Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
252 posty 666 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Włosi złapali Sorosa za jaja, a powinni też i Rotszylda...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Soros wspiera budowę "otwartej Europy" - finansując na zlecenie rotszyldów i zgodnie z Planem Kalergi - szmugiel milionów Azjatów i Afrykanów na nasz kontynent.

image

 - => Włochy nie chcą statku z migrantami

Nowe podejście Włochów jest słuszne, ale połowiczne...

Zasługują na uznanie, bo postawili się rotszyldom (vide Soros) i nie chcą dalej być "ubogacani" na swój koszt, ale co dalej...?

A Włosi, moim zdaniem,

powinni zacząć bronić siebie i Europy przed przymusową islamizacją,

drogą sabotowania tej sorosowskiej "turystyki"

- i wyłowionych humanitarnie "uchodźców" odstawiać z powrotem na te same plaże,

z których są oni do nas przemycani ...

Bo w walce ze złem nie wystarczy zatrzasnąć drzwi i schować się z dziećmi pod stół - jak to kiedyś radziła nam wszystkim premier Kopacz.

A jak na razie włoskie gromkie "basta!" wcale nie zahamowało strumienia "uchodźców"do Europy (a wśród tych migrantów do uzyskania azylu we Włoszech kwalifikowało się dotąd max. 3-4 procent - => Tylko garstka "uchodźców" to uchodźcy... ) - a jedynie go przekierunkowało (gł. do Hiszpanii, bo tam rotszyldowcy-sorosowcy przepchnęli psim swędem lewaków-socjalistów do władzy - a ten "postępowy"rząd jest przecież mniejszościowy i w każdej chwili może i powinien upaść) ...

Czyli po włoskim szlabanie pilnie potrzeba nam wszystkim szlabanu europejskiego - ale UNIA przecież powstała m.in. by nas wszystkich "ubogacić"... a to co się dzisiaj dzieje u jej granic, to nie przypadek.

ZAPRASZAM - => https://www.salon24.pl/u/prognozydocenta/758517,multi-kulti-to-samo-zlo

image

 

KOMENTARZE

 • Pamiątka z wakacji
  https://pbs.twimg.com/media/DkgXXkNX0AAWpEB.jpg
 • @Autor
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=7339&Itemid=53 Salut.
 • @
  Tymczasem włoski wicepremier i minister spraw wewnętrznych Matteo Salvini nakazał przywrócić w urzędach normalne formularze, zawierające określenia „matka” i „ojciec” zamiast wprowadzonych przez rządzącą do niedawna lewicę pojęć „rodzic 1” i „rodzic 2”
 • Tło
  -
  Teoria

  - http://balder.org/coudenpo

  i praktyka

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  W przypadku Sorosa chodzi o zbrodniarza przeciwko ludzkości, o Rotszaldach nie mam odwagi wspominać

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz
 • @Husky 22:40:04
  Zawalił się fragment mostu na autostradzie we Włoszech. Pod gruzami uwięzieni są ludzie! W Genui na północy Włoch zawalił się w południe fragment mostu na autostradzie A10. Pod gruzami zawalonego fragmentu wiaduktu uwięzieni są ludzie podały włoskie media. Most, będący częścią autostrady A10, ma około 100 metrów wysokości.
  Fotografie z miejsca katastrofy pokazują ogromne fragmenty gruzu na ziemi pod mostem.
  http://niezalezna.pl/233271-zawalil-sie-fragment-mostu-na-autostradzie-we-wloszech-pod-gruzami-uwiezieni-sa-ludzie


  Ps..I w ten sam sposób pierdyknie cała ta żydolewacka zbankrutowana i pedalska UE. Kolos na glinianych nogach. A wiadukt, bo to wiadukt, budowany ok. 60 lat temu mógł nie być obliczany na aż takie obciążenia. Ot i cała tajemnica.
 • @Husky 22:40:04 to u ciebie..
  Sprawca z Londynu odmawia współpracy. "To wygląda na świadome działanie". No jaki on ładny, rodowity "anglik". Do mediów wyciekły zdjęcia świadków, przedstawiające zatrzymanego mężczyznę:
  https://pbs.twimg.com/media/Dkja_pHX0AACVpd.jpg
 • @Husky 22:40:04 Jeden ze świadków twierdzi ze most zawalił się zaraz po uderzeniu pioruna.
  1.Mosty nie zawalają się od pioruna. 2.Ponoć piorun miał uderzyć w podstawę mostu, co jest raczej mało prawdopodobne. Piorun uderza wyżej, gdzie ma najbliżej metalowego elementu a ten most ma wieże i pylony. 3.Tuż przed zawaleniem "kamera przemysłowa" nagrała rozbłyski u spodu mostu. 4. Dziwna ta "kamera przemysłowa" bo obraz się trząsł tak jakby ktoś z ręki filmował. Tak jakby był przygotowany na to. Jak długo wytrzymają w Polsce autostrady budowane za Tuska? Oto przykład z A2: „Podczas rutynowych badan laboratoryjnych GDDKiA wyszło na jaw, ze przy budowie nasypów wykonawca użył niezgodnych z kontraktem materiałów, m.in. gliny zamiast piasku. W nasypach są m.in. stare potłuczone sedesy, umywalki i śmieci” – ujawnia „Gazeta Prawna”. Czy tylko w nasypach przy autostradzie użyto tego budulca? A kto to może wiedzieć? http://niezalezna.pl/29771-z-czego-buduja-autostrade-z-sedesow GDDKIA podjęła decyzję o rozbiórce dwóch mostów nowo zbudowanych na A1 na obwodnicy Częstochowy przez włoską firmę Salini, która dodatkowo przedstawiła sfałszowane ekspertyzy budowlane. Po przeprowadzeniu ekspertyz przez niezależną firmę podjęto natychmiast decyzję o rozbiórce mostów. Włoska firma Salini regularnie nie terminowo oraz z nieakceptowalną jakością buduje fragmenty autostrad w Polsce, nadal prowadzi budowę wiaduktów na odcinku S7 Widoma – Kraków - skandaliczną decyzją została po wcześniejszym odrzuceniu oferty przywrócona do przetargu. Decyzję o przywróceniu firmy do przetargu wymusiła na GDDKIA, Krajowa Izba Odwoławcza - opanowana przez nadzwyczajną kastę. Bardzo dobra decyzja GDDKiA. Lepiej rozebrać ten chłam niż później zbierać ludzkie szczątki. Kto we Włoszech nie dopuścił do rozbiórki tego wiaduktu, którą planowano już 9 lat temu ?? To nie pierwsza katastrofa budowlana we Włoszech, gdzie mafia "wygrywała" przetargi na inwestycje, a potem wykonywano je "po kosztach", czyli po złodziejsku, z pominięciem wszelkich norm i przepisów.
 • @Husky 22:40:04 Włosi to brakoroby! I to im wychodzi znakomicie.
  W Polsce te brakoroby też budują. A raczej próbują. Ale mogą to robić beztrosko bo są pod ochroną nadzwyczajnej kasty. W tv podawano info, że osoby, które przebywały na tych terenach przemysłowych pod zawalonym wiaduktem informowały o bardzo złym stanie głównego filara, z którego łuszczył się beton. Pewnie jakoś jeszcze stało, ale pod naporem burzy, wiatru, nie wytrzymało.
 • @Husky 22:40:04
  Jechała tam ciężarówka z ładunkiem 108 ton! Który most by to wytrzymał? Tiry, ogromne ładunki wszystko to powinno jechać po torach nie po mostach i autostradach.
 • @Husky 22:40:04
  Włochy to jedna wielka mafia, wszystko jest podporządkowane mafii, wszelkie przetargi wygrywa mafia, nieważne czy sycylijska, kalabryjska czy inna -yjska. Zatrudnienie daje mafia.To jest chory kraj.
 • Epidemia demokracji
  .
  @kula Lis 67 09:16:50

  "Włochy to jedna wielka mafia, wszystko jest podporządkowane mafii," ten tekst wsakzuje na pewien fenomen

  - https://marucha.wordpress.com/2018/08/15/szwedzkie-panstwo-musi-upasc-reakcja-wladz-na-masowe-palenie-samochodow-mowi-sama-za-siebie/#comment-775212

  Wypowiedź może sugerować, że tylko Włochy mają taką strukturę, w istocie jednak chodzi o epidemię choroby, którą nazwać można "demokracja", kótra objęła niezliczone kraje świata

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  w gruncie rzeczy równie prawdziwe byłoby zdanie:

  "... to jedna wielka mafia"

  Przy czym "..." można zastąpić:
  Polska
  USA
  Francja
  Bułgaria
  W.Brytania
  Izrael
  ....
  Rosja
  Albania
  ChRL
  ...
  i.t.d.

  Podstawą funkcjonowania demokratycznego państwa jest sprawne funkcjonowanie podstawowych organizacji państwa PPZ

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#PPZ

  naturalnie także w pierwszej fazie demokratyzacji Wolnej Polski niezbędna była aktywizacja pospolitych organizacji przestępczych, gangsterswa, które z czasem zostały wyparte przez PPZ, po wypełnieniu swej roli w procesie demokratyzacji kraju. To tłumaczy, dlaczego po początkowym rozkwicie gangsterstwa w Polsce zmalała jego rola w działalności przestępczej, którą przejęła PPZ, czyli cztery filary demokracji:
  legislatywa
  egzekutywa
  judykatywa
  i często ignorowana choć najważneijsza
  tzw. monetatywa.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30