Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
268 postów 758 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako prorosyjski troll" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Dlaczego ajatollahowie tak panicznie boją się wojny?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"Bo bliższa ciału koszula"...???

 

 • Bo mimo otaczającej ich atmosfery świątobliwości oraz płomiennej retoryki wymierzonej w „wielkiego (USA) oraz małego (Izrael) szatana”  przede wszystkim są realistami twardo stąpającymi po ziemi i bardzo troszczącymi się o swoje sprawy doczesne ???
 • Bo wojna po prostu może obalić ich reżim, a ich samych przedwcześnie wysłać do raju…???
 • Bo warto odwlec w czasie szykowaną nam wszystkim III wojnę światową, która wg. jeszcze XIX-wiecznych planów masonerii światowej…  

„musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Iluminatów pomiędzy politycznymi syjonistami oraz liderami świata islamu.

Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, że islam (islamski świat arabski) oraz polityczny syjonizm wzajemnie się zniszczą.

(…) powoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.” ???

- = > Masoński plan 3. wojen

Nie trzeba chyba dodawać, że zaplanowanym  tryumfatorem tego globalnego kataklizmu jest "rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok." ???

 • Bo każda wojna na krótką metę mobilizuje naród wokół rządzących, ale niepowodzenia wojenne, co przy istniejącej dysproporcji sił raczej jest pewne – zwykle obalają przegranych ???

A jak krucha jest sytuacja społeczno-ekonomiczna kraju nękanego amerykańskimi sankcjami dobitnie pokazały listopadowe zamieszki po ograniczeniu rządowych dopłat do ceny benzyny. - = > Sankcje zachwiały Iranem

image

 • Bo do prowadzenia wojny trzeba - wg Napoleona Bonaparte – „Trzech rzeczy: pieniędzy, pieniędzy i jeszcze raz pieniędzy…” – a tu w kasie państwowej coraz większe pustki ???
 • Bo każda wojna niezmiernie zwiększa wpływy wojskowych na sprawy państwowe, a skala ich profesjonalizmu po ostatnich przeciwlotniczych wyczynach raczej nie wzbudza zaufania…???
 • A ponadto Prezydent Trump, mówiąc o „52 celach w Iranie – także tych o wielkiej wartości kulturowej” wyraźnie dał im do zrozumienia, że przejrzał ich grę i nie zawaha się uderzyć także w te starożytne i otoczone powszechną czcią meczety, pod którymi wydrążono tajne schrony dla elity oraz umieszczono równie tajne magazyny i laboratoria badawcze???

Bo niewierni przecież „nigdy nie mieli odważyć się zaatakować skarby kultury będące światowym dziedzictwem ludzkości!!!" – no, ale prezydent Trump daleki jest od poprawności politycznej… i ta zapowiedź musiała być szokiem dla teherańskich elit.

Bo właśnie ostentacyjne gwizdanie Trumpa na krępujący Amerykę „konsensus międzynarodowych salonów” najprawdopodobniej było przyczyną tej zaskakującej spolegliwość ajatollahów – rozumiejących, że nie tylko oni osobiście (oraz ich  rodziny) - ale także ich najwartościowsze aktywa - mogą zostać namierzone i dosięgnięte także w tych sprytnych, ale już nie tak tajnych kryjówkach.

I zapewne dlatego militarna odpowiedź Iranu na zabójstwo gen. Sulejmaniego była tylko symboliczna – bardziej nastawiona na zaspokojenie poczucia żalu i krzywdy własnej opinii publicznej, niż na zadanie jakichkolwiek strat stronie amerykańskiej.

Co prawda Trump nieopatrznie rozgłosił, że żaden żołnierz amerykański nawet nie został wtedy draśnięty (mimo, że irańske media wręcz piały o "80 amerykańskich ofiarach") - co podważyło bajania o efektywności irańskiej "zemsty"  (bo w tamtym regionie zniewagę - czyli usunięcie człowieka nr 2 w Teheranie - czyli gen. Sulejmaniego) - może zmazać tylko krew wroga...

