Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
252 posty 666 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Spór o Holokaust nie był przyczyną ataku Izraela na Polskę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bo to oskarżenie miało zamaskować prawdziwe intencje Izraela.

Dlaczego zostaliśmy tak bezpardonowo zaatakowani przez Izrael i - wbrew faktom oraz prawdzie historycznej - oskarżeni przed całym światem o współudział w Holokauście?

 • Co bardziej wnikliwi obserwatorzy łączą ten cios poniżej pasa z zapisami ustawy reprywatyzacyjnej, które nie przypadły stronie żydowskiej do smaku.
 • Jeszcze inni dopatrują się związku z roszczeniami "nowojorskich grandziarzy" do mienia pożydowskiego, które z uwagi na brak spadkobierców przeszło na nasz skarb państwa.

image

 • A jeszcze inni widzą w tym brutalną próbę zdyscyplinowania zbytnio "rozbrykanych" i zbyt podnoszących głowy Polaków, tak by "wrócili do szeregu" i dalej potulnie akceptowali szykowane nam miejsce i rolę w nadchodzącej Judeopolonii.

image

I chociaż każda z tych interpretacji może być słuszna, to moim zdaniem, izraelską furię przede wszystkim wywołały te poczynania rządu Zjednoczonej Prawicy, które ani z polityką historyczną, ani ze zwalczaniem antypolonizmu (penalizacja "polskich obozów"!!!) w ogóle nie miały miejsca.

Stąd szok i całkowite zaskoczenie  rządu i "Nowogrodzkiej" tym bezpodstawnym, wulgarnym i hucpiarskim atakiem...

A przecież już mistrz Sun Tzi ponad 2500 lat temu w swej - => - "Sztuce wojny"  nauczał, że bez prawidłowego rozpoznania natury konfliktu nie sposób wygrać wypowiedzianej nam wojny... A stosowanie forteli i zwodzenie przeciwnika zawsze należało do wojennego abecadła.

Popatrzmy zatem spokojnie i logicznie na ciąg pewnych zdarzeń:

1. Z Polski dotąd transferowano corocznie za granicę niewyobrażalne kwoty

image

2. A któż to był dotąd głównym benficjentem tej bezwarunkowej kapitulacji państwa polskiego wobec "nieuchronnej"globalizacji oraz ideologii "liberalizmu"?

I nie dajmy się tu zwieść powierzchownym etykietkom - bo "ponadnarodowy" kapitał w korporacjach, czy też "niemiecki", "francuski, "brytyjski", czy przykładowo - "amerykański", i tak - poprzez łańcuszek zależności finansowych - pracuje w gruncie rzeczy dla ok. dwudziestu międzynarodowych grup kapitałowych, będących jego końcowym właścicielem - => Kto tak naprawdę rządzi światem?

A konsekwencją jest bezsporny fakt - =>Jeden-procent-populacji-ma-prawie-tyle-pieniedzy-co-pozostale-99-procent

Ale wracając na nasze polskie podwórko...

image

3. Aż tu przyszła Zjednoczona Prawica i zaczęła uszczelniać system podatkowy - i "zamachnęła się" na wszystkie dotychczasowe zyski i wolności oraz zaczęła ograniczać karuzele vatowskie...

- toż to jawne "złamanie reguł demokracji inaruszenie praworządności,

naruszenie >wartości europejskich<

oraz zerwanie z fundamentami demokratycznego państwa prawa"...!!!

Bo  ...KTOS nagle zaczął tracić w Polsce w-i-e-l-k-i-e (i do tego coraz większe!!!) p-i-e-n-i-ą-d-z-e...

image

Nuuu, jak tak można, "panowie Polacy"?

A co wam jeszcze może przyjść do głowy jutro i pojutrze...?

A wtedy ile jeszcze pewnych dotąd "naszych" miliardów "pójdzie sze zmarnować"...?

A przecież ...

image

I dlatego wszelkie"konsultacje"projektów ustaw ze stroną żydowską (będące faktycznie wysłuchiwaniem jej apodyktycznych monologów), wszelkie łagodzenie zapisów i sformułowań, wszelkie nadzieje na "załagodzenie sporu" oraz "opamiętanie się"naszych rozmówców - po prostu nie mają dziś sensu, bo w gruncie rzeczy nie o to przecież im chodzi...

I gdy nasza uwaga jest skutecznie odwracana od sedna sprawy

- to możemy bezapelacyjnie przegrać wojnę o przyszłość naszych dzieci i wnuków.

 

I dlatego polską racją stanu jest położenie kresu tym destrukcyjnym praktykom

- => STOP dalszej talmudyzacji państwa i prawa

 

Pytanie - czy zdolna do tego będzie już Zjednoczona Prawica,

czy dopiero rząd prawdziwie narodowy i patriotyczny?

 

Ale nie miejcie wątpliwości, że tak się stanie

- bo dla Polski właśnie otwiera się okienko wielkich historycznych sposobności,

które w perspektywie będą zasługiwać na miano ZŁOTEJ POLSKIEJ DEKADY

-  => Niedlugo-kres-antypolskiej-histerii

P.S. Podsumowując - rząd Zjednoczonej Prawicy prowadząc propolską politykę

- wypowiedział wojnę złodziejstwu dotąd bezkarnie (i w majestacie prawa!) okradającemu Polskę i Polaków

- i dlatego Izrael wypowiedział mu wojnę

- atakując nas wszystkich oraz maskując swe intencje holokaustyczną retoryką

- gdyż oni z zasady  unikają występowania z otwartą przyłbicą...

preferując ścieżkę obłudy i zdrady, podstępu i kłamstwa.

image

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  5*
  Pozdrawiam
 • @Husky 15:08:03
  Dziękują za wizytę i ocenę, i również pozdrawiam.
 • nie zgadzam się
  W pełni nie zgadzam się z tezą artykułu. Spór o Holokaust był przyczyną ataku Izraela na Polskę tylko i wyłącznie!!!
  Jakiż problem dla diaspory kontrolującej FED kupić sobie w Polsce dosłownie wszystko - po prostu żaden! Spotyka się 20 żydów nowojorskich ustalają "wyprodukowanie" 20 000 000 000 000 000 000 dolarów, pstryk i dolary są. Za te dolary i to w znacznie mniejszej ilości mogą kupić każde aktywa nie tylko państwa polskiego ale dowolnego bo rządzi na świecie petrodolar.
  Z Polską problem jest zupełnie inny - to problem pamięci historycznej, to problem dowodów na ludobójcze praktyki żydów wobec samych siebie. To problem negacji legendowanego ubóstwionego narodu wybranego - który Polska swoim niezależnym istnieniem potęguje. Mało tego, czas pracuje na korzyść państwa polskiego bowiem projekt jedwabnego szlaku stawia nasz kraj w linii z przed wielkich odkryć geograficznych. Zabicie religii holokaustu przez dowody prawdy historycznej jakie ma Polska to dezintegracja narodu żydowskiego i likwidacja projektu Wielkiego Izraela w jakiejkolwiek formie. Zniszczenie uświęconego wielkiego kłamstwa holokaustu stawia pod znakiem zapytania dowolną żydowską inicjatywę na świecie. Ergo żydzi staną są najbardziej pogardzaną nacją na świecie i to w szczególności przez samych "wyzwolonych" żydów.
  Właśnie dlatego diaspora brnie w kłamstwo. Właśnie dlatego dług i kredyt jest narzędziem kontroli niebezpiecznych dla diaspory narodów. Tu w ogóle nie chodzi o pieniądze tylko o kontrolę większościowego przekazu na temat prawdy historycznej. CBDO
 • @Autor
  Chyba chodziło i o to, co Pan napisał, ale w uzupełnieniu także uwagi Norwida.

  Po prostu - wszelkimi drogami chodziło o pełne podporządkowanie polskich władz żydowskim decyzjom.
  Przegrana de facto w Syrii prowadzi do upadku Izraela, bo jaką siłę reprezentują Żydzi bez USA?
  Zatem - chodziło o miejsce ucieczki. Tu zaś Polska jako Polin - do tego się nadaje. I jedynie kwestia zasad - czy pełne podporządkowanie, czy też będą się Żydzi musieli dostosowywać do tego, co jest.

  Generalnie poszli za daleko i zaczął się budzić w Polsce prawdziwy, a do tego w pełni uzasadniony, antysemityzm. No i przegrana w Syrii.
  Można liczyć się (już pierwsze wypowiedzi były), łagodzenia stanowiska żydowskiego.

  Pytanie: czy damy się znowu wziąć na lep nic nie znaczących kilku gestów?
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:47:12
  Panie Krzysztofie.
  Jedynie zaakcentowałem temat pieniędzy. Niby w sprawie noweli ustawy o IPN nic się nie dzieje a proszę zobaczyć jakie naciski są na panią Przyłębską i jej rodzinę. Ta nowela zatrzymuje kongres USA. Dopóki Przyłębska nie wrzuci noweli Partyka Jakiego do kosza Stany Zjednoczone nic nie mogą zrobić. Proszę zobaczyć jaki mamy stan polskiej kinematografii, jakie filmy promuje poprzez fundacje narodową państwo. To wszystko to jedynie znaki że międzynarodówka MUSI trzymać rękę na pulsie Polski. To jest warunek sine qua non istnienia państwa i narodu żydowskiego. Polacy tego najwidoczniej nie rozumieją a ci co rozumieją niewiele o tym piszą zdając sobie sprawę z niebezpieczeństwa.
  Ze sprawą noweli o IPN powiązane są sondażownie polityczne które realizują projekt zgodny z linią diaspory żydowskiej. Trwa licytacja. Tusk podbił stawkę, Kaczyński sprawdził i zbił sondaże PO tak że międzynarodówka MUSI liczyć się z działaniami PIS. Tylko dlatego sprawa restytucji mienia żydowskiego wisi i nikt jej politycznie nie zrealizuje.

  Proszę popatrzeć na Republikę Weimarską. Utrata własności, ojcowizny zaowocowała hiper nienawiścią do żydów. Żydzi po prostu nie mogą pozbawić Polaków własności aby nie wywoływać demonów historii. Dlatego też restytucja mienia żydowskiego jest straszakiem na polską politykę w szczególności historyczną. Drenowanie finansów państwa polskiego nie jest pozyskiwaniem środków przez międzynarodówkę, jest ono POZBAWIANIEM środków państwa polskiego. Jest to zasadnicza różnica. Kreatorzy pieniądza ich od Polski nie potrzebują - oni potrzebują podporządkowania.
 • @norwid 18:29:19
  Reprezentujący Polskę już są podporządkowani. To mało im jeszcze?
  Polaków się dezinformuje, działa na naszą niekorzyść. Taki np. Daniels -wbrew nakazom swojej religii, która zabrania ekshumacji w Jedwabnem- buszuje na cmentarzu i na własną rękę ekshumuje podobno za zgodą rabina:
  https://www.youtube.com/watch?v=E_tE__JikJA&t=21s
  Zresztą oni słyną z etyki sytuacyjnej.
 • @wercia 18:46:33
  To mało im jeszcze?
  Właśnie że mało. Patryk Jaki żołnierz Ziobry ością w gardle stanął Kaczyńskiemu. Nie leży PISowi kandydatura Jakiego na prez. Warszawy. Pompowany jest młody Śpiewak syn szefa warszawskiej synagogi. Teraz pewnie będziemy oglądać kampanie hejtu na Jakiego ze wszystkich kierunków łącznie z narodowym. Gdzie dwóch się bije tam zawsze żyd zwycięża hehe.

  O Danielsie pisałem wcześniej, pani jedynie potwierdza moje słowa.

  Polskie podporządkowanie - czyli wielowektorowy gest Kozakiewicza. Tak powinien brzmieć tytuł grubego artykułu na temat obecnej polityki RP. Zależność gospodarcza od Niemiec, finansowa od żydów, militarna od międzymorza/nato, polityczna od chin i turcji. Przyznaję że podziwiam kaczyńskiego i morawieckiego za piruety które oni wyczyniają.
 • @Docent zza morza 16:31:03 5+++++!
  Zaskakujący apel wpływowego rabina do ministrów UE: Żydzi w Europie powinni mieć prawo do noszenia broni. Menachem Margolin, jeden z najważniejszych rabinów w Europie, wezwał ministrów spraw wewnętrznych krajów Unii Europejskiej do zmiany prawa i umożliwienia żydom noszenie broni, co w jego opinii miałoby powstrzymać potencjalne ataki o podłożu antysemickim. Dyrektor generalny Rabinicznego Centrum Europejskiego (RCE) oraz Europejskiego Związku Żydów (EUA) podkreślił, że żydzi powinni otrzymać specjalne licencje. Prosimy o zmianę prawa dotyczącego przyznawania licencji na posiadanie broni i umożliwienie wyznaczonym członkom żydowskich społeczności i instytucji posiadanie jej w celu obrony oraz zorganizowanie niezbędnych treningów przygotowujących do udaremniania potencjalnych ataków napisał Margolin. Rabin zaznaczył w rozmowie „Newsweekiem”, że wierzy, iż broń powinno posiadać „tak wielu członków żydowskiej społeczności jak to jest możliwe”. Menachem Margolin stwierdził również, że widoczny wzrost liczby ataków antysemickich na Starym Kontynencie „ujawnił pilną potrzebę działania”.

  Ps...Jak żydzi dostaną broń to nam zrobią tutaj drugą Palestynę! W swoim kraju możecie nosić nawet bazooke przy gaciach ale w Polsce to nie przejdzie-chyba że władza chce rozruchów na ulicy !!!! W Polsce ta hołota przyjeżdża z ochroną uzbrojoną w broń. Czy teraz każdy gudłaj będzie nosił w Polsce broń? W poprzednią niedzielę pod Kolumną Zygmunta w Warszawie była jakaś żydowska pikieta, była flaga polsko- izraelska z napisem w jez. angielskim "nasz dom waszym domem", była ta Litwaczka co się ambasadorką zwie no i była policja około 20 osób ale ...izraelska z ostra bronią, młodzi,czujni, to się już dzieje..Coś na temat dostępu do broni. Powieść przygodowa Henryka Sienkiewicza- W pustyni i w puszczy... Głównymi bohaterami są Staś Tarkowski i Nel Rawlison w Afryce. Ich perypetie i przygody. Na jedną sprawę chcę zwrócić uwagę. Pod choinkę, w Wigilię, czternastoletni Staś otrzymuje od Ojca, sztucer. Czyli broń palną. Ojciec uznał, że syn jest już na to gotowy. Wcześniej, w domyśle, szkolił go w posługiwaniu się bronią, zasad bezpiecznego jej użytkowania i konserwacji. To nie jest opowieść wyssana z palca. Tak było. Aby tak się działo we współczesnej Polsce potrzeba bardziej liberalnego prawa dostępu do broni. Dla wszystkich. Bez względu na pochodzenie. A już pomysł, aby jakiś naród miał większe prawa do posiadania broni to jest absurd! Tak się "dziwnie" składa, że lewica (dawni UB-ecy) mają broń w domu (nie musieli jej składać po zakończeniu służby).

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30