Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
252 posty 666 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

W Szwecji już od 4 lat nie ma demokracji, ale KE milczy...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak długo dla "dobra demokracji" można bezkarnie łamać jej prawa i zasady...?

Zupełnie nie rozumiem ekscytacji polskich mediów i obserwatorów wynikiem osiągniętym we wczorajszych szwedzkich wyborach parlametarnych przez antyimigrancką i antyestabliszmentową (czyli „rasistowską, antydemokratyczną i populistyczną”) partię Szwedzkich Demokratów.

Osiągnęli oni bowiem trzecie miejsce, podobnie jak to było przed cztery laty, zwiększając co prawda swoje poparcie z 12,9% do 17,6%  (czyli o ponad 1/3) – co stanowi niewątpliwy sukces i potwierdzenie  wieloletniego trendu wznoszącego. Bo w 2010 - mieli 5,7%, po raz pierwszy wchodząc do Riksdagu.

Będą też teraz mieli 62 mandaty w 349-osobowym  parlamencie (poprzednio – 49).

 „W wyborach parlamentarnych w 1988 na SD oddano 1118 głosów, co przełożyło się na poparcie rzędu 0,03% w skali całego kraju.” = > https://pl.wikipedia.org/wiki/Sverigedemokraterna

Ale mimo rosnącego poparcia nadal są pariasem, którego wszystkie pozostałe tutejsze partie polityczne omijają szerokim łukiem, minimalizując jego wpływy.

Rozumiem, że polscy komentatorzy chcieliby w tych wyborach widzieć kolejny rozstrzygający dowód na odejście kolejnego zachodniego społeczeństwa od zgubnej budowy multukulturalnej utopii, ale gdyby tak było, to pierwszego miejsca nie zajęliby teraz tutejsi socjaldemokraci, realizujący tę politykę od lat 70-tych ub. wieku?

„Już 9 września, w Szwecji odbędą się wybory parlamentarne. Jest to bardzo ważne wydarzenie, ponieważ może się nagle okazać, że tzw. populiści przejmą władzę w kolejnym europejskim kraju. Już od niedawna można obserwować wielką rywalizację pomiędzy rządzącą Socjaldemokratyczną Partią Robotniczą, a antyimigrancką Alternatywą dla Szwecji (AfS).”

=> https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szwecja-przygotowuje-sie-do-wyborow-alternatywa-dla-szwecji-zapowiada-masowe-deportacje

(Nowopowstała Alternatywa dla Szwecji stanowi jeszcze bardziej antyimigrancką i jeszcze bardyiej antyestabliszmentową siłę, składającą się z działaczy, którzy okazali się zbyt radykalni dla partii Szwedzkich Demokratów i zostali wcześniej z niej usunięci.)

Chciejstwo to zgubna i głupia przypadłość  - bo pompowani na polskiej prawicy „alternatyści”(?) uzyskali wczoraj śladowe poparcie i nie weszli do parlamentu, a mieli przecież stanowić realne zagrożenie dla obozu władzy, ;-)

image

I dlatego polskich komentatorów proszę by wzięli sobie na wstrzymanie, bo identyczna sytuacja parlamentarna powstała w Szwecji już przy poprzednich wyborach, w roku 2014.

Ani blok prawicowy ("Aliansen") ani lewicowy (s + v + mp) nie uzyskały wtedy (tak jak i teraz) poparcia umożliwiającego samodzielne rządzenie. 

image

A do uzyskania większości w parlamencie potrzebne było wtedy poparcie ze strony Szwedzkich Demokratów ("SD"), którzy skłaniali się raczej ku prawicy, chociaż gro ich wyborców to są byli, b. mocno rozczarowani i b. wkurzeni wyborcy socjaldemokratyczni.

Ale oba wielkie bloki zakulisowo doszły do porozumienia, że ten z mniejszym poparciem będzie przepuszczał do władzy ten drugi, wstrzymując się od głosu w istotnych głosowaniach, np. przy powoływaniu premiera, czy uchwalaniu dorocznego budżetu.

