Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
241 postów 589 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Owsiak i Palikot – dwaj spośród agentów NWO na Polskę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cały rok jesteśmy poddawani presji agentury NWO by wyrzec się swej tożsamości. W styczniu dyżur ma zawsze Owsiak.

 

 • · -"eutanazja to dla mnie pomoc starszym w cierpieniach." Owsiak, rok 2013
 • Konstytucja, godło i flaga nie są potrzebne ani Polsce, ani Włochom, Francuzom i innym państwom Europy. Więcej zyskamy, jeśli pozbędziemy się tych fałszywych symboli - Polska będzie miała prawdziwą niepodległość, kiedy będzie w jednym państwie europejskim.” Palikot, rok 2012

Obaj dżentelmeni oddali nam nieocenioną przysługę, nieostrożnie ujawniając rąbka tajemnicy. Bo pewne sprawy się po prostu i po cichu realizuje, nie chlapiąc przy tym dziobem – to właśnie dlatego Palikota od razu skarcił Kwaśniewski. Ciekawe, kto teraz będzie dyscyplinował Owsiaka? A może on wcale nie wybiegł przed szereg, tylko wykonywał polecenie służbowe?

Od wieku XVIII dobrze zakamuflowana, dobrze zorganizowana i dobrze ustosunkowana mniejszość próbuje narzucić swą wizję świata większości, cierpliwie, przemyślnie i bezlitośnie prowadząc ludzkość ku swej wizji "raju na ziemi" nazwanego Nowym PorządkiemŚwiata (ang. New World Order - NWO)

Ten „nowy ład” ma doprowadzić do pełnej kontroli nad ludnością świata i zostać osiągnięty dzięki globalizmowi, prowadzącemu drogą wstrząsów i kryzysów do ujednoliceni aekonomii i systemu finansów, stworzenia jednej światowej waluty i religii oraz jednego rządu światowego, nadzorującego świat podzielony na 10 stref.

Oryginalny XVIII-plan zakładał:
* Zniszczenie Monarchii i wszelkich form rządów autorytarnych.
* Zniesienie idei własności, zarówno w sferze prywatnej, jak i publicznej, zastępując je własnością „ludzkości”.
* Zniszczenie patriotyzmu, tradycji i ducha narodowego.
* Zniszczenie życia rodzinnego, instytucji małżeńskiej, wprowadzenie zbiorowego wychowania dzieci i promocji zboczeń.
* Zniszczenie wszelkich form tradycyjnej religijności oraz budowa pan-religii (na bazie wymieszanie wszelkich form religijnych).

Ciekawe, że Oni właściwie nigdy nie ukrywali swych celów ani swego istnienia – bo nasze miasta są wprost usiane ich symboliką, ale my w większości nie umiemy odcyfrować tego symbolicznego języka i dlatego jesteśmygłusi na ich obecność orazślepina ich zamierzenia.

Oni jednak i tak uważają, że ich celom zagraża obecnie „zbyt duża” liczba ludzi na naszej planecie. Dlatego populacja świata ma zostać zredukowana do 500 mln. //www.paganrod.com/2009/05/kamiennym-kregom-towarzyszy-nuta.html

Posłużyć temu "zbożnemu" celowi ma propagowanie aborcji; eutanazji (wreszcie Owsiak mógł się wykazać!); rozpowszechnienie upraw GMO wywołujących bezpłodność w czwartym pokoleniu (Polska importuje genetycznie modyfikowane pasze, ale swoją wolną od GMO kukurydzę eksportuje - m. in. do Szwecji); czy wywołanie światowej pandemii poprzez wirus świńskiej grypy. Alternatywą jest globalna wojna nuklearna.

Wojna z religią (w domyśle – to wojna jedynie z chrześcijaństwem, czyli z katolicyzmem u nas, bo bojownicy „o świeckość państwa” w postaci Ruchu Palikota, to judaizm już jak najbardziej w Polsce promują): //kokos.salon24.pl/476693,swiecznik-czy-menora

Wszelkie formy integracji europejskiej poprzez osłabianie suwerenności państw narodowych są krokami przybliżającymi NWO w Europie. Ułatwienia w handlu drogą znoszenia barier biurokratycznych i budowania wspólnej  infrastruktury nie mają na celu przybliżania NWO.

Uwaga Owsiaka wcale więc nie była taka „niewinna”, bo zawsze ważny jest szerszy kontekst. A rola Owsiaka w III RP, zanim ta rozmydli się w „jednym państwie europejskim” Palikota, polega  na na:  a) demoralizowaniu młodego pokolenia pod hasłem „Róbta, co chceta”; b) mobilizowaniu młodzieży wokół chwytnych haseł i sterowaniu nią drogą oswajania z systemem „zachęt i nakazów” płynących z telewizorów.

Podobną funkcję spełnia w dużo większej skali coroczne przechodzenie kontynentu europejskiego na czas „letni” i „zimowy”. Efekty gospodarcze takiej akcji są bowiem znikome, ale od ponad trzydziestu lat „mamy we krwi”, że „tak trzeba”. I dwa razy do roku karnie przestawiamy zegarki.

(Jesienią 2012 premier Miedwiediew w Rosji coś tam pomrukiwał, że tym razem jego kraj wyłamie się z tej procedury, ale szybko przywołano go „do pionu”. Tam, gdzie wpływy  NWO są słabsze - np. w Chinach, Korei Płd czy Japonii – nikt w ogóle nie bawi się w takie ekonomicznie bezsensowne posunięcia – rozróżnienia między czasem „letnim” i „zimowym”tampo prostu nie ma!!!)

Regularnie propagowane na świecie czasowe wygaszanie świateł w mieszkaniach „dla ratowania Matki Ziemi”, czy jakoś tak, są częścią tej samej tresury.

A my niestety już od 300 lat znajdujemy się na celowniku NWO - częściowo z uwagi na nasze położenie geopolityczne, a częściowo z uwagi na potęgę katolicyzmu w naszej kulturze.

Inaczej nigdy nie doszło by do rozbiorów w wieku XVIII ani do klęski wszystkich naszych późniejszych zrywów niepodległościowych.

Odzyskanie niepodległości po I wojnie światowej było niezwykle szczęśliwym zbiegiem okoliczności, gdyż chwilowo górę wzięła niemiecka koncepcja Mitteleuropy – utworzenie grona nie w pełni samodzielnych, ale za to komplementarnych wobec niemieckiego hegemona, obszarów gospodarczych. No i niezbędne okazało się obdarzenie tych krajów „zewnętrznymi znamionami niepodległości”.

Stąd Akt 5 Listopada, powołanie Rady Regencyjnej, czy utworzenie Polnische Wehrmacht pod dowództwem gen. von Beselera u nas, czy też powołanie do życia w naszym sąsiedztwie łańcuszka całkiem nowych państw – od Czechosłowacji po Estonię.

„Korekta” nastąpiła w roku 1939, a tragedia roku 1944 była jej konsekwencją.

Polska nadal niestety odgrywa kluczową rolę w planach NWO wobec Europy.

Dlatego musimy bacznie obserwować poczynania jej agentury u nas i na miarę naszych możliwości stawiać jej opór.

Nie jest to łatwe, bo przeciwnicy Polski i polskości, głównie ci krajowi, ale też ci „europejscy”, dysponują dziś olbrzymią przewagą administracyjną i propagandową. Ale od kiedy to Polacy „mierzą zamiary podług sił?”.  

Oni to najbardziej boją się nas, gdy jesteśmy sobą i „mierzymy siły na zamiary”.

Ale bez rozpoznania przeciwnika i zrozumienia  istoty sporu zawsze jest się bezbronnym i bezradnym. Myślę, że jako Europejczycy, tak strasznie doświadczeni przez dwa totalitaryzmy obiecujące swym wyznawcom „raj na ziemi”, powinniśmy być szczególnie uczuleni na zakusy szarlatanów, ponownie obiecujących ludziom świat „w harmonii z naturą, bez wojen, pieniądza i wyzysku”.

Dlatego życzę wszystkim Czytelnikom jak najwięcej nowych skojarzeń oraz  wielu udanych, pogodnych dni w roku 2013.

P.S. A na dzień dzisiejszy globalizacja doprowadziła już do poddania ponad 40 % bogactwa świata pod kontrolę 147 ponadnarodowych korporacji, które z kolei są kontrolowane przez dwadzieścia kilka banków. 

P.S 2 Tytułem uzupełnienia, prosto z sieci:

"Ruch Palikota chce mordowania chorych.
Dodane przez: Redakcja Fronda.pl | 5.01.2013, 9:40 |

Złożenie projektu umożliwiającego mordowanie pacjentów zgodnie z prawem zgłosić ma w przyszłym tygodniu Ruch Palikota. Deklarację taką złożył na swoim blogu Janusz Palikot. „W przyszłym tygodniu klub RP zgłosi projekt ustawy o eutanazji w sejmie!” - zapowiedział Janusz Palikot. A uzasadnieniem dla zabijania staruszków i chorych ma być to, że „najbardziej rozwinięte państwa, już dawno zalegalizowały prawo każdego z nas do godnej śmierci”. Palikot zapomniał dodać, że w związku z tym w najbardziej rozwiniętych państwach morduje się także pacjentów wbrew ich woli (do 30 procent w Holandii), a rodziny i lekarze wymuszają często zgodę na chorych. Ale, kto by się tam przejmował dobrem pacjentów, gdy można zdobyć poparcie rozmaitych eutanazistów.

Zapomniał także Palikot, że pierwszym „najbardziej rozwiniętym państwem”, które wprowadziło eutanazję była hitlerowska Rzesza, do której tradycji najwyraźniej zamierza się odwoływać Ruch Palikota, który uznaje, że zakaz zabijania chorych przez lekarzy jest „zwyczajnie głupi i okrutny”. A ja mam wrażenie, że głupi akurat jest zupełnie kto inny. A może nawet nie głupi, tylko piekielnie szkodliwy. (-) Tomasz P. Terlikowski

//www.fronda.pl/a/ruch-palikota-chce-mordowania-chorych-w-przyszlym-tygodniu-zglasza-projekt,25117.html

Mój komentarz:

A więc sprawa jest dosyć jasna - Owsiak spełnia rolę harcownika i tym razem został wysłany by czyścić przedpole "poważnemu" graczowi, jakim jest Palikot.

Ale gdy Owsiak zorientował się, że tym razem został brutalnie  "zrobiony w konia" i prawdopodobnie utraci datki wielu Polaków, którym nagle otworzyły się oczy, to zaczął odcinać się od swej wypowiedzi. Ciekawe, jak długo sponsorzy będą tolerować taką niesubordynację?

//wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,114927,13147262,Owsiak__Moje_slowa_nie_byly_deklaracja__Nie_jestem.html?bo=1

KOMENTARZE

 • Polscy funkcjonariusze NWO...
  myślą, że załapią się na tą nową Arkę (500mln)... Otóż, byc może się i załapią, ale w jakiej roli? teraz pełnią różne role poganiaczy, ale co będzie jak już nie będzie bydła do poganiania? Może się wtedy okazac że "utorowali sobie "posady" u wioseł tej "galery". Z całą pewnością także zostaną zaczipowani, nawet nie będą wiedzieli kiedy, bo nikt z samej góry nie pozwoli sobie na brak kontroli każdego z tych "wybrańców". Nie wiem, ale ja to tam nie chciłabym byc takim "wybrańcem":-)
 • @Jan Paweł 21:17:43
  Bardzo trafne uwagi.
  Bo każdy bandycki system po bandycku traktuje nawet "swoich".

  Alternatywą nie jest zatem przyłączenie się do "zwycięzców", ale świadome stawianie oporu.

  Jak? Drogą informowania - w takiej skali, jaka jest możliwa; sąsiadów, krewnych itd.

  Musimy korzystać z takich broni, do jakich mamy dostęp. Chyba, że ktoś ma lepszy pomysł?
  Serdecznie pozdrawiam
 • @Naftali 03:51:26
  Kolega na dyżurze? A można spytać po ile płacą?
 • All
  Wymieniając poczynania redukujące liczbę ludności świata, zapomniałem o propagowaniu homoseksualizmu, przedstawianemu młodzieży jako dowartościowujący "cool" styl życia - ale przecież wiadomo, że z takiej mąki to chleba raczej nie będzie, prawda?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31