Czyżby więc kolej przyszła na uruchomienie proirańskich milicji w regionie? Ale w świetle szokującego wyeliminowania gen. Sulejmaniego - głównego irańskiego inspiratora oraz organizatora antyzachodnich ataków na BW - chyba się na to nie już odważą...

 

I tylko szkoda niewinnych pasażerów ukraińskiego samolotu, którzy niezasłużenie i przypadkowo zostali zmiażdżeni przez tryby nieludzkiej i bezwzględnej bliskowschodniej geopolitycznej machiny.

 • Bo najprawdopodobniej zamach na gen. Sulejmaniego miał związek z zakulisowymi inicjatywami pokojowymi na Bliskim Wschodzie - => Nadchodzi konferencja pokojowa? (a wśród komentarzy znajdziemy tam też przypomnienie istoty Planu Kuschnera/Trumpa dla Palestyny) - a zwyczajowo przed nowym rozdaniem przede wszystkim czyści się przedpole (tu najprawdopodobniej po konsultacjach z Rosją, której prezydent ostatnio dziękował Trumpowi za „cenną współpracę antyterrorystyczną” - => Putin dziękuje Trumpowi ???

Bo czy ktoś przy zdrowych zmysłach jest sobie w stanie wyobrazić taką konferencję z gen. Sulejmanim wśród irańskich delegatów albo knującym przeciw niej z oddali? Bo na irańskiego Kiszczaka/Jaruzelskiego to generał się raczej nie zapowiadał...

I właśnie dlatego nie można wykluczyć drugiego dna w zamachu na niego, bo jego eliminacja - jako architekta i głównego wykonawcy dotychczasowej agresywnej irańskiej polityki, leżącej u postaw problemów, które wreszcie trzeba na BW rozwiązać - ma w świetle tych doniesień b. głęboki sens... 

image

Bo jego ostatnie posunięcia - czyli ciche wypowiedzenie otwartej wojny USA i bezpośrednie ataki na Amerykanów oraz na amerykańskie interesy na BW - były w sumie na dłuższą metę groźniejsze dla Teheranu (czyli ajatollahów) niż dla Waszyngtonu. 

Bo Iran, pod wodzą gen. Sulejmaniego, naprawdę się ostatnio rozbrykał i na coraz więcej sobie pozwalał.

W ujęciu kol. „nowakk”, komentującego wczoraj o 08.56 w notce - => To Iran strącił ten samolot!

"(...) Iran strącił amerykańskiego drona nad Zatoką, Trump odpuścił.

Iran cudzymi rękami ostrzelał i poważnie uszkodził saudyjskie rafinerie, Trump odpuścił.

Na koniec Iran posługując się finansowanymi przez siebie szyickimi milicjami zaatakował ambasadę amerykańską w Bagdadzie.

Miarka się przebrała i dopiero wtedy Amerykanie zareagowali. Tak wyglądała droga do eskalacji.

I dlatego zamach na gen. Sulejmaniego być może oznacza początek nowej epoki w zwalczaniu terroryzmu, gdy odwet przede wszystkim dosięga jego inspiratorów i sponsorów – do tej pory z daleka kontemplujących horror rozpętywany na ich rozkaz…

- => Czy gen. Sulejmani padł ofiarą samego siebie???

P.S. Cały czas musimy jednak mieć oczy szeroko otwarte na knowania illuminackiej agentury, dążącej w interesie „międzynarodowych banksterów”  do rozpętania dawno zapowiadanej i niecierpliwie wyczekiwanej III wojny światowej, która ma zaprowadzić na zgliszczach naszego świata ich lucyferiański "Nowy Wspaniały Swiat" (NWO - New World Order)...

