Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
243 posty 606 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Żydy brukselskie odrzucają dziś polską „białą księgę”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Klęska jest pewna, gdy nie umiemy prawidłowo rozpoznać natury konfliktu ani prawdziwego oblicza przeciwnika. (Sun Zi)

image

Nie należy się zbytnio przejmować dąsami tow. Timmermansa...

Bo trzeba sobie wreszcie jasno dziś powiedzieć - Polska nie jest w żadnym sporze z Komisją Europejską, ale faktycznie doszło do konfrontacji z Zydami w Polsce (występującymi na potrzeby tego sporu jako "nadzwyczajna kasta").

I w obronie swych przywilejów małe krajowe żydki poskarżyły się tym większym, brukselskim...

Bo czyż Polacy by wpadli na pomysł śpiewania hymnu Unii Europejskiej na swoich zjazdach branżowych (jak to robią stowarzyszenia "polskich" sędziów...)?

//niezalezna.pl/85538-sedziowie-na-kongresie-zerwali-sie-z-krzesel-na-haslo-hymn-unii-europejskiej

Kopiowanie sprawdzonych zachodnich rozwiązań w wymiarze sprawiedliwości to droga słuszna, ale będziemy za to jeszcze długo obrywać - bo wkraczamy w ten sposób na ścieżkę niwelującą ich instytucjonalną przewagę nad nami, a to grzech niewybaczalny, ;-).

Bo przecież przyjęto nas do tego "szacownego klubu" wyłącznie w celu dojenia, a nie jako potencjalnego kandydata na pełnoprawnego partnera...?

Zapraszam -"Folwark zwierzecy" Brukseli

image

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Pana uwaga wpisuje się przekaz cyklu, który zamieszczam.
  I mam mało komentarzy. Znaczy - rozumienie problemu jest tego wyjaśnieniem.
 • Autorze
  Lista hańby Sądu Najwyższego. To oni niszczą polskie sądownictwo. Niezależnie od potępienia sędziów, którzy dopuszczają się kradzieży, dążeń do wyeliminowania ich z zawodu, powinniśmy domagać się ujawnienia nazwisk sędziów Sądu Najwyższego, którzy decydują o tym, że drobni i pospolici złodzieje nadal pozostają w zawodzie sędziów i ciągle, jakby się nic nie stało, sądzą innych i wymierzają kary. W dodatku, ludzie, którzy stoją na szczycie hierarchii sędziowskiego zawodu, robią to całkowicie cynicznie, depcząc bez skrupułów decyzje swoich kolegów-sędziów niższych instancji. W gruncie rzeczy, ich nazwiska widnieć powinni na liście hańby wytłuszczonym drukiem. Bo to oni niszczą polskie sądownictwo. Kierując się fałszywie pojętą solidarnością zawodową, oficjalnie wprowadzają nie tylko do swojego środowiska, ale do obiegu życia publicznego jako w pełni uprawniony element demoralizacji. Nie można się dziwić powszechnemu oburzeniu większości Polaków, kiedy na ich oczach sędzia kradnie na stacji paliw staruszce 50 zł. Każdy, kto to ogląda jest przekonany, że taki człowiek winien za to ponieść odpowiednią do takiego postępku karę, np. sprzątanie przez dwa tygodnie pomieszczeń tej właśnie stacji, włącznie z dbaniem o czystość na jej terenie. To kara doraźna. O wiele ważniejszą konsekwencją jego czynu winno być odsunięcie go do końca życia od zawodu prawniczego. To oczywiste, tacy ludzie nie mogą być nie tylko sędziami. Nie powinni też mieć dostępu do prokuratury, a więc możliwości oskarżania innych, ale też do zawodu adwokata czy radcy prawnego, pełniącego często rolę obrońcy. Taką intencją kierował się sąd dyscyplinarny I instancji, wydalając z zawodu sprawcę tej kradzieży Mirosława Topyłę, wiceprezesa Sądu Rejonowego w Żyrardowie. Sędziowie orzekający w tej sprawie nie mieli wątpliwości. Na nagraniu wideo widzieli, jak sędzia rozgląda się ostrożnie, a po upewnieniu się, że nikt nie zwraca na niego uwagi, wyciąga rękę, by sięgnąć po pieniądze, które wyłożyła wcześniej na ladę starsza kobieta. Jak dziś już wiemy, po odwołaniu się Mirosława Topyły od tej decyzji, Sąd Najwyższy zmienił wyrok sądu dyscyplinarnego i uniewinnił go. Konsternację opinii publicznej powiększyło uzasadnienie uniewinnienia przez Sąd Najwyższy, który fakt kradzieży złożył na karb roztargnienia Mirosława Topyły.
  Kolejny raz opinia publiczna została zaskoczona, kiedy dotarło do niej, że inny sędzia, który dopuścił się w sklepie kradzieży drobnej części do wiertarki, będzie nadal wydawał wyroki, czyli rozsądzał, co jest uczciwe, dopuszczalne, a co jest naganne, a jego sprawca powinien ponieść karę. Jak to możliwe? – można znowu zapytać z oburzeniem. Stało się to możliwe dzięki temu, że Sąd Najwyższy znowu zmienił decyzję sądu dyscyplinarnego pierwszej instancji o wydaleniu z zawodu sędziego, mającego 20-letni staż sędziowski Pawła M. z Sądu Okręgowego ze Szczecina. I znowu dowody o dopuszczeniu się kradzieży sędziego Pawła M. są niezbite, którym obwiniony nie jest w stanie zaprzeczyć. Dla Sądu Najwyższego nie jest to żadną przeszkodą, by unieważnić decyzję sądy dyscyplinarnego niższego szczebla. Tak w tym przypadku zrobiła sędzia Katarzyna Tyczka-Rote. Fundamentalną kwestię moralną zamieniła na kalkulację finansową. Według takiego nowego rachunku, obowiązującego w Sądzie Najwyższym, Katarzynie Tyczce-Rote wyszło, że przy ocenie według aktualnych stawek wynagrodzenia, każdy zwykły obywatel za tę kradzież zapłaciłby 100 zł mandatu. A ona obniżając sędziemu Pawłowi M. pensję o 20 procent przez okres dwóch lat, nałożyła na niego mandat 50 tys. zł. Tak to się w Sądzie Najwyższym dba o sędziowski wymóg nieskazitelności. O morale polskiego społeczeństwa.


  autor: Jerzy Jachowicz
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:25:30
  Znajdą w UE przychylne ucho!? Lewactwo-totalniactwo ma tę samą chorobę, tj. syfilis Lenina i rzeżączkę Adolfa. Popatrzcie ludzie, co policja w Austrii znalazła w szafie u lewackiego unijnego "demokratycznego" polityka, zatrzymanego z powodu molestowania przez niego dzieci!

  http://www.breitbart.com/london/2018/01/31/austrian-socialist-politician-arrested-child-abuse-nazi-memorabilia/

  Mundury jak spod igły, w każdej chwili gotowe do użycia. Czy to poważnie nie daje do myślenia ?
 • Autorze
  Czyli ci sędziowie którzy pojechali na skargę do Brukseli w trybie pilnym powinni odejść z zawodu, bo nie tylko się upolitycznili ale nawet występują przeciwko legalnej władzy w Polsce. Dla nich są kodeksy i prawo którego powinni przestrzegać a które się nie zmieniło. Jeżeli porzucili zawód a zajęli się polityką to wszyscy won. Dwadzieścia sztuk nie jest wyrazicielem kilku tysięcy sędziów w Polsce, bo ci siedzą na tyłku i wykonują swoją robotę zgodnie z normami prawnymi które od kat są takie same.
 • Autorze
  PiS robi nas w konia! Przyjmowanie nachodźców muzułmańskich do Warszawy trwa w najlepsze:

  http://wprawo.pl/2018/01/18/niespodzianka-2017-r-wojewoda-mazowiecki-przyjal-ponad-6-tys-imigrantow-krajow-muzulmanskich/
 • Autorze
  Po wizycie Merkel Propaganda w akcji. Wideo: "Anti-Semitism on the rise in Poland"

  http://www.dw.com/en/angela-merkel-visits-poland-in-bid-to-thaw-chilly-relations/a-43039203
 • Autorze
  Pod przykrywką lekcji muzealnych polscy uczniowie są "integrowani" z islamem! Pamiętacie filmiki z krajów Europy Zachodniej, na których zarejestrowano wycieczki uczniów ze szkół podstawowych do meczetów? Uczniowie odbywali lekcje o islamie ucząc się, jak bić pokłony Allachowi. Wydawało się, że to nam w Polsce nie grozi, a jednak takie wycieczki "integracyjne" mają miejsce i u nas. Przynajmniej w dwóch przypadkach.
  1 marca 2018 roku uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Szamotułach zostali zabrani na "wycieczkę muzealną" do Centrum Muzułmańskiego. Kolejna taka wycieczka odbyła się 9 marca. Tym razem "lekcję o podstawach wiary muzułmańskiej" otrzymali uczniowie ze Społecznej Szkoły Podstawowej im. Edwarda hr. Raczyńskiego w Poznaniu. Co ciekawe, informacja o tych "wycieczkach muzealnych" realizowanych w ramach programu "Drogi Integracji" zniknęła już z facebooka organizatora. Ale Internety nie płoną.

  http://wprawo.pl/2018/03/12/przykrywka-lekcji-muzealnych-polscy-uczniowie-sa-integrowani-islamem/


  Ps..Zastanawia mnie czy rodzice uczniów zostali poinformowani o szczegółach lekcji muzealnej? I z jakiego to przedmiotu? Czy w ramach tzw integracji, uczniowie będą w taki sposób poznawali wszystkie wyznania? No i co na to pisowska minister Zalewska z MEN?
 • Autorze
  Marsz muzułmanów we Włoszech. Domagają się wprowadzenia nauki islamu do szkół [WIDEO]..Włochy weszły w kolejną fazę islamskiego ubogacenia. W Bolonii odbył się marsz muzułmanów domagających się wprowadzenia nauki islamu do programów szkolnych. Czego jeszcze trzeba, żeby obłąkane lewactwo zrozumiało, że muzułmanie nie laicyzują się, tylko radykalizują, a niszczenie chrześcijaństwa prowadzi do coraz szybszej islamizacji Europy? Załączamy film z facebooka i twittera na wypadek, gdyby został usunięty z fb.

  https://www.facebook.com/786888781492026/videos/937726926408210/

  Ps..No cóż kalifom się nie udało. Kara Mustafie się nie udało bo jego hordy Sobieski do Europy (jak jeszcze była normalna) nie wpuścił..Sobieski nie potrafił wykorzystać wiedeńskiej Victorii, podobnie jak Jagiełło grunwaldzkiej. Właściwie nie tyle nie potrafił, co nie mógł ale to inna sprawa. To może żydowskim socjalistom się uda. Następny protest będzie dotyczył domagania się wielożeństwa z małoletnimi dziewczynkami. Polacy są za łagodni, spokojni i dziecięco naiwni. Pozwalają się oszukiwać, zdradzać, wykorzystywać i pomimo wciąż powtarzającego się takiego procederu, niczego oddolnie nie robią, by narzucić nielicznej "górze" swoje zdanie. Ta "góra", mająca wszelkie narzędzia w ręku, steruje ludzkimi emocjami. Wystarczy, że pokaże biednego małego murzynka ze wzdętym brzuszkiem, by bunt społeczny osłabł a by wygasł, wystarczy jej pokazać kilkoro martwych dzieci. To działa! Dlatego konieczne jest pokazywanie dokonań nieproszonych gości. Ich bezczelnego pasożytowania na społeczeństwach które toczą niby złośliwy rak jako odtrutki na serwowane w mediach obrazki, nagłaśnianie niegodziwości i dokonywanych przestępstw. Media będące w rękach "góry", lub obcych sił finansowych o tych wydarzeniach milczą jak zaklęte. Dlatego tu jest miejsce do działania podejmowanego przez media niezależne.
  Póki gwałt będzie jedynie incydentem a rozbój z bronią w ręku występkiem, póty zalewająca Europę banda prymitywów będzie cieszyła się całkowitą bezkarnością. By to zmienić, konieczna jest organizacja sił, środków i intelektu a później radykalne działania, z użyciem broni włącznie. Inaczej biada Europie.
 • Autorze
  Hanna Gronkiewicz-Waltz pozwała Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Zobaczcie, czego żąda! „Chodzi o Marsz Niepodległości sprzed co najmniej 4 lat. To może dać Wam wyobrażenie o tempie pracy sądów. Swoją drogą jak świadkowie mają coś pamiętać po kilku latach, szczególnie jeśli chodzi o zwykłe rzeczy, a nie jakieś zbrodnie zostawiające trwały ślad w pamięci? No absurd”..„Aż zadzwoniłem do adwokata żeby się upewnić: sprawa dotyczy Marszu Niepodległości z 2013 roku, a więc 5 lat minęło a podatnik płaci za pracę urzędników w sądach, urzędników miasta, prawników w sądzie, prawników miasta, a my płacimy swoim czasem. I tak to się kręci. Na Wasz koszt!”..„Miasto chce 124 tys., bez żadnej podst. prawnej, m.in. za odbudowę „Tęczy” która nawet nie była na trasie Marszu Niepodległości. HGW w 2013 roku chciała w mediach zagrać szeryfa więc powiedziała że obciąży kosztami @StowMarszN. Efekt? Od 5 lat za to płacicie”

  „Miasto reprezentuje dwóch radców prawnych”

  „Po 25 min. sąd bezterminowo odroczył rozprawę z powodu wątpliwości co do tego czy w innym sądzie (KRS) jestem we władzach @StowMarszN czy nie. Sąd także oddalił wszystkie wnioski dowodowe radców prawnych miasta ponieważ zostały one zgłoszone dopiero w marcu (5 lat po sprawie)”

  „Dodatkowa informacja na marginesie: podobno radcy prawni pracujący dla miasta zarabiają lepiej niż wiceministrowie w rządzie naszego kraju”.

  Krzysztof Bosak zapowiedział też, że wróci do tematu, gdy będzie wyznaczony kolejny termin rozprawy.

  http://wprawo.pl/2018/03/19/hanna-gronkiewicz-waltz-pozwala-stowarzyszenie-marsz-niepodleglosci-zobaczcie-czego-zada/

  Ps..Ta obrzydliwa oszustka żydowska w normalnym państwie już dawno by gniła w więzieniu a u nas prawo i sądy gorsze niż w Burkina Faso. POPIS działa. A tu działania prokuratury Ziobry :

  http://fakty.interia.pl/polska/news-biegly-oceni-transparenty-i-hasla-z-marszu-niepodleglosci,nId,2558782
 • Autorze 5++++!
  Totalniaki pojechały do totalniaków ? Na skargę ? Żadna polska grupa prawników. To tubylcy z Polski, można powiedzieć też : PRL-czycy. To będzie takie spotkanie jak SS-manów, Gestapowców z NKWDzistami na granicy w 1939 na Bugu. Cuchnie komuną, nazizmem i faszyzmem. I niech kto powie, że komunizm zdechł. Czyjego imienia jest budynek PE w Brukseli ? Polacy wg sondaży popierają w większości UE. Z tego taki logiczny wniosek: są o ile nie komunistami, to na pewno socjalistami. Nie mają nic wspólnego z II RP. Są dziećmi sowieckiej rewolucji przeprowadzonej brutalnie po 1944, PRL-czykami.
  Takie były rezultaty referendum(skręconego) w 2003 roku :

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Referendum_w_Polsce_w_2003_roku

  Wynika z niego, że w Polsce żyje tylko ok. 25 % etnicznych Polaków, tj. ok. 9-10 mln, reszta to postkomunistyczny motłoch. To PRL-czyki urodzone w klatce ... w niewoli, przyzwyczaili się mieć pana ... zabrakło jednego, to sobie poszukali innego, sami się skolonizowali i jęczą, że nie zarabiają tyle, co ludzie na Zachodzie ... niestety, socjalizm to grabież, plus kolonia, więc rezultat jest jaki jest ...jak sobie wybrali, to tak mają!
 • Autorze
  Żydzi będą nas Polaków tak tresować codziennie tłukąc w klatkę kijem kłamstwa i nienawiści. Można to zakończyć jednego dnia ale potrzeba 100% go polskiego prezydenta, polskiego premiera i polskiego rządu. Koniecznie trzeba zrobić białą księgę żydowskich kłamstw dotyczących czasu niemieckiej okupacji. W niej powinno być również jak żydzi wydają żydów, jak współpracują z niemieckimi okupacyjnymi władzami. Bo niebawem świat się dowie, że Adolf Hitler był Polakiem, który dla zmylenia przeciwnika mówił zawsze po niemiecku.
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:25:30
  Biedny miś. Nie można mieć wszystkiego w wojtasowej izbie: jak się wyzywa od głupców, miesza z błotem i blokuje wszystkich, którzy mają inną opinię - to się ma potem mało komentarzy i dyskutuje z trollami.
 • @kula Lis 67 08:04:28
  Żadna niespodzianka, ten proceder trwa od lat i nasila się z każdym rokiem. W końcu mamy przecież "Rzeczpospolitą Przyjaciół", jak nam Maliniak powiedział - czyż nie?
 • @kula Lis 67 09:33:34
  22 marca 1944 roku w mieszkaniu na ulicy Poznańskiej w Warszawie żołnierze podziemia konspiracyjnego wykonali wyrok śmierci na Jadze Juno (zdjęcie), 44 letniej aktorce, drugiej żonie Kazimierza Junoszy Stępowskiego, konfidentce Gestapo.

  https://pbs.twimg.com/media/DY4AVWEWsAAW4c6.jpg
 • @Lotna 14:53:06
  PiS proponuje zmiany w ustawach o sądach. Jeden z postulatów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom KE.

  http://niezalezna.pl/220487-pis-proponuje-zmiany-w-ustawach-o-sadach-jeden-z-postulatow-wychodzi-naprzeciw-oczekiwaniom-ke
  Ps..Co takiego? A poza tym to Morawiecki wyjaśnił wszystko w kilka minut. Hihi. Coraz mniej rozumiem z poczynań tego rządu i PiS. Co na to Prezes?. Znowu się poddajemy? To jest wywieszenie białej flagi! No to i po PiSie, czyli pękają tak przed lewakami z Brukseli jak i przed żydobolszewicką kastą bo to antyżydyzm, aj waj!. Polacy tego nie darują podczas wyborów, czy samorządowych, czy do sejmu/senatu, czy prezydenckich. To pierwsza i ostatnia kadencja Dudy. Bo nie tego Polacy oczekiwali i nie to nam obiecywano. Znowu pewnie Duda namieszał żądając dodatkowych uprawnień. PiS odpuszcza i znów pokazuje iż po prostu się boi krzyków opozycji w lewackiej Unii i nacisków lewackiej Unii. Do tego kolegium niech sobie najlepiej powołają zasłużonych sędziów żydokomunistycznych z czasów PRL-u z ich pomiotem. Zrównanie wieku emerytalnego sędziów kobiet i mężczyzn do 65 roku życia to będzie precedensem i w następnej kolejności lewacka Unia będzie naciskać aby zrównać wiek emerytalny wszystkich kobiet i mężczyzn a wtedy oznaczałoby to powrót do wieku emerytalnego wprowadzonego przez PO, czyli powrót do tego co było. Ale żeby wreszcie zwołać KRS to jakoś nic nie potrafią zrobić, pospolity przestępca i żydówka Gersdorf nimi kręci jak chce.
 • @Lotna 14:53:06
  Sukces! Ma rację, reforma nie została naruszona, tylko anulowana...Premier obszaru położonego nad Wisłą zsynchronizował się z Komisją Europejską. Gra Szczurołap na flecie, a szczury podążają za nim w objęcia manifestu z Wentotene! M.Morawiecki pogrążył kompletnie ustawę o sądownictwie! Poddaliśmy się UE ze wszystkim tak jak wymusiła na nas Makrela podczas wizyty! Sądy będą działały jak dotychczas a prezes J.Kaczyński wyszedł na totalnego głupka! Ale ściema! Pan premier wierzy w to co mówi o inicjatywie grupy posłów? Naprawdę takie kawałki to niech wciska tym naiwnym. Ale żenada...Wiadomo, że pomysł zrodził się tam, gdzie zwykle. Hahaha. Szkoda słów, noc długich noży Hitlera to był strzał w dziesiątkę. Prof. Legutko tłumaczył, że ingerencja PE/KE w sądownictwo krajowe jest poza traktatowe, to dlaczego premier chce się dogadywać ? Po co ? ściemniacz z tego premiera razem z PiS i PAD idą na 20%! Zmiany w ustawach to uznanie prawa UE, którego podobno nie ma w traktacie akcesyjnym. Beck: "Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor." a tego jak teraz widzimy zabrakło M.Morawieckiemu i nie tylko jemu.


  ["Zależało mi, żeby najważniejsze elementy reformy zostały nienaruszone, a jednocześnie, żeby druga strona mogła powiedzieć - z Polską można się dogadać."]
  To są panie premierze bajki na użytek tych co bardziej naiwnych, których szczęściem jest coraz mniej. Ewentualne zrównanie dla kobiet i mężczyzn na poziomie 65 lat wieku przechodzenia przez sędziów w stan spoczynku, jest pierwszym krokiem do podważenia w przyszłości przez Brukselę tego co uczynił rząd pani premier Szydło, a mianowicie przywrócenia poprzedniego wieku emerytalnego na poziomie 60 lat dla kobiet i 65 la mężczyzn. Prawda jest taka panie premierze bajkopisarzu, że z prawnego w tym konstytucyjnego punktu widzenia, argumenty jakich w tej kwestii mogłaby użyć w takim wypadku Bruksela będą nie do podważenia i powie to panu każdy student prawa po pierwszym roku studiów, a wasza reakcja w takim wypadku jest na podstawie dotychczasowych doświadczeń do przewidzenia czyli kolejne doprecyzowanie. W tej chwili trwonicie państwo cały polityczny dorobek poprzedniego rządu, bo to tamten rząd pod przewodnictwem pani premier Szydło wziął na siebie największy ciężar ( przede wszystkim polityczny ) reform, a pan panie premierze Morawiecki był tylko jednym z maleńkich trybików w tej maszynie. Potem niestety cysorz z Nowogrodzkiej postanowił z przyczyn dla mnie kompletnie niezrozumiałych roztrwonić cały dotychczasowy dorobek, bo do tego to w finale prowadzi i tak się właśnie kończą rządy księgowych, ludzi bez wyrazistej politycznej wizji i charyzmy. To już nie jest rząd PiS. Rząd PiS był tylko przez 2 lata, a prawdziwym mężczyzną i patriotą okazała się Beata Szydło. KE była na przegranej pozycji, a wyście jej pozwolili wyjść z tego konfliktu zwycięsko, my Polacy zaś jako przegrani "winowajcy". Wynoś się pan z Polski do Tel Awiwu, Berlina, Moskwy, czy Brukseli!, Unia rządzi i Izrael jak z tego widać. "Neokolonialny system władzy obejmuje 2 zjawiska: brak suwerenności narodowej i przejęcie władzy przez ośrodki zagraniczne". Za oba zjawiska jest w tej chwili odpowiedzialna partia rządząca czyli PiS. Zachowują się jak POpaprańcy, za głupków nas mają. Z czego mam się cieszyć, że żyję w kraju którego suwerenność narusza jak nie Bruksela to Tel Awiw. Niech zgadnę, następny sukces to będzie sprowadzenie 50tys. emigrantów zamiast 100 tys.? Z takimi zdrajcami u steru koniec Polski bliski. Uczcie się Polacy już jidish jak dzieci M.Morawieckiego które chodziły do renomowanej żydowskiej szkoły, co żadną tajemnicą nie jet, jak i to, że naczelny rabin chwalił za to M.Morawieckiego. Także Szewach Weiss broni też premiera Morawieckiego, bo "jego dzieci uczyły się w szkole Laudera". Zespół Szkół Lauder-Morasha w Warszawie to pierwszy żydowski zespół szkół w Polsce, powstały po 1989 r. W jego skład wchodzą szkoła podstawowa, gimnazjum, a także przedszkole. Szkoły Lauder-Morasha posiadają status szkoły prywatnej na prawach szkoły publicznej. Prócz przedmiotów typowych dla szkół publicznych naucza się tu tradycji i historii żydowskiej, języka hebrajskiego, uczniowie obchodzą żydowskie święta, ale na zasadzie dowolnego udziału. O wiele większym "sukcesem" M.Morawieckiego byłoby ogłoszenie, że od jutra tereny nazywane Polską przyjmują nazwę POLIN. A tak w ogóle to po co jest ten fasadowy rząd? Ktoś wie? Czy nie lepiej i prościej byłoby teraz oddać władzę Knesetowi, a demokratyczną kontrolę sprawowałaby w imieniu Niemiec Komisja Europejska? PiS właśnie stracił mój i mojej rodziny głos. Pozostają nam tylko narodowcy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031