Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
312 postów 979 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - przesadną i nieznośną rusofilię akceptuję tylko z dopiskiem "jako agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Czas szeryfów w USA - reakcją na skalę fałszerstw

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Codziennie dostajemy nową porcję dowodów fałszerstw wyborczych - kiedy ich ilość osiągnie masę krytyczną, otwierającą wszystkim oczy i udowadniającą, że Ameryki ich wyobrażeń już dawno nie ma...?

Tym razem dowody bezpośrednio od zaangażowanych informatyków - miliony głosów wymazane lub przerzucone na Biden.

Szczegóły, ile głosów, w którym stanie, w linku - = >https://politicalvelcraft.org/2020/11/12/president-trump-bombshell-dominion-software-deleted-over-2-7-million-votes-nationwide-switched-over-500000-from-trump-to-biden/

Czyli ludzie zatrudnieni we wspomnianej firmie sami dostarczyli dowodów na to systemowe i systematyczne oszustwo.

Bo to CZŁOWIEK zawsze jest słabym punktem lewackiej agendy. Bo oprócz opłacanej i „uświadomionej”  kadry wywrotowców potrzebni/ -ne są też „ideowi”rewolucjoniści/ -stki, na których, jak się znowu okazało, nie za bardzo, do końca można polegać…

I dlatego prezydent Trump już wygrał, niezależnie od wyników, które zostaną ogłoszone i niezależnie od tego, kto zostanie uznany za następnego prezydenta USA. Bo doprowadził, że zwalczający go "deep state" musiał się obnażyć i ujawnić prawdę o sobie oraz o swoich metodach... w sytuacji, gdy jego samo istnienie było najpilniej dotąd strzeżoną tajemnicą w USA.

Bo hasłem Trumpa od początku była WALKA Z UKŁADEM, nielegalnie zawłaszczającym zasoby Amerykanów oraz ich instytucje do celów, na które obywatele amerykańscy nigdy w wyborach nie wyrazili zgody. A przecież tego układu przecież nie ma i nigdy nie było, prawda?image
A gdy Donald Trump startował jako kandydat republikański w poprzednich wyborach, to uzyskał poparcie republikańskiego establiszmentu dopiero, gdy zagroził, że wystartuje jako pozasystemowy kandydat niezależny, co rozbijając republikański elektorat, z łatwością uczyniłoby prezydentem w roku 2016 kandydatkę demokratów.

A po jego „zaskakującym, nieprawdopodobnym i w zasadzie niemożliwym" zwycięstwie, waszyngtoński establiszment musiał się z tym werdyktem wyborców pogodzić, bo najwyraźniej nie miał wtedy planu awaryjnego na „taką kosmiczną siurpryzę” … „bo taki chłystek Trump miałby wygrać z naszą Hillary? Really…???”

Ale waszyngtoński establiszment, całe to „deep state”  faktycznie rządzące amerykańską polityką za kulisami, niezależnie od tego, kogo by też wyborcy nie wysłali do Białego Domu, nie zamierzał teraz powtórzyć swego „błędu”.

Trumpowi pozwolono wtedy wygrać, ale od pierwszego dnia uniemożliwiano mu sprawowanie urzędu:

 • podważając legitymizację jego wyboru,
 • atakując go od zewnątrz i zniesławiając medialnie
 • oraz sabotując jego decyzje od wewnątrz, w aparacie federalnym.

Zagrożono mu też, że „bawienie się w prawdziwego, a nie malowanego prezydenta” skończy się usunięciem go przed czasem z urzędu. Nie pozwalano mu też na prowadzenie własnej polityki ani na korzystanie z prezydenckich uprawnień.

Ale przede wszystkim zadbano o to, by już nigdy nie powtórzyła się taka „wpadka”, jak 4 lata temu…
George Soros mówił o tym bez ogródek…

Polecam notkę kol. „catrw”, który te groźne zapowiedzi sprzed kilku lat dokładnie opisał jeszcze przed wyborami:

- = > Soros - Rok 2020 to koniec Trumpa!

I stąd hucpiarska, desperacka, robiona "na rympał" skala fałszerstw wyborczych, byleby za wszelką cenę Trumpowi odebrać zwycięstwo, wypaczając wynik tegorocznych wyborów oraz wolę amerykańskich wyborców.

Ale upór Trumpa i jego przeświadczenie o misji, jakiej oczekują od niego miliony wyborców, storpedowały ten cały perfidny plan sfałszowania wyborów na jego niekorzyść…

Zaś Ameryka oraz cały świa, dzień po dniu, dostają teraz mnóstwo dowodów na korupcję i zgniliznę wewnątrz amerykańskiego systemu politycznego, medialnego, oraz kulturowo-cywilizacyjnego. A nikt nigdzie nie lubi być ordynarnie i po chamsku „robiony w ciula”…

I niezależnie od tego, czy Sąd Najwyższy USA, w obliczu napływających dowodów masowego i systemowego fałszowania tych wyborów, uzna Donalda Trumpa za ich zwycięzcę, czy nie – to i tak Donald Trump już wygrał – bo właśnie zadał waszyngtońskiemu establiszmentowi cios, po którym on się prawdopodobnie już nie podniesie, zmuszając go do odkrycia kart i metod jego funkcjonowania.

A pierwszą ofiarą tego procesu będzie zapewne partia demokratyczna, podstępnie przejęta przez lewackich radykałów i posługująca się dziś (i pewnie od bardzo dawna) lewackimi, bolszewickimi metodami, aż po fałszowanie wyborów włącznie. Ale te wybory najwyraźniej okazały się „jednym kantem za daleko”…

A potem inne amerykańskie instytucje powinny zostać, jedna po drugiej, odzyskane z łap neomarksistów – od mediów i uniwersytetów, aż po szkoły średnie i podstawowe.

Bo czas ich „marszu przez instytucje”chyba się właśnie tam definitywnie kończy…

P.A. A jak w tym rola Joe Bidena? Biden to się w tej rozgrywce najmniej liczy.

Bo jak mówi stara amerykańska anegdota: Stary Rotszyld siedzą sobie ze starym Rockefellerem przy kominku i mówią Amerykanom - "Wy sobie wybieracie prezydentów - ale to my im mówimy, co mają robić". No cały problem polega na tym, że nie z Trumpem takie numery...

KOMENTARZE

 • @Docent zza morza
  Ktoś ewidentnie przegrzewa system. Salut 5*.
 • Czy Tramp jak Łukaszenko będzie mogł stanąc na wysokości zadania
  i dać nadzieję i przykład naszemu prezessimusowi i jego dialektycznym słupom,?
 • "No cały problem polega na tym, że nie z Trumpem takie numery..."
  --------------
  Ci - co to ich ojcem jest diabeł - przygotowują tak demonkraturową alternatywę - aby być zawsze wygranymi - niezależnie od tego - kto wygrywa tzw. demonkraturowe wybory.
  Wniosek?
  Ci - co to ich ojcem jest diabeł - zawsze na każdej barykadzie siedzą okrakiem. Okrakiem!
 • @Repsol 21:18:46
  Również witam i pozdrawiam.
 • @Docent zza morza 22:08:11
  https://www.youtube.com/watch?v=v5KUdHHQ1tA&feature=emb_logo Salut .
 • Zauważmy, oprócz jednego komentatorzy powyżej.
  Nie chcą zająć zdecydowanego stanowiska.
  Z jednej '"wszyscy to dzieci diabła" z drugiej "okrak i barykada" z trzeciej dokopanie PiS-owi.
  Czyli przez albo powtarzanie mantry "diabelsko, antypisowsko, okracznej" sami nie mogą się pogodzić albo z wygrana Trumpa w toku, z przegraną Trumpa w toku, z podważaniem "diabelskiej" nibydemokracji w sosie kucharza Antypisa.
  Docencie- doceniam. Stanowczo.
  Repsol- rób tak dalej, non possumus dla szalbierstw megaoligarchów.
  Ja- będę podgryzać po swojemu:)
  Pozostali Drodzy Panowie- napiszcie wreszcie coś Do Rzeczy a nie przeciwnie.
  Plissss.
 • Faktycznie
  Ktoś chce doprowadzić do przegrzania systemu. Trumpmimo wszystko lepszy dla USA niż ......Kamala Harris, bo bidet raczej szybko pójdzie w odstawkę.
 • @brian 22:35:16
  Wszyscy mamy tu rację . Międzymorze się kłania . Polin w pełnej krasie . Salute . https://www.youtube.com/watch?v=7GIiK2xzpno
 • @brian 22:35:16
  No a to ,to już majstersztyk . Proszę przeczytać komentarze pod filmem . Zajebiste nieprawdaż ?. Dziękuję za pozwolenie niesienia kaganka oświecenia w czasach barbarzyńców . Gdzie my żyjemy ?. Salute .
 • "...to i tak Donald Trump już wygrał..."
  Trump zasługuje na ogromny szacun, ze trwa na stanowisku i nie poddaje się. ewidentnie Ślepa Manka doskonale opisała wały podczas wyborów:
  https://slepamanka.neon24.pl/post/158821,czy-sn-usa-zatwierdzi-republike-bananowa-widziane-z-usa
  Milicje prawicowe w USA otrzymują moralne prawo rozprawienia się z lewactwem raz na zawsze. w przypadku wojny domowej powinny eksterminować neomarksistów bez żadnej litości, żadnych jeńców, "justice immédiate"!
 • ...rynek pracy się otwiera....
  Weteranów będą wkrótce na Ameryce potrzebować. Takich, co mają taktykę walk miejskich przećwiczoną i wycyzelowane do perfekcji metody szturmowania klatek schodowych, piwnic i poddaszy.

  A i takich, którzy umią rozproszoną siłą jednego plutonu kontrolować z dachów całe wielkomiejskie dzielnice, a tylko za pomocą snajperskiego kunsztu.

  No i takich najemników potrzebować będą, co to juchy i bebechów na trotuarach obrzydliwi nie są, i owszem, swojskiego, słodkiego odóru krwi, strachu i szczyny zwyczajne od maleńkości som.

  Na jednostce u nas kapelan na niedzielnych kazaniach prawił, że najgorsze pogany, lewaki, żydy, ekologi, pedały i demokraty dopiero na śmierci łożu się nawracją. Wcześniej to im się nie chce. No to tak kombinujemy z kolegami rezerwistami, że im dopomożemy. Jak czas pozwoli, dobijać się toto będzie, gdy się wpierwej przeżegnają, jeśli umią. A i municję mamy poświęconą jeszcze przez samego arcybiskupa, co nam kiedyś na jednostce nalot zrobieł. Aż za wiela zachodu dla tych amerykańskich negrów i ciot, pewnie i tak im w zbawieniu duszy nie pomoże.

  Wiela tego żołdu nie chcemy, żeby ino na życie skromne starczęło, i żeby dzieckom do Ojczyzny na komunię coś podesłać. Wódkę dobrą sami se upędzimy, kobity też we własnem zakresie przygadamy. Tak ze 20$/h to przecież dobra cena. Radzimy szybko się u nas meldować, za tydzień podnosimy stawki.
 • @Pan podporucznik 23:46:33
  PolUkrLit brygada , czy Academy ? . Tylko nieśmiało pytam . Salut .
 • @brian 22:35:16
  I wcale to nie powinno być dziwne. Trump przeniósł ambasadę USA do Jerozolimy, podpisał akt 447(zgoda, że PISowscy zdrajcy nic nie zrobili w tej sprawie) więc to powoduje taki a nie inny stosunek do Trumpa.
 • @zbig71 00:08:53
  Dziwne a jednak.
  Przypomina mi jednego Bolesława z Konstytucjom na bebechu.
  I jego "jezdem za a nawet... .
  Jakby obawiali się nawrotu cenzury prewencyjnej.
 • @Repsol 22:47:20
  Komentarze na całego.
  Do filmiku bezczelnego.
  Obrzezanie prewencyjne.
  Słowem media policyjne,
  Żebyś słowa nie powiedział.
  Antycóśtam czy inaczej.
  A niechże się cmokną w przedział.
  Z tą wolnością z "Zupy Kaczej".
  O!

  (Kacza Zupa- komedia nomen omen braci Marx)
 • @Pan podporucznik 23:46:33
  A Wyborowego przyjmiecie?
  Jakie dobre Sako i mogę prać, Mać.
  Jeszcze ręka pewna, odzyskałem prawie sprawność po udarze.
  Do wyciągania też się nadam, niebrzydliwym, zwłaszcza w słusznej sprawie.
 • @brian 00:34:11
  Dziwne.
  Co ma piernik do wiatraka?
 • @brian 00:47:42
  Słynny numer z lustrem
 • @brian 22:35:16
  -----------
  "Z jednej '"wszyscy to dzieci diabła" z drugiej "okrak i barykada" z trzeciej dokopanie PiS-owi."
  -----------
  Jak Pan , Panie @brian chce opisać rzeczywistość nas otaczającą lepiej ode mnie - to proszę to zrobić w dwóch zdaniach - a nie krytykować oczywistych faktów.
  Pan próbujesz komuś wmówić, że z tą, tzw. demonkraturą - to tak naprawdę - natomiast Jezus Chrystus zwracając się do tych co to:
  "waszym ojcem jest diabeł..." - jaja sobie robił z ludzi stworzonych przez Boga?
  Wniosek?
  Pański wpis wywołujący mnie do tablicy tylko potwierdza tę fundamentalną prawdę, że odrzucając Jezusa Chrystusa - nie zrozumie się nigdy otaczającej nas rzeczywistości. Pan jej nie raczy rozumieć!
 • Naszą niczym nie zmąconą wiarę w demokrację
  .
  potwierdzają wielcy jej rzecznicy, jak choćby

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/polacy-bojkotuja-wybory/#STali

  O demokratycznym pochodzenie dzisiejszych namiestników okupanta w Polsce trudno wątpić

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Demokracja zawsze opierała się i opiera na sprawnej organizacji, której żadnej rewolucja nie zmiecie:

  - https://marucha.wordpress.com/2020/09/24/polska-przyciaga-coraz-wiecej-spolecznej-szumowiny/#comment-919286

  Demokracja bazuje na tym solidnym fundamencie tworząc organizację PPZ, ten skrót objaśniony także w wyżej linkowanym blogu.
 • Standard władania ludzkością
  .
  @demonkracja 21:38:06

  "Ci - co to ich ojcem jest diabeł - przygotowują tak demonkraturową alternatywę - aby być zawsze wygranymi"

  czyli po prostu

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky_2
 • Wielki szacunek dla Trampa.
  Tramp obnażył globalnych bandytów.
  Tramp pozbawił złudzeń pożytecznych idiotów na całym świecie że
  Ameryka liberastów to skorumpowane do granic możliwości żmijowisko
  gnid najgorszego sortu.
  To to środowisko szło od lat po władzę nad światem.
  To to środowisko organizowało na świecie kolorowe rewolucje, prawicowe przewroty, bombardowania humanitarne, regularne agresje.
  To to środowisko tworzyło i karmiło swoimi kłamstwami miliony pożytecznych idiotów na całym świecie (solidaruchy itp).

  Niestety to środowisko nadal trzyma władzę w UE.
  ..ale są już wyjątki.. Węgry i Polska a starania czynią Włochy (jakaś prawica) i Francja (Lepen).
  Będzie problem jak Niemcy podniosą głowę . to tam prawica to neonazizm.. a to oznacza roszczenia graniczne wobec Polski.
  Z Niemcami jest problem z jednej strony globalna mafia a z drugiej strony prawica nazistowska... dobrym wyjściem byłoby gdyby "NRD" czyli ateistyczna lewica przejęła władzę w Niemczech.
  ..wtedy Polska cała i Rosja zadowolona a Putin wprost szczęśliwy.

  W Niemczech "NRD" w nowoczesnym wydaniu (jak Trabant to full elektryk lub minimum hybryda)... a w Polsce nowa odsłona PRLu
  z własnym fiacikiem elektrykiem... z KK odsuniętym od państwowego koryta .. z jakimś nowym zdolnym Gierkiem do repolonizacji Polskiej gospodarki oraz z jakimś nowym zdolnym Gomułką do repolonizacji Polskich instytucji, władzy, sądownictwa, gospodarki, bankowości, nauki.. mediów.. służb specjalnych ... w Polsce.
  .. a wszystko bez bandyckiego embarga które dusiło NRD, Polskę i Rosję... ze wsparciem gospodarki Chin..
  Z tym brakiem embarga to może być kłopot bo t główna broń ekonomiczna Trampa (to lepiej niż otwarte wojny ale tez niedobrze).

  Na tym etapie "rewolucji" światowej Tramp jest po naszej stronie.
 • @Laznik 08:31:35
  Pełna zgoda Panie @Laznik.
  Wniosek?
  Żeby ludzie zachowywali się tak - jak się tego od nich oczekuje - należy zafundować im najpierw rzeczywistość podstawioną. Ludzie wtedy będą się zachowywać adekwatnie do tej rzeczywistości podstawionej. Mało tego - ludzie tacy gotowi są zadziobać tych, którzy chcą ich uświadomić, że jest świat realny - i może być wszystko inaczej i po ludzku.
 • @demonkracja 08:15:14
  Waszym ojcem...
  Tak jakby tzw. zwykli ludzie byli totalnymi głupolami. Najmniej zdalnie sterowanymi.
  Kto ich wychował?
  Zły?
  Kto i ch otacza? Sami agenci Piekła?
  Czy tacy sami jak oni?
  Jak to było?
  "...ku wolności wyswobodził nas..." Kto?
  Zły?
  Jakbyśmy byli kompletnie bezradni, zdani najwyżej na modlitwy i praktykę w postaci chodzenia do Kościoła materialnego i bycie Kościołem- Wspólnotą.
  A Ty "demonkracjo": dzieci diabła to, dzieci diabła tamto.
  My to baranina na rzeź???
  Albo zamknąć się w bibliotece z paroma wydaniami Pisma Św. i zająć się zdalnym czy bezpośrednim pluciem na mających inne zdanie??
  Jest tu nawet więcej niż paru w ich własnym piekiełku.
  Stać, klęczeć, chodzić od Mszy do Mszy?
  Czekać i szyi nadstawiać, bo tak każą media, zrezygnowany lokalny Proboszcz bo Chrześcijanin to owieczka pokorna.
  A jak to lubisz pisać, bo mam nadzieję na brak zgody, dzieci... hasają w najlepsze.
  Nie lubię Kazika. Obecnie zdegradowany, otyły, z wyglądem sugerującym hektolitry alkoholu. Na siłę szukający dawnej wiarygodności. Ale kiedyś miał "piosenkę": "Coście sku.....yny uczynili z tą krainą".
  A coście Chrześcijanie uczynili z Tą Krainą??
  Wolność macie, jak z niej korzystacie?
  Wszystkiego na dzieci Złego nie zwalisz.
  Zauważ, wredniaki próbowały zrobić swoją pokraczną krucjatę dziecięcą.
  Czy mamy czekać na stosy?
  Świata nie ocalą setki tysięcy męczenników.
  Tym bardziej wieszczący Apokalipsę.
  Trzeba czegoś więcej, jak wypadku gdy odbijano Ziemię Świętą.
  Podpowiadałem ideę, nie kopiuj/ wklej przykładu.

  Waszym ojcem...
  Tak jakby tzw. zwykli ludzie byli totalnymi głupolami. Najmniej zdalnie sterowanymi.
  Kto ich wychował?
  Zły?
  Kto i ch otacza? Sami agenci Piekła?
  Czy tacy sami jak oni?
  Jak to było?
  "...ku wolności wyswobodził nas..." Kto?
  Zły?
  Jakbyśmy byli kompletnie bezradni, zdani najwyżej na modlitwy i praktykę w postaci chodzenia do Kościoła materialnego i bycie Kościołem- Wspólnotą.
  A Ty "demonkracjo": dzieci diabła to, dzieci diabła tamto.
  My to baranina na rzeź???
  Albo zamknąć się w bibliotece z paroma wydaniami Pisma Św. i zająć się zdalnym czy bezpośrednim pluciem na mających inne zdanie??
  Jest tu nawet więcej niż paru w ich własnym piekiełku.
  Stać, klęczeć, chodzić od Mszy do Mszy?
  Czekać i szyi nadstawiać, bo tak każą media, zrezygnowany lokalny Proboszcz bo Chrześcijanin to owieczka pokorna.
  A jak to lubisz pisać, bo mam nadzieję na brak zgody, dzieci... hasają w najlepsze.
  Nie lubię Kazika. Obecnie zdegradowany, otyły, z wyglądem sugerującym hektolitry alkoholu. Na siłę szukający dawnej wiarygodności. Ale kiedyś miał "piosenkę": "Coście sku.....yny uczynili z tą krainą".
  A coście Chrześcijanie uczynili z Tą Krainą??
  Wolność macie, jak z niej korzystacie?
  Wszystkiego na dzieci Złego nie zwalisz.
  Zauważ, wredniaki próbowały zrobić swoją pokraczną krucjatę dziecięcą.
  Czy mamy czekać na stosy?
  Świata nie ocalą setki tysięcy męczenników.
  Tym bardziej wieszczący Apokalipsę.
  Trzeba czegoś więcej, jak wypadku gdy odbijano Ziemię Świętą.
  Podpowiadałem ideę, nie kopiuj/ wklej przykładu.

  https://tomo.neon24.pl/post/158101,nihil-novi-sub-sole

  Oni obecnie nie mają własnego kraju.
  Ale żyją, otoczeni licznymi złymi i dobrymi legendami.
  Ocalili tożsamość, wiarę, nie dali się zniszczyć choc mieli być zmiażdżeni.
  Trzeba znaleźć własną formę takiego porywu.
  Stać się Krzyżowcami na miarę czasów.
  Bo zginiemy.
 • @brian 09:10:18
  Pański wpis - to miotanie się w wyniku nieświadomości otaczającego nas świata.
  Pan wie, że dzieci diabła wszelakie sk***ysyństwo wyrządzają nam głównie naszymi, własnymi rękami - teraz już w wymiarze globalnym.
  Wniosek?
  Człowiek nie ma szans na Ziemi z Szatanem - wchodząc z nim w bezpośredni konflikt. Kluczem do przyszłości człowieka na Ziemi jest takie zachowanie się ludzi w relacjach między sobą oraz na styku ludzie a dzieci Złego - aby tych dzieci Złego swoim zachowaniem uczynić bezsilnymi. Przecież dzieci Złego od zawsze wyniszczają ludzi od jednej sztampy:
  totalne kłamstwo, kuszenie, skłócanie, podjudzanie, demoralizowanie, fundowanie ludziom rzeczywistości podstawionej, etc.
  Aby powyższe mogło zadziałać - ludzie musza posiąść na powrót świadomość, że wraz z ich śmiercią nic się nie kończy - a wręcz odwrotnie.
 • @demonkracja 09:31:25
  What?
  Nieprzyjaciel bazuje na naszych utartych drogach.
  Stanie w miejscu to rejterada.
  Nic nie da nazywanie tego "wytrwaniem", " trwaniem niezlomnym" i.t.d.
  Kiedys praojcowie zdobyli sie na Wyprawy Krzyzowe.
  Dzis potrzeba nowej formuly.
  Nie oddawania pola.
  Ciagle powtarzanie ze Swiatem rzadzi Zly...
  Bo wielu mu pozwolilo.
  A wielu sie na to godzi.
  I " krolestwo Moje nie z Tego Swiata" jako wytrych do bezczynnosci na tym.
  Jak to nazywamy?
  Defetyzm.
 • All
  Tak gwoli "postawienie kropki nad i"...

  System amerykański, gdzie prezydent jest wybierany przez elektorów stanowych (wskazanych przez wyborców danego stanu - a zwycięzca "bierze ich wszystkich" - choćby pokonał swego konkurenta w danym stanie tylko jednym głosem) jest całkiem odmienny od reguł europejskich (Anglosasi by powiedzieli, że "reguł kontynentalnych", ) - gdzie mamy systemy proporcjonalne i każda partia polityczna ma szansę uszczknąć coś dla siebie, nawet nigdzie nie wygrywając...

  A ponieważ w USA są stany "republikańskie" - zawsze głosujące na kandydata republikanów oraz stany "demokratyczne" - to gra zawsze idzie o wyborców stanów wahających się - raz głosujących na kandydata republikańskiego, a raz na jego oponenta.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Swing_state

  A żeby być pewnym wygrania wyborów prezydenckich to wystarczy przekonać do siebie ledwie kilka milionów wyborców w tych stanach (albo zadbać o to, że by ich głosy zostały Tobie przypisane... )

  I choć zwykle głosuje 120-130 mln Amerykanów, to o końcowym wyniku decyduje w praktyce nie więcej niż 5 milionów z nich. I to o nich zwykle toczy się tam zażarta walka...

  Czyli wcale nie trzeba fałszować głosów na masową skalę, bo wystarczy tego doknoać w dobrze wyselekcjonowanych stanach, a w tych stanach w równie dobrze wyselekcjonowanych hrabstwach (odpowiednik naszych powiatów) i równie ważnych poszczególnych komisjach wyborczych...

  A demokraci to, niestety mają b. długą tradycję "cudów nad urną", która chyba właśnie dobiegła końca, bo jej skala właśnie uderza Amerykanów jak obuchem...

  Np. w roku 2012 prezydent Obama to wygrał sobie w kluczowym stanie Ohio 99% głosów w wielkiej ilożci lokalnych hrabstw (ich lista poniżej), a w równie kluczowej Pensylwanii to trafiały się i takie miejsca, gdzie dostał 100% (policzonych, ale chyba nie oddanych głosów?) ...

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Swing_statewww.countynewsonline.org/blogs/2012/nov/election-fraud-zero-votes.html

  Jeśli obecna hucpa wyborcza przejdzie, to Ameryka już nigdy nie będzie taka sama, a wiara obywateli w uczciwość procesu wyborczego może się rozwiać jak płatek śniegu w blasku słońca.

  Ciekawe, czy desperacja "deep state" jest teraz aż tak wielka, że zaryzykują podważenie fundamentów systemu, który de facto dał im władzę?

  P.S. A kompletnymn nieporozumieniem jest publikowanie w USA sondaży ogólnokrajowych, gdy w wyścigu prezydenckim liczą się tylko sondaże i wyniki stanowe.

  Taka manipulacja służyła delegitymizacji zwycięstwa Trumpa w w roku 2016, a europejskie media (będące w rękach tych samymch rotszydowskich sił) ochoczo to podchwyciły, robiąc w umysłach swych odbiorców nielichą kaszę ...
 • @brian 10:30:24
  Opis rzeczywistości oparty na faktach nie jest defetyzmem.
 • @demonkracja 12:49:27
  Wole ja zmieniac w mikroskali.
  Jak JimA, Korsarz, LisKula i inni.
  Ci ktorych nazywa sie dziecmi Zlego sa halasliwi
  Nie znaczy silniejsi.
 • @brian 17:15:47
  ------------
  "Wole ja zmieniac w mikroskali."
  ------------
  Tak - należy zacząć od siebie - nie oglądając się na innych.
 • Sąd w Pensylwanii przyznał Trumpowi rację. Kilkaset tysięcy głosów nie będzie liczonych
  https://nczas.com/2020/11/14/sad-w-pensylwanii-przyznal-trumpowi-racje-kilkaset-tysiecy-glosow-nie-bedzie-liczonych/

  W czwartek sąd stanu Pensylwania zabronił urzędnikom wyborczym hrabstwa liczenia przesyłek pocztowych i kart do głosowania, których wyborcy nie potwierdzili tożsamości w odpowiednim czasie. Zdaniem Prezydenta Donalda Trumpa oznacza to odrzucenie 700 tysięcy nielegalnych głosów i jego zwycięstwo.
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @JAM.M 18:00:16
  Doskonała wiadomość!
  Bóg istnieje!
 • @marek13 20:31:05
  Nigdy nie miałem wątpliwości
  Chociaż bardzo długo błądziłem
  Teraz Modlę co dzień z radości
  Bo Go, ja grzesznik zobaczyłem
  Pozdrawiam
  Szczęść Boże
 • @JAM.M 21:01:27
  Pozdrawiam wzajemnie.
  Szczęść Boże.
 • 14 listopad 2020. Rozpoczecie wojny domowej w USA na zyczenie
  demokratow. Dzis w stolicy USA odbyl sie wiec poparcia dla prezydenta Trumpa. Po ulicy prowadzacej na wiec szly tlumy i nagle po ulicy przejechala wolno kawalkada prezydenta. Ludzie wpadli w ekstaze, biegli za limuzyna. Krzyczeli z radosci widzac swego ukochanego prezydenta. Na wiecu przemawial Alex Jones i powiedzial, ze ten dzien bedzie pamietany. Bedzie pamietany. Po po wiecu ludzie zaczeli sie rozchodzic do hoteli i wtedy demokraci wypuscili na nich czarne bojowki. Bili wszystkich a najczesciej starcow. Policja zapadla sie pod ziemie. Oto widea:
  https://www.infowars.com/posts/antifa-blm-viciously-attacks-trump-supporters-dispersing-from-million-maga-march/

  Czas odszukac wszystkie sztuki broni, oczyscic, naoliwic, policzyc pudelka z amunicja a jak trzeba to dokupic.
 • @staszek kieliszek 01:40:39
  Podana przez kolegę strona nie chce się wczytywać.
 • @zbig71 02:06:29
  U mnie w USA wczytuje sie jak nacisne ten link. INFOWARS.COM
  Cenzura internetu?
 • @staszek kieliszek 01:40:39
  antifiarze wypełzają jak szczury w nocy, kiedy są pewni, ze jest 10 na jednego.
  Proud Boys wyjdą im na spotkanie i przetrzepią skore.
  murzyństwo deportujcie a lewactwo eksterminujcie.
 • @marek13 14:34:35
  Prawica goni lewactwo. wielka szkoda, ze policja chroni tych śmieci ludzkich.

  https://www.youtube.com/watch?v=yOeMrBGS1n8&feature=emb_logo
 • @marek13 19:06:11
  lewackie ścierwo atakujące od tylu, w grupie:
  https://www.youtube.com/watch?v=cQxiP9DbnXs
 • @marek13 19:06:11
  zwolennicy Trumpa w Waszyngtonie:
  https://www.youtube.com/watch?v=-CseAHBl-Sw
 • Wedlug bolszewickich mendiow na protescie w Washington DC 14 bm
  bylo tylko kilkaset osob a bylo ponad milion.
  https://www.infowars.com/posts/must-see-video-dc-police-estimate-trump-march-topped-1-million/
  29 tego miesiaca ciezarowki w USA nie jada ale stoja. Nastepny protest przeciw sfalszowanym wyborom.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej