Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
252 posty 666 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Precz z banksterskim bożkiem "seksu i pieniądza"...!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Codziennie jesteśmy przez nich atakowani, a nasze wyobrażenia normalności są przez nich podważane.

Zeszłotygodniowa - i już trzecia z kolei! - akcja „Tęczowy piątek” w polskich szkołach przede wszystkim, chyba wbrew intencjom organizatorów, uwypukliła konsekwencje homoseksualnej propagandy i dawno nie dyskutowano tak wiele o tej kwestii..

- =>  Homoseksualizm jako wzorzec kulturowy

Te rozważania nad miejscem homoseksualizmu w kulturze, moim zdaniem, wyraźnie wskazują, że rażąca nadreprezentacja osób pochodzenia żydowskiego pośród marksistów-rewolucjonistów wynika z roli odgrywanej przez normy i standarty klasycznego (nie talmudycznego) judaizmu, jako zrębu ładu cywilizacyjnego stojącego na drodze ich szatańskiego i satanistycznego marszu ku kolejnemu "rajowi na ziemi".

A że każda epoka ma takich marksistów, na jakich zasługuje...bo choć ich taktyka się zmienia, to celem strategicznym ich sponsorów pozostaje wielka ogólnoświatowa rewolucja, drogą podzielenia społeczeństw i narodów na antagonistyczne grupy i napuszczenia ich na siebie.

I dlatego, gdy ludzie generalnie nie dali się nabrać na  walkę klas, czyli annihilację "burżuazji" przez"proletariat przemysłowy", trzeba było wymyśleć nowe podziały stwarzając "proletariat zastępczy" pod postacią "uciskanych mniejszości", podjudzanych do ataku na swych "ciemiężycieli".

Część "tych cierpiących" "znaleziono" na miejscu stwarzając klasę "ciemiężonych"kobiet oraz klasę  "prześladowanych"homo- i transseksualistów, ale niektórych to dopiero trzeba było sprowadzić nam do Europy - jako muzułmańskich imigrantów.

Do skutecznego podziału społeczeństwa na grupy marzące o wzajemnej annihilacji marksistom może posłużyć dosłownie każda dychotomia - jak to się dzieje obecnie u nas - gdy tevaueny i polsaty oraz lisy i michniki - trudzą się 24/7/365 nad podjudzeniem "hufców światłego Antypisa"do ostatecznej rozprawy z "kołtuństwem i pisowskim wstecznictwem".

Wydawać by się mogło, że marksizm pozornie się ucywilizował, bo miejsce topornego bolszewika z zakrwawionym nożem w zębach zajął dziś wykwintny i wymuskany naukowiec/naukowczyni bezpośrednio zatruwający umysły młodzieży oraz masowo produkujący materiały, na podstawie których funkcjonariusze medialni mogą urabiać całe społeczeństwa.

image

Ale dziś zagraża nam głównie marksizm kulturowy zwalczający wszelką ludzką normalność:

 • podważając intymność i ekskluzywność małżeństwa kobiety i mężczyzny oraz instytucję rodziny
 • lobbując za monopolem funkcjonariuszy państwowych na wychowywanie naszych dzieci (poczynając od żłobków i przedszkoli)
 • wspierając regionalizm i kwestionujący prawa narodów europejskich do posiadania własnego państwa,
 • wyśmiewając naszą kulturę i tradycje,
 • ograniczając wolność słowa i sumienia jednostek,
 • ale przede wszystkim zwalczając chrześcijaństwo i jego etykę.

Oczywiście, znakomita większość żydów nie jest marksistami, ale jakoś tak zwykle się dotąd działo, że to "zwykli Żydzi" stawali się w końcu największymi beneficjentami chaosu wynikającego z rewolucyjnych przemian inicjowanych przez swoich szatańskich - niekiedy po cichu gloryfikowanych, a niekiedy wyklinanych - pobratymców

- po prostu brakuje mi jednoznacznego żydowskiego odcięcia się od marksistowskich wybryków,

stawiających wszelką normalność na głowie.

Wiadomo, że marksiści zawsze byli rekrutowani i sowicie wynagradzani przez międzynarodowych grandziarzy, umownie zwanych "rotszyldami" - czyżby ich wpływy były dziś tak potężne, że żaden głos potępienia ich rewolucyjnych lokajów nie jest w stanie się przebić przez barierę formalnej medialnej cenzury oraz autocenzury ludzi liczących na ich łaskawe wsparcie? Nawet w dobie internetu?

A może milczą, uważając, że być może już oni sami (a już na pewno ich dzieci) wiele mogą skorzystać na chaosie powstającym po obaleniu istniejącego ładu i porządku?

Bo homoseksualizm - jako sedno rewolucji seksualnej i najczystsza forma hedonistycznego seksu bez zobowiązań i  jakiejkolwiek odpowiedzialności - ma m. in. rozsadzić istniejący ład moralny i społeczny, a tylko w takim nihilistycznym bagnie banksterzy mogą z łatwością sterować ludźmi kierującymi się najniższymi popędami.

Bo seks i pieniądz – te ich dwa fetysze mają w ich świecie zająć miejsce uśmierconego Boga”.

A wszędzie tam, gdzie banksterskie antywartości już zdążyły zatruć serca i umysły,

tam bezapelacyjnie w sferze publicznej króluje zwykłe k...stwo,

którego jądrem zawsze jest kombinacja seksu i pieniądza.

Czy doczekamy się zatem kiedykolwiek jednoznacznego potępienia marksizmu kulturowego ze strony autorytetów żydowskich?

A może chociażby nieśmiałego potępienia prób budowania "europejskiego raju"

- jednolitego skomunizowanego państwa od Lizbony aż po Ural

- kosztem Europy, Europejczyków i europejskich państw narodowych?

image

P.S. Ostatnio „rotszyldowie”, w obliczu trudności piętrzących się przed ich  „Nowym Wspaniałym Światem” dokonali kilku nerwowych ruchów w Europie, popełniając karygodne i katastrofalne błędy.

Bo do tej pory nigdy nie atakowali tak brutalnie i tak otwarcie samodzielności i suwerenności państw unijnych (jak na razie - nie licząc Brexitu - kazali pogwałcić niezbywalne prawa Węgier, Polski, Włoch i Rumunii). Do czego to w końcu doprowadzi...?

- => Upadek rotszyldowskiej Unii

A bardzo charakterystyczny artykuł, sumiennie nagłośniony, jak Europa długa i szeroka, przez lokalne i regionalne oddziały rotszyldowskich mediów, pięknie podsumował aktualne irytacje tych zakulisowych sponsorów unijnej integracji – wątłe tempo rozszerzania strefy euro oraz lęk przed wymknięciem się wymiaru sprawiedliwości w poszczególnych krajach z ich rąk:

- => Lęki "rotszyldów" na Onecie

P.S. 2 Zjednoczona Prawica wiele by zyskała idąc śladem Węgier i jasno opowiadając się po stronie przeciwników marksizmu kulturowego – ale najpierw musiała by wyeliminować jego wpływy we własnym rządzie – a szczególnie w MSZ oraz w ministerstwie kultury...

Bo bez zdemaskowania i publicznego przeczołgania marksizmu kulturowego

nie da się zbudować ani Międzymorza, ani „Europy Ojczyzn”...

A zalanie naszego kontynentu milionami  „uchodźców i azylantów” jest fundamentem perfidnego (i sfinansowanego przez ówczesnych „rotszyldów”) Planu Kalergi - fundamentalnej, bruselskiej wizji Europy bez Europejczyków...

- => Dlaczego multikulti to samo zło

I jak tu się dziwić, że coroczna manifestacja polskiej dumy, siły i patriotyzmu, czyli Marsz Niepodległości, jest „w Brukseli”wielce nagannym„przykładem faszyzmu” ...?

P.S. 3 I nigdy nie dawajcie się nabrać na propagandę o "wpływach lewacko-liberalnych"

- bo zawsze chodzi wtedy tylko o czysty marksizm i o nic więcej.

KOMENTARZE

 • Przecież
  Od razu " , wiadomo, że za tym stoją te dwie kreatury: Putin i Ławrow. A na szpicy stoi Szojgu
 • @
  Z rąk żydo-komuny, czyli Żydów i ich użytecznych idiotów, zginęło ponad 250 milionów” (LIFE) oponentów Komunizmu. W tym:
  60 milionów w Gułagach;
  27 milionów w ramach "czystki";
  13 milionów - Hołodomor (pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_głód_na_Ukrainie)

  Pokaźną liczbą zgilotynowanych był tez kler i katolicka szlachta Rewoulcji Francuzkiej: ponad 57 tysięcy ofiar w ciągu „10ciu lat żydowskiego terroru”.
  Wszystko to w ramach „depopulacji” Gojów, gdyż -wg słów rabinów - „tylu niewolników nie potrzebujemy”.
 • Autor
  Dziś w nocy włamał się do mnie złodziej.
  SZUKAŁ PIENIĘDZY.
  Wstałem i szukałem z nim.
 • @Husky 20:17:57
  Ile znaleźliście
 • @zbig71 20:24:16
  empty
  8-))))))
 • @Husky 20:38:07
  Dziś w nocy
  W Kołobrzegu
  Uzyskano wodę
  Po stopieniu śniegu
 • @zbig71 20:40:56
  Cuda?
  8-))))))
 • @
  AUSTRIA: Kurz zakazuje działalności fundacji George’a Sorosa!
  I daje mu krótki termin na wyniesienie się z jego kraju.

  https://pbs.twimg.com/card_img/1055993222378504194/HqWSP6c4?format=jpg&name=600x314

  https://newsbook.pl/2017/10/20/austria-kurz-zakazuje-dzialalnosci-fundacji-georgea-sorosa-i-daje-mu-krotki-termin-na-wyniesienie-sie-z-jego-kraju/#
 • @Husky 20:46:19
  Luzik. U nas Fundacje Sorosa są bezpieczne.
  W końcu Duda nie pozwoli na taki antysemityzm.
 • W każdym systemie historycznie patrząc
  władza,sex i pieniądze są tożsame. Tego po prosu nie da się rozdzielić, ani żadnego czynnika wykluczyć z życia ludzkiego. Można jedynie dla pospólstwa wprowadzić ostre normy ,które i tak nie będą obowiązywały w świecie władzy i pieniądza. To ułomność rodzaju ludzkiego, a być może grzech pierworodny... Kwadratura koła.
 • @zadziwiony 08:35:54
  Sex to stworzony przez naturę mechanizm zmuszający do takiego działania.
  Natura stosuje "przyjemność" jako motywację do działania.
  Taki sam mechanizm to jedzenie, lenistwo, ...

  Genetyka nie nadąża za zmianami na świecie...
  Dzisiaj żarcia mamy w bród... i ta przyjemność nie wzmacnia ale wręcz zabija.
  Lenistwo podobnie... już nie wzmacnia nie regeneruje ale degeneruje ..fizycznie i psychicznie..

  Z sexem jest inaczej...
  Sex jako czysta przyjemność (a nie prokreacja jak chciała natura) to nadal pożyteczna przyjemność która nie szkodzi człowiekowi ale wręcz przeciwnie...wzmacnia, odpręża, ... zmienia świat na lepszy..

  Sex tak (za obopólną zgodą i nie publiczny chyba że wszyscy z publiki się na to godzą...czyli nie miejscach publicznych) .. i co kto lubi ... (pod warunkiem że partner, partnerzy partnerki się na to godzą).
 • @Oscar 16:11:34
  sex za pieniądze ? czemu nie jak kto lubi ... pod warunkiem że sprzedawczyni sexu nie jest czyimś niewolnikiem i robi to z własnej woli bo jak nie (czyli że musi z czyjegoś nakazu) to jest już wymuszanie sexu dla zysków czyli handel żywym towarem.
 • @Oscar 16:15:47
  Mamy tożsame spojrzenie na sex, niestety są ludzie którzy takie podejście uważają za nienormalność. Przykład - dyskusja u R. Opary.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30