Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
312 postów 979 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - przesadną i nieznośną rusofilię akceptuję tylko z dopiskiem "jako agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Futbolowe Stany Zjednoczone Europy właśnie nam upadły …

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Za pozornie "niewinną" i w sumie zrozumiałą pogonią superklubów piłkarskich "za piniądzem", kryje się dużo groźniejsza, rotszyldowska globalna agenda...

Czym jest sport? Rywalizacją, nieodwołalnie dzielącą uczestników na „lepszych i gorszych”,na zwycięzców i przegranych…

A czym jest piłka nożna? „Mecz” to spolszczenie angielskiego„match”, czyli wynik zbiorowego zmierzenia się z rywalem, zwykle takim z najbliższego otoczenia, bo to takie właśnie odniesienia są dla ludzi najbardziej istotne.

I dlatego nadal dla kibiców piłkarskich najistotniejsze w sezonie są wyniki starć lokalnych drużyn – czyli derbów – miasta, regionu, województwa ...

- = > Derby w sporcie

bo właśnie utarcie nosa lokalnemu rywalowi cieszy ludzi najbardziej. A jeśli przy tym nasza drużyna uplasuje się w tabeli końcowej wyżej od niego (nie mówiąc już o wygraniu całej serii!), to hohoho… radość lokalnych patriotów nie zna wtedy granic.

Bardzo dobrze się stało, że ten cały poroniony – jak się okazało – projekt ponadnarodowej i paneuropejskiej Superligi Piłkarskiej – upadł tak szybko. Bo nie sądzę, by po rezygnacji klubów angielskich idea ta przetrwała albo szybko powróciła…

image

Bo w gruncie rzeczy pomysł ten był jedynie sprytną (i wielce lukratywną dla garstki najbogatszych klubów) próbą przystosowania piłki nożnej do nowej normalności kowidowej, czyli do zapowiadanego banksterskiego Wielkiego Resetu, wiodącego prosto do NWO - czyli masowego ucisku i zamordyzmu - poprzez masową powszechną inwigilację oraz powszechne pozbawienie ludzi wszelkich praw cywilnych i obywatelskich pod pretekstem „ochrony ich zdrowia” …

- = > Wielki Reset ma powstać dzięki dętym statystykom kowidowym

Bo gdy imprezy masowe – sportowe i rozrywkowe - mają nam zostać permanentnie ograniczone (a w praktyce zlikwidowane) - bo kowid mimo szczepień – które i tak trzeba będzie corocznie powtarzać co najmniej do 2035 roku – gdyż dopiero wygasa ich ochrona patentowa!!! – nadal będzie między nami grasował – bo szczepienia przecież nie mają nas przed nim chronić, a jedynie łagodzić jego objawy!!!, to sport wyczynowy, a już na pewno piłka nożna, odrywa się od swej lokalnej bazy – czyli KIBICOW z krwi i kości- stając się wydarzeniem czysto telewizyjnym (a przez to i potencjalnie globalnym).

I wtedy milionowa widownia telewizyjna kibiców azjatyckich, czy też amerykańskich, staje się dużo ważniejsza od kibica lokalnego, któremu ponadto –„ze względów sanitarnych” - zabrania się wejścia na stadion jego ukochanej drużyny.

image

No to dlaczego nie zorganizować by takich rozgrywek w formule zrozumiałej dla widza amerykańskiego, odstępując od dotychczasowych narodowych reguł europejskich?  

image

Tylko jeden Brytyjczyk wśród właścicieli topowych angielskich klubów piłkarskich ...

Stąd w praktyce pomysł zamkniętej formuły Superligi, na wzór amerykańskiej NHL (hokej), MLS (piłka nożna), NBA (koszykówka), FNL (futbol amerykański) czy National Baseball League, gdzie ci sami rokrocznie ze sobą rywalizują, bo stamtąd nikt nie może spaść po słabym sezonie, mając zagwarantowany udział w permanentnym i zakontraktowanym podziale fruktów z reklam i licencji telewizyjnych.

A kolejnym krokiem reformatorów na pewno byłoby takie wyznaczanie godzin spotkań Superligi, by wypadałyby one w amerykańskim lub azjatyckim „prime time”, albo i fizycznie przenoszenie tych meczów na kontynent amerykański lub azjatycki… bo wszystko i tak działoby się jedynie „w telewizji”.

Ale oprócz kwestii czysto sportowych, pojawia się tu również wymiar polityczny, bo pomysł ten idealnie wpisuje się także w koncepcję ponadnarodowego i ponadpaństwowego banksterskiego Nowego Porządku Świata (New World Order – NWO).

- = > O co dziś tak naprawdę chodzi rotszyldom?

Tak, ta sprawa ma też drugie dno. I nie na darmo rotszyldowie - tutaj pod postacią JPMorgan - są spiritus movens tego przedsięwzięcia, które ma przynieść nie tylko wymierne zyski akcjonariuszom pewnych klubów piłkarskich na krótką metę ...