Na szczęście prezydent Trump został wybrany m.in. w interesie tego odłamu globalnej oraz amerykańskiej elity, który odżegnuje się od takich planów…

image

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • 1*
  Żydowski bełkot.
 • Czy aby?
  //Iran cudzymi rękami ostrzelał i poważnie uszkodził saudyjskie rafinerie, Trump odpuścił.//

  Jest w tej sprawie jakaś rezolucja ONZ ? Jakaś uprawniona do tego organizacja międzynarodowa prowadziła śledztwo? gdzie jego wyniki?
  Kto powiedział że "Iran cudzymi rękami"?
  Jedna z pryncypialnych zasad cywilizacji łacińskiej jest taka że winę trzeba udowodnić.
 • @ikulalibal 11:39:28
  "Kto powiedział że "Iran cudzymi rękami"?
  Jedna z pryncypialnych zasad cywilizacji łacińskiej jest taka że winę trzeba udowodnić."

  Pan docent jest za morzem. Tam cywilizacja "łacińska" nie sięga. Liczy się przewaga medialna - należy powtórzyć twierdzenie sto razy aby stało się prawdą.

  Bębny i grzechotki wzmacniają efekt.

  https://www.youtube.com/watch?v=E83oYrYd-WA
 • @ikulalibal 11:39:28
  Tutaj winę bohatersko "na klatę" wzięli na siebie pro-irańscy rebelianci Huthi z Jemenu... ;-)

  Popatrzmy sobie na mapę - "gdzie Rzym, a gdzie Krym..." ;-) ???

  Natomiast drony i rakiety nadleciały wtedy z terytorium Iraku... ale to chyba nie rząd iracki je wysłał?
 • @ikulalibal 11:39:28
  Ale in to barbaria, a nie cywilizachlja lacinska
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 11:36:16
  No jeśli zwrócenie uwagi na plany "międzynarodowych banksterów", skutecznie mieszających w bliskowschodnim kotle, jest "żydowskim bełkotem", to naprawdę jestem pełen podziwu dla roli, jaką ma spełniać dezinformacja starannie rozsiewana przez kolegę na najrozmaitszych forach...

  To najnowsza doktryna hasbary??? ;-)
  Czym jeszcze planujecie nas zaskoczyć...??? ;-)
 • @Docent zza morza 12:28:58
  //Tutaj winę bohatersko "na klatę" wzięli na siebie pro-irańscy rebelianci Huthi z Jemenu..//

  A na gliwicką radiostację swego czasu napadli polscy nacjonaliści.
  Nie pytam kto wysłał drona ani kto wziął na siebie winę,pytam o prawne bądź jakiekolwiek racjonalne podstawy do stwierdzenia:

  //Miarka się przebrała i dopiero wtedy Amerykanie zareagowali.//

  A kto im dał prawo do "zareagowania".
  Iwanka Trump czy jak jej tam po mężu,zobaczyła zdjęcia w tłiterze i to stało się podstawą do bombardowania Syrii.
  Sam docencie nie czujesz że to jakieś dziwne.
 • @Docent zza morza 12:35:02
  Nie pal goopa panie docent. To ty jesteś hasbara i to taka prymitywna. Misz masz prawdy, półprawdy i gówno prawdy to wasza chazarska specjalność. A ty docent w sumie dość kiepski jesteś. Lepszych widziałem.
 • @Docent zza morza 12:35:02
  A jakie to są te "najrozmaitsze fora"?
  Ja piszę tylko na NEon 24 i niepodległy.pl
  Czasami ktoś przedrukuje mój tekst.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:04:37
  A ksywa "Pers" na Salon24, to pies?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 12:46:39
  Kolego - tym razem przedobrzyłeś i sam się b. niezręcznie zdemaskowałeś...

  I na nic całe twoje legendowanie.

