Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
252 posty 666 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Jak islam i NWO "grzeją sobie europejską żabę"...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wolność jest nam niepostrzeżenie odbierana krok po kroku...

image

= >  Pierwszy-kosciol-w-Niemczech-zamieniony-w-meczet

To faktycznie historyczne, smutne i symptomatyczne wydarzenie...

A jak to-to wygląda w "nowoczesnej i postępowej" Szwecji?

Wartości multi-kulti wprowadza się u nas m.in. tak:

Meczet w miejscowości Växjo (ok. 200 tys. mieszkańców, co tutaj jest całkiem sporo) w krainie Småland (a to w niej  toczy akcja tak ikonicznych szwedzkich klasyków Astrid Lindgren, jak "Dzieci z Bullerbyn", czy  "Emil ze Smalandii") otrzymał w lutym tego roku od lokalnych władz prawo publicznego zwoływania wiernych na modlitwę (i muzzein już zaczął tam regularnie 5x dziennie zawodzić z minaretu).

A w świecie islamu, w skrócie, wygląda to tak:

=>  Wezwanie do modlitwy

Bo tamtejsze lokalne władze nie dostrzegają żadnej różnicy, między tą agresją kulturową - a tam gdzie już dotarli muzułmanie, tam już na zawsze jest ziemia Allaha, ze wszystkimi tego konsekwencjami - a innymi hałaśliwymi publicznymi wezwaniami - jak np. melodyjką (fakt - uciążliwą jak cholera) wygrywaną jak kraj długi i szeroki przez samochody pewnej firmy obwoźnej sprzedającej lody na ulicach.

- => "Hemglasbilen"

Ale gdy lokalny kościół katolicki chciał w tym samym mieście w latach 90-tych dobudować sobie dzwonnicę z dzwonami - to władze nie wyraziły wtedy na to zgody.

A wg "postępowych"dzisiejszych hierarchów tutejszego kościoła luterańskiego niepowstrzymana inwazja islamskich nachodźców jest "rzeczą słuszną i pożądaną", zaś budowa meczetów i zawodzenia muzzeinów "są przejawami wolności religijnej".

Natomiast praktykowanie chrześcijaństwa jakoś się w tym Nowym Wspaniałym Swiecie (NWO) chyba nie bardzo mieści...?

Ale cóż to takiego ma w tym NWO wyprzeć i zastąpić dzisiejsze „chrześcijańskie przesądy i zabobony”?

image
 
image
 
image


A czym jest szariat...?

Całość - => Istota islamu

P.S. Ale niestety także wśród nas jest stanowczo zbyt wielu niespełna rozumu „gawnojedów” („wojujących ateistów” – „wolnomyślicieli”oraz wszelkiej maści „postępowców” i „racjonalistów”) - głupio rechoczących przy kolejnym podstępnym medialno-artystycznym ataku na Kościół, wiarę, tradycję oraz chrześcijańską moralność.

image

Bo nie wiedzą nieboraki, że "zniszczenie chrześcijaństwa, islamu i syjonizmu", by mógł "zapanować powszechny nihilizm",torujący drogę"czystej doktrynie lucyferianizmu" - planują i obiecują nam od bardzo wielu lat wysokiego stopnia wtajemniczenia masoni, szykujący nam wszystkim III, tym razem już ostateczną, wojnę światową.

Patrz "Wielka wizja Alberta Pike´a" w - => Upadek Europy Rotszyldów

image

image

image

image

image

image

image

image

image

 

KOMENTARZE

 • Szczera prawda potwierdzona statystyką
  Roszczenia zaczynają się bardzo szbko, bo muszą być sklepy halal, czyli mięsem ze zwierząt mordowanych w potworńy sposób, podobnie jak robią to koszerni, miejsca wyznaczone na modlitwy, uwzględnianie świąt, a potem domagania się enklaw szariatu.

  W prowincji Ontario w Kanadzie chciano takiej strefy szariatu już ze dwie dekady temu. Nie doszło to do skutku, bo wrzawę podniosły muzułmanki, które nie chciały być wyjęte spod prawa kanadyjskiego. No ale wtedy do Kanady imigrowali ludzie wykształceni i dobrze sytuowani, a nie motłoch, którym teraz jest zalewana Europa i Kanada. Wielu wybrało Kanadę i emigrację na zachód, aby nie być pod wpływem islamu. Teraz są rozczarowani, tym co się dzieje w Kanadzie i dzisiejsza polityką 8migracyjna. Okaleczanie narządów płciowych dziewczynek już nie jest przestępstwem według lewackiego premiera Trudeau. Ściągnięcie husty z głowy muzułmanki (które okazało się blagą) wywołało jego gorące protesty, ale zamordowanie dziewczynki przez muzułmanina przeszło zupełnie bez echa. A to dopiero początki.
 • “Krzywdzicie dzieci!” Córka lesbijek ujawnia brutalną prawdę o wychowywaniu dzieci przez pary homoseksualne!
  Koniecznie przeczytaj!