= > Jak wyrolowano Szwedów

image

W ten oto sposób w Szwecji po cichu zlikwidowano cztery lata temu demokrację - czyli rządy większości - gdyż utworzony wtedy"kordon sanitarny"wokół Szwedzkich Demokratów ma permanentnie dawać władzę jednej albo drugiej mniejszości parlamentarnej...

Podobnie zapowiada się sytuacja parlamentarna obecnie - brak funkcjonującej większości i ponowne gromkie N-I-E dla Szwedzkich Demokratów oraz ostrożne zezowanie dotychczasowego premiera w stronę WIELKIEJ KOALICJI PONAD PODZIAŁAMI - czego w tym kraju nie próbowano od lat 30-tych ub. stulecia.

Jednym słowem - wczorajszy werdykt szwedzkich wyborców może faktycznie okazać się HISTORYCZNY, ale nie w taki sposób, jak to jest dziś interpretowane w Polsce.

Bo albo PONOWNIE! mechanizmy demokratyczne zostaną w Sztokholmie "elegancko"wyłączone, ALBO powstanie rząd zrywający z wieloletnim podziałem kraju na dwa wielkie bloki...

A rosnącego niezadowolenia społecznego dalej można będzie nie zauważać...

image

 Ale jedno jest pewne - Bruksela dalej będzie milczeć ...

zachowując połajanki i procedury karne wobec „zagrożenia dla praworządności i demokracji”

dla„podludzi ze Wschodu”...


KOMENTARZE

 • Duński obserwator wyborów Michael Aastrup Jensen:
  "Podczas wszystkich wyborów, które obserwowałem, nigdy nie widziałem wyborów tak niedemokratycznych jak te szwedzkie"

  https://t.co/8wKqnWVptP
 • @AgnieszkaS 20:40:19
  Tu jest lepszy link, ;-)

  https://twitter.com/Monika_Lind/status/1039048833496494080
 • Autor
  Pomijajac fakt, ze obecni Socjaldemokraci to zupelnie inni ludzie niz ci z czasöw np O.Palme, nalezy wziac pod uwage, kto glosowal na te partie.
  WSZYSCY Arabowie, Cyganie, reszta "nowych Szwedöw". Jest niemal pewne, ze niebawem sporo osöb z II poikolenia imigrantow wlaczy sie w aktywne zycie polityczne. Etniczni Szwedzi wymieraja, mlodzi Szwedzi sa juz tak zdeformowani psychicznie, ze akceptuja wszelkie dziwactwa proponowane przez rzad.Nawet w "bastionie" antyimigranckim-malutkim Sjöbo tylko 40% glosowalo na SD.
  Szwecji jako Narodu juz nie ma.
 • @AgnieszkaS 20:40:19
  https://pbs.twimg.com/card_img/1038880619927949313/f6tCrQh9?format=jpg&name=144x144_2

  Faktycznie
  Jeszcze 2h temu dzialal
 • To jest Ahmed Abdirahman
  Ahmed jest szwedzkim ekspertem ds. polityki biznesowej. Przed chwilą w tv, Ahmed stwierdził, że "Ludzie głosowali na SD, bo pomylili nazwy Socialdemokraterna ze Sverigedemokraterna"

  Nie bądź jak Ahmed, używaj mózgu także do myślenia

  https://pbs.twimg.com/media/DmvB4qmW4AAAMU5.jpg

  https://twitter.com/Monika_Lind
 • @morgan 21:05:56
  Nie tylko w Szwecji, w Polsce i innych krajach również, choć w niejednakowym stopniu.
 • Multikulti to "wynalazek" żydowski.
  W środowisku Multikulti żydzi się czują bezpieczniej b mają de facto władzę nad całością mieszanki multikuli mogą twórczo uprawiać politykę dziel i rządź.