  Przyjmi swój błąd na klatę i jak najszybciej zmień nicka, bo tylko to ci zostało, manipulatorze.
 • @Docent zza morza 13:52:17
  Nie znam żadnego "persa" a ty sie wal.
  Już wielu od was próbowało się podszywać pode mnie.
 • autor
  Iran, kraj terroru i terrorystów. To prawdziwy lider światowego terroryzmu.Kraj pozbawiony jakiegokolwiek militarnego znaczenia na Bliskim Wschodzie, z armia potrafiąca sobie poradzić jedynie z własnym narodem.Kraj gdzie kazdego dnia mordowani są przeciwnicy bestialskiemgo reżimu.Armia oparta na importowanym złomie postsowieckim dowodzoną przez ludzkich degeneratów.Jestem przekonany że narastający bunt własnego społeczeństwa wcześniej niż później pozwoli odzyskać znaczenie tego kraju w świecie.Zabicie Sulejmaniego dało początek i asumpt światu do rozprawy z tym terrorystyczny rządem w Teheranie.I chwała,wielka chwała prezydentowi Stanów Zjednoczony za pokazanie ajtollahom ich miejsca w światowym szeregu. Idzie Wiosna Ludów w Iranie i wiem że ci dziś rządzący tam, skończą jak Kaddafi w Libi Daje Panu najwyższą ocenę za bardzo wartościowy i merytoryczny wpis.
 • Ameryka nie boi się wojny, bo prowadzi ją poza własnym
  terytorium. Napada, grabi, niszczy, trroryzuje i wmawia o tym, że to demokracja i porządek. Jednak Ameryka też się niszczy niszcząc innych. Po dwudziestu latach wojny USA straciły prawie 7 tys. ludzi i około $6 bil. dolarów. Amerykanie są znienawidzeni w świecie, a ich państwo rozkłada się wewnętrznie. Codzienna strzelanina, śmierć samobójcza i narkotyki kreuje USA na państwo katastrofy cywilizacyjnej. Prawie 40 000 osób zmarło w USA w ubiegłym roku z broni palnej, najwięcej od 50 lat. I to samo rok w rok będzie dalej.
  "Docent zza oceanu" zajmuje się Iranem, czy ajatollahami, niech zajmie się swoim zaoceanicznym podwórkiem.
 • @Jozio z Londynu 14:15:36
  Joszko, ile szekli dostaniesz za ten komentarz? Dajesz radę z tego wyżyć czy jeszcze z mycką musisz pod synagogą stać?

  PS. Kto ci powiedział, że twój funfel Husky został "tymczasowo" zbanowany?
 • @Anna-PK 15:00:48
  " Po dwudziestu latach wojny USA straciły prawie 7 tys. ludzi i około $6 bil. dolarów."

  Sądzę, że stracili więcej niż się oficjalnie podaje.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:00:59
  "Joszko, ile szekli dostaniesz za ten komentarz? Dajesz radę z tego wyżyć czy jeszcze z mycką musisz pod synagogą stać?"

  Nie trzeba faceta znieważać. Siedzi sobie w Londynie, nudzi się i tęskni za krajem. Cóż mu pozostaje innego jak dzielić się z rodakami, co zostali nad Wisła, rewelacjami z brytyjskiej telewizji. Niesie misję cywilizacyjną.

  A przecież mógłby zapoznać się ze wspaniałą kulturą kraju w którym mieszka, wyrzucić diabelskie pudełko zwane telewizorem i pójść do biblioteki albo muzeum. Albo chociaż udać się do prawdziwego angielskiego pubu i znaleźć nowych przyjaciół.
 • @Anna-PK 15:00:48
  Docent zeznał że jest ze spedalonej Szwecji. To by dużo tłumaczyło.
 • autor
  Decyzja o ataku na Iran zapadła już dawno temu. To tylko kwestia wybrania odpowiedniego momentu. Lotnictwo USA, Wielkiej Brytanii, Izraela, Niemiec i Włoch od dłuższego czasu wspólnie ćwiczą skomplikowane operacje uderzeniowo - obronne. Jeśli do tego zespołu doliczymy A Saudyjską, ZEA to wojna gotowa. Pytanie tylko czy wsparcia udzieli też Pakistan. Ich siły powietrzne wielokrotnie brały udział w manewrach w rejonie Zatoki Perskiej. No i nie zapominajmy o naszej misji w Kuwejcie.Dlatego Amerykanie mogą rządzić w regionie wykorzystując strach i uprzedzenia. Wojna z Iranem będzie dopełnieniem arabskiej wiosny.USA utopi region w wojnie, i da oddech na lata tzw. wolnemu światu. Młodzi Arabowie nie ruszą na podbój Europy, to będzie stracone pokolenie jak nasze pokolenie Kolumbów i pokolenie przekształceń ekonomicznych w Europie Środkowej i Wschodniej końca XX wieku.Życzę Amerykanom sukcesu.
 • @Pedant 15:19:15
  Jego nie trzeba "znieważać". Doskonale robi to sam znieważając naszą inteligencję i poczucie przyzwoitości.
 • @Jozio z Londynu 15:21:37
  "Decyzja o ataku na Iran zapadła już dawno temu. To tylko kwestia wybrania odpowiedniego momentu. "

  Jest taka teoria. Głosi ją generał Wesley Clark, "7 krajów w 5 lat". Plan miał powstać w 2001, jeśli generał mówi prawdę. Wyliczył Irak, Syrię, Liban, Libię, Somalię, Sudan i na koniec Iran. Minęło 19 lat ale "odpowiedni moment" się opóźnia.

  Poniżej jego wypowiedź:

  https://www.youtube.com/watch?v=FNt7s_Wed_4
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:23:49
  "Doskonale robi to sam znieważając naszą inteligencję i poczucie przyzwoitości."

  Podejrzewam, że widzi rodaków nad Wisła jako zaściankowe ćwoki, które należy oświecać. Niesie kaganek oświaty, bez złych intencji.

  To jest taki syndrom emigranta.
 • @Jozio z Londynu 15:21:37
  I ty tak bezczelnie otwartym tekstem piszesz o planowanej agresji na suwerenny kraj, który na nikogo nie napadł? I jeszcze się z tego cieszysz.
  Nie ma dla ciebie miejsca wśród normalnych ludzi.
 • @Pedant 15:39:25
  Ja żadnym jego "rodakiem" nie jestem.
  Narządy mam całe.
 • @Docent zza morza 12:28:58
  Nic nie zmieni faktu że pomysłodawcami i niekwestionowanymi "mistrzami świata" w zestrzeliwaniu neutralnych samolotów pasażerskich są Rosjanie. 6 samolotów zestrzelonych 713 pasażerów i załogi zamordowanych,plus własny samolot Aeroflotu 84 ofiar. Natomiast jeśli chodzi o walki z uzbrojonym przeciwnikiem zajmują niekwestionowane pierwsze miejsce jeśli chodzi o stosunek utraconych własnych maszyn do zestrzelonych samolotów przeciwnika. Dokładnych liczb nigdy nie poznamy lecz utracili w działaniach wojennych (wg rosyjskich danych) co najmniej 120 tys samolotów (ze wszystkich powodów) podczas gdy przeciwnicy ok 10 - 11 tys. Stosunek 12 : 1 jest raczej wymowny jak również fakt że do dziś w żadnym konflikcie sowieci/Rosjanie nie byli zdolni uzyskać nawet przewagi w powietrzu przy obecności myśliwców przeciwnika.
 • @Docent zza morza 12:35:02
  Zestrzelenie Ukraińskiego samolotu było celowe i stanowi część układanki związanej z odpowiedzią na zabicie gen Sulejmaniego. Doradzali Rosjanie tak samo jak przy ataku na rafinerie Sudyjskie. Po sygnalizowanym ataku rakietowym który tylko narobił hałasu, po 4 godzinach zestrzelili samolot który miał włączony transponder, był na ścieżce wznoszenia i w osi pasa startowego. Po odprawie lotniskowej wiadomo było że nie ma tam Amerykanów ani Rosjan. Byli za to Irańczycy i Kanadyjscy Irańczycy - wrogowie rewolucji islamskiej i zdrajcy Iranu bo wybrali zgniły zachód. Zestaw rakietowy stał w pobliżu lotniska i załoga doskonale wiedziała i widziała jak wygląda lotnicza komunikacja cywilna i radiowa. Kilka dni wcześniej Międzynarodowa Agencja lotnicza wydała zalecenie żeby nie latać nad Iranem. Tylko loty rejsowe do i z Teheranu nie miały wyjścia. Po zestrzeleniu samolotu zaczął się taki sam " kabaret " jak po zestrzeleniu Holenderskiego samolotu nad Ukrainą przez Rosjan. Czy piloci mogli coś wymyśleć ? Ukraiński operator lotniczy w Kijowie, który ma kontakt ze wszystkimi załogami swojej linii na świecie, miał 4 godziny czasu na wstrzymanie startu pod byle pretekstem na 8 godzin. Ale nie zaryzykował bo była w planie przesiadka w Kijowie do Toronto. Ktoś był mało czujny , ale jakiś uparty paranoik za cenę swojej pracy a może i premii mógłby tych ludzi uratować . Iran powinien odpowiadać za zbrodnię tak jak odpowiada się za zbrodnie sądowe. Sądzę że Amerykanie już planują jak zlikwidować następcę Sulejmaniego.
 • @Jozio z Londynu 20:47:33
  Ale się chazarek rozpisał...
  Nadgodziny?
 • @Docent zza morza 12:35:02
  Prawdopodobnie zestrzelono go z pełną świadomością.Ale to wskazuje na to ,że władze polityczne Iranu nie w pełni sprawują nadzór nad armią.Wygląda na to ,że niektórzy dowódcy usiłują prowadzić swoją politykę zagraniczną,umiędzynarodawiając konflikt,co w ich mniemaniu ma służyć interesom Iranu.Albo jest to prowokacja ,która ma zaszkodzić Iranowi.W armii też mogą być przeciwnicy rządów ajatollachów
 • @Jozio z Londynu 20:53:25
  "Ale to wskazuje na to ,że władze polityczne Iranu nie w pełni sprawują nadzór nad armią."

  Żadne władze nie sprawują pełnego nadzóru nad armią. Tego się po prostu nie da, a jak próbują to przegrywają wojny. Nadzór sprawują oficerowie pod przewodem generałów. W warunkach pełnej gotowości bojowej, rakiety są kontrolowane bezpośrednio przez operatorów, bo decyzje muszą byc podejmowane w sekundach.
 • @Jozio z Londynu 20:53:25
  Joszko, może byś się jednak przeprosił z Gavrylenką? Może ci się przydać.
  Tu kariery nie zrobisz z takimi szitami.
 • @Pedant 21:10:27
  Strażników rewolucji szkolila elitarna ruska jednostka rakietowa Jak podawali wcześniej nie udało się przekazać transferu wiedzy i nie chodzi tylko o jezyk ale o logikę i matematykę
 • "Dlaczego ajatollahowie tak panicznie boją się wojny?"
  ------------
  Co za przewrotność - wekslująca już na samym początku ogląd sytuacji o 180 stopni.
  Prawda jest taka, że skoro USrahell nie atakuje Iranu - to znaczy, że nie ma takiej potrzeby. Zaatakowanie Iranu najmniej zależy od bojaźni ajatollahów. Iran został użyty do pomocy w likwidacji ISIS, które wcześniej wysmażył USrahell. W wyniku tego ten zamordowany generał urósł tam w siłę - i mógł przeszkadzać w zastąpieniu na BW Amerykanów przez Rosjan - i tyle.
  Wniosek?
  Iran też jest narzędziem w kosmatych łapkach jak kiedyś byli Niemcy włącznie z panem, towarzyszem Hitlerem. Niemcom też się wydawało, że wszystko co robią pod wodzą Hitlera - to robią dla siebie.
  Na koniec - dla przykładu - jeżeli kosmate łapki uznają, że Iran ma posiadać broń "A" - aby wywinąć owym Iranem potem jakieś paskudny numer dużego kalibru - to ten Iran w posiadanie takiej broni wejdzie. Oczywiście ewentualne konsekwencje poniesie potem Iran - a korzyści - jak zwykle - odniosą kosmate łapki.
 • @Jozio z Londynu 21:12:59
  Źródła po poproszę. Ale możliwe. Jankesi od lat szkolą niby Irakijczyków, Saudów i dalej nic nie wychodzi.
 • " początek nowej epoki w zwalczaniu terroryzmu"
  czyli nowa epoka powinna się zacząć od likwidacji prezydenta USA i jego następców. Zacznijmy od największych terrorystów, po co skupiać się na małych.
 • @Jozio z Londynu 14:15:36
  No tak, każdy Irańczyk, jak Polak, chce zostać Amerykaninem,
  i tak jak w Polsce, tylko grupka narodowych oszołomów się temu przeciwstawia.
 • @Anna-PK 15:00:48
  Dla właścicieli Ameryki nie ma znaczenia, co robi, o zrobi społeczeństwo, w razie czego przetrzebi się je tak samo, jak Indian, a potem drobnych farmerów i włóczęgów.
 • @Jozio z Londynu 20:40:45
  tym bardziej należy podziwiać patriotyzm i bohaterswo Rosjan, wy, angole, lubicie napadać na innych tylko wtedy, gdy macie przewagę.
 • @Jozio z Londynu 20:47:33
  czyli winni Rosjanie, bo to oni wybrali do zestrzelenia samolot ukraiński.
 • @demonkracja 22:01:54
  To jak zasłużyć na miłość "kosmatych łapek" ?
 • @interesariusz z PL 11:09:52
  Zgoda.Jeszcze chwila i sie pan przekona
 • @interesariusz z PL 11:26:09
  Tego jeszcze nie wiadomo
 • @Jozio z Londynu 20:40:45
  "utracili w działaniach wojennych (wg rosyjskich danych) co najmniej 120 tys samolotów (ze wszystkich powodów) podczas gdy przeciwnicy ok 10 - 11 tys. "

  Mieli tyle samolotów?!
 • @Jozio z Londynu 13:47:39
  Czołem Husky. Mam prośbę. Zbanowałeś mnie, masz takie prawo, ale nie bądź (tu wymyśł sobie jakiś epitet) cwany i nie pisz odpowiedzi pod usuniętym wpisem moim, bo palisz głupa jak zwykle. Nie dyskutuj z nieobecnym, bo zakneblowanym Oraczem. Przeczytałem twój wywód, więc usuń go, proszę.
 • @Oracz 14:23:04
  Joszko to nie Husky.
  Kumple z hasbary ale to dwie różne osoby.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:31:39
  Swego czasu zaobsereoeałem że tzw karki hodowane na sterydach i pompowanie na siłowni, stają się podobne do siebie jak dwie krople wody, jakby mieli wszyscy co najmniej tę samą matkę.

  Nie wiem na jakiej podstawie Panie Jarosławie twierdzi Pan że Husky to w ogóle był/jest jedna osoba. Bo jak dla mnie to może być sztab. Albo np że Józek zbLondynu to też jest jedna osoba. Na podstawie IP, MAC adresu, czy wybadanej skryptem java konfiguracji komputera, niewiele da się dziś wyczytać w dobie cen sprzętu komputerowego rzędu 20-50zł za komputer nadający się do pisania komentarzy. Ja np mogę zaraz napisać z Kambodży, albo Wietnamu na sprzęcie za każdym wpisie o innej konfiguracji, MAC adresie i naturalnie IP. To są sztaby (patrz godziny aktywności sięgające całej doby). No chyba że zawodnik jedzie na prochach, co też z racji wylewnosci jest nie wykluczone.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY