Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
256 postów 681 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Czy ”Stefan W.” ze sceny aby na pewno był Stefanem W.?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bo pojawia się coraz więcej wątpliwości...

No to popatrzmy sobie, tak na spokojnie, na dostępne nam zdjęcia...

Tryumfujący na scenie i podający się za Stefana W. osiłek....

 
... oraz Stefan W. w rękach policji...
 

(gdy już dotarło do niego, że jest oskarżony o to zabójstwo – do którego nota bene się nie przyznaje...

No to po co wykrzykiwał dzień wcześniej przed całym światem "kim jest" i dlaczego to „uczynił”???

Acha, ...bo „jest wariatem”...?)

To napewno jest ta sama osoba...?

Bo moim zdaniem morderstwo to została przygotowane wyjątkowo niechlujnie.

Bo nawet nie zadbano o to, by umieścić na plakietce z napisem media, którą rzekomo miał się posługiwać morderca, odciski palców Stefana W. I prokuratura mogła odrzucić ten „dowód”, stwierdzając, że „nie znaleziono na niej śladów biologicznych Stefana W.”

Ajajajaj, wajchowy przecież nie toleruje takiego partactwa... Pilnujcie więc Dariusza S., bo się nam w areszcie, jeszcze przed procesem, jak amen w pacierzu, „sam powiesi”...

No i niby dlaczego „Stefan W.” miał się wogóle posługiwać już nieaktualną plakietką? Bo właśnie taką otrzymał Dariusz S. od  przedstawiciela zleceniodawców...? I dlatego nie odważył się podrzucić śledczym aktualnej, tegorocznej plakietki... (licząc na "odpowiednie, fachowe spreparowanie"tej otrzymanej?)???

Ciekawe, kiedy też prokuratura ogłosi, że na fatalnym nożu „nie ma śladów biologicznych Stefana W.”...?

 

Osobom korzystającym z dzisiejszych mediów można wmówić praktycznie wszystko,

ale tylko pod warunkiem rozhuśtania naszych emocji i wyłączenia naszego intelektu.

I dlatego, abyśmy tylko nie zaczęli samodzielnie myśleć, wszystkie „zaprzyjaźnione redakcje”– przy wielkim i haniebnym udziale totalsów - rozpętały bezprecensową kampanię ogłupiania Polaków, byśmy tylko nie dostrzegli tego, co nasze oczy i tak widzą, i by nasze umysły nie kojarzyły tego, co w sposób naturalny się ludziom samo nasuwa....

 
A na koniec – wedle starorzymskiej zasady – "is fecit, cui prodes" - "ten uczynił, czyja korzyść"
(ten jest sprawcą przestępstwa, komu przyniosło korzyść.)
 
A więc - CUI BONO?
 
Czyli – kto najbardziej skorzystał (lub ma nadzieję skorzystać) na śmierci Adamowicza...?
 
 
P.S.

 

KOMENTARZE

 • Docent zza morza
  5*****!
 • Docent zza morza
  Czy Stefan W. był przed Pałacem Prezydenckim? Nagranie monitoringu już skasowane.....Każdy normalny operator monitoringu wszelkie zdarzenia zgrywa na oddzielny backupowy dysk, bo mogą być przydatne w przyszłości. Powinno to przede wszystkim dotyczyć ochrony VIPów. W pisowskiej kamieni kupie widać nawet tak podstawowej rzeczy nie potrafią.
  Albo było to działanie celowe. Sprawa jest coraz bardziej podejrzana i coraz dziwniejsze wydaje się zachowanie policjantów, którzy wiedzieli o zamiarach tego typa. A teraz jeszcze akcja z wykasowaniem monitoringu pałacu prezydenckiego. Sprawa cuchnie na kilometry.
 • Docent zza morza
  Adamowicz „Czy to była egzekucja?” Bardzo możliwe, że byliśmy świadkami egzekucji, mordu politycznego na Adamowiczu podczas finału WOŚP.

  https://www.youtube.com/watch?v=tw3AMMwyqC0

  Cała akcja trwała 3 sek. Zastanawiam się jak w ciągu 3 sekund można zadać 3 śmiertelne silne ciosy nożem? Czy będzie przeprowadzona jakaś wizja lokalna aby ustalić czy to w ogóle możliwe w jego wykonaniu? Może na tej scenie miał odegrać tylko spektakl? Wg mnie rzecz ma się następująco. Na scenie był ktoś inny, dobrze wytrenowany i opanowany, Stefan W robi wrażenie obłąkanego! Ten ktoś zadaje Adamowiczowi cios w klatę piersiową ale raz. Skąd pojawiły się następne dwa ciosy? W karetce? Z tego co inni piszą delikwenta zabrano do szpitala... No to ja mam podejrzenie że tam nastąpiła podmianka na właściwego winowajcę. I nikt nie puści pary z ust tak jak ze sprawą Smoleńską, uśmierceniem Leppera czy Majdanem czy WTC! Można się spodziewać następnych dziwnych zgonów.
 • Docent zza morza
  W sieci przed tym zdarzeniem krążyły informacje, że w Polsce planowana będzie akcja fałszywej flagi..jak dla mnie dziwne jest to, że typ który zranił 3 razy w serce gościa nie ma ani kropli krwi ani na kurtce ani na nożu..przecież jak ten nóż jak trzymał nad głową to krew powinna zalać mu cały rękaw i skapywać na scenę a tu!? Czy tylko ja nie widzę krwi na nożu ubraniu i podczas całej akcji ratowniczej?
 • @kula Lis 68 13:47:43
  B. dobre pytania!
  pzdr.
 • Wszystko wg scenariusza
  Polecam dwa wpisy Valsera jeśli ktoś ma wątpliwości co do sprawy http://valser.szkolanawigatorow.pl/czytelny-sygna http://valser.szkolanawigatorow.pl/konkrety-i-wnioski-czyli-wejscie-w-wielbadzi-odbyt
  Zwraca uwagę na różne spodnie,buty, szczegóły, które przeciętnym oglądaczom unikają i nie tylko na to.
  Miałam okazję spotkać kiedyś p.Adamowicza i byłam zaskoczona, że jest tak wysoki, zabójca musiał być doskonale przygotowany do zadania odpowiednich ciosów.
  No i już wiemy, że Stefan W. jest chory, nawet autorytet p.Rzepliński potwierdził, że to taka odmiana Herostratesa.Pozamiatane.
 • @finka 14:36:52
  Dziękuję za linki - też polecam je wszystkim czytelnikom.
  pzdr.
 • Wątpliwość
  Skąd pochodzi to drugie zdjęcie? Ma datę?

  To może zdjęcie z jakiejś innej policyjnej akcji? Dziennikarze nierzadko tak robią, że dają przypadkowe fotografie.
 • @Rebeliantka 16:01:56
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19lMGQ4Ni9wLzIwMTkvMDEvMjQvODI1LzM3MC8xN2YwOGZjMzAxZmI0ZDRjYTkwNmRlZjA4NzNhNDViNi5wbmc=.png

  To zdjęcie z nim.

  Stefan W. "słyszał głosy", które "wydawały mu polecenia". Twierdził, że "gra w filmie", ktoś "odczytuje jego myśli", a funkcjonariusze "cofają czas".Portal wPolityce.pl dotarł do diagnozy lekarskiej w sprawie Stefana W., którą wystawili lekarze w Zakładzie Opieki Zdrowotnej Aresztu Śledczego w Szczecinie w 2016 roku.

  Badanie trwało niemal sześć tygodni - od 23 lutego do 13 kwietnia 2016 roku. Jego wynik jest jednoznaczny: „Schizofrenia paranoidalna”.

  W epikryzie czytamy, że zachowanie pacjenta zaczęło się zmieniać począwszy od stycznia 2016 roku:

  (…) słyszał głosy, które komentowały jego zachowanie, wydawały mu polecenia, miał wrażenie, że funkcjonariusze cofają czas, wyznaczają mu zadania do wykonania, za które obiecywano mu wynagrodzenie, miał być świadkiem koronnym, wyznaczono mu „różne życia”, wydawało mu się, że jest aktorem w filmie, ktoś odczytuje jego myśli.

  Lekarze podkreślają, że podjęte leczenie przyniosło pewne skutki:

  (…) uczestniczył w zajęciach terapii, przyjmował posiłki, dbał o higienę, pozostawał w wyrównanym nastroju, przesypiał noce, nie wykazywał zachowań agresywnych ani autoagresywnych (…).

  Epikryzę kończy zdanie mówiące o wypisaniu z oddziału „po ustąpieniu wskazań do leczenia stacjonarnego”.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/430967-stefan-w-slyszal-glosy-ktore-wydawaly-mu-polecenia
 • @Rebeliantka 16:01:56
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/stefan_w_adamowicz_gdansk_nczas.jpg
  U Stefana W. zdiagnozowano schizofrenię paranoidalną. Jego zachowanie zaczęło się zmieniać już 3 lata temu.
  https://nczas.com/2019/01/24/u-stefana-w-zdiagnozowano-schizofrenie-paranoidalna-jego-zachowanie-zaczelo-sie-zmieniac-juz-3-lata-temu/


  Pierwszy krok do jego … uniewinnienia.
 • Autor
  Znakomita notka
  5*
 • @kula Lis 68 13:39:04
  Sama opozycja wysyła do siebie fałszywe informacje o bombach aby udawać biednych i zastraszanych ! Generalnie chcą zdestabilizować i zastraszyć Polaków ! - Ewakuacja biur PO w całej Polsce po mailach z ostrzeżeniem. To były fałszywe alarmy

  Co za GNOJE
 • @kula Lis 68 13:39:51
  Zastanawiam się czasem komu w polskim Kościele zależy na zniszczeniu Kościoła i posyła takie czerwone łachudry do antypolskiej i antychrześcijańskiej szczujni WSI24 by sączyły jad nienawiści. Obrzydliwość.

  https://pbs.twimg.com/media/Dxp_o8PX4AAutJR.jpg
 • @kula Lis 68 13:47:43
  Mentalność wyborców totalnej opozycji i sprzedawcy kitu

  https://pbs.twimg.com/media/DxoAqTYWsAAYuDF.jpg
 • @Husky 18:14:41
  Dziękuję i pozdrawiam.
 • @kula Lis 68 17:11:59
  Jeśli szatniarz Tusk dostał tytuł „Globalnego Myśliciela”, to Juncker musi dostać tytuł „Globalnego Abstynenta”.
  Nie widzę tego inaczej!

  https://pbs.twimg.com/media/DxqjVXVXgAIP5lq.jpg
 • @Docent zza morza 14:17:25
  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/01/magdalena_adamowicz_tvn24_nczas.jpg
  Nie ma czasu na żałobę. Wdowa po zamordowanym Pawle Adamowiczu idzie w politykę? W grę wchodzą trzy opcje. Jak się okazuje żona, tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska, Magdalena Adamowicz nie ma czasu na żałobę po mężu. Według przecieków rożnych mediów najprawdopodobniej pójdzie do polityki. Sama zainteresowana przyznała zresztą, że jest do tego namawiana. W grze są ponoć trzy opcje.

  https://nczas.com/2019/01/24/nie-ma-czasu-na-zalobe-wdowa-po-zamordowanym-pawle-adamowiczu-idzie-w-polityke-w-gre-wchodza-trzy-opcje/


  Ps...Typowe mafijne zachowania jak z filmu instruktażowego FBI
  ale czy kogoś takie rozpruwanie dziwi u mafii trzepakowej. No miał kiedy zginąć Adamowicz, w samą porę, PO i satelity tak zadowolone a żona wydaje się niezbyt zasmucona tym faktem. Musi iść w politykę, bo inaczej im te lewe miliony i apartamenty odbiorą. Coś mi się zdaje, że ta pani obawiając się, że prokuratura może się czegoś dogrzebać w niejasnych interesach męża chce "uciec" w politykę żeby w razie czego być nie do ruszenia.
 • @Docent zza morza 18:20:05
  Tak żydzi rządzą się w Polsce. Spowodował wypadek samochodowy, ale poręczył za niego rabin i uniknął aresztu. W państwie POLIN dzieją się rzeczy, które nawet nam nie mieściły się do tej pory w głowie. Okazuje się, że obywatel Izraela nie został zatrzymany w areszcie po spowodowaniu wypadku samochodowego, bo zapłacił poręczenie majątkowe, ale co ważniejsze poręczył za niego rabin. Jak widzimy na co dzień różne obyczaje opanowały Polską scenę polityczną, ale i naszą codzienność. W Sejmie w grudniu świętowano Chanukę, a miesiąc później na polskich drogach wypadek spowodował obywatel Izraela, który jednak nie został zatrzymany. Do całego zdarzenia doszło na Podkarpaciu. Obywatel Izraela spowodował wypadek w Hyżnem pod Rzeszowem. Śledztwo w sprawie, w której ranny został jeden mężczyzna, wszczęła już prokuratura. Co do wyniku tego śledztwa można mieć wątpliwości. Wszystko dlatego, że już dziś prowadzącemu samochód udało się uniknąć aresztu, mimo tego że przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowany o 40 km/h, czyli blisko dwukrotnie. Mężczyzna nie został zatrzymany dlatego, że…poręczył za niego krakowski rabin. Jak ustalono, kierujący samochodem marki Peugeot obywatel Izraela, jadąc razem z pasażerem, również obywatelem Izraela drogą DK878 od miejscowości Tyczyn w kierunku miejscowości Dynów do Centrum Historii Polskich Żydów, doprowadził do wypadku drogowego mów Artur Grabowski z Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

  Źródło: rzeszow.wyborcza.pl

  Ps..I ktoś powie, że to teorie spiskowe, że światem rządzą żydzi.
  Mam nadzieję że to wyłażenie żydostwa z każdej szafy, lodówki i kąta, uzmysłowi ludzkości z czym ma do czynienia. Ludzkość się w końcu opamięta i odpowiednio ustosunkuje…Po co to pisać, wypłacić dla żyda odszkodowanie i przeprosić, no i panie Brudziński auto zastępcze proszę.
 • @kula Lis 68 19:30:02
  O dziwnym zachowaniu tej pani napisala Katarzyna TS /portal wPrawo.pl/
 • @morgan 22:51:24
  Policja zatrzymała Grzegorza B., profesora jednej z bydgoskich uczelni. Wszystko za sprawą komentarza, który umieścił w serwisie Wirtualnej Polski podczas pogrzebu Pawła Adamowicza w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. Grzegorz B. usłyszał zarzut publicznego nawoływania do zbrodni, za który grozi nawet 3 lata pozbawienia wolności. W dniu pogrzebu Pawła Adamowicza w Bazylice Mariackiej w Gdańsku, pod artykułem na stronach Wirtualnej Polski pojawił się taki komentarz:

  „Od dawna mówi się o dużym ryzyku zawalenia się bazyliki w Gdańsku. Zatem do dzieła”

  Policjanci zajmujący się cyberprzestępczością, we współpracy z administratorami serwisu, namierzyli autora wpisu. Okazał się nim Grzegorz B., wykładowca na jednej z bydgoskich uczelni. Wpis został uznany za publiczne nawoływanie do zbrodni. Policja przeszukała mieszkanie wykładowcy i zabezpieczyła sprzęt elektroniczny. B. usłyszał zarzuty w prokuraturze. Zastosowano wobec niego dozór policyjny
 • @kula Lis 68 10:56:44
  Obłęd, po prostu obłęd...
 • @Docent zza morza 11:55:37
  Poczytaj komentarze o tym pod linkiem https://niezalezna.pl/forum/256014-wykladowca-zatrzymany-za-wpis
 • Uzupełnienie do mojego wczorajszego komentarza
  We wczorajszej Panoramie pokazano zdjęcia tej samej osoby (a przynajmniej tak samo ubranej), co na drugim zdjęciu:
  https://panorama.tvp.pl/40702068/24012019-1800 od około 9 minuty
 • @Docent zza morza 11:55:37
  Kiedyś świat był bardziej zrozumiały. I-szy świat, świat wolności, wolnego rynku, wolnego słowa itp, itd. II-gi świat, świat pokoju i socjalizmu czyli wszelakiego zniewolenia, największa nadzieja Całej Postępowej Ludzkości. III-ci świat kojarzony przede wszystkim z biedą czy wręcz nędzą. Po upadku komunizmu świat miał stać się lepszy, sprawiedliwszy i bez biedy. Francis Fukuyama ogłosił „Koniec historii”, jedna z najgłupszych prognoz w dziejach, wynoszona pod niebiosa przez yntelektualystów. Z tym „końcem” nie zgodził się Samuel Huntington twierdząc, że zimna wojna zmieni się w „Zderzenie cywilizacji”. To z kolei jedna z najtrafniejszych prognoz. Wojna cywilizacji dzieje się na naszych oczach. Huntington nie przewidział tylko tak błyskawicznej degrengolady cywilizacji Zachodu w Europie. My Polacy zarzucamy Huntingtonowi częściowy plagiat naszego wielkiego uczonego Feliksa Konecznego („Wielość cywilizacji”). Nie wiem jak Państwo sadzą. Czy świat stał się lepszy po upadku komunizmu czy tez gorszy? Wydaje mi się, że w skali globu nastąpiły dwa procesy:
  – W i-szy świecie zakres wolności wyraźnie się zmniejszył, z powodu wyolbrzymianego zagrożenia terroryzmem,
  – w dawnym II-gim postkomunistycznym świecie wolność nie wzrosła zbytnio;
  III-ci świat z powodu uszczęśliwiania demokracją i tolerancją jest w totalnym rozkładzie.
 • @Docent zza morza 11:55:37
  PAWEŁ ADAMOWICZ.... SZEFEM ZORGANIZOWANEJ GRUPY PRZESTĘPCZEJ W URZĘDZIE MIASTA GDAŃSKA!?

  https://www.youtube.com/watch?v=R0jhtZmVv_A
 • @kula Lis 68 14:24:24
  To normalne ze tak bylo
 • @kula Lis 68 13:30:32
  Zaorane jak mawia nasz tutejszy sprzedawca kitu

  https://pbs.twimg.com/media/CS96oDSVAAAnVRT.jpg
 • @kula Lis 68 14:24:24
  Pan Zybertowicz w TVN-ie powiedział prawdę o Adamowiczu, Wałęsie, Owsiaku i... piekło zamarzło.
  Wierni fani szczujni przyzwyczajeni do klamstw i manipulacji nie wytrzymali tej próby. Używając "mowy miłości" wylali na Pana profesora wiadro pomyj.
  Ałla, ałła prawda zabolałła

  https://pbs.twimg.com/media/DxwDez9WkAA2Idk.jpg
 • @kula Lis 68 14:24:24
  Olejnik musi odreagować wczorajszy wywiad z Prof. A.Zybertowiczem.
  W poniedziałek koniecznie Roman Giertych, Kazimierz Marcinkiewicz i prof. Ireneusz Krzemiński. RAZEM!
 • @Husky nareszcie..
  Wielgucki wygrywa z WOŚP. Owsiak będzie musiał ujawnić dane na temat swojego „zięcia”..

  https://nczas.com/2019/01/25/wielgucki-wygrywa-z-wosp-owsiak-bedzie-musial-ujawnic-dane-na-temat-swojego-ziecia/

  Ps..Czy wiecie, że oficjalnie Owsiak nie rozliczył się z poprzednich zbiórek na kwotę ponad 100 mln zł? jakby wyparowały te pieniądze, albo leżą na koncie Jureczka procentując do końca świata i jeden dzień dłużej.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031