one zmikrofilmowane, dzięki czemu mamy teraz zbiór aż 12 tysięcy teczek personalnych tajnych współpracowników. Tylko 800 z nich mamy w formie papierowej, czyli ponad 11 tys. jest całkowicie nowych, które od 1990 roku nie widziały światła dziennego mówi wicedyrektor Archiwum IPN Mariusz Kwaśniak. Dokumenty dotyczące tajnych współpracowników wojskowego kontrwywiadu obejmują lata 1943-1974. Procedura mikrofilmowania odbywała się przez osiem lat - od 4 listopada 1966 r. do 5 lutego 1974 r.; następnie teczki papierowe zgodnie z instrukcjami WSW niszczono. Do odkrycia nowych materiałów przez pracowników Archiwum IPN doszło jeszcze w 2016 r., jednak dopiero w ostatnich dniach zakończyły się prace nad pełnym ich opracowaniem i udostępnieniem badaczom. W każdej z tych teczek są najważniejsze dokumenty dotyczące agentów, informatorów, tajnych współpracowników, nieoficjalnych pracowników oraz tajnych lokali kontaktowych i mieszkań. To między innymi ich zobowiązania do współpracy, charakterystyki, wnioski o zezwolenie na przeprowadzenie werbunku i raporty o jego dokonaniu, ankiety personalne oraz życiorysy, czyli wszystko to, co wskazuje na współpracę z daną służbą - powiedział PAP Łukasz Baranowicz, który kieruje pracami Sekcji Przechowywania Zasobu Archiwalnego w Archiwum IPN i jako pierwszy natrafił na nieznany wcześniej zbiór mikrofilmów. Dodał, że w niektórych z teczek agentów kontrwywiadu wojskowego, zwłaszcza tych obszernych, bo liczących nawet do 100-200 stron, można znaleźć także doniesienia. Archiwiści IPN podkreślają, że o ile w części z teczek - np. z lat 50. - znajdują się raporty o zakończeniu współpracy, o tyle w części z lat 70. takich dokumentów nie ma. To oznacza, że ta współpraca mogła trwać do 1990 roku, choć o tym z tych mikrofilmów się nie dowiemy. Mimo to możemy przypuszczać, że ktoś, kto został agentem w 1974 roku był aktywny w następnych latach zauważył Baranowicz. Wyjaśnił też, że powody tworzenia mikrofilmów i niszczenia oryginalnych teczek były prozaiczne - w ten sposób funkcjonariusze wojskowych służb zwiększali przestrzeń magazynów archiwalnych. Do odkrycia mikrofilmów doszło podczas prac porządkowych i opracowywania wyodrębnionej dokumentacji audiowizualnej. Po otwarciu zalakowanych 44 pudeł okazało się, że znajduje się w nich 281 szpul mikrofilmów (każdy został wykonany w 3 egz. - 1 negatyw i 2 pozytywy, łącznie 843 szpule), które wykonano w laboratorium operacyjno-kryminalistycznym Szefostwa Wojskowej Służby Wewnętrznej. Poza teczkami agentów mikrofilmy obejmują karty ewidencyjne wojskowej agentury dotyczące tych materiałów, które zostały zniszczone przed 1966 r. W sumie to ok. 1700 dobrze opisanych kart, które również są bogatym źródłem informacji - dodał wicedyrektor Archiwum IPN. Ponadto na mikrofilmach umieszczono dokumentację pomocniczą działu kontrwywiadu i kancelarii organów wojskowych służb z lat 1943-1966. Innym bardzo cennym dokumentem jest 56-stronicowane opracowanie pt. "Szczegółowe zestawienie stanów faktycznych Sił Zbrojnych z 1 maja 1938 roku", sporządzone przez Ministerstwo Spraw Wojskowych. W ostatnich dwóch latach archiwiści IPN digitalizowali odkryte mikrofilmy, jednocześnie poprawiając jakość tych dokumentów, które były słabo czytelne. Po ich opracowaniu informacje o części z nich umieszczano w Inwentarzu archiwalnym. Inwentarz powiększy się o ponad 63 tys. nowych rekordów (ok. sześć tysięcy z nich dotyczy dokumentów z tzw. zbioru zastrzeżonego), tym samym zawierając informacje o ponad 1,85 mln jednostkach archiwalnych przechowywanych w IPN. Kopie wszystkich zmikrofilmowanych dokumentów dotyczących tajnych współpracowników GZI i WSW są umieszczone na macierzach dyskowych IPN. Archiwiści systematycznie umieszczają ich opisy w Cyfrowym Archiwum IPN, dostępnym w czytelniach Instytutu w całej Polsce. To prawie 235 tys. stron sfilmowanych dokumentów. Ustalenie tego, co dokładnie znajduje się w tym zbiorze to praca dla historyków i dziennikarzy, do której zachęcamy. Sprawdzając niektóre z tych teczek natrafiliśmy na osoby, które są znane np. w środowiskach lokalnych, stowarzyszeniach. Były one nawet odznaczane, a znając teraz ten niechlubny fragment ich życiorysów, prawdopodobnie tych odznaczeń by nie otrzymali zaznaczył Kwaśniak. Wiceszef Archiwum IPN zwrócił także uwagę na różnicę pomiędzy działalnością cywilnych UB i SB a tzw. Informacją Wojskową. Funkcjonariusze GZI byli znani z niezwykłego okrucieństwa i sadyzmu podczas prowadzonych przez siebie przesłuchań i śledztw, a sama organizacja jest uznawana za jedną z najbardziej brutalnych służb w dziejach PRL. Wiemy z relacji żołnierzy Armii Krajowej lub powojennego podziemia, m.in. z WiN-u, że ubeckie katownie to był niemalże ośrodek wczasowy w porównaniu z tym, co działo się w tzw. wojskówce. Pamiętajmy, że do późnych lat 40., a nawet początku lat 50. większość oficerów w wojsku była ze Związku Sowieckiego; byli oni specjalistami w torturowaniu ludzi i wymuszaniu od nich zeznań - podkreślił archiwista. GZI był organem kontrwywiadu wojskowego, działającym w latach 1944-1957. Do jego zadań należała walka z "reakcyjnym" podziemiem niepodległościowym, walka z działalnością wywiadów państw kapitalistycznych w jednostkach i urzędach Wojska Polskiego, walka ze "zdradą stanu" oraz wykrywanie "nieprawomyślnych" i wrogich elementów w Wojsku Polskim. GZI został rozwiązany w 1957 roku i przekształcony w podległą MON Wojskową Służbę Wewnętrzną.


  Ps..Ciekawe czy będą tam wzmianki o tatusiu Stolzmana alias Kwaśniewskiego, pułkowniku Smierszy/NKWD/UB niezwykle okrutnym sadyście, zbrodniarzu i pospolitym bandycie Izaaku Stolzmanie alias Kwaśniewskim, albo o Cimoszewiczu. Może coś będzie o młodzieńczych wyczynach oficerów wojskówki i agentów rozwalających AK i NSZ, WiN zbrodniczych żydowskich sowieckich matrioszkach "Jaruzelskim" czy Kiszczaku..No to także blady strach padł na starszych posłów.. czerwone dziadki będą miały mokro w pampersach.
 • @kula Lis 67 11:34:01
  Nikt już nie będzie chciał współpracować z polskim wywiadem. Żadne inne państwo takich dokumentów nie ujawnia.
 • Autorze
  Złe wiadomości dla Berlina. "SZ": Nowy doradca ekonomiczny Trumpa, wielokrotnie zarzucał Niemcom, że manipulują kursem euro


  https://wpolityce.pl/swiat/384970-zle-wiadomosci-dla-berlina-sz-nowy-doradca-ekonomiczny-trumpa-wielokrotnie-zarzucal-niemcom-ze-manipuluja-kursem-euro

  Ps..To doskonała dla Polski informacja świadcząca, że nie tylko my widzimy niemieckie machinacje kursami euro. Od dawna o tym się mówiło, ale nie było atmosfery, teraz Niemcy nie zaprzeczą. A pozbycie się Cohna i Mnuchina to już czysty antysemityzm.
 • Autorze
  Donald Trump rozpocznie wojnę już dzisiaj. Prezydent Donald Trump zamierza w czwartek podpisać rozporządzenie w sprawie wprowadzenia odwetowych ceł na stal i aluminium poinformował w środę wieczorem czasu lokalnego doradca ds. gospodarczych prezydenta USA, Peter Navarro. Navarro powiedział stacji telewizyjnej Fox Business, że w czwartek o godzinie 15.30 czasu lokalnego (21.30 czasu polskiego) Trump zamierza podpisać rozporządzenie w sprawie nowych ceł, które ma wejść w życie w ciągu 15-30 dni. Doradca Trumpa poinformował, że na razie z obowiązku płacenia ceł mają być wyłączeni sąsiedzi USA - Kanada i Meksyk. Oba te kraje - jak podkreślił Navarro - będą miały czas by ponowne wynegocjować „uczciwy układ o wolnym handlu NAFTA”. Jeśli te kraje zgodzą się na ustępstwa (wobec USA), to pozostaną wyłączone z dodatkowych ceł. Wcześniej minister skarbu USA Steven Mnuchin powiedział, że Meksyk i Kanada, w przypadku pomyślnego (dla Stanów Zjednoczonych) zakończenia renegocjacji układu o wolnym handlu NAFTA, mogą być zwolnione z płacenia dodatkowych ceł. Inni sojusznicy USA, w tym kraje UE i NATO, nie będą wyłączeni z obowiązku płacenia dodatkowych ceł - 25 proc. na stal i 10 proc. na aluminium. Navarro zasugerował jednocześnie, że także dla innych krajów mogą pojawić się możliwości uniknięcia opłat celnych. Decyzja Trumpa, który w ubiegłym tygodniu zapowiedział wprowadzenie dodatkowych ceł, zaowocowała spadkami na giełdach, protestami szefów firm, których produkcja jest uzależniona od tych surowców i groźbą odwetu ze strony partnerów handlowych USA, w tym Kanady, która jest największym eksporterem stali na rynek amerykański.
  Protekcjonistyczne zamiary amerykańskiego prezydenta do tej pory poparli tylko przedstawiciele amerykańskich producentów stali i aluminium, tradycyjnie związana z Partią Demokratyczną federacja związkowa AFL/CIO oraz nieliczni ustawodawcy z Partii Demokratycznej, głównie ze stanów, gdzie dawniej koncentrowała się produkcja stali i aluminium. (PAP)
 • @kula Lis 67 20:55:40
  Wygląda na to, że nasi kochani filisemici "kapkę się zapętlili"...

  No bo jak tu się przyznać przed sobą samym, że semici wywijają naszym sojusznikiem jak chcą...? Wszyscy o tym wiedzą, ale nikomu nie wolno o tym mówić.

  I dlatego nasza narracja o "fake newsie" po prostu jest bezdennie głupia.
  Pozdrawiam Pana.
 • @norwid 00:15:29
  B. ładna i prawdziwa opowieść, ;-)
  Również pozdrawiam.

  P.S. Nasi panowie bracia po prostu wiedzieli jak z nimi postępować - i każdy starozakonny który zbytnio podskakiwał mógł zostać obity jak pies.

  Działało wtedy - pewnie by zadziałało i dziś.
 • Autorze
  Prezydent Duda złożył kwiaty pod tablicą upamiętniającą Polaków, którzy opuścili kraj w Marcu '68. https://wpolityce.pl/polityka/384981-prezydent-duda-zlozyl-kwiaty-pod-tablica-upamietniajaca-polakow-ktorzy-opuscili-kraj-w-marcu-68

  Ps..Ten fircyk i laluś A.Duda nie może usiedzieć na doopie ani dnia, bez podlizywania się ''starszym braciom''..!!!!A czy wspomniał o Morelach i innych ubeckich sukinsynach którzy też wtedy wyjechali zamiast zgnić w polskich wiezieniach. No i uhonorował tym między innymi zbrodniarzy żydowskich Morela i innych...wielu z nich wyjechało z zrabowanymi polskim rodzinom "wyklętych" majątkiem! Czy nasz prezydent wie co robi? Toż to pośmiewisko! Starczy już tego podlizywania się żydom. Pan A.Duda rozpoczął kampanię prezydencką, nie ma dnia bez pokazywania i wychwalania A.Dudy w mediach, nie dajmy się oszukać!

  http://niepoprawni.pl/video/budujemy-zydowska-przyszlosc-w-polsce
  Ps..II..Żenada to za małe słowo żeby to opisać. Ci którzy wyjechali to, z małymi wyjątkami, najzacieklejsi wrogowie Polski. Zachód przygarnął ich ciepłymi posadkami. Wielu żeby zakwalifikować się do wyjazdu. Bardzo smutny cyrk. To jest jakieś niezrozumiałe wariactwo. Wielu wyjeżdżających uważało że to było lepsze od wygranej w totka. Wielu na gwałt odgrzebywało swoje żydowskie korzenie żeby móc prysnąć. Zostali ci których nie można było ruszyć. Szał. Marzec ’68 i żydowska wściekłość za… antykomunizm:

  http://www.pch24.pl/marzec-68-i-zydowska-wscieklosc-za-antykomunizm,58717,i.html
 • @Docent zza morza 12:17:33
  Ewakuacja węgierskiego złota z Wielkiej Brytanii w trybie pilnym! (kiedy Polska to zrobi? i czy w ogóle to zrobi?)

  https://youtu.be/fgWoinW_UCs

  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/749/33/7493390.png
 • @Docent zza morza 12:17:33
  A.Duda przeprasza żydokomunę, w tym ponad 1200 zbrodniarzy, bandytów czyli funkcjonariuszy Smierszy, NKWD, IW/GZI/WSW, UB/SB, których należało za ich zbrodnie na Polakach powiesić lub wsadzić do więzienia za lata terroru stalinowskiego i po. Żenada to za małe słowo żeby to opisać. Ci którzy wyjechali to, z małymi wyjątkami, najzacieklejsi wrogowie Polski. Zachód przygarnął ich ciepłymi posadkami. Wielu żeby zakwalifikować się do wyjazdu. Bardzo smutny cyrk. To jest jakieś niezrozumiałe wariactwo. Wielu wyjeżdżających uważało że to było lepsze od wygranej w totka. Wielu na gwałt odgrzebywało swoje żydowskie korzenie żeby móc prysnąć. Zostali tylko ci których nie można było ruszyć. Szał.
 • @Docent zza morza 12:17:33
  Biedni narodowcy i/lub wyborcy PiSu...w tym niestety i ja prezydent przeprosił za marzec 68 w imieniu Rzeczpospolitej, a do tego nazwał bohaterem Szechtera vel Michnika...jak żyć ?
 • @Docent zza morza 12:17:33
  http://wprawo.pl/2018/03/08/prezydent-duda-prosi-o-wybaczenie-marzec68/

  Kancelaria Prezydenta

  @prezydentpl
  Tym, którzy zostali wypędzeni chcę powiedzieć - wybaczcie; Polska moimi ustami prosi ich o wybaczenie - żeby zechcieli zapomnieć, przyjąć, że Polska tak bardzo żałuje, że ich dzisiaj w niej nie ma.
  Ps...Adam Michnik może już spokojnie pozdrowić brata. W końcu sam prezydent poprosił go o wybaczenie za "wypędzenie". Kto wie? Może Stefan Michnik wybaczy? A może nie? Może PAD powinien pofatygować się do niego osobiście i klęknąć na progu? Może tyle wystarczy? A może nie? Może trzeba bardziej stanowczo walczyć z antysemityzmem? Może to wystarczy? A może nie? Panie Prezydencie Duda, nie chce nam się z Panem gadać!
 • @Docent zza morza 12:17:33
  Julia Brystygier, Różański, Wolińska, Michnik Bauman i cała reszta komunistyczno – syjonistycznego aparatu ucisku UB to za nich przeprasza……?
 • @Docent zza morza 12:17:33
  Na kolanach w dalszym ciągu a właściwie to już plackiem przed żydami, a tak krytykowali POstkomuchów! Julia Brystygier, Różański, Wolińska, Michnik Bauman i cała reszta komunistyczno – syjonistycznego aparatu ucisku UB to za nich przeprasza? Skąd go Kaczyński wyłuskał? Pachoł czy cwaniak liczący jak niegdyś Stolzmann, że mu szachrajska międzynarodówka w nagrodę za demontaż Polski światową karierę zapewni? To jest zdrajca narodu. Wolę już by nami rządził prezydent Łukaszenko czy Putin przynajmniej Słowianie z zasadami. Duda powinien przeprosić w imieniu żydów, skoro oni najprawdopodobniej nie mają w swojej nomenklaturze słowa "przepraszać" , Polaków za masowe mordy żydokomuny i germano-żydonazizmu na Polakach a także za wypędzenie przez żydostwo pookrągłostowe milionów Polaków na tułaczkę zagranicę. Masowy exodus Polaków trwa nadal tak jak i okupacja żydowska. No to wybaczenie może nas kosztować. Trza się wziąć do roboty, żeby zwiększyć wzrost gospodarczy, no i usprawnić ściągalność podatków. Duda zasługuje by mu pokazać wielkiego fucka przy wyborach.
 • @Docent zza morza 12:17:33
  Z niedowierzaniem czytałem słowa pana prezydenta Dudy, człowieka w którym chyba faktycznie więcej obecnie krwi żydowskiej i ukraińskiej "elity" niż Polaka walczącego o godność swojego narodu. Nieustannym suflerem wypowiedzi prezydenta jest oczywiście wszechobecny rebe Polski z NYC Michael Schudrich. Gdzie jest ta odwaga i duma, z którą powinien mówić o tym, że przecież nie mamy za co przepraszać, a już na pewno nie za marzec 1968 roku. Gdzie jakaś wzmianka o tym, że to polscy komuniści wykorzystywali antysemityzm dla swoich celów politycznych i rozgrywek frakcyjnych z żydowskimi komunistami? Wyjeżdżali przede wszystkim z Polski ci, którzy budowali po 1944 roku system terroru w Polsce, ci żydzi dominowali w wyższych strukturach bezpieczeństwa i propagandy, ci, którzy idealnie wpasowali się w system stalinowskiej ideologii, ponieważ sami tak jak komuniści, wychowywani byli w antychrześcijańskiej tradycji, z tą różnicą, że wyssali jeszcze z mlekiem matki pierwiastek wyjątkowości swojego narodu.
  ["Tym, którzy zostali wtedy wypędzeni i rodzinom tych, którzy zginęli chcę powiedzieć proszę, wybaczcie ówczesnej Polsce" zatem powinniśmy kajać się przed wszystkimi zdrajcami, zabójcami, komunistami, którzy opuszczali Polskę w luksusowych wagonach z przeświadczeniem, że się dorobili kosztem krwi polskich patriotów.]["Co za stratę ponosi dzisiejsza Rzeczypospolita, że wy wszyscy ci którzy wyjechali, ci którzy być może umarli przez tamten ’68 r. że was dzisiaj z nami nie ma, że jesteście elitą inteligencji, ale w innych krajach, że jesteście ludźmi sukcesu szanowanymi, ale w innych krajach, że wasza twórczość, że wasz dorobek naukowy, że wasze wspaniałe osiągnięcia nie poszły na rachunek Rzeczypospolitej. Co za żal, jakże mi jest przykro"] – Co za hańba!!! Jak można żałować, że ci wszyscy dranie i zabójcy, którzy wspięli się na szczyt zbudowany z ciał pomordowanych Polaków wyjechali z kraju?! Pan Duda nie tylko klęka przed komunistami rosyjskiego i żydowskiego pochodzenia…on już przed nimi leży plackiem i błaga o przebaczenie.. może powinien jeszcze przeprosić za tych wszystkich Żołnierzy Niezłomnych? Za to, że tak długo się opierali i walczyli z okupantem i bronili Ojczyzny?.. może za ich miłość do kraju? A może za to, że nie mamy jeszcze miejsca dla kolejnych pokoleń żydowskich komunistów, którzy już masowo wyrabiają sobie paszporty do Polski? może i za nas? za cały naród Polski?…jedyną osobą za którą winniśmy teraz przepraszać jest pan panie Duda, jest pan wstydem dla Polski Polaków na pana głosujących w tym nie i mojej Rodziny, znajomych..Drugi raz błędu przynajmniej my potomkowie Kresowiaków i szlachty nie popełnimy panie znikąd, króliku z żydowskiego kapelusza Duda, oszukać elektorat można tylko raz, powtórki nie będzie. Opuścisz Pałac w hańbie.
 • @Docent zza morza 12:17:33
  Duda przeprasza, a ojciec "katolik" Rydzyk zaprasza…. żydowskiego agenta J. Danielsa ponownie do RM w dniu 8 marca. Śmierdzi to wszystko kolaboracją ! Duda przeprasza, a ojciec "katolik" Rydzyk zaprasza…. żydowskiego agenta J. Danielsa ponownie do RM w dniu 8 marca. Śmierdzi to wszystko kolaboracją ! "Polska moimi ustami prosi ich o wybaczenie"..Powinien powiedzieć: "Polska [oprócz …i tu litania nazwisk na kilkanaście godzin] moimi ustami prosi ich o wybaczenie". No i PAD na jarmułkowym święcie bez jarmułki? Tak udawać Polaka? co za tupet! Ten idiota Duda przeprasza żydowskich zbrodniarzy. Gdyby ta banda nadal sprawowała władzę w Polsce z ich parszywych łapsk życie straciłoby kolejny milion Polaków. I ten katabas przeprasza takich żydowskich bandytów jak Bauman, Michnik, czy Morel. Duda do klopa.
 • @Docent zza morza 12:19:49
  Wicepremier Gowin: "Polska jest ojczyzną dwóch narodów: polskiego i żydowskiego". Ciekawych rzeczy dowiadujemy się w związku z obchodami rocznicy Marca’68. Najpierw prezydent Duda poprosił o wybaczenie "wypędzonych", potem ambasador Izraela stwierdziła, że nawet Związek Radziecki nie był tak zły dla żydów jak Polska, a teraz mamy oświadczenie wicepremiera Jarosława Gowina: "Polska jest ojczyzną dwóch narodów. Jest ojczyzna narodu polskiego i jest ojczyzną narodu żydowskiego. Nikt nigdy tej prawdy z polskiej historii nie wymaże". Internauci skomentowali tę nową definicję Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Ciekawe, który z tych narodów reprezentuje pan Gowin? Tak to jest kiedy sublokator przejmuje prawo własności do twojego mieszkania. Gość w domu jest tylko gościem. Nawet jeśli zasiedzi się w domu gospodarza 700 lat, nigdy nie będzie jego współwłaścicielem. Panie Jarosław Gowin to kiedy będzie POLIN zamiast Polski. Wydaje mi się, że trzeba już was pozbawić mandatu rządzących. Proszę się nie wypowiadać w imieniu wszystkich Polaków, bo nikt nie dał panu takich uprawnień!!! Wreszcie dowiedziałem się dlaczego resortowi żydzi w latach 1944-56 mordowali tak zajadle Polaków, żydzi ci bronili swojej ojczyzny bo Polska to ich ojczyzna. Ojczyzną narodu żydowskiego jest Izrael tłumoku. Rabin Polski: „Jerozolima jest stolicą żydów od 3 tys. lat!.” A tam gdzie stolica tam ojczyzna. Polacy w Anglii podobnie uważają za swoją stolicę Warszawę a nie Londyn. Ci nasi dygnitarze dzisiaj POszaleli…
 • @Docent zza morza 12:19:49
  Szewach Weiss zachwycony przemówieniem PAD: "Prosił o wybaczenie pięć razy" ..Dzisiejsze przemówienie prezydenta Dudy z okazji 50. rocznicy marca’68 bardzo spodobało się byłemu ambasadorowi Izraela w Polsce, Szewachowi Weissowi. To wystąpienie było bardzo ważne skomentował Weiss. Pierwszy raz prezydent Polski, tu, właśnie na tym uniwersytecie, gdzie to się działo, prosił o wybaczenie pięć razy w imieniu całego narodu polskiego. Nie jestem ambasadorem Izraela, mamy wspaniałą panią ambasador tu, ale ja osobiście przyjmuję to. To z serca. Musimy myśleć o przyszłości powiedział Weiss.

  Mój komentarz: Prezydent Andrzej Duda upokorzył dziś Polskę i Polaków. Prezydent Duda przeprosił żydowskich komunistycznych zbrodniarzy za to, że zbrodnicze komunistyczne chamy wystawiły im bilet na zachód. Jeśli tak ma wyglądać "wstawanie z kolan", to serdecznie dziękujemy za takie "wstawanie". To, co zrobił prezydent Duda jest tak obrzydliwe, że po prostu brak słów. A Szewach Weiss cieszy się, że PAD "prosił o wybaczenie pięć razy". I że zrobił to w imieniu "całego narodu polskiego". Nie! Naród polski nie przeprasza za Marzec’68!
 • @Docent zza morza 12:19:49
  Ważne słowa Mateusza Morawieckiego: "Cieszymy się, że wielka kultura żydowska, która została zniszczona przez nazistowskie Niemcy, odradza się w Polsce"...Ogromnie liczymy na to, że będziemy kontynuować nasze bardzo dobre relacje z Izraelem, środowiskami żydowskimi. Nie było w ciągu ostatnich 30-latach rządu, który zrobiłby tyle dobrego, dla poprawy relacji, dbałości o kulturę, historię relacji polsko-żydowskich powiedział premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej w Brukseli.

  Ps..Kultura żydowska ? Odradza się w Polsce? Pogięło cię Morawiecki ? Wyborcy na Ciebie Morawiecki nie głosowali i nie masz moralnego prawa mówić w imieniu Polaków. Kultura żydowska w Polsce w latach 1939-1941 przejawiała się tym, że obywatele polscy pochodzenia żydowskiego masowo kolaborowali w ludobójstwie Polaków na Kresach Wschodnich. ( masowo i żaden z nich nigdy nie został ukarany) za to jesieni 1941 roku próbowali się dogadać z Niemcami...["Premier Morawiecki zaznaczył, iż liczy na to, że relacje polsko-izraelskie nie tylko zostaną utrzymane, ale będą jeszcze lepsze."],,,Na pana miejscu panie premierze bym się tak nie rozpędzał, bo mogę to panu powiedzieć już dzisiaj, że ten temat odbije się dużą czkawką zarówno panu jak i partii rządzącej. Najzwyczajniej w świecie zapatrzeni w sondaże, nie czujecie nastrojów społecznych w tym względzie. Nie ma się z czego cieszyć ! Lepiej niech się nie odradza kultura żydowska bo żydzi to nośniki antypolonizmu. Żydzi kochają Niemców to niech tam jadą. Szkoda, że nie dba się w takim stopniu o kulturę polską. Kiedy będzie Muzeum Historii Polski? Zamiast mówić o kulturze Polskiej której nie ma w miastach, miasteczkach, wsiach w Polsce to oczkiem w głowie jest kultura żydowska w Polsce. Przerażające!
 • @Docent zza morza 12:17:33
  Dziś Polacy ostatecznie stracili złudzenia, że w Polsce jest prezydent..."Żadnej władzy ani z tej, ani z tamtej stroni, ani ze Wschodu, ani z Zachodu słuchał nie będę" a z południa? Panie prezydencie. Wystarczy się nie zachowywać jak zdrajca co pan zrobił prosząc o wybaczenie oprawców Generała Fieldorfa "Nila" dowódcy Kedywu którzy w 1968 roku udali się do Izraela, USA etc. Przy takiej okazji warto jeszcze zacytować jeden twitt dotyczący wykonania 24 II 1953 r. wyroku śmierci na generale Auguście Emilu Fieldorfie ps. "Nil”, dowódcy Kedywu Komendy Głównej AK po sfingowanym sfingowanym procesie. Aresztowanie : żydówka Fajga Mindla Danielak. Rozprawa: żydówka Maria Sand. I instancja: żyd Benjamin Wajsblech Wyrok zatwierdzają: żydzi Emil Merz, Gustaw Auscaler, Paulina Kern. Ja Cię i tak nie wybiorę, bo nie legitymizuję tej Waszej chasydzkiej talmudycznej władzy. Sam się wybierz, jako szabesgoj, tak jak drukujesz sondaże! Dokąd nie będzie publikowanych online wyników z obwodowych komisji wyborczych, okręgowych KW i PKW dotąd uznaję że "ten kraj" to Polin i na żadne wybory już nie pójdę, oraz rodzina i znajomi. Okupacja żydowska ma formy instytucjonalne, karty do głosowania są niszczone a wybory są fałszowane permanentnie na wyższych szczeblach, a żydobolszewicka kasta sędziowska to gwarantuje. I żadne przezroczyste urny ani żadne kamerki mnie nie przekonają. Nie będę uczestniczył w hucpie w której i tak wybiera się Starszych i Bezczelniejszych po to żeby doili Polaków podatkami na cmentarze i muzea żydowskie. Tyrania rasistowskiej mniejszości musi się skończyć! Ja żyda nie przeproszę ! Albo byli Polakami albo żydami ich wybór. Jak byli Polakami to wiedzą kto ich wypędzał jak byli żydami to ja dzisiaj sam bym ich wypędził po słowach wrednej litwackiej żydokomuszej suki z ambasady .
 • @Pedant 12:02:40
  Wielu z pośród szmalcowników/konfidentów gestapo po wojnie stawało się agentami bezpieki i tzw. informacji. Oni stanowili pierwszorzędny materiał na kapusiów, bo były na nich papiery i wiadomo było że będą donosić w zębach nawet za friko. Zapewne wiele nazwisk wypłynie po odnalezieniu w IPN mikrofilmów za lata 1943 - 1974. Tak więc synowie i wnuki szmalcowników i donosicieli - wydawało się wam może, że już możecie spać spokojnie. Otóż nie, nie możecie - to nie koniec, a raczej dopiero początek, he, he, he. Także dowiemy się jak się odwdzięczył żyd Berele Lewartow alias Geremek za paszport który otrzymał w 1954 roku! Dowiemy się nazwisk kapusiów! Także i tego gdzie ich synalkowie i córałki pracują. Ile zarabiają wnuki i jakie stanowiska! Najważniejsze jest, że zaraz wybory samorządowe, w czerwcu wypłyną nazwiska, może się okazać, że ktoś miał "barwną" przeszłość ojca czy dziadka. Fiu fiu...
 • @Docent zza morza 12:17:33
  Renegat Duda spoliczkował Polaków na UW na zamówienie żydów. Duda się kompletnie skompromitował. Nie po raz pierwszy i ostatni. Nic dziwnego ma pochodzenie żydowskie-ukraińskie. Wywodzi się z tzw. Unii Wolności. To skandal! Renegat Andrzej Duda prosi żydów o wybaczenie za Marzec’68 i przeprasza 5 razy za Polaków ? Ten zafałszowany sprzedajny renegat Duda bredzi, jakby rozum stracił, był naćpany lub jakiś pijany czy oszołomiony. W czasie kłamliwego paplania na UW język jemu się łamie, gdyż on zdaje sobie sprawę z tego, że bezczelnie kłamie i pluje na Polaków na zamówienie chciwych żydów. Czy jest czymś szantażowany czy stuknięty ? To oświadczenie cały czas, niestety nie oddaje istoty sprawy. Pod określeniem system żykomunistyczny ukrywa się grabież własności na skalę nieznaną w dziejach ludzkości. Żydzi służący sowietom przede wszystkim okradli Polaków literalnie ze wszystkiego. Mordy dokonywane przez żydów na Polakach były mimo wszystko tylko środkiem do tego celu. Teraz potomkowie ludobójców żydokomunistów "Puławian i Chamów" po tym bełkocie Dudy na UW będą się fałszywie domagać kolejnych "odszkodowań" za ich ucieczkę z PRL-u w obawie ich rozliczenia za żydowskie morderstwa na Polakach w PRL-u w latach 1944-1968:
  Andrzej Duda prosi żydów o wybaczenie za Marzec’68 i przeprasza za Polaków. (Najwidoczniej miał w swojej rodzinie morderców żydów i ma za co przepraszać. Ale powinien wypowiadać się we własnym imieniu i imieniu własnej rodziny - A nie nas Polaków! Następny Łotr prezydent, przypisuje narodowi polskiemu zbrodnie, których nie uczynili! Skandal! Zapomniał założyć jarmułkę. Przemawiał w interesie żydów oraz żydokomuny a nie Polski i Polaków. Bez jarmułki może być bardziej wiarygodny dla różnych mikrocefali i innych użytecznych. Po co płoszyć przed czasem…Przestałeś być moim prezydentem. Toż to wzorowy zdrajca narodu! Sprzedał się jak śmieć! Bilet w jedną stronę do Izraela! Polacy głosujący na ciebie ci tego nie wybacza budyniu tffuu!! Pora na powtórkę z marca 68, tym razem zapakować wszystkich zdrajców i pseudo Polaków którzy służą Izraelowi i Ukrainie.)

  https://www.youtube.com/watch?v=q-mxwZAiYGA  Polecam obejrzeć: Wystąpienie Gołdy Tencer (Dworzec Gdański 8.03.2016) Wystąpieniem Gołdy Tencer rozpoczęło się spotkanie na Dworcu Gdańskim w 48 rocznicę wydarzeń Marca' 68. Dyrektor Teatru Żydowskiego powiedziała m.in.: "Robimy to dla pamięci naszego pokolenia, dla pamięci naszych rodziców, którzy 23 lata po wojnie musieli znowu pakować walizki i wyjeżdżać. (...) To jest moja osobista tragedia: tych, którzy zostali i tych, którzy wyjechali. Chciałabym, aby mówiono o tym w szkołach. Gdy dziś pytamy o pokolenie Marca, to młodzież nie wie o co chodzi.

  https://www.youtube.com/watch?v=qNpg7LDJt7I  Te podłe kłamstwa, bluźnierstwa oraz opluwanie Polaków tego podłego fałszywca A.Dudy to nic innego jak tylko kolejny bezkarny policzek wymierzony w Polaków na tym zafałszowanym wstrętnym anty-polskim widowisku 8 marca 2018r na dziedzińcu UW w Warszawie, urządzonym przez żydowskich anty-polskich renegatów synalków i córy tych morderców "Puławian i Chamów". Duda jak Duda….niczym Bolek….Wszelkie komentarza są zbyteczne, nikt z Polaków nie mówi, już inaczej o tym deklamatorze wierszyków 1-majowych …Musimy się uzbroić w cierpliwość i przy następnych wyborach skosić tego przygłupa,który szkodzi Polsce. Ale takich maliniaków w ekipie rządzącej jest wielu…Wystarczy się przyjrzeć ławom poselskim czy też senatorskim.. szmalcownicy żywcem wyciągnięci z okresu okupacji. Zero patriotyzmu. Podłość goni podłość….Tych uczciwych policzyłby na palcach jednej ręki…Jak długo to jeszcze będzie trwało to niekończące się od 1989 roku do dzisiaj zajadłe atakowanie, bezczelne opluwanie Polaków przez kolejnego żydoukraińskiego renegata A.Dudę, a wcześniej jego kumpli renegatów litwaka Szczynukowicza alias Komorowskiego, syna zbrodniarza z NKWD/UB Stolzmana alias Kwaśniewskiego i tych antypolskich syjonistów i neobanderowców PO-PiS-PSL-SLD podszywających się za "polaków"? Mam dosyć qurwa tych żydowskich zakłamanych "muzeów" w III RP budowanych za ukradzioną forsę Polakom, całej masy cmentarzy żydowskich utrzymywanych za moje pieniądze czyli polskiego podatnika etc. Teraz żydzi na piedestałach władzy w Warszawie przyzwyczajeni do uległości rabowanych Polaków domagają się kolejnego żydowskiego muzeum, aby tam żydzi mogli się spotykać i knuć intrygi przeciw Polakom, radzić jak nas okraść i oczerniać. Rządzące gangi żydowskie w III RP co rusz wprowadzają nowe podatki. Polskie instytucje wodne z ujęciami pitnej wody w całej III RP zostały przymuszone przez żydowskie gangi do przekupczenia za grosze izraelskim złodziejo-spekulantom i wprowadzili podatek od deszczu!!Tak właśnie szarogęsi się żydowska mafia w III RP. Oni teraz nas Polaków gnębią podatkami. Chciwość i bezwzględność żydów jest nie do opisania. Nie mam słów!!
 • @Docent zza morza 12:17:33
  Jestem pokoleniem 68 r. Jaki dramat ludzki? Oni cieszyli się z paszportów i możliwości wyjazdu. PAD niech nie przeprasza za mnie. Dobra zmiana się sypie. pada na kolana. Znowu źle wybraliśmy? Przepraszam za miałkiego, tchórzliwego, pozbawionego godności i honoru prezydenta Dudę. Przepraszam, że jest pozerem i miernotą bez charakteru, stawiającą się Polakom, a skamlącą przed obcymi i zdrajcami. Przepraszam, że na niego głosowałem z rodziną. Polecam obejrzeć: "Przepraszam gorąco, postawię wam chlanie, za wuja Adolfa i resztę". Kampania społeczna - RespectUS opublikowała nagranie, w którym mężczyzna dramatycznie przeprasza wszystkie narody. Niemców za wuja Adolfa, naród radziecki za Sybir i wywózki Stalina. Cały film wieńczy wymowne zdanie: "Tylko to jedno mnie przenika do głębi, że mnie kurwa nikt nie przeprasza". Na nagraniu widać mężczyznę, który wymienia wszelkie wydumane winy Polaków, jednocześnie za nie przepraszając. To film, który po prostu trzeba zobaczyć!

  https://www.youtube.com/watch?v=9XSk-CMu5lQ


  Ps..Świetny film, znakomity pomysł, pilnie potrzebna wersja angielska i niemiecka a może nawet Jidysz, ujmujący do bólu. I jeszcze przydałaby się wariant filmu z dodanymi przeprosinami za: zdradę Wielkiej Brytanii, Francji, USA w II WŚ, za rzezie Polaków przez Ukraińców na Wołyniu, ...Zawstydziłbym jeszcze Ukraińców i Anglików, bo odegrali haniebną rolę w wielu miejscach polskiej historii. Takie czasy: Ofiary przepraszają katów. Ale Eskimosów i Chińczyków - Za co? Eskimosi i Indianie powinni wszystkich przepraszać. Za inwazje i holokaust na nich, za odbieranie im ziemi, za skazanie na życie w nędzy, itd. Pamiętajcie o jednym lepiej umrzeć na stojąco z podniesioną głową niż cały czas wegetować na kolanach. Już nigdy na kolanach.


  Ps..II.."Zniesławienie" - Film dokumentalny


  https://www.youtube.com/watch?v=DylTaDV-VZM


  Żydowski dziennikarz skłamał. W Auschwitz nie było żadnego żyda. Oni byli tylko w Birkenau -Brzezinka i deportacja do obozu nastąpiła później niż wywózka Polaków do obozu. Między rokiem 1939 - 1942 na 10 zamordowanych obywateli polski 9 było Polakami a 1 był żydem.


  https://www.youtube.com/watch?v=opPy-Hgrs6w&feature=youtu.be

  Największym antysemitą jest prawda o żydach! Dziwne że nie ma tu wątku finansowania Hitlera przez "elity "żydowskie a potem mieli co chcieli. Szkoda że nie płaczą nad Polakami którym ich dziadkowie wujkowie strzelali w tył głowy i torturowali a kaźniach NKWD i UB niech zapłaczą nad Holocaustem Słowian których żydzi wymordowali ponad 100 mln! Tu chce widzieć łzy kajanie się i przepraszanie bo nigdy nie zasłużą na szacunek i będą mieli status zwierząt! Żydzi to bardzo zakompleksiony naród. Wszędzie widzą antysemitów, ale sami w sobie mają najwięcej nienawiści do innych. Widzą tylko swoje ofiary w obozach zagłady w taki sam sposób Niemcy mordowali ludzi innych narodowości , czy inni nie odczuwali bólu w ten sam sposób co żydzi, czy matkom innych narodowości serce pękało bezboleśnie kiedy odbierano jej dziecko?. Żydzi to "naród wyprany" z moralności, współczucia. Delektują się tą nienawiścią do siebie. Babcia w Izraelu powiedziała cenne spostrzeżenie, że skoro żydom jest źle w innych krajach bo odczuwają wobec siebie antysemityzm niech wracają do Izraela. Żydzi to najwięksi manipulatorzy i kłamczuchy. Żydzi wmawiają młodym pokoleniom, że cały świat ich nienawidzi, a sami sobie na takie traktowanie zapracowują, kłamią, mszczą się, nigdy nie zapominają, nie wybaczają, ale za to wszystkim rządzą i zajmują dobrze płatne stanowiska. Żydzi w USA, tak samo z wielką nienawiścią do krajów rządzonych przez dyktatorów rozpętują wojny, pod pozorem wprowadzania demokracji. Efekty tych wojen mamy widoczne napływem obcych do Europy. Należy natychmiast:
  1. Wycofać 100 mln na żydowski cmentarz.
  2. Wznowić ruch wizowy do Polski (oni nie muszą mieć wiz do Polski, my musimy do Izraela).
  3. Wycofać emerytury wypłacane żydom w Izraelu (nie wiem na jakiej podstawie są wypłacane).
  4. Wycofać się ze sfinansowania nowego muzeum dla żydów (następne kilkadziesiąt mln).
  5. Przestać promować "kulturę" żydowską (min. Gliński), zacząć promować kulturę polską.
  6. Zakazać siania nienawiści do Polaków w wycieczkach młodzieży izraelskiej do Auschwitz, przydzielać polskich przewodników (opłacanych przez żydów). To tak na początek.
 • @Docent zza morza 12:17:33
  Jeden Izraelczyk odpowiada za 9% wszystkich ataków antysemickich w USA w 2017 r. Ruszył właśnie jego proces. Michael Kadar, 19-letni obywatel USA i Izraela został w środę postawiony w stan oskarżenia po tym, jak przedstawiono mu zarzuty dokonania anonimowo mnóstwa antysemickich prowokacji w tym: telefonicznych (fałszywych) ostrzeżeń o bombach w centrach żydowskich, cyberstalkingu, fałszywych zgłoszeń o wziętych zakładnikach. Kadar został oskarżony przez sądy federalne w Georgii, na Florydzie i w Waszyngtonie po przeprowadzeniu dochodzenia w sprawie licznych gróźb skierowanych przeciwko ośrodkom kultury i ważnym organizacjom żydowskim, w tym Lidze Przeciwko Zniesławieniom (ADL) i ambasadzie Izraela w Waszyngtonie. Raport ADL opublikowany we wtorek stanowi, iż młody żyd jest odpowiedzialny za co najmniej 160 (ok. 9 %) przypadków antysemickich ataków w USA w 2017 roku. W oświadczeniu dotyczącym zarzutów przeciwko Kadarowi, dyrektor FBI Christopher Wray powiedział, że nie ma znaczenia, że ​​groźby Kadara były nieprawdziwe, ponieważ strach odczuwany przez ofiary był prawdziwy. W przypadku skazania Kadar może dostać do 20 lat pozbawienia wolności za każde przestępstwo zbrodni nienawiści i maksymalnie 10 lat za każdą groźbę związaną z bombą. Inne przestępstwa są zagrożone karą do 5 lat więzienia. Nie popełniajcie błędu, groźby te były aktami antysemityzmu i zasługują na traktowanie jako zbrodnia nienawiści powiedział w oświadczeniu dyrektor krajowy ADL, Jonathan Greenblatt. Ich celem były instytucje żydowskie, Chciano podsycić strach i niepokój i postawić całą społeczność żydowską w stan gotowości”. Rodzice i prawnicy Kadara nie kwestionowali jego zaangażowania w grożenie bombami, ale twierdzą, że… ma on guza mózgu i niskie IQ. Gdy Kadarowi zaczęła się palić ziemia pod nogami, zbiegł do Izraela. Lecz, co rzadko się zdarza, tamtejsze władze po aresztowaniu go, wydały więźnia Amerykanom.

