Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
252 posty 666 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - powielanie kremlowskich majaków akceptuję tylko z dopiskiem "jako rosyjski agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Czy Owsiak i jego WOŚP to słupy WSI...?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podkradanie funduszy WOSP nie jest największym grzechem Owsiaka.

Wielu trzeźwo patrzących ludzi od lat kręci głową, gdy co roku w styczniu jesteśmy epatowani (spontanicznym?) wybuchem „dobroci i dobroczynności” firmowanym przez wspomnianego dżentelmena...gdyż, jak to się mówi – „czują pismo nosem”...

Bo za dużo w tym cyrku, za dużo pajacowania, za dużo podprogowego grania na emocjach, za dużo ostentacji... i w sumie - za dużo wszystkiego... by było to prawdziwe i autentyczne.

Jednym słowem – wielu ludziom śmierdzi to po prostu hipokryzją, hucpą i przekrętem...

Zadziwiająca jest też skala publicznego wsparcia, o jakim mogą tylko sobie pomarzyć inne dobroczynne inicjatywy: wygląda na to, że na hasło „Juras i WOŚP” wszyscy dygnitarze i dysponenci publicznych zasobów aż prześcigają się, byle tylko nie uchybić protokołowi i nie spóźnić się ze złożeniem hołdu....

Od aktualnego prezydenta RP (oraz jego poprzedników), aż po szeregowych funcjonariuszy  wojska, policji, straży pożarnej oraz innych służb mundurowych, zagonionych tam rozkazami swoich przełożonych.

„Cała Polska”„jak jeden mąż” melduje się co styczeń „Jurasowi”... Ale czy na pewno właśnie jemu...?

A ci, którym „pozwolono robić biznes i zarabiać pieniądze” prześcigają się w licytowaniu wystawionych przedmiotów, jakby od tego zależała ich przyszłość...?

Kol. „Jan Herman” spojrzał krytycznie na tę działalność  w notce genialnie zatytułowanej przez admina   - => Owsiak symbolem transformacyjnego zła w Polsce

image

I jest to b. charakterystyczny tekst, bo próby krytycznego spojrzenia na panajurkową filantropijną działalność koncentrowały się dotąd na wielkich zyskach, jakie pokątnie mu ona przynosi osobiście. Ja sądzę, że nie tędy droga...

image

Bo może by tak się na spokojnie przyjrzeć, że gdy rozkręcano ten biznes w latach 90., to kto był wtedy beneficjentem panajurkowych zakupów sprzętu medycznego?

Które to firmy zachodnie, i przez kogo u nas reprezentowane? I kto u nas był ich akcjonariuszem (kto zawczasu wiedział, które akcje nabyć)?

A jak to wygląda obecnie...??? Nadal te same środowiska...?

image

A jak ten biznes się dzisiaj kręci, „jak Polska długa i szeroka”? Jakie spółki i spółeczki co roku obsługują go lokalnie, w miastach, wsiach i gminach?

I czy jest to "wolny", czy "taki jakby zamknięty"rynek? Ktoś"z zewnątrz"jest do tego tortu dopuszczany, czy jedynie ludzie rekomendowani przez „smutnych fachowców w drogich garniturach"...?  I jak bardzo zawyżone „fakturki” są wtedy wystawiane? Przypominają one normalne rozliczenia za normalne stawki, czy raczej haracz za opiekę i ochronę”?

No, i jak to lokalnie u was wygląda, drodzy wyznawcy "świętego Jurka"??? Wszyscy dostarczają usług „za friko”...? Czy raczej za wszystko płacą lokalni podatnicy...?Ale czy faktyczne koszty pozyskania aby nie przekraczają uzbieranej co rok kwoty...?

image

Niewątpliwie Owsiaka wysłano w bój w roku 1993, by ściągnął od umiejętnie otumanionej publiki przysłowiowy "wdowi grosz",pozwalający stosownie umocowanym na "rozkręcenie i robienie byznysu"...

Trick stary jak świat... bo na biedne i chore dzieci, to każdy da się nabrać...

A ile też pieniążków trafia do Owsiaka z puszek, a ile stanowią sowite wpłaty "tłustych misiów"?

Ale sam Owsiak nie jest tu najważniejszy, bo to najwyraźniej słup mający jedynie maskować sedno mafijnego biznesu – dużo ważniejsze jest jak traktowani są i jak byli dotąd tam traktowani konkurenci, również mający do zaoferowania porównywalny sprzęt medyczny – może nawet na lepszych warunkach, niż ci, co to „mieli wygrać” i faktycznie wygrywali przetargi?

Bo „Juras”, jako charytatywny biznesman z głową na karku, to chyba organizował przetargi...?

image

I z szacunku do tych setek tysięcy, a może nawet i milionów ludzi, którzy co roku wspierali swymi pieniędzmi jego kwestę, kupował sprzęt – nie jakieś tam badziewie za niebotyczną cenę, ale taki naprawdę ratujący życie – i to tak, by za daną kwotę kupić tego jak najwięcej?

Czyj interes jest tu w końcu najważniejszy - producenta (lub jego polskiego agenta), czy też konsumenta (użytkownika)?

I dlaczego wsparcie WOSP ogranicza się do "czystego" zakupu sprzętu, bez funduszy na jego obsługę i serwisowanie? Czy dostarczony, oklejony serduszkami, ale słabo wykorzystywany sprzęt naprawdę pomaga potrzebującym?

A taki łebski biznesman, jak Owsiak, powinien być dziś w stanie udokumentować proces podejmowania tak ważnych, bo idących corocznie w dziesiątki milionów złotych, decyzji, prawda?

Bo skoro robi już tę dobroczynność za zebrane środki, to chyba darczyńcy mają prawo zapytać, jak ich fundusze zostały przez niego rozdysponowane?

Chociaż, kto go tam wie – zleceniodawcy mogli być na tyle przebiegli, że w papierach „wszystko jest OK” – bo konkurenci „wiedzieli kiedy się wycofać”(albo w ogóle nie ryzykować konfrontacji – no bo kto „będzie się kopać z koniem”)...?
Ale może jednak zgubiła „tych smutnych”pycha i poczucie bezkarności, kto wie...

Krótko mówiąc - do kogo (i w jakich okolicznościach) trafiło dotąd ponad 800 milionów złotych – bo z zebranej kwoty 950 milionów, to ile dotąd szło na Jurasa”- 5-10%?? Mniej? Więcej?

image

Bo chyba „da się”tu przedstawić rzetelne rozliczenie...?

A czy WOŚP byłaby wogóle w stanie znieść zwykły obiektywny audyt finansowy oraz prześwietlenie wszystkich swoich przepływów bankowych? Bo pokazanie pozycji "na sprzęt medyczny tylo to a tyle milionów"nie jest akceptowanym rozliczeniem....

Ale skoro Owsiak uporczywie i bezkarnie nie dostarczał NA WEZWANIE ksiąg rachunkowych sądowi... to któż to taki od lat sprawuje nad nim kryszę? I w sądach, i w mediach? "Główny wajchowy"...?

Spróbowałby tak się zachować przysłowiowy Kowalski...

image


Ale jedno jest pewne – żadna prokuratura – ani "ziobrowa", ani peowska – nigdy na poważnie nie zajmie się tą sprawą - bo „magdalenkowe dagawory”na to nie pozwalają...

No bo jak to – tak po prostu, „ordynarnie i bez finezji”zamachiwać się na „ojców założycieli”,którzy nie tylko, że pod egidą paktu - => Jaruzelski-Rockefeller przeprowadzili całą „transformację”, ale do tego nadal potrafią „dosięgnąć i zdyscyplinować”każdego, kto nieopatrznie ”wchodzi im w paradę”?

Zaraz, zaraz, czy to nie pisowski poseł Pięta – najwyraźniej nie dość wtajemniczony w arkana życia publicznego III RP - miał w zeszłym roku brzydką przypadłość, że jego kuriozalny romans z pewną damą został tak nagłośniony, że złamał mu reputację i karierę?

Ten sam Pięta, który przed dwoma laty gromko i nieopatrznie grzmiał,„Jeżeli funkcjonariusz publiczny angażuje się w hecę WOŚP - niech nazajutrz składa raport o zwolnienie ze służby"?

No i z miejsca pojawiła się pewna trójmiejska dama (tak, tak - z tego samego matecznika, skąd nam podsyłano kolejne fale kadr „wolnej Polski” – premierów, ministrów, menadżerów, ekspertów, prezydentów itp.) – i poseł Pięta został do cna skompromitowany... i więcej ani posła Pięty, ani jego „jątrzących wypowiedzi”chyba już nie będzie.

P.S.  Miałem już okazję, bo nie przyjemność, kilka razy bliżej przyjrzeć się temu tematowi...

w roku 2013  - => Owsiak i Palikot agentami NWO na Polskę

i w roku 2017  - => Owsiak noblistą? Ha, ha, ha...

image
 
P.S. 2 Bo pamiętajcie – wedle lewacko-liberalnej religii – "pierwszy milion trzeba ukraść" - może być z FOZZ, może też być z drobnych datków...

KOMENTARZE

 • Autor
  Temat na czasie
  Ważny to wpis obnażający hucpę Owsiaka
  5*
 • Docent zza morza
  5!
 • Docent zza morza
  W głowie się nie mieści, że Polacy jeszcze go, tego resortowego oszusta, tolerują! Skoro jest już osiem wyroków stwierdzających naruszenie prawa i ukrywanie faktur przez Jurasa O., to możemy już mówić o IIIRP i ćwierć. Pół będzie jak Jerzy Owsiak zostanie karnie skazany, trzy ćwierci jak pójdzie siedzieć. Nawiasem mówiąc wydaje mi się, że takie przeciąganie sprawy i nie ujawnienie faktur to gra na przedawnienie dokumentów księgowych (może teraz produkują już lepsze). Jak najbardziej więc wskazany jest wjazd panów w czarnych kominiarkach (policja + kontrola skarbowa) do inkryminowanych firm, zanim przedawnią się (i będą mogły być w majestacie prawa zniszczone) dokumenty księgowe. Nie wykonanie postanowień i wyroków sądowych stanowi chyba podstawę do takich działań? Czy tak jak w sprawie AmberGold wszyscy wiedzieli, a nikt nic nie zrobił? (mówię o instytucjach państwowych). Może zasadne byłyby skargi na tzw. bezczynność niektórych sądów i prokuratur? Dlaczego "Matka kurka" nie korzysta z tego co już zdobyła (wyroki skazujące za odmowę informacji publicznej) i nie skarży do sądu karnego? Może wówczas uzyskać wyrok karny, a to, zwłaszcza, gdyby zdarzyło się więcej niż jeden raz, czyli w recydywie, może skutkować więzieniem. Nie do wiary, jak długo można tolerować tego satanistę? który jest wiernym uczniem swojego świętego patrona rocka - Aleister'a Crowley, założyciela współczesnego satanizmu. Jego filozofia satanizmu - czyń wedle swojej woli, co w latach 60 brzmiało rób, na co masz ochotę. Owsiak bardziej swojsko - róbta co chceta. To w czystej postaci antydekalog. Zaczyna się od niewinnego żebractwa pod pretekstem pomocy dla chorych dzieci, a potem poza kamerami deprawacja młodzieży na Woodstok, poprzez promowanie Hary-kriszna, narkotyki, alkohol i nowoczesne zachowania europejskie. Nie wierzycie? to spójrzcie:
  https://vimeo.com/142038817
 • Docent zza morza
  Filmy z „konkursu” sponsora „Przystanku Woodstock” trafiły na strony porno. Na wstępie powtórzę raz jeszcze, żeby do najbardziej opornych rozumowo dotarło. Nie jestem żadną przyzwoitką, chleję piwsko litrami, za gołe cycki dałbym się pokroić i jak większość zdrowych facetów nie jednego świerszczyka widziałem i jeszcze zobaczę. Taką mam zdemoralizowaną, czy też wyzwoloną naturę. Istnieją jednak granice, których żaden zdrowy na ciele i umyśle mężczyzna, choćby pijak i zbereźnik, nie przekroczy. Pisałem już o jednym tabu zgwałconym przez przedstawicieli Fundacji WOŚP, którzy uznali 8 trupów wciągu 4 lat, na imprezie organizowanej również ze środków publicznych, w ramach „ochrony zdrowia, w szczególności dzieci”, za bardzo niski wskaźnik. Dziś piszę o kolejnej degrengoladzie i powiem szczerze, że przez myśl mi nie przeszło, aby w tym skandalu brał udział sponsor „Przystanku Woodstock”.

  http://www.kontrowersje.net/tagi/przystanek_woodstock_na_stronach_porno


  Filmy z Przystanku Woodstock na stronach pornograficznych

  http://kontrrewolucja.net/wiadomosci/filmy-z-przystanku-woodstock-na-stronach-pornograficznych

  https://pl.xhamster.com/tags/woodstock
 • @kula Lis 68 12:29:08
  Thanks, ;-)
 • @kula Lis 68 12:29:08
  Guru tej sekty przyznaje publicznie, że sekta śledzi swoich krytyków nawet na forum dla gołębiarzy, potem dzwoni do ich miejsca pracy, włącza zestaw głośnomówiący i linczuje publicznie. Prócz obłędu i socjopatii, jest to przestępstwo!

  https://t.co/bQr3gNOzBQ
 • @kula Lis 68 12:33:57
  "Ręce i nogi opadają"...
 • @kula Lis 68 12:33:15
  Przypomnę, że Owsiak procesował się z córką i chorym ojcem o mieszkanie, które, psychicznie chora matka, przepisała na sektę
 • @Husky 12:15:06
  On będzie bezkrany tak długo, dopóki nie zostanie zmieniona konstytucja - kodyfikująca ustalenia i reguły "magdalenki".
  pzdr.
 • @kula Lis 68 12:33:57
  To jeden z najbardziej niebezpiecznych komuszych szkodników. Do dzisiaj by zapraszał na spędy Mazowieckiego, Kuronia i Geremka i lizał ich po dupie mówiąc jacy to wielcy ''Polacy'' są.
 • Festiwal Owsiaka zagrożony? Dziwny ping-pong między szefem WOŚP a władzami miasta
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15468496801d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372cbdfa6f13b5b4e1441e2a5510deaf1a4.jpg

  Nie ogłoszono jeszcze daty organizowanego przez Jurka Owsiaka Festiwalu Pol'And'Rock. Prezes WOŚP na portalu społecznościowym zasugerował, że organizacją imprezy zajmie się w tym roku miasto Kostrzyn. Władze miasta deklarują na razie, że oświadczenie Owsiaka jest dla nich zaskoczeniem. Czy to oznacza koniec festiwalu Owsiaka w Kostrzynie?
  https://niezalezna.pl/253258-festiwal-owsiaka-zagrozony-dziwny-ping-pong-miedzy-szefem-wosp-a-wladzami-miasta

  Ps..Polacy obudźcie się! Przestańcie finansować dolce vita tej owsianej złodziejskiej wszy! Owsiak chciałby, aby miasto Kostrzyn n/O dopłacało do promocji jego osoby i jego biznesu. Jeżeli Kostrzyn będzie to organizować, to na miasto spada wszelka odpowiedzialność za organizację, zabezpieczenie oraz ewentualne szkody w mieniu i w ludziach! A Owsiak później pod szyldem WOŚP i innych swoich biznesowych fundacji będzie zbierać z tego profity. PO prostu taki "cwany złodziej"..Owsiak co roku szuka jakiegoś konfliktu, który napędzi mu darczyńców. A to konflikt z rządem, a to z TVP, zawsze znajdzie coś, dzięki czemu ludzie pójdą na przekór i dadzą 2x więcej. Nie dajcie się sprowokować, bo to tylko mętna woda, w której Owsiak pływa jak ryba.
 • @kula Lis 68 12:40:50
  Nigdy dobro innych nie stanowiło dla niego żadnego znaczenia.

  https://pbs.twimg.com/media/Dv2K_k5UYAAFKld.jpg
 • @Husky 12:15:06
  https://pbs.twimg.com/media/Dv_xGpfW0AArPrI.jpg

  To, co rocznie przeznacza syn milicjanta na "ratowanie życia" wystarczyłoby na ok. 2 godziny funkcjonowania polskiej służby zdrowia. Najważniejsza jednak jest tutaj marża, czyli drugie 2 godziny, które idą na koszty własne. Ze wskazaniem na "WŁASNE"! Cały naród ma raz w roku robić zrzutę kaski na czterdzieści osób? Oczywiście naiwniaków nie brakuje co to chcą połechtać swoje ego i dawać na bezsensowne wydatki. Np dlaczego nikt nie kontroluje wydatków i warunków zakupu tego "Świątecznego sprzętu"? Naturalne są zatem pytania wynikające z posiadania sprzętu czy jak kto woli parku maszynowego jak w każdym przedsiębiorstwie np.: Czy został nabyty bezpośrednio u producenta czy u pośrednika? Za ile został nabyty? Czy były jakieś upusty? Jaki jest serwis i kto bierze na siebie po zakończeniu okresu gwarancyjnego dalsze utrzymywanie w sprawnym stanie technicznym? I czy szpital stać na taki prezent który będzie wymagał utrzymywania? Skąd poszczególne szpitale mają brać środki na utrzymanie takiego sprzętu. Czy Darczyńca orientuje się w ich możliwościach finansowych? Doświadczenie życiowe wskazuje, że niestety czasami można się zadławić takim dobrodziejstwem. No chyba, że ktoś konkretny zadeklarował się na finansowanie choćby przeglądów okresowych. Są jeszcze inne pytania dotyczące kontroli finansów wpływów i wypływów zebranych środków. Czy nie ma przypadkiem innych czynników które mogą wpływać na nie kontrolowane przez państwo przepływy finansowe. Dlaczego partie szczególnie tzw. opozycyjne nie doniosą do swoich mocodawców w Brukseli, że taka akcja powinna mieć podpisy i pieczątki urzędników? Kto jak kto ale oni wszędzie rwą kasę czyżby w tym miejscu sobie odpuszczali? I wreszcie kto płaci za wielogodzinny czas antenowy chyba nie wymaga odpowiedzi. Nawet sąd potulnie schylił kark przed Owsikiem, gdy ten nie chciał okazać ksiąg rozrachunkowych. Syn milicjanta może doić Polaków ile chce i jak chce. Zbierajmy na majątek Owsików. Ostatnie wiadomości to Owsik przelewa dużą gotówkę na konto zięcia, z naszych datków na chore dzieci. Owsiak przejął połowę mieszkania po zmarłej. Jej córka została na lodzie. Nie ma pieniędzy na leczenie ojca. To jest banda. Owsiak pisze, że sprzęt jest własnością fundacji. Jakieś komentarze ..... https://twitter.com/Nietereska/status/1080869190968492032
 • @Docent zza morza 12:38:08
  Festiwal błotka i gąsienic.....

  https://www.youtube.com/watch?v=vhMyYUqDG5w
 • @Docent zza morza 12:38:08
  Owsiak syn milicjanta z czasów komuny to typowy przedstawiciel III RP, który nigdy w życiu normalnie nie pracował, jego sposób na kasę to WOPŚ zajmująca się zbiórką / zebraniem kasy/ ma urządzenia medyczne które zakupuje i dystrybuje do szpitali, i nie było wtedy w tym nic dziwnego bo państwo istniało teoretycznie a instytucje państwa do tego powołane kasę dzielili między kolesi. Teraz kiedy istnieje i normalnie funkcjonuje państwo polskie – zakupem i dystrybucją niezbędnych urządzeń medycznych zajmują się odpowiednie do tego powołane instytucje. Uważam że w obecnej rzeczywistości działalność WOPŚ nie tylko ośmiesza Kraj z powodu tolerancji patologii żebractwa ale i też z powodu generowania kosztów organizacji imprezy które często przekraczają dochody ze zbiórki pieniędzy, a które ponoszą nierzadko samorządy, poza tym wątpliwości może budzić festiwal nie do końca transparentnego dorabiania się osób bądź co bądź na działalności publicznej. Teraz powinno zostać zabronione. W normalnym Kraju funkcje te sprawuje państwo poprzez swoje instytucje. W uzupełnieniu jeszcze jeden link do materiału, po lekturze którego będziecie wiedzieli czy aby na pewno słusznie wysyłacie swoje dzieciaczki z puszkami "Jurasa" na mróz:

  http://www.kontrowersje.net/do_puszki_owsiaka_12_groszy_tylko_nie_p_acz_prosz Kto jeszcze nie wie o co tak naprawdę chodzi potomkowi milicjanta, to proszę bardzo:

  http://www.kontrowersje.net/przez_12_lat_owsiak_m_g_zbudowa_10_budzik_w_ale_wola_171_
 • Czerwony Juras chce się teraz za kasę Kostrzyna bawić? Wygląda na to, że zaczął oszczędzać na godziwą emeryturę.
  Teraz, kiedy musi spełnić wszelkie (standardowe w przypadku takich imprez!) wymogi to stwierdził, że im się nie opłaca i usiłuje przerzucić to na miasto. A ludziom będzie bajki opowiadał, jak zwykle...
 • @noco
  Kto nie chce, nie daje Owsiakowi.
  Kto chce, daje Owsiakomi. Najwyżej szkodzi sobie.

  Zupełnie jak ze szczepionkami.

  Kto chce się szczepi.
  Kto nie chce, się nie szczepi. Najwyżej szkodzi sobie.

  Wolna wola. Widać dla niektórych ludzi nie do zaakceptowania.
 • Co mi powiecie że Polacy tak się wzbogacili ?
  1993 roku 2,4 mln zł ~
  2018 roku 126 ,4 mln zł zebrano na Owsiaka ?

  Moje skromne zdanie to czystej wody światowej mafii pralnia pieniędzy .  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • to zwykłe pomówienie Owsiaka
  Pytanie kto stoi za pomawiającym ;-) no bo Owsiak jest niewygodny wielu ludziom: władzom, kościołowi i bogatym.

  Gdyby było tak, jak pisze autor, to Owsiak nie zbierałby stu mln rocznie, a miliard. WSI by zmobilizowali spółki spółeczki i bogatych i wpakowaliby w niego realną kasę. I pewnie by dziabnęli sobie z tego. Tymczasem z wyników zbiórek wynika, jak to pisano, że gro kasy w Owsiaka pakują niezamożni, a nie spółki spółeczki firemki... Bogaci nie mają w zwyczaju dzielić się kasą, co najwyżej wypromują sobie twarz na gali Owsiaka i tyle.
  Jak wrzucą to grosz.
  To jest zwykłe pomówienie, albo autor działa na zlecenie podanych wyżej xd...
  Pisowi podpadł hasłem "róbta co chceta". Poza tym kradnie "bogom" pisu popularność i obnaża jednocześnie tych ludzi i ich działalność.
  Rozsądny człowiek, a że dorobi sobie jest to zrozumiałe, nawet można sie podeprzeć cytatem z Biblii: nie zawiązujcie wołu młócącemu pyska. Owsiak to niewątpliwie taki wół, co ciągnie całą orkiestrę. W porównaniu do biskupów, którzy sobie budują pałace, jadą po krawaty z paryża i garnitury, a ubierają się w złoto i jedwabie? W tym kontekście Jurek który żyje z procentów od zbiórki ośmiesza również Caritas i inne tego typu "dobroczynne" spółeczki. Wrogów ma całą listę. Prawda boli. Ten tekst klasyfikuje autora wprost do sądu aby się spowiadał z obrzydliwego pomówienia.
  W kontekście celu takiego tekstu, jakim by było zniszczenie Orkiestry, gdyby ten tekst był inspirowany, no to mówilibyśmy o ciężkim przestępstwie przeciwko zdrowiu i życiu. Co powoduje autorem? To jakieś służby na pewno powinny sprawdzić xD
  Owsiak bierze kasę i w niezwykły autorski sposób rozlicza się z tej kasy. Po prostu jest niesamowity. Czym go bardziej krytykują, tym lepiej poznaję, jak doskonale on to ułożył, z myślą o przyszłości. Można powiedzieć, że on z tej podarowanej kasy przez naród tworzy dodatkowe środki. Inwestycje w sprzęt nie przepadają i mogą procentować nie tylko bankowo, ale zwyczajnie zwykłym zarządem. NObel? Za te rozwiązania myślę że oczywiście warto myśleć i o Noblu xD
  Ochojska też ostro działa, wybrała niezły kawałek tortu, no i fajnie.
  Jeśli panowie i panie ujadacie sobie na Owsiaka, to bardziej ujadajcie na waszych biskupów i księży, co spacerują w złocie i jeżdżą maybachami. Pożytku z tego kościoła osobiście nie widzę. Zaorać, zdelegalizować, obłożyć podatkami bo ta instytucja nie jest kompletnie nic warta.
 • @Leon. 15:36:28
  Z tego co słyszałem, to Owsiak nie za bardzo chce pokazać sądowi faktury i rozliczania.
 • @Leon. 15:36:28
  Pokaż mi choć jednego Maybacha którym biskup jeździ. Czekam.
 • @zbig71 16:19:53
  Złoty interes zalegalizowanego III RP żebractwa się chwieje. To będzie skakał po stole, tym razem pewnie z kolesiami. Koszty organizacji WOPŚ przez samorządy przekraczają kwotę uzyskaną ze zbiórek - czyli w takich przypadkach państwo dopłaca do złotego interesu. Jeżeli chce się rzeczywiście pomóc dzieciom to odsuńcie Owsiaka od jakiejkolwiek dla nich tzw. pomocy w formie zbiórek organizowanych w czasie świątecznej orkiestry i czy innych festiwali. Państwo dopłaca do prywatnego, złotego interesu Owsiaka i jego rodziny. Pod tym linkiem jest dowód na to stwierdzenie: Zapewniam Was wszystkich, którzy tego tekstu nie znacie, że szczęka Wam opadnie. http://www.kontrowersje.net/do_puszki_owsiaka_12_groszy_tylko_nie_p_acz_prosz

  Dodaję, że artykuł jest oparty na oficjalnych dokumentach WOŚP, ale nie znanych ogółowi społeczeństwa.
 • To nie żart. Para celebrytów wystawiła na aukcji... swój oddech
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/1546874561c6e7708bc4b8f61ac485dd4e037293348e63a9e9eb9dd95ff364942f079f39c2.jpg

  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/w//uploads/galeria/253373/lancuszek4.jpg

  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/w//uploads/galeria/253373/lancuszek-3.jpg

  Przedmioty trafiające na aukcję charytatywną w ramach wsparcia dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bywają naprawdę dziwaczne. W tym roku jednak gwiazdy i celebryci oferujący swoją pomoc dla Jerzego Owsiaka wykazują się niestandardową kreatywnością: oprócz m.in. tzw. "klapsa" z filmu Wojciecha Smarzowskiego "Kler", na aukcję trafił tajemniczy amulet zawierający... oddechy (sic!) Radosława Majdana i jego żony! Ten naszyjnik jest zrobiony z rodowanego srebra, żywicy oraz …oddechów Małgorzaty i Radosława Majdanów możemy przeczytać w opisie aukcji internetowej, której przedmiotem jest łańcuszek z wisiorkiem. Choć wydawałoby się, że sama idea sprzedawania czyjegoś oddechu może powodować ciarki zażenowania, okazuje się, że inicjatorzy akcji poszli dalej i przypisali oferowanemu łańcuszkowi "magiczne" moce: W jednej kuli zamknięte są dwa potężne żywioły idealnie uzupełniające się nawzajem. Ten naszyjnik łączy w sobie diabelską energię i anielski spokój. To jedyny taki amulet celebracji życia, dystansu do siebie, perfekcyjnego stylu i idealnej harmonii. Ten naszyjnik wykonany jest ze srebra, żywicy oraz …powietrza zachwalają "amulet" organizatorzy licytacji.

  No to jak? Licytujecie? My nadal wierzymy, że to jedynie nieporozumienie...

  https://niezalezna.pl/253373-to-nie-zart-para-celebrytow-wystawila-na-aukcji-swoj-oddech-foto-9445
 • @kula Lis 68 16:36:19
  To było wiadomo nie od dziś. Przecież organizacja tego przedsięwzięcia jest bardzo droga. Same koszty emisji tv publicznej z relacji imprezy(finału) to grube miliony. A zabezpieczenie koncertów w całej Polsce? Wynagrodzenia dla artystów? Prąd? Fajerwerki? W skali kraju to miliony.
 • @zbig71 16:48:18
  Ochrona policji, straży pożarnej, etc..
 • @kula Lis 68 17:41:18
  Także osobiście uważam że to kit z tym Owsikiem. Dla mnie jest niewiarygodny. Nigdy nie dałem mu nawet złamanego grosza. Mówi, że jest apolityczny, a do siebie zaprasza Bolka, Balcerowicza, Komorowskego, Miecugowa itd.
 • temat
  Pieprzenia debilizmów ciąg dalszy.
  1- od kilku lat WASZA Policja czy Straż ma zakaz nie tylko pomocy ale uczestnictwa w WOŚP
  2 - WASZA TV PIS zwana dla zmyłki publiczną nie transmituje WOŚP a nawet usuwa jej symbole gdy gdzieś "przy okazji" się trafią
  3 - artyści w zdecydowanie większości nie biorą za występy ZŁAMANEGO GROSZA - są wyjątki w których pobierają kwotę za tzw. zwrot kosztów. Przez tyle lat nie słyszałem aby którykolwiek występujący artysta choćby przebąkną że nie dostał kwoty jaka wcześniej ustalił.
  4- Owsiak i WOŚP w przeciwieństwie do np. Spędu Młodzieży jaki był u nas w kraju kilka lat temu nie bierze oficjalnie ani grosza ze spółek skarbu Państwa czy też poszczególnych ministerstw, oraz nie jest w żaden inny sposób dotowany z budżetu Państwa więc ma prawo mieć poglądy jak każdy oraz ma prawo je wyrażać.
  Gdyby było inaczej to tym bardziej klechy szarpiące miliony z kasy Państwa powinni trzymać ryje krótko.
  Wracając do kosztów: pokaż kogoś kto włożył w WOŚP jakiś swój udział za który nie został rozliczony/wynagrodzony - a co jest do dziś dzień po klechowskim Spędzie Młodzieży? Do dziś czarnuchy nie zapłaciły ludziom za pożywienia, napoje czy noclegi. Zajebali kasę z budżetu, zajebali kasę za użyczenia logo Spędu a później odwrócili się dupami i nie zapłacili za wykonane usługi - jakie to ludzkie, jakie chrześcijańskie...
  A biedni naiwni wierni (durnie) którzy zaufali czarnuchom pozaciągali kredyty i spłacają albo je, abo już komorników.
 • @zbig71 17:55:05 owsik to taki jak ten Arab.
  Do Danii przybył arab z Zjed. Emir. Arabskich z trzema żonami i 22 dziećmi, ma 47 lat i jak twierdzi, nie może się uczyć języka duńskiego, bo ma bóle pleców, do pracy też się z tego powodu nie nadaje, ale pali 60 papierochów dziennie. Dostał duży dom w którym była kiedyś szkoła, ale właściwie ciągnie go do Szwecji...
 • WOŚP
  Co roku garstka ludzi dostaje sraczki i jadotoku z otworu gębowego gdy zbliża się WOŚP.
  Wyliczają, kombinują, przeliczają, szukają, drążą, szczekają, ujadają, pieprzą debilizmy, ... itd a najśmieszniejsze w tym jest to że liczą to do czego się nie dołożyli ani grosza :D :D
  Nie dali ani grosza a szczekają jak to są oszukiwani i okradani :D
  Ale tam gdzie się dokładają a gdzie kasa wsiąka nie wiadomo kiedy i gdzie jest cisza i tabu- wstydzą się zajrzeć pod sutannę. (a może już tam byli tylko w innym celu więc za bardzo się za czym innym nie rozglądali :D)
 • @Hades 18:31:00
  Czyli .....pieprzenia debilizmów ciąg dalszy.
 • @Husky 18:35:50
  Temat=pieprzenia debilizmów ciąg dalszy.
  Rozumiem że sms tłumaczący z Nowogrodzkiej nie dotarł (pewnie biało czerwona (bardziej czerwona) drużyna z kaczysławem zawsze dziewicą rodeo oglądają) więc Ci piesku PISowski pomogłem
 • @Hades 18:57:40
  Pan się hamuj wobec innych blogerów, bo takie chamstwo skończy się czerwoną kartką.
 • @Leon. 15:36:28
  Panie "Leon"-ie.
  Sprawia Pan wrażenie, urażonego w uczuciach, całkowicie zlasowanego już akolity, w dodatku niezdolnego jakoś sensownie, merytorycznie obronić swego Idola..
  W dodatku - na zasadzie "A u was Murzynów biją !" (te wtręty o biskupach, których bynajmniej nie bronię) :)
  Życzę przebudzenia się kiedyś... :(
  To potworne, jak ogromna ilość Polaków ma do szczętu zaorane mózgi...
  I to nie tylko w temacie "Jurka" Owsiaka i jego monstrualnej, bezczelnej hucpy... (jego, czy jego Mocodawców, bo osobiście uważam "Jurka" za jeden z LICZNYCH elementów całościowego programu wyniszczenia Polaków w ich własnej Ojczyźnie...).
  Odbywa się, narastając, inna zbrodnia w biały dzień , istny HOLOCAUST Polaków - "SZCZEPIENIA" polskich dzieci...
  Gdzie miliony "Leonów" nazywają takich, jak ja - "antyszczepionkowcami" i spijają nektar ze słodkich usteczek "doktora" Grzesiowskiego i innych Ministrów - "profesorów" Mengele-Szumowskich i innych Pinkasów i Posobkiewiczów, z ekranów TVN-ów i i łamów Newsweeka i Wirtualnej Polski...
  Dosłownie NIE MA tematu w Polsce, żeby był choć trochę pozytywny dla Polaków...
  A ustalenia i wytyczne Klubu Rzymskiego z 1972, realizowane co do literki, systematycznie, metodycznie i nieprzerwanie - uważane są niewzruszenie za "teorie spiskowe" i nikt nie widzi tego słonia w menażerii...
  Owsiak i jego chamskie szyderstwo z Polaków, to maleńki Pikuś jest :( ... W porównaniu z przemysłem zbrodni polskiej "służby zdrowia"...
  Shalom...
 • @Hades 18:31:00
  Panie "Hades"...
  Pan się OBUDŹ, zdejmij Waść mózg z wieszaka w przedpokoju
  i deczko pomyśl...
  Zamiast dostawać rzeczonej sraczki i jadotoku w drugą, pratiwpałożną stronę...
  Powyżej napisałem parę słów na adres niejakiego "Leon"-a..
  Proszę sobie przeczytać, bo dotyczy w 100% ...
  Owsiak jest zaledwie JEDNYM z elementów eksterminacji polskiego Goja.
  Podobnie, jak kadra "czerwonych beretów" polskiego Kościoła,
  do szczętu zinfiltrowanego agenturą, mającą na celu likwidację Polakom przedostatniej ostoi POLSKOŚCI i identyfikacji narodowej...
  Jednocześnie (przy wydatnym udziale OWSIAKA !!!..) - z równoległą, masywną i wielotorową akcją LIKWIDACJI Polakom instytucji RODZINY, Panie zlasowany "Hades"-ie...
  Zalecam pilnie zmienić źródła informacji.
  I zacząć może słuchać jakichś, dla odmiany - MĄDRYCH ludzi ?..
  Chociażby np. Krzysztofa Karonia ???...
  Wiele można się od tego kola dowiedzieć ciekawego...
  Pomimo, że NIE JEST profesorem, jak wielu utytułowanych kretynów i trolli w "polskich" me(r)diach ?...
  Pozdrawiam.
 • @johnie 20:43:29
  Pana KKaronia trzeba zrozumieć. I mieć coś w głowie, a tow.Hades raczej nie budzi takich nadziei. Przynajmniej sądząc po jego komentarzach. Raczej ostrą choroba czerwonych oczu, zmieszana z nienawiścią do religii i brakiem zrozumienia tejże.
 • ALL
  Zwrócono mi uwagę, że w tym roku na finale WOSP nie będzie fajerwerków - https://www.rp.pl/WOSP/181209534-27-Final-WOSP-bez-pokazu-fajerwerkow.html - dlatego usunąłem obrazek nawiązujący do tej kwestii, zastępując go "Owsiakeim zmasakrowanym", ;-)

  A swoją drogą to latami nie przejmowano się tam "naszymi młodszymi braćmi" odpalając w finale multum fajerwerków, jednocześnie gdy te samo środowisko "walczyło" o zakaz odpalania ich w sylwestra. ;-)
 • @Docent zza morza 21:34:55
  Czaskoski załatwił go na cacy
  Umowy na petardy były podpisane w ub.r. teraz czas na kary umowne.
  Zapłacą dzieci nie Owsiak czy Czaskoski
 • @johnie 20:43:29
  Co do totalnie zrytych muzgów to widzę to wszem i wobec.
  Głównie u takich głąbów jak Wać Pan, "piesek", czy kulawy lisek.
  Wszędzie widzicie tylko Żydów, Gojów, i ....j wie kogo.
  A ja mam to w ...pie, mnie interesuje co się dzieje, co komu pomaga a co szkodzi i przy pozytywach nie zawsze muszę na SIŁĘ szukać drugiego, trzeciego czy czwartego dna.
  Dla mnie jesteście abo zadaniowcami albo oszołomami i szkoda mi czasu na jakieś głębsze dywagacje a takimi "osobnikami" - piszecie, dostajecie swoje "wierszowe" i adios.
  Ale na szczęście po woli czas takich dodatkowo katojebów się kończy. Urwie się mocodawcom KORYTO PLUS, to wyginął śmiercią naturalną (zabierz karaluchowi pożywienie to i on padnie z głodu).
  Co do Owsiaka jedyne co możecie to sobie popluć jadem w malutkim malusieńkim kąciku potężnego internetu gdzie przeczyta was dosłownie garsteczka ludzi i gdzie będziecie strzelać a armat jedynie w swoim własnym szambie.
  A taka akcja jak Jurka była jest i mam nadzieję że długo jeszcze będzie - bo póki co ani jej alternatywy nie ma, ani też nie dokona tego ten który to zrobić powinien czyli Skarb Państwa - tym bardziej z obecnym bydłem u KORYTA, które woli HAPAĆ ILE WLEZIE, kupować kolejne głosy wydawnictwem na patologie czy płacić haracze za głosy np. czarnym.
  Jakakolwiek dyskusja z takimi oszołomami to strata czasu, ale trzeba coś dodać innego normalniejszego aby jeśli ktoś zabłądzi i zacznie to czytać nie posądził pochopnie całości Polaków o skrajny DEBILIZM.
  Także szukać dalej, wąchać, jątrzyć, chrzanić głupoty, snuć domysły, itd. bo im dłużej zajmie Wam czasu tutaj tym mniej debilizmów wyniesiecie na ulicę do normalnych ludzi.
  (szukaj husky szukaj, bierz go, ksy ksyyyy :D)
  Adios bo to mój ostatni wpis na tej stronie.
  Papaaa i być może do spotkania na przyszłej WOŚP - zapewne znów będzie tam masa zajebistych ludzi oraz dzieciaków z otwartymi sercami do pomocy.
  Ahaaa zapomnieliście jeszcze chyba zjebać Szlachetną Paczkę - albo tego nie zauważyłem (pewnie dlatego że je "jak na UBeka przystało" pomagałem w tym czasie je rozwozić :D)
  Banda debili - no cóż......
 • @Docent zza morza 12:37:23
  https://otopress.pl/wp-content/uploads/2019/01/Jerzy-Owsiak-Wielka-Orkiestra-%C5%9Awi%C4%85tecznej-Pomocy-WO%C5%9AP.jpg

  Jerzy Owsiak w tarapatach. “Sprawa jest poważna”. Co będzie z WOŚP? Jerzy Owsiak, jak co roku, po świętach Bożego Narodzenia zaczyna budzić szczególne zainteresowanie mediów. Szef WOŚP (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy) znów znalazł się pod ostrzałem. Chodzi o finanse.

  Działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rokrocznie wzbudza ogromne kontrowersje. Polacy regularnie dzielą się na dwa obozy: pro- i anty WOŚP. Do tej pory Jerzy Owsiak skutecznie odpierał zarzuty o niejasności finansowe.

  Tym jednak razem znany bloger, który od lat wojuje z szefem organizacji twierdzi, że ma dowody na oszustwo. Matka Kurka, bo pod takim pseudonimem publikuje bloger Piotr Wielgucki, przedstawia szokujące materiały. Co na to zwolennicy WOŚP?

  Jak czytamy na łamach portalu prawy.pl, sprawa jest poważna. Otóż bloger Matka Kurka postanowił zdradzić, “skąd wziął się Jerzy Owsiak i na co idą pieniądze zbierane na WOŚP”. Opublikowane przez niego materiały dosłownie mrożą krew w żyłach.

  Jerzy Owsiak pod ostrzałem. WOŚP straci sympatię milionów?
  Mnóstwo internautów daje wiarę tezom stawianym przez Wielguckiego. Jest to bowiem człowiek, który wygrywał już procesy sądowe z Jerzym Owsiakiem. Matka Kurka podzielił się iście bombowym materiałem. Czy prawdziwym? O tym zapewne już wkrótce po raz kolejny zdecyduje sąd.

  “Najmocniej przepraszam, że taki nudny i niestety obrzydliwy temat, ale w myśl zasady, że w czasie świątecznym wszystko co żyje mówi ludzkim głosem, chciałbym o ludzki głos zaapelować. Moje zmagania z panem Jerzy O. i sektą, którą stworzył, trwają ponad pięć lat. W tym czasie spotkało mnie mnóstwo przyjemności, o jakich dotąd nie pisałem, bo nie cierpię taniego heroizmu, a i „przygody” wydają się tak nieprawdopodobne, że szybciej autora relacji można uznać za wariata, nie wykonawców prowokacji. No, ale dziś, na dzień przed Wigilią, po ochlapaniu domu czarną mazią, moja cierpliwość i dar do znoszenia ludzkiej małości się wyczerpały” – napisał bloger Matka Kurka.

  “Gorący zwolennicy „Jurka” Owsiaka od 2013 roku fundują mnie i mojej rodzinie wyjątkowe prezenty. Pierwszy Święty Mikołaj, jak tylko ruszył proces w Złotoryi, chciał mnie leczyć prądem. Wysłał kilka wiadomości i parę zapowiedzi wizyt. Uspokoił się dopiero wówczas gdy trafił do prokuratury. Następnym gadżet, tym razem zostawiony pod moim oknem, przez wyznawcę-bandziora, to rok 2014, zaraz potem jak w sądzie zapomniałeś „Jurku”, że jesteś prezesem „Złotego Melona” i poszedłeś nad Wisłę krzyczeć, jak bardzo krytycy twojej sekty śmierdzą komorą Auschwitz. Potem był prezent od ciebie. Pamiętasz? Też przed Wigilią, razem z sektą wysłaliście do mnie 130 anonimów, które odebrała moja Córka, wówczas 13-letnie dziecko” – dodaje Piotr Wielgucki.

  Jerzy Owsiak zaproponował kobiecie 10 tysięcy za zdradę męża?
  “Możesz nie pamiętać, bo ty ludzkimi tragediami nie raz się podtarłeś albo chciałeś zrobić na tym biznes. No to ci przypomnę, wysłałeś prośby ludzi cierpiących na ciężkie i nieuleczalne choroby, wykreśliłeś wszystkie ich dane, a do każdego listu dokleiłeś anonimową prośbę od WOŚP, żeby udzielić finansowej pomocy. W słowniku ludzi niekulturalnych brakuje słów, aby określić twoją dobroczynność, ale czego się można spodziewać po człowieku, który rozbił stoisko straganiarzowi, kazał karczkom siłą wyrzucić z konferencji dziennikarza i cudzej Żonie proponował 10 tysięcy za zdradę męża. Nauczyłeś swoich bandyckich wyznawców własnych technik, które wyniosłeś z milicyjnego domu i tak się potoczyły dwie następne „przygody” czytamy dalej. “W czasie ostatnich wakacji, gdy miałeś ze mną proces cywilny, twój administrator proces karny, a w innym procesie cywilnym, który przerżnąłeś, byłem świadkiem i dostarczycielem materiału dowodowego, bandzior oblał mi gównem dom i samochód. Jak wiesz, w przeciwieństwie do ciebie, nie rzucam słów na wiatr i skrzętnie gromadzę dowody, groźby karalne bandziora również zostały zarchiwizowane, podobnie jak dziesiątki maili, jakie dostaję od twoich „sympatyków” i które nie nadają się do cytowania. Nauczyłeś ich tego i zachęcałeś: „będziesz miał w dupę”. Zresztą wystarczy wejść na twoją stronę i poczytać komentarze albo na stronę posługującą się szyldem WOŚP i twoim wizerunkiem, tę którą promowałeś i za co usłyszałeś wyrok, aby zobaczyć, że tam co piąty jest bandytą zdolnym do wszystkiego” – napisał Wielgucki.

  Tatuś z SB, brat w ORMO
  “Wreszcie dzisiejszy poranek i akcja w stylu twojego tatusia ze służby bezpieczeństwa, ewentualnie brata z ORMO. Toporna resortowa symbolika, dom ochlapany drukarskim tuszem, przed tarasem porzucone skarpetki. Naprawdę więcej w tym komedii i braków w milicyjnym szkoleniu niż metafory, to jest tak słabe, że ciebie bym nie wskazał jak podejrzanego, tobie mimo wszystko nie brakuje fantazji przy gnojeniu ludzi. Tym bardziej powinieneś przekazać bandytom, którzy dla „serduszka” WOŚP gotowi są kwasem siarkowym oblewać, że takich dennych „happeningów” nie warto urządzać” – relacjonował bloger Matka Kurka ostatnie zdarzenie sprzed swojego domu.

  ” Nie fanatycy-bandziory zapatrzeni w „Jurka” ,nie przestanę pisać, a w skarpetkach już mnie próbował wasz guru puścić i wiecie jak na tym wyszedł. Piszę i będę pisał, nie dalej jak tydzień temu napisałem do „Jurka” w sprawie firmy „zięcia”, któremu “Jurek” przelewa na konta ciężką kasę z puszek dzieci i oczekuję odpowiedzi na ten list w trybie ustawy, ale oczekuję czegoś więcej. Jerzy O. potrafisz swoim fanatykom-bandziorom wycisnąć największą brednię z tą naczelną, że gdyby nie ty, to dzieci by poumierały. W zawiązku z tą naturalną umiejętnością mam dla ciebie propozycję o poziom wyższą. Wyjaśnij bandziorom z „serduszkami” WOŚP na czole, że problem masz ze mną, nie z moją Żoną i Córką” – powiedział najbardziej znany krytyk działań Jerzego Owsiaka.

  “1000 razy pisałeś listy otwarte i apelowałeś do rożnych ludzi o to, żeby coś dla „łącznia Polaków” zrobili, czas abyś ty coś zrobił dla dobra wspólnego. Podżegaj i nakręcaj swoich bandyckich fanatyków ile chcesz, z tego żyjesz, ale chyba masz jakiś kodeks honorowy i dzieci nie ruszasz? Jeśli chodzi o kobiety to wszyscy widzieli, co potrafisz i tutaj na cud nie liczę. Dlatego wystarczy, że pożyczysz na Święta swoim fanatykom-bandziorom, aby zza węgła, inaczej nie mają odwagi, atakowali mnie, nie moją rodzinę. Może to naiwność z mojej strony, podejrzewam jednak, że na tyle cię jeszcze stać. Zrewanżowałbym się tym samym. Ale jak wiesz nigdy twoich trzech siedzib za 14 milionów, fury za ćwierć miliona, „mieszkania w bloku” za milion, daczy pod Warszawą i nawet naklejki z „serduszkiem”, gównem nie oblałem” – puentował Wielgucki.

  źródło: kontrowersje.net

  Ps...No!.., to widzi mi się, że kolejny autorytet IIIRP będzie "odbrązowiony"..To takie drugie Amber Gold pod przykrywką pomocy ludziom nie dajcie się ludzie nabierać, że to pomoc to zwykłe oszustwo przez cwanego owsika. Twierdzę, że taka "charytatywność" owsika jest możliwa tylko w takim po komuszym systemie prawnym jaki pozostał nietknięty żadną lustracją "nadzwyczajnej kasty." W świecie normalnym wszelkie fundacje prowadzą żony miliarderów, prezydentów itd. a nie gołodupcy pokroju śmiesznego ludzika w różowych okularkach i żółtych porciętach dorabiającego siebie i całą familię.
 • @Hades 07:29:54
  //Banda debili - no cóż......//

  no cóż czerwonozjeby tak już majoo
 • Docent zza morza
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY182NTJlZC9wLzIwMTkvMDEvMDcvODI1LzQ4MC9iOTQ3NjMzNTg2NzE0NzAxYWE2ODhiNzYzMTFiMTdlZS5qcGVn.jpeg
  To już mania! Owsiak o walce z "hejterami": "Nie odpuszczamy nikogo, nawet, jeżeli ktoś mieszka na drugim końcu świata". W internecie staramy się panować nad wszystkim, co dotyczy naszej działalności. Nawet, jeżeli ktoś pisze o tym na portalu dla miłośników gołębi, to my tam trafimy i udzielimy pełnej informacji. Nie odpuszczamy nikogo, nawet, jeżeli ktoś mieszka na drugim końcu świata mówił w rozmowie z Onetem Jerzy Owsiak, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/428518-mania-owsiak-o-walce-z-hejterami-nie-odpuszczamy-nikogo
 • @kula Lis 68 16:44:33
  Siostra tramwajarki właśnie przekazała Owsiakowi oryginalne majtki Krzywonos z pamiętnego dnia strajku w Gdańsku

  https://liferules.pl/uploads/8130b00faa/2e9a60ae29.jpg

  Słabo.
  Dejta łupież, spermę, martwy naskórek, poobgryzane paznokcie, zużyte podpaski i inne cuda o których się fizjologom nie śniło. Jedno jest pewne. Lewackie zjeby to kupią
 • @kula Lis 68 09:36:17
  No cóż, nawet jak sam Owsiak - oraz wszystkie co pomniejsze "owsiaki" - umyją nogi, wypiorą wreszcie onuce, wbiją się w markowego garniaka i wyperfumują się "odekołonem" tak, że ptaki zaczynają spadać z drzew w ich obecności - to i tak nadal będzie się za nimi ciągnął ten specyficzny, niepowtarzalny smrodek - bo we wszystkim, co myślą, mówią i robią - widać i czuć jedyną w swoim rodzaju kombinację kufajek, talmudu, walonek, machorki i samogonu.

  Dawaj Polszu i Jewropu, rebiata!!! Uraaaaaa....
 • Owsiak i jego orkiestra
  Czy Owsiak kiedykolwiek finansował drogie zabiegi, rekonwalescencje chorych dzieci? Czy finansował leki, oddłużał placówki medyczne, pokrywał środki eksploatacji i bieżącej działalności? Ja o tym nie słyszałem? Wygląda na to że Owsiakowi takie "inwestycje" są nieopłacalne ....... bo na nich nie można przypiąć serduszka.... A więc nie daje to rozgłosu i się nie kalkuluje.... Serduszko przypięte na karetce jeździ po dużym obszarze niczym plakat reklamowy i anonsuje biznes Owsiaka. Natomiast już koszty eksploatacji tego sprzętu jego orkiestry nie interesują... Czy tak?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30