  W Polsce nie ma jeszcze multikulti i trzeba było Polaków podzielić po innej linii
  i Solidaruchy razem z KK sumiennie kopią rowy między Polakami
  Te rowy przebiegają pomiędzy Polakami którzy budowali Polskę powojenną a tym którzy tę Polskę niszczyli wszystkimi możliwymi sposobami.
  Te rowy kopią o 1945 roku KK, bandyci przeklęci, tzw zachód..
  a po powstaniu solidarności to to już Solidaruchy oraz kk.
  Dzisiaj te rowy pogłębiają pracowicie KK i PIS. PO stara się skumać z SLD ale wyłącznie taktycznie tylko by pokonać PIS i dorwać się do koryta.

  I tak globalna mafia żydowska dzieli, podbija i ograbia Narody na świecie.
  Arabów podzieliła na Wahabitów i Sunnitów oraz na resztę Szyicką
  I raz wspiera jednych a raz drugich (w Iraku np.)

  Mutikulti daje mafii żydowskiej gigantyczną przewagę nad każdą grupą kulturową. Ale w Izraelu nie ma żadnego multikulti Izrael oficjalnie jest państwem rasistowskim tylko dla żydów.

  Jak widać promowane multikulti to żydowska broń skierowana przeciw narodom świata.
 • @Docent zza morza 20:57:32
  Mocne słowa Jerzego Grunwalda: Spełnił się czarny scenariusz. Migranci z prawem głosu zaważyli na wyborach w Szwecji.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY184MGUzMC9wLzIwMTgvMDkvMTEvODI1LzM2MC9hNzc1MTg3ZDk3MjA0MmQ3YWVmM2UyY2Q5NzM2ZWFhMC5qcGVn.jpeg

  Spełnił się niestety czarny scenariusz, który był właściwie do przewidzenia. Wyniku wyborów dokonali muzułmańscy migranci, którzy mają już prawo głosu. Wygrana przez obłąkanych socjalistów oznacza dalszy proces islamizacji tego kraju, a którego społeczeństwo jest skazane na zagładę. To mocne słowa, ale taka jest prawda komentował szwedzkie wybory w rozmowie z portalem wPolityce.pl muzyk i kompozytor Jerzy Grunwald. W niedzielnych wyborach parlamentarnych, po przeliczeniu 99 proc. głosów, zwycięża rządząca Szwecją Partia Robotnicza-Socjaldemokraci (S) z wynikiem 28,4 proc. Trzecie miejsce osiąga antyimigranckie ugrupowanie Szwedzcy Demokraci (SD), otrzymując 17,6 proc. głosów. Szwedzkie wybory są gorąco komentowane w całej Europie. Ostatnie przed głosowaniem sondaże wskazywały bowiem, że drugą siłą w parlamencie może zostać właśnie partia SD. Rodziło to z jednej strony pochwalne głosy, że kolejny kraj może odejść od zgubnej polityki migracyjnej i multi-kulti, a z drugiej, krzyk establishmentu UE o szerzącym się zagrożeniu „nacjonalizmu” i „populizmu”. A jaka jest rzeczywistość? O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Jerzego Grunwalda, kompozytora i muzyka, który po kilkudziesięciu latach pobytu w Szwecji powrócił do Polski. Spełnił się niestety czarny scenariusz, który był właściwie do przewidzenia. Wyniku wyborów dokonali muzułmańscy miranci, którzy mają już prawo głosu. Wygrana przez obłąkanych socjalistów oznacza dalszy proces islamizacji tego kraju, a którego społeczeństwo jest skazane na zagładę. To mocne słowa, ale taka jest prawda opowiedział portalowi wPolityce.pl Jerzy Grunwald. Nasz rozmówca zdradził szokujące informacje! Na dwie godziny przed zamknięciem lokali wyborczych prowadziła partia Szwedzcy Demokraci. I są wiadomości z wiarygodnego źródła. Zdesperowani socjaliści widząc, że przegrywają wybory, dogadali się ze związkami muzułmańskimi, obiecując migrantom ze szwedzkim obywatelstwem i prawem do stałego pobytu apanaże w postaci zwiększenia świadczeń socjalnych i budowanie kolejnych meczetów mówił. To sprzedanie własnego kraju! stwierdził. Daleki jestem od stwierdzenia, że te wybory zostały sfałszowane, bo tego nikt nie wie, ale że zostały zmanipulowane, to z pewnością powiedział. Nasz rozmówca zwrócił przy tym uwagę, że socjaldemokraci rozwiesili plakaty z wizerunkiem premiera Stefana Löfvena, z napisami w języku arabskim, na których wyrażono obietnice zwiększenia socjalu w zamiana za głosowanie na jego partię. Zapytaliśmy również Jerzego Grunwalda, czy Szwedzkich Demokratów będzie czekał polityczny ostracyzm ze strony innych sił politycznych. Wielkim sukcesem jest samo wejście SD do parlamentu. Ale widać, że będą osamotnieni, nikt nie wejdzie z nimi w koalicję. To w jakiś sposób ich wzmocni, bo nastroje społeczne są katastrofalne ocenił. Zdaniem naszego rozmówcy pojawia się coraz więcej sygnałów, że dojdzie do olbrzymiej migracji Szwedów, którzy mają dość ograniczania ich praw na rzecz uchodźców. Przytaczając różne komentarze, wskazał, że Polska jest wymieniana na pierwszym miejscu jako kraj docelowy tej swoistej ucieczki. Nie będę ukrywał, że zastanawiam się, czy nie będzie to miało również związku z odwiedzaniem naszego kraju przez tych muzułmanów, którzy mają już szwedzkie paszporty, a są również w stanie zdestabilizować sytuację w Polsce. Zagrożenie idzie nie tylko z Zachodu, ale i z Północy mówił dalej. Mówię to z pełną odpowiedzialnością. Chciałbym, aby polski rząd przeanalizował formę wprowadzenia wiz, a przynajmniej kontroli strefy Schengen, kto rzeczywiście będzie do nas przybywał przez Bałtyk. Musimy dmuchać na zimne! przestrzegał. Może brzmi to demagogicznie. Ale jestem praktykiem. Mieszkałem w Szwecji przez wiele lat i jestem świadomy wypowiadanych przez siebie słów dodał. Jerzy Grunwald w stanowczych słowach ocenił, że mamy bowiem do czynienia z „fanatycznym, goebbelsowskim” wręcz systemem liberalno-lewicowym, który „świadomie islamizuje Europę”. A Szwecja, po przegranych przez Szwedzkich Demokratów wyborach, będzie pierwsza. I tak jak w latach 80. Polacy uciekali przed komuną, tak w tej chwili będziemy mieli do czynienia z poważnym scenariuszem wielkiej migracji rodzimych Szwedów, którzy jako pierwszy kraj wybrali właśnie Polskę powiedział rozmówca portalu wPolityce.pl.

  https://youtu.be/FMfuZ35aYxQ

  Not. Adam Kacprzak

  Ps....Norweski Breivik miał rację! Wybory w Szwecji zostały sfałszowane. Niemożliwe by Szwedzi po tych wszystkich ekscesach imigranckich nie chcieli głosować na SD. Leica miała władzę więc i kontrolowała przebieg wyborów (wyników). Na zdjęciach z ogłoszenia wyników sondaży zaraz po zamknięciu lokali wyborczych, czarni cieszyli się najbardziej? Oni zwyciężyli! Wikingowie, wsiadajcie na łodzie i szukajcie nowych terenów! Trochę zebranych wiadomości na temat - STOP islamizacji Polski i Europy

  http://exfox.000webhostapp.com/viewforum.php?f=47
 • @Docent zza morza 20:57:32
  Prawda o icku. To działania międzynarodówki żydowskiej to oni niszczą i destabilizują państwa narodowe by tam obsadzić rządy swoim narodem i rządzić bogacić się ich kosztem zniewalać i wykorzystywać inne narody. Jakoś nie widać refleksji na dotychczasową polityką Szwecji, nad przyjętym tam jako obowiązujący stylem życia. Rzekoma wolność obyczajowa doprowadziła do stanu, że Szwecja się wyludnia i, że lewicowi politycy zamiast dokonać korekty obranego kursu, promują imigrację jako remedium na brak ludności. Dokonują przy tym szantażu mówiąc, że bez imigrantów Szwecja nie będzie się rozwijać. Szwecja jest sterroryzowana polityczną poprawnością , Szwedzi nie przyznają się ani do tego w co wierzą, ani do swoich preferencji politycznych. Każdy, kto był ostatnio w Szwecji widział na własne oczy pustawe lub całkiem puste ulice w piątek i sobotę, kiedy Szwedzi siedzą w domach i na ogół piją, bo nie mają odwagi zdradzić się w rozmowach prawdziwymi poglądami.W niedzielne popołudnia można zobaczyć więcej osób na mieście, bo już muszą wracać do świata w którym od poniedziałku pójdą do pracy i jak roboty będą milczeć i pracować. Orwell przy całej swej przenikliwości nie przewidział takiego scenariusza. W przyszłości będzie się kręcić filmy, głębokie filmy psychologiczne pokazujące dramat jednostki w totalitarnym lewackim państwie. Filmy o bestialstwie lewackiego państwa i bezradności człowieka wobec tego potwora. Jeśli w wyborach Szwedzi nie odsuną rządzących nimi lewaków, to szerokimi strumieniami poleje się krew, bo obecny stan jest dla nich nie do zniesienia. Przy obecnym terrorze politycznym w Szwecji terror hitlerowski i stalinowski to dziecinne igraszki. Co prawda nie ma jeszcze łagrów, ale są za to inne metody represji, bardziej dokuczliwe i okrutne.
 • @Docent zza morza 20:57:32
  Grunwald dla wPolsce.pl: Błagam polski rząd! Żadnych pobytów dla imigrantów, żadnych socjali, żadnych obywatelstw. Pomagajmy tym ludziom, ale nie zapraszajmy ich do nas, zwłaszcza muzułmanów dla których chrześcijaństwo jest wrogiem. Oni mają cel zniszczyć chrześcijaństwo. Jerzy Grunwald zaapelował w telewizji wPolsce.pl do polskiego rządu o nieprzyjmowanie uchodźców. Absolutnie nie należy dawać zgody na stały pobyt. Absolutnie nie można dawać obywatelstw. Zatrudniać tych ludzi, ale obserwować ich mówił artysta, który niedawno przeprowadził się z coraz bardziej islamizującej się Szwecji do Polski. Tylu tych ludzi wałęsa się po Warszawie z plecakami odniósł się do zwiększonej liczby obcokrajowców z Azji w stolicy. Dla mnie to jest trochę problem niewyjaśniony. Nie wiem z czego to wynika. Oczywiście, mamy strefę Schengen. Ci ludzie przyjeżdżają, ale widzę, że ci ludzie gdzieś mieszkają, po kilkoro w mieszkaniach, błąkają się z plecakami. Co ci ludzie robią? Czy ktoś tych ludzi weryfikuje? zastanawiał się w rozmowie z telewizją wPolsce.pl. Kontrolować ich, abyśmy mogli dmuchać na zimne i nie obudzić się w takiej trudnej sytuacji w jakiej obudziła się zachodnia Europa, bo proces islamizacji, chociaż chciałbym się mylić, jest nieodwracalny

  — mówił. Żadnych pobytów, żadnych socjali, żadnych obywatelstw. Błagam polski rząd o to. Naprawdę wiem, co mówię, bo jestem praktykiem zaapelował Jerzy Grunwald, który proces islamizacji obserwował w Szwecji. Ostatni przebieg wydarzeń przekonał mnie, że decyzja była słuszna mówił Jerzy Grunwald dla telewizji wPolsce.pl.
  Szwecja się pali. To bardzo mocne słowa, ale taka jest prawda dodał.
  Ostatnie wybory pokazały, że szanse na zmianę są bardzo nikłe ocenił.
  Główne bloki lewicowe i centroprawicowe zdobyły po 40 proc. głosów. Szwedzcy Demokraci zdobyli prawie 18 proc. głosów. Szwedzcy Demokraci to partia, która chciała współpracy ze wszystkimi partiami i chciała zadbać o obywateli. Chciała zapewnić im poczucie bezpieczeństwa, przede wszystkim starannie weryfikując politykę imigracyjną, którą tak ślepo promują socjaliści, promuje cały liberalny świat w Europie stwierdził. Ci ludzie chcieli dać obywatelom poczucie bezpieczeństwa. Sam fakt, że znaleźli się w Sejmie to już jest dużym sukcesem podkreślił. Jerzy Grunwald przekonywał, że wpływy islamskie w Szwecji są coraz silniejsze i podczas najbliższych wyborów sytuacji można już nie odwrócić. Czas biegnie i za cztery lata sytuacja może być już nie do opanowania. Struktury muzułmańskie przenikają w struktury rządu. Rząd kupując sobie głosy wyborców, dają obywatelstwa, dają prawo pobytu osobom, które są w Szwecji po pięć, dziesięć miesięcy. To już również wpłynęło na wynik wyborów mówił. Centra muzułmańskie dogadały się z lewicą wskazał. Podkreślił, że migranci z prawem głosu zaważyli na wyborach w Szwecji. Stwierdził, że premier Szwecji dał cichy przekaz do tego działania. Na dowód zaprezentował wypowiedź szwedzkiego premiera w języku szwedzkim. Premier oskarżył Szwedzkich Demokratów o nazizm, o totalny chaos. Zaapelował do mniejszości arabskiej, żeby na niego głosowała. Oskarżył wszystkich, którzy nie są socjaldemokracją o faszyzm i rasizm mówił Jerzy Grunwald. Jednocześnie premier Węgier zaszantażował, że jeżeli nie zagłosują na niego to zniknie pomoc socjalna. Szwecja stanie się tak samo „faszystowska” jak Polska i Węgry mówił o słowach szwedzkiego premiera. To są mocne słowa do dzisiaj wypowiadane przez ministra spraw wewnętrznych Morgena Johanssona podkreślił. Powiedział, że muzułmanie przyjechali do Europy po pieniądze i narzucać swoją kulturę. Uważam, że mamy w Polsce mądry rząd, który się nie poddaje ocenił.
  CAŁĄ ROZMOWĘ MOŻNA OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WPOLSCE.PL:
  https://youtu.be/ayCvwS4bTzM

  Ps...PiS pcha walec Sorosa. Rząd PiS jest dziś zlepkiem kabalistów Chabad Lubawicz, masonerii, WSI i spadów po UW. Realizuje program masoński, czyli globalizację i mieszanie ras. Panie Grunwald bardzo szanuję pana i podzielam poglądy. Ale może już pan wracać do Szwecji. Stało się, tutaj będzie to samo co w Szwecji. PiS okazał się wilkiem w owczej skórze, realizuje plan Sorosa. Zauważacie kochani, że tzw. opozycja PO, N nie krytykuje PiS za najazd obcych kulturowo przybyszów. Stąd wniosek, że w sprawie nachodźców dogadali się ponad głowami suwerena. Potrzebni mądrzy wyborcy. Fajny apel na Berdyczów, bo wszystkie rządy w Polsce to tylko namiestnicy, mający swoich zwierzchników. No a szef policji jest zajęty czym innym. Rządzący mądrzy są, to też dbają o własny interes. Rząd obiecywał, że nie sprowadzi muzułmanów a teraz pełno kolorowych łazi w miastach. Dlaczego policja nie legitymuje na ulicach ciapatych i nie wyrzuca ich tam, skąd przybyli? To musi dziać się za zgodą rządu, że ich tu mamy! PiS wszystkich oszukał. Panie Grunwald PiS w pierwszym półroczu 2018 sprowadził 360 tyś. a teraz Morawiecki sprowadzi 10 milionów, Zdrada! Milczenie MM jest wymowne...PiS się najwyraźniej pogubił, co może go kosztować w konsekwencji utratę władzy. Wielu wyborców poparło tylko dlatego tę partię, że mocno artykułowała swój sprzeciw przeciw islamskiemu najazdowi. Obecnie Polska jest absolutnym światowym przodownikiem w sprowadzaniu imigrantów i instalowaniu multikulti, przecież redaktorzy widzą to na ulicach a mimo to milczą. Hańba! PiS w kampanii wyborczej mówił, że nie przyjmie nikogo, a o żadnych Ukraińcach w milionach nie wspominał. Ukraińcy już nie wrócą jest ich coraz więcej tego procesu się nie zatrzyma bo sprowadzają rodziny matki braci. Za 10-20 lat będą walczyć o swoje prawa, będą powstawać dzielnice i skupisk Ukraińców, wzrośnie przestępczość a cyrylica będzie powszechna itd. Niemcy i Francja też przyjmowali obcych pod pretekstem pracy i zostali. Historia Polski z mniejszościami to same nieszczęścia przed 1945 Ukraińcy mordowali Polaków na byłych terenach Polski a żydki oskarżają Polskę o mordowanie i wywołanie wojny. Polaku, Polko znaj wroga swego..Chrześcijaństwo jest wrogiem bez wątpienia dla żydów. Żydzi nienawidzą chrześcijaństwa bardziej niż czegokolwiek innego na tym świecie. Talmud powstał w odpowiedzi i kontrze do nas. Nie będzie Grunwaldu, będzie Waterloo. Żeby wygrać wojnę trzeba rozeznać wroga. A przynajmniej trzeba go określić i nazwać, żeby wszystkie dywizje walczyły z tym samym. A tu mamy znów "lewicę" zamiast Bilderbergów, czyli parchów. Żadnych mniejszości w Polsce! Po drugie nie było referendum i zgody Polaków na przyjmowanie obcych jakichkolwiek. PiS sprowadza egzotyczne ludy z chorobami z całego świata a w Polsce dziecko bez przymusowych szczepień nie dostanie się do żłobka:

  https://polskatimes.pl/bez-szczepien-nie-brac-do-zlobka-lub-przedszkola-beda-zmiany-w-prawie/ar/13486357

  A więc scenariusz zapowiedziany przez siostrę Łucję (tę od objawień w Fatimie) choć straszliwy to wydaje się prawdopodobny.

  http://www.fronda.pl/a/oredzie-s-lucji-o-poczatku-iii-wojny-swiatowej-polska-jako-jedyna-ocaleje,64155.html

  Osobiście uważam, że wkrótce się wypełni choć często bywam we wspomnianym tam Szczecinie!Warto przypomnieć.
  https://www.youtube.com/watch?v=YKs3bbY7uZk

  Ps.II..Widzisz ten fałsz lemingu? Kiedy szwedzkie barachło potrzebowało polskich strażaków do gaszenia pożarów Polacy nie byli faszystami. Taka jest liberalnej demokracji czyt. neokomunistów ubranych w piórka "demokracji" mentalność. Te szwedzkie ciemięgi nawet o swoje klejnoty koronne nie potrafiły zadbać. Czy oni wiedzą, że islam nie pozwala na przedstawienia ludzi i zwierząt? Już mogą wyprzedawać zawartość swoich muzeów. No cóż, właśnie Szwedzi płacą za swoje lewactwo i już się nie podniosą, bo właśnie po to planowo ściągnięto nachodźców aby niszczyć państwa narodowe.
  https://www.youtube.com/watch?v=HlgBxkPF78o

  Plan zniszczenia Europy.
  http://wolnemedia.net/plan-coudenhove-kalergi-ludobojstwo-narodow-europy/


  Na dodatek mamy do czynienia z rodakiem syjonistki z Pandei (gardłującej bzdury w pierwszym linku), chazarskim banksterem, który za tym bezpośrednio stoi i nie dość tego, że szkodzi Europejczykom to jeszcze chce na tym zarobić

  http://podgrzybem.blogspot.com/2016/05/plan-sorosa-dla-europy.html

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30