  za: jta.org

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: [wybór linków generowany komputerowo przez serwer BIBUŁY]

  Nowy Jork: Aresztowanie żyda, agenta Mossadu, podejrzanego o dokonanie serii antysemickich napisów

  Brooklyn: Żyd-prowokator rozprowadzający ulotki wzywające do "Zabicia wszystkich żydów", oficjalnie oskarżony przez prokuraturę.
  Oskarżono izraelsko-amerykańskiego hakera, który groził zamachami bombowymi żydowskim ośrodkom w USA.
  B’nai B’erith uczy polskiej i amerykańskiej historii.

  Amerykański żyd i obywatel Izraela uznany winnym fałszywego alarmu bombowego.

  Dwóch młodych żydów oskarżonych o podpalenie kościoła w Tabdze.

  Maryland: Nie jeden, a trzech żydów malowało swastyki na żydowskiej szkole i synagodze.

  Izraelski minister odwołał wizytę w Wielkiej Brytanii z obawy przed aresztowaniem za zbrodnie wojenne.
 • @Docent zza morza 12:17:33
  Dość kłamstw i oskarżenia Polski i Polaków! - Paweł Kukiz. Udostępniajmy ten niezwykle ważny i emocjonalny występ Paweł Kukiz!!! Nie ma mojej zgody na to, by miejsce kaźni mojego dziadka zamordowanego przez Niemców, nazywać polskim obozem koncentracyjnym. Obciążanie Polaków za tak potworną zbrodnię jaką był Holocaust, to jest etyczny Holocaust na Polakach. Ja przepraszam widzów za moje emocje. Możecie mówić, że się nie nadaje do polityki, ale to już nie jest polityka, to jest ETYKA!


  https://www.youtube.com/watch?v=y3nBH62tYRE  Ps...Szacunek Kukiza a te pyski i ten redaktor to też zdrajca, trzyma z PO i Nowoczesna, zdrajcy Polski nie podoba się w Polsce, no to wynocha a nie przeciwko naszej ukochanej Polski. Czy oprócz Pawła Kukiza siedzi przy tym stole choć jeden Polak? Wątpię. Spójrzcie na ich miny kiedy musieli słuchać prawdy o swoim podłym i niewdzięcznym żydonarodzie. Patrzcie na minę Lubnauer, (Lubnauer piękne polskie nazwisko, nie zdążyła zmienić) no żydówce to nie spodobało się, pod koniec wypowiedzi Pawła. Niech dalej palą świeczki chanukowe i budują niepolskie muzea, sponsorują obce cmentarze i zakładają jarmułki, przecież tyle lat o to co się teraz dzieje walczyli i wspierali te właśnie dążenia do tego, żeby obcy mieli tutaj więcej do powiedzenia niż tubylcy. Dobrze jest, w końcu od tamtych za to brali uposażenia...Jak dalej żydzi będą szczekać że były Polskie obozy zagłady to zrównamy z ziemią wszystkie niemieckie obozy zagłady w Polsce to się nauczą. Do pełnego obrazu prawdy należy przypominać, że to żyd żydowi zgotował ten los. To bogaci żydzi-syjoniści z ameryki byli inicjatorami i sponsorami Hitlera + wojny! To także tłumaczy obecne zachowanie syjonisty Benjamin Netanyahu i spółki innych żydomasonów NWO. To jest mała część ogólnego planu agendy NWO. I pamiętajcie, że 6 firm żydo-syjonistów USraela kontroluje 96% światowych mediów i hollyjude. Są w stanie zmanipulować i zakłamać prawie każdy odcinek historii! Uważajcie na to, co oglądacie w tv, kinie, judetube, jewsweeku, pejsbuku itd.
 • @kula Lis 67 16:42:49
  Widziałem ten film - wstrząsający, a do tego aktorstwo pierwsza klasa.
  Pozdrawiam.
 • @kula Lis 67 16:43:16
  Antysemityzm zawsze był potrzebny żydowskim przwódcom do dyscyplinowania szeregowych Zydów.

  A gdy już wpadli na pomysł powołania Izraela - to przydał się do wyganiania tch żydów z krajów osiedlenia, by mogli "radośnie" zasilać szeregi kibucników w Erec Israel.
 • @kula Lis 67 13:23:53 Duda jest prezydentem narodu żydowskiego ....
  ... TO NIE ŻADNE PODLIZYWANIE robi co należy
 • @kula Lis 67 19:06:00 Premier Polin jak ma ....
  ...inaczej mówić ?
 • @kula Lis 67 16:42:49 W Polin takie coś ....
  ...niemożliwe, bo cały aparat aparat Państwa już jest przejęty przez żydów

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930