  https://pbs.twimg.com/card_img/1043458484497539072/hSJIHjLv?format=jpg&name=600x314  https://t.co/FCmmdqEZFr
 • „Polka Stulecia”.
  azeta Wyborcza wybiera „Polkę Stulecia”. Zaskakująca nominacja. "Wysokie obcasy" czyli dodatek GW zaproponował ..........Anię Grodzką!!!

  https://www.stefczyk.info/-/media/stefczykinfo/opinie/1270aniagrodzki.jpg?bc=white&h=173&w=307


  https://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/gazeta-wyborcza-wybiera-polke-stulecia-zaskakujaca-nominacja,24396708725?utm_source=twitter&utm_medium=button&utm_campaign=sztefczyk-info
 • @Husky 20:06:55
  czyli ubeka Bęgowskiego z brodą, chujem i jajami!!!
 • @kula Lis 67 20:15:30
  Jaka gazeta taka twarz
  pzdr.
 • @kula Lis 67 20:15:30
  Anna Grodzka kandydatką na Polkę Stulecia w plebiscycie Wysokich Obcasów, obok Marii Skłodowskiej, Poli Negri czy Ireny Szewińskiej. Pozdrawiam czytelników Gazety Wyborczej.
 • Koniec finansowania gender na polskich uczelniach
  Podpisz

  https://www.citizengo.org/pl/ed/165926-koniec-finansowania-gender-na-polskich-uczelniach?tc=tw&tcid=51095531
 • @Husky 20:57:30
  Czyli stawiania normalności na głowie przez michników i mącenia Polakom w głowach ciąg dalszy...
 • @Docent zza morza 21:11:00
  Michnikoidy
 • @Docent zza morza 21:11:00
  W sumie chyba zagłosuję na pana Anna Grodzki. Nic by tak nie ośmieszyło Gazety Wyborczej jak zwycięstwo tego jegomościa w plebiscycie na Polkę Stulecia.
  za wpis 5*
 • Dla Szwecji już nie ma ratunku! Słowa premiera to WYROK!
  https://hnews.pl/wp-content/uploads/2018/09/szwecja.jpg


  Były szwedzki premier Fredrik Reinfeldt twierdzi, że trwająca inwazja na Szwecję należy do pozytywnych wydarzeń w kraju. Uważa, że ​​można to porównać z posiadaniem dzieci, czyli długoterminową, dobrą inwestycją. Reinfeldt zapytany o to, czy Szwecja jest w stanie przyjąć tak wielu imigrantów, podczas gdy roczny koszt utrzymania ich to o dziesięć miliardów więcej niż cały budżet obronny, odpowiedział, że tak. Wyjaśnia, że to sytuacja podobna do tej, gdy para myśli o posiadaniu dzieci, zdając sobie sprawę, że w dłuższej perspektywie to dobra inwestycja. Ci, którzy mają nieco szerszy obraz, wiedzą, że dzieci dorastają, dostają pracę i odwdzięczają się społeczeństwu. Pewnego dnia okazuje się, że zaczynają mu pomagać. Ci, którzy byli postrzegani jako koszt, będą najlepszymi inwestycjami twojego życia mówi Reinfeldt. Podkreśla też, że masowa imigracja azylowa jest dobrym rozwiązaniem, ponieważ ci ludzie będą chcieli przynosić korzyści dla społeczeństwa, prowadzić dobre życie, a tym samym pomagać innym w poprawie. Ten „oryginalny” pogląd skrytykował jednak chociażby były minister ds. Integracji Nyamko Sabuniego, który powiedział, że to strach przed rosnącym poparciem dla Szwedzkiej Partii Demokratów sprawił, że inne partie wybrały „złą ścieżkę”.
 • @kula Lis 67 21:15:59
  Opór wobec globalnego paktu migracji ONZ rośnie,

  Austria odmawia podpisania!!!

  https://t.co/ha7Zjauh6S
 • @Husky 21:09:57
  Soros starał się ukryć ten wywiad! 13 minut brutalnej prawdy! George Soros to niewątpliwie jedna z najbardziej tajemniczych postaci naszych czasów. Prawdziwy “pan i władca” państw, rządów i….polityków. Za jego pieniądze powstają organizacje polityczne, organizowane są manifestacje. Prawdziwy władca lalek. Mówią o nim “filantrop”, jednak już gołym okiem widać, że jego dobroczynna działalność ma na celu między innymi wspieranie opozycyjnych frakcji w Polsce. Przypomnijmy, że George Soros został już dawno zdemaskowany między innymi przez Viktora Orbana. Tym samym działalność miliardera została zdelegalizowana na terenie Węgier. Dzisiaj prezentujemy film, który udało nam się znaleźć. To wszystko tłumaczy…Oto 13 minutowy fragment wywiadu, który sam George Soros starał się skrzętnie ukryć. blob:

  https://www.youtube.com/a2b15dfe-eb7e-4511-9c3e-46bac142cdcf
 • @Husky 21:09:57
  Podczas wywiadu, rabin ujawnia szokującą prawdę! Usiądźcie… [WIDEO]

  https://hnews.pl/wp-content/uploads/2018/08/zydz-800x445.jpg


  Szokujący wywiad rabina Abe Finkelsteina. Aby nie zostać posądzonym o stronniczość zamieszczamy wideo z tego wywiadu aby każdy mógł sobie wyrobić własny osąd na ten temat…Bez ogródek mówi o gojach służących żydom, o świętach żydowskich, o systemie finansowym, który daje im władzę na całym świecie. Nawet nie polemizuje z doktryną Holocaust. Światowa encyklopedia z roku 1934 pisze, że w całej Europie było 3,5 mln żydów. On twierdzi, że jest inaczej. Doskonale wspiera tzw. przemysł Holokaust. Wywiad jest szokujący, otwarty. Rabin wie, że żadna telewizja głównego nurtu nie odważy się nagłośnić jego słów.
  Reprezentuje międzynarodową finansjerę, która w 1913 roku przejęła władzę nad centralnym bankiem USA i nad dolarem. Mechanizm jest prosty: jeżeli państwo chce mieć dolary na wydatki, musi je pożyczyć od prywatnego bankiera czyli od FED. Przez wiele lat odsetki od pożyczonych dolarów, który powinien być własnością narodu, wynosiły 10-15% rocznie. Ciekawe fakty przekazuje o kierunku, w którym zmierza świat. Ameryka ma być „pustynią”. Cały wysiłek kierują w stronę Chin i Indii. Jak myślisz, czy wywiad został wyreżyserowany, zmyślony? Czy słowa wypowiedziane przez rabina są teatrem kłamstw? Musisz się sam przekonać…Poniżej prezentujemy ten wywiad:

  https://youtu.be/pRWD2X7aV5w
 • Islam - utopia samorządowej demokracji
  Polecam gorąco artykuł pt: „Islam - utopia samorządowej demokracji”
  Dlaczego islam jest traktowany przez mahometan jako antyteza cywilizacji zachodniej? Dlaczego jest tak atrakcyjny i pociągający dla setek milionów, a nawet miliardów ludzi z Azji i Afryki? Islam powstał jako ostatnia z wielkich religii. Jest młodszy o sześć stuleci od chrześcijaństwa i co najmniej dwadzieścia wieków od judaizmu. Od śmierci Mahometa w 632 roku islam Pustyni Arabskiej żywił się ekspansją na tereny ludów podbijanych i przekształcał je na swoja modłę. W rezultacie jego gwałtownego rozprzestrzeniania powstał system społeczny przemawiający prostymi i sprawiedliwymi zasadami do mas niewykształconych ludzi.

  Całość: http://sila-lewicy.pl/spoleczenstwo/146-islam-utopia-samorzadowej-demokracji
 • @
  Mamy kochać murzynów, arabów, żydów, skośnookich, transformersów, lesbijki, gejów i puszczanskiego kornika.
  No dobra, ale właściwie dlaczego wszyscy nienawidzą i dyskryminują kosmitów.

  Gdzie nie spojrzeć tabliczki ,,Obcym wstęp wzbroniony".
 • @Husky 07:19:25
  ;-)
  Pozdrawiam.
 • @kula Lis 67 21:15:59
  "Nyamko Sabuni" jest panią, nie panem, ;-)

  A treść wywiadu b. premiera?
  No cóż, czy to "lewica", czy też "prawica" (jak F. Reinfeldt) - to i tak wszyscy pracują na rzecz Nowego Wspaniałego Swiata...
  Pozdrawiam.
 • Islam we Francji
  Polecam artykuł pt.
  „Krótka historia islamskiego terroru we Francji” – konkretny z wieloma informacjami i faktami

  http://sila-lewicy.pl/info-dnia/105-krotka-historia-islamskiego-terroru-we-francji
 • @kula Lis 67 21:15:59
  Nie sadze, ze ten glupek wierzy w to, co plecie.
  To taki szwedzki Walesa, odrobine lepiej "wyksztalcony" / spawacz z zawodu/.
 • @morgan 22:40:15
  "To taki szwedzki Walesa, odrobine lepiej "wyksztalcony" / spawacz z zawodu/."
  :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
  Obawiam się, że koledze troszkę się "szwedzke polityki" pokróliczkowały, ;-)

  "Szwedzki Wałęsa" to niewątpliwie socjaldemokrata Stefan Löfven (b. spawacz i wieloletni działacz związkowy), który pokonał Reinfeldta w roku 2014 i był premierem przez ostatnie cztery lata.

  Natomiast b. ciekawe jest, że w sprawach migracji retoryka Reinfeldta i Löfvena praktycznie były nie do odróżnienia.

  Stąd rosnąca popularność "mówiących, jak jest" Szwedzkich Demokratów.
  Pozdrawiam.
 • @Docent zza morza 10:57:48
  Tommy Robinson znów trafi za kratki? Zakończyła się rozprawa brytyjskiego aktywisty, który walczy z gangami muzułmańskich gwałcicieli.

  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18wYTNkNy9wLzIwMTgvMDkvMjcvODI1LzM4NS9mMTUwODE3NDMxYWU0MTUxODVmZWYxY2EyODBkY2Q3Ni5qcGVn.jpeg


  Znów trafi za kratki? Zakończyła się rozprawa w powtórnym procesie Tommy’ego Robinsona, aktywisty, który tropi i ujawnia działania muzułmańskich gangów gwałcicieli w Wielkiej Brytanii. Robinson nie przyznał się do winy. Kolejna rozprawa będzie miała miejsce 23 października. Ta sprawa jest polityczna. Zostałem zabrany do sądu i aresztowany za słowa o islamskich gangach gwałcicieli powiedział Tommy Robinson w rozmowie z BBC przed wejściem do sądu. Zwrócił też uwagę na działania brytyjskich mediów, które przedstawiają go w jak najgorszym świetle. Piszecie o więźniach politycznych w Myanmarze i innych miejscach. Macie własnego więźnia politycznego stwierdził Robinson. Sprawa Robinsona dotyczy relacjonowania przez niego procesu gangu muzułmańskich gwałcicieli. Aktywista trafił za to do więzienia. W jednym z wywiadów Robinson opowiadał o swojej przeszłości i dorastaniu w Luton, które obecnie jest miastem w dużej części opanowanym przez muzułmanów. Wychowałem się w Luton, to miasto klasy robotniczej. Urodziłem się w 1982 roku, wtedy mieliśmy tam jeden meczet, teraz jest ich 35 powiedział. Moja mama pochodzi z Irlandii, z Dublina. Jeżeli spojrzymy na moich przyjaciół, to wszyscy jesteśmy dziećmi imigrantów. To nigdy nie był problem, wszyscy dobrze się integrowali. Ale widziałem, że coś było nie tak. Był problem z Pakistańczykami dodał. Robinson opowiadał o tym, jak wyglądała rzeczywistość jego szkoły. Siedzieliśmy wszyscy przy wspólnych stołach, czarnoskórzy, Chińczycy, Hindusi. Z boku było kilka stolików, przy których siedzieli muzułmanie. Oddzieleni, we wszystkim. Nie rozumiałem tego dopóki nie przeczytałem Koranu. (…) stwierdził. Zwrócił też uwagę na to jakie znaczenie wyborcze mają miejscowi muzułmanie. W Luton 30-40 proc. ludności to muzułmanie. Przy okazji wyborów te kilkadziesiąt procent daje zwycięstwo, bo większość ludzi nie głosuje mówił Tommy Robinson w rozmowie z Katie Hopkins. Wiem, że znowu wyślą mnie do więzienia powiedział.


  Ps...Mary Wagner (Kanada), Marine Le Pen (Francja), Tommy Robison (UK), ..., Zapomniałem nazwiska niemieckiego blogera skazanego na 6 miesięcy więzienia za upublicznienie autentycznego zdjęcia Wielkiego Muftiego Jerozolimy z Hitlerem, Goeringiem i innymi. Kto następny? Tommy Robinson to jeden z ostatnich krzyków rozpaczy na Wyspach wyspach które toną. U nas też będą krzyczeć z rozpaczy, ale tylko lewaki, zboki i dziwoki. O proszę jaka jest demokracja i wolność słowa na zachodzie, ale pouczają "dzikich" Polaków, żeby i w Polsce taka demokracja i taka wolność słowa były wprowadzane.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30