Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
268 postów 758 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako prorosyjski troll" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Banksterski lokaj Timmermans znowu atakuje Polskę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jesteśmy atakowani, bo stoimy na drodze NWO w Europie.

 

image

 Są na tym pełnym niepokojów i nieobliczalnych zmian świecie pewne stałe, niezmienne i dające wszystkim poczucie błogiej stabilności wartości – jak to, że po każdym dniu przychodzi noc, a po nocy wstaje dzień, po deszczu pojawia się słońce, a po wiośnie nadchodzi lato… tak i można być pewnym, że możni tego świata za żadną cenę nie pozwolą nam być sobą. 

 Bo ich zdaniem Polska jest zbyt duża i zbyt ważna, by pozostawić ją nam samym. 

 I tak, po kilku miesiącach przerwy, jak „diabełek z pudełka” pojawił się nagle brukselski komisarz Timmermans, oczywiście znowu krytykując i atakując Polskę – tym razem „na odcinku klimatycznym i środowiskowym” (bo z dotychczasowego frontu walki o „demokrację i praworządność” to już został zdjęty). 

Bo "Timuś"  jest chyba najwyżej postawionym człowiekiem Sorosa w Brukseli - a sam Soros najwyraźniej uważa Polskę za swoją własność, bo mu nas oddano w ramach paktu Jaruzelski-Rockefeller - (na ile lat i na jakich warunkach???) - co przypięczetowano okrągłym stołem. 

image

 I dlatego jakakolwiek próba naszego autentycznego wybicia się na niepodległość zawsze będzie zawzięcie zwalczana przez ludzi Sorosa - tak w kraju - patrz - wszelkie michniki – czyli totalsi oraz wszystkie „zaprzyjaźnione redakcje”, jak i zagranicą... 

 A mimo swej wysokiej pozycji „Timuś” jest jedynie lokajem Sorosa i najwyraźniej tylko realizuje wystawiony przez „wielkiego filantropa”  kontrakt na Polskę (a raczej na jej b. mocno nieprawilne i „populistyczne” ”tymczasowe władze warszawskie”).  

I wypada się nam wszystkim modlić, by kontrakt ten był jedynie polityczny, a nie „smoleński”… 

I tak, gdy"Timuś" w Brukseli odpowiadał "za praworządność",  to ataki na nas szły po tamtej linii - a gdy zablokowano jego awans na szefa KE i wypchnięto na "klimat i środowisko" - to właśnie stamtąd należy spodziewać się jego dalszych bezustannych ataków. 

Pisałem jeszcze we wrześniu = > Teraz zaatakują nas "klimatycznie"

Nietrudno było przewidzieć to przeniesienie punktu ciężkości w walce Brukseli "z narodowo-prawicowo-rewizjonistycznym polskim odchyleniem"z "obrony demokracji ipraworządności"  na "klimat i środowisko"...

Bo „Timuś”  - jako zaufany człowiek Sorosa (czyli samych Rotszyldów) - ma przecież misję do spełnienia - więc uwija się biedaczysko, jak może... (albo tamci znajdą sobie w Brukseli innego, nowego człowieka "od brudnej”, oby nie „mokrej”, roboty). 

I nie można się tu oburzać na samego „Timusia” - "bo to rękę należy karać, a nie ślepy miecz". 

Jednego można być pewnym - tam gdzie wyląduje Timmermans jako człowiek Sorosa - to właśnie stamtąd będą szły nowe ataki na Polskę – niezależnie od tego, co zrobimy albo i nie zrobimy - mogła pretekstem być "praworządność", to może obecnie być "węgiel  i klimat " - a gdyby np. udało się go jeszcze bardziej zmarginalizować w Komisji Europejskiej i w końcu wmanewrować np. w portfolio"wewnętrznych spraw administracyjnych Komisji" - to wtedy i kwestie (jak zawsze - nadmiernego!!!) zużycia papieru toaletowego przez personel Komisji oraz np. żywotność tonerów do kopiarek - też by niezawodnie zostały przez niego powiązane z "tym okropnym rządem w Warszawie"… 

P.S. Mam taką cichą nadzieję, że nasi politycy zaczną wreszcie mówić prosto z mostu, bez owijania w bawełnę - jak sprawy się mają i jakie zagrożenia na nas czyhają.  

I naprawdę nie muszą przy tym wymyślać niczego nowego – wystarczy, że wezmą przykład z naszego węgierskiego sojusznika. 

Bo Wiktor Orban oraz inni politycy Fideszu otwarcie wskazują palcem Sorosa jako sprawcę wielu europejskich nieszczęść oraz bezpardonowo piętnują jego zakulisowe wpływy w Brukseli. 

 = > Hungary accuses - Soros pulls the strings in Brussels

Bo jeszcze żadna utopia – ani ta francuska, ani ta bolszewicka, ani ta kulturowo-obyczajowa - każda obstalowana i opłacona przez międzynarodowych banksterów - nie przyniosła zwykłym ludziom nic dobrego…  

I podobnie będzie z ich aktualną wizją Europy bez państw i granic, pozbawionej swych korzeni, tradycji i kultury oraz zasiedlonej głównie przez „eurazjatycko-negroidalną rasę przyszłości” oraz sterowanej przez żydowską „duchową szlachtę Europy”.  

= > Dlaczego multi-kulti to samo zło

A ponieważ - chroniąc wszelką normalność (w tym naszą tożsamość, tradycję, kulturę, wiarę, rodzinę i patriotyzm) - ośmielamy się stawać na drodze tych obłąkańczych wizji – dlatego spodziewajmy się dalszych ataków ze strony ich lokajów... 

 = > Orban: Timmermans prowadzi walkę ideologiczną

 

KOMENTARZE

 • "Banksterski lokaj Timmermans znowu atakuje Polskę"
  ---------------
  On tylko robi atmosferę w której potem łatwiej będzie PiS-owi czy tym, którzy będą przy korycie po nim - podejmować odpowiednie decyzje.
  Wniosek?
  Przecież okupujący "Brukselę" a okupujący poszczególne kraje eurokołchozu - to jedna sitwa - capiąca smołą i siarką. Ten cały tyjater odgrywany przez tego Timmermansa - wcale nie jest skierowany do PiS-u - tylko do sierot po Polsce w atrapie Polski.
 • Gdzie jest Husky ? Talbot ? czy inni żydzi !
  414 wejść na ten temat i tylko JEDEN Komentarz ? co żydy nie pasuje temat co ? Soros wam nie płaci ? czy śliski temat dla was ?


  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM !!! Polska wolna od żydo-NATO !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Mała uwagą
  "powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu"". A nie widzę u autora tego dopisku? Wszak Timmermans jest wściekle antyrosyjski. Czyli autor atakując Holendra, działa w interesie Rosji? To się porobiło
 • To Timmermans bangster jak Mateusz Morawiecki?
  Dobry kandydat na słupa prezessimusa po nawróceniu na kult katastrofozamachu
 • ech
  niedojdy zaprosić gościa do Polski dyskretnie sprawić piętobicie i kocówę . Trza psycholowi na stare lat wyprostować kręgosłup moralny.
 • @ele 20:53:16
  neutralność to zasłanianie sobie oczu na widok bandyterki!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY