Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
270 postów 769 komentarzy

Co nam niesie los?

Docent zza morza - Ostrzegam - przesadną i nieznośną rusofilię akceptuję tylko z dopiskiem "jako agent wpływu" - inaczej wypad. O ich metodach, chwytach i argumentach - patrz: http://prognozydocenta.salon24.pl/630598,jak-sobie-radzic-z-ruskim-trollem

Czy czeka nas "ekologiczna" szarża "Timusia-zamordysty"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Ataki "Brukseli" są instrumentalne i mają nam - nam wszystkim, a nie PIS-owi - zaszkodzić.

 

Smród z zatrutej Wisły bije pod niebiosa, a życie biologiczne „królowej polskich rzek”  powoli zamiera poniżej Warszawy, lecz z Brukseli (rzekomo tak dbającej o stan klimatu i środowiska) nic nie słychać, może dlatego, że karkołomne plany przesyłania ścieków pod dnem rzeki nie tylko były przez nią współfinansowane, ale także i zatwierdzane.  

Również „towarzysze ekolodzy”  jak gdyby nagrali wody w usta w tym temacie (oby tylko nie była to „trzaskowianka”) – udowadniając nawet największym niedowiarkom, że w ich kręgach starannie rozróżnia się pomiędzy "poprawnymi i niepoprawnymi politycznie" awariami i katastrofami ekologicznymi.  

Ale nie łudźmy się – to tylko cisza przed burzą, która jak amen w pacierzu rozpęta się po 1 listopada, gdy tylko nowa Komisja Europejska rozpocznie urzędowanie.  

Albowiem wtedy fuchę wiceprzewodniczącego m.in. do spraw klimatu i środowiska obejmie dobrze nam znany Frans Timmermans, czołowy brukselski  „producent wykonawczy” wizji nakreślonych w interesie i na zlecenie międzynarodowych banksterów ręką Georga Sorosa.  

„Timuś” w kończącej się kadencji odpowiadał m.in. za „kwestie praworządności”, więc to po tej linii szły wtedy z Brukseli ataki na kraje na tyle bezczelne, że śmiały rzucić wyzwanie ich koncepcji „Nowego Wspaniałego Świata” (NWO) – sprzeciwiając się wspieranej przez „Brukselę” masowej migracji z krajów obcych kulturowo i cywilizacyjnie oraz hamując radosną integrację europejską w kierunku jednego federalistycznego superpaństwa 

/jeden rząd - jedna waluta - jedna religia i jeden "brukselski" fuhrer?/ 

 = > O co chodzi w multi-kulti 

= > Tak się "robi" marksizm kulturowy 

I dlatego w mijającej kadencji na celowniku „Timusia” wylądowały przede wszystkim rządy Polski i Węgier, piętnowane, ku aplauzie swych przeciwników politycznych - ale wbrew prawu unijnemu oraz traktatom założycielskim – za „naruszanie europejskich wartości oraz łamanie zasad demokracji i standardów praworządności”. Ale i wykazującej zbytnią samodzielność ustawodawczą Rumunii też się przy okazji oberwało…  

Ale obecnie walka ta przybierze inne formy, gdyż Timuś”– tak fetowany w Polsce przez brukselsko-berlińską agenturę oraz pożytecznych idiotów (ostatnio w Gdańsku) – został (po wykolejeniu przez Grupę Wyszehradzką jego marzeń – oraz planów sponsorów - o kierowaniu Komisją) rzucony na nowy odcinek…  

I dlatego możemy się teraz spodziewać głównie ataków za: 

 • „polski węgiel”  (mimo, że Niemcy zużywają go dużo więcej),
 • „produkcję CO2” (patrz – j.w.),
 • „smog w miastach”
 • "niedostateczne nakłady na energię odnawialną" (ale geotermia o. Rydzyka nadal będzie be…)
 • „zatruwanie wód gruntowych, rzek, jezior, mórz i powietrza”
 • "wyrąb lasów i przekop Mierzei Wiślanej"
 • "import pasz z USA, nadmierne stosowanie nawozów sztucznych oraz środków ochrony roślin"
 • "A poza tym, to rozwój kraju i wzrost gospodarczy w Polsce zagrażają środowisku naturalnemu - gospodarkę należy schłodzić i wpłacić do "Brukseli" karę za ograniczanie wolności gospodarczej"  (czyli walkę z wyłudzeniami podatkowymi)
  – czy coś pominąłem... ;-) ? 

A mrzonki o zrównaniu poziomu dopłat rolniczych, to „wschodnioeuropejczycy” już dzisiaj mogą wybić sobie z głowy (bo to też będzie działka „Timusia").  No chyba, że za cenę...??? 

Ale „prawa człowieka” LGBT to chyba nie będą już mu podlegały…?  

Niestety, ale połajanki płynące z Brukseli zawsze mają charakter instrumentalny i zawsze są kolejną (ale dobrze zakamuflowaną) inwazją ideologii neomarksistowskiej – czyli zwalczaniem samodzielności państw i narodów, ich kultury, wiary i tradycji oraz rozbijaniem ich spójności wewnętrznej poprzez osłabianie rodziny.   

Czyli, gdy eurokraci nas atakują, to znaczy, że polska racja stanu ma się całkiem dobrze... 

 = > Dylemat Europy (3) - niby dwa sorty marksizmu, ale trucizna wciąż ta sama 

Wydaje się, że z punktu widzenia "Brukseli" sytuacja we Włoszech została „chwilowo opanowana”, ale gdyby– „nie daj Boże” – "ten faszysta Salvini"  miałby tam ponownie dojść do władzy, to i Włosi usłyszą, że „są zagrożeniem dla planety” i produkują „za dużo dwutlenku węgla”…   

I dlatego po prostu trzeba w kraju dalej robić swoje, budować sprawne alianse w Europie i nie przejmować się ujadaniem brukselskich kundelków, których jazgot jest nieproporcjonalnie wzmacniany i nagłaśniany przez lokalne tuby propagandowe – te wszystkie tvn-y, polsat-y, onet-y i gazwyb-y. 

Bo i „Bruksela”,i większość polskojęzycznych mediów u nas (podobnie jak media innych krajów członkowskich), pracują przecież dla tych samych ludzi, prawda?  

"Just follow the money"...  - i kogóż to znajdziemy na końcu każdego łańcuszka właścicielskiego?

KOMENTARZE

 • @Autor
  Dogadają się . Daniels z Żorżetą dopilnują .Zakład ? . 5* Salut . https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/3kvk9kpTURBXy84MDAxYTdiMGIzOThkY2IyMGFiMWFlMDJmYmE5MWQ1Zi5qcGeTlQMAeM0O_80Ib5MFzQMUzQG8kwmmMjY1MmFjBoGhMAE/frans-timmermans-i-mateusz-morawiecki-w-warszawie-w-czerwcu-2018-r.jpg
 • @Repsol 14:30:42
  "Ja Cię nie mogę..."
  Pzdr.
 • @Docent zza morza 14:42:33
  PO częstuje Polaków szambem i "dostojnikami", którzy nie nadają się do żadnej pracy, nie są odpowiedzialnymi, a w krętactwie i złodziejstwie są niedoścignieni.
 • @kula Lis 68 16:24:18
  Amen.
  Pzdr.
 • Nieodwołalnie "czeka nas "ekologiczna" szarża "Timusia-zamordysty"
  .
  "Ministerstwo Środowiska informuje, że "Polskę zalewają niemieckie śmiecie.""

  .


  http://lemanski.neon24.pl/post/150677,bojkot-jest-po-to-by-poczuc-sie-wolnym#comment_1583507  Bogumił Boguchwał
 • Tak to się odbywa, że
  brukselski jazgot służy do sponiewierania wyborców PiS a nie samego PiS.
 • Bruksela atakuje PIS z innych pobudek niż się wydaje.
  a może nie ..?
  EuroAzja się jednoczy.. przeciwdziałać starają się globalni bandyci czyli USA
  Niemcy zerkają na Rosję bo tam widzą wielkie rynki zbytu i rynki surowcowe.. dla siebie.
  Na przeszkodzie tej korzystnej współpracy gospodarczej stają globalni bandyci oraz ich agentura w UE... w typ Polska PISu i banderowska Ukraina..
  W samej UE jest jeszcze silna V kolumna globalnych bandytów choć już nie dominuje to jeszcze wiele może zaszkodzić (sabotaż na NSII).
  Wahadło przechyla się w kierunku budowy Euroazji.

  Z punktu widzenia Brukseli PIS jako wasal USA szkodzi temu procesowi...na wyraźne żądanie USA. PIS dzierży władzę tylko dlatego że jest V kolumną USA w Europie...bo w innych krajach USA traci wpływy (Niemcy, Francja.. i inne "powiaty").

  To źle dla Polski.. PIS by utrzymać władzę robi bardzo pożyteczne reformy dla ludności...ale to tylko realizacja interesów USA... jak USA wyjdą z Europy to PIS straci władzę ..a w tedy PO odreaguje wszystkie swoje kompleksy na Polakach.
  Jest takie niebezpieczeństwo.

  PIS musi bardzo trzeźwo oceniać sytuację..
  a na dodatek Prezes już jest stary i widać że jest chory..
  pytanie kto go zastąpi ...Ziobro czy Mateuszek ?
  Ziobro nie ma takiej charyzmy ani kompetencji jak Mateuszek.

  Ciekawe czasy... dzieje się i będzie się działo oby bez wojny.
  USA i globalna mafia już chyba nie mają środków (wpływów) by w Europie wywołać wojnę. Tu w Europie nikt wojny nie chce...poza sługusami globalnej mafii i USA.
 • Mam skromne pytanie !
  Czy ten dziad nie może popełnić samobójstwa ?  POLSKA KRAJEM NEUTRALNYM WOLNA OD OKUPACJI żydowskiej !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • @ele 09:07:27
  Monopol na piątkowego samobójcę ma wiadoma mafia a "ten dziad" pracuje dla tej mafii.
  W mediach mafijnych tylko piątkowy mafijny samobójca ma monopol na pełną akceptację mediów na uznanie piątkowego samobójstwa za samobójstw bez udziału stron trzecich.

  Każde inne samobójstwo zwłaszcza agenta tej mafii wywołało by burzę w mafijnych mediach o ile nie wojnę (dodatkowe embarga na Rosję, Chiny..Iran, Syrię.. Wenezuelę, Kubę, Koreę Pn...).
  W ten sposób agentura mafii jest chroniona .. nikomu się nie opłaca samobójstwa mafijnego agenta.
  Częsta sama mafia likwiduje swojego bezużytecznego już agenta by media rozwrzeszczały się pod niebiosa oskarżając wymienione kraje... jako pretekst do nałożenia im kolejnego embarga.

  Tak działa "demokratyczny świat zachodu".
 • DO TEGO,, PODMIANA LUDNOSCI,,I ,,NOWE ELITY ,,
  To Orban stworzył pojecie ,,wymaiana ludnosci,,z czym sie nie zgadza W Polsce zadzacy nie tyle sie nie zgadzaja co promuja ten proces . a zeby zyskac poparcie spoleczenstwa to chca nawet płace minimalna podniesc do 4 tys . Likwidujac resztki suwerennosci i oddajac polskie spoleczenstwo w rece korporacji ,bo w ten sposob zaden podmiot gospodarczy z obecnymi obciazeniami strukturalnymi nie przetrwa poza obcym korporacyjnym wirtualnym i zwolnionym z podatkow kapitalem. Słowem wysoka placa minimalna to globalny proces niszczenia klasy sredniej iproces sterowania ,,zasobami ludkimi,,do dyspozycji korporacji . Odbierajac resztki suwerennosci.poiprzez wymuszony przymus ,,wzrostu,, [Tylko obnizenie obciazen strukturalnych do 1\4moze zapoczatkowac budowe spoleczenstwa obywatelskiego i stworzenie suwerennosci lokalnej jako optymalnego wzorca przyszlosci ,zabawa z obnizaniem np podatkow o 1 procent to farsa by zrobic dobre wrazenie ] Ale przeciez to niemozliwe bowiazalo by sie z odbieraniem przestrzeni gospodarczej duzym struktora a przeciez oni sa wlascicielami Polski.Słowem Praca w korporacji za okolo 4 tys bedzie moze faktem ale w połaczeniu z calkowitym odebranie wolnosci na zawsze..
 • @ Slowem właczaja Polske w strukture upadku
  W 1943 r. Henning Webb Prentis Jr. opisał to co nazwano Cyklem Prentisa, który opisuje ośmiostopniowy cykl cywilizacyjny:

  1) Przywiązanie do wiary duchowej
  2) Przeniesienie wiary duchowej w odwagę
  3) Odwagi w wolność
  4) Wolności w obfitość/bogactwo
  5) Obfitości w egoizm/samolubstwo
  6) Egoizmu w apatię
  7) Apatii w zależność
  8) Zależności w niewolę

  Kultura - Amerykański cykl cywilizacyjny niebezpiecznie zbliża się ku ...
  www.prisonplanet.pl › kultura › amerykaski_cykl,p735104310
  2 dni temu - Amerykański cykl cywilizacyjny niebezpiecznie zbliża się ku końcowi. - Swojego czasu pewien amerykański przemysłowiec opisał powstanie i ...
 • @ te nowe elity
  Czy Gowin zwariował? Ukraińcy mają stać się polską elitą - YouTube
  https://www.youtube.com › watch
  3 dni temu - Prosimy o zgłoszenia pod adresem: https://www.roty.pl/roty/#zaangazuj-sie WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: ▻ Wesprzyj poprzez PayPal: ...
  Jarosław Gowin o przyszłych polskich elitach z Ukrainy - YouTube
  https://www.youtube.com › watch
  21 godzin temu - Jarosław Gowin o przyszłych polskich elitach z Ukrainy. Uszi. Loading... Unsubscribe from Uszi? Cancel Unsubscribe. Working.
  Najlepsze elity dla Polski to Ukraińcy i Bangladesz ... - YouTube
  https://www.youtube.com › watch
  3 dni temu - Jaroław Gowin minister edukacji - najlepsze elity dla Polski to Ukraińcy i Bangladesz ale nie Polacy - sens wypowiedzi .
 • \"Arabia Saudyjska potwierdziła utratę połowy swojej produkcji ropy naftowej po atakach dronów"
  Trzeci budżet wojskowy na świecie nie może ochronić połowy głównego bogactwa narodowego przed atakiem tanich dronów z Ali express.
 • @
  ''Gazprom'' orzeczeniem sądu zmniejszył przesył gazu w gazociągu OPAL ale zwiększył w NEL.
 • Do @Oscar 09:30:16
  @Oscar ! zapomniałem że ten dziad to żydowska mafia i jako żyd ma ochronę żydowskiej mafii !!!


  Polska Krajem NEUTRALNYM ! precz z okupacją żydo-NATO !!!


  Ireneusz Tadeusz SŁOWIANIN Lach .
 • Prezessimus liczy na 500+ itd jak Piłsudski na dopłaty do uboju rytualnego
  Prezessimus i jego slupy otwarcie dają wszystkim wszystko + jak Piłsudski choć skrycie lecz skutecznie gwarantował talmudystom narzucone formalnie Traktatem Wersalskim dopłaty do uboju rytualnego. Po jego śmierci część jego sejmowych słupów zagłosowała z "opozycją" za częściowym zniesieniem tych dopłat jak się okazało o prawie polowę, z której jako jedynego źródła dochodu żyło 150 tysiięcy rodzin szojchetów (specjaliści od koszernego- rzezacy, transportowcy i sprzedawcy z certyfikatami rabinów) czyli 300 tysięcy rodziców a z dziećmi ponad milion talmudycznych luftmenszy (yjący powietrzem) To byl polski holocaust, który poprzedził holocaustyczne selekcje elit "zdolnych do odnowy żydostwa", ,tóre sęnie udały skutkiem klęski blitzkriegu gen Rommla o Egipt, Palestynę i Babilon wykluczającej braterstwo broni popiłsudczykowskich terrorystów Sterna i dezerterów .
  Większość wyhodowanych talmudystów zapełniła komory gazowe Akcji Reinhardt
 • @telewidzacy 19:22:43
  No to dałeś do pieca .Salute :)))))
 • @telewidzacy 19:22:43
  Komór gazowych nie było. Czytaj: Gen. Patton o Dachau i dyr. Auschwitz Piper: komorę zbudowano po wojnie i to nieudolnie.
 • Dworczyk o nieprecyzyjnych informacjach ze strony miasta. "Trzeba było sprowadzić sprzęt z Holandii"
  Najważniejszym polem współpracy była zgoda na to, żeby władze miejskie otworzyły dojście do kolektora na praskiej stronie, gdzie te dwie rury zostały wpuszczone - podkreślił Michał Dworczyk. Na początku prosiliśmy [miasto] o pewne informacje. Okazało się, że są one dalece nieprecyzyjne, bo ścieki miały być wstępnie sortowane, miała być krata wstawiona przez MPWiK, która powoduje, że nie będą wpadały pieluchy czy szmaty. Okazało się, że te grube nieczystości wpadają i pierwotnie zamontowane pompy nie dawały sobie rady, nawet górnicze pompy. Trzeba było sprowadzać sprzęt z Holandii i Wielkiej Brytanii, który dopiero poradził sobie z tą sytuacją zaznaczył szef Kancelarii Premiera.

  https://niezalezna.pl/288274-dworczyk-o-nieprecyzyjnych-informacjach-ze-strony-miasta-trzeba-bylo-sprowadzic-sprzet-z-holandii

  Ps...Kto projektował i budował ten kolektor, przecież instalacja taka powinna mieć instalacje typu piaskownik, odolejacz, kraty więc nic dziwnego, że się zatkało. Przecież to wygląda jak wielki syfon, który idzie na głębokości jedenastu metrów i długości 1, 5 km. Wiadomo, że w rurach będzie się osadzało.
 • @kula Lis 68 09:40:35
  Ten cały kolektor to prawdopodobnie jest tak gigantyczna fuszerka - zarówno jako projekt, jak i w fazie wykonania - że nie mieści to się w głowach prasie "nawet na Jamajce", ;-)
  Pzdr.
 • @Docent zza morza 18:33:22 Ja nie rozumiem, dlaczego jeszcze przyczyna uszkodzenia rurociągu nie została publicznie podana.
  https://niezalezna.pl/288346-ekspert-nie-ma-watpliwosci-zrzut-sciekow-do-wisly-to-najwieksza-katastrofa-ekologiczna-na-swiecie
  A jednak w czymś PO i Trzaskowski są dobrzy... POKO+lgbt+zieloni powinni wykorzystać w swoim programie, to że są autorami największej katastrofy ekologicznej oczyszczalni ścieków na świecie, a to nie jest wcale takie łatwe jak się wydaje. Może do sześciopaku ten rekord dołączyć i zrobić siedmiopak?! Gdzie indziej na świecie za coś takiego dymisja, won z ratusza i sprawa karna w sądzie. Ale nie w Polsce. Gówniany włodarz nadal na urzędzie. Czosnkiem i gównem zalatuje z ratusza. W nazwie tej oczyszczalni jest błąd. Prawidłowo powinno być: .... "SZAJKA" - a nie "Czajka" a o błędach projektowych i wiedzy na ten temat zarówno ówczesnych władz "Warsiawki" jak i polityków PO oraz ówczesnej prokuratury - polecam posłuchać rozmowy pt. "Czy awarii w Czajce można było zapobiec ?" TUTAJ : https://www.youtube.com/watch?v=FfyoYYo7RIM
 • @Repsol 22:11:30
  Może prokuratura wreszcie po wyborach się uaktywni i pomoże powstać upadłym wykonawcom, których przytłoczył skok na tak wielka kasę. Ci co brali walą w gacie bo i oddać trzeba wziątki i przez kilka lat duma nad skutecznością planu okradzenia budżetu. Mnie bardziej interesuje czy i jakie działania podejmuje Trzaskowski. Bo jak na razie to chyba nic nie robi. A czas ucieka, woda w Wiśle może się podnieść, a w najgorszym razie zamarznąć a potem tego konsekwencje.
 • @Docent zza morza 18:33:22
  To nie koniec tej największej katastrofy ekologicznej. Społeczeństwo oczekuje, że największe gówna zostaną wpuszczone w kanał dopiero 13 października.
 • dali kasę na zagazowanie białostoczan ;-)
  dali kasę na piec w białymstoku do spalania śmieci komunalnych xdd..
  niby to jest sukces truskolawskiego, ale tak naprawdę oni by zawsze dali na taki piec kasę xd nawet na wniosek po terminie ;-)
 • Warszawski ratusz kłamie w sprawie "Czajki"?
  Radni PiS: Kolektor awaryjny pękł najprawdopodobniej w tym samym momencie. Po pęknięciu głównego kolektora przesyłającego ścieki do oczyszczalni „Czajka”, kolektor awaryjny pękł najprawdopodobniej w tym samym momencie, nie 24 godziny później – podkreślił radny PiS Filip Frąckowiak, kierując do miasta pytania związane z awarią. Radni PiS pytają też o nieczynną spalarnię ścieków.


  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/464199-warszawski-ratusz-klamie-w-sprawie-czajki

  Ps..Społeczeństwo czeka na podanie przyczyn awarii i wszystkich osób odpowiedzialnych. Przy takim zasyfonowaniu i tak dziwne, że kolektory pracowały aż tak długo. Awaryjny na skutek zatkania głównego na pewno pracował razem z nim i oba już były zatkane osadami do granicy wytrzymałości. Gówna powinny zostać po tej stronie Wisły, gdzie są produkowane. Po co pchać je syfonem, 10 metrów pod dnem Wisły na drugą stronę? Od początku było wiadomo, że ten syfon zapcha się piachem. Obciążyć HGW. Platfonsy i Rafał będą kłamać do wyborów, bo prawda o Czajce oznacza klęskę wyborczą w Warszawie. Wiadomo, że jakość robót zależała od właściwego projektu i przyjętej technologii wykonawstwa. Jakość wykonawstwa jest zależna od profesjonalnego, niezależnego nadzoru. Opinia winna być wykonywana przy udziale firmy Hobas, dostawcy rur i przyjętej technologii. W PO bez zmian. Jak kłamali, tak kłamią nadal. Przynajmniej teraz okradać nas nie mogą. W latach 2007-2015 PL straciła ok.500 mld zł w wyniku rządów tzw. państwa teoretycznego. Przypomnę tylko, że główny księgowy poprzedniej ekipy bezpaństwowy żyd Rostowski z tego co pamiętam, objął stanowisko biedny jak mysz kościelna, a skończył z majątkiem 3 domy, 5 mieszkań i ponad 60 mln zł na koncie. Sami fachowcy z PO.
 • @Docent zza morza 18:33:22
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15687232921d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372facf25375631b36e22f5633e330f5a9b.jpg

  Idzie zima a Trzaskowski w lesie. Ratusz dotychczas nie przedstawił pomysłu na naprawę kolektora. O sytuacji związanej z awarią kolektora "Czajka" mówił dziś doradca prezydenta Paweł Sałek, wskazując na brak pomysłów ze strony warszawskiego ratusza. Przed nadchodzącą zimą trzeba będzie coś zaproponować mówił w TVP Info Sałek.

  https://niezalezna.pl/288468-idzie-zima-a-trzaskowski-w-lesie-ratusz-dotychczas-nie-przedstawil-pomyslu-na-naprawe-kolektora#komentarze
 • @Docent zza morza 18:33:22
  Nigdy Czaskoski i Ratusz dobrowolnie nie ujawni przyczyn awarii, którego przyczyną w mojej opinii jest błędny projekt zasyfonowania odprowadzanych ścieków, a wydane pozwolenie na użytkowanie oczyszczalni "Czajka" może być powiązane z korupcją odpowiedzialnych osób z ratuszowego kręgu HGW. Po prostu Czaskoski rznie głupa bo liczy, że wymusi na rządzie dodatkowe pieniądze. Ścieki to jest sprawa Warszawy a nie rządu. Jeżeli Czaskoski i jego pedalska spółka nic nie wymyślą to potrzebna będzie szybka reakcja rządu aby zaraz po wyborach powołać zarząd komisaryczny to znaczy wywalić to całe tałatajstwo z ratusza i zrobić porządek z pedalstwem. Skala przewałek PO i HGW przy budowie "Czajki" dopiero wyjdzie. Prokurator już powinien tam być i CBA. Truciciele i złodzieje. Pedalskim tramwajem niech sobie pojeździ z Rabiejem nieudacznik. Pompowanie ścieków przez Wisłę to głupota. Trzeba było budować dwie oczyszczalnie! Odsuńcie tego gówniarza od podejmowania jakichkolwiek poważnych decyzji i niech zajmie się tą sprawą rząd bo ten goguś potrafi tylko zabawiać się z pedałami.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

ULUBIENI AUTORZY