Tak – bo jednym to chodzi teraz głównie „o piniądz”, a tym drugim, dużo od nich ważniejszym - „o dalszą marginalizację państw i narodów”- w drodze do ich globalnego, jednolitego banksterskiego raju - NWO.

image

Bo zapewne kolejnym ich krokiem po tej nieudanej próbie uruchomienia Superligi byłaby próba całkowitego wyeliminowanie piłkarskiej rywalizacji międzypaństwowej - z reprezentacjami, hymnami narodowymi, godłami państwowymi na koszulkach, flagami, transparentami, „nacjonalizmem, szowinizmem i rasizmem”oraz „zwierzęcym”rykiem kibiców na stadionach, brrrr.... „komu dziś potrzebne jest takie prymitywne paskudztwo, kiedy wszyscy (już nie tylko proletariat!!!) mamy się przecież miłować i być sobie wzajemnie braćmi”???

A fuj ...

A tak w ogóle - to cały ten przebrzydły sport do natychmiastowej kasacji!!!  

Z tymi przebrzydłymi olimpiadami i wszelakimi międzynarodowymi mistrzostwami... z tymi ich wstrętnymi flagami na masztach i hymnami dla zwycięzców. Czy ktoś się w ogóle kiedykowiek pochylił nad przegranymi - jak ci biedacy muszą się wtedy czuć???

Bo przecież ten sport to dzieli ludzi na lepszych i gorszych, stanowiąc ostatnią enklawę toksycznego męskiego szowinizmu... 

A przecież wszyscy mamy być sobie równi... bez względu na pochodzenie, płeć, zdolności, talenty, wiedzę i umiejętności, orientację seksualną czy upodobania w tej dziedzinie (czyli dajemy zielone światło dla pedo- i zoofilii, nie mówiąc o wszelkich innych "filiach"...)

A do tego to uparte dzielenie ludzi w sporcie „na mężczyzn i kobiety”, brrrr.... kiedy każdy dziś może (i powinien!!!!) wybrać sobie swoją płeć - bo ta przecież siedzi sobie w ludzkim umyśle, a nie w ludzkim ciele...

A wszystko to tylko drobne odpryski marksizmu kulturowego, powstałego na obstalunek i za pieniądze rotszyldów i dążącego do takiego splugawienia i postawienia wartości cywilizacji Zachodu na głowie, by ten po prostu „zaczął śmierdzieć” ...

P.S. I dlatego dziś musimy stać murem za UEFA i FIFA w tym sporze (mimo ich mafijneg, korupcjogennego i mocno szemranego charakteru) - bo chodzi teraz o dużo większą stawkę, niż by się mogło na pierwszy rzut oka wydawać...!!!

A ponadto – czuj duch! – bo na pewno nie jest to ostatnia rotszyldowska próba zniszczenia nam świata jaki znamy i wepchnięcia wszystkich kolanem do ich kolejnego już „raju na ziemi”(raju dla starannie wybranych, rzecz jasna) … I dlatego już niedługo – jak amen w pacierzu - pojawią się ich kolejne„postępowe und nowoczesne” pomysły.

- = > Czym jest ideologia LGBT i do czego ma służyć?

image

KOMENTARZE

 • Liga wice, wice, wicemistrzów...
  Sama nazwa "Liga Mistrzów" jest aberracją. Finał sezonu 2018/2019 rozegrały zespoły zajmujące w swojej lidze odpowiednio 3 i 4 miejsce (Tottenham i Liverpool) Żadna z tych drużyn nie była mistrzem swojego kraju. A ilu mistrzów różnych krajów nawet nie dostały się do strefy grupowej. Piłka się toczy, ale coś tu nie gra...
 • @SZS 18:47:58
  Wygląda na to, że oszukiwani jesteśmy od dawna - ale teraz to szambo sią skumulował o wylało.

  Słyszał kolega o zimnych i ciepłych piłeczkach "do losowania", by sierotka wiedziała jak pary pucharowe ustawiać...?

  A o ilu kantach i trickach jeszcze nie słyszeliśmy?
  Bo pieniądz, niestety, zabija sport i uczciwą rywalizację...
  Pzdr.
 • nie dajmy się zwariować.
  Superliga to takie same komercyjne stworzenie jak UEFA czy FIFA z tym że do tych drugich już się przyzwyczailiśmy i nie reagujemy na ich finansowe machloje i mafijne działania. Co więcej, ostatnio zaobserwowany skowyt starych struktur nic wspólnego z prawdziwą piłką i jej interesem nie ma. Po prostu stary "złodziej" nie lubi aby go "złodziej" młody z łupów okradał. Cały sekret tego komercyjnego szamba otaczającego wspaniałą grę jaką jest piłka nożna.

  Co więcej, dochodzi do absurdu w którym UEFA chce dyktować kto może a kto nie może narodowe drużyny reprezentować czyli jeżeli piłkarz gra w Superlidze nie może reprezentować swojego kraju. Kim oni są aby ludziom zabraniać grać dla swojego państwa bo finanse UEFA się nie zgadzają? Przecież to przekracza granice rozsądku.

  Możliwe iż nadszedł już czas aby podziękować tym wszystkim istniejącym futbolowym mafijnym strukturom i pomyśleć o innych, uczciwych rozwiązaniach?
 • Żymianie
  Pięciu spośród sześciu właścicieli angielskiej Big Six to Żymianie ( w tym ten tajemniczy Brytyjczyk, który dorobił się z Sorosem na funcie). Szósty to Arab, który dość wcześnie zorientował się, że go semiccy bracia chcą ....więc Man City pierwsze się wycofało. O sensowności poczynań klubów z południa, dodajmy katolickiego nie ma już sensu pisać.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ULUBIENI AUTORZY

więcej