Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
252 posty 666 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Syndrom sztokholmski warszawiaków

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szkoda Warszawy i warszawiaków...

Wedle prognoz kandydat Trzaskowski uzyskał w stolicy 54% głosów, rozbijając w proch i pył konkurencję. Widocznie większość warszawiaków tak chciała i najwyraźniej miasto na to zasługuje...

„Syndrom sztokholmski – stan psychiczny, który pojawia się u ofiar porwania lub u zakładników, wyrażający się odczuwaniem sympatii i solidarności z osobami je przetrzymującymi. Może osiągnąć taki stopień, że osoby więzione pomagają swoim prześladowcom w osiągnięciu ich celów... (...) jest skutkiem psychologicznych reakcji na silny stres oraz rezultatem podejmowanych przez porwanych prób zwrócenia się do prześladowców i wywołania u nich współczucia.”

- =>Syndrom sztokholmski

Planowałem tę notkę w optymistycznym duchu przezwyciężenia tych ograniczeń, gdyby tym razem warszawiakom udało się wyrwać ze szponów swych prześladowców... ale nadzieje te okazały się płonne i warszawiakom niestety nadal daleko do suwerenności i samorządności, bo oczy ich najwyraźniej pokrywa bielmo.

Albowiem kandydat Trzaskowski – gdy już oficjalnie zostanie wybrany, bo stosownie namaszczony to został już dawno – z właściwym sobie wdziękiem wykorzysta wszystkie swoje atuty – brukselskie mądrości swego guru Geremka oraz lokalną platformerską sieć zakulisowych powiązań – do kolejnego bezlitosnego przec...lenia warszawiaków.

Czyli do dalszego futrowania ich kosztem ponadmiędzynarodowych koncernów, rodzimych oligarchów oraz postesbeckich ośmiornic.

I dlatego nie będzie tu końca dalszym złodziejskim prywatyzacjom oraz ordnarnym przekrętom ... na drobną (tu jakaś kamieniczka, albo tu...), jak i na wielką skalę – gdzie do złodziejskich kieszeni popłyną nienależne już nie miliony, ale miliardy warszawskich złotych. Ale „kto bogatemu zabroni”?

image

A mieszkańcy nadal będą tresowani ideologicznie wedle brukselskich neomarksistowskich miazmatów – ale nie sposób dziś powiedzieć, że tego nie chcieli – bo przecież mieli wybór i chyba świadomie go dokonali?

I dlatego dalej będą klnąć, grzęznąc w korkach i desperacko szukając parkingów w centrum, bo ruch drogowy i polityka inwestycyjna miasta nadal będą sterowane logiką „walki klasowej”, gdzie „klasy posiadające” (czyli kierowcy indywidualni) będą poddawane nieustającym atakom Ratusza w imieniu „proletariatu”, czyli cyklistów i rolkarzy, aż do punktu ustanowienia ich dyktatury, czyli całkowitego wyrugowania z ulic miasta samochodów prywatnych, pod hasłami ekologizmu oraz walki ze smogiem...

Ale najpierw to pogoni się „burżujów”ze Śródmieścia...!!!

Bo postkomunistyczni warszawiacy to ludzie akceptujący takie przekręty, jakie się innym, normalnym ludziom nawet nie śniły...

No bo kto potrafiłby sobie wyobrazić wybudowanie tunelu wzdłuż rzeki za miejskie pieniądze przez ekipę, która nie tylko nie zostaje za takie marnotrawstwo pogoniona w diabły, ale po swej kolejnej mutacji ponownie zostaje „obdarzona zaufaniem wyborców”?

Warszawskie dzieci będą teraz we wzmożony sposób deprawowane ideologią gender, bo nikt nie zadał kandydatowi Trzaskowskiemu pytania o pedagogikę, jaka będzie stosowana w tych obiecywanych przez niego nowych przedszkolach...

Aktywiści LBGTQwerty poczują się bezkarni i można się spodziewać ich dalszych ataków na miejsca kultu oraz wiernych.

A "pontony"i stosownie umocowane „fundacje pozarządowe”  uzyskają niczym już nieskrępowany dostęp do warszawskiej młodzieży szkolnej... „edukując ją”  w „zbożnym dziele” hedonistycznego seksu bez zobowiązań i jakiejkolwiek odpowiedzialności.

A wszystko to dzięki ich własnym rodzicom, którzy swój zbyt szybko osiągnięty sukces materialny tak gorąco i desperacko pragnęli przekuć w awans kulturowy i cywilizacyjny, że ślepo zaufali „europejskiemu” kandydatowi Trzaskowskiemu oraz jego ekipie.

Szkoda Warszawy i mimo wszystko – szkoda warszawiaków... bo nikt nie zasługuje na takie „dymanie bez mydła”...

image

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Cały komentarz . Salut. https://niemaopcji.files.wordpress.com/2013/06/3134560190.jpg?resize=640%2C480
 • @Repsol 23:14:51
  Panie Admin, co Pan ma do "słoików"?
 • Autor
  //Szkoda Warszawy i mimo wszystko – szkoda warszawiaków.//

  Pomimo że jestem Warszawiakiem (z dziada pradziada) to wcale mi tych słoików nie żal, a przecież nadal mam tam sporą rodzinę.
  W dużych miastach z Warszawą na czele, większość siedzi w kredytach, ogląda TVN, idzie do wyborów z sojową latte przed siłownią i uważa siebie za pełnych Europejczyków z Tuskiem jako ikoną... niestety
  Warszawa na dziś najbardziej lewackie miasto w Polsce i przez wiele,wiele lat nic tam się nie zmieni
  5*
  Pozdrawiam
 • @hamurabi 23:23:51
  :))) Wyniki pokazują jasno jak głosowała warszawka . Salut.
 • Totalna kompromitacja T.Lisa
  Oto okładka jutrzejszego Newsweeka

  https://v.wpimg.pl/MzAwMTIzJBNuOGJheU81THdHYjBnDT0TLBBjJCVVfEt2RHhgfkN0QmxafGV5TnhOck5iOCAJYxAxEA==

  A teraz kaja sie piszac
  Redakcja Newsweeka serdecznie przeprasza za nieprawidłową okładkę.

  Co za debil
 • @Repsol 23:34:31
  No to znalazłeś Pan winnych, dlaczego w "warszawce" nie wygrał PIS, mnie również się to nie podoba, ale ludzie zagłosowali nie na PO, tylko przeciw PIS. Poza tym jaki wpływ miało na wyniki wyborów kilka tys. tzw. "słoików" w dwu milionowym mieście? Może jakieś wnioski, a nie inwektywy i komentarze w stylu Huskiego i Lisa.
 • @hamurabi 23:58:42
  Jakie inwektywy ? . Czekam .
 • @Repsol 00:01:04
  Pytałem o wnioski ...
 • E tam
  I Jaki i Trzaskowski to samo badziewie . Mają tych samych mocodawców
 • @zbig71 00:16:52
  Dlaczego Jaki nie poprosił swoich przyjaciół z Izraela? Tych, z którymi konsultował ustawę o IPN? Może Trzaskowskiego wolą...
 • @ Autor
  Ja nie wierzę... :(

  5*

  Pozdro!
 • Autor
  Jaki pogratulował zwycięstwa Trzaskowskiemu.
  Może Schetyna pokaże gram klasy i pogratuluje zwycięstwa Kaczyńskiemu?
  Tak, wiem.
  Czego ja oczekuję?
  Grama zasad?
 • Polacy zginęli w Warszawie w Powstaniu Warszawskim
  Obecnie trudno powiedzieć co to są za ludzie, którzy mieszkają w Warszawie?
  Jeszcze przed II wojną światową Warszawa nosiła dumne miano "Paryża północy". Teraz to jest jakaś pipidówka bez ducha i wyrazu.

  Wyścig wyborczy w Stolicy nie był żadnym starciem gigantów, ale walką miernot o koryto.

  Nie było żadnej debaty, bo przecież nikt nie ścierał się ani o wizje ani o wartości. Trzaskowski z Jakim przecież wspólnie zawarli sojusz przeciwko "faszyzmowi" i bełkotali o konieczności delegalizacji ONRu.

  Stąd powiedzmy szczerze. W Warszawie o władzę walczyli ze sobą lewacy z PO i z PiS.

  Dlatego nie powinniśmy biadać, który z lewaków ostatecznie w Stolicy zdobył urząd Prezydenta Miasta.

  Mnie bardziej smuci, że katolickie środowiska nie miały swojego kandydata na ten urząd w najważniejszym mieście katolickiego kraju, zaś katolickie media były wyłącznie tubą dla lewaka z PiSu. W mojej ocenie to grzech ciężki!

  Lewak Jaki z całą ekipą w Ministerstwie Sprawiedliwości przecież nic więcej nie czyni jak poświadcza nieprawdę w dokumentach, w których tuszuje się zbrodnie mafii okupującej Polskę.

  PRZECIEŻ OD NIEGO TAK SAMO ŚMIERDZI SIARKĄ JAK OD TRZASKOWSKIEGO !

  Na FBm gdzie panuje wolność w wyrażaniu opinii, to ludzie mówią wprost dlaczego nie głosowali na obłudny PiS. Oto niektóre z argumentów;

  1) Oszukanie frankowiczów i prowadzenie polityki na kolanach wobec lichwiarzy.

  2) Oszukanie patriotów przez nieujawnienie aneksu raportu WSI

  3) Oszukanie Polaków w kwestii podstępnego nasiedlania Polski imigrantami

  4) Oszukanie Polaków w kwestii dumy narodowej i prowadzenie polityki na kolanach względem Izraela i USA

  5) Oszukanie Polaków w przedmiocie relacji do UE, gdzie PiSowcy rozmawiają z pozycji klęcznika z Brukselą i Berlinem

  6) Oszukanie Polaków w kwestii zreformowania wymiaru sprawiedliwości, tj. sądów, prokuratury i policji, albowiem reformy są zastępowane hagadą o reformach i biciem piany. Żaden bandycki układ nie został rozbity i żaden bandyta sądowy ukarany

  7) Oszukanie Polaków w przedmiocie osądzenia aferzystów z PO i PSL, którym jak dotąd włos z głowy nie spadł

  8) Oszukanie pokrzywdzonych, którym nie zadośćuczyniono krzyw wyrządzonych przez funkcjonariuszy publicznych

  9) Oszukanie przedsiębiorców, ktorych się gnębi podatkami i papierologią. Za PiSu odnotowaną największą ilość bankructw wśród małej i średniej przedsiębiorczości

  10) Oszukanie katolików w kwestii tzw. kompromisu aborcyjnego, który jest ciągle konserwowany a dzieci są mordowane

  11) Oszukanie katolików w przedmiocie zaniechania dalszej genderyzacji Polski. PiS jak dotąd nie wypowiedział Konwencji Stambulskiej i przez kraj kroczą tęczowe manifestacje oraz w szkolach nie brakuje sexedukatorów.

  12) Oszukanie rolników w przedmiocie prowadzonej polityki rolnej i to samo dotyczy leśników.

  13) Oszukanie Polaków w przedmiocie ochrony polskich zasobów naturalnych. Jest w polityce PiSowców coś zgoła odwrotnego.

  14) Powszechna drożyzna !

  15) Skwery, place, ulice, etc. - im L i M Kaczyńskich, gdzie tylko władza PiS sięga, że aż się rzygać chce!

  16) Brak jasnej polityki w przedmiocie sakralizowania konta legislacyjnego w postaci Konstytucji RP

  17) Wzrost przestępczości. Zwłaszcza porwań ludzi, zaginięć, etc

  18) Tolerowanie na terenach Polski agend masońskich i brak reakcji na antykatolickie ekscesy w kinach i teatrach

  19) Brak realnej dekomunizacji

  20) Łajzowaty wygląd J. Kaczyńskiego i wkurzająca retoryka herszta kacerzy z Żoliborza
 • @Janusz Górzyński 01:52:05
  error w punkcie 16, powinno być knota z nie konta.
 • @hamurabi 23:58:42
  Wcale nie kilka tysięcy. Warszawa to wielka, chamska wiocha. Gdzie najpierw się wsiada do autobusu, a dopiero potem się wychodzi. Nowoczesne miasto buraków ze wsi. Miasto urzędników uważających, że własność prywatną należy ograniczać, bo wszystko jest państwowe. Importujących poglądy z zachodu, jak leci. Nie lubiących Polski i polskiej tradycji. Uważających się za gorszych w porównaniu do nowoczesnych zboczeńców z Zachodu. Skazujących Polskę na podrzędną rolę w Europie.
 • @Murzynio 02:07:00
  Janusz Korwin-Mikke, prezes partii Wolność i były europoseł, zabrał głos po ogłoszeniu wyników wyborów na Prezydenta Warszawy. Korwin-Mikke zdobył zaledwie 1 procent głosów warszawiaków. W pierwszej turze zwyciężył kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski, na którego głosowało 54 procent.

  Korwin-Mikke zabrał już głos na twitterze, w swoim najnowszym wpisie uzasadnia swój słaby wynik w wyborach. „Ludzie piszą, że głosowali tak,by nie wygrał ten komunista Jaki. Ale mogli to zrobić w II turze…” – napisał na Twitterze.
  https://nczas.com/2018/10/21/dlaczego-korwin-mikke-mial-tak-slaby-wynik-ludzie-pisza-ze-glosowali-tak-by-nie-wygral-ten-komunista-jaki/


  Największe partie tracą poparcie! PiS i PO słabiej niż w wyborach parlamentarnych
  https://nczas.com/2018/10/21/najwieksze-partie-traca-poparcie-pis-i-po-slabiej-niz-w-wyborach-parlamentarnych/


  ZATEM OPTYMISTYCZNE JEST TO, ŻE DWIE NAJWIĘKSZE KOMUNISTYCZNE PARTIE SIĘ ZUŻYWAJĄ I MAJĄ MNIEJ WYBORCÓW!

  Oby Polacy jak najszybciej zrozumieli, iż obecnie rządzi tylko jedna partia komunistyczna a jej frakcje nazywają się PO, PiS, PSL, Nowoczesna, SLD, etc

  Czas najwyższy, aby wszystkie ośrodki polskie podjęły pracę od podstaw, dzięki której narodzi się dopiero wspólnota narodowa ze swoim rządem, z polską polityką narodowa, z ekonomią narodową, kulturą narodową, etyką narodową, z solidarnością narodową, etc.

  Oczywiście pijacy, zjadacze chipsów, pleciuchy, oglądacze TVN-u, etc. - NIGDY POLAKAMI NIE BĘDĄ i dlatego komunistów z POPiSoSLDeNowoczesnaPSL, będą mieć za swoich szefów i przedstawicieli.

  Ale co nas obchodzą moczymordy czy zjadacze glutaminu sodu i aspartamu, albo gębosze plecący bzdury, bo NIGDY nie inwestujący w miłość Ojczyzny i w szare komóry ????? NIECH GINĄ ZE SWOIMI POLITYKOMANIAKAMI I LEWACKIMI IDEAMI !!!
 • W większych miastach w Polsce powstaną GETTA MIEJSZOŚCI NARODOWYCH, a nieSławiańskie elity, w ramach "RÓWNOUPRAWNIENIA" oddzielą
  się od RDZENNYCH Polaków - Sławian, milionem urzędników państwowych wszelkiej maści narodowościowej i rasowej.


  I tak powstanie następna przeszkoda ale już nie do przeskoczenia, gdzie zamiast z FRANCAMI KRZYŻACKIMI będziemy się żreć i zwalczać z OBCYMI ~~~!!!!


  Sławianie zostaną zepchnięci do rangi ABORYGENÓW i jak Apacze w USA, będą pozować do zdjęć w Łowiczu i Zakopanem.

  Będzie ich stać na wódkę, papierosy i na chleb z margaryną i COCA-COLĘ.

  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


  TERAZ DOPIERO ZGOTOWALI nam Polakom Sławianom prawdziwy POTOP !


  ALE NA TYTANIKU JESZCZE ORKIESTRA GRA ~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Ale nie długo nasi synowie pójdą do ślubu z kozą, a córki z osłem.


  - A może już tylko z GUMOWYMI LALKAMI do do legalego płatnego seksu UNI-jnego.


  Na zdjęciu przyszłość wszystkich Sławian wydziedziczonych z własnej ziem :

  Źródło najtańszej siły roboczej, i przyszli bezdomi oraz wylęgarnia DZIECI DO PORYWANIA na RYTUALNE ORGIE i MORDY NA POTRZEBY ZWYRODNIAŁYCH PRAKTYK RELIGIJNYCH ELIT ŻĄDZĄCYCH.  https://img1.dmty.pl//uploads/201401/1390940400_z4xspt_600.jpg  .
 • Brak wiary w przewodnią siłę narodu
  Sądzę, że źródłem dezintegracji narodowej, jako przyczyny syndromu sztokholmskiego, jest połączenie surrealizmu rządowej propagandy i internetowej gorączki w poszukiwaniu prawdziwych winnych naszych nieszczęść.

  Łącznie rodzi to wątpliwości w naszą zdolności do narodowej refleksji i politycznego samostanowienia.

  Jest problem z wolnością.
  Nie tylko w Warszawie.
 • "Postawa hołdowania Polskości w dobie marksizmu kulturowego [fragm.] (wyd.1924) dr J.S.Zubrzycki"36
  .


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=ANDaMrBzKUE  W dziesięcioleciach następujących po Kongresie Wiedeńskim na kontynencie kwitły ideały jedności europejskiej, zwłaszcza w pismach

  MASONÓW:

  Wojciecha Jastrzębowskiego,

  Giuseppe Mazziniego czy

  Theodora de Korwina Szymanowskiego.


  Termin "Stany Zjednoczone Europy" (francuski: États-Unis d'Europe) był używany w tym czasie przez MASONA

  Victora Hugo

  podczas przemówienia na Międzynarodowym Kongresie Pokoju, który odbył się w Paryżu w 1849 roku:


  https://en.wikipedia.org/wiki/European_Union  http://m.neon24.pl/b051be9a7402466f8a3b67c1a7563322,14,0.png  .
 • EU jest całkowicie kontrolowane przez NAJPOTĘŻNIEJSZE MOCARSTWO MILITARNE GB! - JEDEN Z WIELU PRZEKRETÓW "HOLY ROMAN EMPIRE~~!
  .  Oczywiści z BELGIĄ, LUXEMBURGIEM, HOLLANDIĄ,... i SZWAJCARIĄ~!
  https://www.google.com/search?q=east+india+company+flag&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwijy-KalpneAhXsyoMKHcG5A-kQ_AUIDigB&biw=1649&bih=1024


  https://www.voglioviverecosi.com/wp-content/uploads/2016/10/mondo-expat.png
  https://voxeurop.eu/files/images/article/vadot-cameron-speech.jpg

  .
 • Czy to znaczy, że dla Naszej Polskiej Ziemi nie ma już ratunku ?
  W skali mikro ponownie wygrał w moim przysiółku burmistrz, który nic nie zrobił i pracował dzień lub dwa na tydzień, ale przystojny jest, podobno...
  W skali makro ponownie "wygrywają" pogrobowcy magdalenki, betonowania sceny ciąg dalszy, brama na polin coraz szersza !
  Nie wierzę, że mogę tak pomyśleć, "narut" jest tak ciemny jak, wiadomo kto, albo ci, którzy ten "narut" chcą wyprostować, jacyś blogerzy i tu i tam, są poza rzeczywistością, nie nie wierzę w to, w co wierzy "narut" ?
 • Buta PIS została ukarana !
  Panie pośle Kaczyński panie prezydencie Duda ! to wasza butna polityka zaowocowała że PIS stracił kilkanaście % !

  Zimnowojenna polityka wobec sąsiada Rosji
  Straszenie codziennie wojną z Rosją w interesie Ukrainy
  Zamkniecie rolniczego rynku rosyjskiego wskutek polityki zimnowojennej
  Ośmieszanie sie .sekty Smoleńskiej [ komisja cwaniaków katastrofy Smoleńskiej 2 lata pobierają gigantyczne pieniądze i NIC !!!! ]
  WYKOPYWANIE TRUPÓW ! wbrew rodzin które protestowały !
  Brutalny Brudziński bijący gazując strzelając do Polaków i w obronie żydowskich dewiantów !
  Bardzo łagodne traktowanie bojówek żydowskich przez policje całkowicie nieuzbrojona ! [ napad na sejm w grudniu 2017 r ] tak procencik za procencikiem pisowcy wyżej swojej dup.. nie podskoczyli !!!!

  Szkoda ze złodzieje bandziory PO PSL dalej są w grze dzięki pisowcom !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Hi hi
  A czego się spodziewaliście się po mieszkańcach Warszawy jeśli ich świadomość jest taka, że przed niektórymi przejściami dla pieszych zaczęto malować hasła "Odłóż smartfona i żyj!" (autentyk!). Toż to oni nie potrafią przejść bezpiecznie przez przejście z sygnalizacją a co dopiero wybrać rozsądnie włodarzy :D

  Wawa to przypadkowa stolica Polski. Nieśmiało myślę, że czas przenieść stolicę do normalnego miasta.
 • @Husky 23:31:47
  Warszawianki dały dupy....nawet pedałowi Rabiejowi...hańba dla mieszkańców Warszawy! Czaskoski będzie rządził Warszawa z Rabiejem jaja jak berety geje i pedały będą rządzili Warszawą jak Biedroń w Słupsku. Ale nie ma się co dziwić układ mafijny warszawki ma się dobrze a PiS nic nie zrobił by go rozwalić tylko się z nimi cyka i jest tak jak jest. Więcej winni Wam zabrać mieszkań byście się opamiętali warszawskie głupole na miejscu PiS-u bym się przestał w to mieszać sami się wykończa i spedałują!
 • @Husky 23:31:47 Warszawa stała się tęczowym miastem. Rabiej, kiedy ślub udzielony przez Rafała?
  To teraz Warszawa zostanie ubogacona gratuluję, przodkowie w grobie się przewracają. Kiedy pierwsza parada pedałów? Niech Jaki teraz weźmie się wreszcie za tych złodziei z Warszawy. Niech wsadzi do pierdla wreszcie ludzi którzy wyrzucili 40 tys Warszawiaków na bruk. A Rabiej niech powie łaskawie jaką przyszłość pokazywał Czaskoski?. Nie wiem co robiły ruchy kontroli wyborów ale bardzo podejrzane jest 27 tys dopisanych ludzi nagle do wyborów. Nie wierzę w uczciwe wybory jeśli w Gdańsku, Łodzi, Warszawie zwyciężają ludzie na których ciąża wyroki. Co to za państwo?. A PiS niech przestanie sztucznie tryumfować. Bo to jest klęska a nie wygrana. Żeby mafia warszawska, gdańska, poznańska wygrywała z uczciwymi ludźmi? To się w pale nie mieści. Widocznie słaba władza może być uczciwa ale przegra z silną chociaż złodziejską. Taka jest prawda o Polsce. A właściwie po tym co z niej zostało po komunie. Popłuczyny,tylko.
 • @hamurabi 23:58:42
  Zadam ci pytanie: jakim cudem po 4 min. od zakończenia ciszy ogłoszono sondaż exit? na kim i kiedy go robiono? Na to trzeba czasu. Ludzie pod komisjami zaprzeczają by ktoś ich pytał. Teraz trwa cud nad urnami, burdel, znikające długopisy, ginące protokoły karty, by "wynik" dopasować pod sondaż jak w poprzednich wyborach, z których do dziś PKW się nie rozliczyła..Także i RKW dało dupy..Błędem PiSu było nie rozliczenie poprzednich wyborów, powołania nowej PKW, oraz ustanowienia komisarzy w miejsce prezydentów złodziei i przestępców. Największy błąd PiSu to przede wszystkim wycofanie się z kadencyjności, max. 2 w samorządach. Wszyscy byli, którzy mieli po kilka kadencji, mieli mieć zakaz startu w wyborach. Zrobił to kret Gowin.
 • @kowalskijan584 09:29:04
  No to 140-letni spadkobiercy, wyrzucą następne 40000 mieszkańców na bruk. Gratulacje Warszawiacy. Parady równości co tydzień i inne takie atrakcje. Może toalety koedukacyjne itp. No to ruszy budowa tęcz. Tęcze zamiast mostów i mieszkań Bezdomni warszawiacy ogrzeją się, bo kibice Legii nie zawiodą. Co za syf.
 • @Husky 00:38:21
  A gdyby tylko na skutek exit pool "witał się z gąską" i dojdzie do II tury, to co wówczas? Mam niejasne przeczucie, że kopara Czaskoskiemu opadnie jak Komorowskiemu przy Dudzie!
 • @kula Lis 67 10:05:59
  Gwarantuję że tak będzie , tęcze i porady dobrze przysłaniają złodziejstwo . Salut.
 • @Repsol 10:28:50
  Demokracja jest dla cwaniaków i przeciętniaków. Nikt w mieście nie wybierze uczciwości nie będąc samemu uczciwym. Jak nie zostanie wprowadzony program CELA+ to wybory 2019 też będą tragiczne. Kaczyński powinien wystąpić z orędziem: "Dałem wam barany szansę. Zmarnowaliście ją. Chcecie rządów złodziei - proszę bardzo. Z osłami kopał się nie będę. Pa, goodbye - powodzenia życzę. ! No Warsiawiaki będziecie mieli szyby w drzwiach na taśmie klejącej! Gratuluję! Nie wiem czy jest do końca prawda, że wyniki podane na Czaskoskiego są prawdziwe, a więc wszystkie triki dozwolone. No to największa wioska w Polsce wybrała sobie pracusia Czaskoskiego na prezydenta. Zobaczymy jak on sam będzie przywiązany do swoich obietnic wyborczych. No i kto w Sejmiku Wojewódzkim weźmie większość. Głosy Warszawiaków znajdą się znowu w bagażniku
  https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-wypelnione-karty-do-glosowania-w-bagazniku-bylego-komendanta,nId,349903
 • @hamurabi 23:58:42
  Jak na Warszawkę, Poznań (Jaśkowiak bardzo chwalony przez niemieckich lewaków), Wrocław itp. spadnie błogosławiony deszcz arabskich "uchodźców" to niech joggerki kupią se żelazne majtki! No i oczywiście plastikowe penisy na wyposażeniu każdej klasy i przedszkola. Witaj dewiacjo! Warszawa to największa wiocha w Polsce, ludność napływowa stanowi 98%, ocaleni po wojnie prawdziwi Warszawiacy to 2%, wyniki mówią same za siebie "lud wszedł do śródmieścia" to widać słuchać i czuć. Czym kierowali się "Warszawiacy"? To proste. To ta grupa, która się do złodziejstwa (mniejszego i większego), łapówkarstwa i kombinacji zawsze się(!) przykładała. Boją się. No to w Warszawie 140-letni spadkobiercy kamienic mają szanse na odzyskanie swoich kamienic. Warszawa będzie zniszczona bo w Warszawie wygrał kryminalista Czaskoski z PO i jego pedał Rabiej z nowośmiesznej. Symbolem dzisiejszej PL, polskiego wyborcy i "demokracji" jest ponad 70% wynik osoby skazanej prawomocnym wyrokiem z oskarżenia publicznego. I to skazanej przez sprzyjający jej sąd. Nie do wiary!
 • @Repsol 00:01:04
  Za mało Warszawiaków wylądowało na bruku...a w Poznaniu chomisie górą, zgroza...
  Kryminalistyczna Łódź. Uwielbiający aferzystę Gdańsk. Dewiacyjny Poznań. Kamiennicza Warszawa. Smutne. Łódź głosuje na skazaną konkubinę. Brawo! Co się stało z Polakami. Bufetowy bis i reszta, dno! Wybory w Warszawie to jak plebiscyt na Śląsku, przywieźli głosujących autokarami do stolicy! Obywatele jednak kochają złodziei i macherów, POnad wszystko! Już się odnajdują spadkobiercy kamienic...i dobrze. Lemingi z Warszawy ciężko odchorują ten zły wybór. Zimą choroby a potem kłopoty finansowe. Moje proroctwa się spełniają. Jestem ciekaw czym się kierują ludzie głosujący na PO i .N, kto głosuje na tych, za rządów których było najwięcej afer i złodziejstwa a mafie watowskie hulały jak tylko chciały. Czyli w Warszawie wszystko po startemu - lemingoza, lewactwo i aferalna klika III RP nadal stanowi zdecydowaną większość. W Warszawie mieszka za mało uczciwych, porządnych ludzi, aby wygrać w tym mieście. Zapłaczesz Narodzie...Polakom brak myślenia i zwyczajnego instynktu samozachowawczego.
 • @hamurabi 23:58:42
  Wszystkie wysiłki celem normalizacji życia w Polsce nie przynoszą efektu. Abstrahując już od poglądów politycznych. Taki prezydent na tak POwalającym POziomie to obraza każdego inteligentnego człowieka. Równie dobrze mogliście sobie urzędasy małpę wybrać. Było by przynajmniej śmieszno a tak to jest tylko straszno. Jaki zwycięzca tacy wyborcy. Wniosek jest prosty wśród Warszawiaków jest wielkie przyzwolenie na złodziejstwo ponieważ wśród nich wielu na co dzień dopuszcza się mniejszych i większych przekrętów. Warszawa to skorumpowane miasto, gdzie rządzi mafia. Wielki skandal, kampania Czaskoskiego to komedia .. myślę, że w stolicy "ręka rękę myje", dlatego taki wynik! Czaskoski nie poradzi sobie, będzie skandal za skandalem, ale chyba tego trzeba, by Warszawiacy w końcu zrozumieli..Połowa Polski ma syndrom sztokholmski, kochają swoich oprawców, pozostałość po komunie. Tak będzie dotąd dokąd nie wymrze pokolenie PRL. Lecz ja podejrzewam, że zadziałały długopisy zmazywalne za pomocą silikonowej gumki. W dużej mierze to wina PiS który ciągle strzela sobie w kolana bojąc się UE i złodzieje są na wolności, zwłaszcza ta ze stolicy żydówka. A ludzie to widzą, obserwują i wyciągają odpowiednie wnioski, tak dalej a majowe 2019 wybory przegrają. Wyniki rodzą pytania, mianowicie; co PiS musi zrobić jeszcze dobrego dla Kraju i Polaków aby wygrać takie wybory wyraźnie i co opozycja jeszcze musi jeszcze ukraść i zgnoić nasz Kraj aby odesłać ją w niepamięć?
 • @Repsol 23:34:31
  Polacy widać dążą do tego, że żyć będą w państwie teoretycznym.
  Tak Czaskowski dostał 55% jak Zdanowska w Łodzi 70%. Kogo PKW ma za idiotów, nas Polaków? 70% ha ha Tak .... POszły w ruch ścieralne długopisy jak w Kole? Należy powołać specjalną komisję do wyjaśnienia tego szulerstwa. A Czaskowski się będzie lenił jak zawsze. Brawo dla szczurów wyścigowych Warszawy. Żal słów, należy PO-gratulować "wszawiakom" wyboru Czaskowskiego... Takie są skutki cackania się z komunistami i braku rozliczeń. Powstańcy Warszawscy i wielu, dla których Polska i Warszawa była wszystkim muszą "przewracać się w grobie" nad upadkiem i zdeprawowaniem obecnych mieszkańców Stolicy. Ponad połowy nie ruszy nic, nawet przestępstwa i wyrzuceni na bruk. Tragedia......No niestety, dzisiejsza Warszawa to zbieranina czerwonej szumowiny i ich miotu z czasów PRL-u, prawdziwa Warszawa pogrzebana wraz z ruinami tego heroicznego miasta. Warszawa dawno stała się liberalno-lewicowa i została zabetonowana przez to środowisko. Tu wszelkie zmiany są już mało możliwe, wyłączając w szczególności prawobrzeżną Warszawę. Według wstępnych obliczeń PiS wygrał w 10 dzielnicach a PO w 8. Sprawę załatwiły lemingi przybłędy, głównie z Wilanowa, Śródmieścia, Mokotowa, Ursynowa. Największa frekwencja i przewaga PO Wilanów, czyli słynny Lemingrad. Tak, że kochani komentatorzy nie wieszajcie psów na Warszawiakach z prawdziwego zdarzenia. Cała nadzieja w tym, że ten Rafałek lolo-pindolo jak to platformers nie spełni swoich obietnic wyborczych... Warszawy nie szkoda, lecz Polski i dalszej wojny z tęczowymi dewiantami. Znam wiele przypadków, gdzie ludzie mieszkają w kamienicach z roszczeniami. Wiedzą co się działo i co mogło im grozić. I głosują na kontynuatora, bo nie lubią Kaczyńskiego. Masochiści POrąbani...
 • @Repsol 23:14:51
  Warszawiaków jest w Warszawie tylko kilkanaście procent. Reszta to warszawka rodem z ciemnej i pazernej wsi. Pokupowali tu mieszkania za ojcowiznę i udają inteligencję a mentalność mają komuszą. Po wojnie tacy jak oni wydawali fałszywymi donosami ocalałych Warszawiaków w łapy morderców z UB. Za to dostawali mieszkania i żarcie. POrobili kariery w PZPR i poobsadzali w urzędach i teraz bronią swoich dup, dlatego głosują na czerwonych. Błagam nie nazywajcie tych popłuczyn z oborowych gnojówek Warszawiakami bo obrażacie tych prawdziwych i prawych. co się dziwić? To skutek braku prawdziwej reformy systemu wyborczego! Prezydent z wyrokiem? Szokujące wyniki wyborów w Łodzi! Hanna Zdanowska wybrana na kolejną kadencję!

  https://wpolityce.pl/polityka/417620-co-tam-wyrok-zdanowska-wybrana-na-kolejna-kadencje
  Ps...Niepotrzebne lotnisko, duży dworzec zw. pustostanem (pociągi tylko do Warszawy), o kilometr za krótki tunel w centrum, 2 letni remont 300 metrowej ulicy, zniszczona 3 pasmowa arteria (po co?) oto dokonania Hanny Zdanowskiej. Tak to jest, że swój swego popiera. Czyżby cała Łódź była taka jak Hanna Zdanowska? Skoro ludzie chcą mieć prezydenta miasta skazanego przestępcę, to ich wybór. Jest to w sumie ciekawostka przyrodnicza. To jest dzicz. Która wybiera tylko takich którzy pozwalają kraść innym. Złodzieje wybierają złodziei. Inteligencja zginęła. Zostały typy bez czci i honoru. To są lewacy. To są Łodzianie, Warszawiacy, Krakowianie, Poznaniacy.
 • @hamurabi 23:23:51
  Warszawa to karierowicze i złodzieje. Warszawa przegrała. Warszawiacy zgodzili się na klęskę, na brak rozwoju, na stagnację, na upadek pod względem moralnym. Stary Warszawiak Marek Nowakowski nazwał kiedyś współczesnych mieszkańców Warszawy stadem nomadów. Jaka odbudowa wspólnoty? To jest efekt Dobrej Zmiany! Zamiast rozliczeń i pokazania realu po III RP, głoszono i czyniono "odbudowę wspólnoty" i "niedzielenie Polaków", no to wygrał Czaskowski, Zdanowska itp. No to będą ścieżki rowerowe zamiast mostów, bo mosty to większe korki, powiedział Czaskowskii, będą marsze LGBT, będzie złodziejska reprywatyzacja. Demokracja szlachecka wyszła Polakom bokiem i demokracja w III RP też wyjdzie Polakom bokiem. Jakubiak dla wPolityce.pl: Wygrana Trzaskowskiego oznacza, że przez pięć lat w Warszawie będzie "hulaj dusza, piekła nie ma".

  https://wpolityce.pl/polityka/417622-jakubiak-bedzie-hulaj-dusza-piekla-nie-ma-w-warszawie
  Ps...Frekwencja w porównaniu do innych krajów niska, a nie wysoka. Ludzi biednych jest znacznie więcej w tym samej Warszawie. Znaczy, że oni też głosowali na Czaskoskiego. Ile jeszcze kasy musi PO ukraść, ilu ludzi wyrzucić na bruk i jak bardzo zasyfić miasto, żeby warszawka przejrzała na oczy? Warszawa "20 gr" ZASŁUGUJE na Czaskoskiego a Czaskoski na Warszawę. Poza tym kilka lat diety dla tak obżartego i nabrzmiałego cielska jak Warszawa będzie zbawienne.
 • @kowalskijan584 09:29:04
  Widać w wygraną Jakiego nawet PiS nie wierzyło. Żeby przykryć porażkę to nie zorganizowali nawet wspólnego studia powyborczego. Co teraz będzie robił bezpartyjny Jaki? Może niech zdobędzie zgodę sanepidu i dalej prowadzi Jaki-Caffe.
 • @Repsol 00:01:04
  Wójt gminy w Łódzkiem kandydował zza krat. Wszedł z dużym poparciem do drugiej tury...(sic! takie cóś to tylko u nas możliwe! To są jaja, ale jaja!). Wójt gminy Daszyna w woj. łódzkim, Zbigniew W. ubiegał się o reelekcję, przebywając w areszcie tymczasowym z niemal setką zarzutów dotyczących wyłudzeń dotacji. Według informacji Polskiej Komisji Wyborczej, pewnie wygrał pierwszą turę wyborów, uzyskując niespełna 49 proc. głosów. Jak wynika z danych opublikowanych przez PKW ubiegający się o reelekcję wójt gminy Daszyna uzyskał w pierwszej turze wyborów 48,47 proc. głosów i w drugiej turze zmierzy się z Tadeuszem Dymnym z KWW Przyjazna i Nowoczesna Gmina, który zdobył poparcie na poziomie 27,24 proc. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że wójt przebywa obecnie w areszcie tymczasowym. Podejrzany jest o popełnienie 92 przestępstw, w tym m.in. o kierowanie w latach 2013-2017 grupą przestępczą, mającą na celu prowadzenie przestępczej działalności polegającej na wyłudzaniu dotacji". Ponadto postawiono mu ponad 80 zarzutów konkretnych wyłudzeń i kilka zarzutów związanych z podrabianiem dokumentów dodał rzecznik łódzkiej prokuratury okręgowej, Krzysztof Kopania. Areszt dla wójta ostatnią decyzją sądu przedłużony został do 16 listopada.

  Ps...Będzie dowodził teraz sztabem wyborczym z za kratek! Jednak Łódź , Warszawa, Gdański, to typowi degeneraci umysłowi albo sami złodzieje i przestępcy! Zdanowska skazana, a ten za krat, jak mogą tacy ludzie kandydować. Tego by nie znalazł w żadnym kraju. Toż to skandal! Popaprane prawo korzystne dla przestępców, co gorsza wyraźnie nikomu nie zależy, by to uzdrowić. Czyżbym zaczynał już wątpić, że może byś uczciwiej i przyzwoiciej? Zmienić prawo, wymienić komuszych leśnych dziadków z Komisji Wyborczej. Dlaczego nie zmieniono prawa wyborczego? Dlaczego skazany czy z zarzutami człowiek jest dopuszczany do kandydowania ? ... Na kandydata do samorządów czy wyborów parlamentarnych powinno się dopuszczać tylko ludzi czystych , nie uwikłanych w różne przestępstwa, czy to gospodarcze, czy korupcyjne , czy też tych powiązanych układami ... Nie zmienione prawo się mści i sieje zamęt i robi tylko ferment ... Jak człowiek karany ma sprawować rządy ... po co taki się pcha do władzy ?, po to by nadal nadużywać swej władzy ?
 • Nie wierzę w wyniki wyborów w Warszawie.
  Trzaskowski to popychadło Gronkiewicz... zerowa osobowość brak kompetencji ,,miałki intelekt...no i to popychadło Gronkiewicz .. "ojca chrzestnego" warszawskiej mafii prywatyzatorów, przekrętasów inwestycyjnych, developerskich...

  Jaki znacznie bardziej kompetentny, znacznie bardziej inteligentny i jak dotychczas czysty...nie ubabrany w mafijne związki.

  Nie wierzę w uczciwe wybory w Warszawie.

  Wybory organizował rządząca platforma były możliwości, środki, motywacja, i interes.
  W takich przypadkach Prokurator powinien wszcząć śledztwo z urzędu.
 • @Husky 00:38:21
  PiS poniósł klęskę z kilku powodów: bo walczy ze swoim elektoratem (patrioci i narodowcy, robi z nich faszystów jak PO), głaska po główkach KODziarzy za zadymy, wydaje zakaz wstępu do telewizji prawicowym dziennikarzom (Kurski wreszcie musi odejść), układa się z Izraelem i nie reaguje na antypolonizm, nie rozlicza PO/PSL, nie robi porządku z niemieckimi mediami, zmusza Polaków do szczepień i koszmarnie robi w wała rolników (import produktów z zagranicy i dobijanie polskich produktów). Robi w wała przedsiębiorców, nie ma dla nich żadnych ułatwień, wręcz przeciwnie (znowu ZUSy do góry, kwota wolna od podatku na żenującym poziomie). Te rzeczy zniechęcają dawnych wyborców PiS w ogóle do głosowania. Moi znajomi nie poszli głosować w tym roku, bo nie mają już na kogo. Największy błąd PiS polega na tym, że nie biorą pod uwagę inteligencji i życiowych wartości swoich wyborców. To nie jest ciemny motłoch jak u PO i Nowoczesnej, my potrzebujemy zmian i realizacji obietnic. Tych obietnic, które dotyczą uczciwości i sprawiedliwości! Inaczej tracimy chęci i motywację do głosowania. Na głupie tłumaczenia typu "zrobimy w przyszłej kadencji" PiS już nikogo nie nabierze.
 • @Oscar 11:49:33
  W Warszawie nie mógł być inny wynik,skoro przewodniczącymi komisji byli ludzie HGW..między innymi czołowi aktywiści KOD,a nawet zdegenerowana pijana baba.
 • @Oscar 11:49:33
  /Jaki znacznie bardziej kompetentny, znacznie bardziej inteligentny i jak dotychczas czysty...nie ubabrany w mafijne związki./

  W pełni się z Panem zgadzam, miałby mój głos i nie tylko, gdyby nie to, że "ubabrany" jest w PIS. Gdyby startował z własnego komitetu, sytuacja mogła być inna. Szkoda mi faceta, lubię go, byłem pewien, że będzie druga runda.
  Warszawiacy pokazali środkowy palec PISowi, spektakularny przykład mamy w Łodzi.
  Jak chodzę ponad 20 lat do tego samego lokalu wyborczego, to nie widziałem jeszcze takich tłumów!
  Wg. mnie ludzie głosowali nie za PO tylko przeciw PIS.
  A mój kandydat? No cóż dostał niewiele ponad 1%. Zmarnowałem swój głos? Być może, ale sumienie mam czyste.
 • @Repsol 23:14:51
  PKW: nie ma wyników do żadnego z 16 sejmików oraz do żadnej z 18 rad dzielnic Warszawy. To są jakieś jaja! Coś nie tak po ich myśli idzie.
 • A jak?
  Mieli wybrać nasi "przyja-ciele"???
  Gdyby wygrał Jaki, trzeba by wymienić:
  krawaty na stryczki
  ostrygi na pasztet
  a wille na cele...
 • @Oscar 11:49:33
  Wysokie noty w aresztach śledczych w Warszawie. Głosowano głównie na Trzaskowskiego(sic! jak zwykle przestępcy na przestępców! Rezydenci zakładów karnych tradycyjnie gremialnie wskazali kogo najchętniej by widzieli we własnych szeregach.) Według sondażu exit poll wybory prezydenckie w Warszawie wygrał Rafał Trzaskowski. Jak się okazuje kandydat Koalicji Obywatelskiej cieszy się ogromnym poparciem wśród więźniów. Swój głos oddało na niego ponad 66 proc. osadzonych w Białołęce i ponad 58 proc. na Grochowie.

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15402043561d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Rafał Trzaskowski cieszy się wysokim poparciem w aresztach śledczych. W zakładzie na Białołęce głosowało 191 osób. Trzaskowski uzyskał tam 66,49 proc. poparcia, Patryk Jaki – 13,09.
  https://pbs.twimg.com/media/DqGmjr4WwAA4MuQ.jpg
  W areszcie śledczym dla kobiet na Grochowie tendencja była podobna. Poseł Platformy Obywatelskiej cieszy się tam poparciem 58,06 proc. więźniarek. Na Jakiego głos oddało 16,13 proc. W tym miejscu głosowały 62 osadzone.

  Ps...Ciągnie swój do swego! Wygląda na to , że najświatlejsze elity warszafki i innych wielkich wioch, rezydują w kryminale.
 • @Repsol 23:14:51
  Leśne dziadki bis liczą chyba po raz drugi, bo za pierwszym razem może źle wyszło. W XXI wieku w kraju europejskim, gdy komisje przesyłały w nocy około 11-12 czy 1 w nocy protokoły elektronicznie - co za maszyny tam pracują i o co chodzi, że nadal nic nie wiemy? Przecież to jest skandal i przekręt na wielką skalę. System do głosowania 38-milionowego państwa tyle lat jest niewydolny, podobno kosztował jakieś grosze i opracowała go jakaś studentka. Po opisie procedury, jaka się odbywa, normalny człowiek może pomyśleć, że to jakiś Mozambik albo Papua. Po drugie - dlaczego tysiące ludzi nie mogły głosować? ePUAP cz inny pułap (może gminny?) nie zadziałał? Te wybory powinny być powtórzone. Tyle w temacie! A dziady leśne na zieloną trawkę.
 • @Repsol 23:14:51
  Jeśli nie było należytego monitoringu przebiegu całej drogi kart wyborczych/głosów, śmiało można zakładać po-wielanie fałszerstw z przed lat przez kolaborację (Cejrowski ma receptę aby zmienić budynki wszelkich urządów publicznych lub chociaż powyrywać wszelkie instalacje zamieniając je nowymi) .
 • @Repsol 23:14:51
  Gersdorf triumfuje! „Wzywam wszystkich sędziów SN do stawienia się w Sądzie Najwyższym.” [ZOBACZ DOKUMENT]...
  https://wpolityce.pl/polityka/417707-gersdorf-wzywam-wszystkich-sedziow-sn-do-stawienia-sie Ps...Proponuję wypowiedzieć wojnę Turcji i natychmiast się poddać. Erdogan rozwiąże sprawę samowoli kasty w togach w ciągu jednego dnia i cały świat to zaakceptuje. Ta sytuacja to na razie porażka obozu rządzącego. Obywatele się pytają, jak to jest, że sędziowie SN nie uznają obowiązującego prawa i pozostają zupełnie bezkarni? A gdyby zwykły obywatel tak nie uznawał obowiązującego prawa, to zaraz miałby na karku organy ścigania...Bezsilność rządzących może doprowadzić Polskę do katastrofy. Stanowczość w rozprawie z anarchią potrzebna od zaraz. Pojedynczy sędzia TSUE, (o którym wiemy, że to Rosario Silva de Lapuerta, sędzina TSUE, która wydała wyrok na Polskę to funkcjonariuszka reżimu Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej Felipe Gonzáleza) ma podobno władzę powstrzymać demokratyczne reformy w dużym państwie europejskim. Gdzie my żyjemy, czy to jest REAL? Po co w takim razie wybory w Polsce jeżeli decyzje podejmuje Bruksela? I co znów PiS skuli ogon pod siebie? Pytam się po co w takim razie uchwalaliście te uchwały o sądzie? Jak się czują teraz ludzie którzy wam zaufali i kandydowali do SN? Jesteście żenujący. To są skutki pozwalania na łamanie prawa przez "klikę prawniczą" z chazarską schlampe i alkoholiczką Gersdorf na czele. Kto jej płaci? Kto pozwolił jej na wejście do SN? Kto jej pozwolił na korzystanie z druków firmowych i pieczęci SN? Czy temu lumpowi chazarskiej schlampe i alkoholiczce Gersdorf & consortes ktoś ukręci wreszcie łeb? Przecież państwowe służby mają moc sprawcą? Czy nie? Tak to jest, kiedy państwo jest dziadowskie i nie ma autorytetu! Kompletna anarchia, rokosz i żadnych konsekwencji! Policja powinna wyprowadzić to towarzystwo! Jeśli PiS nie kopnie w d*pę sędziów to wyborcy kopną w d*pę PiS w następnych wyborach. Ta reforma już tak długo trwa, że chyba nic z tego nie będzie, kasta właśnie się okopuje. Brak reakcji rządu , sejmu , trybunału konstytucyjnego i takie są efekty. Oto do czego doszło po zawetowaniu ustaw sądowych przez prezydenta Dudę. A kto wpuszcza emeryta do nieistniejącego już gabinetu? Państwo, jak było tak jest teoretyczne. Może także dlatego PiS nie odniósł spodziewanego sukcesu w wyborach samorządowych. 500+ to nie wszystko. Mam nadzieję, że doczekam się władzy, która będzie bezpardonowo walczyła z wrogami Polski. Aktualnie mamy teoretyczną władzę. "Raz zdobytej władzy, nie oddamy nigdy" hasło rodem z Polski Ludowej dalej aktualne. Czy teraz Kaczyński w końcu zaskoczy, że ustawa o dożywotnim zakazie pełnienia funkcji publicznych dla aparatczyków systemu chazarokomuny jest konieczna? Czy za dużo totumfackich przy tym polegnie?
 • @Repsol 23:14:51
  Siedzi w areszcie, przeszedł do II tury. Wójt Daszyny, oskarżony o 92 przestępstwa dot. wyłudzeń, znokautował rywali.

  https://wpolityce.pl/kryminal/417712-siedzi-w-areszcie-przeszedl-do-ii-tury


  Ps....Dodatkowo nie był zbyt pazerny, odpalał działki, to i ma wyniki w wyborach. Jeśli siedzący Wójt wygra wybory, a nie będzie mógł wypełniać swoich obowiązków w siedzibie gminnego urzędu, trzeba będzie przenieść cały urząd z wszystkimi pracownikami oraz całą Radą Gminy, do celi pana siedzącego Wójta. Dla głosujących na niego wyborców też pewnie nie zabraknie miejsca. Ale właściwie, to wychodzi na to, że wójt wyłudzał dotacje i dzielił się nimi z mieszkańcami, że korzystała z nich cała gmina. I właśnie dlatego ludzie tak bardzo go kochają, że poszliby za nim nawet do więzienia. Naprawdę nie rozumiecie? Po prostu i zwyczajnie te 50% które na niego głosowało to jego mafia. Jakby tam przeorać układ to okazałoby się, że 100 rodzin bezpośrednio zależy od tego gościa, następne 400 osób pośrednio a następne liczyło na to że w zamian za obronę coś im skapnie... A teraz ten sam mechanizm w Warszawie. 10.000 urzędników HGW x 4 a potem razy 8 razy 32 i macie wynik. Co z dwukadencyjnością się pytam? Co z reformą mediów się pytam? Pytań wiele!
 • @Repsol 23:14:51
  Będzie nowelizacja ustawy o Sądzie Najwyższym? Minister Czaputowicz nie wyklucza takiej opcji. Minister spraw zagranicznych Jacek Czaputowicz stwierdził, że według wstępnej analizy po decyzji Trybunału Sprawiedliwości zawieszającej stosowanie niektórych przepisów ustawy o Sądzie Najwyższym, potrzebna będzie jej nowelizacja, by przywrócić na stanowiska odesłanych na emeryturę sędziów. Żeby wrócić (ze stanu spoczynku), to trzeba wprowadzić ustawę, taką, żeby umożliwić tym osobom, które są w stanie spoczynku powrócić. Pewnie na takich samych warunkach, jakie były przedtem powiedział minister Czaputowicz dziennikarzom w Brukseli. Trybunał Sprawiedliwości UE podjął w piątek decyzję o zastosowaniu tzw. środków tymczasowych i zawieszeniu stosowania niektórych przepisów ustawy o Sądzie Najwyższym. TSUE przychylił się w pełni do wniosku Komisji Europejskiej w tej sprawie. Ze wstępnej analizy (wynika, że) rzeczywiście będzie potrzebna ustawa, żeby wprowadzić w życie te postanowienia. Myślę, że będzie to możliwe, bowiem stanowiska opróżnione przez sędziów, którzy przeszli w stan spoczynku, nie są zajęte dodał minister.


  Ps...A może żydek uwolski ze stajni Geremka Czaputowicz do wycofania? Jeśli Unia tylko warknie, a my jej ustępujemy, to jakim państwem jesteśmy. Dość już tego upokorzenia, oni nie chcą trzymać palca, tylko całą rękę w naszej dupie. Wszyscy po PiS jeżdżą jak Urban po Reaganie, totalna targowica, żydolewacka i pedalska Unia, a my wystawiamy łeb do ścięcia, jak sobotni indyk. Jestem mocno rozczarowany, w dupie mam taką Polskę a jeszcze bardziej taką żydolewacką, pedalską Unię. Co to ma znaczyć? Czy my jesteśmy suwerennym państwem czy jakąś kolonią, której wydaje się polecenia z jakiegoś Berlina, Brukseli czy innego chlewa? Myśmy tego badziewia nie wybierali, oni byli namaszczeni przez obcy reżim chazarokomunistyczny do jego utrwalania. Kapitulacja? Klęska? Kompromitacja? PiSie głaszcz dalej chazarokomuszych agentów, złodziei i przekrętów to stracisz cały elektorat. Na miejscu PiSu nie wycofywałbym się z rekonstrukcji sądownictwa, może to przepłacić utratą elektoratu. Czy nie rozumiecie, że wyniki tych wyborów i baty jakie wczoraj dostaliście, to ostatnie ostrzeżenie? A oni, jak odzyskają pełnię władzy (bo całkowicie nigdy jej nie stracili dzięki ślamazarności? czy zamierzonej? PiSu), nie będą się tak z wami pieścili, oj nie i tego możecie być pewni. Żydku z UW Czaputowicz. Proszę się zapoznać z art.8 Konstytucji, który brzmi następująco:
  1. Konstytucja jest najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej.

  2. Przepisy Konstytucji stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowi inaczej.


  Nowelizacja obowiązującej ustawy byłaby zatem jawnym naruszeniem obowiązującego w RP najwyższego aktu prawnego, szczególnie w punkcie 1. Ustawa uchwalona przez polski Sejm, podpisana przez polskiego prezydenta miałaby być dostosowana do oczekiwań unijnych urzędników nie pochodzących z wyboru, lecz prawem Kaduka obsadzających się nawzajem według nieznanego nikomu klucza na decyzyjnych stanowiskach? A gdzie w tym wszystkim jest polski SUWEREN? To prosta droga do Trybunału Stanu dla inicjatorów nowelizacji ustaw sądowniczych, nie mówiąc o śmieszności całego przedsięwzięcia. Rozumiem, z tego co eksperymentalny żyd uwolski ze stajni Geremka Czaputowicz powiedział, że w konsekwencji ewentualnych działań mających cofnąć uchwalone zmiany ustawy, do stanu sprzed nowelizacji, w ich konsekwencji prezydent Duda najpierw cofnie wszystkie swe decyzje o przejściu z mocy prawa w stan spoczynku, co wiązało się z uzyskaniem świadczeń emerytalnych, odpraw, wypłat ekwiwalentów za urlopy wypoczynkowe, później wyda decyzje o ponownym powołaniu ich na stanowiska sędziowskie w SN, a w tzw. międzyczasie ZUS zażąda zwrotu wypłaconych emerytur, SN ekwiwalentów. Tak się zastanawiam, kto za ten cały bajzel jest odpowiedzialny? Duda, który pierwsze ustawy zawetował i pozwolił totalnym rozpocząć batalię na forum PE, KE czego konsekwencje widzimy? Ziobro, który, jak kiedyś, wydał wojnę, skądinąd gnuśnym sędziom i gnuśnym sądom, ale przystąpił do tego ataku, nie zabezpieczywszy odpowiednio sojuszników? W każdym bądź razie, cała ta sytuacja razi, i brakiem wyczucia politycznego, i nadużyciem instytucji prawa. Na dodatek, eksperymentalny Czaputowicz, raz mówi, że postanowienie TS UE jest wstępne i nie wiąże, a chwilę później oświadcza, że trzeba wszystko cofnąć? Co tu jest grane? Czy żyd i uwol ze stajni Geremka Czaputowicz to jeszcze minister SZ RP, czy już wybiera się do UE, w miejsce żydówki pani Mogherini? I co na to TK i Prezes sędzia Przybłęska? Róbcie tak dalej, a wybory 2019 roku wygrają w cuglach totalni, czyli mówiący już o zniesieniu demokracji Schetyna i spółka.
 • @Repsol 23:14:51
  Przykład z Austrii w sprawie podejrzeń o zaniedbania i fałszowanie wyborów doprowadziło do powtórnych wyborów. Może warto powtórzyć wybory dla dobra demokracji poważnie traktowanej. Wniosek nasuwa się sam Polska nadal jest państwem teoretycznym! Chdikk! W Kole ścieralne długopisy, Olsztyn worki z kartami na korytarzach przygotowane do wyniesienia czy z głosami tylko PiS? Warszawa skandal z zarejestrowaniem w ostatniej chwili 27.000 nowych wyborców i kolejki po 21,oo wczoraj przed lokalami wyborczymi, GDZIE jeszcze wypłyną fałszerstwa PKW? W normalnym kraju już tego samego dnia podawane są ostateczne wyniki wyborcze, a w naszym bantustanie przez tydzień po wyborach będą wychodziły oszustwa wyborcze zanim PKW dopasuje PO do swoich wyników. Wydaje mi się, że jednak PiS dostał w każdym mieście większość głosów i zaKODowani padalcy muszą coś z tym zrobić dlatego potrzebny jest im czas na ogłoszenie wszystkich wyników. Ręce opadają. Przecież to przestępstwo! Za to grozi więzienie! Tylko chyba u nas jeszcze nikt nie został za takie zaniedbania ukarany, więc sobie pozwalają coraz więcej...Po wczorajszej informacji o zniknięciu 400 kart do głosowania pisałem, prosiłem, żeby policja w nocy zabezpieczała miejsca przechowywania policzonych głosów, tak żeby nikt nie mógł dorzucić kart, czy też je usunąć. Jeden telefon od ministra i 1-2 osobowe patrole mogły to zabezpieczyć. Ale nie... To nadal państwo teoretyczne. Myślicie, że w innych miastach jest inaczej? PiSie przejebaliście te wybory... Zaskoczony nie jestem.
 • @Repsol 23:14:51
  Węgrzy nieustępliwi a Polska dzięki sprzedajnym jak uwolski żydek Czaputowicz gnidom na kolanach przed żydostwem z lewackiej i pedalskiej UE tymi kolonizatorami jest już ich kolonią! Jakieś śmiechy sobie uwolski żydek ze stajni Geremka Czaputowicz urządza. Albo jesteśmy suwerennym krajem albo Bruksela jest naszym suwerenem i musimy wykonywać wszystko co nam każą, nawet wtedy kiedy oni łamią traktaty. Pytanie do uwolskiego żydka ze stajni Geremka Czaputowicza: Czy jest coś w cytowanym prawodawstwie TSUE dotyczącym granicy wiekowej sędziów? Czy UE i jej TSUE jest uniwersalnym regulatorem? Ex-komuniści w statusie sędziego. Odpowiedzialni za dziesiątki ludzi torturowanych i niesłusznie skazanych. Czaputowicz, jeśli nie chcesz ich wysłać na emeryturę daj im "nowe zadania". (Ogrodnik, na przykład przy SN). Kilka osób z KE (z nadania Niemców) i upolitycznione TSUE pomiatają 38 mln narodem? Jeśli PiS się cofnie to następne wybory przegra definitywnie. PiS miał bardzo dobry początek 4 letniej kadencji w rządzeniu Polską. Niestety uległ żydolewackiej i pedalskiej Unii i zmiękł i to się odbiło na wczorajszych wyborach. Czy jest ktoś władny we władzach rządu żeby tego uwolskiego żydka ze stajni Geremka Czaputowicza wypierdolić na zbity pysk z zajmowanego stanowiska? To jest jego stanowisko czy naszego rządu? PiS traci i to nie tylko w moich oczach a dowodem tego będą wybory za rok do parlamentu. ..Z bandytami pokroju opozycji nie mówi się językiem PiSu....Boże co za ciepłe kluchy...Słuchajcie no "eksperyment" uwolski żydku Czaputowicz, jak ugniecie się przed jewropejsami i germańsko-kacapskimi POdnóżkami i wprowadzicie nowelizację ustawy o SN pozwalającą panoszyć się dłużej chazarobolszewii z ich wsobnym miotem w SN i nie tylko tam, oraz w prokuraturach to możecie już pakować walizy, to będzie wasz koniec!
 • ALL
  Dziękuję koledzy za udział w dyskusji i cenne spostrzeżenia, ;-)
 • @Docent zza morza 20:16:04
  Też dziękujemy za notkę .Bywaj z Bogiem .
 • Czy chcącemu dzieje się krzywda?
  Najlepszą diagnozę wyniku wyborczego Trzaskowskiego w stolicy dał (niechcący chyba) jakiś lewicowy komentator, bodajże prof. Jan Hartmann: zarzut oikofobii (na szczeblu lokalnym) zrodził poparcie dla polityki otwartych drzwi i przyjęcia uchodźców z krajów muzułmańskich (na szczeblu państwowym).

  /Dla mnie jednak to nie zarzut, lecz samoświadomość tej oikofobii./
 • O potrzebie ofensywy społeczno-kulturowej - przed przyszłymi wyborami
  Teraz trzeba myśleć o następnych wyborach i o odmacierewiczowieniu wizerunku PiS-u.

  Na odcinek walki estetyczno-kulturowo-historycznej (w roku stulecia RP) Kaczyński pewnie rzuci swego najlepszego żołnierza - bosmana Szydło (nie wierzę, że Gliński coś tam trwale zdziała). Bardzo mądrze pisze też Marta Kaczyńska - 100 lat praw wyborczych dla polskich kobiet.

  A MCS też była kobietą!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30