Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
312 postów 979 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - przesadną i nieznośną rusofilię akceptuję tylko z dopiskiem "jako agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Ludzie, przecież 99,98% z nas oparło się kowidowi!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Już chyba wszystko postawiono nam na głowie w tych "kowidowych" czasach ...

 „Telewizja programuje nas byśmy bali się: wirusa ebola, ISIS, dnia dzisiejszego, dnia jutrzejszego, innych ludzi, Rosji, zmian klimatycznych oraz obawiali się o przyszłość naszych dzieci.

Mamy się bać praktycznie wszystkiego, drżąc ze strachu - by to oni mogli nas zbawić i uratować.”


 

„Zamiast tak się bać >śmiercionośnego kowida<,

może lepiej uświadomić sobie jaki procent danej populacji nie umarł z jego powodu?

Bo przecież jest nas 38,5 miliona – a wedle statystyk to kowid uśmiercił dotąd ok. 55 tysięcy z nas, czyli ok. 0.014% Polaków...

A w ostatnich - bezkowidowych - latach to średnio umierało nas ok. 400 tysięcy rocznie… czyli nieco powyżej 1% populacji. Ludzie ci umierali po cichu, na dziesiątki rozmaitych, mniej lub bardziej śmiertelnych, ale przede wszystkim bardzo „mało medialnych” chorób…

Bo głównymi przyczynami zgonów w Polsce były i nadal są głównie choroby układu krążenia i nowotwory, choroby układu oddechowego, ale też i ogólna zapaść organizmu powodowana starością…

I nikt nas o tych zgonach w tak dramatyczny ani w tak nachalny sposób nie informował – więc jako społeczeństwo żyliśmy sobie spokojnie tak, jak gdyby one nie istniały, a odchodzenie zmarłych, choć bolesne dla osób im bliskich, było jednak sprawą intymną i jak najbardziej prywatną, bo taka jest nasza kultura.

Ale to wszystko się nagle zmieniło ... na zawsze???

Bo o niektórych zgonach to jesteśmy teraz informowani na okrągło (a raczej dezinformowani – bo każda informacja pozbawiona stosownego kontekstu wytwarza głównie zamierzony i „pożądany” chaos, dezorientację oraz „mgłę mózgową” u swego odbiorcy), podczas gdy wszystkie pozostałe zgony – jak poprzednio - nadal nie dostąpiły zaszczytu dotarcia na ekrany naszych telewizorów ani nie przebiły się na czołówki gazet czy portali…


Tak to wygląda na świecie … a u nas???

Można odnieść wrażenie, że nagle okazało się, że istnieją zgony „lepsze” i „gorsze”, by nie powiedzieć wprost – że niektóre z nich po prostu „zostały namaszczone i wybrane…”

A do czego to ma doprowadzić…?

Bo przecież nikt by nie podjął się takiej globalnej i b. dobrze skoordynowanej akcji „sobie, a muzom”…?

Bo tak przemyślne postawienie wszelkiej normalności oraz praktzcynie całego naszego świata na głowie, musi przecież czemuś służyć, prawda?
 
Bo jeszcze nigdy w dziejach ludzkości tak niewielu nie było w stanie tak skutecznie kontrolować umysłów tak wielu na świecie, oszukując nas i podsuwając nam fałszywe wyobrażenia o rzeczywistości – by pewną, w sumie błahą – lecz rozdętą do gigantycznych rozmiarów - sprawą wywołać tak drastyczne i (i już nieodwracalne?) efekty…

Bo przemyślnie (oraz w bardzo zorganizowany sposób) skierowano światowy medialny mikroskop na pewien, bardzo specyficzny i bardzo mało reprezentatywny wycinek naszej egzystencji, każąc nam uwierzyć, że właśnie tak, a nie inaczej, wygląda cały nasz świat.
 
- = >  Czy wiesz, że i Tobie da się przypisać kowida?

Nawet 90 proc. osób, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem, nie ma żadnych objawów choroby.”

- = > Słuchaj, co mówi WHO ...

Ale gdyby światowe media nie były sterowane z jednego, starannie ukrytego przed nami ośrodka władzy, to nigdy by nie miały tak jednolitego i równie nas straszącego przekazu na całym świecie.


 „Strach jest bronią.”

Ale w czyim interesie to zrobiono?

Wiadomo, że na tym całym Nowym Porządku Świata to stracić mamy praktycznie my wszyscy – ale ktoś to chyba ma na nim skorzystać …???

- = >  Co nas czeka w rotszyldowskim matrixie?


 „Ja pie…lę: CDC przyznaje, że >pozytywne wyniki testu< na kowid-19 zwykle oznaczają, że byłeś przeziębiony, bo znajdowane antyciała są efektem kontaktu z każdym przedstawicielem rodziny koronawirusów, do której należy i kowid, i zwykłe przeziębienie.”

(CDC - Centers for Disease Control and Prevention – amerykańska agencja federalna d/s zwalczania i prewencji chorób zakaźnych.)

No a tak z ręką na sercu - kto z nas nie był przeziębiony w ciągu ostatnich kilku-kilkunastu miesięcy…?


 „Strach jest wrogiem logiki”.

KOMENTARZE

  • SWIATOWY SPISEK ZYDOWSKI
    https://d3konspiracja.neon24.pl/post/161052,panika-pandemiczna

    Przyjemnej lektury.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej